Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Big Bad PNX

+13
Arxiereas
JDeviant
marita89
xiale
Veyder
37 EMA
gr68
Sanguinius
Gregorakis
cgakis
Perseas
laskas
taramas
17 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Αυγ 18, 2014 5:22 am

NPSA έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:Giati H pnx asxolite me tis ales ellinikes omades kai den asxolite me omades tou server pou exoun ta idia stats power ktlp me aftous??????????
mipos den simferi???????????

Apandisi parakalo
Ποιοι ζουν ανάμεσά μας;Ποιος είναι ο πλανήτης φυλακή;Ποια η θεωρία της σιωπής.Ποιος προωθεί τα σχέδια της νέας τάξης πραγμάτων;Πότε θα σταματήσετε να ασχολείστε με μαλακίες;Πότε θα σταματήσετε αυτές τις καθυστερημένες κόντρες;Απάντηση παρακαλώ.BTW αυτή η φωτό προφιλ μου θυμίζει εκείνους τους τσιγγάνους με τον δάσκαλο kung fu,από την Κομοτηνή,που ήθελαν να δείρουν την Χ.Α.


Atfti ti photo sindiase tin me to nick name kai tha katalabis oti merikoi den asxolounde mono me to wot exoun kai ales asxolies
Ναι,έχεις να δείρεις την ΧΑ στην Κομοτηνή
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Δευ Αυγ 18, 2014 5:32 am

NPSA έγραψε:
laskas έγραψε:NPSA... ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ???ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ????Δεν μπορώ να απαντάω στον κάθε βλάκα που θέλει να με τρολλάρει και δεν έχει ιδέα από το παιχνίδι!ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΑΝΤΕ ΟΥΣΤ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!!!!!

Τον Γρηγοράκη τον ξέρω ..είμασταν και στην ίδια ομάδα και γνωρίζει και το παιχνίδι.Σίγουρα θα τα πούμε κάποια στιγμή και από ts Cool

Αυτό το acc. έχει 4 μάχες και δεν είναι σε ομάδα.Δηλαδή μπαίνει κάποιος χωρις ταυτότητα εδώ μέσα που δεν τον ξέρω και δεν τον έχω αναφέρει ποτέ στη ζωή μου και γράφει για εμένα!Δηλαδή φταίω εγώ τώρα τον αρχίσω στα καντήλια????Και που ξέρω εγώ αν δεν είσαι βαλτός???Δεν πρόκειται να ασχοληθώ ξανα με τέτοιες περιπτώσεις!


Pos legame mikroi nebrakia nebrakia tsiba ena @

Den se ipa blaka
Afto to acc den exi kamia sxesi me to acc sto wot

To NPSA ine to xobi mou kai to ekana nick name
To onoma tis clan to grafi sti photo (link1)
Se pia clan pige arxigos sas na zitisi na stamatisoume na se krazoume sto alo foroum kai zitise signomi gia parti sou ??? (link2)

Τώρα κατάλαβα ποιός είσαι...γιατί ασχολείστε μαζί μου ρε φίλε?Εφυγα από το άλλο forum και σας άδειασα τη γωνιά...ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΩΡΑ?Δεν σου είπα εγώ είσαι βαλτός!ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ PNX???????????????????????????????Είδες κανέναν εδώ μέσα να αναφέρει την cogr ή παίκτες της?Δεν σας υπολογίζει κανείς εξάλλου σαν ανταγωνιστηκή ομάδα Very Happy Εχετε δηλώσει εσείς οι ίδιοι ότι είσατσε χαβαλέδες και μετράει πάνω από όλα η παρέα.( 6 μήνες 0 gold )


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Δευ Αυγ 18, 2014 5:33 am, 1 φορά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από 37 EMA Δευ Αυγ 18, 2014 5:33 am

Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:Giati H pnx asxolite me tis ales ellinikes omades kai den asxolite me omades tou server pou exoun ta idia stats power ktlp me aftous??????????
mipos den simferi???????????

Apandisi parakalo
Ποιοι ζουν ανάμεσά μας;Ποιος είναι ο πλανήτης φυλακή;Ποια η θεωρία της σιωπής.Ποιος προωθεί τα σχέδια της νέας τάξης πραγμάτων;Πότε θα σταματήσετε να ασχολείστε με μαλακίες;Πότε θα σταματήσετε αυτές τις καθυστερημένες κόντρες;Απάντηση παρακαλώ.BTW αυτή η φωτό προφιλ μου θυμίζει εκείνους τους τσιγγάνους με τον δάσκαλο kung fu,από την Κομοτηνή,που ήθελαν να δείρουν την Χ.Α.


Atfti ti photo sindiase tin me to nick name kai tha katalabis oti merikoi den asxolounde mono me to wot exoun kai ales asxolies
Ναι,έχεις να δείρεις την ΧΑ στην Κομοτηνή

OK alagi photo lipon pou ine oi foto me ta kilimia pou ine ??????

Το επόμενο μύνημα σε greeklish θα διαγραφεί ...
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από 37 EMA Δευ Αυγ 18, 2014 5:34 am

NPSA έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:Giati H pnx asxolite me tis ales ellinikes omades kai den asxolite me omades tou server pou exoun ta idia stats power ktlp me aftous??????????
mipos den simferi???????????

Apandisi parakalo
Ποιοι ζουν ανάμεσά μας;Ποιος είναι ο πλανήτης φυλακή;Ποια η θεωρία της σιωπής.Ποιος προωθεί τα σχέδια της νέας τάξης πραγμάτων;Πότε θα σταματήσετε να ασχολείστε με μαλακίες;Πότε θα σταματήσετε αυτές τις καθυστερημένες κόντρες;Απάντηση παρακαλώ.BTW αυτή η φωτό προφιλ μου θυμίζει εκείνους τους τσιγγάνους με τον δάσκαλο kung fu,από την Κομοτηνή,που ήθελαν να δείρουν την Χ.Α.


Atfti ti photo sindiase tin me to nick name kai tha katalabis oti merikoi den asxolounde mono me to wot exoun kai ales asxolies
Ναι,έχεις να δείρεις την ΧΑ στην Κομοτηνή

OK alagi photo lipon pou ine oi foto me ta kilimia pou ine ??????

etsi me kitouse o kafes otan tou ekopsa ti zaxari

Το επόμενο μύνημα σε greeklish θα διαγραφεί ...
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από 37 EMA Δευ Αυγ 18, 2014 5:37 am

laskas έγραψε:
NPSA έγραψε:
laskas έγραψε:NPSA... ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ???ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ????Δεν μπορώ να απαντάω στον κάθε βλάκα που θέλει να με τρολλάρει και δεν έχει ιδέα από το παιχνίδι!ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΑΝΤΕ ΟΥΣΤ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!!!!!

Τον Γρηγοράκη τον ξέρω ..είμασταν και στην ίδια ομάδα και γνωρίζει και το παιχνίδι.Σίγουρα θα τα πούμε κάποια στιγμή και από ts Cool

Αυτό το acc. έχει 4 μάχες και δεν είναι σε ομάδα.Δηλαδή μπαίνει κάποιος χωρις ταυτότητα εδώ μέσα που δεν τον ξέρω και δεν τον έχω αναφέρει ποτέ στη ζωή μου και γράφει για εμένα!Δηλαδή φταίω εγώ τώρα τον αρχίσω στα καντήλια????Και που ξέρω εγώ αν δεν είσαι βαλτός???Δεν πρόκειται να ασχοληθώ ξανα με τέτοιες περιπτώσεις!


Pos legame mikroi nebrakia nebrakia tsiba ena @

Den se ipa blaka
Afto to acc den exi kamia sxesi me to acc sto wot

To NPSA ine to xobi mou kai to ekana nick name

To onoma tis clan to grafi sti photo (link1)
Se pia clan pige arxigos sas na zitisi na stamatisoume na se krazoume sto alo foroum kai zitise signomi gia parti sou ??? (link2)

Τώρα κατάλαβα ποιός είσαι...γιατί ασχολείστε μαζί μου ρε φίλε?Εφυγα από το άλλο forum και σας άδειασα τη γωνιά...ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΩΡΑ?Δεν σου είπα εγώ είσαι βαλτός!ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ PNX???????????????????????????????Είδες κανέναν εδώ μέσα να αναφέρει την cogr ή παίκτες της?Δεν σας υπολογίζει κανείς εξάλλου σαν ανταγωνιστηκή ομάδα Very Happy Εχετε δηλώσει εσείς οι ίδιοι ότι είσατσε χαβαλέδες και μετράει πάνω από όλα η παρέα.( 6 μήνες 0 gold )

eno esas sas tremi oloi i ebroph xaxaxaxaxaxa
klino laskako pao gia doulia ta leme abrio BB
goutsou goutsou pextarouli mou
malon apoxtisa kainourio xobi NPSA WoT kai comedy me laska

Στο λέω για 8η φορά ... Μην τυχόν και μετά πεις οτι δεν με είχατε προειδοποιήσει ... Το επόμενο μύνημα σε greeklish θα διαγραφεί ...
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από xiale Δευ Αυγ 18, 2014 5:56 am

1) Κώστα ... Θα έπρεπε να ξέρεις πια ότι όλοι οι κομπλεξικοί περιμένουν στην γωνιά την PNX για να βγάλουν χολή ΑΡΑ θα έπρεπε να μετράς μέχρι το 10 καθε φορά που θα μιλάς ...
2) Ταραμά εντάξει νο κομμεντ, το κομπλεξ σου δεν έχει τελειωμό. Πρόσεχε μόνο μην δαγκώσεις καμια γλώσσα στον ύπνο σου και πας αψαλτος ... πάντως ρε μπαγάσα είναι ταλέντο το να αραδιάζεις 2 σελίδες ποστ και να μην έχει μέσα ουτε μια αλήθεια ...
3) Αποτέτοιε της COGR ... Γνωριζόμαστε και απο χτες και μιλας για μένα ??? Μου αρέσει που έχετε και αποψη όταν δεν μπορείτε καν να γράψετε ελληνικά η και να μαζευτειτε πάνω απο 10 ατομα στον κοινόχρηστο σερβερ που χρησημοποιείτε ... Μαθετε Ελληνικά , μαθετε τι συμβαίνει, μάθετε να παιζετε και μετά ελάτε να μιλήσετε ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Αυγ 18, 2014 5:57 am

NPSA έγραψε:
NPSA έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:Giati H pnx asxolite me tis ales ellinikes omades kai den asxolite me omades tou server pou exoun ta idia stats power ktlp me aftous??????????
mipos den simferi???????????

Apandisi parakalo
Ποιοι ζουν ανάμεσά μας;Ποιος είναι ο πλανήτης φυλακή;Ποια η θεωρία της σιωπής.Ποιος προωθεί τα σχέδια της νέας τάξης πραγμάτων;Πότε θα σταματήσετε να ασχολείστε με μαλακίες;Πότε θα σταματήσετε αυτές τις καθυστερημένες κόντρες;Απάντηση παρακαλώ.BTW αυτή η φωτό προφιλ μου θυμίζει εκείνους τους τσιγγάνους με τον δάσκαλο kung fu,από την Κομοτηνή,που ήθελαν να δείρουν την Χ.Α.


Atfti ti photo sindiase tin me to nick name kai tha katalabis oti merikoi den asxolounde mono me to wot exoun kai ales asxolies
Ναι,έχεις να δείρεις την ΧΑ στην Κομοτηνή

OK alagi photo lipon pou ine oi foto me ta kilimia pou ine ??????

etsi me kitouse o kafes otan tou ekopsa ti zaxari
Περνάς πολλές ώρες της ημέρας σου με τον καφέ ε;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Δευ Αυγ 18, 2014 7:01 am

xiale έγραψε:1) Κώστα ... Θα έπρεπε να ξέρεις πια ότι όλοι οι κομπλεξικοί περιμένουν στην γωνιά την PNX για να βγάλουν χολή ΑΡΑ θα έπρεπε να μετράς μέχρι το 10 καθε φορά που θα μιλάς ...
2) Ταραμά εντάξει νο κομμεντ, το κομπλεξ σου δεν έχει τελειωμό. Πρόσεχε μόνο μην δαγκώσεις καμια γλώσσα στον ύπνο σου και πας αψαλτος ... πάντως ρε μπαγάσα είναι ταλέντο το να αραδιάζεις 2 σελίδες ποστ και να μην έχει μέσα ουτε μια αλήθεια ...
3) Αποτέτοιε της COGR ... Γνωριζόμαστε και απο χτες και μιλας για μένα ??? Μου αρέσει που έχετε και αποψη όταν δεν μπορείτε καν να γράψετε ελληνικά η και να μαζευτειτε πάνω απο 10 ατομα στον κοινόχρηστο σερβερ που χρησημοποιείτε ... Μαθετε Ελληνικά , μαθετε τι συμβαίνει, μάθετε να παιζετε και μετά ελάτε να μιλήσετε ...

δεν πρέπει να απαντάμε σε κάποιους γιατί υποτιμάμαι τους εαυτούς μας...
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Δευ Αυγ 18, 2014 7:49 am

Θα πάω να κάνω ενα checkup οπωσδήποτε, συμφωνώ απόλυτα με τον gregorakis κια εχει αρχίσει να με ενοχλεί αυτό, και μάλιστα συμφωνώ και σσε παλαιότερο ποστ του που σας προέτρεψε να προχωρήσετε στο stronghold, τι διάολο μαζευτήκατε ολοι οι μωβ και λιλά εκεί? αλήθεια υπάρχει κανείς που να είναι ικανοποιημένος?

@ laskas
Κώστα η ποιότητα των παιχτών με βάση τα στατιστικά είναι δεδομένη στην pnx-r, η απορία μας είναι θα αποδώσετε κάποια στιγμή τα αναμενόμενα ή θα το διαλύσετε το παραμύθι? αν συνεχίσετε σε αυτό τον δρόμο το δεύτερο θα γίνει και σύντομα μάλιστα, και επειδή λέω και τον καφέ το βλέπω σε 2 μηνες.

@ cgakis
Εισαι τραγικός, σου λεώ ευθέως οτι είσαι ανεπαρκής και ενίοτε καταστροφικός σε όποια ομάδα ανακατεύτηκες που παρεμπιπτόντως ή θα γινόσουν commander ή θα την έκανες και εσύ μου απαντάς επαναφέροντας μια παλιά ιστορία που τελικά αποδείχθηκε οτι πούλαγες παραμύθια, η ιστορία κρίθηκε, κάτσε μόνος σου με τα παραμύθια σου.
Οσο για την ΗΕΑΤ να σε διορθώσω μπηκα 21 μέρες μετά την ίδρυσή της και ολοι οσοι είμασταν εκεί παρακολουθήσαμε τον διακαή πόθο σου να γίνεις ηγέτης πράγμα που το συνέχισες με τον ίδιο ακριβώς τρόπο σε όλη την πορεία σου μέχρι σήμερα, δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου, είμαι σίγουρος οτι με μαθηματική ακρίβεια θα διαλύσεις και την pnx το μόνο που θα κάνω είναι να περιμένω, προχώρα ακάθεκτος παλικάρι μου αν και εδώ που τα λέμε ο dolofonos δεν είναι και εύκολος αντίπαλος, είναι δεξιοτέχνης της δολοπλοκίας και ο αγώνας είναι αμφίρροπος, καλή επιτυχία.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Δευ Αυγ 18, 2014 8:12 am

taramas έγραψε:Θα πάω να κάνω ενα checkup οπωσδήποτε, συμφωνώ απόλυτα με τον gregorakis κια εχει αρχίσει να με ενοχλεί αυτό, και μάλιστα συμφωνώ και σσε παλαιότερο ποστ του που σας προέτρεψε να προχωρήσετε στο stronghold, τι διάολο μαζευτήκατε ολοι οι μωβ και λιλά εκεί? αλήθεια υπάρχει κανείς που να είναι ικανοποιημένος?

@ laskas
Κώστα η ποιότητα των παιχτών με βάση τα στατιστικά είναι δεδομένη στην pnx-r, η απορία μας είναι θα αποδώσετε κάποια στιγμή τα αναμενόμενα ή θα το διαλύσετε το παραμύθι? αν συνεχίσετε σε αυτό τον δρόμο το δεύτερο θα γίνει και σύντομα μάλιστα, και επειδή λέω και τον καφέ το βλέπω σε 2 μηνες.

@ cgakis
Εισαι τραγικός, σου λεώ ευθέως οτι είσαι ανεπαρκής και ενίοτε καταστροφικός σε όποια ομάδα ανακατεύτηκες που παρεμπιπτόντως ή θα γινόσουν commander ή θα την έκανες και εσύ μου απαντάς επαναφέροντας μια παλιά ιστορία που τελικά αποδείχθηκε οτι πούλαγες παραμύθια, η ιστορία κρίθηκε, κάτσε μόνος σου με τα παραμύθια σου.
Οσο για την ΗΕΑΤ να σε διορθώσω μπηκα 21 μέρες μετά την ίδρυσή της και ολοι οσοι είμασταν εκεί παρακολουθήσαμε τον διακαή πόθο σου να γίνεις ηγέτης πράγμα που το συνέχισες με τον ίδιο ακριβώς τρόπο σε όλη την πορεία σου μέχρι σήμερα, δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου, είμαι σίγουρος οτι με μαθηματική ακρίβεια θα διαλύσεις και την pnx το μόνο που θα κάνω είναι να περιμένω, προχώρα ακάθεκτος παλικάρι μου αν και εδώ που τα λέμε ο dolofonos δεν είναι και εύκολος αντίπαλος, είναι δεξιοτέχνης της δολοπλοκίας και ο αγώνας είναι αμφίρροπος, καλή επιτυχία.


18/10 να είμαστε καλά να δούμε ποιές ομάδες θα υπάρχουν και τι κάνουν...Ελπίζω να μην εύχεσαι να διαλυθεί οποιαδήποτε ελληνική ομάδα.Δεν σε 'εχω για τέτοιον...
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από marita89 Δευ Αυγ 18, 2014 9:11 am

taramas έγραψε:Θα πάω να κάνω ενα checkup οπωσδήποτε, συμφωνώ απόλυτα με τον gregorakis κια εχει αρχίσει να με ενοχλεί αυτό, και μάλιστα συμφωνώ και σσε παλαιότερο ποστ του που σας προέτρεψε να προχωρήσετε στο stronghold, τι διάολο μαζευτήκατε ολοι οι μωβ και λιλά εκεί? αλήθεια υπάρχει κανείς που να είναι ικανοποιημένος?

@ laskas
Κώστα η ποιότητα των παιχτών με βάση τα στατιστικά είναι δεδομένη στην pnx-r, η απορία μας είναι θα αποδώσετε κάποια στιγμή τα αναμενόμενα ή θα το διαλύσετε το παραμύθι? αν συνεχίσετε σε αυτό τον δρόμο το δεύτερο θα γίνει και σύντομα μάλιστα, και επειδή λέω και τον καφέ το βλέπω σε 2 μηνες.

@ cgakis
Εισαι τραγικός, σου λεώ ευθέως οτι είσαι ανεπαρκής και ενίοτε καταστροφικός σε όποια ομάδα ανακατεύτηκες που παρεμπιπτόντως ή θα γινόσουν commander ή θα την έκανες και εσύ μου απαντάς επαναφέροντας μια παλιά ιστορία που τελικά αποδείχθηκε οτι πούλαγες παραμύθια, η ιστορία κρίθηκε, κάτσε μόνος σου με τα παραμύθια σου.
Οσο για την ΗΕΑΤ να σε διορθώσω μπηκα 21 μέρες μετά την ίδρυσή της και ολοι οσοι είμασταν εκεί παρακολουθήσαμε τον διακαή πόθο σου να γίνεις ηγέτης πράγμα που το συνέχισες με τον ίδιο ακριβώς τρόπο σε όλη την πορεία σου μέχρι σήμερα, δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου, είμαι σίγουρος οτι με μαθηματική ακρίβεια θα διαλύσεις και την pnx το μόνο που θα κάνω είναι να περιμένω, προχώρα ακάθεκτος παλικάρι μου αν και εδώ που τα λέμε ο dolofonos δεν είναι και εύκολος αντίπαλος, είναι δεξιοτέχνης της δολοπλοκίας και ο αγώνας είναι αμφίρροπος, καλή επιτυχία.
Παντως τα παιδια στην PNX δεν διαμαρτυρονται,μια χαρα ειμαστε ολοι στο clan δεν βλεπω λογο διαλυσης οπως γραφεις.Απο Σεπτ θα ειναι αλλιως τα πραγματα ετσι και αλλιως,ακομα ειναι καλοκαιρι.Θα σου προτεινα να δεις πως θα βελτιωσεις το clan σου και τα στατιστικα σου για να εισαι περισσοτερο χρησιμος στα clan wars ως fc.Φιλικα.  Smile
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Δευ Αυγ 18, 2014 9:31 am

@ταραμας
δεν θα κατσω να σου αναλυσω τα ψεματα σου ενα μονο ομως θα στο δειξω μπας και μαθεις να μην λες ψεματα ημερομηνια που φτιαχτηκε η HEAT http://worldoftanks.eu/community/clans/#wot&ct_search=heat
ημερομηνια που ηρθες εσυ στην HEAT
[HEAT]Hellenic Elite Armed Team Joined 25.11.2012
http://www.wotcs.com/player.php?wid=501886676 (πατα player history)
τωρα εσυ πως μετρας 21 μερες και εισαι και της μαθηματικης ακαδημιας προφεσορας μονο εσυ το ξερεις ας ειναι χαριζει σημερα η ομαδα γιατι με βρηκες στις καλες μου και με εκανες και γελασα

ταραμα παρτο χαμπαρι και εγω να παραιτηθω απο αρχηγος της PNX-A ή ο Dolofonos απο την PNX-R εχει πολλα παιδια απο πισω να αναλαβουν βλεπεις εμεις ενωσαμε clan και δεν δημειουργησαμε τσιφλικια
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Δευ Αυγ 18, 2014 11:02 am

cgakis έγραψε:@ταραμας
δεν θα κατσω να σου αναλυσω τα ψεματα σου ενα μονο ομως θα στο δειξω μπας και μαθεις να μην λες ψεματα ημερομηνια που φτιαχτηκε η HEAT http://worldoftanks.eu/community/clans/#wot&ct_search=heat
ημερομηνια που ηρθες εσυ στην HEAT
[HEAT]Hellenic Elite Armed Team Joined 25.11.2012
http://www.wotcs.com/player.php?wid=501886676  (πατα player history)
τωρα εσυ πως μετρας 21 μερες και εισαι και της μαθηματικης ακαδημιας προφεσορας μονο εσυ το ξερεις ας ειναι χαριζει σημερα η ομαδα γιατι με βρηκες στις καλες μου και με εκανες και γελασα

ταραμα παρτο χαμπαρι και εγω να παραιτηθω απο αρχηγος της PNX-A ή ο Dolofonos απο την PNX-R εχει πολλα παιδια απο πισω να αναλαβουν βλεπεις εμεις ενωσαμε clan και δεν δημειουργησαμε τσιφλικια

Όταν εκλέγονται αρχηγοί με δημοκρατικές διαδικασίες πρέπει να τους σεβόμαστε, αυτό ισχύει και για τους 2 σας.

laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Δευ Αυγ 18, 2014 11:05 am

Όσο για τον Γιώργο, που τον βλέπω σαν φίλο και ας λέει ότι λέει για την ομάδα μου, έχω και εγώ να του δώσω μια συμβουλή.Αφού εκείνος τόσες συμβουλές και προτροπές μου έχει κάνει!
Γιώργο αποφάσισες να μην στηρίξεις αυτο που ξεκινήσαμε.Το σεβόμαστε!Όπου πήγες μετά την heat κανείς δεν ασχολήθηκε!Κανείς δεν ανέφερε τα ονόματα TSSR, GBA, GREEK  εκτός από εμένα που πάντα παρακολουθώ τις κινήσεις σου!Αν είχες κάνει κινήσεις με ουσία θα τις στήριζα, να είσαι σίγουρος για αυτό.

1)Στην συγκέντρωση αρχηγών αυτό που πρότεινες δεν ήταν κάτι που θα τάραζε τα νερά μιας ελληνικής κοινότητας σε παρακμή.

2)Όταν σου είπα μεταξύ αστείου και σοβαρού ένωση heat - greek είδα ότι είχες αναστολές.Εγώ το είδα σαν χαμένη ευκαιρία, όμως δεν μπορούσα να επιμένω.

3)Χώρισες την heat σε 2 ομάδες.Όχι σε δυνατούς και αδύναμους παίκτες, αλλά μερικούς καλούς στην μια και μερικούς καλούς στην αλλη.Είναι λάθος αυτό!Διασπάς την δύναμη σου.Αυτό που είχες κάνει το κάνουν μόνο μεγάλες ομάδες που έχουν πολλούς καλούς παίχτες.

4)Οι ομάδες που πήγες μετά την heat δείχνουν ότι δεν το βλέπεις ανταγωνιστηκά πλέον.Ενώ εγώ το βλέπω μόνο αγωνιστηκά, μετά από σχεδόν 50.000 μάχες.

Τέλος θέλω να σου τονίσω ότι οι επιλογές μου στο παιχνίδι γίνονται μετά από καθαρή σκέψη και προσπαθώ να κρίνω αντικειμενικά τις προτάσεις των άλλων.Με τον Χρήστο ή τον Θοδωρή είχα ιδιαίτερες σχέσεις???Με κανέναν από τους δύο!Να είσαι σίγουρος ότι αν εσύ παρουσίαζες αυτές τις προτάσεις θα σε ακολουθούσα με κλειστά τα μάτια.Το παιχνίδι δεν είναι πεθαμένο!Με κατάλληλες κινήσεις μπορεί μια ομάδα να δυναμώσει προς όφελος όλων των μελών της.Αφού δεν μας στηρίζεις τουλάχιστον μη μας πολεμάς!Όσοι φύγανε από την GREEK και ήρθανε σε εμάς ήταν γιατί μαλώσανε με τον Άρη και είναι μόνο 2-3...Ρώτα τον να σου πει!Μακάρι όλοι αυτοί οι παίκτες που λες ότι έχεις επιρροή να σε στηρίξουνε και να δυναμώσει η νέα σου ομάδα.Σε βάθος χρόνου θα βγάλουμε όλοι τα συμπεράσματα μας και τότε θα έρθω να σου πω ΝΑΙ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ή το αντίθετο.

ΥΓ. Ένας παίκτης/φίλος σου που θα ήθελε να σε ακολουθήσει από την heat και μετά ( 25 / 4 / 2014 ), σε ένα νέο σχέδιο...μια νέα ομάδα αυτούς τους 4 μήνες τι θα έκανε?Με λίγα λόγια περάσανε ήδη 4 μήνες για να αποφασίσεις να πας στην greek που ήμουνα ήδη εκεί!Ενώ εμείς έχουμε φτιάξει 4 ομάδες σε ένα ts έχουμε μοιράσει χρυσό ήδη 2-3 φορές, δηλαδή το πράγμα έχει μπει σε μια σειρά έστω και αν δεν κυριαρχούμε, εσένα αυτους τους 4 μήνες σε βλέπω στο πέλαγος και περιμένω να δω τους επόμενους μήνες τι θα καταφέρεις.Γιατί όπως εσύ εύκολα λες << τίποτα δεν κάνετε σε σχέση με τα στατιστικά σας >> ...έτσι και εμείς περιμένουμε να δούμε κάτι από αυτον που μας κρίνει τόσο εύκολα.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Δευ Αυγ 18, 2014 2:14 pm

@ cgakis
Σωστός, μια μικρή λεπτομέρεια, η ΗΕΑΤ μπορεί να άνοιξε σαν ομάδα στο wot στις 12/10 αλλά η πρώτη λειτουργία της έγινε στις 04/11, δεν έχει σημασία όμως θέλεις 33 μέρες αντί για 21? να μην σου χαλάσω το χατήρι, αυτό που παραμένει είναι οτι σε ξέρω και ήμουνα εκεί οταν έκανες τις παλικαριές σου, τό έπιασες ή το θέλεις σε ψιλά?

Είναι σίγουρο πως υπάρχουν πολλά παιδιά που άνετα μπορούν να αναλάβουν και μάλιστα με τις καλύτερες προυποθέσεις, αν έρθει η μέρα που θα αφήσετε κάποιον απο αυτά τα παιδιά να αναλάβει εγώ θα κάνω κολωτούμπες στο δρόμο, το έπιασες κι αυτό ή το θέλεις και αυτό σε ψιλά?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Δευ Αυγ 18, 2014 2:54 pm

@ laskas

Κώστα,
μην παίρνεις παράδειγμα εμένα, δεν θέλω να το ξαναπώ, για λόγους υγείας απομακρύνθηκα απο το παιχνίδι και απο παντού, αυτό που εισέπραξα απο μερικούς ήταν η απάντηση οτι διέλυσα την ομάδα επείδή έβαλα μπροστά την υγεία μου, δηλαδή θα έπρεπε κατά την άποψή τους να είμαι αιωνόβιος commander χωρίς προσωπική υγεία και ζωή, απο εκεί και πέρα το μόνο που κάνω είναι να προσπαθώ να βοηθήσω οποιον φίλο μου ζητάει την βοήθειά του, τίποτα παραπάνω, ούτως η άλλως λόγω δουλειάς δεν έχω τον χρόνο να ασχοληθώ και αυτό είναι και ενας απο τους λόγους που δεν θέλω να ξεκινήσω κάτι που δεν θα μπορώ να το στηρίξω οπως θέλω.
Το βασικό θέμα της διαφωνίας μας είναι παλιό και το έχουμε συζητήσει απο την πρώτη στιγμή που μιλήσαμε για την ιδέα σου πριν ακόμη την πάρουν άλλοι και την κάνουν σημαία για τις φιλοδοξίες τους, η θέση μου παραμένει ίδια και δεν θα αλλάξει, σου είχα πεί οτι ο τρόπος και τα πρόσωπα θα είναι το βαρίδι που θα φέρει αρνητικά αποτελέσματα στην ελληνική κοινότητα του wot και ήδη έχω δικαιωθεί, δεν φτιάξατε κάτι καινούργιο, χαλάσατε ομάδες, δημιουργήσατε έχθρες και εγκαταστήσατε την διχόνοια, υπάρχει τίποτα καινούργιο σαυτό?
Υ.Σ. ολοι κρίνουμε και κρινόμαστε Κώστα, αν ήμουν μονο εγώ ο κριτής σας τότε ολα καλά θα ήτανε, τέλος θα στο πώ για ακόμη μία φορά, δεν πολέμησα ποτέ την ιδέα σου και ο λόγος είναι απλός και τον ξέρεις, στην ιδέα συμφωνούσα και εξακολουθώ να συμφωνώ, πρόσωπα έχω πολεμήσει γιατι το αξίζουν, και λίγα έχω κάνει μπροστά σαυτά που έχουν κάνει αυτοί.

Υ.Σ. οσο για τους εκλεγμένους αρχηγούς δεν κρίνω τον τρόπο που εκλέχθηκαν, αυτό το εχουν κρίνει άλλοι, εγώ κρίνω τις πράξεις τους και μόνο.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Δευ Αυγ 18, 2014 4:27 pm

περιπτερα κρατα τα ψιλα σου για γαριδακια
εφοσον δεν ησουν στην HEAT εκεινη την περιοδο ενω εγω ημουν ασε να ξερω καλυτερα αλλα απο την αλλη μπορεις να ρωτησεις τον IHAD CHRIS82 BARACOUDAZ μηπως θες και αλλους ή εισαι ενταξει με αυτους αν ειμασταν ενεργοι σαν clan ή οχι κατα την περιοδο την οποια αναφερεις
στο τι εκανα εγω την περιοδο που ειχα παει στην HEAT δεν σου πεφτει λογος και ουτε σε αφορα γιατι δεν γνωριζεις το πως βρεθηκα στην HEAT
βεβαια ειναι δικαιωμα σου να πετας οτι αρλουμπα σου κατεβει στο κεφαλι μην μας περνας ομως και για χαπατα να τα τρωμε αμασητα οσα σερβιρεις

οσο για το θεμα περι ιδεων ο κωστας μπορει πολυ ευκολα να σου πει για την ιδεα αυτη απο ποτε την συζηταγαμε υπο αλλο πρισμα στην HELAS οταν ειμασταν, πετυχενοντας μαλιστα και καποιες συγχωνευσεις εκεινη την εποχη παραδειγμα η TSSR που ησουν σε καποια φαση περασε απο την HELAS και απο ενα ατυχες γεγονος μεταξυ 2 παιχτων τα παιδια εφυγαν και εφτιαξαν την TSSR αφου πρωτα εκαναν ενα περασμα απο HARD ετσι για να μαθαινεις και καμια αληθεια με την οποια εισαι εχθρος

εμενα με εχουν κρινει με την ψηφο τους κοσμος αρκετος και απο τις πραξεις μου κριθηκα αξιος για να αναλαβω μια απο τις 4 clan του PNX community απο τα ιδια τα παιδια

ετσι και αλλιως σε λιγο παλι θα γραψεις τα δικα σου κλασσικα πλεον δακρυβρεχτα μελο περι ελληνικου community και οτι καταστρεψαμε τοσες ομαδες και ολες τις αλλες τις παπαρες που λες συνεχεια
αν εχεις καρυδια προσπαθησε να κανεις το ιδιο που καναμε εμεις σαν community αλλιως μπες ξανα στο καβουκι σου συγνωμη περιπτερο και μοιραζε ψιλα για τσιχλες αλλωστε ειναι το μονο που ξερεις να κανεις

cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Δευ Αυγ 18, 2014 6:24 pm

Εσύ θα μας τρελλάνεις, πότε δεν ημουνα εγώ μωρέ? τις πρώτες μέρες που μαζεύτηκαν τα παιδιά και μιλάγανε? ποιούς να ρωτήσω μωρέ τα φρόκαλα που διαλύσανε την ομάδα? τι σύμπτωση και οι τρείς που ανέφερες εκδιωχθήκανε απο όλη την ομάδα κακήν κακώς αφού προηγουμένως είχαν ζητήσει τα κλειδιά της ομάδας, το ανέκδοτο της χρονιάς, ρτράβα να τα πείς αυτά σε οποιον απο τους 100 που ήτανε στην ΗΕΑΤ να δούμε τι θα πάρεις.
Ακου φίλε για να τελειώνουμε, εγώ ευθέως κρίνω οτι είσαι καταστροφικός εκτός απο ψεύτης και υποκριτής και εχω διάφορα επιχειρήματα, εσύ μπορείς να κάνεις το ίδιο και να ακούσουμε τα επιχειρήματά σου, δεν τα ακούσαμε γιατί δεν έχεις, επίσης δεν κάνω πράγματα που τα φτύνω οποτε δεν πρόκειται να κάνω αυτά που κάνεις εσύ.
Υ.Σ. οσο για τα καρύδια ο καθένας έχει τα δικά του, εγώ προσφέρθηκα να κάνω και κωλοτούμπες στο δρόμο με τα καρύδια μου μαζί εκείνη τη μέρα που θα αφήσεις ενα άλλο καλό και άξιο παιδί να πάρει την καρέκλα, τόσο σίγουρος είμαι οτι δεν θα το κάνεις, τα υπόλοιπα είναι π@π@ριές.

Υ.Σ. και μην ξεχάσω, τις προάλλες μιλάγαμε με τον Πέτρο, ξέρεις ποιον λέω, μου θυμόμασταν τις παλικαριές που έκανες στην ΗΕΑΤ και όταν δεν σου πέρασε την έκανες με ελαφρά πηδηματάκια, είναι σίγουρο οτι εχεις γατζωθεί στην καρέκλα αυτή με αλυσίδες, το νοιωθεις οτι δεν θα έχεις άλλη ευκαιρία έτσι? τι να κάνουμε ακόμα και οι ψηφοφόροι κουράζονται κάποια στιγμή.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Δευ Αυγ 18, 2014 8:23 pm

Ποιά ομάδα διαλύσαμε?Αν είναι να φύγει ένας παίκτης θα φύγει για οποιονδήποτε λόγο έτσι κ αλλιώς.Μη βάζουμε τις ομάδες πάνω από τους παίκτες.Σημασία έχει το καλό των παικτών.Οι ομάδες διαλύονται και ξαναφτιάχνονται με τεράστια ευκολία!
πάρα πολλές φορές έχω διαπιστώσει ότι οι ομάδες λειτουργούν σε βάρος των παικτών και το εξηγώ...
1)Είσαι σε μια ομάδα και γαμ...έσαι κάθε βράδυ από τις 20.00 μέχρι τις 00.00 να παίζεις cw.Η ομάδα χάνει κάθε βράδυ και ποτέ δεν κερδίζεις τίποτα.
2)Όλοι γύρω σου είναι άσχετοι και δεν μπορεί κανείς να σου πει 2-3 σωστά πράγματα.Που θα σε ανεβάσουνε σαν παίκτη.
3)Η διοίκηση της ομάδας δεν ξέρει που πάνε τα 4...και λέει αρλούμπες.

Εμένα μου έχει τύχει να με προσεγγίσει αρχηγός ομάδας που είχε όλη η ομάδα λιγότερα 10άρια από τα δικά μου.Πόσο βλάκας μπορείς να είσαι?Εχώ ακούσει αρχηγούς με τρομερή σοβαροφάνεια να μιλάνε για κύρος, για το σύμβολο της ομάδας, για την ιστορία της δηλαδή να παραμυθιάζονται μόνοι τους και μαζί και τους παίκτες.Μιλάμε για ομάδα που έμπαινε στον χάρτη 3-4 φορές τον χρόνο από μια μέρα την κάθε φορά.Επαιξα 1 ολόκληρο χρόνο εκεί, ενεργότατος παίκτης και δεν πήρα ποτέ χρυσό.Δεν χαντακώθηκα?Δεν έχασα τον χρόνο μου?Να χέσω και το σύμβολο και την ιστορία της ομάδας!
Να ρωτάς ξεκάθαρα<< δίνετε χρυσό στους παίκτες σας ? >> και η απάντηση να είναι << ναι φυσικά 1 φορά τον χρόνο τον μοιράζουμε >> και μετά να ανακαλύπτεις ότι για 6 μήνες έχουν πάρει 0 gold.Πες του άλλου ότι ο χρυσός που έχουμε δεν φτάνεινα τον μοιράσουμε!

Είναι πολλές οι ομάδες που χαντακώνουν τους παίκτες τους, αλλά είναι και πολλοί παίκτες που δεν τους ενδιαφέρει να καλυτερέψουν και παίζουν για χαβαλέ με την παρέα τους.Αυτοί θα μείνουν εκεί που είναι και κάποιος που ψάχνεται να ανέβει σαν παίκτης αργά ή γρήγορα θα την κοπανήσει σε καλύτερη ελληνική ή ξενη ομάδα.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Δευ Αυγ 18, 2014 10:23 pm

taramas έγραψε:Εσύ θα μας τρελλάνεις, πότε δεν ημουνα εγώ μωρέ? τις πρώτες μέρες που μαζεύτηκαν τα παιδιά και μιλάγανε? ποιούς να ρωτήσω μωρέ τα φρόκαλα που διαλύσανε την ομάδα? τι σύμπτωση και οι τρείς που ανέφερες εκδιωχθήκανε απο όλη την ομάδα κακήν κακώς αφού προηγουμένως είχαν ζητήσει τα κλειδιά της ομάδας, το ανέκδοτο της χρονιάς, ρτράβα να τα πείς αυτά σε οποιον απο τους 100 που ήτανε στην ΗΕΑΤ να δούμε τι θα πάρεις.
Ακου φίλε για να τελειώνουμε, εγώ ευθέως κρίνω οτι είσαι καταστροφικός εκτός απο ψεύτης και υποκριτής και εχω διάφορα επιχειρήματα, εσύ μπορείς να κάνεις το ίδιο και να ακούσουμε τα επιχειρήματά σου, δεν τα ακούσαμε γιατί δεν έχεις, επίσης δεν κάνω πράγματα που τα φτύνω οποτε δεν πρόκειται να κάνω αυτά που κάνεις εσύ.
Υ.Σ. οσο για τα καρύδια ο καθένας έχει τα δικά του, εγώ προσφέρθηκα να κάνω και κωλοτούμπες στο δρόμο με τα καρύδια μου μαζί εκείνη τη μέρα που θα αφήσεις ενα άλλο καλό και άξιο παιδί να πάρει την καρέκλα, τόσο σίγουρος είμαι οτι δεν θα το κάνεις, τα υπόλοιπα είναι π@π@ριές.

Υ.Σ. και μην ξεχάσω, τις προάλλες μιλάγαμε με τον Πέτρο, ξέρεις ποιον λέω, μου θυμόμασταν τις παλικαριές που έκανες στην ΗΕΑΤ και όταν δεν σου πέρασε την έκανες με ελαφρά πηδηματάκια, είναι σίγουρο οτι εχεις γατζωθεί στην καρέκλα αυτή με αλυσίδες, το νοιωθεις οτι δεν θα έχεις άλλη ευκαιρία έτσι? τι να κάνουμε ακόμα και οι ψηφοφόροι κουράζονται κάποια στιγμή.

τα φροκαλα εκτος baracoudaz ειναι ακομα στην HEAT εσυ οχι
τα επειχηρηματα σου τα εχουμε δει πολλες φορες ψευτιες και ρουφιανιες  
τα επειχηρματα μου τα εχεις ακουσει πολλες φορες αλλα εισαι ΛΑΓΟΣ
μα κανεις κωλοτουμπες ετσι και αλιως εισαι ο ταραμας ο ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ ακομα δεν το εχεις καταλαβει

ΥΣ. εμενα τουλαχιστον αν θα με διωξουν τα παιδια θα με κρινουν και θα με διωξουν δεν θα με παρακαλανε να δωσω την αρχηγεια και δεν θα την δινω κρατωντας μια clan ομηρο καλη ωρα σαν τον πετρο  γιατι στο community PNX εχουν το δικαιωμα να διαλεξουν τον αρχηγο της clan αλλοι εχουν αλυσιδες καρφια και οτι αλλο μπορουν για να δενονται στην καρεκλιτσα και μολις φευγουν καταστρεφουν ομαδες

ΥΣ 2. ο chris82 ηταν υπαρχηγος σου ΛΑΓΕ πες και καμια αληθεια δεν πειραζει
εχεις γραφτει ιδη στο πανθεον των μεγαλων παραμυθαδων διπλα σε ονοματα σαν του ΑΙΣΩΠΟΥ και του Ηans Christian Adersen τι φοβασαι πλεον και δεν κοβεις τα παραμυθια
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Gregorakis Τρι Αυγ 19, 2014 1:53 am

@laskas ...

... σε άφησα να ηρεμήσεις μια μέρα και επανέρχομαι:
1. δεν trollαρω ή καλύτερα trollαρω σπάνια ... ό,τι γράφω το σκέφτομαι πολύ και μάλιστα σκέφτομαι πολύ και το πως θα το διατυπώσω ...
2. χρησιμοποίησα το χονδροειδές παράδειγμα για να μπορέσω να κάνω εντύπωση μήπως και καταφέρω να γίνω κατανοητός με την πρώτη, απέτυχα και ξαναπροσπαθώ ... το θέμα δεν είναι αν η great είναι καλύτερη από την pnx, που φυσικά και δεν είναι ... το θέμα είναι πως δεν είναι η pnx η καλύτερη ελληνική clan και δε μπορείς να βγαίνεις κάθε τόσο και να το υποστηρίζεις με τα επιχειρήματα που σε βολεύουν ... γιατί όπως σου εξήγησα κάποιος μπορεί να πει πως η GBOA είναι καλύτερη clan διότι έχει ιστορία, διάρκεια κτλ, εγώ μπορώ να σου πω πως ένα reward tank είναι πολύ ανώτερο από 1000 gold/6μηνο, κάποιος άλλος κάτι διαφορετικό κ.ο.κ ... αν θες να λέγεσαι η "καλύτερη clan" θα πρέπει να μπορείς να ξεχωρίζεις από τις άλλες ... και μη μου πεις για τα stats διότι αυτό είναι ένα ανόητο επιχείρημα και μάλλον λειτουργεί αντίστροφα: "αφού έχεις τα καλύτερα stats γιατί δεν ξεχωρίζεις???" ... θυμάμαι πως μια από τις "κόντρες" μου με τον taramas (μονόπλευρη φυσικά, εγώ δεν είχα ποτέ κόντρα μαζί του) ήταν όταν είχα γράψει πως η HELAS ήταν άξια συγχαρητηρίων που με το υλικό που είχε έμπαινε τότε στο χάρτη ...
3. είναι κρίμα να απαξιώνεις την επιτυχία της great ... εσύ μπορεί να μην το δέχεσαι αλλά για μένα είναι η μεγαλύτερη σύγχρονη επιτυχία ελληνικής clan ... και πέτυχε κάτι εκεί που εσύ σαν clan απέτυχες ... αν δεν μπορείς να το δεις αυτό κάνεις κακό στην ίδια την pnx ...
4. δεν υπάρχει περίπτωση να πάω στην great, στο κάτω κάτω μπορεί να μη με θέλουν ... δεν καταλαβαίνω επίσης γιατί είναι τόσο κακό που δεν είμαι σε ελληνική clan και γιατί δε μπορώ να έχω άποψη για αυτές ...
5. δε θα σου πως να ελέγχεις τα νεύρα σου, θα ήταν ανόητο εκ μέρους μου ... θα σου πω όμως πως αν σκέφτεσαι 2 και 3 φορές πριν γράψεις κάτι ή έστω αν το διαβάσεις 2-3 φορές πριν πατήσεις το "αποστολή" θα γλιτώσεις από όλα αυτά τα "edit" ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από JDeviant Τρι Αυγ 19, 2014 2:48 am

Gregorakis έγραψε:.
3. είναι κρίμα να απαξιώνεις την επιτυχία της great ... εσύ μπορεί να μην το δέχεσαι αλλά για μένα είναι η μεγαλύτερη σύγχρονη επιτυχία ελληνικής clan ... και πέτυχε κάτι εκεί που εσύ σαν clan απέτυχες ... αν δεν μπορείς να το δεις αυτό κάνεις κακό στην ίδια την pnx ...
Μικρη παρενθεση στην συνομιλια σας και εγκυκλοπαιδικα γιατι ειμαι καινουριος και ασχετος σε θεματα clan, σε πια επιτυχια αναφερεσε?
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2014
Ηλικία : 45
Τόπος : AXD

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Τρι Αυγ 19, 2014 3:13 am

Κάνω copy paste ότι έγραψες << για μένα η πιο πετυχημένη ελληνική clan αυτή τη στιγμή, με βάση τα πρόσφατα αποτελέσματα, είναι η great ...>> αυτό λίγο θυμίζει laska!Και εγώ έχω γράψει με την ίδια βεβαιότητα, αλλά με διαφορετικά κριτήρια ότι η ομάδα μου είναι η καλύτερη!Εκανες δηλαδή ακριβώς το ίδιο πράγμα που εσύ κατακρίνεις.
Εκτιμώ ότι επανέρχεσαι να συζητήσουμε το θέμα.Μην φανταστείς ότι την ώρα που έγραφα χτυπιόμουνα και ούρλιαζα.Πολλές φορές γράφω με τέτοιο ύφος για να δώσω έμφαση σε αυτό που γράφω και να τραβήξω την προσοχή του άλλου.
Τώρα σχετικά με τα κριτήρια που έβαλες για να συγκρίνεις ομάδες διαφωνώ απολύτως, αλλά δεν έχω δικαίωμα να επιβάλω την άποψη μου.Μόνο να αναφέρω τους λόγους που διαφωνώ.

1)Η GREAT έχει 2 ομάδες στην ουσία great με 98 άτομα και gr3at με 71.Ας αφήσουμε την δεύτερη ομάδα...από την πρώτη ομάδα κέρδισαν οι 8 από τους 98 το 7άρι αρματάκι.Οι άλλοι 90 τι κέρδισαν???Τίποτα...90 άτομα δεν οφελήθηκαν καθόλου!Στο άλλο forum ήμουνα από τους πρώτους που έδωσα συγχαριτήρια πάντως.Εμέις κερδίσαμε μόνο 1 όχι γιατί δεν μπορούσαμε σαν ομάδα αλλά έγινε κακή διαχείρηση και παίζανε ταυτόχρονα πολλά άτομα και μοιράστηκαν οι πόντοι σε πολλούς.

2)Δεν μπορείς να κρίνεις μια ομάδα από μια μικρή χρονική περίοδο, όσο δηλαδή κράτησε το event.

3)Δεν μπορείς να κρίνεις μόνο από μάχες 8αριών.Οι μάχες 8αριών δείχνουν κάποια πράγματα αλλά οι μάχες με τα 10άρια είναι πολύ πιο σημαντικές.

4)Αν η ομάδα σου ανταμοίβει αποδεδειγμένα δίκαια τους παίκτες ανάλογα με την προσπάθεια και την συμμέτοχη τους στα c.w είναι ήδη πολλά βήματα μπροστά από τους άλλους.Ο πίνακας της μοιρασιάς δημοσιοποιείται και βλέπει ο καθένας πότε έπαιξε και πότε όχι.Ο παίκτης είναι σίγουρος ότι δεν τον αδικούν και ότι θα πάρει αυτό που του αναλογεί.Ξέρεις πόσοι έλληνες παίκτες μου έχουν πει << έφυγα από αυτή την ομάδα γιατι με αδικούσανε στο gold>>.Αρα ο τρόπος λειτουργίας και η οργάνωση της ομάδας είναι ίσως πολύ πιο σημαντικός από το αρματάκι ή το ίδιο το gold.Aς είναι και ψίχουλα, ξέρεις ότι δεν σε κοροιδεύουν!

5)Η ποιότητα των παικτών.Μην το αναλύσουμε, καταλαβαίνεις πολύ καλά τι θέλω να πω.

6)Το gold των τελευταίων 6 μηνών 1680 με 43080 είναι μια μεγάλη διαφορά στο ταμείο.Μην το βλέπεις ποσοτικά!Δες το σαν παραμονή και νίκες μέσα στον χάρτη.

Για το θέμα ότι όσο σε ξέρω παίζεις σε ξένες ομάδες δεν μου αρέσει και στο λέω ανοιχτά!θα ήθελα όλοι οι καλοί έλληνες παίκτες που παίζουν σε ξένες ομαδες να μας στηρίξουν.Αυτό όμως μην το παίρνεις προσωπικά γιατί δεν ισχύει μόνο για εσένα.Όταν εκφράζεις την άποψη σου να έχεις στο μυαλό σου ότι κάποιοι κάνουν μεγάλη προσπάθεια για να φτιάξουν κάτι καλό και ελληνικό.Η κριτική έξω από τον χορό είναι πολλή εύκολη.

ΥΓ. Τα edit είναι για ορθογραφικά ή για να προσθέσω κ άλλες σκέψεις στο ίδιο ποσταρισμα αντί να γράφω άλλο.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Τρι Αυγ 19, 2014 3:40 am

Eίναι λίγο άσχετο αλλά ίσως να βοηθήσει και άλλες ομάδες για αυτό θα το γράψω.
Εκ του αποτελέσματος ήταν κακοδιαχείρηση να κερδίσει η ομάδα μας μόνο 1 αρματάκι στο event.Δεν είναι κακό να γίνονται λάθη, αλλά καλό είναι να μαθαίνεις από αυτά!
Την επόμενη φορά να συμμετέχουν μόνο οι πιο ενεργοί παίκτες.Δεν γίνεται ο κάθε ουρανοκατέβατος να εμφανίζεται ξαφνικά να παίξει επειδή του γυάλισε το αρματάκι και να έχει τις ίδιες απαιτήσεις με τον άλλον που προσπαθεί κάθε μέρα.Φαντάσματα έχουν όλες οι ομάδες από τους πειρατές μέχρι την helas!( Τα ονόματα των ομάδων είναι τυχαία)
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 2 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Τρι Αυγ 19, 2014 9:44 pm

@ cgakis
Ειλικρινά εχεις ξεφύγει παντελώς, δεν θα ασχοληθώ μαζί σου γιατί πέρασες τα όρια του φανταστικού και δεν με διασκεδάζεις πια, ενα παράδειγμα θα σου δώσω μόνο και τελείωσα μαζί σου, βρές οποιον απο τους 100 που ήταν στην ΗΕΑΤ και πές του chris82, οταν δεν σε φτύσει ελα και πες μου το, τέλος με σένα.

@ laskas
Κώστα
οσο και να προσπαθείς να το σώσεις δεν σώζεται, τουλάχιστον μην λες παραμύθια, αυτή τη στιγμή που μιλάμε παίζει να μην μαζεύεις ούτε 15αδα, fc δεν έχεις και κουβαλάς τουλάχιστον 25 μέλη που μόνο τον λογαριασμό τους βλέπεις, αν δεν είναι έτσι οπως τα λέω τότε μπράβο, καλή επιτυχία, αυτό που είναι σίγουρο είναι οτι έχετε μαζέψει την αφρόκρεμα των ελλήνων παιχτών που δεν έχουν φύγει για αλλού και αποτελέσματα δεν έχετε, για να τελειώνουμε με το παραμύθι, φέρε μια λίστα σύγκρισης με άλλες ξένες ομάδες του ίδιου στατιστικά επιπέδου με την PNX-R να συζητήσουμε οτι θέλεις, θα το κάνεις?
Οσο για την GREAT θα συμφωνήσω με τον gregorakis, και μόνο το γεγονός οτι αυτή τη στιγμή βγάζει 2 15αδες στην διαδικασία οργάνωσης μεν αλλά με προοπτικές καλές φτάνει, το ξέρω καλά γιατί είναι φίλοι και μιλώ καθημερινά μαζί τους οπως μιλώ και με αρκετούς απο την ομάδα σου και αυτά που ακούω δεν έχουν καμία σχέση με αυτά που λές.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης