Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Big Bad PNX

+13
Arxiereas
JDeviant
marita89
xiale
Veyder
37 EMA
gr68
Sanguinius
Gregorakis
cgakis
Perseas
laskas
taramas
17 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 23, 2014 10:37 am

laskas έγραψε:Γιώργο ηρέμησε!Ας κοιτάξουμε να βοηθήσει ο ένας τον άλλον!

Μια χαρα ήρεμος είμαι φίλε Κώστα, απογοητευμένος είμαι όμως με αυτά που βλέπω, να βοηθήσουμε Κώστα μου, πές μου ποιος θα βοηθήσει ποιόν και πώς? εσύ θα πάρεις και τον AMFIVIO παρέα και θα έρθετε να βοηθήσετε την GREEK? παράδειγμα λέω, να το δώ κι αυτό, πράξεις κώστα, οι πράξεις εχουν σημασία τα λόγια τα παίρνει ο άνεμος και ολοι χορτάτοι είμαστε απο λόγια.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από MementoM0ri Σαβ Αυγ 23, 2014 10:41 am

taramas έγραψε:Μια σύντομη φράση προς όλους τους φίλους της PNX-R,
συναντηθήκαμε μια και μοναδική φορά σε landing στην αφρική που δεν σας ενδιαφέρει καθόλου (οπως εσείς ισχυρίζεστε) και εγινε το εξής όμορφο, πριν την μάχη μας ρωτήσατε αν θα παίξουμε την μάχη με το σκεπτικό οτι θα έπρεπε να τρέχουμε απο τον φόβο μας, κατα την διάρκεια της μάχης κάποιοι επιδόθηκαν σε ειρωνικά σχόλια και κάποιοι άλλοι έψαχναν αγωνιωδώς να βρούν εμένα για να με σκοτώσουν, κερδίσατε την μάχη και πανηγυρίσατε σαν να είχατε περάσει πάνω απο την kazna, στην επόμενη μάχη χάσατε και ισχυριστήκατε οτι δεν ήταν παρά ενα training.
αν αυτό είναι η επιτυχία για εσάς τότε εγώ το λέω κατάντια, εγω αν ήμουν αρχηγός στην ομάδα αυτή θα εκανα το εξής απλό, θα βοηθούσα την άλλη ομάδα χωρίς να μου το ζητήσουν καν, αυτό δείχνει το επίπεδο που πρέπει να έχουν οι μεγάλες ομάδες, αλλά βέβαια αναρωτιέμαι πως να υπάρξει μια νοοτροπία τέτοια σε μια ομάδα οταν δεν την προωθούν οι αρχηγοί, εκτός αν δεν θεωρείτε μεγάλη ομάδα την PNX-R οπότε πάω πάσο που λένε.

Εισαι τεραστιος ψευτης αγαπητε. Ρωτησαμε μονο και μονο γιατι θελαμε να ειμαστε τυπικοι μεταξυ ελληνικων κλαν , δεν πανηγυρισαμε ποτε (γελαγαμε ομως με τα χαλια της HEAT ) μετα δεν χασαμε, απλα δεν μπηκαμε ποτε . ΓΙΑΤΙ δεν ειχαμε ατομα . Αυτα τα βγαζεις απο το μυαλο σου η στα λεει καποιος ?
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Σαβ Αυγ 23, 2014 10:47 am

Έχουν γίνει πολλά με πολλούς.Κόντρες με ομάδες..παίκτες μεταξύ τους.Το θέμα είναι που οδηγεί όλο αυτό και ποιό το όφελος?!Ρεαλιστικά μπορεί να βοηθήσει αυτός ο διάλογος?

Αν δεν κάνω λάθος έγιναν οι προτάσεις και κάποιοι αρνήθηκαν.Δεν τολμάμε κιόλας να προτείνουμε τίποτα με αυτά που γράφεις!

ΥΓ. Ο αμφίβιος έφυγε επειδή τσακώθηκε με τον Άρη...
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 23, 2014 12:19 pm

laskas έγραψε:Έχουν γίνει πολλά με πολλούς.Κόντρες με ομάδες..παίκτες μεταξύ τους.Το θέμα είναι που οδηγεί όλο αυτό και ποιό το όφελος?!Ρεαλιστικά μπορεί να βοηθήσει αυτός ο διάλογος?

Αν δεν κάνω λάθος έγιναν οι προτάσεις και κάποιοι αρνήθηκαν.Δεν τολμάμε κιόλας να προτείνουμε τίποτα με αυτά που γράφεις!

ΥΓ. Ο αμφίβιος έφυγε επειδή τσακώθηκε με τον Άρη...

Κώστα,
βλέπεις το παραπάνω ποστ του memento mori? περιέχει αυτό ακριβώς που λέω, πάρε τις φράσεις του μια μια και θα δείς οτι δείχνουν την νοοτροπία και τις προθέσεις, ο διάλογος μπορεί να βοηθήσει τα πρόσωπα που φέρουν αυτές τις νοοτροπίες οχι απλά δεν βοηθούν αλλά κάνουν και ζημιά.
Εχουν όντως γίνει πολλά και για μερικά απο αυτά φέρεις εσύ ακέραια την ευθύνη, επειδή δεν προβλέπω να κολλήσει το σπασμένο γυαλί γιαυτό ακριβώς πρότεινα να κάνουμε ολοι εμείς στην άκρη, δεν εννοώ να φύγουμε απο την ομάδα μας ούτε να σταματήσουμε να βοηθάμε, εννοώ να φύγουμε απο αυτές τις καταραμένες καρέκλες και να έρθουν νέα πρόσωπα άφθαρτα που δεν θα έχουν προηγούμενα και ισως να μπορέσουν να κάνουν κάτι καλύτερο απο εμάς, βλέπεις κανέναν να έχει αυτή την πρόθεση? άνοιξε τα μάτια σου και δες ποιοι είναι οι καρεκλοκένταυροι που έχεις κατακρίνει πολλάκις, τους ψάχνεις απέξω και τους έχεις στο σπίτι σου.

Υ.Σ. δεν κρίνω την απόφαση του αμφίβιου να φύγει, είναι δικό του θέμα οπως είναι και του καθένα απο εμάς να κάνει αυτό που πιστεύει για τον εαυτό του, κι εγώ έφυγα απο κάπου αλλάδεν έκανα παζάρια με κανέναν και δεν τράβηξα κανέναν μαζί μου, και τέλος για να το κλείσουμε το θέμα δεν θα με ενοχλούσε καθόλου για οποιονδήποτε άλλο που δεν τον θεωρώ φίλο μου, επαναλαμβάνω ξανά κι ας γίνομαι κουραστικός δεν κρίνω καμία πράξη οποιουδήποτε που έχει να κάνει με τον εαυτό του.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από MementoM0ri Σαβ Αυγ 23, 2014 12:29 pm

@ταραμας

Εχεις δικιο εγω φταιω , τι καθομαι και ασχολουμαι σοβαρα μαζι σου. Τραγουδα ταραμα διασκεδασε με
.
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Σαβ Αυγ 23, 2014 12:31 pm

Είναι ένα παιχνίδι, δεν μπορώ να πιστέψω ότι εσύ έχεις κάνει μεγάλο κακό σε κάποιον ή κάποιος άλλος σε εσένα.Δεν έχει σπάσει κανένα γυαλί κατά τη γνώμη μου.Η χρονιά τώρα αρχίζει, ας παρουσιάσουν μια καλή εικόνα οι ελληνικές ομάδες.Την ευθύνη την έχουν αποκλειστηκά αυτοί που διοικούν!ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Σαβ Αυγ 23, 2014 12:32 pm, 1 φορά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από xiale Σαβ Αυγ 23, 2014 12:32 pm

Taramas vs hard
Taramas vs helas
Taramas vs pnx

Ποιο ειναι το μονο κοινο ολων αυτων ?

Ηταν καλυτερες απο την  ομαδα του ...

Ολα τ αλλα ειναι για να εχει να λεει μαλακιες  ....
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 23, 2014 1:37 pm

@ memento mori

Δεν είπα πουθενά οτι φταίς εσύ, αυτό που είπα είναι οτι δεν συμφωνώ με την νοοτροπία που μερικοί εκφράζετε και ενίοτε επιδεικνύετε, μπορείς ή να παραθέσεις τα δικά σου επιχειρήματα είτε να τρολάρεις, το πιθανότερο για σένα είναι να τρολάρεις.

@ laskas
Κώστα, εδώ ακριβώς έρχεσαι στα λόγια μου, την ευθύνη την έχουν αυτοί που διοικούν, δεν μπορείς να φανταστείς πόσο βάρος ένοιωθα έχοντας τόσους ανθρώπους να περιμένουν να απαντήσω στις προσδοκίες τους, ειμαι ευτυχής που δεν εχω αυτό το βάρος τώρα, και κάτι ακόμη, τώρα μπορώ ελεύθερα να γράψω εκεί που πρέπει με σινική μελάνη κάτι τύπους σαν τον xiale που σαν αρχηγός μιας ομάδας είχα την υποχρέωση να συνομιλώ, δεν μπορείς να φανταστείς τι ευχαρίστηση είναι.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από xiale Σαβ Αυγ 23, 2014 1:48 pm

Μια αρχίζει να μας θάβει, χωρίς να ασχοληθεί κάνεις μαζί του, μια απειλεί να μας δείρει, μια ασχολείται με τα περιεχόμενα του παντελονιού μας , μια χαίρεται που μπορεί πια να μας γράψει ...
Διπολική διαταραχή με μπόλικη έλλειψη προσοχής - στοργής μικρός και κόμπλεξ κατωτερότητας ... Case study για να σκίσει ο frοyd τα πτυχία του ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xiale στις Δευ Αυγ 25, 2014 12:34 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ορθογραφικά)
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από marita89 Σαβ Αυγ 23, 2014 2:31 pm

taramas έγραψε:
marita89 έγραψε:Ταραμα θα ηθελες να απαντησεις σε αυτο που ρωτησα?

δεν συνηθίζω να μην απαντάω και μάλιστα ευθέως, το ερώτημα ποιό είναι? οτι εσύ γνωρίζεις μόνο εμένα που είμαι αντίθετος? η απάντηση είναι απλή, δεν έχεις γνωρίσει ολους τους υπόλοιπους.
Ταραμα θελω να κανω μια νεα αρχη μαζι σου και ειμαι ωραιος και ευγενικος και δεν τρολλαρω αλλα αυτο δεν ειναι ειναι απαντηση.Μπορεις να μου εξηγησεις ποιοι ειναι οι υπολοιποι?Εγω γνωριζω μονο εσενα  Neutral (και νομιζω πως μονο εσυ εισαι).
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Αυγ 23, 2014 4:58 pm

Εγώ πιστεύω πως ο ταραμάς σας τρολάρει ομαδικώς και πεθαίνει στο γέλιο κάθε φορά.Ταραμάς for the win +1 από εμένα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 23, 2014 9:03 pm

marita89 έγραψε:
taramas έγραψε:
marita89 έγραψε:Ταραμα θα ηθελες να απαντησεις σε αυτο που ρωτησα?

δεν συνηθίζω να μην απαντάω και μάλιστα ευθέως, το ερώτημα ποιό είναι? οτι εσύ γνωρίζεις μόνο εμένα που είμαι αντίθετος? η απάντηση είναι απλή, δεν έχεις γνωρίσει ολους τους υπόλοιπους.
Ταραμα θελω να κανω μια νεα αρχη μαζι σου και ειμαι ωραιος και ευγενικος και δεν τρολλαρω αλλα αυτο δεν ειναι ειναι απαντηση.Μπορεις να μου εξηγησεις ποιοι ειναι οι υπολοιποι?Εγω γνωριζω μονο εσενα  Neutral (και νομιζω πως μονο εσυ εισαι).

Ευχαρίστως, θα δείς αμέσως οτι μπορεί να μην με ενδιαφέρει να είμαι ωραίος αλλά το σίγουρο είναι οτι σέβομαι οποιονδήποτε θέλει πραγματικά να κάνει συζήτηση και απαντάω πάντα με αυτό που πιστεύω είτε είναι λάθος είτε είναι σωστό, ούτε πάπας είμαι ούτε τίποτα τέτοιο, ομως εχω μάθει στη ζωή μου να είμαι ευθύς.

Επειδή πραγματικά δεν καταλαβαίνω την ερώτησή σου, δηλαδή δεν καταλαβαίνω σε τι ακριβώς ισχυρίζεσαι οτι είμαι μόνος μου? θα προσπαθήσω όμως να σου δώσω μια απάντηση,
α) οτι λέω οτι είναι άποψή μου είναι δική μου και δεν εκφράζει κανέναν άλλο και δεν ισχυρίζομαι οτι κάποιος άλλος κρύβεται απο πίσω.
β) οταν λέω οτι μεταφέρω απόψεις άλλων ειναι ακριβώς αυτό που λέω.
γ) αν εννοείς οτι είμαι μόνος μου απέναντι στους συγκεκριμένους κυρίους τότε σε διαβεβαιώ οτι είμαστε πολλοί όχι μόνο στις άλλες ομάδες αλλά και μέσα ακόμη στην δική σου, απλά βλέπεις εμένα γιατί κυρίως εγώ φαίνομαι, αλλά αν κάνεις μια βόλτα σε άλλες ομάδες θα γνωρίσεις πολλούς.

Δεν ξέρω αν σε κάλυψα πάντως προσπάθησα, αν το κάνεις συγκεκριμένο ευχαρίστως να σου απαντήσω, αρκεί να μην κρυφτείς και εσύ πίσω απο απο ομάδες οπως κάνουν μερικοί που τους λές ευθέως "εισαι ανικανος και ψεύτης" και σου απαντάνε "κατηγορείς την κοινότητα" ποια κοινότητα αδερφέ? εσένα λέω ανίκανο όχι την κοινότητα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 23, 2014 9:04 pm

Sanguinius έγραψε:Εγώ πιστεύω πως ο ταραμάς σας τρολάρει ομαδικώς και πεθαίνει στο γέλιο κάθε φορά.Ταραμάς for the win +1 από εμένα

χαχαχα, τελικά είσαι έξυπνο παιδί, όντως διασκεδάζω με κάποιους που το αξίζουν αλλά απευθύνομαι με όλη την σοβαρότητα εκεί που αξίζει.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 23, 2014 9:06 pm

xiale έγραψε:Μια αρχιζει να μας θαβει χωρις να ασχοληθει κανεις μαζι του, μια απειλει να μας δειρει, μια ασχολειται με τα περιεχομενα του πσντελονιου μας , μια χαιρεται που μπορει πια να μαδ γραψει ... Διπολικη διαταραχη με μπολικη ελειψη προσοχης και κομπλεξ κατωτεροτητας ... Case study για να σχισει ο frοyd  τα οτυχια του ...

Καλά εσένα θα σε χέσει ο froyd δεν θα σκίσει τα πτυχία του γιατί το είδος σου είναι γνωστό, αν θα τον διαβάσεις θα βρείς τον εαυτό σου μέσα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Gregorakis Κυρ Αυγ 24, 2014 1:42 am

taramas έγραψε:
@ gregorakis

Πολύ πριν να εμφανιστεί ή ιδέα ειχα εκφράσει την ίδια ακριβώς άποψη, σε ανύποπτο χρόνο είχα πεί οτι θα πρέπει να κάνουμε το δύσκολο, να ενώσουμε τους έλληνες, να μην αφήσουμε κανέναν απέναντι, ακόμη και αυτούς που δεν θα συμφωνήσουν αντί να τους πολεμήσουμε να τους βοηθήσουμε, να δώσουμε ενα καλό παράδειγμα και μια νοοτροπία που να μείνει, να την ακολουθήσουν και οι επόμενοι, μάλιστα είχα πεί την συγκεκριμένη φράση "θέλω να έρθει η μέρα που να μπαίνω να παίξω ενα random και να βλέπω έλληνες παίχτες να απευθύνουν χαιρετισμούς μεταξύ τους και όχι βρισιές".
Βλέπεις εσύ να έγινε κάτι τέτοιο? δεν λέω δύσκολο, πολύ δύσκολο αλλά θα άξιζε τον κόπο η προσπάθεια, αλλά ακόμα και αυτό να μην γινότανε δεν με στεναχωρεί γιατί ελληνας είμαι και ξέρω τις κατάρες της ράτσας μας, όμως θα μπορούσε να γίνει κάτι άλλο τουλάχιστον που το έχω δεί να γίνεται με άλλες ομάδες και το εξηγώ με ενα απλό και τυχαίο παράδειγμα, ας υποθέσουμε οτι η GREAT είναι μέσα στον χάρτη σήμερα και δέχεται επίθεση απο 1-2 ξένες ομάδες, επισκέπτεται το ts αυτών των ομάδων ο commander ή ο διπλωμάτης της PNX-R και λέει την εξής απλή φράση που επαναλαμβάνω την έχω συναντήσει ήδη 2 φορές "αφήστε ήσυχη την ομάδα αυτή γιατί είναι φίλοι μας γιατί αν δεν το κάνετε θα σας κυνηγήσουμε οπου και να πάτε", λίγο παιδιάστικο ακούγεται όμως δείχνει προς τα έξω τι? οτι οι ελληνες είναι ενωμένοι κια θα το σκεφτείς πολύ καλά για να τους αγγίξεις, υπάρχει κάτι τέτοιο? όχι βέβαια, το αντίθετο υπάρχει, αυτή είναι η εικόνα της αποτυχίας μας, όλων μας η αποτυχία είναι αυτή.

... σε όλα αυτά, που τόσο όμορφα ακούγονται, δεν νομίζω να διαφωνεί κανείς ... ακόμα κι εγώ που δε με ενδιαφέρει ιδιαίτερα η "ένωση και ο κοινός σκοπός", θα συμφωνήσω μαζί σου ... αλλά στην πράξη τι γίνεται ??? πιστεύεις αλήθεια πως η συμμαχία (great, greek & cogr όπως εσύ ανέφερες) μπορεί να έχει το όποιο αποτέλεσμα ??? εντάξει το λεγόμενο "Blue Alliance" που φτιάξατε παράλληλα με την pnx δημιουργήθηκε μόνο και μόνο για να υπάρχει κάτι διαφορετικό για όσους δεν ήθελαν να συμμετέχουν στην pnx αλλά δεν ήθελαν να χάσουν και παίκτες ... ήταν ένα έξυπνο τέχνασμα, ένας μπερντές ώστε και οι "καρέκλες" να διατηρηθούν και οι clans να μην αποψιλωθούν ... το να κάνετε όμως τώρα, μετά από τόσους μήνες κάτι παρόμοιο τι νόημα έχει ??? θεωρώ πως κοροϊδεύετε τους παίκτες ή τους εαυτούς σας ...

... με την pnx ποιο είναι πλέον το πρόβλημα ??? ο dolofonos και ο cgakis ??? γιατί αν και ως συνήθως είσαι ήξεις αφήξεις και δεν αναφέρεις τα ονόματά τους, προφανώς αυτούς υπαινίσσεσαι ... αν δηλαδή φύγει ο dolofonos, ο οποίος παίζει ελάχιστα πλέον, και πάρει τη θέση του ο memento για παράδειγμα (τυχαίο) ή εγώ (άτυχο) τα πράγματα θα αλλάξουν προς το καλύτερο ??? εν ολίγοις πες κάτι ρε γαμώτο, κάνε μια πρόταση σοβαρή, με επιχειρήματα και με ονόματα για να μπορεί να συμφωνήσει ή να διαφωνήσει κάποιος ...

... εμένα οι περισσότεροι με θεωρούν μισθοφόρο ... είναι ένας χαρακτηρισμός που δε με προσβάλλει καθόλου και είναι και ακριβής θα έλεγα καθώς μόνο τον τελευταίο μήνα έχω κερδίσει 7500 χρυσό ... παράλληλα κάνω το streaming μου, γνωρίζω νέους παίκτες και προσπαθώ να τους βοηθήσω, κάνω καθημερινά platoonακια και σιγά σιγά και TBs χωρίς να κοιτάζω "χρώματα", γράφω στα fora κείμενα και γενικά είμαι πάντα ανοικτός στο να προσφέρω την όποια γνώση μου πάνω στο WoT στον οποιονδήποτε ... στα άμεσα σχέδιά μου είναι η ανάρτηση στο κανάλι μου στο hitbox "εκπαιδευτικών" videos που θα μπορεί ο καθένας να βλέπει και όταν δε θα είμαι online, εξηγώντας τακτικές ανάλογα με το άρμα, το map, το lineup κτλ ... κι όλα αυτά από έναν "μισθοφόρο" !!! ελπίζω οι υπόλοιποι να βοηθάτε την ελληνική κοινότητα περισσότερο από μένα ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Perseas Κυρ Αυγ 24, 2014 2:52 am

Gregoraki δεν πιστεύω ότι το post που έκανες θα απαντηθεί με ευκρίνεια και αυτό γιατί ο taramas δεν μπορεί ακόμη να διευκρινίσει τι του φταίει, θεωρώ ότι βρίσκετε σε σύγχιση. Ίσως αν είχε δεχθεί την πρόταση για συμμετοχή στην δημιουργία της PNX δεν θα μιλούσε για αποκαλήθωση των διοικήσεων για το οποίο δεν γνωρίζουμε τι άποψη έχουν οι διοικήσεις του Blue Alliance.
Πιστεύω ότι βλέπει παντού αδιέξοδα και κακούς ανθρώπους κάτι που δεν αληθεύει.
Εσύ το ξέρεις πολύ καλά ότι όταν ήταν commander στη HARD ο Vonk και η HARD μεσουρανούσε πάλι η ίδια άποψη υπήρχε ''η κακή HARD που έχει και ξένους και η κακή διοίκησή της που ταλαιπωρεί τον κόσμο''. Έκανε step down ο Vonk και ξανά τα ίδια. Όπως καταλαβαίνεις είναι πολύ ωραίο να έχεις κάποιο λόγο να ασχολείσαι με τα forum αλλά αυτό προϋποθέτει ότι πρέπει εκ του μηδενός να δημιουργήσεις αντιπαλότητα, τότε ήταν η HARD και η διοίκησή της, σήμερα η PNX και η διοίκησή της. Το γεγονός ότι υπάρχει απερίγραπτο μπάχαλο σε όλες τις ελληνικές clan θεωρείται ασήμαντο.
Προσωπικά πιστεύω ότι το Blue Alliance πρέπει το ταχύτερο δυνατό να ενωθεί σε μία ή δύο clan για να δημιουργηθεί η δική τους κοινότητα. Δεν μπορείς να θεωρείσε κοινότητα όταν ο καθένας είναι σε διαφορετικό ts και δεν υπάρχει κοινός χώρος για να συζητήσουν και να συνηθίσουν τα μέλη ακόμη και την χρειά των φωνών τους.
Με δεδομένο ότι το Blue Alliance υφίσταται από το Μάρτιο ποιός είναι ο χρονικός ορίζοντας που και θα έχουν μπει οι βάσεις για συνεργασία και εμπιστοσύνη μεταξύ των clan της;
Αυτή τη συνένωση θα την κάνετε και πότε;
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από marita89 Κυρ Αυγ 24, 2014 3:56 am

taramas έγραψε:@ marita89
Οσο για την ωραία περιγραφή σου τι να πώ, μακάρι να είναι τόσο ωραία οσο τα λες, μακάρι να έχουν άδικο ολοι αυτοί που εχουν αντίθετη άποψη, θα το δούμε στην πορεία, ουδεν κρυφόν υπο τον ήλιον.
Ποιοι ειναι αυτοι?Οπως γραφεις καταλαβαινω οτι ειναι πολλοι.Αυτη ειναι η ερωτηση μου.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 24, 2014 3:34 pm

@ gregorakis

Για αρχή κάνεις 2 λάθη, η δημιουργία της συμμαχίας δεν ήτανε απάντηση αλλά ιδέα και πρόταση που είχε συζητηθεί πολύ πριν εμφανιστεί η ιδέα της PNX, αρα οπως καταλαβαίνεις ο συλλογισμός σου είναι εξαρχής λάθος, επίσης η blue alliance υπήρχε και εξακολουθεί να υπάρχει, δεν κάνει κανείς τίποτα καινούργιο, τουλάχιστον όχι εγώ, αυτό που κάνουμε είναι να οργανώνουμε τις ομάδες ξανά μετά τα γνωστά γεγονότα, αρα και εδώ είναι λάθος ο συλλογισμός σου.
Και στο επόμενο κάνεις λάθος, ο μόνος που έχει αναφέρει ονόματα και ευθέως έχει απευθυνθεί σε άτομα είμαι εγώ, γιαυτό άλλωστε δέχομαι τις επιθέσεις τους τόσο καιρό, το νόημα ομως είναι ενα, αν κάνω λάθος ας μου το αποδείξουν, αλλιώς να μην κρύβονται πίσω απο ομάδες και ανθρώπους. Πριν λίγο καιρό οι συγκεκριμένοι κύριοι κατηγόρησαν εμένα για καρεκλοκένταυρο, εγώ σε ρωτώ ευθέως : ποιός εξακολουθεί να έχει καρέκλες? εγώ ή αυτοί?
Δεν ξέρω αν θα αλλάξουν τα πράγματα προς το καλύτερο, δεν το ξέρει κανείς, αυτό που λέω είναι συγκεκριμένο, να φύγουμε εμεις που έχουμε προηγούμενα και νάρθουν νέα πρόσωπα που να έχουν καλύτερες προυποθέσεις να συννενοηθούν μεταξύ τους, εσύ τι λές? βλέπεις να αφήνει την καρέκλα κανείς? σιγά μην την αφήσουν, πάρε την πορεία τους μέχρι σήμερα και θα βγάλεις μόνος σου το συμπέρασμα και δεν χρειάζεται να το ανακοινώσεις ασε εμένα να γίνομαι κακός.
Εν ολίγοις έχω πει πολλά και έχω κάνει πολλές προτάσεις, οι τελευταίες βρίσκονται στα προοηγούμενα ποστ εδώ μέσα, ή δεν διαβάζεις ή δεν συμφωνείς, τουλάχιστον όμως μην πετάς την μπάλλα στην εξέδρα.
Εγώ προσωπικά δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα αν είσαι μισθοφόρος ή όχι, εχω άλλη άποψη σε κάποια πράγματα απο σένα και αυτό δεν με κάνει άσχετο και εσένα σχετικό, όσο για αυτά που κάνεις τελευταία έχω ήδη γράψει στο συγκεκριμένο οτι είμαι απόλυτα θετικός και αν είχα αυτή τη στιγμή χρόνο θα ερχόμουνα ξανά να παρακολουθήσω, το οτι δεν συμφωνούμε δεν με εμποδίζει να βλέπω τι κάνεις εσύ και οποιος άλλος, δεν θα σταματήσω ποτέ να μαθαίνω ούτε στη ζωή ούτε στο παιχνίδι, άλλωστε για έχω άποψη πρέπει να ξέρω αλλιώς δεν έχω άποψη.

@ perseas
Είσαι πολύ εκτός φίλε μου, λυπάμαι που θα το πώ αλλά είτε δεν παρακολουθείς είτε το κάνεις εσκεμμένα, για αρχή γνωρίζω πως υπήρχαν φωνές που έκριναν την HARD αλλά δεν έχει τιποτα να κάνει με μένα, αν θέλεις να βρείς οτιδήποτε γιααυτό το θέμα να απευθυνθείς σε όλους αυτούς που έφυγαν απο εκεί και δημιούργησαν πολλές άλλες ομάδες, ακόμη και την πρώην ομάδα μου την ΗΕΑΤ άτομα απο την HARD την άνοιξαν, πέρα απο αυτό δεν γνωρίζω πολλά πράγματα και δεν έχω άποψη οποτε αυτά βρείτε τα μεταξύ σας.
Εγω να σου πώ για αυτά που ξέρω ευχαρίστως, το πρόβλημα φίλε μου persea ξεκίνησε απο την στιγμή που την πρόταση της δημιουργίας της PNX την ακολούθησαν : η διαλυμένη HARDS, η ανύπαρκτη ομάδα του cgakis που έβλεπε αυτή την ιδέα σαν την τελευταία ευκαιρία του να γίνει αυτοκράτορας σε μια μεγάλη ομάδα (εδω που τα λέμε αν δεν υπήρχε η PNX-R δεν θα υπήρχε ο κύριος αυτός σήμερα), ενα μεγάλο κομμάτι της HARD2 χωρίς την διοίκηση της που μετανάστευσε και η μισή HELAS που ακόμα προσπαθεί να ξαναφτιαχτεί σαν ομάδα και μακάρι να γίνει, όλοι οι υπόλοιποι δεν ακολούθησαν, αυτά δεν είναι δικά μου, είναι η λίστα με την ψηφοφορία που μου στείλατε εσείς για να την έχω αρα μην ακούσω καμια σαχλαμάρα περι αυτού.
Οταν λοιπον φίλε μου επιμένεις σε μια πρόταση που η μεγάλη πλειοψηφία δεν την δέχεται τι σου μένει να κάνεις? αυτό ακριβώς που κάνατε, τόνους λάσπης σε όλα τα μέλη των διοικήσεων των ομάδων που δεν σας ακολούθησαν με πρώτο και καλύτερο "οι μαλάκες δεν θέλουν να αφήσουν τα τσιφλίκια τους", την συνέχεια την γνωρίζουν όλοι.
Ξέρεις οταν σας βλέπω να λέτε οτι εγώ προσωπικα΄είμαι απέναντι σας γελάω γιατί σκέφτομαι οτι σας φτύνουν απο παντού και ανοίγετε την ομπρέλα.
Υ.Σ. οσο για την συνένωση το έχω ξαναπεί και αυτό, οταν θα συμφωνούν όλοι θα γίνει και δεν θα είμαι εγώ αυτοκράτορας, δεν πρόκειται να χαλάσω ούτε να διαλύσω καμία ομάδα, παλιομοδίτης, αρχαίος και οτι άλλο θές μπορείς να πείς αλλά έτσι είμαι εγώ φίλε μου και είναι πολύ αργά για να αλλάξω στα 52.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 24, 2014 3:38 pm

marita89 έγραψε:
taramas έγραψε:@ marita89
Οσο για την ωραία περιγραφή σου τι να πώ, μακάρι να είναι τόσο ωραία οσο τα λες, μακάρι να έχουν άδικο ολοι αυτοί που εχουν αντίθετη άποψη, θα το δούμε στην πορεία, ουδεν κρυφόν υπο τον ήλιον.
Ποιοι ειναι αυτοι?Οπως γραφεις καταλαβαινω οτι ειναι πολλοι.Αυτη ειναι η ερωτηση μου.

Αν εννοείς τους απέξω απλά ζήτα να σου δώσουν την λίστα με τις ομάδες που δεν συμφώνησαν και θα τους δείς όλους εκεί μέσα.
Αν εννοείς αυτούς που είναι μέσα δεν νομίζω οτι θα σε ικανοποιήσω, λυπάμαι αλλά τιμώ και τις γνωριμίες και τις φιλίες μου, αν θελήσουν οι ίδιοι μπορούν να πουν την άποψή τους.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από marita89 Κυρ Αυγ 24, 2014 5:47 pm

taramas έγραψε:
marita89 έγραψε:
taramas έγραψε:@ marita89
Οσο για την ωραία περιγραφή σου τι να πώ, μακάρι να είναι τόσο ωραία οσο τα λες, μακάρι να έχουν άδικο ολοι αυτοί που εχουν αντίθετη άποψη, θα το δούμε στην πορεία, ουδεν κρυφόν υπο τον ήλιον.
Ποιοι ειναι αυτοι?Οπως γραφεις καταλαβαινω οτι ειναι πολλοι.Αυτη ειναι η ερωτηση μου.

Αν εννοείς τους απέξω απλά ζήτα να σου δώσουν την λίστα με τις ομάδες που δεν συμφώνησαν και θα τους δείς όλους εκεί μέσα.
Αν εννοείς αυτούς που είναι μέσα δεν νομίζω οτι θα σε ικανοποιήσω, λυπάμαι αλλά τιμώ και τις γνωριμίες και τις φιλίες μου, αν θελήσουν οι ίδιοι μπορούν να πουν την άποψή τους.
Απο μεσα δεν ειναι κανεις,αν ειχε καποιος θεμα θα το ελεγε στα συμβουλια,κανεις δεν εχει πει τιποτε.Απο εξω βλεπω τα υπολοιπα ελληνικα clan οτι δεν εχουν επιτυχια, οποτε θεωρω πως αν καποιος πιστευει οτι η PNX δεν παει καλα,το λεει απο ζηλεια και απο απειρια(γιατι υπαρχουν πολλοι χαλια παιχτες).Κανε την δουλεια σου ταραμα,πανε το clan σου μπροστα και μην ασχολεισαι με εμας οπως και εμεις δεν ασχολουμαστε μαζι σου,το λεω φιλικα.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Perseas Κυρ Αυγ 24, 2014 6:26 pm

Αγαπητέ tarama αναφέρθηκα πουθενά σε σένα σε σχέση με τη HARD; Απλά παραλλήλησα τις εποχές τότε που ήταν στόχος η HARD και τώρα που είναι στόχος η PNX, βέβαια τότε δεν υπήρχε forum.
Τώρα πες μου είναι σοβαρά αυτά που γράφεις, ''η PNX-R φτιάχτηκε για να γίνει ο ΑΡΗΣ της Ελλάδας'' όλο εμείς πετάμε την μπάλα στην εξέδρα αλλά το μυαλό σου στην μπάλα είναι.
Σου έχω απαντήσει ποιούς και πόσους πήραμε με τη δική τους συγκατάθεση από τις ομάδες σας αλλά ούτε αυτό το έχεις διαβάσει.
Το αν είσαι αυτοκράτορας δεν μπορεί κανείς ούτε να στο προσάψει αλλά ούτε και να το αμφισβητήσει διότι τα λόγια αναιρούνται από τις πράξεις σου.
Όσο για το παράδειγμα ''ας υποθέσουμε οτι η GREAT είναι μέσα στον χάρτη σήμερα και δέχεται επίθεση απο 1-2 ξένες ομάδες, επισκέπτεται το ts αυτών των ομάδων ο commander ή ο διπλωμάτης της PNX-R και λέει την εξής απλή φράση που επαναλαμβάνω την έχω συναντήσει ήδη 2 φορές "αφήστε ήσυχη την ομάδα αυτή γιατί είναι φίλοι μας γιατί αν δεν το κάνετε θα σας κυνηγήσουμε οπου και να πάτε" χαχαχαχαχαχα είναι αστείο όχι παιδιάστικο, αλήθεια που το συνάντησες.  lol!
Η λίστα με την ψηφοφορία που ενώ ήσουν παρόν δεν σκέφτηκες ούτε καν να ετοιμάσεις ως δείγμα οργάνωσης είναι αυτή, σε σύνολο 360 ατόμων η PNX έχει 327 οπότε μάλλον εμείς σας τροφοδοτήσαμε με άτομα περισσότερα απ' όσα σας πήραμε.
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 24, 2014 8:50 pm

Perseas έγραψε:Αγαπητέ tarama αναφέρθηκα πουθενά σε σένα σε σχέση με τη HARD; Απλά παραλλήλησα τις εποχές τότε που ήταν στόχος η HARD και τώρα που είναι στόχος η PNX, βέβαια τότε δεν υπήρχε forum.
Τώρα πες μου είναι σοβαρά αυτά που γράφεις, ''η PNX-R φτιάχτηκε για να γίνει ο ΑΡΗΣ της Ελλάδας'' όλο εμείς πετάμε την μπάλα στην εξέδρα αλλά το μυαλό σου στην μπάλα είναι.
Σου έχω απαντήσει ποιούς και πόσους πήραμε με τη δική τους συγκατάθεση από τις ομάδες σας αλλά ούτε αυτό το έχεις διαβάσει.
Το αν είσαι αυτοκράτορας δεν μπορεί κανείς ούτε να στο προσάψει αλλά ούτε και να το αμφισβητήσει διότι τα λόγια αναιρούνται από τις πράξεις σου.
Όσο για το παράδειγμα ''ας υποθέσουμε οτι η GREAT είναι μέσα στον χάρτη σήμερα και δέχεται επίθεση απο 1-2 ξένες ομάδες, επισκέπτεται το ts αυτών των ομάδων ο commander ή ο διπλωμάτης της PNX-R και λέει την εξής απλή φράση που επαναλαμβάνω την έχω συναντήσει ήδη 2 φορές "αφήστε ήσυχη την ομάδα αυτή γιατί είναι φίλοι μας γιατί αν δεν το κάνετε θα σας κυνηγήσουμε οπου και να πάτε" χαχαχαχαχαχα είναι αστείο όχι παιδιάστικο, αλήθεια που το συνάντησες.  lol!
Η λίστα με την ψηφοφορία που ενώ ήσουν παρόν δεν σκέφτηκες ούτε καν να ετοιμάσεις ως δείγμα οργάνωσης είναι αυτή, σε σύνολο 360 ατόμων η PNX έχει 327 οπότε μάλλον εμείς σας τροφοδοτήσαμε με άτομα περισσότερα απ' όσα σας πήραμε.

Φαινεται ξεκαθαρα οτι δεν θέλεις να απαντήσεις σε τίποτα, προσπαθείς να υποβαθμίσεις και να γελοιοποιήσεις τα ερωτήματα αλλά τελικά αυτό που θα μείνει θα είναι το αναπάντητο ερώτημα, ολοι αυτοί οι αξιόλογοι παίχτες που μαζέψατε γνωρίζουν γιατί τους καλέσατε? τι τους είπατε? ελάτε παιδιά να μαζευτούμε να κάνουμε μάχη με τον ταραμά να τον σκίσουμε? ή μήπως τους είπατε ελάτε παιδιά να φτιάξουμε μια ομάδα ανταγωνιστική και υψηλού επιπέδου? τι απο τα δύο είπατε αδερφέ? αν δεν ξέρεις και δεν είδες και δεν άκουσες τότε ρώτα τους άλλους και σταμάτα να λες βλακείες για μένα, δεν υποσχέθηκα εγώ σε κανέναν τίποτα.
Οσο για την φράση που εξαρχής εγώ είπα οτι ακούγεται σαν παιδιάστικο, εσύ μας λές οτι είναι αστείο, πολύ ωραία, το δέχομαι, τώρα μιλάς ειλικρινά και δείχνεις τις πραγματικές προθέσεις σας, σεβαστό αλλά πες στα παιδιά να σταματήσουν να λένε παχιά λόγια περι αλληλοβοήθειας και άλλα τέτοια ωραία παραμυθάκια.
Η λίστα με την ψηφοφορία φίλε μου είναι αυτή ακριβώς που μου στείλατε την οποία και έχω ακόμη, σε προειδοποίησα κιόλας να μην πείς καμιά σαχλαμάρα αλλά δεν κρατιέσαι τό καταλαβαίνω, νάσαι καλά για την συμβουλή σου αλλά και πάλι μιλάς χωρίς να ξέρεις, σου είπε κανείς οτι δεν οργανώνομαι? τράβα στους κατάλληλους να μάθεις.

Υ.Σ. το αστείο για μένα ξέρεις ποιό είναι? οτι κάθε φορά πέφτετε τόσος εύκολα στις παγίδες που σας βάζω που έχει αρχίσει να γίνεται βαρετό, δεν έχει πλάκα πια.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 24, 2014 8:54 pm

marita89 έγραψε:
taramas έγραψε:
marita89 έγραψε:
taramas έγραψε:@ marita89
Οσο για την ωραία περιγραφή σου τι να πώ, μακάρι να είναι τόσο ωραία οσο τα λες, μακάρι να έχουν άδικο ολοι αυτοί που εχουν αντίθετη άποψη, θα το δούμε στην πορεία, ουδεν κρυφόν υπο τον ήλιον.
Ποιοι ειναι αυτοι?Οπως γραφεις καταλαβαινω οτι ειναι πολλοι.Αυτη ειναι η ερωτηση μου.

Αν εννοείς τους απέξω απλά ζήτα να σου δώσουν την λίστα με τις ομάδες που δεν συμφώνησαν και θα τους δείς όλους εκεί μέσα.
Αν εννοείς αυτούς που είναι μέσα δεν νομίζω οτι θα σε ικανοποιήσω, λυπάμαι αλλά τιμώ και τις γνωριμίες και τις φιλίες μου, αν θελήσουν οι ίδιοι μπορούν να πουν την άποψή τους.
Απο μεσα δεν ειναι κανεις,αν ειχε καποιος θεμα θα το ελεγε στα συμβουλια,κανεις δεν εχει πει τιποτε.Απο εξω βλεπω τα υπολοιπα ελληνικα clan οτι δεν εχουν επιτυχια, οποτε θεωρω πως αν καποιος πιστευει οτι η PNX δεν παει καλα,το λεει απο ζηλεια και απο απειρια(γιατι υπαρχουν πολλοι χαλια παιχτες).Κανε την δουλεια σου ταραμα,πανε το clan σου μπροστα και μην ασχολεισαι με εμας οπως και εμεις δεν ασχολουμαστε μαζι σου,το λεω φιλικα.

Χαίρομαι ιδιαίτερα που με ρώτησες για πράγματα που τα ξέρεις όπως τελικά μας λές, μπράβο φίλε μου έτσι, μια χαρά τα πας.

Υ.Σ. οταν οι φίλοι σου σταματήσουν να ασχολούνται με την ομάδα μου και με μένα τότε σου υπόσχομαι θα το κάνω κι εγώ, εσύ κοίτα να κανεις συμβούλια και όλα καλά θα πάνε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Gregorakis Κυρ Αυγ 24, 2014 11:16 pm

@taramas
... δεν παίρνω απάντηση, δεν παίρνω απάντηση ... επανέρχομαι λοιπόν: πιστεύεις πως η συμμαχία (greek, great & cogr) θα έχει κάποιο όφελος για τις clan αυτές??? (ναι/όχι) ... αν η απάντηση είναι "ναι" ποιο πιστεύεις πως θα είναι το κέρδος αυτό???

... δεν έχω πρόβλημα να μου πεις πως δεν μου πέφτει λόγος και να μην απαντήσεις, αλλά το να απαντάς χωρίς απάντηση είναι αστείο ... θα μπορούσε να καταθέσει την άποψή του και κάποιο μέλος της cogr ή της great (αν και έχω την εντύπωση πως η great απέχει από "εμφανίσεις και δηλώσεις") ... και αυτό το ζητώ διότι αδυνατώ να κατανοήσω το νόημα αυτής της συμμαχίας (και μην μου πείτε πάλι για φιλίες, αγάπες και πάθη) ...

... για να πάμε και λίγο στις "καρέκλες" ... βαριέμαι να ψάξω και να μετρήσω πόσες μέρες είναι ο καθένας σας στην "εξουσία" πάντως νικητές θα βγουν εσύ και ο cgakis (μιλώ πάντα για όσους "αποποιούνται" το κομμαντιλίκι γιαυτό και δεν αναφέρω τον docmustag καθώς ο άνθρωπος ήθελε και θέλει να είναι αρχηγός και δεν το έκρυψε ποτέ) ... ήσουν commander για χρόνια σε μια clan, έφυγες και έγινες DC σε μια άλλη, ξαναέγινες commander σε τρίτη clan κτλ ... τώρα δεν είσαι, οκ αλλά γιατί αυτό πρέπει να αποτελέσει το έναυσμα να παραιτηθούν κι όλοι οι άλλοι???
... και ξαναρωτώ το πρόβλημα είναι ο dolofonos και ο cgakis ??? αν γίνει commander στην pnx ο φούφουτος τι θα αλλάξει??? θα δεχθείτε την pnx στο blue alliance??? θα φύγουν μέλη από τις clan που αποτελούν το BA και θα μπουν στην pnx??? θα μπορέσετε να θέσετε σε εφαρμογή κάτι που έχεις στο μυαλό σου αλλά με την παρούσα κατάσταση δε βρίσκει πρόσφορο έδαφος???

... λόγια λόγια λόγια, φωνές και τσακωμοί και από προτάσεις-πλάνο-όραμα τίποτα !!!! μόνο θεωρίες για το πως θα ενωθούμε, πως θα μας φοβούνται και πως θα σηκώσουμε το λάβαρο της επανάστασης ... ΠΙΠΕΣ ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 5 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Veyder Δευ Αυγ 25, 2014 12:15 am

Gregorakis έγραψε:@taramas
...  ΠΙΠΕΣ ...

Η μαγεία της Ελληνικής γλώσσας. Με μία λέξη μπορείς να χαρακτηρίσεις ένα ολόκληρο Topic. Αξία ανεκτίμητη.
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2014
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης