Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Big Bad PNX

+13
Arxiereas
JDeviant
marita89
xiale
Veyder
37 EMA
gr68
Sanguinius
Gregorakis
cgakis
Perseas
laskas
taramas
17 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 10 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 30, 2014 12:28 pm

@ gregorakis

Δεν έχουμε να πούμε κάτι νεαρέ, καταλήξαμε στα συμπεράσματά μας, εσύ τα ξέρεις όλα και βαριέσαι να μας τα πείς οπότε τρολάρεις κλασικά, εγώ απο την άλλη εχω μάθει να δίνω στον καθένα τον χρόνο που αξίζει και με σένα έχω ήδη κάνει υπέρβαση.

Μην τα ξαναλέμε και κουραζόμαστε, αντε γειά και καλή διασκέδαση.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 10 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 30, 2014 12:33 pm

MementoM0ri έγραψε:υπάρχουν 300 άνθρωποι που είναι followers των ιδεών σας έχοντας πλήρη επίγνωση και σώας τας φρένας??? λυπάμαι που είναι άνθρωποι και όχι χελώνες, αν ήταν χελώνες ο γαϊτάνος θα ήταν η λύση

Καλο , πολυ καλο lol! lol!


Οντως πολύ καλό, μέχρι άριστο μπορώ να πώ, το τι δείχνει ακριβώς είναι το καλύτερο κομμάτι, αξίζει να το διαβάσουν και οι 300 για να απολαύσουν ακόμη μια φορά τις λαμπρές ιδέες κάποιων, είμαι σίγουρος οτι θα το εκτιμήσουν δεόντως.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 10 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Gregorakis Σαβ Αυγ 30, 2014 10:58 pm

... μα αυτό ακριβώς θέλω, να το διαβάσουν οι 300 μπας και ξυπνήσουν ... και ας απαντήσει κι ένας από τους 300 του "pick a color" alliance τι το λογικό βλέπει σε αυτή την πρόταση και την ακολουθεί ... και να έρθουν να με βρίσουν, να κάνουν κάτι, να βγουν από τη νιρβάνα επιτέλους ... πήγαινε πες τους το: ο gregorakis στο forum σας ειρωνεύεται και σας χλευάζει, πηγαίνετε να διαβάσετε τι γράφει ... δε μπορεί, ακόμα και μέσα από βρισιές και κατάρες, κάποιοι θα ακούσουν τα επιχειρήματά μου και θα καταλάβουν το λάθος τους ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 10 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 31, 2014 5:36 am

Μην ανησυχείς καθόλου, εχουν γνώση και επίσης γνωρίζουν και την "λογική σου", εσύ συνέχισε να τους υποτιμάς κια ολα καλά θα πάνε.

Και οπως είπαμε, μας έδειξες ποιος είσαι και τι είσαι (οχι σε μένα βέβαια, εγω είχα την ατυχία να σε γνωρίζω), τώρα μπορείς να τραβήξεις τον δρόμο σου, στο καλό.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης