Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Big Bad PNX

+13
Arxiereas
JDeviant
marita89
xiale
Veyder
37 EMA
gr68
Sanguinius
Gregorakis
cgakis
Perseas
laskas
taramas
17 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Αυγ 25, 2014 2:26 am

Gregorakis έγραψε:@taramas
... δεν παίρνω απάντηση, δεν παίρνω απάντηση ... επανέρχομαι λοιπόν: πιστεύεις πως η συμμαχία (greek, great & cogr) θα έχει κάποιο όφελος για τις clan αυτές??? (ναι/όχι) ... αν η απάντηση είναι "ναι" ποιο πιστεύεις πως θα είναι το κέρδος αυτό???

... δεν έχω πρόβλημα να μου πεις πως δεν μου πέφτει λόγος και να μην απαντήσεις, αλλά το να απαντάς χωρίς απάντηση είναι αστείο ... θα μπορούσε να καταθέσει την άποψή του και κάποιο μέλος της cogr ή της great (αν και έχω την εντύπωση πως η great απέχει από "εμφανίσεις και δηλώσεις") ... και αυτό το ζητώ διότι αδυνατώ να κατανοήσω το νόημα αυτής της συμμαχίας (και μην μου πείτε πάλι για φιλίες, αγάπες και πάθη) ...

... για να πάμε και λίγο στις "καρέκλες" ... βαριέμαι να ψάξω και να μετρήσω πόσες μέρες είναι ο καθένας σας στην "εξουσία" πάντως νικητές θα βγουν εσύ και ο cgakis (μιλώ πάντα για όσους "αποποιούνται" το κομμαντιλίκι γιαυτό και δεν αναφέρω τον docmustag καθώς ο άνθρωπος ήθελε και θέλει να είναι αρχηγός και δεν το έκρυψε ποτέ) ... ήσουν commander για χρόνια σε μια clan, έφυγες και έγινες DC σε μια άλλη, ξαναέγινες commander σε τρίτη clan κτλ ... τώρα δεν είσαι, οκ αλλά γιατί αυτό πρέπει να αποτελέσει το έναυσμα να παραιτηθούν κι όλοι οι άλλοι???
... και ξαναρωτώ το πρόβλημα είναι ο dolofonos και ο cgakis ??? αν γίνει commander στην pnx ο φούφουτος τι θα αλλάξει??? θα δεχθείτε την pnx στο blue alliance??? θα φύγουν μέλη από τις clan που αποτελούν το BA και θα μπουν στην pnx??? θα μπορέσετε να θέσετε σε εφαρμογή κάτι που έχεις στο μυαλό σου αλλά με την παρούσα κατάσταση δε βρίσκει πρόσφορο έδαφος???

... λόγια λόγια λόγια, φωνές και τσακωμοί και από προτάσεις-πλάνο-όραμα τίποτα !!!! μόνο θεωρίες για το πως θα ενωθούμε, πως θα μας φοβούνται και πως θα σηκώσουμε το λάβαρο της επανάστασης ... ΠΙΠΕΣ ...
Το μόνο σοβαρό και ουσιώδες post σε αυτό το thread
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από antkon Δευ Αυγ 25, 2014 2:29 am

Καλησπέρα και από εμένα


Αν και παλιός στα φορα  πρώτη φορά εδω ,θα μου πείτε τι σε ώθησε με ώθησε λοιπόν:
Α) Η αγάπη για το συγκεκριμένο παιχνίδι
Β) Το τοπικ αυτό

Έχω διαβάσει λοιπόν άπειρες γραμμές από το λογοκριμένο και από το μη λογοκριμένο  εδω και περίπου έξι μήνες το 80% περίπου αναφέρονται στη  κακό community  PNX  το οποίο έχει υποστηρικτές και μη υποστηρικτές  .Όλα αυτά θεμιτά  δεν μπορεί όλοι να έχουν την ίδια άποψη  αλλά ούτε και να είναι οι ίδιοι χαρακτήρες αυτό που δεν καταλαβαίνω όμως  γιατί το μένος από τους μη υποστηρικτές του , επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορούμε να συνεργαστούμε μεταξύ μας δηλαδή κάποιες άλλες clan  που το έχουν κάνει αυτό είναι πιο έξυπνες από εμάς .

Και για να εξηγούμε και να μην παρεξηγούμε μια που σίγουρα  θα ακουστεί ναι είμαι μέλος την PNX-A  όχι δεν έχω κάποιο βαθμό μέσα στην clan και μιλαω αποκλειστικά εκφράζοντας προσωπική γνώμη και μονό.


Τώρα έχω μια ερώτηση ως προς τον Κύριο Ταραμά  αν και θα προτιμούσα να μιλάμε με ονόματα μιας και απευθύνομαι σε νοήμων ον και όχι  κάτι απρόσωπο .

Γιατί τέτοιο μένος γιατί  σε όποιο φορα και να έχω δει απάντηση από εσάς επικρίνεται συνέχεια.... γιατί πρέπει όλοι να συμφωνούν με εσάς ο αντίλογος και κατεξακολουθηση ο διάλογος δεν υπάρχει η δεν θέλετε ...... και τέλος  αφού δεν σας αρέσει σαν ιδέα  γιατί εξακολουθείτε και ασχολείστε ,δόξα το θεό ανήκετε σε μια κλαν  είτε ως στρατιώτης είτε σαν διοίκηση είναι κάτι που δεν το γνωρίζω και δεν με απασχολεί  να το μάθω   επικεντρωθείτε σε αυτή προσπαθήστε να  την ενδυναμώσετε η έστω να περνάτε καλά  και αφήστε όλους τους αλλους να συνεχίσουν το εγχείρημα τους


Αντώνης

Σας ευχαριστώ για το χρόνο που αφιερώσατε  στο κείμενο αυτό

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Veyder Δευ Αυγ 25, 2014 2:55 am

antkon έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα


Αν και παλιός στα φορα  πρώτη φορά εδω ,θα μου πείτε τι σε ώθησε με ώθησε λοιπόν:
Α) Η αγάπη για το συγκεκριμένο παιχνίδι
Β) Το τοπικ αυτό

Έχω διαβάσει λοιπόν άπειρες γραμμές από το λογοκριμένο και από το μη λογοκριμένο  εδω και περίπου έξι μήνες το 80% περίπου αναφέρονται στη  κακό community  PNX  το οποίο έχει υποστηρικτές και μη υποστηρικτές  .Όλα αυτά θεμιτά  δεν μπορεί όλοι να έχουν την ίδια άποψη  αλλά ούτε και να είναι οι ίδιοι χαρακτήρες αυτό που δεν καταλαβαίνω όμως  γιατί το μένος από τους μη υποστηρικτές του , επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορούμε να συνεργαστούμε μεταξύ μας δηλαδή κάποιες άλλες clan  που το έχουν κάνει αυτό είναι πιο έξυπνες από εμάς .

Και για να εξηγούμε και να μην παρεξηγούμε μια που σίγουρα  θα ακουστεί ναι είμαι μέλος την PNX-A  όχι δεν έχω κάποιο βαθμό μέσα στην clan και μιλαω αποκλειστικά εκφράζοντας προσωπική γνώμη και μονό.


Τώρα έχω μια ερώτηση ως προς τον Κύριο Ταραμά  αν και θα προτιμούσα να μιλάμε με ονόματα μιας και απευθύνομαι σε νοήμων ον και όχι  κάτι απρόσωπο .

Γιατί τέτοιο μένος γιατί  σε όποιο φορα και να έχω δει απάντηση από εσάς επικρίνεται συνέχεια.... γιατί πρέπει όλοι να συμφωνούν με εσάς ο αντίλογος και κατεξακολουθηση ο διάλογος δεν υπάρχει η δεν θέλετε ...... και τέλος  αφού δεν σας αρέσει σαν ιδέα  γιατί εξακολουθείτε και ασχολείστε ,δόξα το θεό ανήκετε σε μια κλαν  είτε ως στρατιώτης είτε σαν διοίκηση είναι κάτι που δεν το γνωρίζω και δεν με απασχολεί  να το μάθω   επικεντρωθείτε σε αυτή προσπαθήστε να  την ενδυναμώσετε η έστω να περνάτε καλά  και αφήστε όλους τους αλλους να συνεχίσουν το εγχείρημα τους


Αντώνης

Σας ευχαριστώ για το χρόνο που αφιερώσατε  στο κείμενο αυτό

Καλά εμένα δεν με κόφτει, εσένα τι σε κόφτει τι με κόφτει εμένα? μήπως είσαι εκπρόσωπος αυτων που δεν με κόφτει?

Ορίστε η απάντησή σου.
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2014
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από xiale Δευ Αυγ 25, 2014 2:56 am

Μοναδικό φαινόμενο στην σύγχρονη Ελλάδα οι λαϊκιστές να κατηγορούν τους σοβαρούς για λαϊκισμό ...

ΥΓ) έχεις δίκιο για τον Φρόυντ, θα με μάλωνε που ξέχασα να αναφέρω την καταπιεσμένη σεξουαλικότητα σου, που σε κάνει να ασχολείσαι με τα περιεχόμενα των παντελονιών μας ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από antkon Δευ Αυγ 25, 2014 3:00 am

Veyder έγραψε:
antkon έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα


Αν και παλιός στα φορα  πρώτη φορά εδω ,θα μου πείτε τι σε ώθησε με ώθησε λοιπόν:
Α) Η αγάπη για το συγκεκριμένο παιχνίδι
Β) Το τοπικ αυτό

Έχω διαβάσει λοιπόν άπειρες γραμμές από το λογοκριμένο και από το μη λογοκριμένο  εδω και περίπου έξι μήνες το 80% περίπου αναφέρονται στη  κακό community  PNX  το οποίο έχει υποστηρικτές και μη υποστηρικτές  .Όλα αυτά θεμιτά  δεν μπορεί όλοι να έχουν την ίδια άποψη  αλλά ούτε και να είναι οι ίδιοι χαρακτήρες αυτό που δεν καταλαβαίνω όμως  γιατί το μένος από τους μη υποστηρικτές του , επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορούμε να συνεργαστούμε μεταξύ μας δηλαδή κάποιες άλλες clan  που το έχουν κάνει αυτό είναι πιο έξυπνες από εμάς .

Και για να εξηγούμε και να μην παρεξηγούμε μια που σίγουρα  θα ακουστεί ναι είμαι μέλος την PNX-A  όχι δεν έχω κάποιο βαθμό μέσα στην clan και μιλαω αποκλειστικά εκφράζοντας προσωπική γνώμη και μονό.


Τώρα έχω μια ερώτηση ως προς τον Κύριο Ταραμά  αν και θα προτιμούσα να μιλάμε με ονόματα μιας και απευθύνομαι σε νοήμων ον και όχι  κάτι απρόσωπο .

Γιατί τέτοιο μένος γιατί  σε όποιο φορα και να έχω δει απάντηση από εσάς επικρίνεται συνέχεια.... γιατί πρέπει όλοι να συμφωνούν με εσάς ο αντίλογος και κατεξακολουθηση ο διάλογος δεν υπάρχει η δεν θέλετε ...... και τέλος  αφού δεν σας αρέσει σαν ιδέα  γιατί εξακολουθείτε και ασχολείστε ,δόξα το θεό ανήκετε σε μια κλαν  είτε ως στρατιώτης είτε σαν διοίκηση είναι κάτι που δεν το γνωρίζω και δεν με απασχολεί  να το μάθω   επικεντρωθείτε σε αυτή προσπαθήστε να  την ενδυναμώσετε η έστω να περνάτε καλά  και αφήστε όλους τους αλλους να συνεχίσουν το εγχείρημα τους


Αντώνης

Σας ευχαριστώ για το χρόνο που αφιερώσατε  στο κείμενο αυτό

Καλά εμένα δεν με κόφτει, εσένα τι σε κόφτει τι με κόφτει εμένα? μήπως είσαι εκπρόσωπος αυτων που δεν με κόφτει?

Ορίστε η απάντησή σου.

Just lol

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Δευ Αυγ 25, 2014 3:12 am

@taramas
Big Bad PNX - Σελίδα 6 Thank_you_for_input_sherlock
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Αυγ 25, 2014 7:44 am

antkon έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα


Αν και παλιός στα φορα  πρώτη φορά εδω ,θα μου πείτε τι σε ώθησε με ώθησε λοιπόν:
Α) Η αγάπη για το συγκεκριμένο παιχνίδι
Β) Το τοπικ αυτό

Έχω διαβάσει λοιπόν άπειρες γραμμές από το λογοκριμένο και από το μη λογοκριμένο  εδω και περίπου έξι μήνες το 80% περίπου αναφέρονται στη  κακό community  PNX  το οποίο έχει υποστηρικτές και μη υποστηρικτές  .Όλα αυτά θεμιτά  δεν μπορεί όλοι να έχουν την ίδια άποψη  αλλά ούτε και να είναι οι ίδιοι χαρακτήρες αυτό που δεν καταλαβαίνω όμως  γιατί το μένος από τους μη υποστηρικτές του , επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορούμε να συνεργαστούμε μεταξύ μας δηλαδή κάποιες άλλες clan  που το έχουν κάνει αυτό είναι πιο έξυπνες από εμάς .

Και για να εξηγούμε και να μην παρεξηγούμε μια που σίγουρα  θα ακουστεί ναι είμαι μέλος την PNX-A  όχι δεν έχω κάποιο βαθμό μέσα στην clan και μιλαω αποκλειστικά εκφράζοντας προσωπική γνώμη και μονό.


Τώρα έχω μια ερώτηση ως προς τον Κύριο Ταραμά  αν και θα προτιμούσα να μιλάμε με ονόματα μιας και απευθύνομαι σε νοήμων ον και όχι  κάτι απρόσωπο .

Γιατί τέτοιο μένος γιατί  σε όποιο φορα και να έχω δει απάντηση από εσάς επικρίνεται συνέχεια.... γιατί πρέπει όλοι να συμφωνούν με εσάς ο αντίλογος και κατεξακολουθηση ο διάλογος δεν υπάρχει η δεν θέλετε ...... και τέλος  αφού δεν σας αρέσει σαν ιδέα  γιατί εξακολουθείτε και ασχολείστε ,δόξα το θεό ανήκετε σε μια κλαν  είτε ως στρατιώτης είτε σαν διοίκηση είναι κάτι που δεν το γνωρίζω και δεν με απασχολεί  να το μάθω   επικεντρωθείτε σε αυτή προσπαθήστε να  την ενδυναμώσετε η έστω να περνάτε καλά  και αφήστε όλους τους αλλους να συνεχίσουν το εγχείρημα τους


Αντώνης

Σας ευχαριστώ για το χρόνο που αφιερώσατε  στο κείμενο αυτό

Αγαπητέ φίλε και συνονόματε Αντώνη,

αν όπως λες παρακολουθείς 6 μήνες τώρα τα τεκταινόμενα στα δύο φόρουμ, τα οποία παρεπιπτόντως εγώ θα τα αποκαλούσα με κανόνες και χωρίς κανόνες και όχι λογοκριμένα και μη, θα είχες διαπιστώσει πως τις αντιδράσεις εναντίων της ομάδας σου, την προκάλεσαν κάποιοι κύριοι από την ίδια την ομάδα σου και κανένας άλλος.
Κανείς δεν είχε πει τίποτα κακό για την PNX μεχρι που κάποιος κύριος από κει αποφάσισε πως είχε το ελεύθερο και προς χάριν της μεγάλης ιδέας να μπαίνει στα τοπικ παρουσίασης άλλων ομάδων, και να κάνει τα μούτρα κρέας στους αρχηγούς τους απλά προσπαθώντας να πείσει πως μόνο το μοντέλο της PNX έχει μέλλον (κάτι που μπορεί και να ισχύει, αλλά δεν αθωώνει την πράξη).
Όταν εγώ προσωπικά προσπάθησα να παρακινήσω την διοίκηση της ομάδας σου να προσπαθήσει να ελέγξει αυτήν την κατάσταση γιατί όπως προέβλεψα (και δικαιώθηκα τελικα) θα δημιουργούσε εντάσεις, αυτοί προτίμησαν και προτιμούν, να το παίζουν φιλελευθεροι δηλώνοντας πως δεν ανακατευονται με αυτά που γράφουν τα μέλη τους στα φόρουμ και μάλιστα με κατηγόρησαν για εμπάθεια. Όταν προσπάθησα να ελέγξω την κατάσταση με κάποιους κανόνες που θα ρυθμίζανε ποίοι θα μπορούσαν να ανοίγουν τόσο ευλεκτα θέματα, οι ίδιοι κύριοι όχι μόνο δεν τους σεβάστηκαν αλλά και βάφτησαν όλο το φόρουμ λογοκριμένο και τους υπευθυνους του "φασίστες".
Όταν ξέσπασε η μπόρα και άρχισαν να ξεσηκώνονται διάφοροι, αυτοί οι ίδιοι κύριοι κρύφτηκαν πίσω από την ομάδα και άρχισαν να παραπονιουνται και να αναρωτιούνται γιατί όλοι τα έχουν με την PNX.

Όχι φίλε Αντώνη, κανείς δεν τα έχει με την PNX και μακάρι η ομάδα σου να έχει την καλύτερη τύχη. Εγώ προσωπικά τα έχω με 5-6 συγκεκριμένους κυρίους από την ομάδα σου που νομίσανε πως θα μπορούσανε να χειραγωγήσουνε ένα ολόκληρο φόρουμ για δικά τους οφέλη και όταν στράβωσαν τα πράγματα κρύφτηκαν πίσω από την ομάδα σας και την έβαλαν σαν ασπίδα, πείθοντας και σας τους υπόλοιπους πως όλη η ελληνική κοινότητα θέλει το κακό της PNX γιατί είμαστε κακοί και σας ζηλεύουμε.

Αν σου έχουν διαφύγει τα γεγονότα που αναφέρω και νομίζεις πως λέω αρλούμπες, αφιέρωσε λίγο χρόνο και ψάξε στην κατηγορία Αρχείο του wotgr και κρίνε μόνος σου.

Καλή συνέχεια στο παιχνίδι σου και προσπάθησε να μην αφήνεις να σε παρασύρουν σε συμπεράσματα ούτε οι μεν ουτε οι δε. Μάλιστα θα σε συμβούλευα να μην ασχολείσαι καθόλου με αυτά αν δεν υπάρχει κάποιος λόγος. Το μόνο που θα καταφέρεις θα είναι να χαλαστείς.

ΥΓ. Για τον λόγο ακριβώς που αναρωτίεται ο φίλος Αντώνης, γιατί δηλαδή όλοι τα έχουν με την PNX, είχα αποφασίσει να μην συμμετέχω σε παρόμοιες κουβέντες εδώ, απλά γιατί τελικά δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις σε άτομα που δε γνωρίζουν. Με παράσυρε όμως η ειλικρίνια της απορίας του και αποφάσισα να του απαντήσω. Οι υπόλοιποι ότι και να σχολιάσετε θα είναι απλά για να εντυπωσιάσετε καθώς δεν πρόκειτε να συνεχίσω τη συζήτηση.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από xiale Δευ Αυγ 25, 2014 7:55 am

sisifos έγραψε:

αν όπως λες παρακολουθείς 6 μήνες τώρα τα τεκταινόμενα στα δύο φόρουμ, τα οποία παρεπιπτόντως εγώ θα τα αποκαλούσα με κανόνες και χωρίς κανόνες και όχι λογοκριμένα και μη, θα είχες διαπιστώσει πως τις αντιδράσεις εναντίων της ομάδας σου, την προκάλεσαν κάποιοι κύριοι από την ίδια την ομάδα σου και κανένας άλλος.
Κανείς δεν είχε πει τίποτα κακό για την PNX μεχρι που κάποιος κύριος από κει αποφάσισε πως είχε το ελεύθερο και προς χάριν της μεγάλης ιδέας να μπαίνει στα τοπικ παρουσίασης άλλων ομάδων, και να κάνει τα μούτρα κρέας στους αρχηγούς τους απλά προσπαθώντας να πείσει πως μόνο το μοντέλο της PNX έχει μέλλον (κάτι που μπορεί και να ισχύει, αλλά δεν αθωώνει την πράξη).

Ψεμα 1 ... Ο ταραμάς και τα cogropaida εθαβαν ασυστολα απο την αρχή ... Αντίστοιχα οταν ο ταραμας ο heero (αυτη η μορφη της δημοκρατίας) και διαφοροι αλλοι εκαναν τα ίδια στα δικά μας thread to moderation σφυριζε αδιαφορα ...

sisifos έγραψε:
Όταν προσπάθησα να ελέγξω την κατάσταση με κάποιους κανόνες που θα ρυθμίζανε ποίοι θα μπορούσαν να ανοίγουν τόσο ευλεκτα θέματα, οι ίδιοι κύριοι όχι μόνο δεν τους σεβάστηκαν αλλά και βάφτησαν όλο το φόρουμ λογοκριμένο και τους υπευθυνους του "φασίστες".
Όταν ξέσπασε η μπόρα και άρχισαν να ξεσηκώνονται διάφοροι, αυτοί οι ίδιοι κύριοι κρύφτηκαν πίσω από την ομάδα και άρχισαν να παραπονιουνται και να αναρωτιούνται γιατί όλοι τα έχουν με την PNX.

Ψέμα 2 ... Φτιάξατε κανόνες σε μία νυχτα που τους εφαρμόζατε μονο στα μελοι τις PNX ενώ ο ταραμάς, τα cvogropaida και εσυ απο το διαστημόπλοιο σου τους αγνοούσατε επειδικτικά ...

sisifos έγραψε:

Αν σου έχουν διαφύγει τα γεγονότα που αναφέρω και νομίζεις πως λέω αρλούμπες, αφιέρωσε λίγο χρόνο  και ψάξε στην κατηγορία Αρχείο του wotgr και κρίνε μόνος σου.
.

Ψέμα 3 ... ναι αντωνη ψάξε στο αρχειο ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΑΙΣΧΗ ...

Σισυφάκο ψέμματα απο κει που σε πέρνει ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από antkon Δευ Αυγ 25, 2014 8:11 am

Καλή συνέχεια στο παιχνίδι σου και προσπάθησε να μην αφήνεις να σε παρασύρουν σε συμπεράσματα ούτε οι μεν ουτε οι δε. Μάλιστα θα σε συμβούλευα να μην ασχολείσαι καθόλου με αυτά αν δεν υπάρχει κάποιος λόγος. Το μόνο που θα καταφέρεις θα είναι να χαλαστείς.

νομιζω οτι ειμαι σε παρα πολυ καλη πνευματικη κατασταση για να αφησω  καποιον να με παρασυρει αγαπητε φιλε μου

Very Happy Very Happy Very Happy

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από antkon Δευ Αυγ 25, 2014 8:21 am

Αγαπητέ φίλε και συνονόματε Αντώνη,

αν όπως λες παρακολουθείς 6 μήνες τώρα τα τεκταινόμενα στα δύο φόρουμ, τα οποία παρεπιπτόντως εγώ θα τα αποκαλούσα με κανόνες και χωρίς κανόνες και όχι λογοκριμένα και μη, θα είχες διαπιστώσει πως τις αντιδράσεις εναντίων της ομάδας σου, την προκάλεσαν κάποιοι κύριοι από την ίδια την ομάδα σου και κανένας άλλος.
Κανείς δεν είχε πει τίποτα κακό για την PNX μεχρι που κάποιος κύριος από κει αποφάσισε πως είχε το ελεύθερο και προς χάριν της μεγάλης ιδέας να μπαίνει στα τοπικ παρουσίασης άλλων ομάδων, και να κάνει τα μούτρα κρέας στους αρχηγούς τους απλά προσπαθώντας να πείσει πως μόνο το μοντέλο της PNX έχει μέλλον (κάτι που μπορεί και να ισχύει, αλλά δεν αθωώνει την πράξη).
Όταν εγώ προσωπικά προσπάθησα να παρακινήσω την διοίκηση της ομάδας σου να προσπαθήσει να ελέγξει αυτήν την κατάσταση γιατί όπως προέβλεψα (και δικαιώθηκα τελικα) θα δημιουργούσε εντάσεις, αυτοί προτίμησαν και προτιμούν, να το παίζουν φιλελευθεροι δηλώνοντας πως δεν ανακατευονται με αυτά που γράφουν τα μέλη τους στα φόρουμ και μάλιστα με κατηγόρησαν για εμπάθεια. Όταν προσπάθησα να ελέγξω την κατάσταση με κάποιους κανόνες που θα ρυθμίζανε ποίοι θα μπορούσαν να ανοίγουν τόσο ευλεκτα θέματα, οι ίδιοι κύριοι όχι μόνο δεν τους σεβάστηκαν αλλά και βάφτησαν όλο το φόρουμ λογοκριμένο και τους υπευθυνους του "φασίστες".
Όταν ξέσπασε η μπόρα και άρχισαν να ξεσηκώνονται διάφοροι, αυτοί οι ίδιοι κύριοι κρύφτηκαν πίσω από την ομάδα και άρχισαν να παραπονιουνται και να αναρωτιούνται γιατί όλοι τα έχουν με την PNX.

Όχι φίλε Αντώνη, κανείς δεν τα έχει με την PNX και μακάρι η ομάδα σου να έχει την καλύτερη τύχη. Εγώ προσωπικά τα έχω με 5-6 συγκεκριμένους κυρίους από την ομάδα σου που νομίσανε πως θα μπορούσανε να χειραγωγήσουνε ένα ολόκληρο φόρουμ για δικά τους οφέλη και όταν στράβωσαν τα πράγματα κρύφτηκαν πίσω από την ομάδα σας και την έβαλαν σαν ασπίδα, πείθοντας και σας τους υπόλοιπους πως όλη η ελληνική κοινότητα θέλει το κακό της PNX γιατί είμαστε κακοί και σας ζηλεύουμε.

Αν σου έχουν διαφύγει τα γεγονότα που αναφέρω και νομίζεις πως λέω αρλούμπες, αφιέρωσε λίγο χρόνο και ψάξε στην κατηγορία Αρχείο του wotgr και κρίνε μόνος σου.

Καλή συνέχεια στο παιχνίδι σου και προσπάθησε να μην αφήνεις να σε παρασύρουν σε συμπεράσματα ούτε οι μεν ουτε οι δε. Μάλιστα θα σε συμβούλευα να μην ασχολείσαι καθόλου με αυτά αν δεν υπάρχει κάποιος λόγος. Το μόνο που θα καταφέρεις θα είναι να χαλαστείς.




Ο σκοπος μου δεν ειναι η αντιπαραθεση με ενα πρωην mod  ενος φορουμ ,γνωριζω πολυ καλα οτι η δουλεια αυτη ειναι δυσκολη μιας και παλαιοτερα ειμουν και εγω σε ενα αλλο στυλ φορουμ αλλα  φιλε μου σισιφε , εβλεπα και βλεπω ενα συγκεκριμενο ατομο να εναντιωνεται διαρκως σε και τον πληροφορω λοιπον οτι κανεις μεσα στο community -  ομαδα δεν ασχολειται με τα λεγομενα του συγκεκριμενου κυριου και ξερεις ποιος ειναι ο λογος εμεις παιζουμε το παιχνιδι δεν αφηνουμε να μας παιζει εκεινο ,οποιος νομιζει οτι το να ασκει κριτικη σε ενα εικονικο κοσμο ποθ στην τελικη σημερα ειναι αυριο δεν ειναι (10 γραμμες κωδικα και ενα delete στην ουσια ) ειναι αξιος οχι της μοιρας του οπως πολλοι θα ελεγαν αλλα της φιλοσοφιας του και της ιδιοσυγκρασιας του .

Οσο για το αρχειο νομιζω οτι οντος εχει διαγραφει αν και  ξερεις πολυ καλα οτι τα γραπτα μπορει να μενουν αλλα οι εντυπωσεις σχηματιζονται

Αυτα απο εμενα χωρις σκοπο η ιχνος αντιπαραθεσης

Μην ξεχνατε οτι αυτο ειναι παιχνιδι και τιποτα αλλο

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Αυγ 25, 2014 8:38 am

antkon έγραψε:
Ο σκοπος μου δεν ειναι η αντιπαραθεση με ενα πρωην mod  ενος φορουμ ,γνωριζω πολυ καλα οτι η δουλεια αυτη ειναι δυσκολη μιας και παλαιοτερα ειμουν και εγω σε ενα αλλο στυλ φορουμ αλλα  φιλε μου σισιφε , εβλεπα και βλεπω ενα συγκεκριμενο ατομο να εναντιωνεται διαρκως σε και τον πληροφορω λοιπον οτι κανεις μεσα στο community -  ομαδα δεν ασχολειται με τα λεγομενα του συγκεκριμενου κυριου και ξερεις ποιος ειναι ο λογος εμεις παιζουμε το παιχνιδι δεν αφηνουμε να μας παιζει εκεινο ,οποιος νομιζει οτι το να ασκει κριτικη σε ενα εικονικο κοσμο ποθ στην τελικη σημερα ειναι αυριο δεν ειναι (10 γραμμες κωδικα και ενα delete στην ουσια )  ειναι αξιος οχι της μοιρας του οπως πολλοι θα ελεγαν αλλα της φιλοσοφιας του και της ιδιοσυγκρασιας του .

Οσο για το αρχειο νομιζω οτι οντος εχει διαγραφει αν και  ξερεις πολυ καλα οτι τα γραπτα μπορει να μενουν αλλα οι εντυπωσεις σχηματιζονται

Αυτα απο εμενα χωρις σκοπο η ιχνος αντιπαραθεσης

Μην ξεχνατε οτι αυτο ειναι παιχνιδι και τιποτα αλλο

Δεν έχω καμία σχέση με τον Ταραμά και δεν σου απάντησα για να τον υποστηρίξω. Απάντησα απλά στην απορία σου:

"Έχω διαβάσει λοιπόν άπειρες γραμμές από το λογοκριμένο και από το μη λογοκριμένο εδω και περίπου έξι μήνες το 80% περίπου αναφέρονται στη κακό community PNX το οποίο έχει υποστηρικτές και μη υποστηρικτές .Όλα αυτά θεμιτά δεν μπορεί όλοι να έχουν την ίδια άποψη αλλά ούτε και να είναι οι ίδιοι χαρακτήρες αυτό που δεν καταλαβαίνω όμως γιατί το μένος από τους μη υποστηρικτές του , επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορούμε να συνεργαστούμε μεταξύ μας δηλαδή κάποιες άλλες clan που το έχουν κάνει αυτό είναι πιο έξυπνες από εμάς ."

Όσο για το Αρχείο του wotgr:

http://wotgr.forumgreek.com/f67-forum

και κάποια πόστ από αυτό που αφορούν όσα είπα παραπάνω:

http://wotgr.forumgreek.com/t590-topic

http://wotgr.forumgreek.com/t552-topic

Σου είπα...μην πιστευεις ότι ακούς. Ψάχνε το λίγο μόνος σου.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από xiale Δευ Αυγ 25, 2014 8:56 am

μάλιστα ...

Και τα ποστ που ο ταραμας βριζει την Hard που είναι ???
τα ποστ που ο ταραμας βριζει την Helas Που είναι ???
Τα ποστ που η gboa την πέφτει στην Helas που είναι ???
Τα ποστ που ο ταραμάς βριζει την PNX τα ποστ που ο 37εμα βριζει την PNX ???

Σοβαρά τώρα δεν ντρεπεσαι να ψευδεσαι έτσι ασύστολα ???
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Δευ Αυγ 25, 2014 9:30 am

Δεν υπάρχει σημείο επαφής. Του λες του άλλου << ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ >>
Ναι καλά ακούσατε... να κερδίζω κάτι με συμπατριώτες μου παίζοντας ομαδικά.Πάνω σε αυτή την κουβέντα ανακατεύτηκαν άτομα που δεν έχουν καμία σχέση με την λέξη << ανταγωνιστικότητα >> και την λέξη << νίκη >>.Παιδιά από την gboa ή thn cogr δεν έχουν καμία σχέση με το δικό μας σκεπτικό και ήταν δικό μας λάθος ( κυρίως δικό μου ) να γράφω σε ένα φόρουμ που λογοκρίνεται από τους ίδιους.Δεν χρειάζεται τεκμηρίωση ότι παίζουν μόνο για χαβαλέ γιατί:
1)Το είπαν οι ίδιοι << γουσταρουμε τη παρέα μας και έτσι ευχαριστιόμαστε και ας μην κερδίζουμε τίποτα >> κ πρέπει να είναι σεβαστό.
2)Oταν σε 6 μήνες έχει κερδίσει μηδέν χρυσό η ομάδα σου και κάθεσαι εκεί..σημαίνει ότι δεν σε ενδιαφέρει το θέμα νίκες - χρυσός.

Για τους έλληνες παίκτες όμως που θέλουν να κερδίζουν μάχες κ χρυσό έπρεπε να γίνει κάτι.Αυτό το κάτι ήταν μια ριζοσπαστική αλλαγή.Όχι απλά είμαστε σύμμαχοι όπως cogr - great - greek  και πάμε να χτυπήσουμε την ίδια περιοχή να γουστάρουμε και κατεβάζουμε 15άδα 4 κόκκινους 3 πορτοκαλί 4 κίτρινους και 4 πράσινους.Αυτό το μοντέλο δοκιμάστηκε με πολύ μικρή επιτυχία.1-2 ομάδες μοιράσανε χρυσό στους παίκτες και όχι σε τακτικά διαστήματα.
Καταλαβαίνω ότι δεν σας αρέσουν αυτά που γράφω, αλλά όποιος έχει παίξει σε σοβαρή ξένη ομάδα μπορεί να καταλάβει.Αν δεν με καταλαβαίνει μπορεί να ανοίξει τον χάρτη, να δει τα ονόματα των καλών ομάδων και μετά στο noobmeter.com να δει το ρόστερ τους τι στατιστικά έχουν.Αν ξέρει αγγλικά ας ρωτήσει ο ίδιος τον recruiter τους τι ζητάνε... για να πάρει μια ιδέα!
Είναι άσχημο να λες στον παίκτη ότι αυτά τα στατιστικά που έχεις δεν είναι αρκετά ( αν και δεν ζητάμε τον ουρανό με τα άστρα, ειδικά στην pnx-a ), αλλά αν δεν σπάσεις τα αυγά ομελέτα δεν γίνεται!Οι ελληνικές ομάδες έτσι όπως είναι φτιαγμένες, είναι καταδικασμένες γιατί δεν μπορείς ξαφνικά να πεις διώχνω τους μισούς.
Αυτή είναι η δική μου οπτική γωνία, που δεν σημαίνει ότι είναι και σωστή.Δεν την επιβάλω σε κανέναν και δώστε μου το δικαίωμα να την εκφράζω απλά και μόνο.

ΥΓ.Οτι και να μου πείτε δεν αλλάζει η γνώμη μου γιατί ήδη καρπώνομαι νίκες και χρυσό με μια ελληνική ομάδα και αυτό με κάνει περήφανο.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από antkon Δευ Αυγ 25, 2014 11:20 am

xiale έγραψε:μάλιστα ...

Και τα ποστ που ο ταραμας βριζει την Hard που είναι ???
τα ποστ που ο ταραμας βριζει την Helas Που είναι ???
Τα ποστ που η gboa την πέφτει στην Helas που είναι ???
Τα ποστ που ο ταραμάς βριζει την PNX τα ποστ που ο 37εμα βριζει την PNX  ???

Σοβαρά τώρα δεν ντρεπεσαι να ψευδεσαι έτσι ασύστολα ???


Σισιφε  τα εχω δει αυτα  μπορω να σου πω οτι οντος εχουν γινει οχι οτι χρειαζονται επιβεβαιωση απο εμενα το θεμα ομως δεν ειναι τι εγινε αλλα τι μπορει να γινει



antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Δευ Αυγ 25, 2014 12:54 pm

Gregorakis έγραψε:@taramas
... δεν παίρνω απάντηση, δεν παίρνω απάντηση ... επανέρχομαι λοιπόν: πιστεύεις πως η συμμαχία (greek, great & cogr) θα έχει κάποιο όφελος για τις clan αυτές??? (ναι/όχι) ... αν η απάντηση είναι "ναι" ποιο πιστεύεις πως θα είναι το κέρδος αυτό???

... δεν έχω πρόβλημα να μου πεις πως δεν μου πέφτει λόγος και να μην απαντήσεις, αλλά το να απαντάς χωρίς απάντηση είναι αστείο ... θα μπορούσε να καταθέσει την άποψή του και κάποιο μέλος της cogr ή της great (αν και έχω την εντύπωση πως η great απέχει από "εμφανίσεις και δηλώσεις") ... και αυτό το ζητώ διότι αδυνατώ να κατανοήσω το νόημα αυτής της συμμαχίας (και μην μου πείτε πάλι για φιλίες, αγάπες και πάθη) ...

... για να πάμε και λίγο στις "καρέκλες" ... βαριέμαι να ψάξω και να μετρήσω πόσες μέρες είναι ο καθένας σας στην "εξουσία" πάντως νικητές θα βγουν εσύ και ο cgakis (μιλώ πάντα για όσους "αποποιούνται" το κομμαντιλίκι γιαυτό και δεν αναφέρω τον docmustag καθώς ο άνθρωπος ήθελε και θέλει να είναι αρχηγός και δεν το έκρυψε ποτέ) ... ήσουν commander για χρόνια σε μια clan, έφυγες και έγινες DC σε μια άλλη, ξαναέγινες commander σε τρίτη clan κτλ ... τώρα δεν είσαι, οκ αλλά γιατί αυτό πρέπει να αποτελέσει το έναυσμα να παραιτηθούν κι όλοι οι άλλοι???
... και ξαναρωτώ το πρόβλημα είναι ο dolofonos και ο cgakis ??? αν γίνει commander στην pnx ο φούφουτος τι θα αλλάξει??? θα δεχθείτε την pnx στο blue alliance??? θα φύγουν μέλη από τις clan που αποτελούν το BA και θα μπουν στην pnx??? θα μπορέσετε να θέσετε σε εφαρμογή κάτι που έχεις στο μυαλό σου αλλά με την παρούσα κατάσταση δε βρίσκει πρόσφορο έδαφος???

... λόγια λόγια λόγια, φωνές και τσακωμοί και από προτάσεις-πλάνο-όραμα τίποτα !!!! μόνο θεωρίες για το πως θα ενωθούμε, πως θα μας φοβούνται και πως θα σηκώσουμε το λάβαρο της επανάστασης ... ΠΙΠΕΣ ...

Τα οφέλη απο μια συμμαχία είναι πολλά και για όλους, απο αυτά που εσύ θεωρείς ασήμαντα (φιλία, αλληλεγγύη, υποστήριξη, εμπιστοσύνη) που σου δίνουν το δικαίωμα να φτάνεις σε πράγματα πρωτόγνωρα για τα ελληνικά δεδομένα όπως για παράδειγμα αποφάσεις που να παίρνονται απο κοινού για το κοινό όφελος και οχι για την καρέκλα και την ομάδα του καθενός μέχρι την ελευθερία που σου δίνει η εμπιστοσύνη να πηγαίνεις κάθε μέρα στο ts μιας άλλης ομάδας και να μιλάς και να παίζεις παρέα με όλα αυτά τα παιδιά και ακόμη περισσότερο να μετακινούνται παίχτες απο την μια ομάδα στην άλλη και αυτό να μην αποτελεί θέμα ουτε καν συζήτησης. Τα πρακτικά οφέλη εχουν να κάνουν με τους κοινούς στόχους, την αλληλουπεράσπιση και την υποστήριξη στις μάχες και τον χάρτη.
Οσο για τις καρέκλες βλέπω οτι και εσύ μεταδίδεις παραμύθια χωρίς καν να τα σκεφτείς πόσο μάλλον οταν αυτά έχουν ήδη απαντηθεί, ήμουνα commander στην ΗΕΑΤ και πέραν τούτου δεν υπάρχει καμία άλλη θέση που να ζήτησα και όχι μόνο αυτό αλλά εχω ήδη αναφέρει οτι για συγκεκριμένους λόγους και με συγκεκριμένο σκοπό εχω πάρει θέσεις, οπως για παράδειγμα μπήκα να αλλάξω την ονομασία της ΗΕΑΤΧ σε κάτι άλλο για να ελευθερώσω το όνομα που δεν ανήκε σε μένα και δεν ήταν σωστό να το φέρει σαν όνομα μια clan που είναι δικιά μου, στην TSSR προσωρινά μου έδωσαν μια θέση για να διαχειρίζομαι τα τσιπάκια και τις αλλάγές ενω ταυτόχρονα έδειχνα σε αυτον που τελικά ανέλαβε, τώρα εσύ πες ελεύθερα οτι πήρα καρέκλες, ειναι απλά αστείο.
Και το τελευταίο το έχω ήδη απαντήσει αλλά θα το ξαναπώ, τα πρόσωπα που αναφέρεις εχουν μεγάλο παρελθόν μεταξύ τους και δεν υπάρχει όχι μόνο ίχνος εμπιστοσύνης αλλά ακριβώς το αντίθετο και βάζω και τον εαυτό μου μέσα, αν θέλουμε λοιπόν να φέρουμε κοντά τις ομάδες η μόνη ελπίδα είναι να μπουν μπροστά άτομα που δεν έχουν τέτοια στοιχεία στις σχέσεις τους, αυτό είναι άποψη και είναι δική μου, δεν υποχρεώνω κανέναν να την δεχτεί, αν έχει κανείς να πεί κάτι σε αυτό έχει καλώς αν όχι πάλι καλώς έχει, αυτό που είναι αστείο είναι να παριστάνετε οτι δεν καταλαβαίνετε.

Τώρα για το τελευταίο σχόλιο το θεωρώ απο αστείο έως απογοητευτικό, το λιγότερο που έχετε να κάνετε είναι να δηλώσετε όλοι ευθαρσώς και με ειλικρίνεια τι θέλετε? θέλετε ενα μισθοφορικό στρατό ή θέλετε μια ελληνική κοινότητα ενωμένη και δυνατή κι ας αποτελείται απο 5-10 ομάδες? ας πούμε εσύ είσαι μισθοφόρος, δεν δέχεσαι ούτε λάβαρα ούτε ιδέες ούτε τίποτα απο αυτά, σε ενδιαφέρει να παίρνεις χρυσό και ας είσαι και στην ΒΑΒΑ, σεβαστό μεν αλλά να το δηλώσουμε όλοι και να σταματήσουμε να λέμε παραμύθια, να μαζευτείτε όλοι οι μισθοφόροι απο την μια και ολοι οι άλλοι απο την άλλη να κάνουμε την προσπάθειά μας για το καλύτερο.

Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Δευ Αυγ 25, 2014 1:09 pm

antkon έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα


Αν και παλιός στα φορα  πρώτη φορά εδω ,θα μου πείτε τι σε ώθησε με ώθησε λοιπόν:
Α) Η αγάπη για το συγκεκριμένο παιχνίδι
Β) Το τοπικ αυτό

Έχω διαβάσει λοιπόν άπειρες γραμμές από το λογοκριμένο και από το μη λογοκριμένο  εδω και περίπου έξι μήνες το 80% περίπου αναφέρονται στη  κακό community  PNX  το οποίο έχει υποστηρικτές και μη υποστηρικτές  .Όλα αυτά θεμιτά  δεν μπορεί όλοι να έχουν την ίδια άποψη  αλλά ούτε και να είναι οι ίδιοι χαρακτήρες αυτό που δεν καταλαβαίνω όμως  γιατί το μένος από τους μη υποστηρικτές του , επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορούμε να συνεργαστούμε μεταξύ μας δηλαδή κάποιες άλλες clan  που το έχουν κάνει αυτό είναι πιο έξυπνες από εμάς .

Και για να εξηγούμε και να μην παρεξηγούμε μια που σίγουρα  θα ακουστεί ναι είμαι μέλος την PNX-A  όχι δεν έχω κάποιο βαθμό μέσα στην clan και μιλαω αποκλειστικά εκφράζοντας προσωπική γνώμη και μονό.


Τώρα έχω μια ερώτηση ως προς τον Κύριο Ταραμά  αν και θα προτιμούσα να μιλάμε με ονόματα μιας και απευθύνομαι σε νοήμων ον και όχι  κάτι απρόσωπο .

Γιατί τέτοιο μένος γιατί  σε όποιο φορα και να έχω δει απάντηση από εσάς επικρίνεται συνέχεια.... γιατί πρέπει όλοι να συμφωνούν με εσάς ο αντίλογος και κατεξακολουθηση ο διάλογος δεν υπάρχει η δεν θέλετε ...... και τέλος  αφού δεν σας αρέσει σαν ιδέα  γιατί εξακολουθείτε και ασχολείστε ,δόξα το θεό ανήκετε σε μια κλαν  είτε ως στρατιώτης είτε σαν διοίκηση είναι κάτι που δεν το γνωρίζω και δεν με απασχολεί  να το μάθω   επικεντρωθείτε σε αυτή προσπαθήστε να  την ενδυναμώσετε η έστω να περνάτε καλά  και αφήστε όλους τους αλλους να συνεχίσουν το εγχείρημα τους


Αντώνης

Σας ευχαριστώ για το χρόνο που αφιερώσατε  στο κείμενο αυτό

Οταν ξεκίνησε ολο αυτό υπήρψχαν αυτοί που συμφωνούσαν, αυτοί που συμωνούσαν με κάτι άλλο και αυτοί που δεν συμφωνούσαν με τίποτα, απλά και σύντομα θα σου πώ, αν θεωρήσουμε οτι είχαμε 20 ψήφους τότε το αποτέλεσμα ήταν 4 ψήφοι υπέρ της πρότασης δημιουργίας της PNX, 9 ψήφοι υπέρ της άλλης πρότασης που τυγχάνει να είναι δική μου και 7 ψήφοι ουδέτεροι, ολοι είπαμε τα ωραία λόγια περι συνεργασίας μπλα μπλα και ειπαμε να ξεκινήσουμε και τις δύο προσπάθειες, ζητώ συγγνώμη για τον ελαφρύ τρόπο της περιγραφής αλλά μην λέμε ξανα και ξανά ολη την ιστορία, αυτό που έγινε αμέσως μετά ήταν οι κύριοι που πήραν τις 4 ψήφους άρχισαν ενα πόλεμο λάσπης σε ολους όσους είχαν πάει με την δεύτερη πρόταση με όλα τα γνωστά, είναι φυσιολογικό λοιπόν να βλέπεις εμένα να αντιπαρατίθεμαι με τους 4 αφού είμαι υποχρεωμένος να το κάνω υπερασπιζόμενος οχι μόνο την πρότασή μου αλλά και όλους όσους την ακολούθησαν.
Τέλος φαίνεται οτι δεν είσαι ενημερωμένος και δεν σε κατηγορώ γιαυτό αλλά ψάξε λίγο να δείς πως εχουν στήσει το εγχείρημα τους στο οποίο συμμετέχεις και εσύ και ακόμα καλύτερα μίλα με τις ομάδες που είναι απέναντι για να έχεις πλήρη άποψη αν σε ενδιαφέρει, οταν το κάνεις αυτό τότε ελα να συζητήσουμε οτι θέλεις.
Γιώργος

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Δευ Αυγ 25, 2014 1:14 pm

xiale έγραψε:μάλιστα ...

Και τα ποστ που ο ταραμας βριζει την Hard που είναι ???
τα ποστ που ο ταραμας βριζει την Helas Που είναι ???
Τα ποστ που η gboa την πέφτει στην Helas που είναι ???
Τα ποστ που ο ταραμάς βριζει την PNX τα ποστ που ο 37εμα βριζει την PNX  ???

Σοβαρά τώρα δεν ντρεπεσαι να ψευδεσαι έτσι ασύστολα ???

Εξακολουθείς να γίνεσαι αστείος, υπάρχουν ποστ που ο ταραμας βρίζει εσένα, τον cgaki και απαντά στις παπαριές που έλεγε ο πρώην commander της HARD2 που κατηγορούσε εμένα γιατί δεν προσχώρησα στην ιδέα αλλά ο ίδιος ξενιτεύτηκε χωρίς καν να συμμετάσχει ούτε ενα λεπτό.

Οταν σταματήσεις να κρύβεσαι πίσω απο ομάδες και πρόσωπα και βάλεις παντελόνι τότε θα σε πάρω στα σοβαρά, μέχρι τότε παίζε με τα κουβαδάκια σου.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Δευ Αυγ 25, 2014 1:17 pm

antkon έγραψε:
xiale έγραψε:μάλιστα ...

Και τα ποστ που ο ταραμας βριζει την Hard που είναι ???
τα ποστ που ο ταραμας βριζει την Helas Που είναι ???
Τα ποστ που η gboa την πέφτει στην Helas που είναι ???
Τα ποστ που ο ταραμάς βριζει την PNX τα ποστ που ο 37εμα βριζει την PNX  ???

Σοβαρά τώρα δεν ντρεπεσαι να ψευδεσαι έτσι ασύστολα ???


Σισιφε  τα εχω δει αυτα  μπορω να σου πω οτι οντος εχουν γινει οχι οτι χρειαζονται επιβεβαιωση απο εμενα το θεμα ομως δεν ειναι τι εγινε αλλα τι μπορει να γινει



Θέλω πολύ να δώ τα ποστ τα δικά μου που βρίζω ομάδες, one more time, βρίζω ομάδες και όχι πρόσωπα, περιμένω......

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από antkon Δευ Αυγ 25, 2014 1:24 pm

taramas έγραψε:
antkon έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα


Αν και παλιός στα φορα  πρώτη φορά εδω ,θα μου πείτε τι σε ώθησε με ώθησε λοιπόν:
Α) Η αγάπη για το συγκεκριμένο παιχνίδι
Β) Το τοπικ αυτό

Έχω διαβάσει λοιπόν άπειρες γραμμές από το λογοκριμένο και από το μη λογοκριμένο  εδω και περίπου έξι μήνες το 80% περίπου αναφέρονται στη  κακό community  PNX  το οποίο έχει υποστηρικτές και μη υποστηρικτές  .Όλα αυτά θεμιτά  δεν μπορεί όλοι να έχουν την ίδια άποψη  αλλά ούτε και να είναι οι ίδιοι χαρακτήρες αυτό που δεν καταλαβαίνω όμως  γιατί το μένος από τους μη υποστηρικτές του , επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορούμε να συνεργαστούμε μεταξύ μας δηλαδή κάποιες άλλες clan  που το έχουν κάνει αυτό είναι πιο έξυπνες από εμάς .

Και για να εξηγούμε και να μην παρεξηγούμε μια που σίγουρα  θα ακουστεί ναι είμαι μέλος την PNX-A  όχι δεν έχω κάποιο βαθμό μέσα στην clan και μιλαω αποκλειστικά εκφράζοντας προσωπική γνώμη και μονό.


Τώρα έχω μια ερώτηση ως προς τον Κύριο Ταραμά  αν και θα προτιμούσα να μιλάμε με ονόματα μιας και απευθύνομαι σε νοήμων ον και όχι  κάτι απρόσωπο .

Γιατί τέτοιο μένος γιατί  σε όποιο φορα και να έχω δει απάντηση από εσάς επικρίνεται συνέχεια.... γιατί πρέπει όλοι να συμφωνούν με εσάς ο αντίλογος και κατεξακολουθηση ο διάλογος δεν υπάρχει η δεν θέλετε ...... και τέλος  αφού δεν σας αρέσει σαν ιδέα  γιατί εξακολουθείτε και ασχολείστε ,δόξα το θεό ανήκετε σε μια κλαν  είτε ως στρατιώτης είτε σαν διοίκηση είναι κάτι που δεν το γνωρίζω και δεν με απασχολεί  να το μάθω   επικεντρωθείτε σε αυτή προσπαθήστε να  την ενδυναμώσετε η έστω να περνάτε καλά  και αφήστε όλους τους αλλους να συνεχίσουν το εγχείρημα τους


Αντώνης

Σας ευχαριστώ για το χρόνο που αφιερώσατε  στο κείμενο αυτό

Οταν ξεκίνησε ολο αυτό υπήρψχαν αυτοί που συμφωνούσαν, αυτοί που συμωνούσαν με κάτι άλλο και αυτοί που δεν συμφωνούσαν με τίποτα, απλά και σύντομα θα σου πώ, αν θεωρήσουμε οτι είχαμε 20 ψήφους τότε το αποτέλεσμα ήταν 4 ψήφοι υπέρ της πρότασης δημιουργίας της PNX, 9 ψήφοι υπέρ της άλλης πρότασης που τυγχάνει να είναι δική μου και 7 ψήφοι ουδέτεροι, ολοι είπαμε τα ωραία λόγια περι συνεργασίας μπλα μπλα και ειπαμε να ξεκινήσουμε και τις δύο προσπάθειες, ζητώ συγγνώμη για τον ελαφρύ τρόπο της περιγραφής αλλά μην λέμε ξανα και ξανά ολη την ιστορία, αυτό που έγινε αμέσως μετά ήταν οι κύριοι που πήραν τις 4 ψήφους άρχισαν ενα πόλεμο λάσπης σε ολους όσους είχαν πάει με την δεύτερη πρόταση με όλα τα γνωστά, είναι φυσιολογικό λοιπόν να βλέπεις εμένα να αντιπαρατίθεμαι με τους 4 αφού είμαι υποχρεωμένος να το κάνω υπερασπιζόμενος οχι μόνο την πρότασή μου αλλά και όλους όσους την ακολούθησαν.
Τέλος φαίνεται οτι δεν είσαι ενημερωμένος και δεν σε κατηγορώ γιαυτό αλλά ψάξε λίγο να δείς πως εχουν στήσει το εγχείρημα τους στο οποίο συμμετέχεις και εσύ και ακόμα καλύτερα μίλα με τις ομάδες που είναι απέναντι για να έχεις πλήρη άποψη αν σε ενδιαφέρει, οταν το κάνεις αυτό τότε ελα να συζητήσουμε οτι θέλεις.
Γιώργος

Κυριε Ταραμα προσ το παρον ειστε ο μοναδικος που εναντιωνεται που ειναι οι αλλοι 8?? και εμπας περιπτωση οπως λετε υπερασπιζεται την προταση σας ποιος σας υποχρεωνει να το κανετε και αν δεν σας υποχρεωνει κανεις γιατι τοτε το κανετε . Εκτος και εαν θελετε να παραστησεται το Ρομπεν των δασων αλλα και παλι δεν βλεπω τους επαναστατες που ειχε μαζι του .

ΜΦΧ

Αντωνης

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από xiale Δευ Αυγ 25, 2014 1:25 pm

Τωρα που μετα την κατακραυγη ξανανοιξαν το φορουμ πηγενε δες τα ΜΥΘΟΜΑΝΗ
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από antkon Δευ Αυγ 25, 2014 1:28 pm

taramas έγραψε:
antkon έγραψε:
xiale έγραψε:μάλιστα ...

Και τα ποστ που ο ταραμας βριζει την Hard που είναι ???
τα ποστ που ο ταραμας βριζει την Helas Που είναι ???
Τα ποστ που η gboa την πέφτει στην Helas που είναι ???
Τα ποστ που ο ταραμάς βριζει την PNX τα ποστ που ο 37εμα βριζει την PNX  ???

Σοβαρά τώρα δεν ντρεπεσαι να ψευδεσαι έτσι ασύστολα ???


Σισιφε  τα εχω δει αυτα  μπορω να σου πω οτι οντος εχουν γινει οχι οτι χρειαζονται επιβεβαιωση απο εμενα το θεμα ομως δεν ειναι τι εγινε αλλα τι μπορει να γινει



Θέλω πολύ να δώ τα ποστ τα δικά μου που βρίζω ομάδες, one more time, βρίζω ομάδες και όχι πρόσωπα, περιμένω......


Οι ομαδες δεν αποτελουνται απο φυσικα προσωπα??? αρα? οχι Γιαννης Γιαννακης κυριε Ταραμα μην υποτιμαται την νοημοσυνη μας σας παρακαλω εαν θελεται μπορουμε να παιζουμε με τις λεξεις αλλα εγω προσωπικα δεν προτιμαω να παιζω με αυτες .

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από xiale Δευ Αυγ 25, 2014 1:33 pm

http://wotgr.forumgreek.com/t118-topic


http://wotgr.forumgreek.com/t286p15-topic

Μερικα μονο αν θελεις εχει και αλλα ... Δες τι επιθεση εκανες σε μενα που σεν με ηξερες καν ...

Οποτε η ειχες προβλημα. Με την helas η ανεκπληρωτο ποθο με τον χρηστο ....

Οπως και να χει ελεος με το κομπλεξ σου
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από heeroyuy Δευ Αυγ 25, 2014 1:53 pm

Να ρωτίσω κάτι ? ποιό είναι το νόημα του topic αυτού ? να δούμε ποιο έχουν αδικηθεί ? ποιοι είναι κακοί ? ποιοι βρίζουν ? ποιος την έχει ποιο μεγάλη? ΤΙ ? πραγματικά πολύ δύσκολο να καταλάβει κανείς 
Εγώ δυο απλά πράγματα θα πω. Όταν ακούω για βρισιες και κακία στο Ελληνικό community δυο άτομα μου έρχονται ο larson και ο Laskas (ξεφτηλίκια στην παρουσίαση ομάδας , μανάδες με τον dimstam , μανάδες με τον Ελληδαρι)΄

Όταν ακούω για Ελληνική ομάδα σε CW λέω PNX-R 
Bravo στα παιδειά που σε 7-8 μήνες πήραν 43k gold και έμειναν στο χάρτη 6 μέρες με ax 2 περιοχές. Αυτά τα λέει το site του Laska ΟΧΙ εγώ.

Τι άλλο να συζητήσουμε ? Ποιος την είπε σε ποιον ? ποια είναι τα στρατόπεδα ? Εύκολο 

Στατοπεδο 1 
Ταραμας
Στρατοπεδο 2 
PNX-R
στρατοπεδο 3
GBOA 
στρατοπεδο 4
COGR
στρατοπεδο 6 
Όλοι οι άκυροι που αλλάζουν σε ένα απο τα παραπάνω 4 ανάλογα το αν έχουν περί@δ@ ή όχι !


Αν έπεσα κάπου έξω πείτε μου να ξέρω.  lol! lol! lol!


Για να κάνουμε ένα sum των τελευταίον μηνών
Ουσιαστικά ανοίξαμε ένα δευτερο forum για να βριζόμαστε ελεύθερα και να ρίχνουμε μανάδες που εγώ 2-3 χρόνια στο Ελληνικό Community δεν είχα ξαναδεί εκτός ακραίων περιπτώσεων. Και μαζί έχουμε ανοίξει 3-4 στρατόπεδα όπου τρογώμαστε σαν τα σκυλιά ? 
GBOA = Χουντικές σερβιέτες μπλα μπλα μπλα 
Ταραμας VS WORLD
PNX-R vs όλους εκτος PNX
Άκυροι vs world ανάλογα το πρωίνο: αν ήταν αυγά vs PNX, αν ήταν Tost vs GBOA και άν ήταν σκέτος καφές vs Ταραμά.

@Taramas Παίρνεις στα σοβαρά τον xiale ? Εγω σταμάτησα απο τότε που προσπάθησε να ενώσει τις ομάδες και απέτυχε παταγοδός κάτι σαν την γραμμή μαζινό, όλοι απλά την προσπέρασαν. Γράφετου μόνο όταν έχεις όρεξη για Trolling ή όταν θέλεις στο FREE ZONE κάποιος να μου σβήσει τα ποστ σου.

Edit: http://wotgr.forumgreek.com/t118p30-topic που λέει κάτι ο ταραμάς για την HELAS ? Εκτός αν μυο ξέφηγε κάτι. Όπως το μπράβο παιδειά?

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από xiale Δευ Αυγ 25, 2014 2:01 pm

ΝομιΕις οτι με προσωπικες επιθεσεις θα κανεις κατι ?

Ηγηθηκα ποτε εγω καμιας κλαν ? και πια προσπαθεια απετυχε ? της helas που ηταν ημονη κλαν που εμεινε στο χαρτη τοσο καιρο πλην των hard η της pnx ? οσο και να προσπαθησατε να τις ριξετε και οι δυο προσπαθειες πετυχημενες ηταν ...
Το οτι στην δευτερη παραγραφο του ποστ που λεει μπραβο αρχιζει τις μπηχτες και τα υπονοουμενα δεν το παρατηρησες εεε ;;;
Οσο για μενα ολοι οσοι με ξερουν θα σου πουν οτι  παντα δουλευω στο παραςκηνιο για το καλο της ομαδας μου ... Ποτε δεν ηθελα θεσεις και οσες φορες πηρα με εχωσαν ...

Οποτε σε ολα εξω επεσες ... αρων το κομπλεξ σου λοιπον και πηγαινε να μπαναρεις κανεναν σερβιετα ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xiale στις Δευ Αυγ 25, 2014 2:11 pm, 1 φορά
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Δευ Αυγ 25, 2014 2:07 pm

laskas έγραψε:Δεν υπάρχει σημείο επαφής. Του λες του άλλου << ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ >>
Ναι καλά ακούσατε... να κερδίζω κάτι με συμπατριώτες μου παίζοντας ομαδικά.Πάνω σε αυτή την κουβέντα ανακατεύτηκαν άτομα που δεν έχουν καμία σχέση με την λέξη << ανταγωνιστικότητα >> και την λέξη << νίκη >>.Παιδιά από την gboa ή thn cogr δεν έχουν καμία σχέση με το δικό μας σκεπτικό και ήταν δικό μας λάθος ( κυρίως δικό μου ) να γράφω σε ένα φόρουμ που λογοκρίνεται από τους ίδιους.Δεν χρειάζεται τεκμηρίωση ότι παίζουν μόνο για χαβαλέ γιατί:
1)Το είπαν οι ίδιοι << γουσταρουμε τη παρέα μας και έτσι ευχαριστιόμαστε και ας μην κερδίζουμε τίποτα >> κ πρέπει να είναι σεβαστό.
2)Oταν σε 6 μήνες έχει κερδίσει μηδέν χρυσό η ομάδα σου και κάθεσαι εκεί..σημαίνει ότι δεν σε ενδιαφέρει το θέμα νίκες - χρυσός.

Για τους έλληνες παίκτες όμως που θέλουν να κερδίζουν μάχες κ χρυσό έπρεπε να γίνει κάτι.Αυτό το κάτι ήταν μια ριζοσπαστική αλλαγή.Όχι απλά είμαστε σύμμαχοι όπως cogr - great - greek  και πάμε να χτυπήσουμε την ίδια περιοχή να γουστάρουμε και κατεβάζουμε 15άδα 4 κόκκινους 3 πορτοκαλί 4 κίτρινους και 4 πράσινους.Αυτό το μοντέλο δοκιμάστηκε με πολύ μικρή επιτυχία.1-2 ομάδες μοιράσανε χρυσό στους παίκτες και όχι σε τακτικά διαστήματα.
Καταλαβαίνω ότι δεν σας αρέσουν αυτά που γράφω, αλλά όποιος έχει παίξει σε σοβαρή ξένη ομάδα μπορεί να καταλάβει.Αν δεν με καταλαβαίνει μπορεί να ανοίξει τον χάρτη, να δει τα ονόματα των καλών ομάδων και μετά στο noobmeter.com να δει το ρόστερ τους τι στατιστικά έχουν.Αν ξέρει αγγλικά ας ρωτήσει ο ίδιος τον recruiter τους τι ζητάνε... για να πάρει μια ιδέα!
Είναι άσχημο να λες στον παίκτη ότι αυτά τα στατιστικά που έχεις δεν είναι αρκετά ( αν και δεν ζητάμε τον ουρανό με τα άστρα, ειδικά στην pnx-a ), αλλά αν δεν σπάσεις τα αυγά ομελέτα δεν γίνεται!Οι ελληνικές ομάδες έτσι όπως είναι φτιαγμένες, είναι καταδικασμένες γιατί δεν μπορείς ξαφνικά να πεις διώχνω τους μισούς.
Αυτή είναι η δική μου οπτική γωνία, που δεν σημαίνει ότι είναι και σωστή.Δεν την επιβάλω σε κανέναν και δώστε μου το δικαίωμα να την εκφράζω απλά και μόνο.

ΥΓ.Οτι και να μου πείτε δεν αλλάζει η γνώμη μου γιατί ήδη καρπώνομαι νίκες και χρυσό με μια ελληνική ομάδα και αυτό με κάνει περήφανο.

Μια χαρά τα λες κώστα, αλλά πάλι ρε φίλε πραγματικά εξακολουθείς να πετάς την μπάλα στην εξέδρα, ολα αυτά που λές και κάπου με βρίσκουν σύμφωνο οδηγούν στην δημιουργία μιας ομάδας επίλεκτης με στόχους και οράματα που λένε, χρυσό, επιτυχίες κλπ κλπ, τι σχέση έχουν ολα αυτά με αυτά που κάνετε? να το ξαναπώ άλλη μια φορά χωρις να πάρω απάντηση? απο πολύ παλια σας πρότεινα αυτό που λες και ξαναλές, μαζεύτε τους καλύτερους και κάντε παιχνίδι να χαρούμε ολοι, τι τους θέλετε τους πορτοκαλι - κόκκινους και αυτούς που δεν εχουν τον ίδιο σκοπό με εσάς? η φράση λέει "ολοι οι καλοί χωράνε" οι καλοί χωράνε Κώστα μου, οι μέτριοι δεν χωράνε, που είναι το θέμα λοιπόν? αν θεωρήσουμε οτι εχεις δίκιο σε ολα αυτά που λές γιατί δεν φτιάχνατε την PNX-R και να αφήσετε τις υπόλοιπες ομάδες να σας φτιάχνουν παίχτες? να σου πώ εγω λοιπον την δική μου άποψη, οι ιδιοι που έστησαν τις 5 ομάδες στην HARD και τελικά τις διέλυσαν ακριβώς οι ίδιοι επανήλθαν για να ξανακάνουν το ίδιο πράγμα, το ερώτημα είναι έμαθαν τίποτα απο το παρελθόν ή το εγώ τους είναι τόσο ισχυρό που θα οδηγήσουν πάλι στο ίδιο αποτέλεσμα? δεν την ξέρω την απάντηση σε αυτό, ο χρόνος θα δείξει, εικασίες αν θέλεις να κάνω θα έλεγα οτι με το πασοκ ξανά στην εξουσία τι περιμένεις να γίνει?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης