Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τα νέα της PNX

+18
Perseas
patatomhden
37 EMA
taramas
cgakis
marita89
MementoM0ri
Dolofonos
leyteris45
Gregorakis
gr68
Admin
xiale
JDeviant
Avacus
Arxiereas
imperiumgraecum
laskas
22 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από taramas Παρ Ιαν 23, 2015 1:52 am

@laskas

Κώστα μάλλον δεν έχει καταλάβει κάποια πράγματα, πολύ σύντομα θα σου θυμίσω τις απόψεις μου,
α) απο την πρώτη στιγμή που συζητήσαμε την ιδέα σου η θέση μου ήταν θετική και ταυτόχρονα σου είπα ειλικρινά οτι ο τρόπος και η διαδικασία ήταν παντελώς λάθος, μάλιστα ανέφερα πολλές φορές την δική μου άποψη για τον τρόπο που πίστευα και πιστεύω οτι θα είχε περισσότερες ελπίδες να βγεί κάτι καλό που να μείνει και να έχει μέλλον.
β) εξακολουθείς να αναφέρεις την ΗΕΑΤ σε σχέση με μένα ενώ ξέρεις πολύ καλά κάτι που πολλοί αγνοούν, δεν μου ανήκε η ομάδα αυτή ούτε σαν όνομα ούτε σαν ομάδα ως εκ τούτου δεν ήμουνα εγώ που θα έπαιρνα μια τέτοια απόφαση, το εξήγησα και στην συνάντηση αλλά φαίνεται οτι δεν ακούστηκα, αρα λοιπόν κακώς επαναφέρεις πράγματα που δεν έχουν υπόσταση.
γ) ολα αυτά που λες αφορούν την δημιουργία μιας επίλεκτης ομάδας και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αναφέρεσαι σε μένα, απο την αρχή σας πρότεινα να δημιουργήσετε μια επίλεκτη ομάδα να βρούν τόπο να δραστηριοποιηθούν ολοι οι καλοί παίχτες, γιατί δεν το κάνατε? ποιός ο λόγος να διαλύσετε ομάδες? ποιος ο λόγος να γίνετε περίγελος? ποιος ο λόγος τελικά να διαλύσετε ολόκληρη το ελληνικό wot? γιατί αυτό κάνατε και αν δεν το καταλάβετε έστω και τώρα λυπάμαι δεν έχω να πώ κάτι άλλο, τα χαιρετίσματά μου στις κλίκες.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από antkon Παρ Ιαν 23, 2015 5:26 am

laskas έγραψε:
taramas έγραψε:Θα συμφωνήσω μαζί σου, όντως δεν υπήρχε ελληνικό wot, με την έννοια οτι δεν υπήρξε ποτέ μια προσπάθεια να γίνουμε μια πραγματική κοινότητα, δυστυχώς απο το 2011 που μπήκα στο παιχνίδι αυτό το μόνο που βλέπω είναι την αγωνία αυτών που θέλουν να ικανοποιήσουν το εγώ τους μέσα σε ενα παιχνίδι και εναν άθλιο ανταγωνισμό.
Απο την άλλη οι αριθμοί δείχνουν οτι το wot ειναι μάλλον το παιχνίδι που έχει τις περισσότερες συμμετοχές Ελλήνων απο κάθε άλλο παιχνίδι, εκατοντάδες ομάδες, πολλοί καλοί παίχτες αλλά καθόλου ηγέτες, κανένας που να θέλει να παραμερίσει το εγώ του και να προσφέρει στους υπόλοιπους, θέλει υπομονή και προσπάθεια πολλή αλλά κανείς δεν την έχει, οπως ακριβώς συμπεριφερόμαστε στη ζωή έτσι και στο παιχνίδι, οτι αρπάξει ο κώλος μας σήμερα και για το αύριο έχει ο θεός.

Λυπάμαι αλλά είναι τέτοια η κατάντια μας που δεν έχουμε ούτε θέμα να διαφωνήσουμε, δεν υπάρχει καν κάτι για να τσακωθούμε, τον τελευταίο καιρό συναντώ σε random έλληνες παίχτες και ανταλλάσσουμε χαιρετισμούς, έπρεπε να φτάσουμε στον πάτο για να γίνει αυτό.

Θα σου πω Γιώργο φιλικά μερικά πράγματα που δεν τα κατάλαβες ποτέ και φοβάμαι ότι ούτε και θα τα καταλάβεις στο μέλλον ( αφού δεν τα κατάλαβες μέχρι τώρα! )
1)Κάποιοι έλληνες παίκτες θέλανε να σταματήσουνε να πληρώνουνε την wargaming και να κερδίσουν κάτι σε ομαδικό επίπεδο παίζοντας σε καλή ελληνική ομάδα... Ε ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΕ ΧΑΜΗΛΟ WN8!Σε όλες τις καλές ξένες ομάδες αυτό κοιτάνε και άλλα πολλά ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ!Εσύ είχες μέσα στην heat όποιους να ναι και ότι να ναι, όπως και τώρα στην great, όπως κάνει και ο punisher τώρα στην pnx.Δυνατή ομάδα δεν μπορείς να φτιάξεις έτσι...Όμως, όπως κανείς δε σε κατηγορεί που δεν το βλέπεις ανταγωνιστηκά και πρέπει να είναι σεβαστό, έτσι και εσύ δεν πρέπει να κατηγορείς αυτούς που το βλέπουν ανταγωνιστηκά.
2)Πολλοί καλοί έλληνες παίκτες????Δεν παίζει...είναι ελάχιστοι οι ενεργοί και δεν τολμάνε να μπούνε σε ελληνικές ομάδες.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΟΣΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ.Εκτός αν μιλάς για παίκτες wn8 1000 και θεωρείς ότι είναι καλοί ή θεωρείς ότι όλοι οι παίκτες έχουν τις ίδιες ικανότητες και με όλα τα άρματα κιόλας...χαχαχαχα όπως στον κουμουνισμό όλοι δικαίωμα στον μισθό ανεξάρτητα από τις ικανότητες.
3)Θα συμφωνήσω σε αυτό που λες με τους αρχηγούς...έχω την χειρότερη εντύπωση για τους περισσότερους που είδα από όλες αυτές τις ελληνικές clan που πέρασα.Ελάχιστοι άφησαν έργο πίσω τους, ελάχιστοι μοίρασαν χρυσό στους παίκτες τους, ελάχιστοι κράτησαν την συνοχή της ομάδας και για αυτό και δεν υπάρχει στην ουσία ελληνική κοινότητα.Εσύ είχες την ευκαιρία σου να αποδείξεις κάποια πράγματα στην συγκέντρωση των αρχηγών, ενώ είχες την heat εκείνη την εποχή.Το αποτέλεσμα ήτανε και την pnx να μην βοηθήσεις και η heat να διαλυθεί μετά από 1-2 μήνες μετά από εκείνη την συνάντηση.Αναγνωρίζω για να είμαι αντικειμενικός ότι η heat ξεπέρασε τα όρια της και κατάφερε κάπoια πράγματα πάνω από τις δυνατότητες της.

Θα γράψω με την ευκαιρία και κάποια άλλα πράγματα...
Κάποιοι μπερδεύουν την κριτική πάνω στο παιχνίδι με τις ανθρώπινες σχέσεις ή καλύτερα συμπεριφορές.Αν πω ο τάδε είναι μέτριος μιλάω στο παιχνίδι και όχι σαν άνθρωπος...και αντίστροφα ένας καλός χαρακτήρας παιδιού δεν σημαίνει ότι είναι και ικανός fc η αρχηγός.πάντα για ανταγωνιστηκό επίπεδο μιλάμε.
Πραγματικά κάθε μέρα που περνάει χαίρομαι που δεν ξαναμπήκα σε ομάδα και δεν αφιερώνω πολύ από τον χρόνο μου στο παιχνίδι.Παρά το ότι δέχτηκα κ ακόμα δέχομαι πολλές προτάσεις.
Βγήκα αληθινός για ότι έλεγα για την πρώην ελληνική ομάδα μου, αφού οι αποχωρήσεις κατά την διάρκεια του event και μετά το event ήταν / είναι ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ πχ ( Περσέας, Δολοφόνος,η κλίκα, ο Διονύσης, ο Κύπριος, η ιωάννα, raven κλπ...κλπ ) άρα στο τέλος για αυτό το αρματάκι χάλασε μια όμαδα ή μάλλον κάποιοι χάλασαν μια ομάδα.Δεν φταίω εγώ που  μετά από εμένα έφυγαν και πολλοί άλλοι πάντως...
Εφυγα από τους πειρατές 1)Καθώς έτρεχα να προλάβω να μπω στο special έκλεισα γρήγορα την πόρτα και πιάστηκε το χεράκι της κόρης μου που είναι 18 μηνών. 2)Το αρματάκι δεν ήταν κάτι σημαντικό για εμένα το είχα πει πολλές φορές.Και όμως κάποιοι νόμιζαν ότι έφυγα από pnx για να κερδίσω το αρματάκι...3)Μια μέρα πριν το ατύχημα, κάποιος εδώ στο forum μου γράφει:<< έλα στο ts να τα πούμε ..εμείς δεν κρατάμε κακία σε κανέναν >>.Μπαίνω στο ts, με τραβάνε σε ένα κανάλι και με βρίζουν οι << της κλίκας >>.καμαρώστε συμπεριφορά ...Καταρχήν αυτό δεν είναι αντρική συμπεριφορά γιατί μπροστά μου θα τρώγατε σφαλιάρες και θα κλαίγατε.Πίσω από ένα pc να βρίζεις δεν είναι και πολύ αντρικό.Και όλα αυτά γιατί??????????Γιατί τόλμησα να γράψω την αλήθεια!!!!!!!!!!!ΟΤΙ ΘΑ ΦΕΥΓΑΝΕ ΜΕΤΑ ΤΟ EVENT που πράγματι φύγανε...και ότι αν είναι να κάνει τόσο κακό το event να δοκιμάζαμε στον κανονικό χάρτη για χρυσό όπως κάνουν άλλες ελληνικές ομάδες.
Όσο και αν έχω κατηγορηθεί για τους τρόπους μου ή για την γκρίνια μου, ήμουν πάντα ειλικρινής με τους άλλους, δεν μπήκα ποτέ σε κλίκες, δεν ήμουν ποτέ συμφεροντολόγος χαχαχαχα και είχα πάντα καλές προθέσεις.Αφού είχα φύγει, παρακαλούσα κόσμο να μείνει και έλεγα σε άλλους να έρθουν.Ηλπιζα να μην βγω αληθινός και η κλίκα να παραμείνει αφου εγώ τους άδειασα την γωνιά...και αφού τελικά είχe καλό τέλος το event για την pnx.Αν κάποιος νόμιζει ότι είναι αλλιώς τα πράγματα ας μας γράψει πολιτισμένα την γνώμη του.Αν και δεν έχει κ πολύ νόημα γιατί αυτή είναι η αλήθεια,δεν θέλω ούτε για πλάκα να ασχοληθώ ξανά και γράφω από αυπνία, ούτε και αλλάζω άποψη για ορισμένους.


Μαλιστα τα εγραψες ολα αυτα τα ειπες και μια χαρα να σου απαντησω και εγω σαν παιχτης και εχοντας γνωση το τι λεω για αρχη δεν ειμαι παιχτης οτι να ναι κατα δευτερον μπορει να μην εχω τα δικα σου στατιστικα αλλα που ξερεις μπορει σε καποιες περιπτωσεις να τραβαω την ομαδα βεβαια οχι οπως εσυ που εισαι υπερπαιχτης αλλα κατι κανουμε και εμεις οι πρασινοι που και που ,για ποια κλικα μιλας???? κανεις δεν ξερει και κατι τελευταιο κανεις ανντικαταστατος Κωστα μην το ξεχνας

Σε παρακαλω μην πεις στον κοπο να μου απαντησεις και για να μην παρεξηγηθω εκφραζω προσωπικη αποψη

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από antkon Παρ Ιαν 23, 2015 5:28 am

taramas έγραψε:@laskas

Κώστα μάλλον δεν έχει καταλάβει κάποια πράγματα, πολύ σύντομα θα σου θυμίσω τις απόψεις μου,
α) απο την πρώτη στιγμή που συζητήσαμε την ιδέα σου η θέση μου ήταν θετική και ταυτόχρονα σου είπα ειλικρινά οτι ο τρόπος και η διαδικασία ήταν παντελώς λάθος, μάλιστα ανέφερα πολλές φορές την δική μου άποψη για τον τρόπο που πίστευα και πιστεύω οτι θα είχε περισσότερες ελπίδες να βγεί κάτι καλό που να μείνει και να έχει μέλλον.
β) εξακολουθείς να αναφέρεις την ΗΕΑΤ σε σχέση με μένα ενώ ξέρεις πολύ καλά κάτι που πολλοί αγνοούν, δεν μου ανήκε η ομάδα αυτή ούτε σαν όνομα ούτε σαν ομάδα ως εκ τούτου δεν ήμουνα εγώ που θα έπαιρνα μια τέτοια απόφαση, το εξήγησα και στην συνάντηση αλλά φαίνεται οτι δεν ακούστηκα, αρα λοιπόν κακώς επαναφέρεις πράγματα που δεν έχουν υπόσταση.
γ) ολα αυτά που λες αφορούν την δημιουργία μιας επίλεκτης ομάδας και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αναφέρεσαι σε μένα, απο την αρχή σας πρότεινα να δημιουργήσετε μια επίλεκτη ομάδα να βρούν τόπο να δραστηριοποιηθούν ολοι οι καλοί παίχτες, γιατί δεν το κάνατε? ποιός ο λόγος να διαλύσετε ομάδες? ποιος ο λόγος να γίνετε περίγελος? ποιος ο λόγος τελικά να διαλύσετε ολόκληρη το ελληνικό wot? γιατί αυτό κάνατε και αν δεν το καταλάβετε έστω και τώρα λυπάμαι δεν έχω να πώ κάτι άλλο, τα χαιρετίσματά μου στις κλίκες.

Τωρα απο που συμπερανες οτι διαλυθηκε το ελληνικο WOT αλλο παλι και τουτο

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από laskas Παρ Ιαν 23, 2015 5:58 am

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ VEYDER ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΣΗΜΑΤΟΣ ??????????

ή είμαι ψεύτης?


laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από antkon Παρ Ιαν 23, 2015 6:04 am

laskas έγραψε:ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ VEYDER ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΣΗΜΑΤΟΣ ??????????

ή είμαι ψεύτης?



ΜΗΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΠΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΕΝΤΑΚΕΙ ΚΥΡΙΕ ΛΑΣΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΣΕ ΜΠΗΚΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΡΑΖΑΝ ΟΛΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΥΠΙΟΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΔΑ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣ ΤΟΤΕ ΑΠΛΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΒΗΝΕΙΣ ΤΑ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΕΔΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ

Αυτο και δεν σου ξαναπανταω

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από laskas Παρ Ιαν 23, 2015 8:38 am

όχι δεν υπάρχει θέμα...εξάλλου μου άνοιξες 2 φορές chat αφού είχα φύγει από pnx και με κάλεσες να παίξουμε και platoon Αντώνη.Αρα έχεις και είχες καλές προθέσεις, δεν έχω κάτι εναντίον σου.Λίγο με πείραξε αυτό με την χαλάστρα με τους mirmi μετά από τόση δουλειά που είχα κάνει για την pnx α ... και μάλιστα την ώρα που με είχαν βάλει στην άκρη 5-6 άτομα και μου τα χώνανε.Γενικά δεν κρατάω κακία σε κανέναν γιατί και εγώ φέρθηκα λάθος.Έσβησα τα ποστ όταν μου είπανε << μην ασχολείσαι άλλο με pnx δεν είσαι μέλος της >> και είχαν δίκιο.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από antkon Παρ Ιαν 23, 2015 9:27 am

laskas έγραψε:όχι δεν υπάρχει θέμα...εξάλλου μου άνοιξες 2 φορές chat αφού είχα φύγει από pnx και με κάλεσες να παίξουμε και platoon Αντώνη.Αρα έχεις και είχες καλές προθέσεις, δεν έχω κάτι εναντίον σου.Λίγο με πείραξε αυτό με την χαλάστρα με τους mirmi μετά από τόση δουλειά που είχα κάνει για την pnx α ... και μάλιστα την ώρα που με είχαν βάλει στην άκρη 5-6 άτομα και μου τα χώνανε.Γενικά δεν κρατάω κακία σε κανέναν γιατί και εγώ φέρθηκα λάθος.Έσβησα τα ποστ όταν μου είπανε << μην ασχολείσαι άλλο με pnx δεν είσαι μέλος της >> και είχαν δίκιο.


Καμια σχεση με την Α αυτο που λες αν θες μπορουμε να το αναλυσουμε σε αλλο τοπικ αλλα δεν νομιζω να ενδιαφερει κανενα για τα αλλα +1 καλη συνεχεια στο παιχνιδι

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από Gooakis Σαβ Ιαν 24, 2015 4:22 am

Εγώ μετά από ένα μεγαλούτσικο διάλειμμα επέστρεψα και σύμφωνα με τις αλλαγές που είδα σε διάφορες κλανς (όχι μόνο στην PNX) αυτό:
taramas έγραψε:αλλά καθόλου ηγέτες

... είναι το μόνο που παραμένει σταθερά και για πάντα στο ελληνικό wot όπως και στη καθημερινότητα, το αντίθετο: Τόσοι πολλοί "ηγέτες", τόσα πολλά Εγώ.

Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από TakisGoutsis Σαβ Ιαν 24, 2015 6:08 am

Gooakis έγραψε:Εγώ μετά από ένα μεγαλούτσικο διάλειμμα επέστρεψα και σύμφωνα με τις αλλαγές που είδα σε διάφορες κλανς (όχι μόνο στην PNX) αυτό:
taramas έγραψε:αλλά καθόλου ηγέτες

... είναι το μόνο που παραμένει σταθερά και για πάντα στο ελληνικό wot όπως και στη καθημερινότητα, το αντίθετο: Τόσοι πολλοί "ηγέτες", τόσα πολλά Εγώ.

3 χρόνια της ίδιες και της ίδιες συζητήσεις... Ο φίλος μ ο GOOAKIS έχει την λύση αλλα τα πολλά τα ''ΕΓΩ'' μας πάνε πίσω...!! Υπάρχει νέο μοντέλο διοίκησης που δεν έχει δοκιμάσει καμιά ελληνική ομάδα, η δεν θέλει να το δοκιμάσει...

Υ.Γ Χωρίς αρχηγό λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε scratch scratch scratch
TakisGoutsis
TakisGoutsis

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από JDeviant Τρι Φεβ 17, 2015 12:41 pm

cheers

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 3448d9i
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2014
Ηλικία : 45
Τόπος : AXD

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Φεβ 18, 2015 5:20 am

TakisGoutsis έγραψε:
Ο φίλος μου ο GOOAKIS έχει την λύση αλλα τα πολλά τα ''ΕΓΩ'' μας πάνε πίσω...!! Υπάρχει νέο μοντέλο διοίκησης που δεν έχει δοκιμάσει καμιά ελληνική ομάδα, η δεν θέλει να το δοκιμάσει...

Oι Ελληνες μόνο με χούντα(παντός τύπου) στρώνουν...
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από JDeviant Τετ Φεβ 18, 2015 11:15 am

cheers

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 2i6e2z4
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2014
Ηλικία : 45
Τόπος : AXD

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Φεβ 19, 2015 3:09 pm

ΧΟΛΥ ΣΙΤ!!111!11eleven!1!!!!!1one11!! Shocked Shocked Shocked Shocked

Eλα πείτε την αλήθεια, ποτίσατε τους καζνίτες νοθευμένη βενζίνη
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από JDeviant Πεμ Φεβ 19, 2015 4:49 pm

αν θες να σου δειξω το replay hehe Very Happy
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2014
Ηλικία : 45
Τόπος : AXD

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Φεβ 19, 2015 5:16 pm

Δώσε και replay, πρέπει οπωσδήποτε να το δω!
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από JDeviant Σαβ Μαρ 07, 2015 12:05 pm

'Αλλη μια "μεγαλη" περιοχη στην PNX-R cheers

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Msp4hv

Ενεργοι παιχτες με ορεξη για CW, contact ---> brouzos , Pafsanias
Καλοδεχουμενοι στο ΤΣ : 85.10.194.85
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2014
Ηλικία : 45
Τόπος : AXD

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από Gregorakis Κυρ Μαρ 08, 2015 11:16 pm

... ούτε ο Βέγγος δε θα έβγαζε τέτοια φωτογραφία, το baku δε φαίνεται !!! δεν είχατε τι να κάνετε στις 5 το απόγευμα και κάνατε landing ??? GJ cheers
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 7 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από JDeviant Δευ Μαρ 09, 2015 3:15 am

ρε το 3600 να φαινεται ! Very Happy
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2014
Ηλικία : 45
Τόπος : AXD

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης