Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τα νέα της PNX

+18
Perseas
patatomhden
37 EMA
taramas
cgakis
marita89
MementoM0ri
Dolofonos
leyteris45
Gregorakis
gr68
Admin
xiale
JDeviant
Avacus
Arxiereas
imperiumgraecum
laskas
22 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Δεκ 14, 2014 8:16 am

imperiumgraecum έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Μπορεί να κάνω και λάθος,αλλά είχα διαβάσει πως θα είναι απλό 10ρι

Eίναι τα λεγόμενα "special tanks": άρματα που έχουν όλες τις ιδιότητες των premium αρμάτων, χωρίς τον αυξημένο συντελεστή credit(επίσης, τα t10 special άρματα έχουν και ένα μικροσκοπικό bonus στο Crew exp, +5%). Iδια χαρακτηριστικά έχουν και τα "gift tanks", αυτά τα t2 αρματάκια, που, επ' ευκαιρίαι Χριστουγέννων ή άλλων σημαντικών ημερομηνιών, δίδονται στους παίκτες.
Σκατάλαβα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από laskas Κυρ Δεκ 14, 2014 8:32 am

Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Κυρ Δεκ 14, 2014 9:52 am, 1 φορά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από MementoM0ri Κυρ Δεκ 14, 2014 9:13 am

Αν θυμαμαι καλα , την επομενη που εφυγες, ηρθες και μας ζητησες ταπεινα συγγνωμη . Σου ειπαμε δεν τρεχει τπτ δεν κραταμε κακιες, τωρα τι επαθες παλι ? γιατι αγχωνεσαι ? ελα απο το τι-ες αμα θες να κανεις κουβεντα . θα σε ακουσουμε.
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από laskas Κυρ Δεκ 14, 2014 9:15 am

Very Happy
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από imperiumgraecum Κυρ Δεκ 14, 2014 7:07 pm

Μια διόρθωση ως προς μια ανακρίβειά μου:

Σύμφωνα με αυτό: Changes to premium tanks, τα tier10 special tanks λαμβάνουν όχι 5% extra (crewp) exp, αλλά 50%. To 5% που ανέφερα είναι για το combat exp.

Οπότε, όπως γίνεται κατανοητό, το 907 είναι από τις καλύτερες πλατφόρμες εκπαίδευσης crew
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από xiale Πεμ Δεκ 18, 2014 4:28 am

Κώστα αυτό που κάνεις να σβήνεις μετά τα μυνήματα σου είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Ιαν 18, 2015 4:55 am

Τι γίνεται ρε παιδιά? το Ελληνικό WOT πάει προς διάλυση ή μου φαίνεται? τα νέα της PNX? δεν γράφει κανείς δεν κινείται τίποτα?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από TakisGoutsis Κυρ Ιαν 18, 2015 9:56 am

taramas έγραψε:Τι γίνεται ρε παιδιά? το Ελληνικό WOT πάει προς διάλυση ή μου φαίνεται? τα νέα της PNX? δεν γράφει κανείς δεν κινείται τίποτα?

Έχουμε εθνικές εκλογές τώρα δεν γίνεται να ασχολούμαστε με παιχνίδια....χιχιχιχιχι lol! lol! lol! lol! lol! lol! affraid affraid affraid affraid
TakisGoutsis
TakisGoutsis

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιαν 18, 2015 10:01 am

Κανείς δεν γράφει σε αυτό το forum,άντε σφαχτείτε λίγο να γίνει σαματάς
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Ιαν 18, 2015 10:17 am

Τι να πούμε? να πώ οτι σας τα έλεγα και να αρχίσουμε να τρολλάρουμε? μείναμε που μείναμε 5-6 ας κάνουμε την αυτοκριτική μας και πάμε παρακάτω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιαν 18, 2015 10:48 am

Δεν ξέρω τι παίζει με την pnx,πάντως μια χαρά φαίνονται
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από imperiumgraecum Κυρ Ιαν 18, 2015 2:43 pm

taramas έγραψε:το Ελληνικό WOT πάει προς διάλυση ή μου φαίνεται? Να πώ οτι σας τα έλεγα και να αρχίσουμε να τρολλάρουμε? μείναμε που μείναμε 5-6 ας κάνουμε την αυτοκριτική μας και πάμε παρακάτω.

Δεν πάει προς διάλυση, γιατί απλά ποτέ δεν υπήρξε ελληνικό wot, παρά μόνο στο νου μερικών υπερφίαλων. Δυστυχώς, η ελληνική κοινότητα δεν διαθέτει ικανό αριθμό παικτών για ανταγωνιστικό παιχνίδι. Τώρα για αυτοκριτική, δύσκολα τα πράγματα.....

Sanguinius έγραψε:Δεν ξέρω τι παίζει με την pnx,πάντως μια χαρά φαίνονται

Και 2 τρομάρες Razz
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιαν 18, 2015 2:53 pm

imperiumgraecum έγραψε:
taramas έγραψε:το Ελληνικό WOT πάει προς διάλυση ή μου φαίνεται? Να πώ οτι σας τα έλεγα και να αρχίσουμε να τρολλάρουμε? μείναμε που μείναμε 5-6 ας κάνουμε την αυτοκριτική μας και πάμε παρακάτω.

Δεν πάει προς διάλυση, γιατί απλά ποτέ δεν υπήρξε ελληνικό wot, παρά μόνο στο νου μερικών υπερφίαλων. Δυστυχώς, η ελληνική κοινότητα δεν διαθέτει ικανό αριθμό παικτών για ανταγωνιστικό παιχνίδι. Τώρα για αυτοκριτική, δύσκολα τα πράγματα.....

Sanguinius έγραψε:Δεν ξέρω τι παίζει με την pnx,πάντως μια χαρά φαίνονται

Και 2 τρομάρες Razz
Διαφωνώ πιστεύω πως έχουμε πολύ καλούς παίχτες,απλά δεν μαζεύονται σε ελληνικές clan
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Ιαν 18, 2015 11:11 pm

Θα συμφωνήσω μαζί σου, όντως δεν υπήρχε ελληνικό wot, με την έννοια οτι δεν υπήρξε ποτέ μια προσπάθεια να γίνουμε μια πραγματική κοινότητα, δυστυχώς απο το 2011 που μπήκα στο παιχνίδι αυτό το μόνο που βλέπω είναι την αγωνία αυτών που θέλουν να ικανοποιήσουν το εγώ τους μέσα σε ενα παιχνίδι και εναν άθλιο ανταγωνισμό.
Απο την άλλη οι αριθμοί δείχνουν οτι το wot ειναι μάλλον το παιχνίδι που έχει τις περισσότερες συμμετοχές Ελλήνων απο κάθε άλλο παιχνίδι, εκατοντάδες ομάδες, πολλοί καλοί παίχτες αλλά καθόλου ηγέτες, κανένας που να θέλει να παραμερίσει το εγώ του και να προσφέρει στους υπόλοιπους, θέλει υπομονή και προσπάθεια πολλή αλλά κανείς δεν την έχει, οπως ακριβώς συμπεριφερόμαστε στη ζωή έτσι και στο παιχνίδι, οτι αρπάξει ο κώλος μας σήμερα και για το αύριο έχει ο θεός.

Λυπάμαι αλλά είναι τέτοια η κατάντια μας που δεν έχουμε ούτε θέμα να διαφωνήσουμε, δεν υπάρχει καν κάτι για να τσακωθούμε, τον τελευταίο καιρό συναντώ σε random έλληνες παίχτες και ανταλλάσσουμε χαιρετισμούς, έπρεπε να φτάσουμε στον πάτο για να γίνει αυτό.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από Gregorakis Δευ Ιαν 19, 2015 2:29 am

Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Ιαν 19, 2015 3:40 am

Κι αυτό είναι το πραγματικά ανταγωνιστικό κομμάτι του παιχνιδιού
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από taramas Δευ Ιαν 19, 2015 4:36 am


Ρε gregorakis παρά το γεγονός οτι είσαι στόκος σου οφείλω τα credits, μπράβο είσαι απο τους λίγους που ασχολούνται και δίνουν στο παιχνίδι.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από TakisGoutsis Δευ Ιαν 19, 2015 12:01 pm

taramas έγραψε:

Ρε gregorakis παρά το γεγονός οτι είσαι στόκος σου οφείλω τα credits, μπράβο είσαι απο τους λίγους που ασχολούνται και δίνουν στο παιχνίδι.

niko astous na lene emeis se agapameeeeeeeeeeeeeeeeeee.....hheheheheheheh cheers cheers cheers cheers cheers bounce bounce bounce affraid affraid affraid affraid lol! lol! lol! lol!
TakisGoutsis
TakisGoutsis

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Ιαν 19, 2015 1:32 pm

Είναι,δεν είναι στόκος,παίζει esl και κερδίζει gold,οι λοιποί πληρώνετε
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από taramas Τρι Ιαν 20, 2015 5:43 am

Sanguinius έγραψε:Είναι,δεν είναι στόκος,παίζει esl και κερδίζει gold,οι λοιποί πληρώνετε

Δεν εχει να κάνει το ενα με το άλλο, ασε που εμείς παίρνουμε και την χαρά να πληρώνουμε Very Happy

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Ιαν 20, 2015 12:35 pm

taramas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:Είναι,δεν είναι στόκος,παίζει esl και κερδίζει gold,οι λοιποί πληρώνετε

Δεν εχει να κάνει το ενα με το άλλο, ασε που εμείς παίρνουμε και την χαρά να πληρώνουμε Very Happy
Φυσικά και έχει σχέση,οι στόκοι πληρώνουν,οι έξυπνοι κερδίζουν
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Ιαν 20, 2015 1:09 pm

taramas έγραψε:Δεν εχει να κάνει το ενα με το άλλο, ασε που εμείς παίρνουμε και την χαρά να πληρώνουμε Very Happy

Σε κόβω να πληρώνεις full ΕΝΦΙΑ μόνο και μόνο για να γουστάρεις Razz
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από taramas Τετ Ιαν 21, 2015 1:36 am

Εννοείται οτι κάνουμε πλάκα, αναγκάστηκα να πληρώσω τον ενφια γιατί μου εχουν κάνει κατάσχεση στο σπίτι, οπως καταλαβαίνεις δεν ειναι αστείο θέμα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από laskas Πεμ Ιαν 22, 2015 7:08 pm

taramas έγραψε:Θα συμφωνήσω μαζί σου, όντως δεν υπήρχε ελληνικό wot, με την έννοια οτι δεν υπήρξε ποτέ μια προσπάθεια να γίνουμε μια πραγματική κοινότητα, δυστυχώς απο το 2011 που μπήκα στο παιχνίδι αυτό το μόνο που βλέπω είναι την αγωνία αυτών που θέλουν να ικανοποιήσουν το εγώ τους μέσα σε ενα παιχνίδι και εναν άθλιο ανταγωνισμό.
Απο την άλλη οι αριθμοί δείχνουν οτι το wot ειναι μάλλον το παιχνίδι που έχει τις περισσότερες συμμετοχές Ελλήνων απο κάθε άλλο παιχνίδι, εκατοντάδες ομάδες, πολλοί καλοί παίχτες αλλά καθόλου ηγέτες, κανένας που να θέλει να παραμερίσει το εγώ του και να προσφέρει στους υπόλοιπους, θέλει υπομονή και προσπάθεια πολλή αλλά κανείς δεν την έχει, οπως ακριβώς συμπεριφερόμαστε στη ζωή έτσι και στο παιχνίδι, οτι αρπάξει ο κώλος μας σήμερα και για το αύριο έχει ο θεός.

Λυπάμαι αλλά είναι τέτοια η κατάντια μας που δεν έχουμε ούτε θέμα να διαφωνήσουμε, δεν υπάρχει καν κάτι για να τσακωθούμε, τον τελευταίο καιρό συναντώ σε random έλληνες παίχτες και ανταλλάσσουμε χαιρετισμούς, έπρεπε να φτάσουμε στον πάτο για να γίνει αυτό.

Θα σου πω Γιώργο φιλικά μερικά πράγματα που δεν τα κατάλαβες ποτέ και φοβάμαι ότι ούτε και θα τα καταλάβεις στο μέλλον ( αφού δεν τα κατάλαβες μέχρι τώρα! )
1)Κάποιοι έλληνες παίκτες θέλανε να σταματήσουνε να πληρώνουνε την wargaming και να κερδίσουν κάτι σε ομαδικό επίπεδο παίζοντας σε καλή ελληνική ομάδα... Ε ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΕ ΧΑΜΗΛΟ WN8!Σε όλες τις καλές ξένες ομάδες αυτό κοιτάνε και άλλα πολλά ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ!Εσύ είχες μέσα στην heat όποιους να ναι και ότι να ναι, όπως και τώρα στην great, όπως κάνει και ο punisher τώρα στην pnx.Δυνατή ομάδα δεν μπορείς να φτιάξεις έτσι...Όμως, όπως κανείς δε σε κατηγορεί που δεν το βλέπεις ανταγωνιστηκά και πρέπει να είναι σεβαστό, έτσι και εσύ δεν πρέπει να κατηγορείς αυτούς που το βλέπουν ανταγωνιστηκά.
2)Πολλοί καλοί έλληνες παίκτες????Δεν παίζει...είναι ελάχιστοι οι ενεργοί και δεν τολμάνε να μπούνε σε ελληνικές ομάδες.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΟΣΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ.Εκτός αν μιλάς για παίκτες wn8 1000 και θεωρείς ότι είναι καλοί ή θεωρείς ότι όλοι οι παίκτες έχουν τις ίδιες ικανότητες και με όλα τα άρματα κιόλας...χαχαχαχα όπως στον κουμουνισμό όλοι δικαίωμα στον μισθό ανεξάρτητα από τις ικανότητες.
3)Θα συμφωνήσω σε αυτό που λες με τους αρχηγούς...έχω την χειρότερη εντύπωση για τους περισσότερους που είδα από όλες αυτές τις ελληνικές clan που πέρασα.Ελάχιστοι άφησαν έργο πίσω τους, ελάχιστοι μοίρασαν χρυσό στους παίκτες τους, ελάχιστοι κράτησαν την συνοχή της ομάδας και για αυτό και δεν υπάρχει στην ουσία ελληνική κοινότητα.Εσύ είχες την ευκαιρία σου να αποδείξεις κάποια πράγματα στην συγκέντρωση των αρχηγών, ενώ είχες την heat εκείνη την εποχή.Το αποτέλεσμα ήτανε και την pnx να μην βοηθήσεις και η heat να διαλυθεί μετά από 1-2 μήνες μετά από εκείνη την συνάντηση.Αναγνωρίζω για να είμαι αντικειμενικός ότι η heat ξεπέρασε τα όρια της και κατάφερε κάπoια πράγματα πάνω από τις δυνατότητες της.

Θα γράψω με την ευκαιρία και κάποια άλλα πράγματα...
Κάποιοι μπερδεύουν την κριτική πάνω στο παιχνίδι με τις ανθρώπινες σχέσεις ή καλύτερα συμπεριφορές.Αν πω ο τάδε είναι μέτριος μιλάω στο παιχνίδι και όχι σαν άνθρωπος...και αντίστροφα ένας καλός χαρακτήρας παιδιού δεν σημαίνει ότι είναι και ικανός fc η αρχηγός.πάντα για ανταγωνιστηκό επίπεδο μιλάμε.
Πραγματικά κάθε μέρα που περνάει χαίρομαι που δεν ξαναμπήκα σε ομάδα και δεν αφιερώνω πολύ από τον χρόνο μου στο παιχνίδι.Παρά το ότι δέχτηκα κ ακόμα δέχομαι πολλές προτάσεις.
Βγήκα αληθινός για ότι έλεγα για την πρώην ελληνική ομάδα μου, αφού οι αποχωρήσεις κατά την διάρκεια του event και μετά το event ήταν / είναι ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ πχ ( Περσέας, Δολοφόνος,η κλίκα, ο Διονύσης, ο Κύπριος, η ιωάννα, raven κλπ...κλπ ) άρα στο τέλος για αυτό το αρματάκι χάλασε μια όμαδα ή μάλλον κάποιοι χάλασαν μια ομάδα.Δεν φταίω εγώ που μετά από εμένα έφυγαν και πολλοί άλλοι πάντως...
Εφυγα από τους πειρατές 1)Καθώς έτρεχα να προλάβω να μπω στο special έκλεισα γρήγορα την πόρτα και πιάστηκε το χεράκι της κόρης μου που είναι 18 μηνών. 2)Το αρματάκι δεν ήταν κάτι σημαντικό για εμένα το είχα πει πολλές φορές.Και όμως κάποιοι νόμιζαν ότι έφυγα από pnx για να κερδίσω το αρματάκι...3)Μια μέρα πριν το ατύχημα, κάποιος εδώ στο forum μου γράφει:<< έλα στο ts να τα πούμε ..εμείς δεν κρατάμε κακία σε κανέναν >>.Μπαίνω στο ts, με τραβάνε σε ένα κανάλι και με βρίζουν οι << της κλίκας >>.καμαρώστε συμπεριφορά ...Καταρχήν αυτό δεν είναι αντρική συμπεριφορά γιατί μπροστά μου θα τρώγατε σφαλιάρες και θα κλαίγατε.Πίσω από ένα pc να βρίζεις δεν είναι και πολύ αντρικό.Και όλα αυτά γιατί??????????Γιατί τόλμησα να γράψω την αλήθεια!!!!!!!!!!!ΟΤΙ ΘΑ ΦΕΥΓΑΝΕ ΜΕΤΑ ΤΟ EVENT που πράγματι φύγανε...και ότι αν είναι να κάνει τόσο κακό το event να δοκιμάζαμε στον κανονικό χάρτη για χρυσό όπως κάνουν άλλες ελληνικές ομάδες.
Όσο και αν έχω κατηγορηθεί για τους τρόπους μου ή για την γκρίνια μου, ήμουν πάντα ειλικρινής με τους άλλους, δεν μπήκα ποτέ σε κλίκες, δεν ήμουν ποτέ συμφεροντολόγος χαχαχαχα και είχα πάντα καλές προθέσεις.Αφού είχα φύγει, παρακαλούσα κόσμο να μείνει και έλεγα σε άλλους να έρθουν.Ηλπιζα να μην βγω αληθινός και η κλίκα να παραμείνει αφου εγώ τους άδειασα την γωνιά...και αφού τελικά είχe καλό τέλος το event για την pnx.Αν κάποιος νόμιζει ότι είναι αλλιώς τα πράγματα ας μας γράψει πολιτισμένα την γνώμη του.Αν και δεν έχει κ πολύ νόημα γιατί αυτή είναι η αλήθεια,δεν θέλω ούτε για πλάκα να ασχοληθώ ξανά και γράφω από αυπνία, ούτε και αλλάζω άποψη για ορισμένους.

laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τα νέα της PNX - Σελίδα 6 Empty Απ: Τα νέα της PNX

Δημοσίευση από laskas Πεμ Ιαν 22, 2015 7:41 pm

ΥΓ Αποφασίζει κάποιος να φύγει από μία ομάδα, γυρνάει πίσω και μετά από 3 μέρες γίνεται αρχηγός με μηδέν βιογραφικό!Δηλώνει με πάθος ότι δεν θέλει να ασχοληθεί με το community αλλά επιβάλει την αλλαγή του σήματος ( άσχετα αν έχει δίκιο και είναι ωραίο το καινούριο ).Ξενερώνει που δεν έγινε το δικό του και κρατάει στάση << είμαι αρχηγός αλλά είναι σαν να μην είμαι και μετά το event θα φύγω ).Γιατί να ανεχτώ σαν παίκτης τέτοιο σκηνικό?????
Την επόμενη φορά που θα βρίσεις να μην είσαι κρυμένη πίσω από το pc για να σε βλέπω και να με βλέπεις!
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης