Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Big Bad PNX

+13
Arxiereas
JDeviant
marita89
xiale
Veyder
37 EMA
gr68
Sanguinius
Gregorakis
cgakis
Perseas
laskas
taramas
17 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Πεμ Αυγ 28, 2014 8:58 pm

cgakis έγραψε:
επισης και εμεις ενωθηκαμε με νεο ονομα 5 ξενα clan τα παιδια  δεν ηξεραν ο ενας τον αλλο και θα επρεπε να γινουν παρεα αλλα και ομαδα     το ενα απο τα δυο σιγουρα ειμαστε  αμα σου πω και τα 2 δεν θα με πιστεψεις οποτε λεω το ενα

Το θέμα δεν είναι τι θα πιστέψω εγώ, το θέμα είναι ποια είναι η πραγματικότητα και για να το καταλάβεις θα πρέπει να ακούσεις ολους εναν εναν τι πιστεύει.

εμας το προβλημα μας ηταν να ενωσουμε 5 διαφορετικους κοσμους κατατασωντας τους με κατηγοριες για 4 clan διαφορετικου επιπεδου  αν εσυ νομιζεις οτι ειναι ευκολο πλανασαι πλανην  (η τεταρτη  για την παρεα ρε γαμωτο αλλα τωρα εχω πληρωσει ενα χρονο premium στο war thander και δεν παιζω wot )
να πρεπει να πεις σε δυο φιλους: ολη την ωρα παιζετε μαζι στα clan war χωρια γιατι εσυ δεν εχεις τα στατιστικα για να ειστε μαζι στο clan war , να ηξερες ποσσες διαροες ειχαμε απο αυτο αλλα μαλλον ξερεις
οποτε οι διαροες χαρισμα σου ηταν σιγουρο οτι θα υπηρχαν εκατερωθεν το εχεις για ευκολο?


Απο εκει ακριβώς ξεκινάει το λάθος, πας να ενώσεις ανθρώπους με διαφορετικές νοοτροπίες, διαφορετικές απόψεις και διαφορετικά θέλω, 2 πράγματα εχεις να κάνεις, ή θα επιβάλλεις με το ζόρι μια νοοτροπία και μία κατεύθυνση ή θα τους προετοιμάσεις έτσι ώστε να δεχθούν την ιδέα και τους στόχους οταν είναι ώριμοι, όσο για τις διαρροές λυπάμαι αλλά σας είχα προειδοποιήσει οτι σπέρνετε ανέμους και θα θερίσουμε όλοι μαζί θύελλες, οι διαρροές σας έχουν καεί να στο πώ πιασάρικα, και γιατί συνέβη αυτό? γιατί οταν φλομώνεις τον καθένα με μεγάλα λόγια και δεν βλέπει τις μεγάλες πράξεις που πρέπει να τα συνοδεύουν τότε δεν έχει γυρισμό, γιαυτό και ξενιτεύτηκαν πολλοί και άλλοι έμειναν έξω απο ομάδες.

εγω να δεις ποσο κερδισμενος ειμαι ξερεις τι ειναι να βλεπεις ανθρωπους απο 5 clan + την αγρα  αγνωστους μεταξυ τους να γινωνται ενα με ιδιο σημα ιδιο ts ιδια φιλοσοφια και εντελει μεγαλυτερη παρεα

Το ίδιο σήμα και το ίδιο ts δεν μας κάνει ένα, κοινοί στόχοι και μία πορεία μας κάνουν ενα, και τέλος εγώ προσωπικά είμαι πεισμένος οτι η συγκυρίες των τελευταίων μηνών σας βοήθησαν, θα ήμουν πολύ περίεργος να δώ αν ας πούμε για παράδειγμα η ΗΕΑΤ εξακολουθούσε να υπάρχει και να παίζει τον ρόλο της σε τι θέση θα βρισκόσασταν τώρα? θα βλέπαμε πόσοι θα ακολουθούσαν, αλλά και τώρα αν θέλεις η πραγματικότητα ποιά είναι? θα ανέβουν 1-2 ομάδες και θα αρχίσετε να χάνετε τους πεισμένους που έγιναν "ενα" και όλα αυτά εγώ προβλέψει οτι θα γίνουν αν δεν αλλάξετε ρώτα να στο πώ ναυτικά, ο γιαλός είναι στραβός ή εσείς στραβά αρμενίζετε? την απάντηση την ξέρεις νομίζω στο ερώτημα, εγώ δεν εχω καμία σχέση με την ναυτιλία απλά είμαι νησιώτης.

και ολα αυτα σε εξι μηνες και με ελληνικο καλοκαιρι δεν σου πεφτει κομματακι βαρια η καλογερικη

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Αυγ 28, 2014 11:05 pm

μαλιστα σε ολο το κειμενο σου το μονο που κανεις ειναι να ανερεις οσα σου λεω. οτι για εσενα ειναι καλο και το πετυχες για εμενα ειναι αποτυχια. γιατι δεν εγινε αυτο που θελεις εσυ. ποιος σου ειπε εσενα οτι δικαιουσαι να θελεις απο το PNX ενω δεν εισαι PNX. καλα θα κανεις να ζητας πρωτα απο αυτο που εισαι και μετα απο αυτο που δεν εισαι

εσυ θεωρεις λαθος τακτικη την ενωση διαφωρετικων κοσμον απο το μηδεν και απο την πρωτη στιγμη. εμεις το θεωρησαμε σωστο και παλευουμε για αυτο.
μολις ενωθειται και χωριστειτε σε επιμερους ομαδες (clan) τα ξαναλεμε εγω παντως ειμουν σιγουρος οτι θα ειχα διαροες τις οποιες τις ισοσκελισα με εισροες απο τις δικες σας διαροες

εμας μας εκαναν και ομαδα και παρεα εσυ μην το πιστευεις δεν θα κατσω να στο ζωγραισω κιολας για να το καταλαβεις
οσο για το αν υπηρχε η HEAT νομιζω οτι υπηρχε για τουλαχιστον ενα τριμηνο απο την δημιουργεια του PNX

σε ολο σου το κειμενο κολλας στο δεντρο και χανεις το δασος και εκει ειναι η χαωτικη διαφορα μας εμας δεν μας νιαζει το δεντρο μας νιαζει το δασος


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cgakis στις Παρ Αυγ 29, 2014 12:54 am, 1 φορά
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Gregorakis Πεμ Αυγ 28, 2014 11:50 pm

taramas έγραψε:@ gregorakis

Νίκο, οταν κάτι ξεκινάει στραβά μειώνει δραματικά και τις πιθανότητες να πετύχει, το πρώτο στραβό που έγινε είναι οτι δεν βγήκε κανείς να πεί το εξής απλό "θα κάνουμε αυτό με αυτό το σκοπό" και να το τηρήσει, στην συζήτηση που έγινε αν δείς τι λέγανε δεν έχει καμία σχέση με την πρόταση μου και ως εκ τούτου δεν έχει καμία απολύτως σχέση με αυτό που λές οτι έγινε, η δημιουργία της PNX-R εκτός του οτι έχασε τον λόγο υπαρξής της φαίνεται οτι πελαγοδρομεί χωρίς να ξέρει κανείς τι είναι? εγώ είπα να φτιαχτεί η PNX-R με τον συγκεκριμένο σκοπό και να στηρίξει τις άλλες ομάδες με οποιον τρόπο μπορεί, τι έγινε? φτιάχτηκε χωρίς νόημα και τελικά ζήμιωσε και άλλες ομάδες, και τελικά ας μου εξηγήσει κανείς τι νόημα εχουν οι υπόλοιπες ομάδες της λεγόμενης κοινότητας? να δώσουν μελλοντικούς παίχτες? να λειτουργήσουν σαν φυτώριο? κάλλιστα θα το έκαναν και οι ομάδες που υπήρχαν, να μαντρώσεις ολους τους πορτοκαλοκόκκινους και να αρχίσουν οι εκλεκτοί να τους εκπαιδεύουν και να ασχολούνται μαζί τους? ούτε αυτό έγινε και δεν επρόκειτο να γίνει για τον απλούστατο λόγο οτι κανείς απο τους εκλεκτούς δεν θέλει στην πραγματικότητα να χαλάσει τα στατιστικά του ούτε να πλατουνιάζει με άλλα χρώματα, άρα? ποιός ο λόγος ύπαρξης τους? να εχουμε κοινό να μας επευφημεί και να ικανοποιηθεί και η ματαιοδοξία κάποιων που θέλουν οπωσδήποτε να είναι ηγέτες, δεν ισχυρίζομαι οτι ολα αυτά που λεώ είναι σωστά και ούτε το αλάθητο του παπα διεκδικώ, όμως πιστεύω οτι αν είχα εγώ αυτό το υλικό για να δουλέψω παρά το δύσκολο του εγχειρήματος θα είχα τουλάχιστον ενώσει τον κόσμο αντί να τον κάνω χίλια κομμάτια.

... δεκατρείς αράδες και μισή και πρόταση πάλι δεν δίνεις ... μόνο η pnx αυτό ή η pnx το άλλο ... πες τι πιστεύεις πως πρέπει να γίνει από εδώ και πέρα με βάση την εμπειρία σου ... αν υποθέσουμε πως διαλύεται η pnx, κάνουμε ένα restart, τα διαγράφουμε και τα ξεχνούμε όλα, τι πρέπει να γίνει προς όφελος όλων (ή έστω της πλειοψηφίας) ???

... απ' όλο το κείμενο μόνο μια φράση έχει αξία: "πιστεύω οτι αν είχα εγώ αυτό το υλικό για να δουλέψω παρά το δύσκολο του εγχειρήματος θα είχα τουλάχιστον ενώσει τον κόσμο αντί να τον κάνω χίλια κομμάτια" ... αυτό είναι κάτι καινούργιο !!!
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Παρ Αυγ 29, 2014 1:04 am

δηλαδη ολοκληρο community σχεδον 400 ατομα 4 clan και ολα αυτα τα ονομαζουμε PNX-R οι υπολοιποι εχουμε το κακο αρωστεια
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από xiale Παρ Αυγ 29, 2014 1:56 am

taramas έγραψε:@ xiale

Αλέξη, το θέμα είναι παλιό και ειλικρινά το έχω σχεδόν ξεχάσει, ομως η ουσία μένει και είναι η εξής : μαζεύονται όλοι οι αρχηγοί σαν υπεύθυνα άτομα και συναποφασίζουν τι ακριβώς θα κάνουν, προσωπικά δεν εξέφρασα καμία άποψη απλά ακολούθησα οτι είχαν αποφασίσει οι υπόλοιποι, μέσα σε αυτή τη συνάντηση ούτε ήταν παρών ούτε αναφέρθηκε τίποτα για μια ξένη ομάδα που είχε κάποιος μιλήσει είχε κάνει συμφωνία, συμμαχία ή οτιδήποτε άλλο, είμαστε έτοιμοι να διεκδικήσουμε μια δεύτερη περιοχή που θα μας έδινε την σιγουριά της συνέχειας (οσοι εχουν εμπειρία ξέρουν οτι το landing δεν είναι οτι το καλύτερο για να μείνεις μέσα στον χάρτη) και όλααυτά οπως είπα όχι με δική μου πρόταση αλλά των άλλων, και στο παρα ένα κυριολεκτικά έρχεται κάποιος και σου λέει "κάνε πίσω γιατί οι φίλοι μου θα την πάρουν αυτή την περιοχή" και άντε εγώ να το δεχτώ και να πώ δεν βαριέσαι ας κάνουμε πίσω και βλέπουμε, οταν το λές όμως μπροστά σε άλλους τότε εκτός απο την μαλακία που κάνεις με εκθέτεις κιόλας. Εχε υπόψιν σου επίσης οτι δεν ήταν το πρώτο τέτοιο περιστατικό, το έχω δεί πολλές φορές και απο άλλους.
Any way που λένε, δεν έχω μείνει στο περιστατικό αυτό καθεαυτό, το πραγματικό θέμα είναι τι έγινε μετά, δηλώθηκε η είδηση οτι ο ταραμας φταίει και για να το στηρίξουμε βάλαμε και διάφορους που δεν είχαν ιδέα για τί πραγματικά είχε γίνει να κατηγορούν εμένα και την ομάδα ολόκληρη με χαρακτηρισμούς που δεν θέλω να τους θυμηθώ, τελικά ούτε εσύ ήξερες τι έγινε ούτε και οι υπόλοιποι, θυμάσαι που λέγατε οτι ηρθα εγώ να πάρω περιοχή χωρίς καν να σας ρωτησω? ειλικρινά ακόμα κι αν δεν ήξερες τι έγινε πιστεύεις οτι θα παρακαλούσα εγώ και η ΗΕΑΤ κανέναν να μας δώσει περιοχή? αυτό φίλε μου εξακολουθεί να είναι ανέκδοτο της δεκαετίας.

Και εδώ ακριβώς είναι το πρόβλημα...

καταλαβαίνεις ότι σου υπαγορευει ο εγωισμός σου ...
Δεν είπαμε ποτέ οτι παρακαλέσατε για να σας δώσουμε περιοχή ... Είπαμε ότι μιλήσατε με την Hard και όχι μαζί μας και εμεις συμφωνήσαμε να σας αφήσουμε το landing στα πλαισια της ελληνικής συνεργασίας ...
Δεν είπαμε ποτέ να μην πάρετε περιοχή ... είπαμε να μην κάνετε αυτη την επίθεση για συγκεριμενους στρατηγικούς λόγους... Θα τους πετάγαμε εξω και θα προχωρούσαμε προς τα μέσα. Και όπως ακριβώς παραχωρήσαμε το landing ετσι ακριβώς θα παραχωρουσαμε και κανα δυο άλλες περιοχές για να μπειτε πιο μέσα και να παραχωρήσετε με την σειρα σας το landing σε κάποια άλλη ελληνική συμμαχία... Έτσι δουλευουν τα allies γιώργο ... Το ότι δεν ήξερες οτι η συμμαχία ήταν Hard, Helas, desser rats, moose και οι άλλοι οι αγγλοι που δεν θυμάμαι τώρα είναι λίγο ισχνη σαν δικαιολογία ...
Και για να στο πάω και λιγο πιο προσωπικά ΕΓΩ πάτησα πόδι εκείνο το βράδυ να σας το παραχωρήσουμε γιατί όλα τα παιδία δεν ήθελαν μετα την αδική επίθεση και διαπόμπευση που μας είχες κάνει στο wot.gr και όπως καταλαβαίνεις με εξέθεσες ανεπανόρθωτα ...
Ηλίθιο με ανεβάζανε αφελή με κατεβάζανε ... Μέχρι που μου είπανε οτι ο άγιος βασίλης δεν είναι αληθινός (σοκ μεγάλο όπως καταλαβαίνεις) ...

Τέσπα περασμένα (περίπου) ξεχασμένα αλλα τα Ψέμματα που τα βρήκες ακόμα δεν καταλαβαίνω...

xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Perseas Παρ Αυγ 29, 2014 2:08 am

@taramas
''η blue alliance πήγε πάρα πολύ καλά και τους στόχους που είχε βάλει σε μεγάλο βαθμό τους πέτυχε παρά τα οποια προβλήματα που παρουσιάστηκαν απο ανθρώπους που για δικούς τους λόγους δεν προσπάθησαν, με τον τρόπο μας όμως τους φέραμε με το μέρος μας''


@taramas
''Το δυστύχημα είναι οτι απο την στιγμή που ξεκινήσατε εσεις την άγρα των παιχτών χάθηκε για εμάς ο στόχος και εξηγούμαι : ενώ θα έπρεπε να ασχοληθούμε με τους δικούς μας στόχους και να εντείνουμε την προσπάθειά μας και να φτάσουμε στο τελευταίο και σημαντικότερο βήμα της πραγματικής ένωσης το ξεχάσαμε και ασχοληθήκαμε με το πως θα πάρουμε παίχτες απο εσας και πως δεν θα πάρετε εσείς απο εμάς, ειναι σίγουρο οτι δεν συμφωνώ με αυτό γιαυτο άλλωστε και βρίσκομαι εδώ που βρίσκομαι και δεν είμαι στην πρώτη γραμμή που λένε.''

Πετύχατε ή αποτύχατε τελικά;
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Παρ Αυγ 29, 2014 2:04 pm

@ perseas
ειναι πολύ απλό και ήμουν σαφής, βάλαμε 10 στόχους σε μια πορεία, πετύχαμε τους 9 και κολλήσαμε στον τελευταίο για διαφόρους λόγους που δεν μπορείς να τους ξέρεις, τα παραπάνω είναι λόγια και μόνο λόγια.

@ gregorakis
Νίκο, άρχισα να γράφω αλλά ρε φίλε γέμισα τόσες πολλές γραμμές που τελικά δεν έχει νόημα, αν θέλεις να ακούσεις τις απόψεις μου να βρεθούμε σε ενα ts να σου πώ ότι θέλεις, σε μια συζήτηση με καλές προθέσεις δεν λέω όχι ποτέ.

@ cgakis
Χρήστο, είπαμε οτι είχαμε να πούμε, εγώ σου μιλώ ευθέως και εσύ απαντάς να τις βγάλουμε έξω να τις μετρήσουμε, δεν έχω κανένα πρόβλημα με το μέτρημα ούτε στους πόντους ούτε στο παιχνίδι αλλά ρε φίλε δεν είναι το επίπεδο μου αυτό, ας πάρει ο καθένας τον δρόμο του και καλή διασκέδαση να έχουμε.

@ xiale
Αλέξη, περασμένα είναι όλα αυτά αλλά δεν μπορούν να γίνουν ξεχασμένα, δεν κρίνω τι έκανες εσύ γιατί δεν το ξέρω, κρίνω αυτά που είπα, μου είπαν και αυτά που συμφώνησα, αυτά εχουν σημασία για μένα και όχι το παρασκήνιο, σαν συμβουλή θα στο πώ, οταν κάνεις συμφωνίες και μάλιστα οταν κάνεις συμμαχίες που θέλεις να έχουν διάρκεια να τηρείς πάντα αυτά που συμφωνείς, ακόμα κι αν χρειαστεί να αναιρέσεις να το κάνεις αποδεχόμενος την θέση σου και να ζητάς απο τον άλλο να σε βοηθήσει, όχι να δίνεις εντολές δεξιά και αριστερά σαν άλλος καίσαρας, ελπίζω να το καταλαβαίνεις, και για να το πώ καιλαικά ρε φίλε για να το πιάσουμε όλοι μαζί, ας υποθέσουμε οτι είσαι ο αρχηγός της ΗΕΑΤ εκείνη την περίοδο, εγώ είμαι ο cgakis και έχω το παρελθόν που έχω με πολλούς απο την ΗΕΑΤ, σε πείθουνε να συνεργαστείς μαζί μου και παρά τις αντιδράσεις που έχεις μέσα στην ομάδα σου για μένα δέχεσαι και συνεργάζεσαι, στο παρα ένα έρχομαι εγώ και μπροστά σε άλλους σου λεω "κοίτα φίλε θα κάνεις αυτό και δεν θα κάνεις το άλλο" σου λεώ τι έγινε ρε συ αλέξη? και μου λές "κάνε αυτό που σου λέω το έχω κανονίσει να πάρει άλλος την περιοχή" και φεύγω όπως ήρθα, αντε και εσύ δεν θέλεις να γυρίσεις να μου πείς να κάνω κουμάντο στο τσιφλίκι μου (που εσύ θα το έλεγες) οι άλλοι που τα άκουσαν αυτά τι θα πούν? σε ρωτώ ευθέως τι νομίζεις εσύ οτι θα πούν? πριν λίγο τους τράβηξες παρά την θέλησή τους να συνεργαστούν με ανθρώπους που δεν ήθελαν καν να τους βλέπουν, τώρα τι θα κάνουν? για πες μου και με αυτό να κλείσουμε γαιτι οπως έιπα ολα αυτά είναι περασμένα.

Υ.Σ. οσο για τα υπόλοιπα έγιναν πράγματα και θάματα που λένε και αυτά που αρνήσαι έγιναν και μάλιστα τα είπες και εσύ, μην με κάνεις να στα θυμίσω πάλι, δεν έχει νόημα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Παρ Αυγ 29, 2014 2:50 pm

εσυ αυτο καταλαβες οτι θελω να τις μετρησουμε ενταξει γιωργο σε ευχαριστω
μονο pls μην ξαναχρησιμοποιησεις σαν φραση "την μπαλα στην εξεδρα" δεν σου παει
καλοβραδυ
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Παρ Αυγ 29, 2014 3:23 pm

cgakis έγραψε:εσυ αυτο καταλαβες οτι θελω να τις μετρησουμε ενταξει γιωργο σε ευχαριστω
μονο pls μην ξαναχρησιμοποιησεις σαν φραση "την μπαλα στην εξεδρα" δεν σου παει
καλοβραδυ

Το λέω αυτό γιατί πάντα απο τότε που σε γνώρισα ασχολείσαι με το ποιός είναι καλύτερος απο τον άλλο, οτι κι πείς κρύβει πίσω του την ίδια επιθυμία, εσύ κοιτάς το δέντρο φίλε μου και χάνεις το δάσος, και θα στο πώ ευθέως και ειλικρινά, τόσο ειλικρινά μέχρι παρεξηγήσεως, μπορεί να είσαι καλός χρυσός και οτιδήποτε άλλο, μπορεί να σκίζεσαι για την ομάδα σου και μπράβο σου αν το κάνεις, απο διπλωματία, πολιτική και στρατηγική δεν τόχεις ρε φίλε και κάνεις ζημιά στους άλλους και στον εαυτό σου, τον σεβασμό απο τους άλλους τον χτίζεις κομματάκι κομματάκι δεν τον απαιτείς, φιλικά και καλό βράδυ επίσης.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Παρ Αυγ 29, 2014 3:45 pm

@ gregorakis

Νίκο, τώρα μου ήρθε στο μυαλό κάτι απλό, μίλαγα χθες με τον Κώστα (laskas), δεν πρόκειται να πώ τι μου είπε, θα πώ μόνο κάτι που είπα εγώ,
είπα λοιπον οτι η λίστα με το χρυσό που επιμένει να ανεβάζει κάνει ζημιά στην ομάδα του παρά όφελος, και εξηγούμαι, τι δείχνει με αυτή τη λίστα? οτι πετύχαμε τί? είμαστε οι πρώτοι μεταξύ των ελληνικών ομάδων σε χρυσό αυτή τη στιγμή.
Τι θα έπρεπε να κάνει? να φέρει μια λίστα που συγκρίνει άλλες ξένες ομάδες με την PNX-R και αν θέλεις σκόπιμα να βρίσκεται στην τελευταία θέση η ομάδα του, να την βάλει μπροστά τους και να πεί "ξυπνήστε και σκεφτείτε πως θα πετύχουμε κάτι γιατί οι περισσότεροι κοιμηθήκατε σκεπασμένοι με τις δάφνες σας", σωστό ή λάθος θα κριθεί πάντως εγώ αυτό θα έκανα φίλε μου.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Παρ Αυγ 29, 2014 6:24 pm

taramas έγραψε:
cgakis έγραψε:εσυ αυτο καταλαβες οτι θελω να τις μετρησουμε ενταξει γιωργο σε ευχαριστω
μονο pls μην ξαναχρησιμοποιησεις σαν φραση "την μπαλα στην εξεδρα" δεν σου παει
καλοβραδυ

Το λέω αυτό γιατί πάντα απο τότε που σε γνώρισα ασχολείσαι με το ποιός είναι καλύτερος απο τον άλλο, οτι κι πείς κρύβει πίσω του την ίδια επιθυμία, εσύ κοιτάς το δέντρο φίλε μου και χάνεις το δάσος, και θα στο πώ ευθέως και ειλικρινά, τόσο ειλικρινά μέχρι παρεξηγήσεως, μπορεί να είσαι καλός χρυσός και οτιδήποτε άλλο, μπορεί να σκίζεσαι για την ομάδα σου και μπράβο σου αν το κάνεις, απο διπλωματία, πολιτική και στρατηγική δεν τόχεις ρε φίλε και κάνεις ζημιά στους άλλους και στον εαυτό σου, τον σεβασμό απο τους άλλους τον χτίζεις κομματάκι κομματάκι δεν τον απαιτείς, φιλικά και καλό βράδυ επίσης.

ενα πραγμα μονο θα ηθελα να ξερεις οτι ποτε μου δεν χρειαστηκα την γνωμη σου για οτι εκανα , αλλα μονο την γνωμη των παιδιων που υπηρχαν στην ομαδα που ημουν και εγω
παρε χαμπαρι οτι χεστηκα αν θα με σεβαστεις εσυ.  μαζι ετσι και αλλιως δεν προκειται να βρεθουμε ποτε γιατι ακριβως δεν εχω πολιτικη και στρατιγικη με ατομα που δεν το αξιζουν και εσυ εισαι ενα απο αυτα. αν νομιζεις οτι εσυ εχεις αυτα τα οποια με κατηγορεις οτι δεν εχω εγω θα σου πω το εξεις απλο ο γιατρος μας ειπς να σου λεμε ναι γιατι εισαι και σε δυσκολη ηλικια μην μας μηνεις και στα χερια
αντε καλημερα
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Παρ Αυγ 29, 2014 8:36 pm

cgakis έγραψε:
ενα πραγμα μονο θα ηθελα να ξερεις οτι ποτε μου δεν χρειαστηκα την γνωμη σου για οτι εκανα , αλλα μονο την γνωμη των παιδιων που υπηρχαν στην ομαδα που ημουν και εγω
παρε χαμπαρι οτι χεστηκα αν θα με σεβαστεις εσυ.  μαζι ετσι και αλλιως δεν προκειται να βρεθουμε ποτε γιατι ακριβως δεν εχω πολιτικη και στρατιγικη με ατομα που δεν το αξιζουν και εσυ εισαι ενα απο αυτα.  αν νομιζεις οτι εσυ εχεις αυτα τα οποια με κατηγορεις οτι δεν εχω εγω θα σου πω το εξεις απλο ο γιατρος μας ειπς να σου λεμε ναι γιατι εισαι και σε δυσκολη ηλικια μην μας μηνεις και στα χερια
αντε καλημερα

χαχαχα, ωραίος φίλε, σε ευχαριστώ που δεν σταματάς να με δικαιώνεις, συμφωνώ μαζί σου απόλυτα, εμείς οι δύο δεν πρόκειται να συνυπάρξουμε ποτέ, οπως ακριβώς δεν θα βρεθείς ποτέ και με όλους τους υπόλοιπους που τα ονόματά τους γεμίζουν ενα βιβλίο.

Κράτα την καρέκλα γερά, είμαι σίγουρος οτι έχεις στήσει την άμυνά σου απέναντι στους διαφωνούντες και επίδοξους μνηστήρες της καρέκλας, σε αυτό είσαι ικανότατος.
Επίσης χέστηκα τι θα κάνεις και τι δεν θα κάνεις αρκεί να μην έχεις τίποτα να κάνεις με μένα και την ομάδα μου.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Gregorakis Παρ Αυγ 29, 2014 10:32 pm

taramas έγραψε:@ gregorakis

Νίκο, τώρα μου ήρθε στο μυαλό κάτι απλό, μίλαγα χθες με τον Κώστα (laskas), δεν πρόκειται να πώ τι μου είπε, θα πώ μόνο κάτι που είπα εγώ,
είπα λοιπον οτι η λίστα με το χρυσό που επιμένει να ανεβάζει κάνει ζημιά στην ομάδα του παρά όφελος, και εξηγούμαι, τι δείχνει με αυτή τη λίστα? οτι πετύχαμε τί? είμαστε οι πρώτοι μεταξύ των ελληνικών ομάδων σε χρυσό αυτή τη στιγμή.
Τι θα έπρεπε να κάνει? να φέρει μια λίστα που συγκρίνει άλλες ξένες ομάδες με την PNX-R και αν θέλεις σκόπιμα να βρίσκεται στην τελευταία θέση η ομάδα του, να την βάλει μπροστά τους και να πεί "ξυπνήστε και σκεφτείτε πως θα πετύχουμε κάτι γιατί οι περισσότεροι κοιμηθήκατε σκεπασμένοι με τις δάφνες σας", σωστό ή λάθος θα κριθεί πάντως εγώ αυτό θα έκανα φίλε μου.

... άλλα λόγια να αγαπιόμαστε ... είναι μαγικός ο τρόπος που μπορείς να γράφεις χωρίς να λες απολύτως τίποτα ... μια απλή ερώτηση έκανα μιας γραμμής, έγραψες έκτοτε +50 γραμμές δίχως να απαντήσεις ... αυτό είναι ταλέντο πραγματικά !!!

... δε θέλω σε ένα ts να ακούσω τη γνώμη σου, θέλω εδώ σε μια δημόσια συζήτηση ώστε να μπορούν κι άλλοι να γράψουν, να συμφωνήσουν ή να διαφωνήσουν και γενικότερα να γίνει ένας διάλογος ωφέλιμος για την κοινότητα ...

... ο laskas είναι για την pnx οι 10 πληγές του φαραώ σε οικονομική συσκευασία ... αποτελεί το πιο ευέλικτο άλλοθι για όποια κατηγορία θέλει κάποιος να προσάψει στην pnx ...

... όλες οι ελληνικές δεν έχετε ούτε ικανό πλάνο, ούτε σχέδιο ... και αυτό είναι μόνο η αρχή καθώς μετά θα πρέπει να βρεις τον τρόπο να το υλοποιήσεις ... το μόνο που σας κρατά ενωμένους και αλληλέγγυους είναι ο "κίνδυνος" της pnx και ο laskas ... αν δεν υπήρχε η pnx δε θα υπήρχε το blue alliance (αν δεν υπήρχε το σύμφωνο της βαρσοβίας δε θα υπήρχε το νατο) ...

... η pnx έχει πλάνο, έχει όμως κακό σχεδιασμό και αδυνατεί να τον υλοποιήσει ... ως τώρα τουλάχιστο, αν αλλάξει κάτι θα φανεί στα αποτελέσματα ... ναι έχει και laskas, τι να κάνουμε τώρα ...

... ένα απόφθεγμα λέει πως: μπορείς να ξεγελάσεις πολλούς για λίγο καιρό ή λίγους για πολύ ... στην περίπτωση του blue alliance το αναιρέσατε και ξεγελάσατε πολλούς για πολύ καιρό ...

... θα ασχοληθώ και με την pnx, δεν το έχω ξεχάσει (σιγά μη μου γλιτώσει) ... δε μπορούσα όμως να ξεκινήσω από εκεί διότι τρελαίνομαι στην σκέψη πως 200-300 άνθρωποι ακολουθούν την πιο ανεφάρμοστη και ανεδαφική ιδέα που έχει ακουστεί στην ελληνική κοινότητα (μπλε συμμαχία) ... νταξ για καμιά δεκαριά (ηγεσία) το καταλαβαίνω, για τους υπόλοιπους όμως (στρατιώτες) όχι ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Σαβ Αυγ 30, 2014 12:06 am

taramas έγραψε:
cgakis έγραψε:
ενα πραγμα μονο θα ηθελα να ξερεις οτι ποτε μου δεν χρειαστηκα την γνωμη σου για οτι εκανα , αλλα μονο την γνωμη των παιδιων που υπηρχαν στην ομαδα που ημουν και εγω
παρε χαμπαρι οτι χεστηκα αν θα με σεβαστεις εσυ.  μαζι ετσι και αλλιως δεν προκειται να βρεθουμε ποτε γιατι ακριβως δεν εχω πολιτικη και στρατιγικη με ατομα που δεν το αξιζουν και εσυ εισαι ενα απο αυτα.  αν νομιζεις οτι εσυ εχεις αυτα τα οποια με κατηγορεις οτι δεν εχω εγω θα σου πω το εξεις απλο ο γιατρος μας ειπς να σου λεμε ναι γιατι εισαι και σε δυσκολη ηλικια μην μας μηνεις και στα χερια
αντε καλημερα




χαχαχα, ωραίος φίλε, σε ευχαριστώ που δεν σταματάς να με δικαιώνεις, συμφωνώ μαζί σου απόλυτα, εμείς οι δύο δεν πρόκειται να συνυπάρξουμε ποτέ, οπως ακριβώς δεν θα βρεθείς ποτέ και με όλους τους υπόλοιπους που τα ονόματά τους γεμίζουν ενα βιβλίο.

Κράτα την καρέκλα γερά, είμαι σίγουρος οτι έχεις στήσει την άμυνά σου απέναντι στους διαφωνούντες και επίδοξους μνηστήρες της καρέκλας, σε αυτό είσαι ικανότατος.
Επίσης χέστηκα τι θα κάνεις και τι δεν θα κάνεις αρκεί να μην έχεις τίποτα να κάνεις με μένα και την ομάδα μου.

τελικα εσυ δεν τρωγεσαι και ας σε λενε ταραμα
μπλα μπλα μπλα και αποτυχατε στο PNX και μολις σου περασαμε την μπαλα να κανεις παιχνιδι cgakis κρατα γερα την καρακλα

μηπως εισαι ο λουκας ξερεις ποιος λουκας ο βυντρα μονο εσυ και αυτος τετοια ευκολια στο να πετατε την μπαλα με τετοια ευκολια και να μην σκυβεται το κεφαλι μετα να ζητησεται συγνωμη που ..............  αλλα οχι ο βυντρα εχει ζητησει και συγνωμη για τις μαλακιες του εσυ οχι
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από MementoM0ri Σαβ Αυγ 30, 2014 12:23 am

taramas έγραψε:@ gregorakis

Νίκο, τώρα μου ήρθε στο μυαλό κάτι απλό, μίλαγα χθες με τον Κώστα (laskas), δεν πρόκειται να πώ τι μου είπε, θα πώ μόνο κάτι που είπα εγώ,
είπα λοιπον οτι η λίστα με το χρυσό που επιμένει να ανεβάζει κάνει ζημιά στην ομάδα του παρά όφελος, και εξηγούμαι, τι δείχνει με αυτή τη λίστα? οτι πετύχαμε τί? είμαστε οι πρώτοι μεταξύ των ελληνικών ομάδων σε χρυσό αυτή τη στιγμή.
Τι θα έπρεπε να κάνει? να φέρει μια λίστα που συγκρίνει άλλες ξένες ομάδες με την PNX-R και αν θέλεις σκόπιμα να βρίσκεται στην τελευταία θέση η ομάδα του, να την βάλει μπροστά τους και να πεί "ξυπνήστε και σκεφτείτε πως θα πετύχουμε κάτι γιατί οι περισσότεροι κοιμηθήκατε σκεπασμένοι με τις δάφνες σας", σωστό ή λάθος θα κριθεί πάντως εγώ αυτό θα έκανα φίλε μου.

Ειναι πραγματικα η πρωτη φορα  που συμφωνω μαζι σου 100%. Το καλο ειναι οτι καποια παιδια εχουν ορεξη και ισως παρασυρουν και τους υπολοιπους.
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 30, 2014 3:55 am

Gregorakis έγραψε:

... άλλα λόγια να αγαπιόμαστε ... είναι μαγικός ο τρόπος που μπορείς να γράφεις χωρίς να λες απολύτως τίποτα ... μια απλή ερώτηση έκανα μιας γραμμής, έγραψες έκτοτε +50 γραμμές δίχως να απαντήσεις ... αυτό είναι ταλέντο πραγματικά !!!

... δε θέλω σε ένα ts να ακούσω τη γνώμη σου, θέλω εδώ σε μια δημόσια συζήτηση ώστε να μπορούν κι άλλοι να γράψουν, να συμφωνήσουν ή να διαφωνήσουν και γενικότερα να γίνει ένας διάλογος ωφέλιμος για την κοινότητα ...

... ο laskas είναι για την pnx οι 10 πληγές του φαραώ σε οικονομική συσκευασία ... αποτελεί το πιο ευέλικτο άλλοθι για όποια κατηγορία θέλει κάποιος να προσάψει στην pnx ...

... όλες οι ελληνικές δεν έχετε ούτε ικανό πλάνο, ούτε σχέδιο ... και αυτό είναι μόνο η αρχή καθώς μετά θα πρέπει να βρεις τον τρόπο να το υλοποιήσεις ... το μόνο που σας κρατά ενωμένους και αλληλέγγυους είναι ο "κίνδυνος" της pnx και ο laskas ... αν δεν υπήρχε η pnx δε θα υπήρχε το blue alliance (αν δεν υπήρχε το σύμφωνο της βαρσοβίας δε θα υπήρχε το νατο) ...

... η pnx έχει πλάνο, έχει όμως κακό σχεδιασμό και αδυνατεί να τον υλοποιήσει ... ως τώρα τουλάχιστο, αν αλλάξει κάτι θα φανεί στα αποτελέσματα ... ναι έχει και laskas, τι να κάνουμε τώρα ...

... ένα απόφθεγμα λέει πως: μπορείς να ξεγελάσεις πολλούς για λίγο καιρό ή λίγους για πολύ ... στην περίπτωση του blue alliance το αναιρέσατε και ξεγελάσατε πολλούς για πολύ καιρό ...

... θα ασχοληθώ και με την pnx, δεν το έχω ξεχάσει (σιγά μη μου γλιτώσει) ... δε μπορούσα όμως να ξεκινήσω από εκεί διότι τρελαίνομαι στην σκέψη πως 200-300 άνθρωποι ακολουθούν την πιο ανεφάρμοστη και ανεδαφική ιδέα που έχει ακουστεί στην ελληνική κοινότητα (μπλε συμμαχία) ... νταξ για καμιά δεκαριά (ηγεσία) το καταλαβαίνω, για τους υπόλοιπους όμως (στρατιώτες) όχι ...

Στην πραγματικότητα δεν θέλεις να ακούσεις, θέλεις απλά να δείξεις οτι κάποιος "αθλιος παίχτης" οπως με χαρακτήρισες που έτυχε να πάρει μια θέση σε μια ομάδα που και πάλι δεν δέχτηκες τίποτα απο αυτά που έκανε, αυτός ο άθλιος παίχτης λοιπον θέλεις να δείξεις οτι δεν είναι δυνατόν να έχει ιδέες και γνώση, σε πήγα μέχρι εκεί που έπρεπε για να δείξεις ποιός πραγματικά ήταν ο σκοπός σου.
Φαίνεται οτι δεν έχεις ιδέα τι γίνεται τριγύρω σου απο αυτά που λες, και σχέδιο και πλάνο και πορεία είχαμε και έχουμε αλλά συνήθως δεν βλέπει κανείς αυτό που είναι μπροστά του, η άγνοιά σου φαίνεται ξεκάθαρα απο το γεγονός οτι δεν γνωρίζεις οτι η συμμαχία με το πλάνο, το σχέδιο και την πορεία προϋπήρχε της pnx πολύ πριν εμφανιστεί καν σαν ιδέα με την ονομασία "purple alliance" συμμετείχαν και ξένες ομάδες και θα σε στεναχωρήσω το ξέρω αλλά κάποια στιγμή πρέπει να το μάθεις, ήταν δικό μου δημιούργημα και δική μου ιδέα, την τίμησαν και με το παραπάνω τόσο οι ξένες όσο και οι ελληνικές ομάδες που συμμετείχαν, ίδια ιδέα, ίδια οργάνωση και ιδιοι στόχοι, είσαι κι εσύ απο αυτούς που φαντάστηκαν οτι σκαρφίστηκα την ιδέα στο φτερό που λένε για να παρουσιάσω κάτι άλλο σε εκείνη την συνάντηση.
Πολύ απλά φίλε μου συνέχισε να τρελαίνεσαι με την ιδέα πως μπορεί 4 άνθρωποι απο αυτούς που εσύ χαρακτηρίζεις "μετριότητες" να εχουν δώσει ενα σκοπό σε άλλους 300 άνθρωπους κάτι που κάποιοι μωβ και λιλά σαν και σένα δεν μπορούν να κάνουν.

Οσο για την pnx μπράβο για το πλάνο και αφού δεν έχει σχεδιασμό οπως λές τότε μπες μπροστά και διορθωσέ το, δώσε τα φώτα σου, μην ασχολήσαι με μένα, άλλωστε τα ξέρεις όλα δεν έχω κάτι να σου προσφέρω.

Καλή επιτυχία και δεν χρειάζεται να αναφερθείς σε μένα ξανά, δεν θα σε ακολουθήσω, εχω σοβαρότερα πράγματα να κάνω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 30, 2014 4:01 am

@ cgakis

Τελειώσαμε φίλε, μην συγχύζεσαι δεν χρειάζεται, μπορείς να κοιμάσαι ήσυχος δεν πρόκειται ποτέ να βρεθούμε μαζί αρα δεν πρόκειται να σου πάρω την καρέκλα, ηρέμησε και κάνε αυτά που ξέρεις.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από xiale Σαβ Αυγ 30, 2014 4:07 am

έστω ότι έχεις δίκιο και ο χρήστος εκφράστηκε λάθος ...
Τα ψέμματα που τα βρήκες ???

Σορρυ κιόλας αλλα εντέλει δεν θέλεις συμμάχους αλλα ανθρώπους ταυτισμένους με την αποψη σου ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Σαβ Αυγ 30, 2014 4:47 am

taramas έγραψε:@ cgakis

Τελειώσαμε φίλε, μην συγχύζεσαι δεν χρειάζεται, μπορείς να κοιμάσαι ήσυχος δεν πρόκειται ποτέ να βρεθούμε μαζί αρα δεν πρόκειται να σου πάρω την καρέκλα, ηρέμησε και κάνε αυτά που ξέρεις.

εχεις καταφερει και το χαος μιαζει με τιποτα μπροστα σου εισαι μπλα μπλα και τιποτα αλλο μπλα μπλα μπλα μπλα σαλατα μπλα μπλα μπλα
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Σαβ Αυγ 30, 2014 4:52 am

xiale έγραψε:έστω ότι έχεις δίκιο και ο χρήστος εκφράστηκε λάθος ...
Τα ψέμματα που τα βρήκες ???

Σορρυ κιόλας αλλα εντέλει δεν θέλεις συμμάχους αλλα ανθρώπους ταυτισμένους με την αποψη σου ...

ο χρηστος μια χαρα εκφραστικε σε τιποτενιους παπαρες και λιγα τους λεω μονο μπλα μπλα μπλα ξερουν να λενε και οταν το αβγο μπαινει στο κωλο απανταμε κρατα την καρεκλα σου δεν στην παιρνει κανεις
απο μπαλα και καποιος να μην ηξερε διαβαζωντας ΤΑΡΑΜΑ θα μαθενε πως να την μαζευει εξω απο το γηπεδο γιατι για να μαθει μπαλα απο σαλατα εντος γηπεδου αποκλειεται

οτι αλλο θελεις αλεξ με τον σαλατα μπορεις να συζητησεις το ονομα μου μην ξαναγραφτει απο κανεναν σας
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Gregorakis Σαβ Αυγ 30, 2014 5:06 am

taramas έγραψε:
Στην πραγματικότητα δεν θέλεις να ακούσεις,
θέλω να ακούσω, πραγματικά αλλά δε λες τίποτα
θέλεις απλά να δείξεις οτι κάποιος "αθλιος παίχτης" οπως με χαρακτήρισες που έτυχε να πάρει μια θέση σε μια ομάδα που και πάλι δεν δέχτηκες τίποτα απο αυτά που έκανε, αυτός ο άθλιος παίχτης λοιπον θέλεις να δείξεις οτι δεν είναι δυνατόν να έχει ιδέες και γνώση,
όχι θέλω να αποδείξω πως εσύ έχεις ιδέες που έχουν στόχο να δείχνουν τους άλλους μικρότερους, τίποτα προς όφελος τίποτα προοδευτικό
σε πήγα μέχρι εκεί που έπρεπε για να δείξεις ποιός πραγματικά ήταν ο σκοπός σου.
με ξεμπρόστιασες για άλλη μια φορά
Φαίνεται οτι δεν έχεις ιδέα τι γίνεται τριγύρω σου απο αυτά που λες, και σχέδιο και πλάνο και πορεία είχαμε και έχουμε αλλά συνήθως δεν βλέπει κανείς αυτό που είναι μπροστά του, η άγνοιά σου φαίνεται ξεκάθαρα απο το γεγονός οτι δεν γνωρίζεις οτι η συμμαχία με το πλάνο, το σχέδιο και την πορεία προϋπήρχε της pnx πολύ πριν εμφανιστεί καν σαν ιδέα με την ονομασία "purple alliance" συμμετείχαν και ξένες ομάδες και θα σε στεναχωρήσω το ξέρω αλλά κάποια στιγμή πρέπει να το μάθεις, ήταν δικό μου δημιούργημα και δική μου ιδέα, την τίμησαν και με το παραπάνω τόσο οι ξένες όσο και οι ελληνικές ομάδες που συμμετείχαν, ίδια ιδέα, ίδια οργάνωση και ιδιοι στόχοι, είσαι κι εσύ απο αυτούς που φαντάστηκαν οτι σκαρφίστηκα την ιδέα στο φτερό που λένε για να παρουσιάσω κάτι άλλο σε εκείνη την συνάντηση.
Πολύ απλά φίλε μου συνέχισε να τρελαίνεσαι με την ιδέα πως μπορεί 4 άνθρωποι απο αυτούς που εσύ χαρακτηρίζεις "μετριότητες" να εχουν δώσει ενα σκοπό σε άλλους 300 άνθρωπους κάτι που κάποιοι μωβ και λιλά σαν και σένα δεν μπορούν να κάνουν.
υπάρχουν 300 άνθρωποι που είναι followers των ιδεών σας έχοντας πλήρη επίγνωση και σώας τας φρένας??? λυπάμαι που είναι άνθρωποι και όχι χελώνες, αν ήταν χελώνες ο γαϊτάνος θα ήταν η λύση
Οσο για την pnx μπράβο για το πλάνο και αφού δεν έχει σχεδιασμό οπως λές τότε μπες μπροστά και διορθωσέ το, δώσε τα φώτα σου, μην ασχολήσαι με μένα, άλλωστε τα ξέρεις όλα δεν έχω κάτι να σου προσφέρω.
δεν ασχολούμαι με εσένα παρά με αυτά που κάνεις, αυτά με ενδιαφέρουν
Καλή επιτυχία και δεν χρειάζεται να αναφερθείς σε μένα ξανά, δεν θα σε ακολουθήσω, εχω σοβαρότερα πράγματα να κάνω.
ναι fuchsia alliance
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από MementoM0ri Σαβ Αυγ 30, 2014 5:24 am

υπάρχουν 300 άνθρωποι που είναι followers των ιδεών σας έχοντας πλήρη επίγνωση και σώας τας φρένας??? λυπάμαι που είναι άνθρωποι και όχι χελώνες, αν ήταν χελώνες ο γαϊτάνος θα ήταν η λύση

Καλο , πολυ καλο lol! lol!
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Αυγ 30, 2014 5:37 am

Δεν καταλαβαίνω γιατί απέτυχε η PNX,ακόμα είναι νωρίς,έχει δεν έχει κλείσει έναν χρόνο λειτουργίας,πιστεύω χρειάζεται περισσότερος χρόνος για να φανεί αν μια clan,έχει πετύχει ή όχι
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από xiale Σαβ Αυγ 30, 2014 5:37 am

Τελικά μου φένεται οτι το πρόβλημα μας είναι η κάκή αντίληψη της ελληνικής γλώσσας ... ο καθένας ότι θέλει καταλαβαίνει ...

ΥΓ) Λέξη: έστω Επίρρ. δηλώνοντας βεβιασμένη συγκατάθεση, παραχώρηση, ώστε να συμβεί το ελάχιστο που εκφράζει αυτό που ακολουθεί
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX - Σελίδα 9 Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 30, 2014 12:13 pm

xiale έγραψε:έστω ότι έχεις δίκιο και ο χρήστος εκφράστηκε λάθος ...
Τα ψέμματα που τα βρήκες ???

Σορρυ κιόλας αλλα εντέλει δεν θέλεις συμμάχους αλλα ανθρώπους ταυτισμένους με την αποψη σου ...

Αλέξη, το κουράσαμε πολυ ρε φίλε, κάποια μέρα να πάρουμε τον Γρηγόρη να μπούμε σε ενα ts και ευχαρίστως να τα πούμε άλλη μια φορά.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης