Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Big Bad PNX

+13
Arxiereas
JDeviant
marita89
xiale
Veyder
37 EMA
gr68
Sanguinius
Gregorakis
cgakis
Perseas
laskas
taramas
17 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 17, 2014 11:07 am

Κώστα,
δεν αναφέρθηκα στην συγκεκριμένη περίπτωση γιατί δεν την γνωρίζω και ομολογώ δεν την διάβασα, το σχόλιό μου είναι γενικό και δεν είπα τίποτα περισσότερο απο αυτά που σου εχω πεί και προσωπικά άλλωστε.
Οσο για το άλλο απλά δεν βρίσκω γιατί αναφέρθηκε αυτή τη στιγμή, τέλος πάντων τα συγκεκριμένα άτομα που έλεγαν αυτά τα πράγματα για μένα ήταν τα ίδια που λίγο καιρό πριν το έπαιζαν φίλοι μου και δεν ανήκουν πλέον στην GREEK, ξέρεις που βρίσκονται οπότε δεν χρειάζεται να το συνεχίσουμε.
Για την pnx τώρα εχω ενα εχω να πώ, ήμουν και είμαι αντίθετος με τα λεγόμενα και τις πράξεις  2-3 ατόμων και κάθε φορά που κοντραριζόμαστε επικαλούνται την ομάδα τους, η τακτική αυτή είναι παλιά και γνωστή, πολλάκις έχω πεί και στους φίλους και συμμάχους μου οτι το πρόβλημα που έχουμε με κάποιους για την συμπεριφορά τους και τις πράξεις τους δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να στιγματίζει μια ολόκληρη ομάδα, μπορεί να υπάρχει και κάποιος που δεν το κατανοεί αυτό αλλά αυτό δεν σας δίνει το δικαίωμα να επικαλείστε ολόκληρη την pnx κάθε φορά που κάποιος διαφωνεί με συγκεκριμένες πράξεις συγκεκριμένων ατόμων, είναι σαν να κρύβεστε πίσω απο το δάχτυλό σας, τρανό παράδειγμα ο κυριος απο πάνω που εχει δείξει πολλές φορές οτι προσωπικότητα δεν διαθέτει και κρύβετε πίσω απο την εκάστοτε ομάδα που βρίσκετε μέχρι να την διαλύσει και να πάει στην επόμενη.

Υ.Σ. αν ολα ήταν ρόδινα και ωραία οπως προσπαθείς να τα περιγράψεις, τότε η απορία μου εμένα είναι γιατί δεν έχετε αποτελέσματα ρε Κώστα? και μην μου πείς εμένα για το gold έτσι? αστο για άλλους αυτό, καταλαβαίνεις τι λέω και είναι πολύ απλό, σύμφωνα με τα στατιστικά που ολοι γνωρίζετε και με επιμονή παραθέτετε κάθε τόσο πρέπει να συγκριθείτε με ανάλογες ξένες ομάδες, γιατί παραμένετε στο επίπεδο της μικρής Ελλάδας? γιατί μαζευτήκατε ολοι μαζί? να κάνετε τί? να κάνετε επίδειξη των στατιστικών σας σε κάποιους πορτοκαλί ή μούφα πράσινους ελέω wn6 σαν και μένα? αυτοί είναι οι στόχοι σας?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Κυρ Αυγ 17, 2014 11:44 am

Γιώργο έχω ακριβώς την ίδια απορία....τι κάνουν οι άλλες ομάδες όταν αποδεδειγμένα δεν μπορούν 1) Να δώσουν gold στους παίχτες τους 2)Δεν μπορούν να φτιάξουν ούτε 15άδα γιατί δεν έχουν τους ενεργούς παίχτες και τα άρματα 3)Δεν μπορούν να συμβουλέψουν τους παίχτες τους και να τους πουν σωστά πράγματα πάνω στο παιχνίδι αφού οι αρμόδιοι είναι άσχετοι.Το έχω πει πάρα πολλές φορές ότι οι ηγετικές ικανότητες δεν φτάνουν, πρέπει να ξέρεις το παιχνίδι σε βάθος για να διοικήσεις ( δεν μιλάω για εσένα ).
Δεν ξέρω τα κριτήριά σου για να περιγράψεις μια καλή ομάδα...ο χρυσός??? τα στατιστικά των παιχτών???Η τοποθεσία στον χάρτη που μάχεται ( άλλο Αφρική κ άλλο Ευρώπη )???Το κλίμα της ομάδας???Ο συνολικός αριθμός των 10αριών???
Αν υπάρχουν άλλα κριτήρια πες τα μας κ αν υπάρχει μια ελληνική ομάδα που τα έχει όλα αυτά με ενδιαφέρει το θέμα.

Το παιχνίδι είναι πολύ δύσκολο, κοίταξε την πραγματικότητα... 6 ολόκληροι μήνες

24 / 2 - 17 / 8
[PNX-R] PhoeNiX-Rebels 43,080 Gold
[300GR]                 10,560 Gold
[ELLAS] HELLAS         5,640 Gold
[1821] 1821         2,760 Gold
[FOVOS] FOVOS GR 2,520 Gold
[GREEK] THE GREEKS 2,040 Gold
[PNX-A] PhoeNiX-A       1,800 Gold
[TSSR] Triple Star        1,800 Gold
[GREAT] Greek Armored 1,680 Gold
[PNX-P] PhoeNiX-P 1,200 Gold
[HELAS] Hellenic Armored Squad 360 Gold
[COGR] Company Of Greek Rebels 0 Gold
[PRVTS] PERVERTS                0 Gold
[HEFDI] HELLENIC FRAPE DIVISION 0 Gold
[GBOA] Greek Brothers of Arms 240 Gold
[GRAB] Greek Armored Brigade 0 Gold
[GRADA] GREEK armada                0 Gold
[FANTO] GREEK FANTOM        0 Gold
[-GAF-] MAVROSKOUFIDES        0 Gold
[HESC] Hellenic Sacred Company Clan 0 Gold
[HSD] Hellenic Soldiers Division        0 Gold
[SOGA] Soldiers Of GREEK Anarchy        0 Gold
[WHOGS] WarHogs                        0 Gold
[GRTG] Greek Tank Gang                0 Gold
[HPS] Hellenic Pirates                        0 Gold

Δεν θέλω να σε πείσω για κάτι, δεν υπάρχει άσχημο κλίμα μέχρι τώρα στην pnx.Σου είπα 1000 φορές έλα να δεις από μόνος σου!Προτίμησες να πας στην GREEK που είναι στην χειρότερη κατάσταση από ποτέ ( μακάρι να ήταν αλλιώς ).Οταν έφυγα από την Greek είχε 2 ομάδες γεμάτες γύρω στα 185-190 άτομα και καλούς παίκτες.Απορώ πως τα κατάφερες Αρη???Νευριάζω γιατί έκανα τσάμπα κόπο!Πιστεύω στις ικανότητες των ελλήνων παικτών και κάποια άτομα που έχουν εμπειρία σε κάποια πόστα μπορούν να προσφέρουν.Όπως εσύ, ο Χρήστος κ άλλοι...
Εχετε χάσει την ουσία κ ασχολείστε με τα διαπροσωπικά σας.Αντιπάθεις κάποιους από την ομάδα μου κ κάποιοι σε αντιπαθούν κ όλα αυτά μέσα από τα forum...Μιλήστε σε ένα ts και θα δεις ότι τίποτα δεν τρέχει.Αυτό ισχύει για όλους.
Κάτι άλλο, βλέπουμε πιο πάνω ότι για 6 ολόκληρους μήνες οι περισσότερες ομάδες έχουν πάρει τα... να μην πω και εγώ τι.Για να κάθονται οι παίχτες σε αυτές τις ομάδες σημαίνει ότι Α)Δεν τους ενδιαφέρει ο χρυσός Β)Η ήττα είναι καθημερινότητα και έχει γίνει συνήθεια Γ)Εχουν ισχυρούς δεσμούς φιλίας Δ) Παίζουν μόνο για χαβαλέ Ε)Δεν έχουν ενημέρωση ότι κάποιες ομάδες μοιράζουν χρυσό ανάλογα με την συμμετοχή τους.Και μάλιστα ο πίνακας της μοιρασιάς δημοσιοποιείται!

Αυτοί λοιπόν που έχουν τα πόστα στις ομάδες που έχουν πάρει μηδέν για 6 μήνες, φροντίζουν να συνεχίζεται η κόντρα με την pnx και να λένε << αυτοί είναι οι κακοί και εμείς οι καλοί >>.Ομολογώ ότι ο Γρηγοράκης έχει δίκιο να λέει ότι ΕΓΩ προσωπικά τους έχω βοηθήσει για τον σκοπό τους...ΠΟΥ ΠΑΣ ΕΚΕΙ???ΕΧΕΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΛΑΣΚΑ!!!!!!!!!
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 17, 2014 1:42 pm

Κώστα,
δεν αμφισβητώ τα νούμερα, άλλωστε ξέρεις οτι μπορεί να μην δινω σημασία στα δικά μου αλλά της ομάδας τα στοιχεία τα παρακολουθώ λεπτομερώς οπως παρακολουθώ και άλλων ομάδων, όμως επειδή έχω μάθει να λέω πάντα αυτό που πιστεύω θα σου απαντήσω ευθέως με την δική μου άποψη που ειναι δική μου και δεν εκφράζει κανέναν άλλο.
Η pnx δεν έχει πιάσει ούτε στο ελάχιστο τα αποτελέσματα για τα οποία φτιάχτηκε και ας μην κρυβόμαστε άλλο, όλοι το ξέρουμε αυτό.
Απο τις υπόλοιπες ομάδες (μιλώ για τις ομάδες που πρωταγωνιστούσαν τον τελευταίο χρόνο) κάποιες προσπαθούν να επουλώσουν τα τραύματα που τους προκάλεσαν, κάποιες διαλύθηκαν (δεν μιλώ για την ΗΕΑΤ γιατί είναι μια ξεχωριστή και ιδιόμορφη περίπτωση που δεν έχει να κάνει με οτιδήποτε άλλο μπορεί να συνέβη ή να συμβαίνει σε άλλη ομάδα) και κάποιες άλλες εμφανίζονται κουρασμένες και αδιάφορες.
Αυτό είναι το περιβάλλον που είχα προβλέψει προ πολλού οτι θα συμβεί οταν σας είπα οτι θα σπείρετε ανέμους και θα θερίσετε θύελλες, σας είχα εξηγήσει οτι προβλέπω οτι δεν θα ενώσετε τους έλληνες αλλά θα τους χωρίσετε και θα τους διασπάσετε σε ανίσχυρα κομμάτια, το χειρότερο δε απο όλα είναι οτι καταφέρατε να διαλύσετε ομάδες και να διώξετε κυρίως το υγιές κομμάτι της ελληνικής κοινότητας του wot.
Μετά απο όλα αυτά η οποιαδήποτε σύγκριση είναι τουλάχιστον αστεία και θα στο πώ ευθέως, τι ποιο αστείο απο το να διαλύεις μια ομάδα και μετά να παρουσιάζεις μια σύγκριση που δείχνει πόσο καλά την διάλυσες.
Εν κατακλείδι λυπάμαι πραγματικά αλλά δικαιώθηκα σε όλα όσα είχα προβλέψει και περιμένω να δικαιωθώ για μερικά ακόμη μετά τον Οκτώβρη, και θα στο πώ και αυτό ευθέως, αν δεν καταφέρετε να ξεκολλήσετε απο τις παθογένειες και να προχωρήσετε μπροστά θα διαλύσετε και όπως το ξαναείπα οταν θα συμβεί αυτό δεν θα έχετε διαλύσει μια ομάδα, θα έχετε διαλύσει όλη την κοινότητα των ελλήνων παιχτών, βέβαια για τους ηγέτες σας δεν θα είναι κάτι καινούργιο, το έχουν ξανακάνει, για τους υπόλοιπους όμως θα είναι οδυνηρό.

Υ.Σ. παράδειγμα για αυτά που λέω είμαι εγώ ο ίδιος, είσαι σε θέση να γνωρίζεις οτι απο την πρώτη στιγμή μπορούσα να φτιάξω μια ομάδα δική μου σε χρόνο μηδέν, ξέρεις πολύ καλά οτι θα με ακολουθούσαν πολλοί οπως πολλοί είναι και αυτοί που περιμένουν ακόμη και σήμερα να το κάνω, τι θα γινόταν αν το έκανα? θα έπαιρνα 5 άτομα απο μια ομάδα, 10 απο άλλη, 15 απο άλλη και πάει λέγοντας, για να φτιάξω εγώ μια ομάδα θα διέλυα μερικές άλλες, προτίμησα να φύγω μόνος μου και προέτρεψα να μην με ακολουθήσει κανείς γιατί μπορεί πολλοι να διαφωνούν μαζί μου αλλά όσοι με ξέρουν γνωρίζουν οτι κάνω πάντα αυτά που λέω και δεν κάνω ποτέ κάτι που είμαι αντίθετος, δεν επιδιώκω καρέκλες και δεν θέλω να καπελώσω κανέναν, είμαι αυτος που είμαι γιαυτό και με εμπιστεύονται οσοι με γνωρίζουν.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την taramas στις Κυρ Αυγ 17, 2014 1:52 pm, 1 φορά

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Perseas Κυρ Αυγ 17, 2014 2:36 pm

Ωραία αυτά που λές tarama αλλά έχω μερικές ερωτήσεις.
Με ποιό τρόπο σπείραμε ανέμους και θερίσαμε θύελλες και πως δυαλίσαμε τις άλλες ελληνικές clan σε ανίσχυρα κομμάτια; Δηλάδη πριν γίνει η PNX οι ελληνικές clan ήταν ισχυρές;
Ποιούς εννοείς υγιές κομμάτι της ελληνικής κοινότητας του wot το οποίο διώξαμε;
Σε ποιούς ''ηγέτες'' αναφέρεσε;
Ας υποθέσουμε ότι η PNX και το μοντέλο δημιουργίας της παραπαίει, μπορείς να προτείνεις κάποιο άλλο επιτυχημένο μοντέλο;
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 17, 2014 4:25 pm

Perseas έγραψε:Ωραία αυτά που λές tarama αλλά έχω μερικές ερωτήσεις.
Με ποιό τρόπο σπείραμε ανέμους και θερίσαμε θύελλες και πως δυαλίσαμε τις άλλες ελληνικές clan σε ανίσχυρα κομμάτια; Δηλάδη πριν γίνει η PNX οι ελληνικές clan ήταν ισχυρές;
Ποιούς εννοείς υγιές κομμάτι της ελληνικής κοινότητας του wot το οποίο διώξαμε;
Σε ποιούς ''ηγέτες'' αναφέρεσε;
Ας υποθέσουμε ότι η PNX και το μοντέλο δημιουργίας της παραπαίει, μπορείς να προτείνεις κάποιο άλλο επιτυχημένο μοντέλο;

Απευθύνομαι στον Κώστα και για πράγματα που τα έχουμε συζητήσει στο παρελθόν και μπορεί άνετα να καταλάβει τι λέω γιατί δεν είναι κάτι καινούργιο, τώρα ομολογώ οτι θέτεις κάποιες ερωτήσεις με κόσμιο τρόπο και αισθάνομαι οτι κατα κάποιο τρόπο πρέπει να σου απαντήσω, απο την άλλη βέβαια πολλά απο αυτά τα έχουμε εξαντλήσει και στο παρελθόν και οδήγησαν σε ανευ ορίων τρολαρίσματα και ύβρεις, πολύ σύντομα θα προσπαθήσω να σου απαντήσω τονίζοντας ξανά οτι είναι δικές μου απόψεις και δεν εκπροσωπώ ομάδες και πρόσωπα.

α) είχα πολύ νωρίς εκφράσει την άποψη οτι ο επιθετικός τρόπος που εφαρμόσατε για να τραβήξετε κόσμο που περιλαμβάνει ψέματα, κατηγορίες και πολλά άλλα εναντίον όλων όσων δεν σας ακολούθησαν θα έφερνε τον διχασμό και την έχθρα, απο την πρώτη ώρα και πριν καν δημιουργηθεί η pnx κόπηκε η HELAS στην μέση, πήρατε την HARD2 και την μετονομάσατε χωρίς να συμφωνούν όλοι ούτε καν μέλη της διοίκησης που δεν πάτησαν καθόλου και ξενιτεύτηκαν, αυτά εγιναν στην χρονική στιγμή μηδεν, τα υπολοιπα που ακολούθησαν δεν θα κανω τον κόπο να τα περιγράψω εγώ, αν δεν τα ξέρεις κάνε λίγο κόπο να τα μάθεις.
β) αναφέρομαι σε ολους όσους δεν ήρθαν καθόλου απο την αρχή και σε όσους έφυγαν στην πορεία και μιλώ για αυτούς που υποτίθεται συμφωνούσαν στην ιδέα και είχαν τις προυποθέσεις να βρίσκονται εκεί, το γιατί δεν θα το απαντήσω εγώ αν και εχω μιλήσει με αρκετούς, δεν είναι δικό μου θέμα.
γ) Αναφέρομαι σαφώς στους cgakis & dolofonos, για τον πρώτο έχω και προσωπική άποψη και για τον δεύτερο εχω μαζέψει απόψεις πολλών άλλων, αλλά και ενας απλός παρατηρητής να είσαι και να μετρήσεις την πορεία τους μέχρι σήμερα με ουδέτερο μάτι κάποια συμπεράσματα θα βγάλεις, αν έχεις άλλη άποψη σεβαστή, η δική μου είναι αυτή.
δ) θα σου πώ το ίδιο που είχα πεί και τότε, με την ιδέα συμφωνούσαν πολλοί και εγώ επίσης, με τον τρόπο και τα πρόσωπα δεν συμφωνούσαν πολλοί και εγώ μαζί, οσο για τον αν παραπαίει διάβασε το πόστ μου και θα δείς την αποψή μου, το λέω ξεκάθαρα, ή θα αλλάξουν πράγματα και πρόσωπα ή θα διαλύσετε, αυτή είναι η άποψή μου και ο χρόνος θα δείξει αν έχω δικιο ή όχι.

Υ.Σ. ξέρω οτι κάποιοι θα δοκιμάσουν να τρολάρουν, πρόβλημά τους, εγω απαντώ με αυτά που πιστεύω και σέβομαι οποιαδήποτε άλλη άποψη που να εκφράζεται με σοβαρότητα και ειλικρίνεια.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Αυγ 17, 2014 5:36 pm

εχεις εσυ προσωπικη αποψη για εμενα απο που την απεκτησες με ξερεις και δεν το ξερω και εγω

η HARD2 (τα μελη της) ειχε γινει HARD5 και μετα το πρωτο campaign δημειουργειθηκε η HARD X σαν νεα clan η οποια ηρθε ολοκληρη στο PNX community αφου μετονομαστηκε σε PNX-R
απο ψεματα βλεπω καλα τα πας

η HELAS μετα που εφυγα εγω κανανε αλλοι το κουμαντο αυτοι λοιπον ηταν παρων στην συζητηση και συμφωνησαν στην ιδεα PNX ψηφισαν μαλιστα και στην ονοματοδοσια και στο σημα PNX αλλα εντελως τυχαια μετα απο καποια συζητηση που εγινε στο ts τους με κατι αλλα καλοπαιδα απο μια αλλη clan ξαφνικα χαλασε ο αραβωνας
εμενα προσωπικα δεν με πειραξε το οτι δεν ηρθαν αλλα το οτι ψηφισαν σαν ενεργο κομματι του PNX για ονομα και σημα

το γιατι εφυγα εγω απο την HELAS ουτε σε αφορα ουτε σου πεφτει λογος τα παιδια που ηταν εκεινη την εποχη στην HELAS ξερουν τους λογους για τους οποιους εφυγα

σταματα επιτελους να λες φιδια

τελος μιας και εισαι προφητης και προβλεπεις το μελλον κλεισε μου ενα ραντεβου να μου πεις και τον καφε
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 17, 2014 9:06 pm

@ cgakis

Σαφώς και δεν με αφορά γιατί έφυγες απο την μια ομάδα που δεν κατάφερες να πάρεις το κουμάντο, πήγες σε άλλη την διέλυσες και έφτιαξες την επόμενη στην οποία εκανες κουμάντο χωρίς κοινό, την διέλυσες ξανά για να πάς στην επόμενη να κάνεις κουμάντο με θεατές και πάει λέγοντας, ενδιαφέρει όμως ολους αυτούς που ήταν στις ομάδες που πέρασες, να απαντήσεις σε αυτούς, αλλά μάλλον δεν θα γίνει γιατί ουτε να σε βλέπουν δεν θέλουν.
Σε ξέρω φίλε μου και μάλιστα πολύ καλά, σε παρακολουθώ απο την δραστηριότητά σου στην ΗΕΑΤ, το ξέχασες? ήμουν κι εγώ εκεί οπως και πολλοί άλλοι.

Υ.Σ. τον καφέ δεν θα στον πώ, θα σου πώ κάτι χρησιμότερο, κοίτα να τα βρείς με τον έτερο καρεκλά γιατί σε λίγο θα διαλύσεις και αυτή την ομάδα και θα λές για μια ακόμη φορά οτι φταίνε άλλοι.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Κυρ Αυγ 17, 2014 9:56 pm

Γιώργο!!!
Γιατί είχε γίνει η συγκέντρωση των αρχηγών τότε?Ποιά ήταν η κατάσταση των ελληνικών ομάδων εκείνη την εποχή?
Θα σου πω εγώ που θυμάμαι καλύτερα...μαύρη μαυρίλα πλάκωσε.Δεν υπήρχαν ελληνικές ομάδες στον χάρτη την συγκεκριμένη περίοδο!Το συζητάγαμε αν θυμάσαι και λέγαμε ότι έχουμε φτάσει σε τέλμα αγωνιστηκά.Επρεπε κάτι να αλλάξει για τους έλληνες παίκτες που θέλουν να κερδίζουν κάτι από το παιχνίδι.Μαζέψαμε 4πλάσιο χρυσό από την δεύτερη ελληνική ομάδα + της Α + της P... σίγουρα αυτό το καινούριο μοντέλο πάει καλύτερα απο οποιαδήποτε άλλη ελληνική ομάδα.
Οι ομάδες δεν είναι κάτι ιερό και αν δεν πάνε καλά διαλύονται από μόνες τους.Παραδείγματα...

BOHH ...δεν υπήρχε η pnx τότε

H_T_F δεν έχουμε καμία ευθύνη

ASPIS δεν έχουμε καμία ευθύνη

HEAT τα ξέρεις καλύτερα και ήταν πάντα ψηλά στην υπόληψη μου.

HARD όλες οι hard...έκαναν τον κύκλο τους με μεγάλες επιτυχίες.

μη συνεχίσω γιατί θα βρω πολλές ελληνικές ομαδες που διαλύθηκαν από μόνες τους πριν ακόμα ξεκινήσει να υπάρχει η pnx...Άρα λοιπόν ας δώσουμε σημασία στο γενικό καλό και στους ίδιους τους παίκτες παρά στα τσιφλίκια του Αντρέα, του Άρη, του Δήμου κλπ..κλπ εσύ ο ίδιος υποστηρίζεις ότι η pnx μπορεί να διαλυθεί ...ΑΡΑ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΗ ΣΗΜΑΣΙΑ.
ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ PNX ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΝΑ ΗΡΘΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ...ήθελε και ήρθε.Είναι προφανές ότι δεν ήταν ευχαριστημένος εκεί που ήταν, άρα δεν διαλύσαμε τίποτα!Οταν κάποια άτομα λένε << πάμε να ενωθούμε με αυτούς να γίνουμε πιο δυνατοί αφού δεν περπατάει η ομάδα ...>> κάποιοι μέσα στους 100 θα διαφωνήσουνε, δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα για αυτούς που δεν έχουν όραμα στο παιχνίδι και έχουν εσωστρέφεια.
Αντίστροφα, αυτοί που δεν ήρθαν σε εμάς θα έχουν τους λόγους τους και σίγουρα δεν κρατάει πιστόλι ο αρχηγός τους και τους απειλεί να κάτσουν στην ομάδα του με το ζόρι.
Με λίγα λόγια θέλω να πω ότι αργά ή γρήγορα τα πράγματα παίρνουν την φυσιολογική τους εξέλιξη.Ο παίκτης που είναι να φύγει από κάπου θα φύγει.
Μακάρι να φτιάξεις κάτι καλό αγωνιστηκά και να μαζέψεις κόσμο όπως λες γιατί από παρείστικες ομάδες χορτάσαμε.Είναι όλες όσες δεν πάνε καλά Very Happy και άμα τους πεις γιατί ρε παιδιά δεν σας βλέπουμε στον χάρτη σχεδόν ποτέ η απάντηση είναι εμείς έχουμε μια καλή παρέα και δεν μας ενδιαφέρει ο χρυσός, ενώ παίζουν κάθε μέρα CW και άμα χάνουν γκρινιάζουνε.Οσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια δηλαδή...

ΥΓ1. Τρίβω τα μάτια μου πως κατάφερε ο Αρης να διαλύσει όσα είχα φτιάξει...ΠΩΣ ΕΦΥΓΕ ΟΛΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ?ΠΩΣ ΜΑΖΕΨΕ Η ΟΜΑΔΑ ΣΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΟΝΟ 2000 GOLD?Oταν ήμουνα εγώ είχαμε μαζέψει 25000 σε 3 μήνες.Και δεν τα λέω από κακία, πραγματικά λυπάμαι και εύχομαι να ανακάμψει!

ΥΓ2.Αν είχες την δυνατότητα να φτιάξεις κάτι καλό αγωνιστηκά, αλλά δεν το έκανες για να μην χαλάσεις άλλες ομάδες λάθος σου.Το να μάζέψεις τους γνωστούς σου και τους φίλους σου που είναι 20 κόκκινοι, 30 πορτοκάλι και 30 κίτρινοι δεν λέει τίποτα... ( τα νούμερα αυτά είναι από το μυαλό μου και μην με παρεξηγήσεις απλά θέλω να σου δείξω ότι δεν χρειάζεσαι απλά φίλους και γνωστούς ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΚΑΛΟΥΣ FC ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ! )
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 17, 2014 10:37 pm

Ρε Κώστα να στο πώ απλά και σύντομα, προσπαθείς να με πείσεις οτι ο cgakis με τον dolofonos θα φτιάξουν κάτι καλό? θα τρελλαθούμε τώρα, μην το πάς εκεί γιατί οσοι ξέρουν γελάνε πραγματικά και είναι κρίμα.
Εξακολουθείς να δίνεις τα ίδια και τα ίδια στοιχεία ενω μεταξύ μας ξέρεις πολύ καλά οτι είναι για γέλια, κάνε μια σύγκριση με ομάδες ανάλογης δυναμικότητας και παρουσίασέ την εδώ μέσα να κάνουμε κουβέντα σοβαρή, μην επιμένεις σε αστεία πράγματα.
Το παράδειγμα της GREEK είναι άστοχο, εσύ ο ίδιος εκανες τις επαφές και τις συμφωνίες με τα άτομα που "χάλασαν" την ομάδα και έρχεσαι εκ των υστέρων να ισχυριστείς τί? οτι δεν περπάταγε η ομάδα? πραγματικά λυπάσαι γιατί πράγμα? ειλικρινά στο λέω, πήρες αυτούς που πήρες και μαγκιά σου δεν συμφωνούσα με τον τρόπο και εξακολουθώ να μην συμφωνώ αλλά μην ζητάς και τα ρέστα, για όνομα του θεού δηλαδή.
Οσο για τον κύκλο των ομάδων, αν έχεις δίκιο τότε να πιουμε καφέ παρέα και να παρακολουθήσουμε την pnx να κλεινει τον κύκλο της που θα είναι σύντομος, πολύ πιο σύντομος απο άλλες ομάδες και δεν το λέω με κακία οχι γιατί τρέφω καμιά αγάπη σε κανέναν αλλά γιατι όπως το έχω ξαναπεί η ζημιά που θα γίνει θα είναι πολύ μεγάλη, ειλικρινά εύχομαι να μην δικαιωθώ αλλά αν τύχει και δικαιωθώ ο χαμένος θα είσαι εσύ όχι εγώ.
Επιτέλους σκέψου και κρίνε, αξίζει τον κόπο να διαλυθούν ομάδες, παρέες, φιλίες, επαφές προκειμένου να ικανοποιήσουν την μόνιμη επιθυμία τους για καρέκλες κάποιοι? για το θεό δηλαδή έχεις μετρήσει πόσες ομάδες χάλασαν αυτοι οι 2 κύριοι μαζί? ούτε μεταξύ τους δεν τα βρίσκουνε ρε Κώστα, σύντομα θάρθει η μέρα που θα δαγκώσουν ο ένας τον άλλο, ποιός θα μπεί μπροστά να σώσει την κατάσταση εσύ? προς θεού δηλαδή εγώ πρέπει να τα λέω? δεν έχει κανείς το θάρρος και την ευθύτητα να πεί τα πράγματα με το όνομά τους? ταμπού το έχετε?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Αυγ 17, 2014 11:33 pm

φιδια και παλι φιδια

στην helas προφεσορα διετελεσα ιδριτης της στην αρχη υπαρχηγος της και αργοτερα αρχηγος της κανοντας μαλιστα και την μεγαλυτερη επιτυχια που ειχε μεχρι τοτε η helas σχεδον 40 μερες μεσα στο χαρτη με μια μεγαλη συμμαχια που λιγο κοντεψε εσυ να τα καταστρεψεις γιατι σου ειπαμε να μην κανεις επιθεση για 24 ωρες

αλλα τετοιος ταραμας που εισαι μονο ταραμαδες θα μας ελεγες τιποτα αλλο γιατι μονο ταραμαδες ξερεις να λες ή αλλιως φιδια το ιδιο ειναι για εσενα

οσο για την heat ταραμουκο ειμουν εκει πριν απο εσενα με λιγα λογια με βρηκες εκει και δεν ξερεις γιατι ημουν εκει αν ομως τοσο πολυ σε ενδιαφερει να μαθεις θα στο πω ειχαμε τεραστια διαφωνια με τους αλλους 4 ιδριτες της helas για το παιζουμε ευρωπη με οτι ειχαμε ή καθομαστε και πεζουμε αφρικη και εδραιωνωμαστε εγω με ακομα εναν φυγαμε γιατι δεν πιστεψαμε στην ευρωπη
την συνεχεια την ξερεις επεστρεψα ανελαβα την helas και τα λοιπα
ενταξει φιδεμπορα και αν ακομα δεν εχεις πιστει για ρωτα τον αρη για καποιο spathario οσο καιρο εκατσα στην heat εγω τοσο εκατσε και αυτος στην greek

αντε ταραμουκο τωρα συνεχισε να λες για διαλυμενες ομαδες για το μια φορα και εναν καιρο ηταν ο ανθρωπος και αλλα τετοια γνωστα δακρυβρεχτα σε εσενα παρε και ενα μαντηλι για να κλαψεις για τις ομαδες αυτες και περιμενε στην γωνια σου μηπως και καταστραφει το PNX community και βγεις να μας πεις σαν μαντης καλχας οτι προεβλεψες την επερχομενη καταστροφη και μετανοειται χριστιανοι η ωρα της κρισης ερχεται

ταραμα ησουν εισαι και θα εισαι ταραμας γιαυτο σε εχουν παρει ολοι στο ψιλο
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Κυρ Αυγ 17, 2014 11:38 pm

Τα θέματα της greek τα ξέρω καλύτερα...
Η greek1 είχε φτάσει τα 85-90 άτομα και τώρα έχει 50 κάτι.Η greek ήταν σχεδόν γεμάτη και έχει 70!
Αρχιερέας, Πλανιταρχης,Μιστικ,Παπαβαιος,Παπαμμιτσάκος κ πάρα πολλοί άλλοι που έφυγαν μετά την αποχώρηση παίκτών της πρώην greed αν αυτούς υπονοείς...Γιατί να είναι αυτοί η πηγή του κακού και να μην είναι ο Αρης?
ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ ΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ...τα δεδομένα δείχνουν ομάδα σε μαρασμό.Λίγοι παίκτες και πολλές βαρβάτες αποχωρήσεις...ελάχιστη παρουσία στον χάρτη και ανύπαρκτος χρυσός.
Και μην μου πει κανείς είμαστε μια καλή παρέα γιατί αν ήταν έτσι δεν θα έφευγε ο κόσμος!
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Gregorakis Δευ Αυγ 18, 2014 1:54 am

... δεν είναι το κατάλληλο θέμα για να το γράψω αλλά μιας και έχει αναφερθεί πολλάκις δεν κρατιέμαι: τι σας κάνει να θεωρείτε την pnx την πιο πετυχημένη ελληνική clan??? γιατί το κριτήριο να είναι ο χρυσός δηλαδή??? για μένα η πιο πετυχημένη ελληνική clan αυτή τη στιγμή, με βάση τα πρόσφατα αποτελέσματα, είναι η great ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Αυγ 18, 2014 2:52 am

Gregorakis έγραψε:... δεν είναι το κατάλληλο θέμα για να το γράψω αλλά μιας και έχει αναφερθεί πολλάκις δεν κρατιέμαι: τι σας κάνει να θεωρείτε την pnx την πιο πετυχημένη ελληνική clan??? γιατί το κριτήριο να είναι ο χρυσός δηλαδή??? για μένα η πιο πετυχημένη ελληνική clan αυτή τη στιγμή, με βάση τα πρόσφατα αποτελέσματα, είναι η great ...
Να φανταστώ,επειδή σε σκοτώνουν τα μέλη της;ΛΟΛ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Δευ Αυγ 18, 2014 3:19 am

Gregorakis έγραψε:... δεν είναι το κατάλληλο θέμα για να το γράψω αλλά μιας και έχει αναφερθεί πολλάκις δεν κρατιέμαι: τι σας κάνει να θεωρείτε την pnx την πιο πετυχημένη ελληνική clan??? γιατί το κριτήριο να είναι ο χρυσός δηλαδή??? για μένα η πιο πετυχημένη ελληνική clan αυτή τη στιγμή, με βάση τα πρόσφατα αποτελέσματα, είναι η great ...

Με τι κριτήρια?1680 gold σε 6 μήνες?Αριθμό παικτών?Αριθμό αρμάτων?Στατιστικά παικτών?Πες μας ποιά είναι τα κριτήρια σου για να συγκρίνεις ομάδες για να καλάβουμε τι θέλει να πει ο ποιητής.Και για να καταλάβουμε ότι δεν τρολάρεις άλλη μια φορά πήγαινε εκεί να παίξεις...ναι γιατί δεν πας τότε εκεί????Για να μην αερολογούμε κιόλας. Very Happy 

Πάντως η γνώμη του κάθενα είναι σεβαστή αλλά δεν πάει να πει ότι είναι και σωστή.Χωρίς παρεξήγηση Very Happy

Γιατί εσύ δεν παίζεις σε ομάδες που δίνουν χρυσό?Γιατί δεν γίνεσαι συνεργάτης του Τσίπρα?...λαικίζει και αυτός Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Δευ Αυγ 18, 2014 4:45 am, 1 φορά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Gregorakis Δευ Αυγ 18, 2014 3:32 am

@sanguinius
... lol, όχι βέβαια ... άλλωστε είναι γνωστή η κατάρα που με δέρνει που όποιος έλληνας είναι στην αντίπαλη ομάδα θα με σκοτώσει, ειδικά αν είναι τομάτας ... εδώ αναφέρομαι στα αποτελέσματα του πιο πρόσφατου campaign ...

@laskas ... απαντήθηκε, κι αν σκεφτόσουν λίγο προτού γράψεις θα καταλάβαινες τι ήθελε να πει ο ποιητής ... αυτό που ήθελα να τονίσω είναι πως ο καθένας μπορεί να βρει τα ανάλογα επιχειρήματα για να στηρίξει την άποψή του ... εσύ το χρυσό, ο taramas πχ την αντοχή, συνέπεια και διάρκεια στο χρόνο, εγώ τα πόσα rewards πήρε στο campaign κτλ ... όταν είσαι μέλος μιας clan δεν είναι ωραίο να βγαίνεις και να λες "είμαστε οι καλύτερη ελληνική clan" ειδικά όταν δεν υπάρχει κάποιο απόλυτο μέτρο που να στηρίζει την άποψή σου ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Δευ Αυγ 18, 2014 3:51 am

Gregorakis έγραψε:@sanguinius
... lol, όχι βέβαια ... άλλωστε είναι γνωστή η κατάρα που με δέρνει που όποιος έλληνας είναι στην αντίπαλη ομάδα θα με σκοτώσει, ειδικά αν είναι τομάτας ... εδώ αναφέρομαι στα αποτελέσματα του πιο πρόσφατου campaign ...

@laskas ... απαντήθηκε, κι αν σκεφτόσουν λίγο προτού γράψεις θα καταλάβαινες τι ήθελε να πει ο ποιητής ... αυτό που ήθελα να τονίσω είναι πως ο καθένας μπορεί να βρει τα ανάλογα επιχειρήματα για να στηρίξει την άποψή του ... εσύ το χρυσό, ο taramas πχ την αντοχή, συνέπεια και διάρκεια στο χρόνο, εγώ τα πόσα rewards πήρε στο campaign κτλ ... όταν είσαι μέλος μιας clan δεν είναι ωραίο να βγαίνεις και να λες "είμαστε οι καλύτερη ελληνική clan" ειδικά όταν δεν υπάρχει κάποιο απόλυτο μέτρο που να στηρίζει την άποψή σου ...

Βρήκες και είπες το μόνο που δεν υπερτερούμε.Τα αποτελέσματα ενός campaign που είχε συγκεκριμένη χρονική διάρκεια και παιζότανε με tr8.ΩΡΑΙΑ!!!Δηλαδή αν η KAZNA δεν συμμετείχε, ενώ εμείς ναι, αφού κερδίσαμε 1 αρματάκι είμαστε καλύτεροι από αυτούς.Τρομερή σκέψη!Κάνε μια δεξαμενή παικτών και σχέδια για να πας στην GREAT.Αντε γιατί βαρέθηκα το τρολλάρισμα...

Από τη μια είσαι ένθερμος στατιστικολόγος και από την άλλη έχεις άλλα κριτήρια για να κρίνεις ομάδες, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ.
ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΡΕ?????ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΣΕ ΞΕΡΩ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕ ΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ????

Δεν θα τσακωθώ επειδή έχεις άλλη γνώμη χααχχαχαχα απλά μου δίνεις την εντύπωση ότι τρολλάρεις συνέχεια! Very Happy δεν με πειράζει καθόλου το κάνω κ εγώ πολλές φορές


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Δευ Αυγ 18, 2014 4:00 am, 2 φορές συνολικά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από gr68 Δευ Αυγ 18, 2014 3:52 am

mi a aplh diapistvsh.ean h Greek mazepse 25000 golnt se 3 mhnes,se 6 poso tha maseue?.kai thn epoxh poy htan oi proanaferomenoi poy eipe o laskas,oi movakhdes sthn omada htan ligoi.bebaia ,o xrysos den to syzhto htan afrikanikos an uymamai kala(eyroph me kyalia nomizo)kai se 8 tier.Pantos ego pistepsa oti otan ftiaxthke ena sunolo kalo tha eixe epytixiespio polles(malon to epipedo eyrophs prepei na einai poly pio dynato apo oti nomiza).sthn arxh psilopetage h nea prospaueia,meta mpoukose ligo(milo gia suxnh parousia sto xarth me 2-3-4perioxes),.oti h apostash ths pnx apo tis alles ellinikes omades einai terastia,nomizo bgazei matia.------------------- ayta poy egrapsa,einai prosvpikes apoceis,den ekfrazoyn thn omada moy thn AEK Very Happy 
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από 37 EMA Δευ Αυγ 18, 2014 4:24 am

Giati H pnx asxolite me tis ales ellinikes omades kai den asxolite me omades tou server pou exoun ta idia stats power ktlp me aftous??????????
mipos den simferi???????????

Apandisi parakalo
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από 37 EMA Δευ Αυγ 18, 2014 4:31 am

Laska ta nebras sou na ta kitaksis agorina mou giati kamia fora tha pesis se kanena pio trelo apo sena
kai bori na se xasoume kai den lei, me pion tha gelame meta?
Tha fas kanena bromoksilo apo kanena pitsirika kai ade na sothis meta apo to gold pou exis mazepsi
Kai pou na se bri h PNX na se sosi pali
PS. mipos egines o kainourios xiale tou cgaki
gia psakstin ligo ti doulia
kai se palies sizitisis anabe foties o xiale kai erxotan o igetis i arxondomoutsounara arxigos tis Hellas tote o cgakis na katisixasi ta plithoi
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Veyder Δευ Αυγ 18, 2014 4:33 am

laskas έγραψε:
Gregorakis έγραψε:@sanguinius
... lol, όχι βέβαια ... άλλωστε είναι γνωστή η κατάρα που με δέρνει που όποιος έλληνας είναι στην αντίπαλη ομάδα θα με σκοτώσει, ειδικά αν είναι τομάτας ... εδώ αναφέρομαι στα αποτελέσματα του πιο πρόσφατου campaign ...

@laskas ... απαντήθηκε, κι αν σκεφτόσουν λίγο προτού γράψεις θα καταλάβαινες τι ήθελε να πει ο ποιητής ... αυτό που ήθελα να τονίσω είναι πως ο καθένας μπορεί να βρει τα ανάλογα επιχειρήματα για να στηρίξει την άποψή του ... εσύ το χρυσό, ο taramas πχ την αντοχή, συνέπεια και διάρκεια στο χρόνο, εγώ τα πόσα rewards πήρε στο campaign κτλ ... όταν είσαι μέλος μιας clan δεν είναι ωραίο να βγαίνεις και να λες "είμαστε οι καλύτερη ελληνική clan" ειδικά όταν δεν υπάρχει κάποιο απόλυτο μέτρο που να στηρίζει την άποψή σου ...

Βρήκες και είπες το μόνο που δεν υπερτερούμε.Τα αποτελέσματα ενός campaign που είχε συγκεκριμένη χρονική διάρκεια και παιζότανε με tr8.ΩΡΑΙΑ!!!Δηλαδή αν η KAZNA δεν συμμετείχε, ενώ εμείς ναι, αφού κερδίσαμε 1 αρματάκι είμαστε καλύτεροι από αυτούς.Τρομερή σκέψη!Κάνε μια δεξαμενή παικτών και σχέδια για να πας στην GREAT.Αντε γιατί βαρέθηκα το τρολλάρισμα...

Από τη μια είσαι ένθερμος στατιστικολόγος και από την άλλη έχεις άλλα κριτήρια για να κρίνεις ομάδες, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ.
ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΡΕ?????ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΣΕ ΞΕΡΩ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕ ΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ????

Δεν θα τσακωθώ επειδή έχεις άλλη γνώμη χααχχαχαχα απλά μου δίνεις την εντύπωση ότι τρολλάρεις συνέχεια! Very Happy δεν με πειράζει καθόλου το κάνω κ εγώ πολλές φορές

Διχασμένη προσωπικότητα ο MAN
Veyder
Veyder

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2014
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Αυγ 18, 2014 4:34 am

NPSA έγραψε:Giati H pnx asxolite me tis ales ellinikes omades kai den asxolite me omades tou server pou exoun ta idia stats power ktlp me aftous??????????
mipos den simferi???????????

Apandisi parakalo
Ποιοι ζουν ανάμεσά μας;Ποιος είναι ο πλανήτης φυλακή;Ποια η θεωρία της σιωπής.Ποιος προωθεί τα σχέδια της νέας τάξης πραγμάτων;Πότε θα σταματήσετε να ασχολείστε με μαλακίες;Πότε θα σταματήσετε αυτές τις καθυστερημένες κόντρες;Απάντηση παρακαλώ.BTW αυτή η φωτό προφιλ μου θυμίζει εκείνους τους τσιγγάνους με τον δάσκαλο kung fu,από την Κομοτηνή,που ήθελαν να δείρουν την Χ.Α.
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από 37 EMA Δευ Αυγ 18, 2014 4:41 am

Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:Giati H pnx asxolite me tis ales ellinikes omades kai den asxolite me omades tou server pou exoun ta idia stats power ktlp me aftous??????????
mipos den simferi???????????

Apandisi parakalo
Ποιοι ζουν ανάμεσά μας;Ποιος είναι ο πλανήτης φυλακή;Ποια η θεωρία της σιωπής.Ποιος προωθεί τα σχέδια της νέας τάξης πραγμάτων;Πότε θα σταματήσετε να ασχολείστε με μαλακίες;Πότε θα σταματήσετε αυτές τις καθυστερημένες κόντρες;Απάντηση παρακαλώ.BTW αυτή η φωτό προφιλ μου θυμίζει εκείνους τους τσιγγάνους με τον δάσκαλο kung fu,από την Κομοτηνή,που ήθελαν να δείρουν την Χ.Α.


Atfti ti photo sindiase tin me to nick name kai tha katalabis oti merikoi den asxolounde mono me to wot exoun kai ales asxolies

Το επόμενο μύνημα σε greeklish θα διαγραφεί ...
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από 37 EMA Δευ Αυγ 18, 2014 4:45 am

Aplos sindiasa ta dio xobi mou NPSA kai tin clan pou pezo

Το επόμενο μύνημα σε greeklish θα διαγραφεί ...
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από laskas Δευ Αυγ 18, 2014 4:50 am

NPSA... ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ???ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ????Δεν μπορώ να απαντάω στον κάθε βλάκα που θέλει να με τρολλάρει και δεν έχει ιδέα από το παιχνίδι!ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΑΝΤΕ ΟΥΣΤ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!!!!!

Τον Γρηγοράκη τον ξέρω ..είμασταν και στην ίδια ομάδα και γνωρίζει και το παιχνίδι.Σίγουρα θα τα πούμε κάποια στιγμή και από ts Cool

Αυτό το acc. έχει 4 μάχες και δεν είναι σε ομάδα.Δηλαδή μπαίνει κάποιος χωρις ταυτότητα εδώ μέσα που δεν τον ξέρω και δεν τον έχω αναφέρει ποτέ στη ζωή μου και γράφει για εμένα!Δηλαδή φταίω εγώ τώρα τον αρχίσω στα καντήλια????Και που ξέρω εγώ αν δεν είσαι βαλτός???Δεν πρόκειται να ασχοληθώ ξανα με τέτοιες περιπτώσεις!
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Big Bad PNX Empty Απ: Big Bad PNX

Δημοσίευση από 37 EMA Δευ Αυγ 18, 2014 5:06 am

laskas έγραψε:NPSA... ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ???ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ????Δεν μπορώ να απαντάω στον κάθε βλάκα που θέλει να με τρολλάρει και δεν έχει ιδέα από το παιχνίδι!ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΑΝΤΕ ΟΥΣΤ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!!!!!

Τον Γρηγοράκη τον ξέρω ..είμασταν και στην ίδια ομάδα και γνωρίζει και το παιχνίδι.Σίγουρα θα τα πούμε κάποια στιγμή και από ts Cool

Αυτό το acc. έχει 4 μάχες και δεν είναι σε ομάδα.Δηλαδή μπαίνει κάποιος χωρις ταυτότητα εδώ μέσα που δεν τον ξέρω και δεν τον έχω αναφέρει ποτέ στη ζωή μου και γράφει για εμένα!Δηλαδή φταίω εγώ τώρα τον αρχίσω στα καντήλια????Και που ξέρω εγώ αν δεν είσαι βαλτός???Δεν πρόκειται να ασχοληθώ ξανα με τέτοιες περιπτώσεις!


Pos legame mikroi nebrakia nebrakia tsiba ena @

Den se ipa blaka
Afto to acc den exi kamia sxesi me to acc sto wot

To NPSA ine to xobi mou kai to ekana nick name
To onoma tis clan to grafi sti photo (link1)
Se pia clan pige arxigos sas na zitisi na stamatisoume na se krazoume sto alo foroum kai zitise signomi gia parti sou ??? (link2)

Το επόμενο μύνημα σε greeklish θα διαγραφεί ...
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης