Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

+8
TakisGoutsis
Gregorakis
fc_rex
Dolofonos
taramas
xiale
antkon
laskas
12 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Απρ 23, 2015 10:58 am

laskas έγραψε:Ακόμα ρωτάς???Υπάρχει το description στο site του παιχνιδιού.Η βιτρίνα της ομάδας είναι.Δηλαδή ένας που ενδιαφέρεται που θα δει?
Οπουδήποτε,η αλήθεια είναι.Στο forum του παιχνιδιού,αν έχουν κάνει recruit post,στο ελληνικό forum,χωρίς να κοιτάξουν για τον συγκεκριμένο παίχτη.Πάντως έχεις δίκιο,είναι λίγο άκομψο το γεγονός
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από laskas Πεμ Απρ 23, 2015 11:02 am

Δεν είναι μόνο το θέμα τι θα δει ο υποψήφιος παίκτης, είναι περισσότερο ότι ένα σημαντικό κομμάτι της διοίκησης παραμένει στην διοίκηση έχοντας δηλώσει ότι είναι ξενερωμένος από το παιχνίδι.
Εγώ για τέτοιο λόγο έφυγα από clan...ή εγώ είμαι υπερβολικός ή βαρκούλες αρμενίζουν!
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Απρ 23, 2015 12:24 pm

laskas έγραψε:Δεν είναι μόνο το θέμα τι θα δει ο υποψήφιος παίκτης, είναι περισσότερο ότι ένα σημαντικό κομμάτι της διοίκησης παραμένει στην διοίκηση έχοντας δηλώσει ότι είναι ξενερωμένος από το παιχνίδι.
Εγώ για τέτοιο λόγο έφυγα από clan..Ε.ή εγώ είμαι υπερβολικός ή βαρκούλες αρμενίζουν!
Ε σίγουρα θα έπρεπε να φύγει,από υπαρχηγός,έστω,αλλά από την άλλη δεν ξέρεις τι μπορεί να έχει συμφωνήσει με την ομάδα του.Αυτά είναι λεπτά θέματα,καλύτερα να μην το συζητάμε
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Gregorakis Πεμ Απρ 23, 2015 12:28 pm

Sanguinius έγραψε:... αφού έχεις ένα smurf στα 2600wn8,τότε γιατί τα recent στο κανονικό σου account είναι τόσο χαμηλά;

... δεν έχει πάντα "θέληση", είναι κάτι που έρχεται και φεύγει ανάλογα με το τι pass πληκτρολογεί ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Απρ 23, 2015 12:33 pm

Gregorakis έγραψε:
Sanguinius έγραψε:... αφού έχεις ένα smurf στα 2600wn8,τότε γιατί τα recent στο κανονικό σου account είναι τόσο χαμηλά;

... δεν έχει πάντα "θέληση", είναι κάτι που έρχεται και φεύγει ανάλογα με το τι pass πληκτρολογεί ...
GOLD!
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Απρ 23, 2015 6:19 pm

Sanguinius έγραψε:ΒΤW γιατί δεν μπορώ να μπω στο άλλο forum;

Tσέκαρα να δω αν έχεις ban, και είσαι καθαρός. Μήπως ξέχασες τον κωδικό/username?
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από taramas Πεμ Απρ 23, 2015 10:02 pm

@ sanguinius
Η απάντηση είναι απλή αν το σκεφτείς, οταν υπάρχει η κατάλληλη διάθεση και χρόνος για προσήλωση ανεβάζω τον δεύτερο, ο πρώτος δεν με ενδιαφέρει γιατί πολύ απλά δεν πρόκειται να αλλάξει.

Οσο για το θέμα με την Ελληνες παίχτες ο καθένας έχει την άποψή του και είναι σεβαστή, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο και απογοητευτικό.

@ laskas
Κώστα ολοι θέλουμε τις καρέκλες αλλα δεν θέλουμε τις ευθύνες που κουβαλάνε μαζί.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Gregorakis Πεμ Απρ 23, 2015 11:00 pm

taramas έγραψε:... απο την άλλη όμως εχω δεχτεί προτάσεις απο τέτοιες ομάδες για άλλο πόστο μέσα στην ομάδα και δεν ενδιαφέρθηκαν καθόλου για τα στατιστικά αλλα αυτό είναι μια άλλη κουβέντα...

... εκεί ξεχωρίζουν οι πάρα πολύ καλοί, δεν θα αναφέρω κανέναν άλλο παρα μόνο τον εαυτό μου, πιθανόν να εχω συναντήσει κάποιους απο εσάς σε random με τον δεύτερο λογαριασμό μου με 1500 μάχες και 2680win8 ...

@ gregorakis
δεν ενδιαφέρομαι να αποδείξω οτι δεν είμαι ελέφαντας όμως είναι άκρως διασκεδαστικό να σε συναντώ σε μάχη με τον δεύτερο λογαριασμό μου και το καλύτερο απο όλα θα είναι οταν θα μαζέψω 10κ μάχες και τα αντίστοιχα δεκάρια, εκεί θα γελάσουμε πολύ.


Αγαπητή khaleesi,

σε περίπτωση που αναρωτιέσαι τι έχουν απογίνει οι δράκοι σου, σε ενημερώνω πως τους έχει στην κατοχή του ο taramas και τους εξαπολύει αναίσχυντα σε ελληνικά fora. Θα σε παρακαλούσα λοιπόν να στείλεις άμεσα τους ευνούχους σου να τους πάρουν πίσω καθώς η υπομονή μας εδώ αρχίζει και εξαντλείται.


                                                                                                                             Αιώνιος δούλος της ομορφιάς σου
                                                                                                                                          Gregorakis
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από TakisGoutsis Πεμ Απρ 23, 2015 11:03 pm

υπάρχουν και ηλεκτρικές καρέκλες  ... Twisted Evil  Twisted Evil
Ενδιαφέρετε κανείς??

χαχαχαχαχαχαlol! lol! lol!
TakisGoutsis
TakisGoutsis

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Gregorakis Πεμ Απρ 23, 2015 11:05 pm

... το ότι ανήμερα του άη γιώργη βγήκαν τέτοιοι δράκοι είναι τουλάχιστο ιεροσυλία ...

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Agios_georgios
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Gregorakis Πεμ Απρ 23, 2015 11:13 pm

... παιδιά μη με παρεξηγείτε (και ειδικά εσύ taramas) ό,τι γράφω το γράφω με πραγματικά ανάλαφρη και χιουμοριστική διάθεση ... πλάκα να κάνουμε και να μη χαλάμε τις καρδιές μας ... εδώ μέσα είμαστε όλοι δεινόσαυροι, κανείς δεν πρόκειται να αλλάξει γνώμη σε κανένα ... ας κρατάμε τουλάχιστο ένα επίπεδο και ας κουβεντιάζουμε όμορφα και πολιτισμένα ... και αν είναι να ξεκατινιαζόμαστε ας το κάνουμε με στυλ Cool ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από laskas Παρ Απρ 24, 2015 12:00 am

καλημέρα και χρόνια πολλά στους Γιώργηδες!Ταραμά χρόνια πολλά και ότι επιθυμείς, θα σου άνοιγα chat αλλά έχω ακόμα ban chat
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Απρ 24, 2015 2:31 am

imperiumgraecum έγραψε:
Sanguinius έγραψε:ΒΤW γιατί δεν μπορώ να μπω στο άλλο forum;

Tσέκαρα να δω αν έχεις ban, και είσαι καθαρός. Μήπως ξέχασες τον κωδικό/username?
Yeap my bad
Gregorakis έγραψε:
taramas έγραψε:... απο την άλλη όμως εχω δεχτεί προτάσεις απο τέτοιες ομάδες για άλλο πόστο μέσα στην ομάδα και δεν ενδιαφέρθηκαν καθόλου για τα στατιστικά αλλα αυτό είναι μια άλλη κουβέντα...

... εκεί ξεχωρίζουν οι πάρα πολύ καλοί, δεν θα αναφέρω κανέναν άλλο παρα μόνο τον εαυτό μου, πιθανόν να εχω συναντήσει κάποιους απο εσάς σε random με τον δεύτερο λογαριασμό μου με 1500 μάχες και 2680win8 ...

@ gregorakis
δεν ενδιαφέρομαι να αποδείξω οτι δεν είμαι ελέφαντας όμως είναι άκρως διασκεδαστικό να σε συναντώ σε μάχη με τον δεύτερο λογαριασμό μου και το καλύτερο απο όλα θα είναι οταν θα μαζέψω 10κ μάχες και τα αντίστοιχα δεκάρια, εκεί θα γελάσουμε πολύ.


Αγαπητή khaleesi,

σε περίπτωση που αναρωτιέσαι τι έχουν απογίνει οι δράκοι σου, σε ενημερώνω πως τους έχει στην κατοχή του ο taramas και τους εξαπολύει αναίσχυντα σε ελληνικά fora. Θα σε παρακαλούσα λοιπόν να στείλεις άμεσα τους ευνούχους σου να τους πάρουν πίσω καθώς η υπομονή μας εδώ αρχίζει και εξαντλείται.


                                                                                                                             Αιώνιος δούλος της ομορφιάς σου
                                                                                                                                          Gregorakis
Epic
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Απρ 24, 2015 2:35 am

Όπως και να έχει,τις παθογένειες όλοι τις ξέρουμε και τις έχουμε συζητήσει χιλιάδες φορές.Τις λύσεις δεν έχουμε συζητήσει ποτέ όμως
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από taramas Παρ Απρ 24, 2015 11:26 am

Sanguinius έγραψε:Όπως και να έχει,τις παθογένειες όλοι τις ξέρουμε και τις έχουμε συζητήσει χιλιάδες φορές.Τις λύσεις δεν έχουμε συζητήσει ποτέ όμως


Ακριβώς, και οταν κάποιος προσπαθεί να ρίξει καμιά λύση στο τραπέζι αντί να συζητήσουμε και να εμπλουτίσουμε την κουβέντα αντιθέτως τρολάρουμε, φαίνεται οτι δεν θέλουμε να προχωρήσουμε μπροστά, ίσως μας βολεύει η κατάσταση? δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε τα κεκτημένα?

Πάτε λίγο πίσω στον χρόνο και δείτε πόσες προτάσεις και ιδέες σας εχω βάλει στη συζήτηση, δεν είναι ανάγκη να είναι σωστές, μπορούσατε όμως να τις βάλετε σαν βάση και να προσθέσετε ή να αφαιρέσετε οτι νομίζετε και να πάτε παρακάτω, δεν κάνατε τίποτα, σας είπα δεν με ενδιαφέρει τι θα είτε για μένα, οι περισσότεροι απο εσάς αν όχι όλοι απέχετε έτη φωτός απο εμένα σε ηλικία και οπως ορίζει η ηλικία σας αισθάνεστε δυνατότεροι και πολύ καλά κάνετε, δεν έχετε ομως ενα στοιχείο που εχω εγώ, την σοφία και την υπομονή που δίνουν οι εμπειρίες της ζωής, αυτό θα το αποκτήσετε ή όχι αργότερα, εγώ είμαι σε θέση να ξέρω πότε χάνεται ο χρόνος ανούσια, εσείς απλά νομίζετε οτι υπάρχει χρόνος στο διηνεκές.

Με συμπάθεια προς όλους ακόμη και στους χειρότερους επικριτές μου σας λέω : βάλτε κάτω οποιες προτάσεις νομίζετε καλές και προχωρήστε χωρίς απαιτήσεις, αφήστε το εγώ σας και προσπαθήστε να κάνετε κάτι με ειλικρινή διάθεση και σοβαρότητα, κάτι που να μείνει και να κάνει μια πορεία, και οταν ο χρόνος έρθει αφήστε τους επόμενους να το συνεχίσουν, έτσι θα έχετε να πείτε οτι κάτι χρήσιμο κάνατε για την Ελληνική κοινότητα, ξεχάστε τα στατιστικά σας, αυτά αφορούν μόνο εσάς και δίνουν αξία μόνο σε εσάς σε κανέναν άλλο.

Καλή συνέχεια.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Απρ 24, 2015 3:02 pm

And that is the point.όλοι και για μένα ορθώς,λένε πως μια clan για να πάει μπροστά χρειάζονται καλοί παίχτες και καλή ηγεσία και μετά αναλώνονται στο αν οι παίχτες πρέπει να πράσινοι,μπλε,μώβ,χωρίς να αναλύσουν τι σημαίνει καλή ηγεσία
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από taramas Παρ Απρ 24, 2015 5:28 pm

Αυτό που "λένε" όλοι εμένα μου φαίνεται λίγο λάθος για τον απλούστατο λόγο οτι το "καλοί" παίκτες είναι υποκειμενικό οπως επίσης και το "καλή" ηγεσία και εξηγούμαι :
1) άλλος θεωρεί τον καλό παίχτη οταν έχει στατιστικά 1800+ wn8, εγώ θεωρώ τον καλό παίκτη οταν είναι ομαδικός, κατέχει το άρμα που χρησιμοποιεί και ξέρει να εκτελεί τις οδηγίες του fc σωστά, αν τώρα έχει και πολύ καλά στατιστικά ακόμα καλύτερα αλλά δεν είναι το πρώτο ζητούμενο.
2) άλλος θεωρεί την καλή ηγεσία οταν ο commander έχει τα καλύτερα στατιστικά ή οταν έχει μια ωραία και μεγάλη κλίκα, εγώ θεωρώ οτι ο καλός ηγέτης δεν έχει κλίκα, δεν δέχεται τις κλίκες και βάζει τους κανόνες που θα λειτουργήσει η ομάδα τους οποίους δεν καταπατά ο ίδιος και δεν επιτρέπει να γίνει αυτό απο κανέναν, επίσης φροντίζει να δρουν οι υπόλοιποι μέσα σε ενα καλό και οργανωμένο περιβάλλον, οι ευθύνες είναι πολλές και ενίοτε δύσκολες και δεν εχουν να κάνουν με κανένα στατιστικό.Επίσης καθορίζει και την διπλωματία και την πολιτική της ομάδας την οποία εκτελεί ενας καλός διπλωμάτης.
3) Αρα λοιπόν ξεκινάμε με την διοίκηση και τα κατάλληλα άτομα που θα την απαρτίσουν, βάζουμε τους κανόνες και την πολιτική και μετά καλούμε οποιον συμφωνεί με αυτά να ακολουθήσει, βάζουμε και ενα τυπικό όριο στατιστικών τέτοιο ώστε να αποφύγουμε μεν τους κακούς παίχτες αλλά και να μην χάσουμε κάποιον που έχει δυνατότητες, ας πούμε 1200+ wn8, και πάλι ο καθένας θα δείξει στην πορεία αν μπορεί να προσφέρει και τί στην ομάδα, οσο εύκολα θα φύγει ο μέτριος παίκτης τόσο εύκολα θα φύγει και ο καλός με μόνο κριτήριο τι προσφέρει στην ομάδα.

Θα μπορούσα να γράφω σελίδες αλλά δεν έχει νόημα, τα περισσότερα απο αυτά που γράφω δεν είναι δικές μου ιδέες, δεν έχω καμμια επιφώτηση, πήγα σε πολλές ομάδες, έμεινα ώρες να συζητάω με φίλους (ξένους πάντα) γιατί με πατριώτες είναι λίγο δύσκολο αφού ολοι είμαστε θεοί και ξέρουμε τα πάντα, είδα πως οργανώνουν τις ομάδες τους, ρώτησα διάφορα και στο τέλος προσπάθησα να βρώ τρόπους να τα περάσω στους Έλληνες παίκτες με τις γνωστές παθογένειες, απλά πράγματα, δεν έκανα τίποτα το ιδιαίτερο, απλά ασχολήθηκα σοβαρά και ακόμα ασχολούμαι πολύ περισσότερο με αυτά παρά με το παιχνίδι και τα στατιστικά μου, γιατί στατιστικά υπάρχουν πολλά στην ελλάδα, οργανωτές και άνθρωποι που να μπαίνουν μπροστά δεν υπάρχουν.
Καλή συνέχεια.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από antkon Σαβ Απρ 25, 2015 1:24 am

Ειλικρινα δεν εχετε βαρεθει αναλωνεστε ολοι στα λαθος πραματα το παιχνιδι εχει σημασια και τιποτα αλλο απο εκει και περα αν εισαι καλος η οχι εχει μικρη σημασια εκτος και αν ολοι μας πληρωνονται απο το game και δεν το εχω καταλαβει

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από TheKnownUnknown Σαβ Απρ 25, 2015 5:24 am

βλεπω που τσακώνεστε με τοση ευγένια και αυτοματα παιζει αυτο στο μυαλό μου
TheKnownUnknown
TheKnownUnknown

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014
Ηλικία : 102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Απρ 25, 2015 8:06 am

TheKnownUnknown έγραψε:βλεπω που τσακώνεστε με τοση ευγένια και αυτοματα παιζει αυτο στο μυαλό μου
Δεν τσακωνόμαστε,διαφωνούμε
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από taramas Σαβ Απρ 25, 2015 8:36 am

antkon έγραψε:Ειλικρινα δεν εχετε βαρεθει αναλωνεστε ολοι στα λαθος πραματα το παιχνιδι εχει σημασια  και τιποτα αλλο απο εκει και περα αν εισαι καλος η οχι εχει μικρη σημασια εκτος και αν ολοι μας πληρωνονται απο το game  και δεν το εχω καταλαβει

Ποια είναι τα λάθος πράγματα? τι εννοείς οταν λές "το παιχνίδι έχει σημασία"? πιθανόν οτι είναι παιχνίδι και ενα παιχνίδι περιλαμβάνει διασκέδαση πρώτα απο όλα? αν εννοείς αυτό συμφωνώ και προσθέτω οτι αν είναι και ομαδικό τότε περιλαμβάνει και καλή παρέα, αν όντως έτσι το βλέπεις τότε γιατί βρίσκεσαι στην ΤΟΜΙ? έχεις βρει την διασκέδαση και την καλή παρέα εκεί? αν ναι τότε μπράβο σου, αν όχι τότε απλά δεν συμβαδίζουν οι σκέψεις με τις πράξεις σου.

Πάντως εγώ λέω οτι η επιτυχία είναι να βρει ο καθένας αυτό που θέλει και του ταιριάζει και να περνάει καλά, πέραν τούτου μηδέν.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από TheKnownUnknown Σαβ Απρ 25, 2015 9:08 am

γιατι δεν μαζεύεστε σε ενα teamspeak να τα πείτε ολα να τα βρείτε?
TheKnownUnknown
TheKnownUnknown

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014
Ηλικία : 102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Gregorakis Σαβ Απρ 25, 2015 10:06 am

... αν δεν κάνω λάθος η ταινία που αναφέρθηκε είναι μια ωδή στον πρωκτικό έρωτα ... δεν είμαι τόσο cinephile και μπορεί να κάνω και λάθος, αν όμως δεν κάνω φίλε TheKnownUnknown θα πρέπει να προσέξεις τους "συνειρμούς" σου Razz ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από TheKnownUnknown Σαβ Απρ 25, 2015 11:01 am

Gregorakis έγραψε:... αν δεν κάνω λάθος η ταινία που αναφέρθηκε είναι μια ωδή στον πρωκτικό έρωτα ... δεν είμαι τόσο cinephile και μπορεί να κάνω και λάθος, αν όμως δεν κάνω φίλε TheKnownUnknown θα πρέπει να προσέξεις τους "συνειρμούς" σου Razz ...

gregorakis δεν εχω ιδεα για ποια ταινια λες.το εβαλα για το τραγουδι.δεν ξερω τι πρωκτικά λες αλλα κατι θα ξες εσυ.μου θυμησαν το κωνσταντίνου και ελενης που εκαναν τους ερωτευμενους και πετουσαν τα μανταρινια ο ενας στον αλλον για να το πιστεψει ο νασος.επαιζε τουτο το τραγουδι
TheKnownUnknown
TheKnownUnknown

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014
Ηλικία : 102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 3 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Gregorakis Σαβ Απρ 25, 2015 11:18 am

lol ... ναι εγώ αναφέρθηκα στο film και εσύ στο soundtrack Razz ... πάντως το έψαξα μετά το post μου και ναι έχω δίκιο, είναι μια ταινία με θέμα σχέσεις μεταξύ ομοφυλοφίλων ... αθάνατο γαλλικό σινεμά των 70's ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης