Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

+15
Gregorakis
MementoM0ri
marita89
gr68
doggystyle
Sanguinius
Kostis_Larsson
Founder777
Dolofonos
xiale
Perseas
cgakis
Avacus
Admin
mparek4
19 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:49 am

sisifos έγραψε:
Θα παραποιούσε το φόρουμ "σβήνοντας ποστ της PNX, GREEK, CoGR και θα έκανε διαφήμιση για τις GBOA, HEAT και PTS". Ελπίζω να πιάνεις τη στιχομυθία εσύ που είσαι ενήλικας. Το φέρνει σαν ακραίο παράδειγμα με τυχαίες ομάδες για να δείξει ακριβώς το αντίθετο. Δεν βλέπω πουθενά να ανακατευει θέματα της GBOA περοισσότερο από ότι στις PNX, CoGR, HEAT, GREEK, PTS κλπ κλπ.
Btw η GBOA ακόμα περιμένει την συγνώμη σας κύριε admin.  Rolling Eyes

Μα αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙ ... Επιτρέπει στην μια πλευρά τα πάντα και δεν αφήνει την άλλη καν να μιλήσει ... Επειδή ακόμα και αυτός είναι κουτοπόνηρος και δεν είναι τόσο βλάκας να σβήνει ποστ δεν σημαίνει ότι ο σκοπός του δεν είναι ακριβώς ο ίδιος ... Η μήπως λες να μην καταλάβαμε γιατί έσβησε το μισό φορουμ ??? Ακόμα και τώρα που μιλάμε εδώ τα ίδια γίνονται απο κει ... Ο Βαγγέλης προσπαθεί να μιλήσει πολιτισμένα και έχουμε τον Ταραμα και τον 37 με το γνωστό στυλάκι (και σε greeklish) ... αλλά όχι έχουμε αξιοκρατία ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 17, 2014 1:32 am

Και η αξιοκρατία η δικιά σου ποια θα ήταν δηλαδη? Να μη μιλα κανεις από αυτούς που δεν σας αρέσουν αυτά που λένε?
Εγώ αυτό που βλέπω είναι πως από την στιγμή που ξεκίνησαν να μιλάνε άτομα της διοίκησης της PNX στην διπλωματία και όχι ο κάθε άσχετος, κανένας δεν έχει φάει ban και κανένα μήνυμα τους δεν έχει σβηστεί. Δεν σας λέει κάτι αυτό? Ο perseas όταν έφαγε το ban έγραψε στην διπλωματία χωρίς να έχει βάλει κανένα χαρακτηριστικό στο προφίλ του ή έστω κάποια υπογραφη που να δείχνει τι είναι. Εχετε απάιτηση ο admin να κάνει έρευνα για τον καθένα σας όταν γράφετε για το τι πόστο έχετε? Βαριόταν να βάλει κάτι στο προφίλ του? Ή μήπως δεν ήξερε τους κανόνες μετά από τόσο χαμό?

Σου είπα επανειλημένα πως αν θες να μιλήσουμε για το φόρουμ θα αναφέρεσαι μόνο στην περίοδο που ήμουν εγώ υπεύθυνος. Πλέον δεν έχω καμια αρμοδιότητα σε αυτό και δεν υπάρχει λόγος να απευθύνεσαι σε μένα για το ότι γίνεται εκεί. Μην προσπαθεις λοιπόν να μπερδέψεις την συζήτηση ανακατευοντας πράγματα που γίνονται τώρα με άλλα που γινόταν πριν.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Perseas Πεμ Ιουλ 17, 2014 1:50 am

Ένα μήνυμα δεν μπορούσε να στείλει ο founder τι στιγμή που έβλεπε να καταπατούμε τους κανόνες του forum και να ρωτήσει γιατί γράφω στη διπλωματία;

Απάντησε ο founder ότι ο dolofonos έκανε σχόλια για τον admin δημόσια.
<<Dolofone eipame no sxolia ? gia tous admin ? dimosios ?>>

Το μόνο που έκανε είναι μια ερώτηση γιατί το ban; Αυτό είναι σχόλιο, ήμαρτον. Αν ο founder έχει άλλα στοιχεία ας το αποδείξει.

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Dw3oco
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 17, 2014 2:19 am

Σισιφινιο, κάνει το κοντρόλ, αποφεύγει εναν, ανοίγει το κοντρόλ, αποφεύγει τον δεύτερο, ετοιμάζεται να σουτάρει και η μπάλα στην κερκίδα κύριοι και κυρίες ...

ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ
Α. ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΕΝΝΟΙΑΣ:
Ο όρος αξιοκρατία δηλώνει την αρχή σύμφωνα με την οποία η ανάληψη αξιωμάτων και θέσεων δημοσίων ή μη, η αναγνώριση και η επιβράβευση προσπαθειών γίνονται με βάση την προσωπική αξία του καθενός, χωρίς να παρεμποδίζονται απ’ την καταγωγή, τον πλούτο, την πολιτική ιδεολογία ή την κοινωνική του θέση.

ΥΓ) Ο BEMYDOG είναι ο εντεταλμένος αρνητής των στατς και λασπορίχτης της GBOA αυτης της εβδομάδας ??? Με κλήρο το πάτε ή χωνεται όποιος δυσαρέστησε τον ηγεσία ???
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Admin Πεμ Ιουλ 17, 2014 2:42 am

Αν κάποια στιγμή κρίνουμε πως οι κανόνες αυτοί και η συμπεριφόρα της διαχείρησης δεν είναι πλέον ανεκτοί θα σταματήσουμε να συμετέχουμε σαν ομαδα στο φόρουμ αυτό.

@sisifos
Η δήλωσή σας λέει οτι η συμπεριφορά της διαχείρισης είναι αυτή την στιγμή ανεκτή και γι αυτό συμμετέχετε.

Εγώ σας κατηγορώ οτι δείχνετε παροιμιώδη ανοχή στον φασισμό, και εσείς με επιβεβαιώνετε.

Για ποια τοποθέτηση περιμένετε συγνώμη ?

p.s. Ο Founder είναι ενήλικος ?
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 2:58 am

νομιζω οτι ο sisifos αρκετα εχει ακουσει και κακως τον κρινουμε αφου δεν ειναι ο founder ή μηπως ειναι ο founder ντυμενος HerooYuy
ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως αυτος ο founder στα πρωτα του post δεν μπορουσες να καταλαβεις τι εγραφε και απο ορθογραφια αστα να πανε και ξαφνικα τωρα γραφει τα παντα σωστα με σωστο συντακτικο και δεν συμμαζευεται ποιος του εκανε μαθηματα ελληνικης γλωσσας με τετοια καλα και αμεσα αποτελεσματα
θελω και εγω και πληρωνω οσο οσο για να μαθω και εγω τετοια ελληνικα και πανω απο ολα να τονιζω πραγμα που φανταζει αδυνατο μιας και απο το δηματικο δεν τονιζα τις λεξεις και ολα τα γραπτα μου ηταν κοκκινα απο την δασκαλα γραφωντας μου ΤΟΝΙΖΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ
περα απο την πλακα ο sisifos εχει κανει λαθη τουλαχιστον το εχει παραδεχτει μεγα λαθος του ομως οτι διεγραψε το μισο forum και τωρα πεταγεται ο καθε τυχαιος και γραφει την οποιαδηποτε Α@@@δια του αυτο ηταν πραγματικα μεγα λαθος
κατα τα αλλα τα παντα ζουν την αρχη τους την ακμη τους και την παρακμη τους ετσι ακριβως και το wotgr εχει περασει πλεον στην παρακμη αλλα η κατηφορα δεν τελειωνει απο οτι φαινεται

cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:20 am

cgakis έγραψε:νομιζω οτι ο sisifos αρκετα εχει ακουσει και κακως τον κρινουμε αφου δεν ειναι ο founder ή μηπως ειναι ο founder ντυμενος HerooYuy
ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως αυτος ο founder στα πρωτα του post δεν μπορουσες να καταλαβεις τι εγραφε και απο ορθογραφια αστα να πανε και ξαφνικα τωρα γραφει τα παντα σωστα με σωστο συντακτικο και δεν συμμαζευεται ποιος του εκανε μαθηματα ελληνικης γλωσσας με τετοια καλα και αμεσα αποτελεσματα
θελω και εγω και πληρωνω οσο οσο για να μαθω και εγω τετοια ελληνικα και πανω απο ολα να τονιζω πραγμα που φανταζει αδυνατο μιας και απο το δηματικο δεν τονιζα τις λεξεις και ολα τα γραπτα μου ηταν κοκκινα απο την δασκαλα γραφωντας μου ΤΟΝΙΖΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ
περα απο την πλακα ο sisifos εχει κανει λαθη τουλαχιστον το εχει παραδεχτει μεγα λαθος του ομως οτι διεγραψε το μισο forum και τωρα πεταγεται ο καθε τυχαιος και γραφει την οποιαδηποτε Α@@@δια του αυτο ηταν πραγματικα μεγα λαθος
κατα τα αλλα τα παντα ζουν την αρχη τους την ακμη τους και την παρακμη τους ετσι ακριβως και το wotgr εχει περασει πλεον στην παρακμη αλλα η κατηφορα δεν τελειωνει απο οτι φαινεται

Οτι και να κάνουμε εσυ δεν σώζεσαι !!!! Θα καείς στην κόλαση του τονισμού και θα βραζεις στα καζανια του συντακτικού !!!  Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:31 am

xiale έγραψε:
cgakis έγραψε:νομιζω οτι ο sisifos αρκετα εχει ακουσει και κακως τον κρινουμε αφου δεν ειναι ο founder ή μηπως ειναι ο founder ντυμενος HerooYuy
ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως αυτος ο founder στα πρωτα του post δεν μπορουσες να καταλαβεις τι εγραφε και απο ορθογραφια αστα να πανε και ξαφνικα τωρα γραφει τα παντα σωστα με σωστο συντακτικο και δεν συμμαζευεται ποιος του εκανε μαθηματα ελληνικης γλωσσας με τετοια καλα και αμεσα αποτελεσματα
θελω και εγω και πληρωνω οσο οσο για να μαθω και εγω τετοια ελληνικα και πανω απο ολα να τονιζω πραγμα που φανταζει αδυνατο μιας και απο το δηματικο δεν τονιζα τις λεξεις και ολα τα γραπτα μου ηταν κοκκινα απο την δασκαλα γραφωντας μου ΤΟΝΙΖΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ
περα απο την πλακα ο sisifos εχει κανει λαθη τουλαχιστον το εχει παραδεχτει μεγα λαθος του ομως οτι διεγραψε το μισο forum και τωρα πεταγεται ο καθε τυχαιος και γραφει την οποιαδηποτε Α@@@δια του αυτο ηταν πραγματικα μεγα λαθος
κατα τα αλλα τα παντα ζουν την αρχη τους την ακμη τους και την παρακμη τους ετσι ακριβως και το wotgr εχει περασει πλεον στην παρακμη αλλα η κατηφορα δεν τελειωνει απο οτι φαινεται

Οτι και να κάνουμε εσυ δεν σώζεσαι !!!! Θα καείς στην κόλαση του τονισμού και θα βραζεις στα καζανια του συντακτικού !!!  Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

οχι μπορω να αλλαξω αρκει να γνωρισω και εγω τον δασκαλο του founder σας παρακαλω μην μου κοψετε την τυχη μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 17, 2014 4:57 am

xiale έγραψε:Σισιφινιο, κάνει το κοντρόλ, αποφεύγει εναν, ανοίγει το κοντρόλ, αποφεύγει τον δεύτερο, ετοιμάζεται να σουτάρει και η μπάλα στην κερκίδα κύριοι και κυρίες ...

ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ
Α. ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΕΝΝΟΙΑΣ:
Ο όρος αξιοκρατία δηλώνει την αρχή σύμφωνα με την οποία η ανάληψη αξιωμάτων και θέσεων δημοσίων ή μη, η αναγνώριση και η επιβράβευση προσπαθειών γίνονται με βάση την προσωπική αξία του καθενός, χωρίς να παρεμποδίζονται απ’ την καταγωγή, τον πλούτο, την πολιτική ιδεολογία ή την κοινωνική του θέση.

ΥΓ) Ο BEMYDOG είναι ο εντεταλμένος αρνητής των στατς και λασπορίχτης της GBOA αυτης της εβδομάδας ??? Με κλήρο το πάτε ή χωνεται όποιος δυσαρέστησε τον ηγεσία ???

Αμα πεις κι αλλα τέτοια θα χρειαστεί να βάλουμε το παλτό μας.

Admin έγραψε:
Αν κάποια στιγμή κρίνουμε πως οι κανόνες αυτοί και η συμπεριφόρα της διαχείρησης δεν είναι πλέον ανεκτοί θα σταματήσουμε να συμετέχουμε σαν ομαδα στο φόρουμ αυτό.

@sisifos
Η δήλωσή σας λέει οτι η συμπεριφορά της διαχείρισης είναι αυτή την στιγμή ανεκτή και γι αυτό συμμετέχετε.

Εγώ σας κατηγορώ οτι δείχνετε παροιμιώδη ανοχή στον φασισμό, και εσείς με επιβεβαιώνετε.

Για ποια τοποθέτηση περιμένετε συγνώμη ?

p.s. Ο Founder είναι ενήλικος ?

Να συμπεράνω λοιπόν πως και συ, όλοι οι άλλοι εδώ, αλλά και όλα τα υπόλοιπα παιδια που συνεχίζουν να γράφουν στο wotgr, έχετε την ιδια ανοχή σε φασιστικές νοοτροπίες αφου συνεχιζεiς και συνεχίζουν να συμμετέχουν σε αυτό? Γιατί δε βλεπω να ξεχωρίζει σε κάτι άλλο η GBOA από όλους τους άλλους. Εκτός και αν όντως είσαι εμπαθής και έχεις κάτι με την ομάδα μας.

cgakis έγραψε:νομιζω οτι ο sisifos αρκετα εχει ακουσει και κακως τον κρινουμε αφου δεν ειναι ο founder ή μηπως ειναι ο founder ντυμενος HerooYuy
ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως αυτος ο founder στα πρωτα του post δεν μπορουσες να καταλαβεις τι εγραφε και απο ορθογραφια αστα να πανε και ξαφνικα τωρα γραφει τα παντα σωστα με σωστο συντακτικο και δεν συμμαζευεται ποιος του εκανε μαθηματα ελληνικης γλωσσας με τετοια καλα και αμεσα αποτελεσματα
θελω και εγω και πληρωνω οσο οσο για να μαθω και εγω τετοια ελληνικα και πανω απο ολα να τονιζω πραγμα που φανταζει αδυνατο μιας και απο το δηματικο δεν τονιζα τις λεξεις και ολα τα γραπτα μου ηταν κοκκινα απο την δασκαλα γραφωντας μου ΤΟΝΙΖΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ
περα απο την πλακα ο sisifos εχει κανει λαθη τουλαχιστον το εχει παραδεχτει μεγα λαθος του ομως οτι διεγραψε το μισο forum και τωρα πεταγεται ο καθε τυχαιος και γραφει την οποιαδηποτε Α@@@δια του αυτο ηταν πραγματικα μεγα λαθος
κατα τα αλλα τα παντα ζουν την αρχη τους την ακμη τους και την παρακμη τους ετσι ακριβως και το wotgr εχει περασει πλεον στην παρακμη αλλα η κατηφορα δεν τελειωνει απο οτι φαινεται


Όσο είμουν admin δεν σβήστικε τίποτα απολύτως πέραν από μερικά πολύ υβριστικά ποστ. Όλα τα υπόλοιπα μπορείτε να τα βρείτε στο τμήμα Αρχείο. Για το τι έχει γίνει από κει και μετά δεν γνωρίζω.
Η παρακμή του wotgr δεν ξεκίνησε τώρα. Αρχισε πολύ πολυ καιρό πριν όταν η πλειονότητα αυτών που έγραφαν εκει, είτε θα σκοτωνόταν για τα στατιστικα είτε για τις ομάδες. και πολύ σπανια έβλεπες και καμια σοβαρή συζήτηση για το παιχνίδι. Αναρώτηθείτε λοιπόν ο καθένας για τον εαυτό του, ποιος την προκάλεσε την παρακμή

cgakis έγραψε:
xiale έγραψε:
cgakis έγραψε:νομιζω οτι ο sisifos αρκετα εχει ακουσει και κακως τον κρινουμε αφου δεν ειναι ο founder ή μηπως ειναι ο founder ντυμενος HerooYuy
ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως αυτος ο founder στα πρωτα του post δεν μπορουσες να καταλαβεις τι εγραφε και απο ορθογραφια αστα να πανε και ξαφνικα τωρα γραφει τα παντα σωστα με σωστο συντακτικο και δεν συμμαζευεται ποιος του εκανε μαθηματα ελληνικης γλωσσας με τετοια καλα και αμεσα αποτελεσματα
θελω και εγω και πληρωνω οσο οσο για να μαθω και εγω τετοια ελληνικα και πανω απο ολα να τονιζω πραγμα που φανταζει αδυνατο μιας και απο το δηματικο δεν τονιζα τις λεξεις και ολα τα γραπτα μου ηταν κοκκινα απο την δασκαλα γραφωντας μου ΤΟΝΙΖΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ
περα απο την πλακα ο sisifos εχει κανει λαθη τουλαχιστον το εχει παραδεχτει μεγα λαθος του ομως οτι διεγραψε το μισο forum και τωρα πεταγεται ο καθε τυχαιος και γραφει την οποιαδηποτε Α@@@δια του αυτο ηταν πραγματικα μεγα λαθος
κατα τα αλλα τα παντα ζουν την αρχη τους την ακμη τους και την παρακμη τους ετσι ακριβως και το wotgr εχει περασει πλεον στην παρακμη αλλα η κατηφορα δεν τελειωνει απο οτι φαινεται

Οτι και να κάνουμε εσυ δεν σώζεσαι !!!! Θα καείς στην κόλαση του τονισμού και θα βραζεις στα καζανια του συντακτικού !!!  Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad 

οχι μπορω να αλλαξω αρκει να γνωρισω και εγω τον δασκαλο του founder σας παρακαλω μην μου κοψετε την τυχη μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

Έχω εγώ να σου γνωρίσω ένα δάσκαλο. Τον λένε κύριο SpellChecker.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 5:17 am

@ sisifos
πριν δωσεις το admin στον founder τα ειχες διαγραψει αλλιως που ειναι τα συνενωσεις συγχωνευσεις προτασεις συγκεντρωσεις αρχηγων παρουσιασεις και αλλα πολλα για να ανοιξουν καποιοι τα στραβα τους και να δουνε τι γραφανε ωστε και εγω να μπορεσω να εχω τις απαντησεις βασει των λεγομενων τους

ΥΓ. ευχαριστω για την συμβουλη αλλα μονο για τους τονους΄δεν θα το χρειαστω
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Admin Πεμ Ιουλ 17, 2014 5:30 am

sisifos έγραψε:
Να συμπεράνω λοιπόν πως και συ, όλοι οι άλλοι εδώ, αλλά και όλα τα υπόλοιπα παιδια που συνεχίζουν να γράφουν στο wotgr, έχετε την ιδια ανοχή σε φασιστικές νοοτροπίες αφου συνεχιζεiς και συνεχίζουν να συμμετέχουν σε αυτό? Γιατί δε βλεπω να ξεχωρίζει σε κάτι άλλο η GBOA από όλους τους άλλους. Εκτός και αν όντως είσαι εμπαθής και έχεις κάτι με την ομάδα μας.

Να συμπεράνεις για εμένα οτι δεν έχω καμία ανοχή σε φασιστικές νοοτροπίες και συνεχίζω να συμμετέχω γιατί θεωρώ οτι τα fora ανήκουν στο κοινό τους.

Τα προβλήματα αρχίζουν όταν ο κάθε admin και founder νομίζει οτι έχει εξουσία επάνω στους υπόλοιπους.

Η GBOA λέει οτι δεν συμφωνεί με την αυστηρή διαχείριση - σεβαστό σαν θέση αλλά επέτρεψε μου να το θεωρώ τεράστια ανοχή όταν μιλάμε για ελευθερία έκφρασης.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 17, 2014 5:40 am

Μπορείς σε παρακαλώ α μου εξηγήσεις πια είναι η διαφορά της GBOA από όλους τους υπόλοιπους και γιατί θα πρέπει να απολόγηθουμε μόνο εμεις που συμμετέχουμε στο φόρουμ?
Επειδή υπαρχει μια υπόνοια πως ο admin του φόρουμ είναι μέλος της ομάδας μας?
Ο καθένας που ανήκει σε μια ομάδα έχει το δικαίωμα να έχει παράλληλα και όποιες άλλες δραστηριότητες θέλει και δεν χρειάζεται να δίνει αναφορά στην ομάδα του γι αυτές.
Εσύ δηλαδή τι προτείνεις να κάνουμε σαν ομαδα? Να ερευνήσουμε αν ο admin είναι μέλος μας και να τον εξοστρακίσουμε επειδή διευθύνει ένα φόρουμ με λάθος τρόπο? Εμένα αυτό μου φέρνει περισσότερο φασιστικό από αυτα που κατηγορείτε εσεις σαν φασιστικά.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 17, 2014 5:46 am

nai ok ... και μόνο που χρησημοποιείς το : "Επειδή υπαρχει μια υπόνοια πως ο admin του φόρουμ είναι μέλος της ομάδας μας?" κόβεις καθ σοβαρη πιθανότητα για συζήτηση ...

ΥΓ) ΧΡηστο .... μετα τους αρνητες των στατς θα εχουμε τωρα και αρνητες της ορθογραφίας ???  Shocked Shocked Shocked Razz Razz Razz 
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 5:47 am

sisifos έγραψε:Μπορείς σε παρακαλώ α μου εξηγήσεις πια είναι η διαφορά της GBOA από όλους τους υπόλοιπους και γιατί θα πρέπει να απολόγηθουμε μόνο εμεις που συμμετέχουμε στο φόρουμ?
Επειδή υπαρχει μια υπόνοια πως ο admin του φόρουμ είναι μέλος της ομάδας μας?
Ο καθένας που ανήκει σε μια ομάδα έχει το δικαίωμα να έχει παράλληλα και όποιες άλλες δραστηριότητες θέλει και δεν χρειάζεται να δίνει αναφορά στην ομάδα του γι αυτές.
Εσύ δηλαδή τι προτείνεις να κάνουμε σαν ομαδα? Να ερευνήσουμε αν ο admin είναι μέλος μας και να τον εξοστρακίσουμε επειδή διευθύνει ένα φόρουμ με λάθος τρόπο? Εμένα αυτό μου φέρνει περισσότερο φασιστικό από αυτα που κατηγορείτε εσεις σαν φασιστικά.

χαχαχααχα δηλαδη μας λες οτι δεν ξερεις που εδωσες το administration του forum που ειχες δημειουργησεις εσυ πρεπει να μας περνας για χαπατα τελικα
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Admin Πεμ Ιουλ 17, 2014 5:50 am

Για τους άλλους τι να απαντήσω εγώ ? Smile
Σου είπα οτι θεωρώ οτι τα fora ανήκουν στο κοινό τους, άλλος μπορεί να έχει άλλη άποψη.

Εγώ θα τον είχα εκπαραθυρώσει αν ήταν σε ομάδα που μπορούσα να το κάνω, ή θα είχα φύγει ο ίδιος από την ομάδα.

Οχι για τι κάνει κάτι με λάθος τρόπο αλλά γιατί έχει φασιστική νοοτροπία και συμπεριφορά.

Καλός η κακός ο φασισμός είναι άσπρο μαύρο, είτε είσαι φασίστας είτε δεν είσαι - δεν υφίσταται ολίγον τι φασίστας.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 17, 2014 5:53 am

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 L3KX4aF

sorry den antexa Very Happy Very Happy Very Happy
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 5:55 am

xiale έγραψε:Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 L3KX4aF

sorry den antexa Very Happy Very Happy Very Happy

τελικα τον χρειαζωμαι τον δασκαλο
[img]Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Ixv4a1[/img]
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 17, 2014 6:02 am

cgakis έγραψε:
sisifos έγραψε:Μπορείς σε παρακαλώ α μου εξηγήσεις πια είναι η διαφορά της GBOA από όλους τους υπόλοιπους και γιατί θα πρέπει να απολόγηθουμε μόνο εμεις που συμμετέχουμε στο φόρουμ?
Επειδή υπαρχει μια υπόνοια πως ο admin του φόρουμ είναι μέλος της ομάδας μας?
Ο καθένας που ανήκει σε μια ομάδα έχει το δικαίωμα να έχει παράλληλα και όποιες άλλες δραστηριότητες θέλει και δεν χρειάζεται να δίνει αναφορά στην ομάδα του γι αυτές.
Εσύ δηλαδή τι προτείνεις να κάνουμε σαν ομαδα? Να ερευνήσουμε αν ο admin είναι μέλος μας και να τον εξοστρακίσουμε επειδή διευθύνει ένα φόρουμ με λάθος τρόπο? Εμένα αυτό μου φέρνει περισσότερο φασιστικό από αυτα που κατηγορείτε εσεις σαν φασιστικά.

χαχαχααχα δηλαδη μας λες οτι δεν ξερεις που εδωσες το administration του forum που ειχες δημειουργησεις εσυ πρεπει να μας περνας για χαπατα τελικα

Δεν περναω κανένα για χαπατο φίλε μου. Ξερω πολύ καλα σε ποιον έδωσα το φόρουμ, οπως ξέρω πολύ καλά και την υπόσχεση που του εδωσα πως δεν θα αναφέρω το όνομα του. Από μένα λοιπόν όνομα δεν θα ακούσετε. Αν θέλει ας σας το πει ο ίδιος.

Admin έγραψε:Για τους άλλους τι να απαντήσω εγώ ? Smile

Εγώ θα τον είχα εκπαραθυρώσει αν ήταν σε ομάδα που μπορούσα να το κάνω, ή θα είχα φύγει ο ίδιος από την ομάδα.

Οχι για τι κάνει κάτι με λάθος τρόπο αλλά γιατί έχει φασιστική νοοτροπία και συμπεριφορά.

Καλός η κακός ο φασισμός είναι άσπρο μαύρο, είτε είσαι φασίστας είτε δεν είσαι - δεν υφίσταται ολίγον τι φασίστας.

Ουάου!! Ρε τι σου κάνει η εξουσία ε? Θα τον είχες σουτάρει αν είχες δύναμη στην ομάδα του ε? Χμμμ...για κατσε να βάλω το 2ο Γραφείο της GBOA να ελεγξει όλα τα μέλη της για τυχών φόρουμ, μπλογκς και ιστοσελίδες που τηρούν και όσες δεν μας κάθονται καλά θα τους σουτάρουμε. Και μετά μιλάμε για φασισμο. Εεεεε ρε υποκρισία!!!!!

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Admin Πεμ Ιουλ 17, 2014 6:16 am

Ουάου!! Ρε τι σου κάνει η εξουσία ε? Θα τον είχες σουτάρει αν είχες δύναμη στην ομάδα του ε? Χμμμ...για κατσε να βάλω το 2ο Γραφείο της GBOA να ελεγξει όλα τα μέλη της για τυχών φόρουμ, μπλογκς και ιστοσελίδες που τηρούν και όσες δεν μας κάθονται καλά θα τους σουτάρουμε. Και μετά μιλάμε για φασισμο. Εεεεε ρε υποκρισία!!!!!

Αυτό σημαίνει μηδενική ανοχή στον φασισμό. Αν ήταν το θέμα παιδεραστία θα μου έλεγες πάλι ότι είμαι υποκριτής αν τον σούταρα ? Καταλαβαίνεις λοιπόν οτι υπάρχουν πράγματα που είναι αποδεκτά και πράγματα που δεν είναι αποδεκτά.

Για μένα αυτά τα δύο είναι το ίδιο προκλητικά - το ότι έχω ξεκάθαρη θέση δεν κάνει εμένα υποκριτή, εσάς κάνει φασίστες.(φαντάζομαι όχι όλους γιατί θα υπάρχουν και κάμποσοι στην GBOA που διαφωνούν με αυτή την συμπεριφορά)

Δεν χρειάζεται να βάλεις κανέναν να ελέγξει, ξέρετε ήδη οτι είναι δικός σας - δεν φαντάζομαι η ηγεσία της GBOA να δηλώνει δημόσια οτι δεν ξέρει αν είναι δικός σας αφού εσύ τον διόρισες...

Και στο wotgr ανήκε και στην ομάδα GBOA...
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 17, 2014 7:06 am

Προσεξε σου ξαναλέω γιατί ξεστομίζεις πολυ ελαφρά πολυ βαριες κουβέντες. Τόσο ελαφρά που γίνεσαι γελοίος.
Και στην τελικη ποιος είσαι εσύ που θα κρίνεις τόσο σοφα ποιες συμπεριφορες είναι φασιστικες και ποιες όχι. Μπήκες σε ένα φόρουμ που έχει κάποιους κανόνες που δε σου αρέσουν και από αυτό εξυπακούεται πως αυτος που το διευθύνει είναι φασίστας και αυτοί που γραφουν σε αυτό το φόρουμ φασίστες επίσης και η ομαδα που ανηκει ο admin επίσης φασίστες!!! Ο ποιο φασίστας είσαι εσυ μου φάινεται τελικά που βάζεις ταμπέλες σε ανθρώπους τόσο απλόχερα και με ελαφρά την καρδία.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 17, 2014 7:19 am

sisifos έγραψε:Προσεξε σου ξαναλέω γιατί ξεστομίζεις πολυ ελαφρά πολυ βαριες κουβέντες.  Τόσο ελαφρά που γίνεσαι γελοίος.
Και στην τελικη ποιος είσαι εσύ που θα κρίνεις τόσο σοφα ποιες συμπεριφορες είναι φασιστικες και ποιες όχι. Μπήκες σε ένα φόρουμ που έχει κάποιους κανόνες που δε σου αρέσουν και από αυτό εξυπακούεται πως αυτος που το διευθύνει είναι φασίστας και αυτοί που γραφουν σε αυτό το φόρουμ φασίστες επίσης και η ομαδα που ανηκει ο admin επίσης φασίστες!!! Ο ποιο φασίστας είσαι εσυ μου φάινεται τελικά που βάζεις ταμπέλες σε ανθρώπους τόσο απλόχερα και με ελαφρά την καρδία.

Ειναι εύκολο να γενικεύεις, εύκολο να βάζεις ταμπέλες ... Άλλωστε έτσι δεν χρειάζεται να μιλήσεις και για την ταμπακιέρα ... Ο άνθρωπος σου λέει κάτι πολύ απλό. Οτι το αποπαίδι σου που πάσαρες το φορουμ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΙΣΤΑΣ γιατι με απώτερους σκοπούς και κρυφές (οχι και τοσο) ατζέντες εκμεταλευεται την "δυναμη" που έχει και στερεί επιλεκτικά απο κοσμο την ελευθεριά της έκφρασης...
Λυπάμαι αλλα μια έννοια δεν αλλάζει επειδή απλά δεν μας βολευει...

ΥΓ) να σου φέρω ενα παραδειγματακι ... ο "διπλωμάτης" σας έχει βγει και λέει (για μένα ) παπαντζες με ξύλινο λόγο και μας πουλάει και Ελληνικό όνειρο ... Αλλα δεν μπορώ να απαντήσω γιατί ο φασίστας δεν μας επιτρέπει ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xiale στις Πεμ Ιουλ 17, 2014 7:31 am, 1 φορά
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Admin Πεμ Ιουλ 17, 2014 7:24 am

Founder (wotgr) έγραψε:
Και για να τελειώσουμε την συζήτηση: Η ελευθερία λόγο που έχεις στο Forum αυτό είναι ελεημοσύνη μου και μάλιστα με δύο τρόπους.
1. Εγώ όταν κανείς(ούτε και εσύ) δεν ήθελε να πάρει την ευθύνη(γιατί άμα είσαι ADMIN ούτε να τρολάρις μπορείς ούτε να βάζεις φιτιλιές ούτε και να διαφημίζεις την ομάδα σου.) πήρα το FORUM και το κράτησα ανοικτό.
2. Επειδή σε ανέχομαι και αντί να σου ρίξω ένα BAN και να τελειώνω κάθομαι και σου γράφω.

Αυτό που μου έγραψε ο Founder είναι αρκετά φασιστικό για τα μέτρα της GBOA και τα δικά σου ή δεν έχετε πρόβλημα με τέτοιες συμπεριφορές ?

p.s. Το έστειλε 15/7 πριν αρχίσω να τον λέω φασίστα δημόσια. Μετά έμαθα οτι ανήκει στην GBOA και άρχισα να σχηματίζω γνώμη για την ανοχή σας.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Πεμ Ιουλ 17, 2014 7:37 am, 3 φορές συνολικά
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Perseas Πεμ Ιουλ 17, 2014 7:29 am

Να προτείνουμε τον founder για νέο Γ.Γ του ΟΗΕ, πριν μας φάει τη θέση η Μέρκελ.
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 17, 2014 7:46 am

xiale έγραψε:
sisifos έγραψε:Προσεξε σου ξαναλέω γιατί ξεστομίζεις πολυ ελαφρά πολυ βαριες κουβέντες.  Τόσο ελαφρά που γίνεσαι γελοίος.
Και στην τελικη ποιος είσαι εσύ που θα κρίνεις τόσο σοφα ποιες συμπεριφορες είναι φασιστικες και ποιες όχι. Μπήκες σε ένα φόρουμ που έχει κάποιους κανόνες που δε σου αρέσουν και από αυτό εξυπακούεται πως αυτος που το διευθύνει είναι φασίστας και αυτοί που γραφουν σε αυτό το φόρουμ φασίστες επίσης και η ομαδα που ανηκει ο admin επίσης φασίστες!!! Ο ποιο φασίστας είσαι εσυ μου φάινεται τελικά που βάζεις ταμπέλες σε ανθρώπους τόσο απλόχερα και με ελαφρά την καρδία.

Ειναι εύκολο να γενικεύεις, εύκολο να βάζεις ταμπέλες ... Άλλωστε έτσι δεν χρειάζεται να μιλήσεις και για την ταμπακιέρα ... Ο άνθρωπος σου λέει κάτι πολύ απλό. Οτι το αποπαίδι σου που πάσαρες το φορουμ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΙΣΤΑΣ γιατι με απώτερους σκοπούς και κρυφές (οχι και τοσο) ατζέντες εκμεταλευεται την "δυναμη" που έχει και στερεί επιλεκτικά απο κοσμο την ελευθεριά της έκφρασης...
Λυπάμαι αλλα μια έννοια δεν αλλάζει επειδή απλά δεν μας βολευει...

ΥΓ) να σου φέρω ενα παραδειγματακι ... ο "διπλωμάτης" σας έχει βγει και λέει (για μένα ) παπαντζες με ξύλινο λόγο και μας πουλάει και Ελληνικό όνειρο ... Αλλα δεν μπορώ να απαντήσω γιατί ο φασίστας δεν μας επιτρέπει ...

Και γω σας λεω με ακόμα ποιο απλά λόγια και δε νοείτε ή δεν θέλετε να καταλάβετε. Τι δουλεια έχει η GBOA με τον τρόπο που ο founder διαχειρίζεται το φόρουμ? Γιατί κατηγορείται η GBOA για φασιστικές συμπεριφορες?
Δεν μιλαει ο δικος σας διπλωμάτης xiale στο φόρουμ? Δεν μιλανε και οι αρχηγοί σας? Φιμώθηκε κανένας? Εσυ γιατί καίγεσαι να μιλήσεις? Δεν τα καταφέρνουν αυτοί και θες να πας να βοηθήσεις? Πες να σε κάνουν διπλωμάτη να μπεις να μιλας. Τοσο απλά!

Admin έγραψε:
Founder (wotgr) έγραψε:
Και για να τελειώσουμε την συζήτηση: Η ελευθερία λόγο που έχεις στο Forum αυτό είναι ελεημοσύνη μου και μάλιστα με δύο τρόπους.
1. Εγώ όταν κανείς(ούτε και εσύ) δεν ήθελε να πάρει την ευθύνη(γιατί άμα είσαι ADMIN ούτε να τρολάρις μπορείς ούτε να βάζεις φιτιλιές ούτε και να διαφημίζεις την ομάδα σου.) πήρα το FORUM και το κράτησα ανοικτό.
2. Επειδή σε ανέχομαι και αντί να σου ρίξω ένα BAN και να τελειώνω κάθομαι και σου γράφω.

Αυτό που μου έγραψε ο Founder είναι αρκετά φασιστικό για τα μέτρα της GBOA και τα δικά σου ή δεν έχετε πρόβλημα με τέτοιες συμπεριφορές ?

Εσύ τι έγραψες για να πάρεις τέτοια απάντηση δεν μας είπες. Αλλά δεν είναι αυτο το θεμα μας. Γιατί ανακατεύεται την GBOA σε όλο αυτό δεν μπορω να καταλάβω. Γιατί οφείλει η GBOA να δίνει εξηγήσεις για τον τρόπο που λειτουργει το wotgr?

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Admin Πεμ Ιουλ 17, 2014 7:53 am

ee3509 έγραψε:Θεωρώ την ελευθερία της έκφρασης δικαίωμα και όχι ελεημοσύνη εκ μέρους σου.

Αυτό.

και ξαναρωτάω :

Αυτό που μου έγραψε ο Founder είναι αρκετά φασιστικό για τα μέτρα της GBOA και τα δικά σου ή δεν έχετε πρόβλημα με τέτοιες συμπεριφορές ?
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης