Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

+15
Gregorakis
MementoM0ri
marita89
gr68
doggystyle
Sanguinius
Kostis_Larsson
Founder777
Dolofonos
xiale
Perseas
cgakis
Avacus
Admin
mparek4
19 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από cgakis Τρι Ιουλ 15, 2014 3:09 pm

τελικα αυτο το wotgr σε ποιον ανηκει θα μας πει κανεις
παντως ενα forum με στρατιωτικο κανονισμο δεν ειναι forum
η εννοια forum σημαινει μοιραζωμαι την γνωμη μου την γνωση μου και οτι αλλο σαν μεσο εποικοινωνιας
αυτο σημαινει οτι forum δεν ειναι αυτος που το ανοιξε αλλα ολοι αυτοι που συμμετεχουν σε αυτο
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Perseas Τρι Ιουλ 15, 2014 4:12 pm

sisifos έγραψε:Πριν αρχίσουν τα warnings και τα bans προσπάθησα μέσω του διαλόγου και μέσα από πολυσέλιδα ποστ να πείσω κάποιους πως η συμπεριφορά που είχαν δεν ήταν σωστή. Το μόνο που κατάφερα ήταν να κατηγορηθώ για εμπάθεια και εννοείτε πως συνέχιζαν απτόητοι γράφοντας με εκεί που δεν σβήνει.
Λες πως σε ένα φόρουμ αρκεί να μην παραβιάζονται βασικοι κανόνες (βρισιές και παράνομο υλικο) και είσαι οκ σαν υπευθυνος του.
Δηλαδή δεν θεωρείς τις επαναλαμβανόμενες προσβολές της προσωπικότητας του άλλου, το φόρουμ μπουλινκγ και πολλά άλλα είδη flaming που μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιος χωρις καν να παραβιάσει αυτούς τους βασικούς κανόνες, πρόβλημα? Αν δεν το κάνουν οι υπεύθυνοι του φόρουμ τότε ποιος θα προστατευσει τους χρηστες του από τέτοιες επιθέσεις?

Ερώτηση: Εγώ και ο dolofonos ποιούς κανόνες παραβιάσαμε (προσβολή προσωπικότητας, μπούλινγκ, flaming);
Ο dolofonos ζήτησε να μάθει κατόπιν δικής μου προτροπής γιατί με banare ο admin για ένα μήνα χωρίς warning όπως αναφέρετε στον κανονισμό που τόσο ευλαβικά εφαρμόζετε και αντί απάντησης έφαγε επίσης 15 μέρες ban. Οπότε για ποιούς κανόνες και ποιά ελευθερία λες; Πρόσεξε όμως επειδή θα τον δικαιολογήσεις, αυτά που θα αναφέρεις να έχουν την κοινή αίσθηση της λογικής και να περιέχουν και τεκμήρια.
Μιλάω προσωπικά όχι γενικά.
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Ιουλ 15, 2014 10:07 pm

Και γω μιλαω προσωπικα και οσα λέω αφορουν την περιοδο που είμουν εγώ υπευθυνος στο φόρουμ. Το τι γίνεται τώρα δεν με αφορά και δεν με ενδιαφέρει. Πλέον και σε αυτό εδώ το φόρουμ αλλά και στο wotgr ειμαι απλά άλλο ένα μέλος και το μόνο που κάνω είναι να μιλάω για τον εαυτό μου και την ομαδα μου.
Ξαναλέω αν καιγόσασταν για το wotgr και το μέλλον του ας ενδιαφερόσασταν όσο υπήρχε χρόνος και ζήταγα βοήθεια. Και κόψτε τα σάπια με το δεν προλάβαινα, είχα δουλειες, υποχρεώσεις κλπ. Γιατί όλοι όσοι φαίνεστε να κόπτεστε μια χαρα σας βλέπω να βρίσκετε καθημερινα χρόνο και για επικριτικά pm και για να γράφετε όλη την ώρα. Θέμα δεν έχω δει να σας έχει ξεφύγει ακόμα.
Το φόρουμ θα έμενε έτσι κι αλλιώς κλειστό αν δεν βρισκόταν κάποιος να το πάρει. Αυτός που βρέθηκε το πήρε. Και στην τελική όποιος και αν προσφερόταν πως θα ήξερα από πριν πως σκόπευε να το χρησιμοποιήσει? Απλά θα το έπερνε κάποιος για να ξανανοίξει. Το πήρε αυτός που το πήρε και το δουλευει όπως το δουλεύει. Δεν σας αρέσει? Ελάτε από δω. Τέλος.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από cgakis Τετ Ιουλ 16, 2014 12:59 am

sisifos έγραψε:.
Το φόρουμ θα έμενε έτσι κι αλλιώς κλειστό αν δεν βρισκόταν κάποιος να το πάρει. Αυτός που βρέθηκε το πήρε. Και στην τελική όποιος και αν προσφερόταν πως θα ήξερα από πριν πως σκόπευε να το χρησιμοποιήσει? Απλά θα το έπερνε κάποιος για να ξανανοίξει. Το πήρε αυτός που το πήρε και το δουλευει όπως το δουλεύει. Δεν σας αρέσει? Ελάτε από δω. Τέλος.

ηρθαμε νομιζω οτι φαινεται απλα κραταμε και την πισινη απο εκει για να τρωμε και κανενα [img]Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 4hryf4[/img]
σε οτι δεν αρεσει στον founder
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουλ 16, 2014 1:26 am

Δεν κρατατε την πισινή από κει. Δε νομίζω να είστε τόσο μαζόχες να σας αρέσουν τα ban. Απλά εκεί βρίσκετε όλο το κοινό που σας ενδιαφέρει και δυστυχώς για την ώρα δεν μπορείτε να κάνετε τπτ άλλο απο το να μένετε εκεί κάτω από συνθηκες που σίγουρα δεν σας αρέσουν.
Αν βρείτε κάποτε εδώ το playerbase που στοχεύετε είμαι σίγουρος πως δεν θα σας ξαναδούμε στο wotgr.
Έτσι για να λέμε και τα πράγματα με το όνομα τους.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από cgakis Τετ Ιουλ 16, 2014 1:52 am

@sisifos
συγκρατησου
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από xiale Τετ Ιουλ 16, 2014 8:30 am

Χμμμ

Πάμε πάλι λοιπόν γιατί μάλλον έχεις ξεχάσει( βολικότατα) μερικά πράγματα …
Ο ταραμάς στα ποστ που μίλαγα εγώ (άγνωστος με όλους (το λέω για να δεις ότι δεν είχε καν προσωπικά μαζί μου) αρχίζει και βρίζει ,σχολιάζει μέχρι και το τι έχω στο παντελόνι μου …  χαλάει τις παρουσιάσεις που έκανα και γενικότερα αποτρέπει όλους από το να έρθουν στην Helas Και στο τέλος απειλεί και να μας δείρει … Του είπες ποτέ τπτ ??? έφαγε κάνα μπαν από αυτά που τοσο απλόχερα μοιράζεις σε όλους εμας ???  

Παλι ο ίδιος συνεχίζει και πετάει λάσπες και κάθε φορά που τον πιέζουν να μιλήσει  συγκεκριμένα σφυρίζει κλέφτικα και πετάει την μπάλα στην κερκίδα (κατι που βλέπω έχεις υιοθετήσει και εσύ)…  

Ο λάσκας Σισυφε αν έκανε κατι αυτό ήταν κακό στην PNX γιατι αυτό εξευτελιζόταν … Αλλα εσεις μεσα στο κομπλεξ σας το βλέπατε επιθετικό ρεκρουτινγκ …  
Αντι να καταλάβετε ότι τα παιδιά (προς τιμήν τους) δεν του λένε να σκάσει σεβόμενος το δικαίωμα ΟΛΩΝ στην PNX να μιλάνε (εγω προσωπικά θα τον είχα σουτάρει στο πρώτο ποστ)  ξεκινάτε καινούρια λασποβολή  …

Και μια που ειπα για ρεκρουυιτινγκ , δεν πάει πολύ να μας πουλάει ηθική η GBOA ??? γιατι οσα είπα στο προηγούμενο ποστ ισχύουν μέχρι της τελευταίας τελείας… και μου στέλνετε τον αχαρακτήριστο να μου πει ότι έλεγα την Χριστίνα   πουτανα, που και να την έλεγα (που και που το ξέρει αυτός) τι σχέση έχει με το θέμα . Heroyinio και η μπαλα στην κερκίδα …
Και να στο πάω και λίγο παρακάτω .. Γούσταρε ο Δήμος Χριστινάκι και ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΙΡΕ … Αλλά όχι να μας πουλάτε και ήθος για επιθετικό ρεκρουιτινγκ (από τον στόκο πάντα)  Η μήπως να πούμε για το βράδυ της συζητησης της ενωσης της Helas στην PNX Εμφανίστικε ο Δημος στο Τς μας και μαζι με τον Γιαννη εκαναν οτι μπορούσαν να χαλάσουν την ένωση ??  

Τέλος αυτά τα στο διπλωματία μιλάνε μόνο διπλωμάτες και αρχηγοί αλλα εσύ μιλάς σαν αρχηγός της GBOA στο ΕVE είναι μαγικόοοο … Ας μιλάω και εγώ σαν CEO της επιχείρησης μου λοιπόν  και ο cgakis σαν πρόεδρος της τουαλέτας του  …

Α και που εισαι ο κανόνας για ανάρτηση λινκ ομάδων στο φορουμ λέει ότι αναρτώνται λινκ σε κανονικά φόρουμ σιτε ομάδων και μόνο όταν είναι ενεργά…  ποιouς από αυτους τους κανόνες σέβεται η COGR ??? KANENAN … απλα συντάσσονται μαζί σας ενάντια στην κακή PNX…  aaa και επίσης ο 37εμα έχει σπάσει κάθε κανονα του φορουμ … ειρωνευεται κανει προσωπικές επιθέσεις κανει επιθέσεις σε ομάδες γραφει greeklish …  αλλα το μπαν χαμερ κοιταει μονο ΠΝΧ …
Οπότε αν ειλικρινά θέλεις να βρεις την απάντηση στην ερώτηση σου κανε λίγο αυτοκριτική και ίσως καταλάβεις οτι προσπαθώντας να διαφυλάξεις τα συμφέροντα των κολλητών σου σε δημόσιο ελευθερο φορουμ βγήκες ο βλάκας της υπόθεσης και σκότωσες και την (πολύ και καλή μεχρι τοτε) δουλειά σου ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουλ 16, 2014 9:22 am

Xiale ποσες φορές θα το πω ακόμα για να το χωνεψετε? Δεν έχω πλεον καμια σχεση με το φόρουμ και με όσα γίνονται σε αυτό. Γκεγκε?
Αν θες να σχολιαζεις κάτι για το φόρουμ απευθυνόμενος σε μένα θα σχολιάζεις πραματα που έγιναν όσο είμουν admin.
Και αν θυμάμαι καλά το διαστημα των 2 χρονων που το είχα έπεσαν όλα κι όλα 5 ban, όλα για σχολιασμο του τρόπου διαχείρησης και κανένα για τις ιδεες σας ή ότιδήποτε άλλο και διαγράφηκαν μερικά ποστς χωρις νοημα και χρησιμοτητα επειδή βριζόταν μανάδες και πατεράδες.
Για την λάσπη μην μιλας καλύτερα. Η λάσπη φέρνει λάσπη φίλε μου xiale. Αν θες να μιλησουμε για λάσπη κοιτάξτε πόσες φορές με κατηγορήσατε για εμπάθεια με το που τολμούσα να κάνω μια παρατήρηση. Έτσι απλά επειδη ανήκα σε κάποια ομάδα. Και δείτε επίσης αν κάποια από όλες αυτες τις φορες χρησιμοποιήσα την δύναμη που είχα σαν admin για να σας φιμώσω. Ρώτα το φίλο σου το cgaki. Νομίζω θα έχει χάσει το μέτρημα. Ρώτα και τον εαυτό σου επίσης.

Για το Χριστινάκι που λες δε γνωρίζω καθώς δεν την ξέρω καν την κοπέλα. Δεν έχουμε μιλήσει κάν στο TS. Αυτό που ξέρω είναι πως ήρθε μόνη της στο TS μας. Αν θες τέτοιες κουβέντες επι προσωπικου να τις κάνεις με αυτούς που τους αφορά. Χριστινα, Δημο, Τρυφωνα.

Για τα logo των ομάδων τώρα. Ξαναλέω δεν μου πέφτει λόγος πλέον αλλά αν πρόσεξες η CoGR είναι η μόνη ομάδα που έβαλε παρουσίαση και γι αυτό αναρτήθηκε το logo της. Βάλτε και σεις και θα μπει λογικά και το δικό σας.

Τραβάς κάνα ζόρι που μιλάω στην διπλωματία? Είμαι αρχηγός στο τμήμα EVE της GBOA και έχω κάθε δικαίωμα να μιλάω και να υπερασπίζομαι την ομάδα μου. Η GBOA υποστηρίζει αρκετά παιχνίδια και στην διοικηση έχουν ρόλο όλοι οι υπευθυνοι από όλα αυτά τα παιχνίδια. Δεν θα σου δώσουμε αναφορά για το ποιοι είμαστε στη διοίκηση και γιατί. Ρωτήσαμε εμείς τι σημαίνει community commander για την PNX? Μιλάει ελευθερα ο GatHunter που δηλώνει τέτοιος?. Το νοημα είναι να μιλα κάποιος υπευθυνα αποδεχόμενος πως αντιπροσωπευει την ομάδα του και η ομάδα του να το δέχετε φυσικά, και όχι το αξίωμα.

PS αν θες να συνεχίσουμε την κουβέντα σχετικά με το φόρουμ θα με ρωτας για πραγματα που έγιναν όσο είμουν υπευθυνος εγώ. Δεν έχω καμια υποχρέωση και όρεξη να μιλάω για ότι γινεται τώρα. Εξάλου γι αυτό τα παράτησα. Αν έχεις θέμα με τον νέο admin να απευθυνθείς σε αυτόν. Δεν είμαι ο δικηγόρος του.

Αυτοκριτική θα πρέπει να κάνουμε όλοι αν θέλουμε να βγει τπτ από αυτη την ιστορία. Εγώ την έκανα την αυτοκριτική μου και αποφάσισα πως είμουν μεγάλος μακακας που ασχολήθηκα τόσο καιρό με την ελληνική κοινότητα. Το μόνο που εισέπραξα ήταν προσβολές και λάσπη. Τα παράτησα και βρήκα την υγεία μου.  Αν κάνετε και σεις λίγη αυτοκριτική μπορεί και να βρείτε λίγη ηρεμία.

Ελπίζω να σε κάλυψα και να μην πέταξα την μπαλα στο γηπεδο. Αν έχεις απορίες μπορεις να ρωτήσεις  Razz

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Perseas Τετ Ιουλ 16, 2014 10:39 am

Sisife σε ρωτάω γιατί μια και είσαι στην ίδια clan με τον founder μπορείς να μάθεις κάνοντάς του μια απλή ερώτηση και να μου λύσεις τις απορίες.
Απ' ότι είδα ο founder στην ομάδα της GBOA ανήκει.
Εννοείτε ότι γνωρίζω ότι δεν είσαι ο admin του wotgr.
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από xiale Τετ Ιουλ 16, 2014 10:41 am

1ο σου λάθος είναι ότι θεωρείς ότι δεν έχεις καμία σχέση με το φορουμ. Που να χτυπιέσαι θα είσαι πάντα ο Σισυφος του Wotgr και το WOTgr του Σίσυφου.
Το βασικό θέμα όμως είναι οτι απο την στιγμή που η μεταβίβαση έγινε απο GBOA σε GBOA και σε τέτοιο κλίμα υπάρχει συνέχεια και κυρίως ταύτιση στο μυαλό του κόσμου ... Αν ο Αντώνης είχε τελειώσει με το φορουμ θα έβγαινε και θα έλεγε παίδες τέλος αναλαμβάνει ο Αλέξης και δεν θα γινόταν όλο αυτο το θεατράκι που εγινε στην αλλαγή και δημιούργησε απιστευτιο κλίμα αμφισβήτησης ...

Αυτα που σου είπα για τον Ταραμά με σενα αντμιν εγιναν. Γιατι εκει σφυριζες κλέφτικα ενώ όταν εσφαλμένα πίστεψες οτι ο Λασκας έκανε recruiting για την PNX αντέδρασες σαν να σε πυροβόλησαν? Αυτα που ειπα για την GBOA ισχύουν και αν θελεις και την προσωπική γνώμη μου είναι ανθρώπινα και κατανοητά. Αλλα σε συνδυασμό με τα μαθήματα ήθους που προσπαθήσατε να μας προσφέρετε σας κάνουν διπρόσωπους ...

Ναι τραβάω ενα τεράστιο ζόρι που μιλάς στην διπλωματία γιατί συμφωνα με τους κανόνες που τόσο αγαπάτε να εφαρμόζετε σε μέλοι της PNX θα έπρεπε να εχεις φάει μπαν 23456678 χρόνια ... Γιατι μιλάς στο φορουμ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ενός παιχνιδιού που λέγεται WOT με τανξάκια σαν διοικητής μιας ομάδας διαστημοπλοίων ... Smile Και αν θέλεις την προσωπική μου άποψη πάλι θα σου πω οτι πολύ καλά κάνεις, απλά θα έπρεπε να ισχύει για όλους . Οπότε πάλι δυο μέτρα και δυο σταθμά ...

Τωρα όσον αφορά την GOGR:
Ειδικοί κανονισμοί για τις ομάδες (clans)
5. Εμβλήματα στην δεξιά στήλη του φόρουμ μας θα μπορούν να έχουν μόνο ομάδες που διαθέτουν δικές τους ιστοσελίδες (στις οποίες και θα παραπέμπει το έμβλημα) και έχουν αναρτήσει σε αυτές το αντίστοιχο σήμα του φόρουμ μας με link. H διαχείριση του φόρουμ μας διατηρεί την επιφύλαξη ανάρτησης συγκεκριμένου αριθμού εμβλημάτων αν κρίνει ότι δημιουργείται πρόβλημα (χώρος κλπ).
Εγω παλι διαβάζω να λέει για 3 προϋποθέσεις ανάρτησης λινκ που δεν τηρούνται και πουθενά για παρουσίαση ομάδας ... αλλά αφου δεν σε αφορα το καινούριο φόρουμ κανε πως δεν το διάβασες Smile

Εντέλει ειλικρινά δεν καταλαβαίνω πως αναγνωρίζεις στον εαυτό σου το δικαίωμα να μιλάει πότε σαν Σισυφος πότε σαν GBOA και δεν αναγνωρίζεις στον Λασκα το δικαίωμα να μιλάει σαν τον γνωστό εκνευριστικό εαυτό του ...

Ας δεχτούμε λοιπόν οτι πάντα ήσουν καλοπροέρετος και απλά κάποια στιγμή μπούχτισες και αποφάσισες να αλλάξεις στάση ... Το θέμα είναι οτι το τιμινγκ σου ήταν τραγικό ... Γιατί ανεχόσουν τα πάντα οταν τα έκαναν οι αποδώ και δεν έτρεχε τίποτα και ξαφνικά έγινες ο τιμωρός των πάντων όταν πίστευες ότι τα έκαναν οι αποκει. Και η τραγική ειρωνεία είναι οτί αυτός είναι ενας διαχωρισμός που δεν θα 'έπρεπε να υπάρχει και δεν θα υπήρχε αν δεν είχαν συμβάλει καθοριστικά 2-3 τυπάκια ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουλ 16, 2014 11:48 am

To timing ήταν μια χαρά φίλε μου. Ανεχόμουν τους πάντες για πολύ καιρό. Μου κοπάνας για τον ταραμα και τον ταραμά αλλά για πες μου ο laskas πόσα ban έφαγε μετά από όλα αυτα που έκανε? Ο cgakis που με αποκαλούσε επανειλημένα εμπαθή είτε ευθέως είτε με υπονοούμενα ποσα ban έφαγε? Για ρώτα τους? Εσύ? Έφαγες πολλά ban?
Όταν είδα πως δεν άντεχα άλλο και είχα χάσει την υπομονή μου προτίμησα να τα παρατήσω. Αν δεν σας άρεσε και αν δε σας βολευουν οι εξελίξεις αυτό είναι κακό timing για εσάς και όχι για μένα.

Όποτε μιλαω για την GBOA, έχω τα @@ να μιλάω και να εκπροσωπώ την ομάδα μου και η ομάδα μου έχει τα @@ να το δέχεται και να το αναγνωρίσει αυτό καθιστόντας και εμενα και αυτήν υπευθυνους για αυτά που λέω.
Αντίθετα ο laskas μιλουσε για την PNX, επιτεθόταν σε άλλες ομάδες, αλλά μιλούσε σαν laskas ενώ παράλληλα η ομάδα του ποτε δεν δεχτηκε πως την αντιπροσωπευει παρόλο που δήλωναν πως συμφωνούσαν σε αυτά που έλεγε και έκανε. Βλέπεις καμία ομοιότητα αναμεσα μας?

Με τα εμβλήματα που επιμένεις. Ρωτάω. Ζητήσατε από τον admin να σας βάλει έμβλημα ή τι χρειάζεται τέλος πάντων για να σας βάλει και δεν το έκανε? Ή περιμένετε έτσι απλά να σας το περάσει? Γιατι από ότι βλέπω δεν υπάρχει σήμα και καμιάς άλλης ομάδας πέραν της CoGR. Ζητήστε το πρώτα και μετά ξαναμιλάμε. Σε αυτό σου απάντησα απλα γιατι ειρωνευτηκες τον τροπο που υπεθεσες πως θα σε απεφευγα.

Για τη διπώματία τράβα όσο ζόρι θέλεις. Εχω δικαίωμα να γράφω εκει γιατί ανήκω στην διοίκηση της GBOA και δεν θα σου δώσουμε καμια αναφορά αν βρισκομαι εκει γιατι παίζω διαστημόπλοια ή κουκλες Μπαρμπι.

Όσο και να χτυπιέστε δεν είμαι πλεον ο sisifos του wotgr, αλλά ο sisifos της GBOA. Δυστυχώς για σας αυτό δεν γίνεται και δεν πρόκειτε να αλλάξει. Και ναι βγήκα και το δήλωσα με τον πιο ηχηρό τρόπο. Κλειδώνοντας το φόρουμ. Εκει ακριβως έληξε και η δική μου θητεία. Το φόρουμ ξεκλειδωσε υπο άλλη διαχείρηση και δεν έχει πλεον να κάνει τίποτα με εμενα. Και για να σε προλάβω και να σε γλυτώσω από τον κόπο, ο πρωτος που έμαθε πως ψάχνω για αντικαταστάτη ήταν ο αρχηγός σας ο cgakis και μάλιστα ρώτησα ευθεως μπροστά του πως είμαι ανοικτός σε προτάσεις για να το αναλάβει όποιος ενδιαφέρεται. Δυστυχως σφυριξε κλεφτικα και υποθέτω δεν ενημέρωσε και κανέναν άλλο από εσας καθως δεν είδα καποιον να ενδιαφέρεται. Το πήρε λοιπόν αυτός που το πηρε γιατι ήταν ο μονος που προσφέρθηκε.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Admin Τετ Ιουλ 16, 2014 12:00 pm

Οπότε ο Admin που ανήκει στην GBOA και γράφει στο forum εκπροσωπεί την GBOA ?

Η GBOA αποδέχεται αυτού του είδους την φασιστική νοοτροπία απο παίκτες της σε δημόσιο forum ?

Στην GBOA έτσι λειτουργείτε ?

Ποια είναι η θέση σου σαν διπλωμάτη της GBOA για τον τρόπο λειτουργίας του forum απο μέλος της ομάδας σου ?

p.s. μην πετάξεις την μπάλα στην εξέδρα...
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Dolofonos Τετ Ιουλ 16, 2014 12:12 pm

Sisife τι λες??? Πότε συμφωνήσαμε με αυτά που λέει ο λάσκας? Γίνεσαι πολύ γρήγορα νέος ταραμάς. Το φόρουμ εσύ το έχασες, διότι καθαρά άρχισες να γέρνεις προς μία πλευρά είτε σ αρέσει είτε όχι.
Dolofonos
Dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Perseas Τετ Ιουλ 16, 2014 12:20 pm

sisifos έγραψε:Με τα εμβλήματα που επιμένεις. Ρωτάω. Ζητήσατε από τον admin να σας βάλει έμβλημα ή τι χρειάζεται τέλος πάντων για να σας βάλει και δεν το έκανε? Ή περιμένετε έτσι απλά να σας το περάσει? Γιατι από ότι βλέπω δεν υπάρχει σήμα και καμιάς άλλης ομάδας πέραν της CoGR. Ζητήστε το πρώτα και μετά ξαναμιλάμε. Σε αυτό σου απάντησα απλα γιατι ειρωνευτηκες τον τροπο που υπεθεσες πως θα σε απεφευγα.

Αυτό απαντάει σε αυτό;

xiale έγραψε:Ειδικοί κανονισμοί για τις ομάδες (clans)
5. Εμβλήματα στην δεξιά στήλη του φόρουμ μας θα μπορούν να έχουν μόνο ομάδες που διαθέτουν δικές τους ιστοσελίδες (στις οποίες και θα παραπέμπει το έμβλημα) και έχουν αναρτήσει σε αυτές το αντίστοιχο σήμα του φόρουμ μας με link. H διαχείριση του φόρουμ μας διατηρεί την επιφύλαξη ανάρτησης συγκεκριμένου αριθμού εμβλημάτων αν κρίνει ότι δημιουργείται πρόβλημα (χώρος κλπ).
Εγω παλι διαβάζω να λέει για 3 προϋποθέσεις ανάρτησης λινκ που δεν τηρούνται και πουθενά για παρουσίαση ομάδας ... αλλά αφου δεν σε αφορα το καινούριο φόρουμ κανε πως δεν το διάβασες.

Μπερδεύομαι, δηλαδή στην τήρηση του κανόνα απαντάμε με εξαίρεση;  No
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουλ 16, 2014 12:40 pm

Admin έγραψε:Οπότε ο Admin που ανήκει στην GBOA και γράφει στο forum εκπροσωπεί την GBOA ?

Η GBOA αποδέχεται αυτού του είδους την φασιστική νοοτροπία απο παίκτες της σε δημόσιο forum ?

Στην GBOA έτσι λειτουργείτε ?

Ποια είναι η θέση σου σαν διπλωμάτη της GBOA για τον τρόπο λειτουργίας του forum απο μέλος της ομάδας σου ?

p.s. μην πετάξεις την μπάλα στην εξέδρα...

Δεν συνηθίζω να αποφευγω συζητήσεις γιατί δεν έχω τίποτα να κρύψω ή να φοβηιώ οπότε μην ανησυχείς.
Δεν είδα πουθενα τον νέο admin να μιλα για την GBOA πολυ περισσότερο δε να την υποστηρίζει. Το μόνο που τον έχω δει να κάνει είναι να μοιράζει αδιακρίτως ban. Εχουμε φάει αρκετά και από την GBOA αλλα αυτά επειδή δεν συμφέρουν είτε κανουν πως δεν τα βλέπουν είτε τα διακομοδούν.
Κάποτε η GBOA τιμωρούσε συμπεριφορές παικτών της ακομα και αν αυτές γινόταν σε μέρη που δεν αφορούσαν την ομάδα. Συνηδοποιήσαμε όμως με την βοήθεια σας πως αυτό ήταν μακακια μας τελικά και απλα δωρίζαμε παικτες μας σε άλλες ομαδες. Ετσι αλλάξαμε την φιλοσοφία μας. Πλεον οι παικτες είναι ελευθεροι να πράτουν όπως θέλουν αρκει να μην ανακατευουν την ομαδα μας σε αυτά που πραττουν.
Δεν με αφορά να σχολιασω κάτι που κανει ένα μέλος της ομαδας μου όταν αυτό που κανει δεν αφορά και δεν ανακατευει την ομαδα μου.

Dolofonos έγραψε:Sisife τι λες??? Πότε συμφωνήσαμε με αυτά που λέει ο λάσκας? Γίνεσαι πολύ γρήγορα νέος ταραμάς. Το φόρουμ εσύ το έχασες, διότι καθαρά άρχισες να γέρνεις προς μία πλευρά είτε σ αρέσει είτε όχι.

Dolofone οποτε λεω κάτι το λεω γιατί έχει γίνει. Δεν συνηθίζω να λεω αερολογίες.

cgakis έγραψε:για να μην συνεχιστει αλλο αυτο το θεμα θα πω μονο οτι ο LASKAS γραφει προσωπικες αποψεις (χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι λαθος)  και δεν μιλαει εξ ονοματος τoυ PNX gaming community
ο κωστας ειδε με τα ματια του οτι μονο μεσω ενος ανταγωνιστικου community - clan  μπορεις να κερδισεις μεγαλες clan στην καθημερηνοτητα και οχι σαν τον κομμιτη να κανεις μια νικη ή να κλεβεις μια νικη απεναντη σε μια μεγαλη clan

http://wotgr.forumgreek.com/t590-topic
Ελπίζω να σε καλυψα.

To φορουμ δεν το έχασα φίλε. Το παράτησα. Και το παράτησα γιατί οι περισσότεροι περαν από μερικών εξαιρέσεων δεν άξιζαν τον χρόνο που διεθετα.  Εχει διαφορά φίλε μου.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουλ 16, 2014 12:55 pm

Perseas έγραψε:
sisifos έγραψε:Με τα εμβλήματα που επιμένεις. Ρωτάω. Ζητήσατε από τον admin να σας βάλει έμβλημα ή τι χρειάζεται τέλος πάντων για να σας βάλει και δεν το έκανε? Ή περιμένετε έτσι απλά να σας το περάσει? Γιατι από ότι βλέπω δεν υπάρχει σήμα και καμιάς άλλης ομάδας πέραν της CoGR. Ζητήστε το πρώτα και μετά ξαναμιλάμε. Σε αυτό σου απάντησα απλα γιατι ειρωνευτηκες τον τροπο που υπεθεσες πως θα σε απεφευγα.

Αυτό απαντάει σε αυτό;

xiale έγραψε:Ειδικοί κανονισμοί για τις ομάδες (clans)
5. Εμβλήματα στην δεξιά στήλη του φόρουμ μας θα μπορούν να έχουν μόνο ομάδες που διαθέτουν δικές τους ιστοσελίδες (στις οποίες και θα παραπέμπει το έμβλημα) και έχουν αναρτήσει σε αυτές το αντίστοιχο σήμα του φόρουμ μας με link. H διαχείριση του φόρουμ μας διατηρεί την επιφύλαξη ανάρτησης συγκεκριμένου αριθμού εμβλημάτων αν κρίνει ότι δημιουργείται πρόβλημα (χώρος κλπ).
Εγω παλι διαβάζω να λέει για 3 προϋποθέσεις ανάρτησης λινκ που δεν τηρούνται και πουθενά για παρουσίαση ομάδας ... αλλά αφου δεν σε αφορα το καινούριο φόρουμ κανε πως δεν το διάβασες.

Μπερδεύομαι, δηλαδή στην τήρηση του κανόνα απαντάμε με εξαίρεση;  No

Ρε persea τι δεν καταλαβαίνετε? Σας είπα πως δεν είμαι πλέον υπευθυνος στο φορουμ και απλα με το logo εκανα μια υπόθεση για να σας βοηθήσω. Αν θέλετε να βαλετε logo πηγαινετε βρείτε τον admin. Εμένα τι μου τα λετε?

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Admin Τετ Ιουλ 16, 2014 1:08 pm

@sisifos

Έχετε εντυπωσιακή ανοχή στο φασισμό εκεί στην GBOA.

Στο λέω ευθέως, στον λέω σαν διπλωμάτη, στο λέω σαν κατηγορία και καλώ επίσημα την ηγεσία της ομάδας σου να πάρει δημόσια θέση - παρακαλώ να τους γνωστοποιήσεις την ευθεία κατηγορία για ανοχή σε φασιστικές νοοτροπίες.

Το μέλος σας φέρεται φασιστικά, και η ανοχή σας στον φασισμό είναι πλέον παρεξηγήσιμη εφ όσων δεν την καταδικάζεται, ελπίζω να μην είναι όλοι έτσι και μέσα.

Προκαλώ κάθε μέλος της GBOA να μας πει εάν εγκρίνει αυτές τις πρακτικές.

Εγώ δεν ήξερα καν οτι ο Founder είναι μέλος σας, και μένω άναυδος ότι τον αποδέχεστε.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από cgakis Τετ Ιουλ 16, 2014 1:10 pm

@sisifos
cgakis έγραψε:για να μην συνεχιστει αλλο αυτο το θεμα θα πω μονο οτι ο LASKAS γραφει προσωπικες αποψεις (χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι λαθος)  και δεν μιλαει εξ ονοματος τoυ PNX gaming community
ο κωστας ειδε με τα ματια του οτι μονο μεσω ενος ανταγωνιστικου community - clan  μπορεις να κερδισεις μεγαλες clan στην καθημερηνοτητα και οχι σαν τον κομμιτη να κανεις μια νικη ή να κλεβεις μια νικη απεναντη σε μια μεγαλη clan

http://wotgr.forumgreek.com/t590-topic
Ελπίζω να σε καλυψα.

To φορουμ δεν το έχασα φίλε. Το παράτησα. Και το παράτησα γιατί οι περισσότεροι περαν από μερικών εξαιρέσεων δεν άξιζαν τον χρόνο που διεθετα.  Εχει διαφορά φίλε μου.[/quote]

αν και εχω απαντησει αρκετες φορες αλλη μια δεν πειραζει
ο laskas γραφει για τον laska αν εγω συμφωνω μαζι του ως προς την κεντρικη ιδεα αυτου που εγραψε δικαιωμα μου
το δικαιωμα του να πιστευω οτι θελω δεν θα μου το απαγορεψει κανεις
το οτι ομως καποιοι σαν και εσενα περιμενουν στην γωνια με την χολη ετοιμη για την PNX δεν με αφηνει αδιαφορο
ετσι και εγω απο την μια ξεκαθαριζω την σταση του community PNX αλλα ταυτοχρονα λεω και την προσωπικη μου αποψη
αν δεν σου αρεσει η γνωμη μου δικαιωμα σου δεν θα κατσω να σκασω ομως για το αν και σε ποιον αρεσει
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Founder777 Τετ Ιουλ 16, 2014 1:30 pm

Poli mpelas gia na kano ena mono post.....
tha ekana quote oli tin sizitisi alla den xreiazete ... i misi einia ena mpouxouxou mama o founder me banare xoris logo.

I cogr exei sima mpouxouxou ... eixa xoro kai to ebala qq sas.
Pira ban xoris warning kai einai o founder adikos mpouxou. (edo einai lista)
Perseas - treasurer grafi stin diplomatia ... BAN oute bathmo apetoumeno eixew oute kai diloses diplomatis. kai to pires xoris warning logo ton proigoumenon parabiaseon.. egines ena trano paradigma mazi me ton dimstam.
An thes na grinia3is tote grinia3e ston 
Marita89 x3-4 fores
Laskas x3 fores
TasosHellbound x 1
Dimstam X2

ante kai QQ sou

Dolofone eipame no sxolia ? gia tous admin ? dimosios ?
Ekanes ena ? tsimpa ena BAN apo emena doro.

Kala o marita den ton sizitao autos oti kanonas mpike etre3e na mathi tiin pini gia tin kathe parabasi san sostos dikigoros.
Poios allo eklege ? 

A nai o founder einai anorimos kai den 3eri na xirizee forum ..... mpouxouxou
O founder exei 3 koutoponirous kamia 10 anorimous kai 4-5 il...ious sto forum opote eprepe na bali kanones ....... an autoi den itan ekei tha imastan komple. Kai den milao gia  PNX ...OXI milao gia filltatous opos

ee o fileleytheros
mementomori
grekorakis 
gr68 
etc etc

oi opoio gia na spasoun plaka opos kai enas duo DILOSAN sas bazan fitilies ... PNX vs Taramas kai eixan tsampe theama kai olo pop corn etrogan.
O kanonas diplomats kai commanders only gi autous mpike .. gia na min rixnoun benzini sta topic, oute kan ladi.

Ti allo... a nai o founder einai GBOA mpouxouxou
O dimstam exei gini poia trano paradigma poso agapao tin GBOA me sinolika ban 50-60 meres ...... 
Mexri kai o DocMustang poy einai arxigos ap oti ida efage 2-3 meres gia to pi..ao poy mporousa na toy balo apla warninig.


Alla oxi oi koutoponiri ta 3exnoun auta kai pane parakato ...... 
A nai sinexiste na prizete ton sisifo ... Alla akoma kai a theli na me stamatisi exo to email kai to admin kai den mporei .... Too bad Sad
Pano eisai kai poli oudeteros esi re.... oraios paixti ....


A kai tha to 3anagrapso mia na to exete edo an thelo klidono engrafes banaro oli tin PNX kai tin Greek kai tin Cogr kai kano kai mamo tis diafimisis gia tin GBOA kai HEAT kai PTS kai grafo kai oti thelo gia esas kai parapio ta topic sas kai to ti exete grapsi.... Idate na kano tpt apo auta ??? Auto tha itan xounta kai monopleuri diafimisi KAI DEN THA MPOROUSATE NA MOU KANETE TIPOTA.
Ektos kai an moy ekane minisi o marita. To opoio einai apolitos logiko. Gia na doume ti 3ero apo nomika.
Tha eprepe na paris entalma gia na apokalipsete ta stixeia moy .. To opoioa entalma prepei na einai apo to kratos poy einai o server.
Tha eprepe molis apokalithoun ta stixia moy .. IP na katsi i dio3i ilektronikoy eglimatos na eureunisi to proxy poy exo na brei tin akri  kai meta na stisis mia ipothesi poy tha mporeis na me "katadikasis" oste na kliso to forum.

Founder777

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουλ 16, 2014 1:34 pm

Admin έγραψε:@sisifos

Έχετε εντυπωσιακή ανοχή στο φασισμό εκεί στην GBOA.

Στο λέω ευθέως, στον λέω σαν διπλωμάτη, στο λέω σαν κατηγορία και καλώ επίσημα την ηγεσία της ομάδας σου να πάρει δημόσια θέση - παρακαλώ να τους γνωστοποιήσεις την ευθεία κατηγορία για ανοχή σε φασιστικές νοοτροπίες.

Το μέλος σας φέρεται φασιστικά, και η ανοχή σας στον φασισμό είναι πλέον παρεξηγήσιμη εφ όσων δεν την καταδικάζεται, ελπίζω να μην είναι όλοι έτσι και μέσα.

Προκαλώ κάθε μέλος της GBOA να μας πει εάν εγκρίνει αυτές τις πρακτικές.

Εγώ δεν ήξερα καν οτι ο Founder είναι μέλος σας, και μένω άναυδος ότι τον αποδέχεστε.

Πρόσεχε πολυ καλά τι λες και ποιους κατηγορείς γιατί είσαι πλέον admin και όχι απλό μέλος. Καπως έτσι ξεκίνησε και με μενα.. Έχε απλα το νου σου γιατι θα βρεθεις εκτεθημένος. Φιλικη συμβουλή.
Μη με κάνεις να χρησιμοποιήσω την αγαπημένη έκφραση κάποιων άλλων ότι "γινεσαι εμπαθης με κάποιες ομάδες και υποστηρίζεις άλλες"  tongue 

Και για να σε καλύψω πλήρως θα σου δώσω και την επίσημη θέση της GBOA:
"Δεν συμφωνούμε με την αυστηρή γραμμή που έχει επιλέξει να ακολουθήσει η διαχείρηση του wotgr αλλά για όσο θα συμμετέχουμε στις συζητήσεις του θα προσπαθούμε να τηρούμε όσο μπορούμε τους κανόνες τους. Αν κάποια στιγμή κρίνουμε πως οι κανόνες αυτοί και η συμπεριφόρα της διαχείρησης δεν είναι πλέον ανεκτοί θα σταματήσουμε να συμετέχουμε σαν ομαδα στο φόρουμ αυτό.
Επίσης δηλώνουμε επίσημα πως η ομάδα μας δεν έχει καμια αναμειξη με αυτό το φόρουμ και την διαχειρηση του και δεν μας ενδιαφέρει ποιος είναι ο διαχειριστής για όσο πράτει για τον εαυτό του και δεν ανακατεύει την ομάδα μας.
"

Και τώρα που έχεις την επίσημη απάντηση της ομάδας μου, απαιτούμε και μεις με την σειρά μας την δημόσια συγνώμη σου σαν admin αυτού του φόρουμ, καθώς κατηγόρησες χωρίς λόγο μια ολόκληρη ομάδα ανθρώπων τους οποίους δεν γνωρίζεις και εντελώς άδικα και αναιτια, για ανοχή σε φασιστική συμπεριφόρά.

Ευχαριστώ προκαταβολικα.


cgakis έγραψε:@sisifos
cgakis έγραψε:για να μην συνεχιστει αλλο αυτο το θεμα θα πω μονο οτι ο LASKAS γραφει προσωπικες αποψεις (χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι λαθος)  και δεν μιλαει εξ ονοματος τoυ PNX gaming community
ο κωστας ειδε με τα ματια του οτι μονο μεσω ενος ανταγωνιστικου community - clan  μπορεις να κερδισεις μεγαλες clan στην καθημερηνοτητα και οχι σαν τον κομμιτη να κανεις μια νικη ή να κλεβεις μια νικη απεναντη σε μια μεγαλη clan

http://wotgr.forumgreek.com/t590-topic
Ελπίζω να σε καλυψα.

To φορουμ δεν το έχασα φίλε. Το παράτησα. Και το παράτησα γιατί οι περισσότεροι περαν από μερικών εξαιρέσεων δεν άξιζαν τον χρόνο που διεθετα.  Εχει διαφορά φίλε μου.

αν και εχω απαντησει αρκετες φορες αλλη μια δεν πειραζει
ο laskas γραφει για τον laska αν εγω συμφωνω μαζι του ως προς την κεντρικη ιδεα αυτου που εγραψε δικαιωμα μου
το δικαιωμα του να πιστευω οτι θελω δεν θα μου το απαγορεψει κανεις
το οτι ομως καποιοι σαν και εσενα περιμενουν στην γωνια με την χολη ετοιμη για την PNX δεν με αφηνει αδιαφορο
ετσι και εγω απο την μια ξεκαθαριζω την σταση του community PNX αλλα ταυτοχρονα λεω και την προσωπικη μου αποψη
αν δεν σου αρεσει η γνωμη μου δικαιωμα σου δεν θα κατσω να σκασω ομως για το αν και σε ποιον αρεσει

Ποσως με ενδιαφέρει πλεον φίλε μου cgakis. Με προκάλεσαν και απάντησα. Τίποτα προσωπικο φίλε μου  Rolling Eyes


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sisifos στις Τετ Ιουλ 16, 2014 2:16 pm, 3 φορές συνολικά

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Perseas Τετ Ιουλ 16, 2014 1:38 pm

sisifos έγραψε:Ρε persea τι δεν καταλαβαίνετε? Σας είπα πως δεν είμαι πλέον υπευθυνος στο φορουμ και απλα με το logo εκανα μια υπόθεση για να σας βοηθήσω. Αν θέλετε να βαλετε logo πηγαινετε βρείτε τον admin. Εμένα τι μου τα λετε?

Δεν ζήτησα αυτό, άλλωστε το είχες ήδη γράψει παραπάνω. Αυτό που ρώτησα είναι το πως το κρίνεις σαν παρατηρητής. Είναι παράβαση κανονισμού ή όχι. Ένα ναι ή ένα όχι με καλύπτει.

Founder έγραψε:Perseas - treasurer grafi stin diplomatia ... BAN oute bathmo apetoumeno eixew oute kai diloses diplomatis.

Όπως λέει και ο αγαπητός sisifos (για το EVE) στο War Thunder δεν είδες έτσι! Και βέβαια δεν ρώτησες. Είστε πολύ ωραίος κύριε. Δύο μέτρα και δύο σταθμά.
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουλ 16, 2014 1:59 pm

Perseas έγραψε:
sisifos έγραψε:Ρε persea τι δεν καταλαβαίνετε? Σας είπα πως δεν είμαι πλέον υπευθυνος στο φορουμ και απλα με το logo εκανα μια υπόθεση για να σας βοηθήσω. Αν θέλετε να βαλετε logo πηγαινετε βρείτε τον admin. Εμένα τι μου τα λετε?

Δεν ζήτησα αυτό, άλλωστε το είχες ήδη γράψει παραπάνω. Αυτό που ρώτησα είναι το πως το κρίνεις σαν παρατηρητής. Είναι παράβαση κανονισμού ή όχι. Ένα ναι ή ένα όχι με καλύπτει.

Θα σου απαντήσω με μια ερώτηση για να σου δείξω πόσο αστεία το τραβατε το σχοινί για να δημιουργήσετε θέματα από κει που δεν υπάρχουν.
Εσεις στο site της PNX έχετε κανόνες για το πια logo θα βάλετε? Θα ανεχτεί ποτέ ο admin σας να έρθει κάποιος άσχετος και να του υποδείξει τι θα βάλει?
Πληροφοριακά σου λέω πως τον συγκεκριμένο κανόνα τον είχα βάλει εγώ μονο και μόνο για να έχουμε μια στήριξη σε περιπτωση που θα μαζευόταν πάρα πολλές ομαδες που θα ήθελαν logo και είχαμε προβλημα χώρου. Σε αυτή την περίπτωση προτεραιότητα θα είχαν οι μεγαλύτερες ομάδες που διέθεταν ιστοσελίδες και μας διαφήμιζαν σε αυτες. Για όσο είχα εγώ το admin, τετοιο πρόβλημα χωρου δεν υπήρξε και έτσι όλες οι ομδες που μου το ζήτησαν είχαν logo στο φόρουμ. Ακόμα και αυτες που δεν μας στήριξαν βαζοντας δικο μας logo στην σελίδα τους.
Καλό είναι λοιπόν αντι να ψάχνετε για φαντασματα να επικοινωνήσετε όμορφα και ώραία με τον νεο admin και να δείτε πως θα το διευθετήσετε.[/quote]

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Admin Τετ Ιουλ 16, 2014 3:47 pm

Καλά σε ανήλικο δώσατε το forum ?

Η απλά έχει μυαλό μικρού παιδιού...


Θα παραποιούσε το forum και θα έκανε γαμώ της διαφημίσεις στην GBOA ?

Η GBOA μόλις πριν λίγο δήλωσε οτι δεν θέλει να την ανακατεύεις στη δραστηριότητά σου σαν Founder.

Και μην ξεχνάς οτι κανονικά για να πιάνεις στο στόμα σου ομάδες πρέπει να είσαι διπλωμάτης τους

Αν και εδώ μπορείς να εκφραστείς ελεύθερα, γιατί στο άλλο forum σε καταπιέζει ο εαυτός σου.

Μαζεύετε τον...
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουλ 16, 2014 10:09 pm

Admin έγραψε:Καλά σε ανήλικο δώσατε το forum ?

Η απλά έχει μυαλό μικρού παιδιού...


Θα παραποιούσε το forum και θα έκανε γαμώ της διαφημίσεις στην GBOA ?

Η GBOA μόλις πριν λίγο δήλωσε οτι δεν θέλει να την ανακατεύεις στη δραστηριότητά σου σαν Founder.

Και μην ξεχνάς οτι κανονικά για να πιάνεις στο στόμα σου ομάδες πρέπει να είσαι διπλωμάτης τους

Αν και εδώ μπορείς να εκφραστείς ελεύθερα, γιατί στο άλλο forum σε καταπιέζει ο εαυτός σου.

Μαζεύετε τον...

Θα παραποιούσε το φόρουμ "σβήνοντας ποστ της PNX, GREEK, CoGR και θα έκανε διαφήμιση για τις GBOA, HEAT και PTS". Ελπίζω να πιάνεις τη στιχομυθία εσύ που είσαι ενήλικας. Το φέρνει σαν ακραίο παράδειγμα με τυχαίες ομάδες για να δείξει ακριβώς το αντίθετο. Δεν βλέπω πουθενά να ανακατευει θέματα της GBOA περοισσότερο από ότι στις PNX, CoGR, HEAT, GREEK, PTS κλπ κλπ.

Btw η GBOA ακόμα περιμένει την συγνώμη σας κύριε admin.  Rolling Eyes

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιος φταίει τελικά για την κατάντια του wot.gr?

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:46 am

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω ποιο το νόημα αυτής της συζήτησης από την στιγμή που δεν είσαι διατεθειμένος να συζητήσεις αλλά επαναλαμβάνεις τα ίδια και τα ίδια. Αφού είσαι τόσο πεπεισμένος ότι όλα καλά βαίνουν και δεν τρέχει μία συνέχισε ατάραχα τη ζωούλα σου ...
Από ότι βλέπεις μια χαρά έχουμε όρεξη και να συζητήσουμε αλλά καμιά όρεξη δεν έχουμε να ακούμε τα ίδια και τα ίδια ...
Είναι λίγο θρασυ να ρωτάς εμένα πόσα μπαν έφαγα ... Ξέρεις καλά οτι την επιθεση που δέχτηκα εγω στο φορουμ σου δεν την έχει υποστεί κανένας άλλος... Και μιλάς σε εναν ανθρωπο που και όρεξη είχε και υλικό προσέφερε και να βοηθήσει ήθελε πολλές φορές και δεν σε κάκισε και ποτέ ...
Ανταυτου εσυ αποφάσισες να συνταχτείς με τον θρασύτητα αγενέστατο αρνητή των πάντων που αν κάτσεις λίγο πιο ψύχραιμα να δεις το φόρουμ σου θα παρατηρήσεις ότι ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ όλοι οι καυγάδες, όλα τα ξεκατινιάσματα όλα τα βρισίδια είχαν πάντα μια σταθερά .... τον ταραμά ... και όχι μόνο δεν τον αγγίξατε (γιατί είναι φιλαράκι) αλλά μπαναρατε τον Γιαννη (FFS)και τον Μαρίτα ...
Επίσης συνεχίζετε να εφαρμόζετε τους δηθεν κανονισμούς σας μεροληπτικά ... Φτερνιζεται η PNX ban ... Βριζει η COGR σφυρίζουμε αδιάφορα ... Μιλάει ο Λασκας Recrutining h PNX μιλάει ο Ταραμας, ο 37 ο σισυφος , προσωπικές απόψεις ... Μιλάει ο Περσεας (Treasurer sto wot Και αρχηγός στο war thunder) ban μιλάει ο caldari ολα καλά ...

Ρε συ δουλευόμαστε τώρα ???

ΥΓ) Αν εγώ είχα δώσει την δουλεία μου τον κόπο μου τον ιδρωτ αμου κάπου και του συμπεριφερόταν έτσι θα τον είχα σκισει ... Για να μην το κάνεις κάποιο λόγο θα έχεις και ο μόνος που υπάρχει είναι οτι εξυπηρετεις συμφέροντα ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης