Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

+20
Dolofonos
TheKnownUnknown
patatomhden
callme
LicenseToKill
JDeviant
Veyder
37 EMA
marita89
Arxiereas
antkon
Gregorakis
Sanguinius
Admin
cgakis
taramas
Gathunter
laskas
MementoM0ri
imperiumgraecum
24 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gooakis Σαβ Οκτ 04, 2014 8:34 am

callme έγραψε:αυτα που λεω τα λεω για να ξυπνησω καποιους σαν εσενα που εχεται κανει θεο ξαφνικα εναν δολοφονο ενα λασκα και οποιον αλλον εχεται εκει και σας κανει οτι θελει....οσο για μενα δεν θα πω ποιος ειμαι αλλα καποια πραγματα που ξερω και τα λεω γιατη η σκουφια μου κραταει απο παλια φαση hard kai hard-s μαζη. εσυ δεν ξερω απο που κρατας αλλα ουτε με νοιαζει. το ονομα μου δεν θα το πω για λογους δικους μου και μονο οταν κρινω οτι θα ειναι σηνετο να φανει. οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται.....παντως δεν ηδα και κανεναν ομως να εχει να μου πει κατι για αυτα που λεω. περα απο αυτο δεν ειπα κατι το οποιο το ξερω ετσι απλα επιδη  μου το ειπε καποιος. σε καποια πραγματα ειμουν μεσα.. και δεν ξερω φυσικα αν εχεις να προτεινης καποια ελληνικη ομαδα περα απο την hard η οποια ηταν η μονη που ανεδειξε το ελληνικο wot με αποτελεσμα να ερχονται ξενη παικτες με ονειρο να μπουν στην hard. δεν πιστευω σημερα οτι καποια ελληνικη ομαδα μπορει να τα κανει αυτα. και δεν μιλουσαν και καθολου να το πεξουν καποιοι οπως γινεται σημερα. αυτο βεβαια δεν αρεσε σε κανεναν απο αλλες ελληνικες ομαδες και ετσι ξεκινησε το παιδομαζομα βαζοντας υποκατηγοριες σε φαση ακαδημιας και ελατε ολοι εδω να τους πατησουμε και τετοια. πες μου λοιπον εσυ που ειναι αυτοι οι ελληνες σημερα. ειναι ολοι εκτος και αν θες να μαθεις ειναι πλεον πολλοι απο αυτους πουλημενα accounds σε αλλους. και δεν ειναι τυχαιο οτι καποιους απο αυτους εχουν κρατησει ακομα τα κλειδια απο τα παλια και ποτε δεν ξερεις...απλα να σου πω για ν α σου πω οτι κατι ξερω ....καποια στιγμη...και δεν ξερω ποτε θα μαζευτουν ξανα ετσι για τα παλια ...παντως παρτο οπως θες αλλα ειστε ο καρκινος του wot.......εσυ εγινες esspreso εφημεριδα και εγω αυτος που κλαιει διαβαζοντας την κανταντια σου....

Μπερδεύεις λίγο αυτά που λέω αναφερόμενος στον φίλο μας τον tarama, με αυτά που λέω σε σένα. Γιατί έτσι;

Με ξέρεις; Γιατί είμαι ο καρκίνος του wot; και ποια είναι η κατάντια μου;
Είμαι ο Gooakis κι είμαι καλά. Δεν έχω κάνει θεό ούτε τον δολοφόνο, ούτε τον λάσκα, συμπαίκτες μου είναι δεν έχω λόγο να τους θεωρώ κάτι παραπάνω. Επίσης δεν είμαι παίκτης του δολοφόνου και οποιουδήποτε commander. Παίζω το wot, είμαι σε μια clan που λέγεται PNX-R, παλιότερα ήμουν αλλού, γενικά περνάω καλά κι αποφεύγω την ηλιθιότητα τριγύρω. Δε ξέρω τι ζόρια τραβάει ο εγκέφαλος σας και πρέπει όλοι να ανήκουμε σε κάποιον και σε κάτι και να'χουμε θεούς κάποια άτομα και να μισούμε τους άλλους μπλαμπλαμπλα.

Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από callme Σαβ Οκτ 04, 2014 8:35 am

Dolofonos έγραψε:Πες τα callme. Στην πνξ-ρ αυτό το τραγούδι παίζει για εμένα
αυτο σου παει καλητερα..απο μενα για σενα

callme

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από callme Σαβ Οκτ 04, 2014 8:53 am

χαχαχαχααχ καπως ετσι ειστε....

callme

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από callme Σαβ Οκτ 04, 2014 9:20 am

καπου εδω θα σταματησω γιατη σας βαρεθηκα..κανεις δεν εχει να μου πει κατι με αποδειξης η να εχει να απαντησει σε αυτα που λεω....αποτελεσμα 14 σελιδες διαφημηση στην great. καντε οτι κανετε μεχρη τωρα. ΤΙΠΟΤΑ. σας μιλαω ανοιχτα για τα παντα και μου λετε για ορθογραφιες ,,,ποιος εισαι ...και τι καφε πινω....ειστε οτι να ναι....καλο δρομο σε ολους

callme

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από marita89 Σαβ Οκτ 04, 2014 9:23 am

Μισος μισος μισος κατα της PNX.Για καθε νεο hater που εχουμε μεγαλωνει το wn8 μου 10 ποντους! Razz
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από marita89 Σαβ Οκτ 04, 2014 9:24 am

callme έγραψε:καπου εδω θα σταματησω γιατη σας βαρεθηκα..κανεις δεν εχει να μου πει κατι με αποδειξης η να εχει να απαντησει σε αυτα που λεω....αποτελεσμα 14 σελιδες διαφημηση στην great. καντε οτι κανετε μεχρη τωρα. ΤΙΠΟΤΑ. σας μιλαω ανοιχτα για τα παντα και μου λετε για ορθογραφιες ,,,ποιος εισαι ...και τι καφε πινω....ειστε οτι να ναι....καλο δρομο σε ολους
Λελ θα τα πουμε αυριο αντε μεθαυριο,σιγα μην αντεξεις,γατακι.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gregorakis Σαβ Οκτ 04, 2014 9:32 am

marita89 έγραψε:... Για καθε νεο hater που εχουμε μεγαλωνει το wn8 μου 10 ποντους! ...  

... το "χόντρυνες"   Evil or Very Mad   ...


... callme μήπως σε λένε βαλάντη  Suspect  ???
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Οκτ 04, 2014 9:50 am

callme έγραψε:καπου εδω θα σταματησω γιατη σας βαρεθηκα..κανεις δεν εχει να μου πει κατι με αποδειξης η να εχει να απαντησει σε αυτα που λεω....αποτελεσμα 14 σελιδες διαφημηση στην great. καντε οτι κανετε μεχρη τωρα. ΤΙΠΟΤΑ. σας μιλαω ανοιχτα για τα παντα και μου λετε για ορθογραφιες ,,,ποιος εισαι ...και τι καφε πινω....ειστε οτι να ναι....καλο δρομο σε ολους
Νσι σε ρώτησα για την ανορθογραφία σου,που είναι το κακό και σε τι ακριβώς θες να σου απαντήσω;Ελπίζω να μην αφορά την pnx γιατί δεν ανήκω σε αυτή την clan
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Perseas Σαβ Οκτ 04, 2014 1:23 pm

callme έγραψε: και τα λεω γιατη η σκουφια μου κραταει απο παλια φαση hard kai hard-s μαζη.

Αυτό δεν παίζει
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από JDeviant Σαβ Οκτ 04, 2014 4:25 pm

" και δεν ειναι τυχαιο οτι καποιους απο αυτους εχουν κρατησει ακομα τα κλειδια απο τα παλια και ποτε δεν ξερεις...απλα να σου πω για ν α σου πω οτι κατι ξερω ....καποια στιγμη...και δεν ξερω ποτε θα μαζευτουν ξανα ετσι για τα παλια ...παντως παρτο οπως θες αλλα ειστε ο καρκινος του wot.......εσυ εγινες esspreso εφημεριδα και εγω αυτος που κλαιει διαβαζοντας την κανταντια σου.... "

μιλαμε τωρα για φαση έιτιζ ....και βγαλε! ο τυπος ειναι τοσο κάλτ που θελει ενα δικο του χρωμα στο ρέινμποου του wn8.
Ευκολα χίτ σε καποια μπουζουκλερι επαρχιας :

"Απλά να σου πω....
Για να σου πω... οτι κατι ξερω...
Καποια στιγμη... Και δεν ξερω ποτε..
θα μαζευτουν ξανα.... ετσι για τα παλια...
"
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2014
Ηλικία : 45
Τόπος : AXD

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Σαβ Οκτ 04, 2014 5:14 pm

@ gooakis

Δεν μπορώ να σε παρακολουθήσω, τίποτα απο αυτά δεν έχω πεί εγώ για recruiting απο κανέναν σε δική μου ομάδα, απαντάω σε ποστ άλλων.
Οσο ασχολείστε εσείς μαζί μας άλλο τόσο ασχολούμαστε και εμείς, δεν βρίσκω που είναι το θέμα? απο την πρώτη στιγμή που δεν σας βγήκαν τα κουκιά έχετε ρίξει τόνους λάσπης σε όλους προκειμένου να τραβήξετε κόσμο και θέλετε να μην ασχολείται και κανείς μαζί σας, ωραίος είσαι ρε φίλε, μήπως να σκύψουμε και με τα μετόπισθεν? δεν νομίζω, σας πρόλαβαν άλλοι και μας πήδήξανε, οι 300 της βουλής, δεν θα ξαναπάρουμε.

Υ.Σ. Δεν το έχεις παρακολουθήσει το θέμα καλά ή το κάνεις εσκεμμένα, κανείς άλλος εκτός απο 3 πρόσωπα που όλως τυχαίως ανήκουν και οι τρείς στην PNX δεν έχει κάνει ούτε διαφήμιση ούτε προπαγάνδα, για δείξε μας το να το δούμε? οχι απαντήσεις, ποιος άλλος ξεκίνησε θέμα να μας πείς.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Σαβ Οκτ 04, 2014 5:32 pm

Λοιπόν για να τελειώνουμε κύριοι,
σέβομαι κάποια παιδιά και ειδικά την προσπάθειά που κάνουν μέσα στην PNX-R και δεν θέλω να συνεχίσω την ανούσια αυτή κουβέντα, τελειώστε τα παραμυθάκια και καταλήξτε επιτέλους τι θέλετε? εμείς και εμείς είμαστε δεν είμαστε χιλιάδες, βγείτε και πείτε ευθέως τι θέλετε, δεν έχετε παίχτες? δεν έχετε fc? ψάχνεστε για κάτι άλλο? δεν βρίσκετε άκρη μεταξύ σας? να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε να βοηθήσουμε, αν ολα είναι καλά και ωραία και είσαστε ενα ωραίο κλίμα τότε αντε στο καλό και αέρας στα πανιά σας, μαζέψτε και τα σκυλια που έχετε αμολήσει να ενοχλούν και να βρίζουν τον καθένα και δουλέψτε, τα κεφάλια μέσα λέμε, μόνο έτσι θα φέρετε αποτελέσματα, με τα στατιστικά σας δεν πάτε πουθενά, το εμπεδώσατε ή όχι ακόμα?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gooakis Κυρ Οκτ 05, 2014 2:09 am

To τελευταίο σου ποστ φαίρνει σε επίλογο. Καλό αυτό Smile

@JDeviant: έπικ!

Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Οκτ 05, 2014 3:55 am

taramas έγραψε:Λοιπόν για να τελειώνουμε κύριοι,
σέβομαι κάποια παιδιά και ειδικά την προσπάθειά που κάνουν μέσα στην PNX-R και δεν θέλω να συνεχίσω την ανούσια αυτή κουβέντα, τελειώστε τα παραμυθάκια και καταλήξτε επιτέλους τι θέλετε? εμείς και εμείς είμαστε δεν είμαστε χιλιάδες, βγείτε και πείτε ευθέως τι θέλετε, δεν έχετε παίχτες? δεν έχετε fc? ψάχνεστε για κάτι άλλο? δεν βρίσκετε άκρη μεταξύ σας? να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε να βοηθήσουμε, αν ολα είναι καλά και ωραία και είσαστε ενα ωραίο κλίμα τότε αντε στο καλό και αέρας στα πανιά σας, μαζέψτε και τα σκυλια που έχετε αμολήσει να ενοχλούν και να βρίζουν τον καθένα και δουλέψτε, τα κεφάλια μέσα λέμε, μόνο έτσι θα φέρετε αποτελέσματα, με τα στατιστικά σας δεν πάτε πουθενά, το εμπεδώσατε ή όχι ακόμα?

δοξα το θεο επιτελους ειπες να βαλεις τελεια

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Xdi6xe
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από marita89 Κυρ Οκτ 05, 2014 5:43 am

taramas έγραψε:Λοιπόν για να τελειώνουμε κύριοι,
σέβομαι κάποια παιδιά και ειδικά την προσπάθειά που κάνουν μέσα στην PNX-R και δεν θέλω να συνεχίσω την ανούσια αυτή κουβέντα, τελειώστε τα παραμυθάκια και καταλήξτε επιτέλους τι θέλετε? εμείς και εμείς είμαστε δεν είμαστε χιλιάδες, βγείτε και πείτε ευθέως τι θέλετε, δεν έχετε παίχτες? δεν έχετε fc? ψάχνεστε για κάτι άλλο? δεν βρίσκετε άκρη μεταξύ σας? να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε να βοηθήσουμε, αν ολα είναι καλά και ωραία και είσαστε ενα ωραίο κλίμα τότε αντε στο καλό και αέρας στα πανιά σας, μαζέψτε και τα σκυλια που έχετε αμολήσει να ενοχλούν και να βρίζουν τον καθένα και δουλέψτε, τα κεφάλια μέσα λέμε, μόνο έτσι θα φέρετε αποτελέσματα, με τα στατιστικά σας δεν πάτε πουθενά, το εμπεδώσατε ή όχι ακόμα?
Ταραμα ας πουμε οτι εχουν λογικη αυτα που γραφεις αλλα γιατι ενδιαφερεσαι για την κοινοτητα PNX?Γιατι κανεις προτασεις για το clan μας?Γιατι σε νοιαζει να καταληξουμε τι θελουμε?Δεν καταλαβαινω το γιατι να σε ενδιαφερει τι γινεται σε ενα αλλο clan και κανεις και προτασεις.Δεν εισαι σε αυτα τα clan γιατι ασχολεισαι με το τι θελουν?Γιατι?Δεν καταλαβαινω,ειλικρινα. Smile
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από MementoM0ri Κυρ Οκτ 05, 2014 6:11 am

@marita

Thats why "Θα ήθελα την γνώμη σας για αυτό το θέμα".(page 1)
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από marita89 Κυρ Οκτ 05, 2014 9:19 am

Για το recruiting λεει ο αλλος,εδω φτασαμε μετα απο 14 σελιδες σε αλλα.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Κυρ Οκτ 05, 2014 10:01 am

marita89 έγραψε:
taramas έγραψε:Λοιπόν για να τελειώνουμε κύριοι,
σέβομαι κάποια παιδιά και ειδικά την προσπάθειά που κάνουν μέσα στην PNX-R και δεν θέλω να συνεχίσω την ανούσια αυτή κουβέντα, τελειώστε τα παραμυθάκια και καταλήξτε επιτέλους τι θέλετε? εμείς και εμείς είμαστε δεν είμαστε χιλιάδες, βγείτε και πείτε ευθέως τι θέλετε, δεν έχετε παίχτες? δεν έχετε fc? ψάχνεστε για κάτι άλλο? δεν βρίσκετε άκρη μεταξύ σας? να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε να βοηθήσουμε, αν ολα είναι καλά και ωραία και είσαστε ενα ωραίο κλίμα τότε αντε στο καλό και αέρας στα πανιά σας, μαζέψτε και τα σκυλια που έχετε αμολήσει να ενοχλούν και να βρίζουν τον καθένα και δουλέψτε, τα κεφάλια μέσα λέμε, μόνο έτσι θα φέρετε αποτελέσματα, με τα στατιστικά σας δεν πάτε πουθενά, το εμπεδώσατε ή όχι ακόμα?
Ταραμα ας πουμε οτι εχουν λογικη αυτα που γραφεις αλλα γιατι ενδιαφερεσαι για την κοινοτητα PNX?Γιατι κανεις προτασεις για το clan μας?Γιατι σε νοιαζει να καταληξουμε τι θελουμε?Δεν καταλαβαινω το γιατι να σε ενδιαφερει τι γινεται σε ενα αλλο clan και κανεις και προτασεις.Δεν εισαι σε αυτα τα clan γιατι ασχολεισαι με το τι θελουν?Γιατι?Δεν καταλαβαινω,ειλικρινα. Smile

Η απάντηση σε αυτό είναι κάτι απλό που το παραβλέπουμε όλοι, τι είναι το απλό? ειμαστε λίγοι, οι ίδιοι και οι ίδιοι μετακινούμαστε απο την μια στη άλλη ομάδα, οτι γίνεται στην pnx επηρεάζει και τους υπόλοιπους και ότι γίνεται στις άλλες ομάδες επηρεάζει την pnx και πάει λέγοντας, και τελικά αυτό που δεν εννοούμε να εμπεδώσουμε είναι οτι το ελληνικό wot είναι μικρό σε μέγεθος και οι αποτυχίες μιας και μόνο ομάδας είναι κακό για το σύνολο.
Πιστεύω οτι θα έχετε παρατηρήσει τον τελευταίο καιρό εχουμε γίνει λιγότεροι, γιατί? δεν υπάρχουν νέοι να αναπληρώσουν αυτούς που φεύγουν και απο τους παλιούς πολλοί τα παρατάνε ή παίζουν μόνοι τους, γιατί? κατα την γνώμη μου φταίμε όλοι εμείς που δεν μπορέσαμε να φτιάξουμε ενα καλό κλίμα κια να τους δώσουμε τις επιλογές που θα ήθελαν να αναπτυχθούν μέσα στο παιχνίδι, τα φυτωρια μας ήταν παρέες, είτε το θέλουμε είτε όχι οι παρέες έφερναν τους νέους παίχτες και οι μέτριες ομάδες έβαζαν τις βάσεις για την ανάπτυξη, διαλύσαμε τις περισσότερες απο αυτές και το μέλλον απλά δεν υπάρχει.
Οταν απο την πρώτη στιγμή πρότεινα να φτιάχτεί η PNX-R με τους κορυφαίους και να αφεθούν οι άλλες ομάδες ανεπηρέαστες να παίζουν τον ρόλο τους και ενίοτε να την τροφοδοτούν με δυνατούς παίχτες απλά κοίταγα το μέλλον, κανείς όμως δεν έβλεπε το μέλλον, όλοι κοιτάγατε το σήμερα και ότι αρπάξουμε, τώρα θα μου πείς είναι ελληνικό φαινόμενο να κοιτάμε τι θα αρπάξει ο κώλος μας σήμερα και για αύριο έχει ο θεός αλλά η πραγματικότητα παραμένει οτι το αύριο ήρθε και ο θεός μπορεί να έχει εμείς δεν έχουμε.

Υ.Σ. κοίταξε κανείς απο εσάς τι γίνεται με τις PNX-P & PNX-E? κανείς, διαλύσατε πολλές παρέες για να τους παρκάρετε εκεί μέσα και το αποτέλεσμα? ψάχνουν να βρούν βοήθεια απο άλλες ομάδες μήπως και κάνουν κάτι, αυτά δεν τα βλέπετε παρά μόνο τρολάρετε σε μένα που κατα καιρούς σας τα λέω, αν ήθελα το κακό το δικό σας και γενικά της ελληνικής κοινότητας δεν θα έλεγα τίποτα, θα σας άφηνα στον ύπνο του δικαίου στον οποίο βρίσκεστε μονίμως.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Κυρ Οκτ 05, 2014 10:12 am

@ cgakis

με σένα δεν υπάρχει τελεία φίλε, είσαι ποιο μόνιμος και απο τους Δ.Υ. χαίρομαι ιδιαίτερα που πάρκαρες ακόμα μια ομάδα μέσα στην καλύβα, θα έχουμε να γελάμε όλο το χειμώνα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Οκτ 05, 2014 11:46 am

γεια σου ταραμα υπερασπιστη των μικρων και των αδυνατων μονο εσυ ενδιαφερεσαι κανεις αλλος σε αδικει η wg που δεν φτιαχνει τις clan με register 500 αλλα το εχει μονο 100 και δυστιχως η καρεκλα σου δεν γινεται ΘΡΟΝΟΣ αλλωστε αυτο ψαχνεις ολο αυτο το καιρο
"φιλε" ο θεος να σε κανει κοιτα την ομαδα σου ασε την PNX να κανει οτι θελει υπολογη ειναι η PNX και οχι εσυ. το αν επικροτεις ή οχι αυτην την προσπαθεια εμενα προσωπικα με αφηνει παγερα αδιαφορο οπως αδιαφορο μου ειναι οτι μαλακια σου κατεβει στο κεφαλι και μας το γραφεις εδω μεσα
οσο για το παρκαρισμα ζηλευεις? δεν σε σταματαει κανεις απο το να κανεις το ιδιο μακαρι να προσπαθουσες λιγο προς αυτην την κατευθυνση

cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Κυρ Οκτ 05, 2014 2:40 pm

Καλά τι να λέμε τώρα, πάντα καραγκιόζης και μάλιστα σταθερή αξία, φίλε δεν πιάνεσαι με τίποτα, είσαι σε άλλο σύμπαν απλά, κοίτα τι είπα εγώ και τι απάντησες εσύ :

λέω εγώ : εχετε παρκάρει ολο αυτό τον κόσμο χωρίς αποτέλεσμα και αυτό καταστρέφει την ελληνική κοινότητα
απαντάς : κάνε και εσύ το ίδιο

λέω εγώ : οι ομάδες σας ζητάνε βοήθεια απο άλλες ελληνικές clan

αντί να σκεφτείς έστω και λίγο μήπως εχω κάπου δίκιο αντι γιαυτό απαντάς :

απαντάς : υπερασπιστή των μικρών και αδυνάτων, ψάχνεις για θρόνο

ετσι για να καταλάβεις πόση νοημοσύνη έχεις, μονίμως εκτός θέματος και πάντα νομίζεις οτι είσαι το επίκεντρο του σύμπαντος μόνο που το σύμπαν που νομίζεις οτι είσαι το επίκεντρο είσαι μόνο εσύ στην φαντασία σου.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Κυρ Οκτ 05, 2014 3:00 pm

Για να επανέλθουμε στο πραγματικό θέμα που είναι το recruiting για μένα δύο γραμμές τα λένε όλα :
Είμαστε λίγοι και περιφερόμαστε μονίμως οι ίδιοι σε διάφορες ομάδες, για να φτιάξουμε μια ομάδα πρέπει να διαλύσουμε 5-6 άλλες και πάει λέγοντας, αν προσπαθούσατε να τραβήξετε κάποιες μικρές και οργανωτικά σχεδόν ανύπαρκτες ομάδες κάτι μπορούσε να γίνει, αντί γιαυτό πέσατε πάνω σε οργανωμένες ομάδες που και δραστηριότητες είχαν και κορμό είχαν και φυτώρια ήταν για νέους, φτιάξατε ενα έκτρωμα που ούτε η πρώτη ομάδα πέτυχε ούτε οι υπόλοιπες πέτυχαν τον σκοπό για τον οποίο φτιάχτηκαν, ποιος ωφελήθηκε απο όλη αυτή την ιστορία? για πέστε μας να δούμε επιτέλους ποιοι ωφελήθηκαν?

Θα σας πω εγώ μια άλλη ιδέα που κατα την άποψή μου θα είχε πολύ καλύτερα αποτελέσματα :
πριν κάνετε όλο αυτό το έκτρωμα υπήρχαν 6-7 οργανωμένες ομάδες με παίχτες καλούς και δρστηριότητες,
σκεφτείτε να λέγατε το εξής :
κάθε ομάδα απο αυτές θα επιλέξει 20 ενεργά άτομα που να απαρτίζουν μια έτοιμη 15αδα με τον δικό τους FC, θα μεταφερθούν σε μια clan με όνομα PNX, θα παραμείνουν στο ts των ομάδων τους και θα μπουν στον χάρτη σαν μια ομάδα, θα είχαμε 5 15αδες ετοιμες για clan war ή event χωρίς να χαλάσουμε τίποτα και χωρίς να χαλάσουμε καμία ομάδα, θα μπορούσαμε να μπούμε στον χάρτη και να μείνουμε εκεί, θα μαζεύαμε χρυσό και θα τον μοιράζαμε ισόποσα, θα ορίζαμε 1-2 άτομα που θα έκαναν την πολιτική και διπλωματία και τέλος, δηλαδή θα συνεισέφεραν όλοι για να κερδίσουν όλοι και την ίδια στιγμή θα δούλευαν οι ομάδες σαν φυτώρια νέων παιχτών με σκοπό να φτιάξουν και δεύτερη clan με τον ίδιο τρόπο.

Αν πετύχαινε μια χαρά, αν βρε αδερφέ δεν τα βρίσκαμε γιατί είμαστε ανίκανοι τότε γυρνάνε όλοι στις ομάδες τους και πάλι φίλοι.

Για να δώ εχει κανείς να πεί τίποτα?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Οκτ 05, 2014 3:29 pm

taramas έγραψε:@ cgakis

με σένα δεν υπάρχει τελεία φίλε, είσαι ποιο μόνιμος και απο τους Δ.Υ. χαίρομαι ιδιαίτερα που πάρκαρες ακόμα μια ομάδα μέσα στην καλύβα, θα έχουμε να γελάμε όλο το χειμώνα.

και αυτο ποιος το εγραψε ρε γροθε ο δευτερος λογαριασμος σου
παλι αερολογιες οι ομαδες μας ζητανε βοηθεια απο αλλες ομαδες ποια ομαδα ρε τζιτζιφιογκο η Ε που ειναι οι ανενεργοι και δευτεροι λογαριασμοι ή η Ρ που δεν παιζει κανενας το παιχνιδι εκτος απο καποιες εξαιρεσεις
κοψε την απογευματινη σε πειραζει δεν το βλεπεις

cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Κυρ Οκτ 05, 2014 3:52 pm

cgakis έγραψε:
taramas έγραψε:@ cgakis

με σένα δεν υπάρχει τελεία φίλε, είσαι ποιο μόνιμος και απο τους Δ.Υ. χαίρομαι ιδιαίτερα που πάρκαρες ακόμα μια ομάδα μέσα στην καλύβα, θα έχουμε να γελάμε όλο το χειμώνα.

και αυτο ποιος το εγραψε ρε γροθε ο δευτερος λογαριασμος σου
παλι αερολογιες οι ομαδες μας ζητανε βοηθεια απο αλλες ομαδες ποια ομαδα ρε τζιτζιφιογκο η Ε που ειναι οι ανενεργοι και δευτεροι λογαριασμοι ή η Ρ που δεν παιζει κανενας το παιχνιδι εκτος απο καποιες εξαιρεσεις
κοψε την απογευματινη σε πειραζει δεν το βλεπεις


Βγάλε το δάχτυλο απο πίσω και βούτα το στο μυαλό σου ηλίθιε, ψάχνεσαι να την πατήσεις πάλι, οταν μιλάω να σκέφτεσαι έστω με το μικρό σου μυαλό πρώτα και μετά να απαντάς, ρώτα αυτούς που δεν παίζουν καθόλου κουβά έ κουβά.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 9 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Οκτ 05, 2014 4:14 pm

ρε καθηστερημενε ρε μυγοφτυσμα το δαχτυλο βασικα το χερι ολοκληρο το εχω στο δικο σου πισω γιαυτο και ψαχνεσαι συνεχεια μαζι μου εισαι το πιθικακι μου ακομα να το παρεις χαμπαρι σου λεω χορεψε και χορευεις

αυτους που δεν παιζουν τους εχω χεσμενους δεν τους γνωρισα ποτε και δεν με γνωρισαν οποτε κανε τουμπεκα και στα 4 μαλακακο
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης