Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

+20
Dolofonos
TheKnownUnknown
patatomhden
callme
LicenseToKill
JDeviant
Veyder
37 EMA
marita89
Arxiereas
antkon
Gregorakis
Sanguinius
Admin
cgakis
taramas
Gathunter
laskas
MementoM0ri
imperiumgraecum
24 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από 37 EMA Πεμ Οκτ 02, 2014 3:21 am

Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:Sanguinako ΟΡΓΙΟ ξυπνα από διπλωματία πήραμε την περιοχή. πάρε το χέρι σου από τα γεννητικά σου όργανα ρίξε λίγο νερό στο πρόσωπο σου και διάβασε
ΔΕΝ ΔΩΣΑΜΕ ΜΑΧΗ ΜΕ ΤΟΥΣ FAME
Στα παπάρια μου πως πήρες την περιοχή,εμένα με ενδιαφέρει που καυχιέσαι

Στα παπάρια μου και εμενα αν σε ενδιαφέρει η όχι
ξυπνα και διάβασε τι γράφω και όχι τι θέλεις να διαβάσεις εσύ
ούτε τώρα καφιεμαι ούτε τότε, το έγραψα και τότε πως μας την δώσαν την περιοχή
για το παιδί πάνω το έγραψα που νομίζει κατά τι γνώμη μου πως όλες οι περιοχές παίρνονται με μάχες

Ξεφύγαμε πάλι
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από laskas Πεμ Οκτ 02, 2014 3:37 am

Αν εξαιρέσω 1-2 άτομα ...ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σας!Είσαστε όλοι εντός θέματος lol Very Happy

Όπως πάντα δεν λύπουνε οι τσακωμοί και οι ανούσιες κόντρες.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από 37 EMA Πεμ Οκτ 02, 2014 3:40 am

antkon έγραψε:
NPSA έγραψε:
antkon έγραψε:
ελειώνοντας θα πω κάτι που έχω διαπιστώσει μετά από τόσο καιρό ... η pnx είναι πολλή καλή στη διπλωματία (παίρνει άδειες περιοχές, της χαρίζουν landings κτλ) ενώ είναι κακή στο recruiting (προσπαθεί να αθέμιτα μέσα και παράνομους τρόπους) ... μου ήρθε λοιπόν στο μυαλό εκείνο το τραγούδι του ζαμπέτα που λέει: πάρε ναυτάκι συριανό, λοστρόμο πειραιώτη, μηχανικό μυτιληνιό κτλ ... και να η τρομερή ιδέα : φτιάξτε μια clan ανάλογα με τα επιμέρους προσόντα του καθενός!!!!!! commander θα είναι αυτός με τα περισσότερα ένσημα, ο δεύτερος θα είναι "επίτιμος" commander (η ιστορία έχει δείξει πως οι "επίτιμοι" ζουν περισσότερο), recruiter από την GREAT (δε φεύγει κανείς, αν πάνε να μας πάρουν κάποιον θα προσφύγουμε στη χάγη), διπλωμάτη από την pnx, FC δε χρειάζεστε καθώς θα έχετε διπλωμάτη από pnx και θα παίρνετε άδειες περιοχές χωρίς μάχη ... και αν τυχόν ξεμυτίσει κανένα φάντασμα αναλαμβάνει ο laskas ... πάλι σας βρήκα λύση γατάκια  Twisted Evil


Πες μου οτι τρολαρεις γιατι το βρισκω το ελαχιστο αναληθης  και για να σε ενημερωσω h pnx  δεν παιρνει περιοχες ουτε απο χαρισμα ουτε επειδη τις αφηνουν  προσβαλλεις ολα τα μελη της που καθονται και μαχονται για αυτες   σε παρακαλω να εισαι πιο προσεκτικος στις εκφρασεις σου

Ne αγορίνα μου με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι και οι παίχτες τις COGR δώσανε τρομερή μάχη με τους FAME να τους πάρουμε πριοχή ακόμα επιδέσμους αλλάζουμε
BEEEEEEE
BEEEEEEE

Και ποιος εισαι εσυ ειπαμε??  α ο ελληναρας που απλα γουσταρει να πει κατι απλα για να το πει

Άντε καλά εγώ πετάω αερολογίες boris να ανεβάσεις τον τελικό να δούμε τι μάχη που δόθηκε
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 3:53 am

NPSA έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:Sanguinako ΟΡΓΙΟ ξυπνα από διπλωματία πήραμε την περιοχή. πάρε το χέρι σου από τα γεννητικά σου όργανα ρίξε λίγο νερό στο πρόσωπο σου και διάβασε
ΔΕΝ ΔΩΣΑΜΕ ΜΑΧΗ ΜΕ ΤΟΥΣ FAME
Στα παπάρια μου πως πήρες την περιοχή,εμένα με ενδιαφέρει που καυχιέσαι

Στα παπάρια μου και εμενα αν σε ενδιαφέρει η όχι
ξυπνα και διάβασε τι γράφω και όχι τι θέλεις να διαβάσεις εσύ
ούτε τώρα καφιεμαι ούτε τότε, το έγραψα και τότε πως μας την δώσαν την περιοχή
για το παιδί πάνω το έγραψα που νομίζει κατά τι γνώμη μου πως όλες οι περιοχές παίρνονται με μάχες

Ξεφύγαμε πάλι
Σου είπα δεν με ενδιαφέρει τι γράφεις,εμένα με νοιάζει πως καυχιέσαι
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από 37 EMA Πεμ Οκτ 02, 2014 3:55 am

Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:Sanguinako ΟΡΓΙΟ ξυπνα από διπλωματία πήραμε την περιοχή. πάρε το χέρι σου από τα γεννητικά σου όργανα ρίξε λίγο νερό στο πρόσωπο σου και διάβασε
ΔΕΝ ΔΩΣΑΜΕ ΜΑΧΗ ΜΕ ΤΟΥΣ FAME
Στα παπάρια μου πως πήρες την περιοχή,εμένα με ενδιαφέρει που καυχιέσαι

Στα παπάρια μου και εμενα αν σε ενδιαφέρει η όχι
ξυπνα και διάβασε τι γράφω και όχι τι θέλεις να διαβάσεις εσύ
ούτε τώρα καφιεμαι ούτε τότε, το έγραψα και τότε πως μας την δώσαν την περιοχή
για το παιδί πάνω το έγραψα που νομίζει κατά τι γνώμη μου πως όλες οι περιοχές παίρνονται με μάχες

Ξεφύγαμε πάλι
Σου είπα δεν με ενδιαφέρει τι γράφεις,εμένα με νοιάζει πως καυχιέσαι

Αγόρι μου είσαι χαζό ?
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 4:01 am

NPSA έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
NPSA έγραψε:Sanguinako ΟΡΓΙΟ ξυπνα από διπλωματία πήραμε την περιοχή. πάρε το χέρι σου από τα γεννητικά σου όργανα ρίξε λίγο νερό στο πρόσωπο σου και διάβασε
ΔΕΝ ΔΩΣΑΜΕ ΜΑΧΗ ΜΕ ΤΟΥΣ FAME
Στα παπάρια μου πως πήρες την περιοχή,εμένα με ενδιαφέρει που καυχιέσαι

Στα παπάρια μου και εμενα αν σε ενδιαφέρει η όχι
ξυπνα και διάβασε τι γράφω και όχι τι θέλεις να διαβάσεις εσύ
ούτε τώρα καφιεμαι ούτε τότε, το έγραψα και τότε πως μας την δώσαν την περιοχή
για το παιδί πάνω το έγραψα που νομίζει κατά τι γνώμη μου πως όλες οι περιοχές παίρνονται με μάχες

Ξεφύγαμε πάλι
Σου είπα δεν με ενδιαφέρει τι γράφεις,εμένα με νοιάζει πως καυχιέσαι

Αγόρι μου είσαι χαζό ?
Not really,δεν είμαι εγώ αυτός που καυχιέται
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Admin Πεμ Οκτ 02, 2014 4:29 am

Λυπηθείτε τους υπόλοιπους...

Κάνετε quote  ένα σωρό ασυναρτησίες γεμίζετε τις σελίδες και εγώ παίρνω notifications για να διαβάσω post άσχετα με το θέμα που παρακολουθούσα

Μπορείτε να το κάνετε κάπου αλλού αυτό ώστε να σας διαβάζει μόνο όποιος θέλει να σας διαβάσει, και οι υπόλοιποι να διαβάζουμε κάτι πιο σχετικό με το thread ?

Εγώ έκανα μια ερώτηση off-topic, πείρα απάντηση και επέστρεψα στο θέμα.

Κάνετε post για να ρωτήσετε ο ένας τον άλλο ποιος είναι πιο χαζός και να τα διαβάζουμε εμείς ?

wtf λίγο common sense, βριστείτε σε pm άν θέλετε

Sang όπως είδες στο poll το community οριακά δεν θέλει να φύγεις αλλά η πλειοψηφία των ψήφων δείχνει οτι υπάρχει ζήτημα με την συμπεριφορά σου, απλά άλλος λέει να σε διώξουμε και άλλος να καθαρίζουμε το "mess" που κάνεις ή οτι θα καταλάβεις απο μόνος σου οτι γαμάς τις κουβέντες και θα σταματήσεις.

Ο σεβασμός του topic εξακολουθεί να υπάρχει στο πλαίσιο λειτουργίας του forum - και εξακολουθείς να τον αγνοείς -
πιστεύεις οτι είναι λάθος σαν κανόνας ή πιστεύεις οτι πρέπει να είσαι στο απυρόβλητο ?

Η απλά δοκιμάζεις τα όρια του τι πρέπει να κάνεις μέχρι να θέλει η πλειοψηφία την απομάκρυνσή σου ?
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 4:35 am

Admin έγραψε:Λυπηθείτε τους υπόλοιπους...

Κάνετε quote  ένα σωρό ασυναρτησίες γεμίζετε τις σελίδες και εγώ παίρνω notifications για να διαβάσω post άσχετα με το θέμα που παρακολουθούσα

Μπορείτε να το κάνετε κάπου αλλού αυτό ώστε να σας διαβάζει μόνο όποιος θέλει να σας διαβάσει, και οι υπόλοιποι να διαβάζουμε κάτι πιο σχετικό με το thread ?

Εγώ έκανα μια ερώτηση off-topic, πείρα απάντηση και επέστρεψα στο θέμα.

Κάνετε post για να ρωτήσετε ο ένας τον άλλο ποιος είναι πιο χαζός και να τα διαβάζουμε εμείς ?

wtf λίγο common sense, βριστείτε σε pm άν θέλετε

Sang όπως είδες στο poll το community οριακά δεν θέλει να φύγεις αλλά η πλειοψηφία των ψήφων δείχνει οτι υπάρχει ζήτημα με την συμπεριφορά σου, απλά άλλος λέει να σε διώξουμε και άλλος να καθαρίζουμε το "mess" που κάνεις ή οτι θα καταλάβεις απο μόνος σου οτι γαμάς τις κουβέντες και θα σταματήσεις.

Ο σεβασμός του topic εξακολουθεί να υπάρχει στο πλαίσιο λειτουργίας του forum - και εξακολουθείς να τον αγνοείς -
πιστεύεις οτι είναι λάθος σαν κανόνας ή πιστεύεις οτι πρέπει να είσαι στο απυρόβλητο ?

Η απλά δοκιμάζεις τα όρια του τι πρέπει να κάνεις μέχρι να θέλει η πλειοψηφία την απομάκρυνσή σου ?
Μέχρι να καταλάβεις πως βρισκόμαστε στο internet,η απάντηση μου είναι η εξής oh well whatever nevermind.BTW μην κάνεις τέτοιες ερωτήσεις,γιατί οι απαντήσεις που χρήζουν,είναι εντελώς off topic


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sanguinius στις Πεμ Οκτ 02, 2014 5:48 am, 1 φορά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από antkon Πεμ Οκτ 02, 2014 5:48 am

NPSA έγραψε:
antkon έγραψε:
NPSA έγραψε:
antkon έγραψε:
ελειώνοντας θα πω κάτι που έχω διαπιστώσει μετά από τόσο καιρό ... η pnx είναι πολλή καλή στη διπλωματία (παίρνει άδειες περιοχές, της χαρίζουν landings κτλ) ενώ είναι κακή στο recruiting (προσπαθεί να αθέμιτα μέσα και παράνομους τρόπους) ... μου ήρθε λοιπόν στο μυαλό εκείνο το τραγούδι του ζαμπέτα που λέει: πάρε ναυτάκι συριανό, λοστρόμο πειραιώτη, μηχανικό μυτιληνιό κτλ ... και να η τρομερή ιδέα : φτιάξτε μια clan ανάλογα με τα επιμέρους προσόντα του καθενός!!!!!! commander θα είναι αυτός με τα περισσότερα ένσημα, ο δεύτερος θα είναι "επίτιμος" commander (η ιστορία έχει δείξει πως οι "επίτιμοι" ζουν περισσότερο), recruiter από την GREAT (δε φεύγει κανείς, αν πάνε να μας πάρουν κάποιον θα προσφύγουμε στη χάγη), διπλωμάτη από την pnx, FC δε χρειάζεστε καθώς θα έχετε διπλωμάτη από pnx και θα παίρνετε άδειες περιοχές χωρίς μάχη ... και αν τυχόν ξεμυτίσει κανένα φάντασμα αναλαμβάνει ο laskas ... πάλι σας βρήκα λύση γατάκια  Twisted Evil


Πες μου οτι τρολαρεις γιατι το βρισκω το ελαχιστο αναληθης  και για να σε ενημερωσω h pnx  δεν παιρνει περιοχες ουτε απο χαρισμα ουτε επειδη τις αφηνουν  προσβαλλεις ολα τα μελη της που καθονται και μαχονται για αυτες   σε παρακαλω να εισαι πιο προσεκτικος στις εκφρασεις σου

Ne αγορίνα μου με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι και οι παίχτες τις COGR δώσανε τρομερή μάχη με τους FAME να τους πάρουμε πριοχή ακόμα επιδέσμους αλλάζουμε
BEEEEEEE
BEEEEEEE

Και ποιος εισαι εσυ ειπαμε??  α ο ελληναρας που απλα γουσταρει να πει κατι απλα για να το πει

Άντε καλά εγώ πετάω αερολογίες boris να ανεβάσεις τον τελικό να δούμε τι μάχη που δόθηκε

φιλαρακι διαβασε το quotation για αρχη και ασε την μοστρα σε εμενα δεν πιανει εαν θες να  κρινεις μια ολοκληρη κλαν απο μια μαχη  καντο αλλα  δεν θα σε χαρακτηρισω εγω αλλα οι υπολοιποι α και για να μαθεις και κατι γιατι μαλλον δεν το γνωριζεις  η διπλωματια και αυτη μαχη ειναι αλλα σε αλλο επιπεδο αυτα και αντε γεια

ΥΓ  συγχαρητηρια για την περιοχη παρεμπτιντος

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από MementoM0ri Πεμ Οκτ 02, 2014 5:52 am

Επι του θεματος,  η pnx-r οπως ειναι τωρα δεν εχει να προσφερει τιποτα παραπανω απο τις αλλες ελληνικες κλαν.  Θελει οργανωση, ξεκαθαρισμα παιχτων και συμμετοχη , δεν εχει τιποτα απο αυτα. Γιατι λοιπον να χαλασει καποιος την ζαχαρενια του για να παει στα ιδια?
Επειδη η pnx εχει καλυτερα στατς απο τις αλλες ελληνικες κλαν?
Επειδη λουζονται στο γκολντ ?(και οχι λασκα 100 γκολντ το μηνα για καθε ατομο δεν ειναι αρκετα)
Επειδη το επιπεδο στα cw ειναι υψηλο?

Γιατι τιποτα απο τα παραπανω δεν ισχυει. Πρωτα καντε τα και μετα θα ερθουν μονοι τους οι παιχτες. Μεχρι τοτε ησυχια και τα κεφαλια μεσα...
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 5:59 am

MementoM0ri έγραψε:Επι του θεματος,  η pnx-r οπως ειναι τωρα δεν εχει να προσφερει τιποτα παραπανω απο τις αλλες ελληνικες κλαν.  Θελει οργανωση, ξεκαθαρισμα παιχτων και συμμετοχη , δεν εχει τιποτα απο αυτα. Γιατι λοιπον να χαλασει καποιος την ζαχαρενια του για να παει στα ιδια?
Επειδη η pnx εχει καλυτερα στατς απο τις αλλες ελληνικες κλαν?
Επειδη λουζονται στο γκολντ ?(και οχι λασκα 100 γκολντ το μηνα για καθε ατομο δεν ειναι αρκετα)
Επειδη το επιπεδο στα cw ειναι υψηλο?

Γιατι τιποτα απο τα παραπανω δεν ισχυει. Πρωτα καντε τα και μετα θα ερθουν μονοι τους οι παιχτες. Μεχρι τοτε ησυχια και τα κεφαλια μεσα...
Θα συμφωνήσω,όπως είχα απαντήσει στον post του Νίκου για το κατά πόσο επιτυχημένη θεωρείται η pnx γενικά,θέλει πολύ χρόνο η clan,μέχρι να φτάσει στο 100% των δυνατοτήτων της και μάλιστα με όσα έχω διαβάσει στο forum για την pnx,πιστεύω πως θέλει τουλάχιστον μια διετία για να είναι έτοιμη να αποδώσει (φυσικά η περίοδος που δίνω,είναι σχεδόν αυθαίρετη καθώς τα στοιχεία που έχω είναι και ελλιπή και αμφιβόλου ποιότητας,εκτός από μερικά που έχει πει ο ταραμάς και μπορώ να τα επιβεβαιώσω κι εγώ γιατί το είδα με τα ίδια μου τα εικονικά μάτια)
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από marita89 Πεμ Οκτ 02, 2014 6:28 am

Ρε παιδια που κολλανε αυτα ομως?Για επιθετικο recruiting μιλαμε και αν ειναι θεμιτο η οχι.Η αποψη μου ειναι οτι οι παιχτες αποφασιζουν ατομικα για το που θα πανε και καποιος πρεπει να τους ενημερωσει.Δεν θεωρω αθεμιτο αυτο π εκανε ο Λασκας,ολα καλα.Θεωρω χαζο ομως ο "αρχηγος" να τον κραξει λες και οι παιχτες ειναι το κοπαδι του.Οι παιχτες δεν ειναι χαζοι,θα ζυγισουν τις επιλογες τους και θα κρινουν.Λογικα κ σοβαρα.

Υ.Γ Οι PNX ειμαστε οι καλυτεροι,ολοι οι αλλοι ειναι γατακια. Razz
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 6:56 am

marita89 έγραψε:Ρε παιδια που κολλανε αυτα ομως?Για επιθετικο recruiting μιλαμε και αν ειναι θεμιτο η οχι.Η αποψη μου ειναι οτι οι παιχτες αποφασιζουν ατομικα για το που θα πανε και καποιος πρεπει να τους ενημερωσει.Δεν θεωρω αθεμιτο αυτο π εκανε ο Λασκας,ολα καλα.Θεωρω χαζο ομως ο "αρχηγος" να τον κραξει λες και οι παιχτες ειναι το κοπαδι του.Οι παιχτες δεν ειναι χαζοι,θα ζυγισουν τις επιλογες τους και θα κρινουν.Λογικα κ σοβαρα.

Υ.Γ Οι PNX ειμαστε οι καλυτεροι,ολοι οι αλλοι ειναι γατακια. Razz
Θα συμφωνήσω και σε αυτό,οίκοθεν νοείται πως ο κάθε παίκτης είναι ελεύθερος να διαλέξει την ομάδα που θέλει,σύμφωνα με τα κριτήρια που ο ίδιος έχει επιλέξει.Προσωπικά ο Λάσκας δεν κάνει κάτι το μεμπτό,ούτε για αστείο,ειδικά αν συνομιλεί με αυτόν τον τρόπο που έδειξε ο ταραμάς στο ss,χωρίς να λοιδορεί την clan ή τον αρχηγό της clan στην οποία ανήκει ο στρατολογούμενος παίχτης,είναι και πολύ ευγενικός recruiter
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από MementoM0ri Πεμ Οκτ 02, 2014 7:02 am

Μα δεν ειπε κανεις οτι ειναι αθεμιτο , φαντασου ομως την 1821(αν δεν κανω λαθος ειναι η μονη ελληνικη κλαν που καποια ατομα πηραν το vk7201) να σε πιασει και να σε κανει ρεκρουτ... Θα πηγαινες ?
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 7:07 am

MementoM0ri έγραψε: Μα δεν ειπε κανεις οτι ειναι αθεμιτο , φαντασου ομως την 1821(αν δεν κανω λαθος ειναι η μονη ελληνικη κλαν που καποια ατομα πηραν το vk7201) να σε πιασει και να σε κανει ρεκρουτ... Θα πηγαινες ?
Αν έχει παίχτες καλύτερους από εμένα,ώστε να βελτιωθώ σαν παίχτης παίζοντας μαζί τους ναι γιατί να μην πάω; :/
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από MementoM0ri Πεμ Οκτ 02, 2014 7:10 am

Sanguinius έγραψε:
MementoM0ri έγραψε: Μα δεν ειπε κανεις οτι ειναι αθεμιτο , φαντασου ομως την 1821(αν δεν κανω λαθος ειναι η μονη ελληνικη κλαν που καποια ατομα πηραν το vk7201) να σε πιασει και να σε κανει ρεκρουτ... Θα πηγαινες ?
Αν έχει παίχτες καλύτερους από εμένα,ώστε να βελτιωθώ σαν παίχτης παίζοντας μαζί τους ναι γιατί να μην πάω; :/

Οχι "ΑΝ" οπως ειναι τωρα.
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 7:17 am

MementoM0ri έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
MementoM0ri έγραψε: Μα δεν ειπε κανεις οτι ειναι αθεμιτο , φαντασου ομως την 1821(αν δεν κανω λαθος ειναι η μονη ελληνικη κλαν που καποια ατομα πηραν το vk7201) να σε πιασει και να σε κανει ρεκρουτ... Θα πηγαινες ?
Αν έχει παίχτες καλύτερους από εμένα,ώστε να βελτιωθώ σαν παίχτης παίζοντας μαζί τους ναι γιατί να μην πάω; :/

Οχι "ΑΝ" οπως ειναι τωρα.
Δεν θα πήγαινα,έχει αρκετούς καλύτερους  παίχτες από εμένα,αλλά όχι τόσο καλούς όσο θα ήθελα και οι commanders δεν φαίνονται και τόσο καλοί.Για να μαι ειλικρινής όμως ούτε η δική μου clan είναι καλύτερη ΛΟΛ.BTW προσκυνώ την εικόνα profile
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από laskas Πεμ Οκτ 02, 2014 7:51 am

MementoM0ri έγραψε:Επι του θεματος,  η pnx-r οπως ειναι τωρα δεν εχει να προσφερει τιποτα παραπανω απο τις αλλες ελληνικες κλαν.  Θελει οργανωση, ξεκαθαρισμα παιχτων και συμμετοχη , δεν εχει τιποτα απο αυτα. Γιατι λοιπον να χαλασει καποιος την ζαχαρενια του για να παει στα ιδια?
Επειδη η pnx εχει καλυτερα στατς απο τις αλλες ελληνικες κλαν?
Επειδη λουζονται στο γκολντ ?(και οχι λασκα 100 γκολντ το μηνα για καθε ατομο δεν ειναι αρκετα)
Επειδη το επιπεδο στα cw ειναι υψηλο?

Γιατι τιποτα απο τα παραπανω δεν ισχυει. Πρωτα καντε τα και μετα θα ερθουν μονοι τους οι παιχτες. Μεχρι τοτε ησυχια και τα κεφαλια μεσα...


lol


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Πεμ Οκτ 02, 2014 9:35 am, 1 φορά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 8:12 am

laskas έγραψε:
MementoM0ri έγραψε:Επι του θεματος,  η pnx-r οπως ειναι τωρα δεν εχει να προσφερει τιποτα παραπανω απο τις αλλες ελληνικες κλαν.  Θελει οργανωση, ξεκαθαρισμα παιχτων και συμμετοχη , δεν εχει τιποτα απο αυτα. Γιατι λοιπον να χαλασει καποιος την ζαχαρενια του για να παει στα ιδια?
Επειδη η pnx εχει καλυτερα στατς απο τις αλλες ελληνικες κλαν?
Επειδη λουζονται στο γκολντ ?(και οχι λασκα 100 γκολντ το μηνα για καθε ατομο δεν ειναι αρκετα)
Επειδη το επιπεδο στα cw ειναι υψηλο?

Γιατι τιποτα απο τα παραπανω δεν ισχυει. Πρωτα καντε τα και μετα θα ερθουν μονοι τους οι παιχτες. Μεχρι τοτε ησυχια και τα κεφαλια μεσα...


Τι λες ρε Μεμεντομόρι?????????????????????????????????????????????
Δεν έχει 20 μέρες που τελείωσε το event και τσίμπησες το αρματάκι ( ή 7000 gold ) με άνεση στη θέση 960 κιόλας.ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΞΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΒΑΖΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!Και μετά το event δεν έχεις μπει να παίξεις cw!Και κάθεσαι και δυσφημίζεις την ομάδα και μιλάς για 100 gold το μήνα????????????????ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ???????????????ΓΥΡΝΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ!!!ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ EVENT????

ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ Η ΜΠΑΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!!!!!!ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥ EVENT Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ EVENT ΧΑΘΗΚΕ ...και μας δυσφημίζεις και από πάνω?Το αρματάκι καλό ήταν???
Δεν νομίζω πως δυσφημίζει την ομάδα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από MementoM0ri Πεμ Οκτ 02, 2014 8:35 am

@laskas

LoL
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 8:44 am

MementoM0ri έγραψε:@laskas

LoL
Τεσπα που θέλεις να καταλήξεις με αυτό που με ρώτησες;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από MementoM0ri Πεμ Οκτ 02, 2014 8:59 am

Sanguinius έγραψε:
MementoM0ri έγραψε:@laskas

LoL
Τεσπα που θέλεις να καταλήξεις με αυτό που με ρώτησες;

Αστο , δεν εχει νοημα .
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 9:02 am

MementoM0ri έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
MementoM0ri έγραψε:@laskas

LoL
Τεσπα που θέλεις να καταλήξεις με αυτό που με ρώτησες;

Αστο , δεν εχει νοημα .
Οκ :/
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Οκτ 02, 2014 9:11 am

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 EIRINI
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 3 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από 37 EMA Πεμ Οκτ 02, 2014 9:18 am

Hahahaha OMG+ 3LOL momento se blepo fandasma se ebale sto mati o eksorkistis laskas
Sry for the greeklich ( kinito doulias)
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης