Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

+20
Dolofonos
TheKnownUnknown
patatomhden
callme
LicenseToKill
JDeviant
Veyder
37 EMA
marita89
Arxiereas
antkon
Gregorakis
Sanguinius
Admin
cgakis
taramas
Gathunter
laskas
MementoM0ri
imperiumgraecum
24 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από TheKnownUnknown Παρ Οκτ 03, 2014 1:29 pm

να σας βαλω σε μια τελευταια σκεψη και μετα παω για υπνο γιατι δουλεύω κιόλας.φανταστείτε τι θα γινόταν αν οι ελληνικές ομαδες ηταν μια σημμαχία.μονο αυτο.η ομαδα που ειμαι εχει 7 αλλες στην συμμαχία.αλλα τωρα καταλαβαινω τον lennon.ρε μην τρώτε ο ένας τον αλλον.γινετε καλύτεροι
για να είστε καλυτεροι απο τους αλλους.μην κανετε τους αλλους χειροτερους για να φανείτε εσείς

TheKnownUnknown
TheKnownUnknown

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014
Ηλικία : 102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Οκτ 03, 2014 1:37 pm

TheKnownUnknown έγραψε:να σας βαλω σε μια τελευταια σκεψη και μετα παω για υπνο γιατι δουλεύω κιόλας.φανταστείτε τι θα γινόταν αν οι ελληνικές ομαδες ηταν μια σημμαχία.μονο αυτο.η ομαδα που ειμαι εχει 7 αλλες στην συμμαχία.αλλα τωρα καταλαβαινω τον lennon.ρε μην τρώτε ο ένας τον αλλον.γινετε καλύτεροι
για να είστε καλυτεροι απο τους αλλους.μην κανετε τους αλλους χειροτερους για να φανείτε εσείς

Ουτοπικά και μόνο.Όπως είπε ο Morgenthau και ο Waltz,η κάθε γενιά είναι καταδικασμένη να πραγματοποιεί τα ίδια λάθη με την προηγούμενη και η ιστορία να επαναλαμβάνεται.
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Dolofonos Παρ Οκτ 03, 2014 1:56 pm

Να ήταν όλες η Ελληνικές ομάδες μια συμμαχία?? Τι διάφορα θα είχε?
Dolofonos
Dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από imperiumgraecum Παρ Οκτ 03, 2014 2:24 pm

Dolofonos έγραψε:Να ήταν όλες η Ελληνικές ομάδες μια συμμαχία?? Τι διάφορα θα είχε?

Θα fail-αραν συμμαχικώς Surprised
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Οκτ 03, 2014 2:28 pm

imperiumgraecum έγραψε:
Dolofonos έγραψε:Να ήταν όλες η Ελληνικές ομάδες μια συμμαχία?? Τι διάφορα θα είχε?

Θα fail-αραν συμμαχικώς Surprised
LOL +1
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από marita89 Παρ Οκτ 03, 2014 3:28 pm

1.Δεν πηρε καμια αλλη ελληνικη ομαδα το αρμα στο τελευταιο event.
2.Τα clan PNX-R και PNX-A εχουν τα καλυτερα στατιστικα απο τα υπολοιπα ελληνικα.
3.Το recruiting που εκανε ο Λασκας δεν ειναι αθεμιτο,ο Λασκας ενημερωνει και ο καθε παιχτης αποφασιζει,δεν γινεται να αναγκασεις κανεναν να μεινει η να φυγει απο clan,ουτε ειναι πολιτικη της εταιριας να αναγκαζει παιχτη να μεινει η να φυγει.
4.Δεν καταλαβαινω τον λογο που καποιοι ενοχλουνται απο την κοινοτητα PNX,δεν εχουμε διπλωματικες σχεσεις με κανεναν(γιατι δεν βρισκομαστε στον χαρτη),δεν ασχολουμαστε με κανεναν.Ο Λασκας και ο Μπρουζος ενημερωνουν παιχτες με καλα στατιστικα,(ειτε ειναι σε clan ειτε οχι) την κατασταση της PNX και τελος,δεν εξαναγκαζουν κανεναν.Δεν θεωρω πως οι παιχτες ειναι προβατα,σκεφτονται τι θελουν να κανουν και αποφασιζουν.Προσωπικα δεν θα ανεχομουν υποδειξεις απο τον αρχηγο της clan μου για το αν θα μεινω η αν θα φυγω,το θεωρω τουλαχιστον βλακωδες.

Υ.Γ Επισης θεωρω ανανδρο και βλακωδες να κανει καποιος ακυρο(χωρις ονομα στ παιχνιδι) λογαριασμο στο φορουμ και απο το πρωτο σχολιο του να υποτιμα την κοινοτητα PNX. Evil or Very Mad
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Παρ Οκτ 03, 2014 4:14 pm

1. Δεν έχω κοιτάξει ποιος πήρε αρματάκι στο τελευταίο event και δεν εχει σημασία, άλλωστε στο προηγούμενο event το είχανε πάρει άλλοι, τι σημασία είχε τότε? την ίδια έχει και σήμερα.
2. Σύμφωνα με τα στατιστικά η σειρά είναι PNX-R & GREAT, έτσι για να ξέρουμε τι λέμε, αλλά και αυτό δεν μου λέει τίποτα, σήμερα είναι έτσι και αύριο θα είναι γιουβέτσι, πες μου εσύ που ξέρεις η PNX-R τι κάνει σήμερα? τι έκανε χθές? προχθές μήπως?
3. το recruiting που κάνει ο λάσκας είναι αθέμιτο και έχω εξηγήσει γιατί πολλές φορές.
4. κάποιοι απο εσάς ασχολούνται με άλλους και όχι μόνο, οπότε είναι τουλάχιστον άστοχη η απάντησή σου, κανένας δεν έκανε υπόδειξη σε κανέναν, δεν θα μπορούσε άλλωστε, ο καθένας έχει το δικό του "leave" και το πατάει όποτε θέλει.

Τελικά αυτό που έχει σημασία είναι οτι ακόμα περιμένουμε να μας δείξετε τι νόημα έχουν τα στατιστικά σας, και καλά πριν 5 μήνες ήταν νωρίς, πριν 3 μήνες το ίδιο, σήμερα πάλι είναι νωρίς, εχω την εντύπωση οτι δεν θα το προλάβω γιατί είμαι και λίγο μεγάλος σε ηλικία.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από marita89 Παρ Οκτ 03, 2014 4:44 pm

Οχι ταραμα οι PNX-R και PNX-A ειναι οι 2 καλυτερες(συμφωνα με το wotlabs.net).
Στο σημειο 4. που γραφεις επιβεβαιωνεις απολυτα την θεση μου για το recruiting που κανει ο Λασκας δεν ειναι αθεμιτο,ο καθενας εχει το δικο του leave και το παταει οποτε θελει και οντως ετσι ειναι.Οι παιχτες δεν ειναι χαζοι,αυτοι αποφασιζουν.Επισης ρε ταραμα(με συγχωρεις για το ρε αλλα τοσο καιρο που με βριζεις σε νιωθω δικο μου ανθρωπο) γιατι περιμενεις εσυ κατι απο την PNX?Δεν εισαι μελος της κοινοτητας,με ποια ιδιοτητα περιμενεις απο εμας?Και περιοχες Ευρωπη πηραμε και τις κρατησαμε μεχρι το καλοκαιρι και στο event ολοι μπορουν να πουν πως ειχαμε μεγαλη επιτυχια.Επιτυχιες εχουμε αλλα δεν κατανοω γιατι να περιμενει καποιος που δεν ειναι στην ομαδα κατι απο αυτην?Δεν ασχολειται καποιος μαζι σου ρε Γιωργο(απο εμας της PNX),εσυ τι ασχολεισαι?Βλεπω παλι αρχηγος εισαι,καλα στο ειπε ο gregorakis,(να μην σου πω οτι κυνηγας καρεκλα?ΔΕΝ θα το πω λοιπον.)φτιαξε εκει το clan σου οπως θελεις και ασε μας εμας.Φιλικα στα γραφω μη με βρισεις.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Παρ Οκτ 03, 2014 5:18 pm

taramas έγραψε:1. Δεν έχω κοιτάξει ποιος πήρε αρματάκι στο τελευταίο event και δεν εχει σημασία, άλλωστε στο προηγούμενο event το είχανε πάρει άλλοι, τι σημασία είχε τότε? την ίδια έχει και σήμερα.
2. Σύμφωνα με τα στατιστικά η σειρά είναι PNX-R & GREAT, έτσι για να ξέρουμε τι λέμε, αλλά και αυτό δεν μου λέει τίποτα, σήμερα είναι έτσι και αύριο θα είναι γιουβέτσι, πες μου εσύ που ξέρεις η PNX-R τι κάνει σήμερα? τι έκανε χθές? προχθές μήπως?
3. το recruiting που κάνει ο λάσκας είναι αθέμιτο και έχω εξηγήσει γιατί πολλές φορές.
4. κάποιοι απο εσάς ασχολούνται με άλλους και όχι μόνο, οπότε είναι τουλάχιστον άστοχη η απάντησή σου, κανένας δεν έκανε υπόδειξη σε κανέναν, δεν θα μπορούσε άλλωστε, ο καθένας έχει το δικό του "leave" και το πατάει όποτε θέλει.

Τελικά αυτό που έχει σημασία είναι οτι ακόμα περιμένουμε να μας δείξετε τι νόημα έχουν τα στατιστικά σας, και καλά πριν 5 μήνες ήταν νωρίς, πριν 3 μήνες το ίδιο, σήμερα πάλι είναι νωρίς, εχω την εντύπωση οτι δεν θα το προλάβω γιατί είμαι και λίγο μεγάλος σε ηλικία.
ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 2vueana
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Παρ Οκτ 03, 2014 5:37 pm

marita89 έγραψε:Οχι ταραμα οι PNX-R και PNX-A ειναι οι 2 καλυτερες(συμφωνα με το wotlabs.net).
Στο σημειο 4. που γραφεις επιβεβαιωνεις απολυτα την θεση μου για το recruiting που κανει ο Λασκας δεν ειναι αθεμιτο,ο καθενας εχει το δικο του leave και το παταει οποτε θελει και οντως ετσι ειναι.Οι παιχτες δεν ειναι χαζοι,αυτοι αποφασιζουν.Επισης ρε ταραμα(με συγχωρεις για το ρε αλλα τοσο καιρο που με βριζεις σε νιωθω δικο μου ανθρωπο) γιατι περιμενεις εσυ κατι απο την PNX?Δεν εισαι μελος της κοινοτητας,με ποια ιδιοτητα περιμενεις απο εμας?Και περιοχες Ευρωπη πηραμε και τις κρατησαμε μεχρι το καλοκαιρι και στο event ολοι μπορουν να πουν πως ειχαμε μεγαλη επιτυχια.Επιτυχιες εχουμε αλλα δεν κατανοω γιατι να περιμενει καποιος που δεν ειναι στην ομαδα κατι απο αυτην?Δεν ασχολειται καποιος μαζι σου ρε Γιωργο(απο εμας της PNX),εσυ τι ασχολεισαι?Βλεπω παλι αρχηγος εισαι,καλα στο ειπε ο gregorakis,(να μην σου πω οτι κυνηγας καρεκλα?ΔΕΝ θα το πω λοιπον.)φτιαξε εκει το clan σου οπως θελεις και ασε μας εμας.Φιλικα στα γραφω μη με βρισεις.

Κοίτα δεν θα σταθώ στο τι λέει σήμερα το wotlabs γιατί προχθές άλλα έλεγε αλλά επαναλαμβάνω δεν έχει ιδιαίτερη σημασία γιατί αύριο άλλα θα λέει και πάει λέγοντας.
Σχετικά με το recruiting δεν βρίσκω που επιβεβαιώνω την θέση σου και μάλιστα απόλυτα? εγω προσωπικά δεν είχα ούτε έχω κανένα πρόβλημα με το recruiting, με την λάσπη που πετάνε κάποιοι έχω θέμα, και πάλι όχι προσωπικό, δεν με αγγίζουν οι παπαριές κανενός, ειδικά αυτών που ξέρω καλά, το ελληνικό wot σκέφτομαι και κρίνω οτι με αυτές τις τακτικές οχι μόνο δεν πάει μπροστά αλλά βαδίζει ολοταχώς προς διάλυση.
Οσο για το αρχηγός μπορεί να έχεις ότι άποψη θέλεις δεν θα ασχοληθώ για να σου εξηγήσω και ειδικά οταν αυτό προέρχεται απο εναν καραγκιόζη σαν τον gregorakis, αν σε ενδιαφέρει να μάθεις μπορείς να έρθεις όποτε θέλεις να τα πούμε, επίσης δεν σε έχω βρίσει ποτέ χωρίς λόγο ενώ εσύ ναι, εκτός κι αν η υπεροψία και ο παλικαρισμός των στατιστικών δίνει το δικαίωμα σε οποιονδήποτε να χαρακτηρίζει τους υπόλοιπους οπότε δεν μπορώ να κάνω κάτι γιαυτό.
Για τις επιτυχίες τι να σου πώ ο καθένας κρίνει και βγάζει τα συμπεράσματά του, εσυ αν θεωρείς οτι η καλύτερη ελληνική ομάδα στους αριθμούς τουλάχιστον εχει δικαιώσει τις προσδοκίες τότε απλά δεν το βλέπω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gooakis Παρ Οκτ 03, 2014 5:51 pm

callme έγραψε: επιδη φιλε μου δεν ειμαι τυχαιος και ξερω τι λεω θα παρω πισω αυτο που ειπα πριν και την απορια μου τι εχεις με τους great. βρηκα τι εχεις με τους great και δεν σου καθονται καλα...λοιπον εγω δεν νυσταζω μπροστα στα στην αληθεια και εψαξα και βρηκα 2 ελληνικες ομαδες που ηταν μεσα στο event.. σου τις δειχνω λοιπον να μιλαμε ξαστερα στον κοσμο. αλλα ειναι ωραιο πραγμα να μιλαμε χωρης την great εδω γιατη κανονικα αυτες τις φωτο αν οι great διαβαζαν το φορουμ (δεν εχω δει καποιον να γραφει) θα επρεπε να τις βαλουν εκεινοι   ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 4srmxn   ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 4sro1h  

Ρε μεγάλε που "δεν είσαι τυχαίος", κι είσαι μεγάλος γνώστης και γαμάς και δέρνεις... αυτές οι εικόνες είναι απ'το προηγούμενο campaign. Δεν με ενδιαφέρουν καθόλου οι κόντρες σας και τα drama-τα της ελληνικής wot-οσφαιρας, αλλά είσαι πολύ μάγκας του φραπέ ρε φίλε. Κλασικός κουτοπόνηρος ελληναράς.

Εδώ είναι το ranking του Twilight Of The Gods campaign: worldoftanks.eu/clanwars/archive/tog/ratings/#wot (τι μλκία είναι αυτή ρε αντμίν με τα εξτέρναλ λινκς; tongue )
Ψάξε βρες όποια clan θες, για την PNX-R δες τη θέση #63.


ps: Σύμφωνα με τον tarama, η PNX βουλιάζει απ'τον Μάρτιο αν θυμάμαι καλά. Μπορεί και πιο νωρίς. Σοβαρά, γιατί ασχολείστε με τις άλλες clan και τις άλλες περσόνες του ελληνικού wot; Και ξοδεύετε τόσες ώρες και ενέργεια για το απόλυτο Τίποτα. Σαν τις θείτσες, κανονικά. Και για φίλους απ'την PNX το λέω, παρ'όλο που βλέπω να προκαλούνται συνεχώς και εν μέρει δικαιολογούνται.

Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gooakis Παρ Οκτ 03, 2014 6:05 pm

A και για να σας κάνω και τη ζωή πιο εύκολη που σας αρέσει να τις μετράτε και να χαίρεστε:

worldoftanks.eu/leaderboard/clans/#wot&lb_tr=all&lb_of=elo_rating_gm&lb_cd=2014-10-2

Εδώ είστε. Ranking της WG με το Global Map Rating, ούτε χρυσούς ούτε stats (ξου! κακό!) για να πηγαίνετε τη συζήτησή σας όπου σας βολεύει.

Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gregorakis Παρ Οκτ 03, 2014 11:43 pm

... τρελαίνομαι σαββατιάκα ... ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ ...

callma έγραψε:ειναι σαν 2 σουβλατζιδικα που ειναι διπλα διπλα και ο ενας κανει την δουλεια του χωρις να ενοχλει και αλλος απο ζηλια ψαχνει να βρει την μυστικη συνταγη για να του φαει τον κοσμο επιδει αυτος δεν ειναι ικανος να φτιαξει δικο του πελατολογιο
... τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει ... ααα ναι
ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Vlcsnap-2012-09-16-15h03m42s161

imperiumgraecum έγραψε:Οπότε, δεν είναι και ιδιαίτερα τιμητικό να έχει η PNX ελληνικές clans ως σημείο αναφοράς, από τη στιγμή που η πλειοψηφία αυτών είναι πάρ' τη μία και χτύπα την άλλη.
... τους το είχα γράψει εγώ, πέσαν να με φάνε ... τους το έγραψε ο memento τα ίδια ... τώρα τους το λες κι εσύ, ελπίζω να το καταλάβουν ...

taramas έγραψε: διαθέτω αρκετό νού για να βλέπω τι επιδόσεις έχει κάποιος αλλά και τον τρόπο με τον οποίο τις έχει πετύχει
... όσοι δεν έχετε αρκετό νου αλλά ενδιαφέρεστε να αυξήσετε τις επιδόσεις σας ρωτήστε να μάθετε τον "τρόπο" ... αλλιώς μπορούμε όλοι μαζί αγκαλιασμένοι να τραγουδάμε: αγαπώ τον τρόπο που χτυπά η καρδιά σου, όταν βρίσκομαι, μες την αγκαλιά σου ...

TheKnownUnknown έγραψε:φανταστείτε τι θα γινόταν αν οι ελληνικές ομαδες ηταν μια σημμαχία.
... καλά ακόμα να λιώσει αυτή η καραμέλα ... πρέπει να σας ψεκάζουν εκεί στο alliance δεν εξηγείται αλλιώς ... μόνος σου σου πιο κάτω λες πως είστε 7 clan ... και οι 7 δεν κάνετε τίποτα, αν γίνετε δηλαδή 17 τι θα αλλάξει ??? νομίζεις πως 7 νάνοι μαζί μπορούν να "κανονίσουν" 1 χιονάτη ???

marita89 έγραψε:Επισης θεωρω ανανδρο και βλακωδες να κανει καποιος ακυρο(χωρις ονομα στ παιχνιδι) λογαριασμο στο φορουμ
... δεν είναι άνανδρο είναι γελοίο ... σε ένα forum που έχει θέμα ένα παιχνίδι και σε ένα thread που έχει άμεση σχέση με το παιχνίδι αυτό κανείς δε θα πρέπει να απευθύνεται σε "ανώνυμους" χρήστες ...

taramas έγραψε:αλλά και αυτό δεν μου λέει τίποτα, σήμερα είναι έτσι και αύριο θα είναι γιουβέτσι ......... Κοίτα δεν θα σταθώ στο τι λέει σήμερα το wotlabs γιατί προχθές άλλα έλεγε
... marita89 σου έχω νέα, μην κάνεις μπάνιο σήμερα γιατί αύριο το, πολύ μεθαύριο, θα ξαναβρωμάς ...

taramas έγραψε:Οσο για το αρχηγός μπορεί να έχεις ότι άποψη θέλεις δεν θα ασχοληθώ για να σου εξηγήσω και ειδικά οταν αυτό προέρχεται απο εναν καραγκιόζη σαν τον gregorakis
... κατάλαβες marita89??? το ότι ο taramas ξαναμανάγινε commander είναι απλά μια άποψη ενός καραγκιόζη ... αλλά μη χαλιέσαι, δεν έγινε και τίποτα, στο κάτω κάτω σήμερα είναι έτσι αύριο θα είναι ΠΑΛΙ ΕΤΣΙ  Twisted Evil ...


... αλλά εμένα με κατατρώει το ερώτημα: ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΥΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ???
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από marita89 Σαβ Οκτ 04, 2014 1:33 am

Ε ταραμα!!Ωραια τα λες τελευταια(κανεις διαλογο) αλλα δεν σε εχω βρισει ποτε,βρες μου μια φορα που σε εβρισα και θα παω πασο. Smile
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Οκτ 04, 2014 3:59 am

Gregorakis έγραψε:... τρελαίνομαι σαββατιάκα ... ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ ...

callma έγραψε:ειναι σαν 2 σουβλατζιδικα που ειναι διπλα διπλα και ο ενας κανει την δουλεια του χωρις να ενοχλει και αλλος απο ζηλια ψαχνει να βρει την μυστικη συνταγη για να του φαει τον κοσμο επιδει αυτος δεν ειναι ικανος να φτιαξει δικο του πελατολογιο
... τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει ... ααα ναι
ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Vlcsnap-2012-09-16-15h03m42s161

imperiumgraecum έγραψε:Οπότε, δεν είναι και ιδιαίτερα τιμητικό να έχει η PNX ελληνικές clans ως σημείο αναφοράς, από τη στιγμή που η πλειοψηφία αυτών είναι πάρ' τη μία και χτύπα την άλλη.
... τους το είχα γράψει εγώ, πέσαν να με φάνε ... τους το έγραψε ο memento τα ίδια ... τώρα τους το λες κι εσύ, ελπίζω να το καταλάβουν ...

taramas έγραψε: διαθέτω αρκετό νού για να βλέπω τι επιδόσεις έχει κάποιος αλλά και τον τρόπο με τον οποίο τις έχει πετύχει
... όσοι δεν έχετε αρκετό νου αλλά ενδιαφέρεστε να αυξήσετε τις επιδόσεις σας ρωτήστε να μάθετε τον "τρόπο" ... αλλιώς μπορούμε όλοι μαζί αγκαλιασμένοι να τραγουδάμε: αγαπώ τον τρόπο που χτυπά η καρδιά σου, όταν βρίσκομαι, μες την αγκαλιά σου ...

TheKnownUnknown έγραψε:φανταστείτε τι θα γινόταν αν οι ελληνικές ομαδες ηταν μια σημμαχία.
... καλά ακόμα να λιώσει αυτή η καραμέλα ... πρέπει να σας ψεκάζουν εκεί στο alliance δεν εξηγείται αλλιώς ... μόνος σου σου πιο κάτω λες πως είστε 7 clan ... και οι 7 δεν κάνετε τίποτα, αν γίνετε δηλαδή 17 τι θα αλλάξει ??? νομίζεις πως 7 νάνοι μαζί μπορούν να "κανονίσουν" 1 χιονάτη ???

marita89 έγραψε:Επισης θεωρω ανανδρο και βλακωδες να κανει καποιος ακυρο(χωρις ονομα στ παιχνιδι) λογαριασμο στο φορουμ
... δεν είναι άνανδρο είναι γελοίο ... σε ένα forum που έχει θέμα ένα παιχνίδι και σε ένα thread που έχει άμεση σχέση με το παιχνίδι αυτό κανείς δε θα πρέπει να απευθύνεται σε "ανώνυμους" χρήστες ...

taramas έγραψε:αλλά και αυτό δεν μου λέει τίποτα, σήμερα είναι έτσι και αύριο θα είναι γιουβέτσι ......... Κοίτα δεν θα σταθώ στο τι λέει σήμερα το wotlabs γιατί προχθές άλλα έλεγε
... marita89 σου έχω νέα, μην κάνεις μπάνιο σήμερα γιατί αύριο το, πολύ μεθαύριο, θα ξαναβρωμάς ...

taramas έγραψε:Οσο για το αρχηγός μπορεί να έχεις ότι άποψη θέλεις δεν θα ασχοληθώ για να σου εξηγήσω και ειδικά οταν αυτό προέρχεται απο εναν καραγκιόζη σαν τον gregorakis
... κατάλαβες marita89??? το ότι ο taramas ξαναμανάγινε commander είναι απλά μια άποψη ενός καραγκιόζη ... αλλά μη χαλιέσαι, δεν έγινε και τίποτα, στο κάτω κάτω σήμερα είναι έτσι αύριο θα είναι ΠΑΛΙ ΕΤΣΙ  Twisted Evil ...


... αλλά εμένα με κατατρώει το ερώτημα: ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΥΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ???
Θα το κάνω ss και θα το βάλω signature
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από callme Σαβ Οκτ 04, 2014 4:55 am

Gooakis έγραψε:
callme έγραψε: επιδη φιλε μου δεν ειμαι τυχαιος και ξερω τι λεω θα παρω πισω αυτο που ειπα πριν και την απορια μου τι εχεις με τους great. βρηκα τι εχεις με τους great και δεν σου καθονται καλα...λοιπον εγω δεν νυσταζω μπροστα στα στην αληθεια και εψαξα και βρηκα 2 ελληνικες ομαδες που ηταν μεσα στο event.. σου τις δειχνω λοιπον να μιλαμε ξαστερα στον κοσμο. αλλα ειναι ωραιο πραγμα να μιλαμε χωρης την great εδω γιατη κανονικα αυτες τις φωτο αν οι great διαβαζαν το φορουμ (δεν εχω δει καποιον να γραφει) θα επρεπε να τις βαλουν εκεινοι   ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 4srmxn   ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 4sro1h  

Ρε μεγάλε που "δεν είσαι τυχαίος", κι είσαι μεγάλος γνώστης και γαμάς και δέρνεις... αυτές οι εικόνες είναι απ'το προηγούμενο campaign. Δεν με ενδιαφέρουν καθόλου οι κόντρες σας και τα drama-τα της ελληνικής wot-οσφαιρας, αλλά είσαι πολύ μάγκας του φραπέ ρε φίλε. Κλασικός κουτοπόνηρος ελληναράς.

Εδώ είναι το ranking του Twilight Of The Gods campaign: worldoftanks.eu/clanwars/archive/tog/ratings/#wot (τι μλκία είναι αυτή ρε αντμίν με τα εξτέρναλ λινκς; tongue )
Ψάξε βρες όποια clan θες, για την PNX-R δες τη θέση #63.


ps: Σύμφωνα με τον tarama, η PNX βουλιάζει απ'τον Μάρτιο αν θυμάμαι καλά. Μπορεί και πιο νωρίς. Σοβαρά, γιατί ασχολείστε με τις άλλες clan και τις άλλες περσόνες του ελληνικού wot; Και ξοδεύετε τόσες ώρες και ενέργεια για το απόλυτο Τίποτα. Σαν τις θείτσες, κανονικά. Και για φίλους απ'την PNX το λέω, παρ'όλο που βλέπω να προκαλούνται συνεχώς και εν μέρει δικαιολογούνται.
φιλε μου ανεφερα τις δυο αυτες εικονες σαν παραδειγμα οτι το αρματακι σε event δεν το εχει παρει μονο μια ελληνικη ομαδα αλλα ειναι κιαλες που προσπαθουν να αποδωσουν τα μεγιστα σε αυτο το χωρο wot... οταν αλλες μεγαλες ομαδες διεθνης δεν ειναι καν στην λιστα...επιδη λοιπον γινεται ενας χαμος θα σου αναφερω οτι στο πρωτο event που εγινε και ηταν 2 ελληνικες ομαδες καμια δεν εβγαλε κουβεντα σε κανενα φορουμ ενω σε αυτο που ειναι μονο μια ελληνικη οπως λες η pnx το εχει κανει θεμα παντου και μιλανε για αυτο απο μονοι τους οπου βρεθουν λες και πετυχαν το ακατορθωτο... και αυτα για να δεις ποιος ασχολειτε με αλλουσ η οχι.. οσο για την αναφορα σου στο προσωπο μου να σου πω οτι ποτε δεν ανεφερα οτι γαμ___ω και δερνω γιατη μιλαω για πραγματα που ξερω . εχω δει . εχω ακουσει και παντα προσπαθω να εχω αποδειξης.. τωρα οσο για τον φραπε θα σου πω οτι δεν εχει κατι κακο ο φραπες..απλα αλλος τον πινει και δροσιζεται και αλλος τον πινει και ζοριζεται...εγω ειμαι σε αυτους που δροσιζονται..αλλωστε ειναι και το εθνικο πρωινο του ελληνα..εσυ πιες εσπρεσακι λατε.....

callme

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από antkon Σαβ Οκτ 04, 2014 4:57 am

callme έγραψε:
Gooakis έγραψε:
callme έγραψε: επιδη φιλε μου δεν ειμαι τυχαιος και ξερω τι λεω θα παρω πισω αυτο που ειπα πριν και την απορια μου τι εχεις με τους great. βρηκα τι εχεις με τους great και δεν σου καθονται καλα...λοιπον εγω δεν νυσταζω μπροστα στα στην αληθεια και εψαξα και βρηκα 2 ελληνικες ομαδες που ηταν μεσα στο event.. σου τις δειχνω λοιπον να μιλαμε ξαστερα στον κοσμο. αλλα ειναι ωραιο πραγμα να μιλαμε χωρης την great εδω γιατη κανονικα αυτες τις φωτο αν οι great διαβαζαν το φορουμ (δεν εχω δει καποιον να γραφει) θα επρεπε να τις βαλουν εκεινοι   ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 4srmxn   ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 4sro1h  

Ρε μεγάλε που "δεν είσαι τυχαίος", κι είσαι μεγάλος γνώστης και γαμάς και δέρνεις... αυτές οι εικόνες είναι απ'το προηγούμενο campaign. Δεν με ενδιαφέρουν καθόλου οι κόντρες σας και τα drama-τα της ελληνικής wot-οσφαιρας, αλλά είσαι πολύ μάγκας του φραπέ ρε φίλε. Κλασικός κουτοπόνηρος ελληναράς.

Εδώ είναι το ranking του Twilight Of The Gods campaign: worldoftanks.eu/clanwars/archive/tog/ratings/#wot (τι μλκία είναι αυτή ρε αντμίν με τα εξτέρναλ λινκς; tongue )
Ψάξε βρες όποια clan θες, για την PNX-R δες τη θέση #63.


ps: Σύμφωνα με τον tarama, η PNX βουλιάζει απ'τον Μάρτιο αν θυμάμαι καλά. Μπορεί και πιο νωρίς. Σοβαρά, γιατί ασχολείστε με τις άλλες clan και τις άλλες περσόνες του ελληνικού wot; Και ξοδεύετε τόσες ώρες και ενέργεια για το απόλυτο Τίποτα. Σαν τις θείτσες, κανονικά. Και για φίλους απ'την PNX το λέω, παρ'όλο που βλέπω να προκαλούνται συνεχώς και εν μέρει δικαιολογούνται.
φιλε μου ανεφερα τις δυο αυτες εικονες σαν παραδειγμα οτι το αρματακι σε event δεν το εχει παρει μονο μια ελληνικη ομαδα αλλα ειναι κιαλες που προσπαθουν να αποδωσουν τα μεγιστα σε αυτο το χωρο wot... οταν αλλες μεγαλες ομαδες διεθνης δεν ειναι καν στην λιστα...επιδη λοιπον γινεται ενας χαμος θα σου αναφερω οτι στο πρωτο event που εγινε και ηταν 2 ελληνικες ομαδες καμια δεν εβγαλε κουβεντα σε κανενα φορουμ ενω σε αυτο που ειναι μονο μια ελληνικη οπως λες η pnx το εχει κανει θεμα παντου και μιλανε για αυτο απο μονοι τους οπου βρεθουν λες και πετυχαν το ακατορθωτο... και αυτα για να δεις ποιος ασχολειτε με αλλουσ η οχι.. οσο για την αναφορα σου στο προσωπο μου να σου πω οτι ποτε δεν ανεφερα οτι γαμ___ω και δερνω γιατη μιλαω για πραγματα που ξερω . εχω δει . εχω ακουσει και παντα προσπαθω να εχω αποδειξης.. τωρα οσο για τον φραπε θα σου πω οτι δεν εχει κατι κακο ο φραπες..απλα αλλος τον πινει και δροσιζεται και αλλος τον πινει και ζοριζεται...εγω ειμαι σε αυτους που δροσιζονται..αλλωστε ειναι και το εθνικο πρωινο του ελληνα..εσυ πιες εσπρεσακι λατε.....

ακομα δεν μας εχεις πει ομως ποιος εισαι και αν μας εχεις πει μπορει να μου το υποευθυμηνσεις σε παρακαλω

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Σαβ Οκτ 04, 2014 6:19 am

@ gooakis

Αν ήταν έτσι ωραία που τα λες φίλε μου τότε δεν θα "βλέπατε" τις άλλες ομάδες ούτε θα προσπαθούσατε να πάρετε παίχτες, και μην μου πεις καμια παπαριά του τύπου "εγω δεν εχω κανει τίποτα, δεν ξέρω δεν είδα" σε προλαβαίνω, οποιος θυμάται τα παχιά λόγια που λέγατε για να πείσετε τον κόσμο νάρθει μαζί σας μπορεί κάλλιστα να κάνει μια σύγκριση και να δεί τι απο αυτά κάνατε, τα υπόλοιπα είναι λόγια του αέρα.

Οσο για την εκτίμησή μου.... κυρίως είχα πεί οτι θα διαλύσετε το ελληνικό wot και στο τέλος θα εξαφανιστείτε και εσείς οι ίδιοι, το πρώτο το κάνατε, περιμένουμε και το δεύτερο πολύ σύντομα, κοίτα τα στοιχεία που τόσο τα έχετε θεοποιήσει και θα το πιάσεις το νόημα, 96 εκλεκτά μέλη και δεν μπορείτε να βγάλετε μια 15αδα με αξιώσεις, γελάει όλος ο κόσμος μαζί σας κια εσείς αγναντεύετε το πέλαγος και ασχολείστε με επιθετικό recruiting, σε ποιούς? στις τομάτες που κοροιδεύετε, πόσο περισσότερο ξεφτίλα θα γίνετε?

Υ.Σ. οτι μαζευτήκατε ολοι οι μισθοφόροι να πάρετε αρματάκι στο event είναι μέγιστο κατόρθωμα μετά την ξεφτίλα του προηγούμενου event, αντε με το καλό να πάρετε και την πόλη βρέ.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gooakis Σαβ Οκτ 04, 2014 6:58 am

Και συ tarama συνεχίζεις να ασχολείσαι με το τι κάνει η PNX. Έλα κι εσύ να τελειώνουμε ρε φίλε, αφού σε κόφτει τόσο πολύ τι κάνουμε και τι κλίμα έχουμε. Τέλος, για τα χάλια που έχουν οι ελληνικές clan στο global map και σε οτιδήποτε άλλο, βρήκατε πολύ βολικό αποδιοπομπαίο τράγο με την δημιουργία της PNX.
"Γιατί δε παίρνουμε περιοχές; Γιατί μας θεωρούν νουμπάδες οι ΚΣΑΊΝΕΙ; Γιατί χάνουμε συνέχεια;"
Φυσικά γιατί μας πήρε τους παίχτες η PNX!!!!!!!!!
λολ. Ο χάκερ cgakis μπήκε στα accounts τους και άλλαξε το clan tag.
Χαζεύει τα nicks τους σε λίστα στο TS της PNX και χαμογελάει "ΜΑΙ ΠΡΕΣΙΟΥΣ", είναι ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ τώρα.

callme: δε ξέρω από που τα βγάζεις και τα λες, κλάψα για το τίποτα. Φυσικά και είχε τα μπράβο και τα συγχαρίκια μας η GREAT στο προηγούμενο event, ποιος είπε ότι μόνο μία clan έχει καταφέρει να πάρει άρματα (γενικά); Εσύ απάντησες στον Marita που μιλούσε για το Twilight Of Gods, ποστάρωντας screenshots απ'το World On Fire.
Οι χαρακτηρισμοί μου (δεν τους παίρνω πίσω προς το παρόν όσο δίνεις τις ίδιες εντυπώσεις), πάνε στην εντύπωση που δίνεις ερχόμενος εδώ, χωρίς να ξέρουμε ποιος είσαι και ως περσόνα γεμάτη μυστήριο αραδιάζεις μπουρδίτσες ότι ξέρεις τα σουξουμούξου και το ελληνικό wot και μπλαμπλα. Ωπα μυστήρια φιγούρα, βάστα, δεν δείχνεις να είσαι κάτι καλύτερο απ'αυτά που είπα: prove me wrong, θα το χαρώ.

Και γενικά, όσο παρακολουθώ τα 2 forums, κανείς απ'την PNX (αν εξαιρέσουμε τον Laskas με τα γνωστά περιστατικά) δεν έχω δει να μπαίνει σε συγκρίσεις με άλλες clan, χωρίς να έχει προκληθεί πρώτα από εμπρηστικά σχόλια άλλων που αναπόφευκτα σε βάζουν σε συγκρίσεις. Αν ψάξουμε την άκρη του νήματος κάθε troll-oσυζήτησης, δίνω 99% πιθανότητα να έχουν αρχίσει οι ηλίθιες συγκρίσεις από κάποια μπουρδίτσα του στυλ "εμείς κάναμε αυτό, ενώ εσείς που είστε υποτίθεται οι καλύτεροι κάνατε το άλλο" του tarama. Η Espresso του ελληνικού wot.

Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από marita89 Σαβ Οκτ 04, 2014 7:38 am

Gooakis εκφραζεις πολυ κοσμο φιλε και οχι μονο απο PNX,καλα τα λες. +1
Ταραμα δεν υπαρχει παιρνω παιχτες,δεν μπορεις να παρεις παιχτες,δεν ειναι xp οι ανθρωποι.Οι ανθρωποι ερχονται η φευγουν μονοι τους.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από callme Σαβ Οκτ 04, 2014 7:43 am

Gooakis έγραψε:Και συ tarama συνεχίζεις να ασχολείσαι με το τι κάνει η PNX. Έλα κι εσύ να τελειώνουμε ρε φίλε, αφού σε κόφτει τόσο πολύ τι κάνουμε και τι κλίμα έχουμε. Τέλος, για τα χάλια που έχουν οι ελληνικές clan στο global map και σε οτιδήποτε άλλο, βρήκατε πολύ βολικό αποδιοπομπαίο τράγο με την δημιουργία της PNX.
"Γιατί δε παίρνουμε περιοχές; Γιατί μας θεωρούν νουμπάδες οι ΚΣΑΊΝΕΙ; Γιατί χάνουμε συνέχεια;"
Φυσικά γιατί μας πήρε τους παίχτες η PNX!!!!!!!!!
λολ. Ο χάκερ cgakis μπήκε στα accounts τους και άλλαξε το clan tag.
Χαζεύει τα nicks τους σε λίστα στο TS της PNX και χαμογελάει "ΜΑΙ ΠΡΕΣΙΟΥΣ", είναι ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ τώρα.

callme: δε ξέρω από που τα βγάζεις και τα λες, κλάψα για το τίποτα. Φυσικά και είχε τα μπράβο και τα συγχαρίκια μας η GREAT στο προηγούμενο event, ποιος είπε ότι μόνο μία clan έχει καταφέρει να πάρει άρματα (γενικά); Εσύ απάντησες στον Marita που μιλούσε για το Twilight Of Gods, ποστάρωντας screenshots απ'το World On Fire.
Οι χαρακτηρισμοί μου (δεν τους παίρνω πίσω προς το παρόν όσο δίνεις τις ίδιες εντυπώσεις), πάνε στην εντύπωση που δίνεις ερχόμενος εδώ, χωρίς να ξέρουμε ποιος είσαι και ως περσόνα γεμάτη μυστήριο αραδιάζεις μπουρδίτσες ότι ξέρεις τα σουξουμούξου και το ελληνικό wot και μπλαμπλα. Ωπα μυστήρια φιγούρα, βάστα, δεν δείχνεις να είσαι κάτι καλύτερο απ'αυτά που είπα: prove me wrong, θα το χαρώ.

Και γενικά, όσο παρακολουθώ τα 2 forums, κανείς απ'την PNX (αν εξαιρέσουμε τον Laskas με τα γνωστά περιστατικά) δεν έχω δει να μπαίνει σε συγκρίσεις με άλλες clan, χωρίς να έχει προκληθεί πρώτα από εμπρηστικά σχόλια άλλων που αναπόφευκτα σε βάζουν σε συγκρίσεις. Αν ψάξουμε την άκρη του νήματος κάθε troll-oσυζήτησης, δίνω 99% πιθανότητα να έχουν αρχίσει οι ηλίθιες συγκρίσεις από κάποια μπουρδίτσα του στυλ "εμείς κάναμε αυτό, ενώ εσείς που είστε υποτίθεται οι καλύτεροι κάνατε το άλλο" του tarama. Η Espresso του ελληνικού wot.
αυτα που λεω τα λεω για να ξυπνησω καποιους σαν εσενα που εχεται κανει θεο ξαφνικα εναν δολοφονο ενα λασκα και οποιον αλλον εχεται εκει και σας κανει οτι θελει....οσο για μενα δεν θα πω ποιος ειμαι αλλα καποια πραγματα που ξερω και τα λεω γιατη η σκουφια μου κραταει απο παλια φαση hard kai hard-s μαζη. εσυ δεν ξερω απο που κρατας αλλα ουτε με νοιαζει. το ονομα μου δεν θα το πω για λογους δικους μου και μονο οταν κρινω οτι θα ειναι σηνετο να φανει. οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται.....παντως δεν ηδα και κανεναν ομως να εχει να μου πει κατι για αυτα που λεω. περα απο αυτο δεν ειπα κατι το οποιο το ξερω ετσι απλα επιδη μου το ειπε καποιος. σε καποια πραγματα ειμουν μεσα.. και δεν ξερω φυσικα αν εχεις να προτεινης καποια ελληνικη ομαδα περα απο την hard η οποια ηταν η μονη που ανεδειξε το ελληνικο wot με αποτελεσμα να ερχονται ξενη παικτες με ονειρο να μπουν στην hard. δεν πιστευω σημερα οτι καποια ελληνικη ομαδα μπορει να τα κανει αυτα. και δεν μιλουσαν και καθολου να το πεξουν καποιοι οπως γινεται σημερα. αυτο βεβαια δεν αρεσε σε κανεναν απο αλλες ελληνικες ομαδες και ετσι ξεκινησε το παιδομαζομα βαζοντας υποκατηγοριες σε φαση ακαδημιας και ελατε ολοι εδω να τους πατησουμε και τετοια. πες μου λοιπον εσυ που ειναι αυτοι οι ελληνες σημερα. ειναι ολοι εκτος και αν θες να μαθεις ειναι πλεον πολλοι απο αυτους πουλημενα accounds σε αλλους. και δεν ειναι τυχαιο οτι καποιους απο αυτους εχουν κρατησει ακομα τα κλειδια απο τα παλια και ποτε δεν ξερεις...απλα να σου πω για ν α σου πω οτι κατι ξερω ....καποια στιγμη...και δεν ξερω ποτε θα μαζευτουν ξανα ετσι για τα παλια ...παντως παρτο οπως θες αλλα ειστε ο καρκινος του wot.......εσυ εγινες esspreso εφημεριδα και εγω αυτος που κλαιει διαβαζοντας την κανταντια σου....

callme

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Οκτ 04, 2014 8:14 am

callme έγραψε:
Gooakis έγραψε:Και συ tarama συνεχίζεις να ασχολείσαι με το τι κάνει η PNX. Έλα κι εσύ να τελειώνουμε ρε φίλε, αφού σε κόφτει τόσο πολύ τι κάνουμε και τι κλίμα έχουμε. Τέλος, για τα χάλια που έχουν οι ελληνικές clan στο global map και σε οτιδήποτε άλλο, βρήκατε πολύ βολικό αποδιοπομπαίο τράγο με την δημιουργία της PNX.
"Γιατί δε παίρνουμε περιοχές; Γιατί μας θεωρούν νουμπάδες οι ΚΣΑΊΝΕΙ; Γιατί χάνουμε συνέχεια;"
Φυσικά γιατί μας πήρε τους παίχτες η PNX!!!!!!!!!
λολ. Ο χάκερ cgakis μπήκε στα accounts τους και άλλαξε το clan tag.
Χαζεύει τα nicks τους σε λίστα στο TS της PNX και χαμογελάει "ΜΑΙ ΠΡΕΣΙΟΥΣ", είναι ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ τώρα.

callme: δε ξέρω από που τα βγάζεις και τα λες, κλάψα για το τίποτα. Φυσικά και είχε τα μπράβο και τα συγχαρίκια μας η GREAT στο προηγούμενο event, ποιος είπε ότι μόνο μία clan έχει καταφέρει να πάρει άρματα (γενικά); Εσύ απάντησες στον Marita που μιλούσε για το Twilight Of Gods, ποστάρωντας screenshots απ'το World On Fire.
Οι χαρακτηρισμοί μου (δεν τους παίρνω πίσω προς το παρόν όσο δίνεις τις ίδιες εντυπώσεις), πάνε στην εντύπωση που δίνεις ερχόμενος εδώ, χωρίς να ξέρουμε ποιος είσαι και ως περσόνα γεμάτη μυστήριο αραδιάζεις μπουρδίτσες ότι ξέρεις τα σουξουμούξου και το ελληνικό wot και μπλαμπλα. Ωπα μυστήρια φιγούρα, βάστα, δεν δείχνεις να είσαι κάτι καλύτερο απ'αυτά που είπα: prove me wrong, θα το χαρώ.

Και γενικά, όσο παρακολουθώ τα 2 forums, κανείς απ'την PNX (αν εξαιρέσουμε τον Laskas με τα γνωστά περιστατικά) δεν έχω δει να μπαίνει σε συγκρίσεις με άλλες clan, χωρίς να έχει προκληθεί πρώτα από εμπρηστικά σχόλια άλλων που αναπόφευκτα σε βάζουν σε συγκρίσεις. Αν ψάξουμε την άκρη του νήματος κάθε troll-oσυζήτησης, δίνω 99% πιθανότητα να έχουν αρχίσει οι ηλίθιες συγκρίσεις από κάποια μπουρδίτσα του στυλ "εμείς κάναμε αυτό, ενώ εσείς που είστε υποτίθεται οι καλύτεροι κάνατε το άλλο" του tarama. Η Espresso του ελληνικού wot.
αυτα που λεω τα λεω για να ξυπνησω καποιους σαν εσενα που εχεται κανει θεο ξαφνικα εναν δολοφονο ενα λασκα και οποιον αλλον εχεται εκει και σας κανει οτι θελει....οσο για μενα δεν θα πω ποιος ειμαι αλλα καποια πραγματα που ξερω και τα λεω γιατη η σκουφια μου κραταει απο παλια φαση hard kai hard-s μαζη. εσυ δεν ξερω απο που κρατας αλλα ουτε με νοιαζει. το ονομα μου δεν θα το πω για λογους δικους μου και μονο οταν κρινω οτι θα ειναι σηνετο να φανει. οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται.....παντως δεν ηδα και κανεναν ομως να εχει να μου πει κατι για αυτα που λεω. περα απο αυτο δεν ειπα κατι το οποιο το ξερω ετσι απλα επιδη  μου το ειπε καποιος. σε καποια πραγματα ειμουν μεσα.. και δεν ξερω φυσικα αν εχεις να προτεινης καποια ελληνικη ομαδα περα απο την hard η οποια ηταν η μονη που ανεδειξε το ελληνικο wot με αποτελεσμα να ερχονται ξενη παικτες με ονειρο να μπουν στην hard. δεν πιστευω σημερα οτι καποια ελληνικη ομαδα μπορει να τα κανει αυτα. και δεν μιλουσαν και καθολου να το πεξουν καποιοι οπως γινεται σημερα. αυτο βεβαια δεν αρεσε σε κανεναν απο αλλες ελληνικες ομαδες και ετσι ξεκινησε το παιδομαζομα βαζοντας υποκατηγοριες σε φαση ακαδημιας και ελατε ολοι εδω να τους πατησουμε και τετοια. πες μου λοιπον εσυ που ειναι αυτοι οι ελληνες σημερα. ειναι ολοι εκτος και αν θες να μαθεις ειναι πλεον πολλοι απο αυτους πουλημενα accounds σε αλλους. και δεν ειναι τυχαιο οτι καποιους απο αυτους εχουν κρατησει ακομα τα κλειδια απο τα παλια και ποτε δεν ξερεις...απλα να σου πω για ν α σου πω οτι κατι ξερω ....καποια στιγμη...και δεν ξερω ποτε θα μαζευτουν ξανα ετσι για τα παλια ...παντως παρτο οπως θες αλλα ειστε ο καρκινος του wot.......εσυ εγινες esspreso εφημεριδα και εγω αυτος που κλαιει διαβαζοντας την κανταντια σου....
Γιατί τόσο ανορθόγραφος;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Dolofonos Σαβ Οκτ 04, 2014 8:20 am

Πες τα callme. Στην πνξ-ρ αυτό το τραγούδι παίζει για εμένα
Dolofonos
Dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από antkon Σαβ Οκτ 04, 2014 8:23 am

callme έγραψε:
Gooakis έγραψε:Και συ tarama συνεχίζεις να ασχολείσαι με το τι κάνει η PNX. Έλα κι εσύ να τελειώνουμε ρε φίλε, αφού σε κόφτει τόσο πολύ τι κάνουμε και τι κλίμα έχουμε. Τέλος, για τα χάλια που έχουν οι ελληνικές clan στο global map και σε οτιδήποτε άλλο, βρήκατε πολύ βολικό αποδιοπομπαίο τράγο με την δημιουργία της PNX.
"Γιατί δε παίρνουμε περιοχές; Γιατί μας θεωρούν νουμπάδες οι ΚΣΑΊΝΕΙ; Γιατί χάνουμε συνέχεια;"
Φυσικά γιατί μας πήρε τους παίχτες η PNX!!!!!!!!!
λολ. Ο χάκερ cgakis μπήκε στα accounts τους και άλλαξε το clan tag.
Χαζεύει τα nicks τους σε λίστα στο TS της PNX και χαμογελάει "ΜΑΙ ΠΡΕΣΙΟΥΣ", είναι ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ τώρα.

callme: δε ξέρω από που τα βγάζεις και τα λες, κλάψα για το τίποτα. Φυσικά και είχε τα μπράβο και τα συγχαρίκια μας η GREAT στο προηγούμενο event, ποιος είπε ότι μόνο μία clan έχει καταφέρει να πάρει άρματα (γενικά); Εσύ απάντησες στον Marita που μιλούσε για το Twilight Of Gods, ποστάρωντας screenshots απ'το World On Fire.
Οι χαρακτηρισμοί μου (δεν τους παίρνω πίσω προς το παρόν όσο δίνεις τις ίδιες εντυπώσεις), πάνε στην εντύπωση που δίνεις ερχόμενος εδώ, χωρίς να ξέρουμε ποιος είσαι και ως περσόνα γεμάτη μυστήριο αραδιάζεις μπουρδίτσες ότι ξέρεις τα σουξουμούξου και το ελληνικό wot και μπλαμπλα. Ωπα μυστήρια φιγούρα, βάστα, δεν δείχνεις να είσαι κάτι καλύτερο απ'αυτά που είπα: prove me wrong, θα το χαρώ.

Και γενικά, όσο παρακολουθώ τα 2 forums, κανείς απ'την PNX (αν εξαιρέσουμε τον Laskas με τα γνωστά περιστατικά) δεν έχω δει να μπαίνει σε συγκρίσεις με άλλες clan, χωρίς να έχει προκληθεί πρώτα από εμπρηστικά σχόλια άλλων που αναπόφευκτα σε βάζουν σε συγκρίσεις. Αν ψάξουμε την άκρη του νήματος κάθε troll-oσυζήτησης, δίνω 99% πιθανότητα να έχουν αρχίσει οι ηλίθιες συγκρίσεις από κάποια μπουρδίτσα του στυλ "εμείς κάναμε αυτό, ενώ εσείς που είστε υποτίθεται οι καλύτεροι κάνατε το άλλο" του tarama. Η Espresso του ελληνικού wot.
αυτα που λεω τα λεω για να ξυπνησω καποιους σαν εσενα που εχεται κανει θεο ξαφνικα εναν δολοφονο ενα λασκα και οποιον αλλον εχεται εκει και σας κανει οτι θελει....οσο για μενα δεν θα πω ποιος ειμαι αλλα καποια πραγματα που ξερω και τα λεω γιατη η σκουφια μου κραταει απο παλια φαση hard kai hard-s μαζη. εσυ δεν ξερω απο που κρατας αλλα ουτε με νοιαζει. το ονομα μου δεν θα το πω για λογους δικους μου και μονο οταν κρινω οτι θα ειναι σηνετο να φανει. οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται.....παντως δεν ηδα και κανεναν ομως να εχει να μου πει κατι για αυτα που λεω. περα απο αυτο δεν ειπα κατι το οποιο το ξερω ετσι απλα επιδη  μου το ειπε καποιος. σε καποια πραγματα ειμουν μεσα.. και δεν ξερω φυσικα αν εχεις να προτεινης καποια ελληνικη ομαδα περα απο την hard η οποια ηταν η μονη που ανεδειξε το ελληνικο wot με αποτελεσμα να ερχονται ξενη παικτες με ονειρο να μπουν στην hard. δεν πιστευω σημερα οτι καποια ελληνικη ομαδα μπορει να τα κανει αυτα. και δεν μιλουσαν και καθολου να το πεξουν καποιοι οπως γινεται σημερα. αυτο βεβαια δεν αρεσε σε κανεναν απο αλλες ελληνικες ομαδες και ετσι ξεκινησε το παιδομαζομα βαζοντας υποκατηγοριες σε φαση ακαδημιας και ελατε ολοι εδω να τους πατησουμε και τετοια. πες μου λοιπον εσυ που ειναι αυτοι οι ελληνες σημερα. ειναι ολοι εκτος και αν θες να μαθεις ειναι πλεον πολλοι απο αυτους πουλημενα accounds σε αλλους. και δεν ειναι τυχαιο οτι καποιους απο αυτους εχουν κρατησει ακομα τα κλειδια απο τα παλια και ποτε δεν ξερεις...απλα να σου πω για ν α σου πω οτι κατι ξερω ....καποια στιγμη...και δεν ξερω ποτε θα μαζευτουν ξανα ετσι για τα παλια ...παντως παρτο οπως θες αλλα ειστε ο καρκινος του wot.......εσυ εγινες esspreso εφημεριδα και εγω αυτος που κλαιει διαβαζοντας την κανταντια σου....

αποφευγεις να απαντησεις σε αυτο που σε ερωτησα κινδυνευεις να χαρακτηριστεις κακοντρεχεις και τυχαιος

Και για να τελειωνουμε και με το θεμα αυτο οποιος γουσταρει μπαινει στην PNX oποιος δεν γουσταρει δεν ασχολειται και εαν ασχολειται το κανει ειτε επειδη εχει βιτσιο ειτε επειδη εχει εμπαθεια ειτε επειδη θελει να μαθει τα νεα της και ειτε επειδη θελει να κανει το σταυροφορο εσυ τι απο αυτα εισαι

Α και για να μην ψαχνεσαι στην PNX-A ειμαι και οχι πιστεψε με δεν εχω καθολου ορεξη να γραφω συνεχεια αλλα θα στο πω και αλλιως οταν επικρινεις πρεπει να μαθεις επικρενεσαι και μην μου αρχισεις τα παραπανω που γραφεις εχω διαβασει και τις 14 σελιδες και ολα τα κειμενα οποτε περιμενω αποκλειστικα απαντησεις στις ερωτησεις μου

ΑΥΤΑ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την antkon στις Σαβ Οκτ 04, 2014 8:29 am, 1 φορά

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Dolofonos Σαβ Οκτ 04, 2014 8:25 am

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 8 To+his+other+brother+_58bdf831581582320f963db2dd504895
Dolofonos
Dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης