Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

+11
heeroyuy
MementoM0ri
Admin
xiale
Gregorakis
Dolofonos
marita89
Sanguinius
cgakis
Perseas
Kostis_Larsson
15 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Gregorakis Πεμ Ιουλ 24, 2014 10:32 am

... εγώ απλά λέω πως ο laskas (αυτά που έγραφε δηλαδή όχι ο ίδιος προσωπικά) ήταν μεγάλη πληγή για την pnx ... για μένα είναι λογικό και πέρα για πέρα τίμιο να θέλει μια clan σαν την pnx να "πάρει" κάποιους παίκτες από άλλες ελληνικές clan ... ο laskas όμως χάλασε όλη την εικόνα της και δημιούργησε πλήθος εχθρών εκεί που δεν υπήρχαν και έδωσε άλλοθι σε όλους τους πολέμιους της (πχ taramas) ...η pnx κατόπιν κράτησε μια στάση "γκρι", και ναι και όχι, μη ξέροντας πως να διαχειριστεί την κατάσταση ... φυσικά μια clan δεν είναι υπεύθυνη για ό,τι γράφει κάποιο μέλος της αλλά εδώ έχουμε μια ιδιαίτερη περίπτωση ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 24, 2014 10:35 am

Gregorakis έγραψε:... εγώ απλά λέω πως ο laskas (αυτά που έγραφε δηλαδή όχι ο ίδιος προσωπικά) ήταν μεγάλη πληγή για την pnx ... για μένα είναι λογικό και πέρα για πέρα τίμιο να θέλει μια clan σαν την pnx να "πάρει" κάποιους παίκτες από άλλες ελληνικές clan ... ο laskas όμως χάλασε όλη την εικόνα της και δημιούργησε πλήθος εχθρών εκεί που δεν υπήρχαν και έδωσε άλλοθι σε όλους τους πολέμιους της (πχ taramas) ...η pnx κατόπιν κράτησε μια στάση "γκρι", και ναι και όχι, μη ξέροντας πως να διαχειριστεί την κατάσταση ... φυσικά μια clan δεν είναι υπεύθυνη για ό,τι γράφει κάποιο μέλος της αλλά εδώ έχουμε μια ιδιαίτερη περίπτωση ...

Επιτέλους κάποιος λέει τα αυτονόητα ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 11:05 am

xiale έγραψε:
Gregorakis έγραψε:... εγώ απλά λέω πως ο laskas (αυτά που έγραφε δηλαδή όχι ο ίδιος προσωπικά) ήταν μεγάλη πληγή για την pnx ... για μένα είναι λογικό και πέρα για πέρα τίμιο να θέλει μια clan σαν την pnx να "πάρει" κάποιους παίκτες από άλλες ελληνικές clan ... ο laskas όμως χάλασε όλη την εικόνα της και δημιούργησε πλήθος εχθρών εκεί που δεν υπήρχαν και έδωσε άλλοθι σε όλους τους πολέμιους της (πχ taramas) ...η pnx κατόπιν κράτησε μια στάση "γκρι", και ναι και όχι, μη ξέροντας πως να διαχειριστεί την κατάσταση ... φυσικά μια clan δεν είναι υπεύθυνη για ό,τι γράφει κάποιο μέλος της αλλά εδώ έχουμε μια ιδιαίτερη περίπτωση ...

Επιτέλους κάποιος λέει τα αυτονόητα ...

Μου αρέσει που τώρα που τα λεει ο gregorakis σου φαίνονται αυτονόητα, ενώ όταν λεω τα ίδια πιο πανω σου φαίνονται εξωφρενικά  lol! lol! lol! 

marita σε πληροφορώ πως όσο ήμουν admin ο Kostis δεν είχε κανένα θέμα μαζί μου και με τον τρόπο που χειριζόμουν το φόρουμ. Τουλάχιστον δεν εξέφρασε ποτέ κάτι τέτοιο.Και η άποψη του στο θέμα με τον laska ήταν ότι δημιουργούσε θέμα.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Πεμ Ιουλ 24, 2014 11:38 am

Σισιφε κατι ακυρο,παιζεις war thunder τελευταια?Ημουν στην GBOA στο war thunder απο οταν αρχισα να παιζω(εχει σιγουρα εναμιση χρονο) και πλεον δεν ειμαι,γιατι με βγαλατε και ποτε?  Neutral 
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Dolofonos Πεμ Ιουλ 24, 2014 11:40 am

Τι διαβάζω θεέ μου. Άκου δεν ήξερε πως να διαχειριστή την κατάσταση λάσκα. Δεν το έκανα ποτέ ούτε θα το κάνω, ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ στα φόρουμ όποιος γουστάρει να το κάνει δικαίωμα του. Ναι δεν μου άρεσαν πολλά και του το είχα πει όπως και για το στιλ αλλά μέχρι εκεί. Ρε με το ζόρι από κλαν κομαντερ να παιδαγωγώ και κόσμο. Συνέλθετε λέμε στα φόρουμ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΛΕΣ χωρίς να σου επιβάλει κανείς κάτι.
Dolofonos
Dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 11:52 am

marita89 έγραψε:Σισιφε κατι ακυρο,παιζεις war thunder τελευταια?Ημουν στην GBOA στο war thunder απο οταν αρχισα να παιζω(εχει σιγουρα εναμιση χρονο) και πλεον δεν ειμαι,γιατι με βγαλατε και ποτε?  Neutral 

Λογικα θα βγήκες κάποια στιγμή σε εβδομαδιαίες εκκαθαρίσεις που κάνουμε σε ανενεργούς παίκτες για να κάνουμε χώρο για καινούριους active.

Dolofonos έγραψε:Τι διαβάζω θεέ μου. Άκου δεν ήξερε πως να διαχειριστή την κατάσταση λάσκα. Δεν το έκανα ποτέ ούτε θα το κάνω, ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ στα φόρουμ όποιος γουστάρει να το κάνει δικαίωμα του. Ναι δεν μου άρεσαν πολλά και του το είχα πει όπως και για το στιλ αλλά μέχρι εκεί. Ρε με το ζόρι από κλαν κομαντερ να παιδαγωγώ και κόσμο. Συνέλθετε λέμε στα φόρουμ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΛΕΣ χωρίς να σου επιβάλει κανείς κάτι.

Dolofone δεν είναι φίλε τοσο απλά τα πραγματα. Όταν κάποιος ανήκει σε κάποια ομάδα και ανοίγει συζητήσεις με άλλες ομάδες για θέματα που αφορουν την ομαδα του και αυτες, και ειδικα αν αυτες οι συζητήσεις προκαλουν προστριβες, δημιουργείτε ένα θεματακι όσο κι αν δε θες να το παραδεχτεις.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Dolofonos Πεμ Ιουλ 24, 2014 12:03 pm

Εμ βέβαια εγώ δεν παραδέχομαι κάποια πράματα ενώ εσύ για το φόρουμ..... Αν τα έγραφε στο επίσημο φόρουμ θα γινόταν κάτι??
Dolofonos
Dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Πεμ Ιουλ 24, 2014 12:09 pm

sisifos έγραψε:
marita89 έγραψε:Σισιφε κατι ακυρο,παιζεις war thunder τελευταια?Ημουν στην GBOA στο war thunder απο οταν αρχισα να παιζω(εχει σιγουρα εναμιση χρονο) και πλεον δεν ειμαι,γιατι με βγαλατε και ποτε?  Neutral 

Λογικα θα βγήκες κάποια στιγμή σε εβδομαδιαίες εκκαθαρίσεις που κάνουμε σε ανενεργούς παίκτες για να κάνουμε χώρο για καινούριους active.

Dolofonos έγραψε:Τι διαβάζω θεέ μου. Άκου δεν ήξερε πως να διαχειριστή την κατάσταση λάσκα. Δεν το έκανα ποτέ ούτε θα το κάνω, ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ στα φόρουμ όποιος γουστάρει να το κάνει δικαίωμα του. Ναι δεν μου άρεσαν πολλά και του το είχα πει όπως και για το στιλ αλλά μέχρι εκεί. Ρε με το ζόρι από κλαν κομαντερ να παιδαγωγώ και κόσμο. Συνέλθετε λέμε στα φόρουμ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΛΕΣ χωρίς να σου επιβάλει κανείς κάτι.

Dolofone δεν είναι φίλε τοσο απλά τα πραγματα. Όταν κάποιος ανήκει σε κάποια ομάδα και ανοίγει συζητήσεις με άλλες ομάδες για θέματα που αφορουν την ομαδα του και αυτες, και ειδικα αν αυτες οι συζητήσεις προκαλουν προστριβες, δημιουργείτε ένα θεματακι όσο κι αν δε θες να το παραδεχτεις.
Τι ανενεργους παιχτες ρε παιδια 15 ατομα ειχαμε στο squadron τι να γεμισει,με διωξατε δλδ...Επισης +1 dolofonos.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 24, 2014 12:17 pm

ξαναλεω για τελευταια φορα παει και γραφει ενα μελος της PNX-A στο επισημο forum του παιχνιδου "WG die all from cancer u and ur facking game and and and" λετε να με καλεσει η WG να παρω θεση για οτι γραφει ενα μελος της clan ουτε στα πιο τρελλα σας ονειρα ουτε καν θα του απαντησουν απλα θα διαγραψουν το post τιποτε αλλο
ξυπνατε ο καθε ενας γραφει οτι θελει και το μονο που προσβαλει απο τα λεγομενα του ειναι μονο την παρτι του και τιποτα αλλο
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 24, 2014 12:33 pm

laska την αλλη φορα που θα γραψεις για θεματα ελληνικων clan συμβουλεψου το παλικαρι γιατι ετσι γινεται η σωστη διαφημηση
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από heeroyuy Πεμ Ιουλ 24, 2014 3:03 pm

marita89 έγραψε:
sisifos έγραψε:
marita89 έγραψε:Σισιφε κατι ακυρο,παιζεις war thunder τελευταια?Ημουν στην GBOA στο war thunder απο οταν αρχισα να παιζω(εχει σιγουρα εναμιση χρονο) και πλεον δεν ειμαι,γιατι με βγαλατε και ποτε?  Neutral 

Λογικα θα βγήκες κάποια στιγμή σε εβδομαδιαίες εκκαθαρίσεις που κάνουμε σε ανενεργούς παίκτες για να κάνουμε χώρο για καινούριους active.

Dolofonos έγραψε:Τι διαβάζω θεέ μου. Άκου δεν ήξερε πως να διαχειριστή την κατάσταση λάσκα. Δεν το έκανα ποτέ ούτε θα το κάνω, ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ στα φόρουμ όποιος γουστάρει να το κάνει δικαίωμα του. Ναι δεν μου άρεσαν πολλά και του το είχα πει όπως και για το στιλ αλλά μέχρι εκεί. Ρε με το ζόρι από κλαν κομαντερ να παιδαγωγώ και κόσμο. Συνέλθετε λέμε στα φόρουμ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΛΕΣ χωρίς να σου επιβάλει κανείς κάτι.

Dolofone δεν είναι φίλε τοσο απλά τα πραγματα. Όταν κάποιος ανήκει σε κάποια ομάδα και ανοίγει συζητήσεις με άλλες ομάδες για θέματα που αφορουν την ομαδα του και αυτες, και ειδικα αν αυτες οι συζητήσεις προκαλουν προστριβες, δημιουργείτε ένα θεματακι όσο κι αν δε θες να το παραδεχτεις.
Τι ανενεργους παιχτες ρε παιδια 15 ατομα ειχαμε στο squadron τι να γεμισει,με διωξατε δλδ...Επισης +1 dolofonos.

Επειδή αυτό είναι το δικό μου χωράφι Smile
Εγώ σε πέταξα γιατί είμαστε μόνιμα full.Σε κάποια απο τις εκαθαρίσεις λογικά εφυγες λόγο του ότι είσουν ανενεργός και in-game και TS. Επειδή είμαστε η πρώτη Ελληνική ομάδα στο WT αλλά και η μοναδική που κρατιέται σταθερά εντός των 100 πρώτον στα leaderboard έχουμε τόσες αιτήσεις που δεν ασχολούμαστε καν. Εξου και η έξοδος σου αφού για να μην είμαστε μόνιμα στο 128 διώχνουμε τους ποιό low level  και ανενεργούς Ts-Ingame παίκτες.
Αν θέλεις μπορείς να δηλώσεις τώρα το καλοκαίρι που είμαστε και  χαλαροί για να ξαναμπεις. Για ετήσεις μπες στο TS μας και ζήτα να μιλήσεις είτε με ένα απο τους υπαρχηγους μου: Drakoumil, Sotossupra είτε ε έναν officer: Doomiath , Dimstam ή με εμένα

Sincerely,
GBOA War Thunder General xXThanatosXx-HeeroYuy.  Very Happy

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Πεμ Ιουλ 24, 2014 3:10 pm

heeroyuy έγραψε:
marita89 έγραψε:
sisifos έγραψε:
marita89 έγραψε:Σισιφε κατι ακυρο,παιζεις war thunder τελευταια?Ημουν στην GBOA στο war thunder απο οταν αρχισα να παιζω(εχει σιγουρα εναμιση χρονο) και πλεον δεν ειμαι,γιατι με βγαλατε και ποτε?  Neutral 

Λογικα θα βγήκες κάποια στιγμή σε εβδομαδιαίες εκκαθαρίσεις που κάνουμε σε ανενεργούς παίκτες για να κάνουμε χώρο για καινούριους active.

Dolofonos έγραψε:Τι διαβάζω θεέ μου. Άκου δεν ήξερε πως να διαχειριστή την κατάσταση λάσκα. Δεν το έκανα ποτέ ούτε θα το κάνω, ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ στα φόρουμ όποιος γουστάρει να το κάνει δικαίωμα του. Ναι δεν μου άρεσαν πολλά και του το είχα πει όπως και για το στιλ αλλά μέχρι εκεί. Ρε με το ζόρι από κλαν κομαντερ να παιδαγωγώ και κόσμο. Συνέλθετε λέμε στα φόρουμ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΛΕΣ χωρίς να σου επιβάλει κανείς κάτι.

Dolofone δεν είναι φίλε τοσο απλά τα πραγματα. Όταν κάποιος ανήκει σε κάποια ομάδα και ανοίγει συζητήσεις με άλλες ομάδες για θέματα που αφορουν την ομαδα του και αυτες, και ειδικα αν αυτες οι συζητήσεις προκαλουν προστριβες, δημιουργείτε ένα θεματακι όσο κι αν δε θες να το παραδεχτεις.
Τι ανενεργους παιχτες ρε παιδια 15 ατομα ειχαμε στο squadron τι να γεμισει,με διωξατε δλδ...Επισης +1 dolofonos.

Επειδή αυτό είναι το δικό μου χωράφι Smile
Εγώ σε πέταξα γιατί είμαστε μόνιμα full.Σε κάποια απο τις εκαθαρίσεις λογικά εφυγες λόγο του ότι είσουν ανενεργός και in-game και TS. Επειδή είμαστε η πρώτη Ελληνική ομάδα στο WT αλλά και η μοναδική που κρατιέται σταθερά εντός των 100 πρώτον στα leaderboard έχουμε τόσες αιτήσεις που δεν ασχολούμαστε καν. Εξου και η έξοδος σου αφού για να μην είμαστε μόνιμα στο 128 διώχνουμε τους ποιό low level  και ανενεργούς Ts-Ingame παίκτες.
Αν θέλεις μπορείς να δηλώσεις τώρα το καλοκαίρι που είμαστε και  χαλαροί για να ξαναμπεις. Για ετήσεις μπες στο TS μας και ζήτα να μιλήσεις είτε με ένα απο τους υπαρχηγους μου: Drakoumil, Sotossupra είτε ε έναν officer: Doomiath , Dimstam ή με εμένα

Sincerely,
GBOA War Thunder General xXThanatosXx-HeeroYuy.  Very Happy
Εισαι μαγκας που απαντησες,οκεικ παιδια(δεν ξερω πολλα απο squadrons,νομιζα οτι 15 ατομα δεν ειναι full,my bad).Μπραβο σας που κρατιεστε ψηλα  Smile 
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από heeroyuy Πεμ Ιουλ 24, 2014 3:14 pm

marita89 έγραψε:
heeroyuy έγραψε:
marita89 έγραψε:
sisifos έγραψε:
marita89 έγραψε:Σισιφε κατι ακυρο,παιζεις war thunder τελευταια?Ημουν στην GBOA στο war thunder απο οταν αρχισα να παιζω(εχει σιγουρα εναμιση χρονο) και πλεον δεν ειμαι,γιατι με βγαλατε και ποτε?  Neutral 

Λογικα θα βγήκες κάποια στιγμή σε εβδομαδιαίες εκκαθαρίσεις που κάνουμε σε ανενεργούς παίκτες για να κάνουμε χώρο για καινούριους active.

Dolofonos έγραψε:Τι διαβάζω θεέ μου. Άκου δεν ήξερε πως να διαχειριστή την κατάσταση λάσκα. Δεν το έκανα ποτέ ούτε θα το κάνω, ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ στα φόρουμ όποιος γουστάρει να το κάνει δικαίωμα του. Ναι δεν μου άρεσαν πολλά και του το είχα πει όπως και για το στιλ αλλά μέχρι εκεί. Ρε με το ζόρι από κλαν κομαντερ να παιδαγωγώ και κόσμο. Συνέλθετε λέμε στα φόρουμ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΛΕΣ χωρίς να σου επιβάλει κανείς κάτι.

Dolofone δεν είναι φίλε τοσο απλά τα πραγματα. Όταν κάποιος ανήκει σε κάποια ομάδα και ανοίγει συζητήσεις με άλλες ομάδες για θέματα που αφορουν την ομαδα του και αυτες, και ειδικα αν αυτες οι συζητήσεις προκαλουν προστριβες, δημιουργείτε ένα θεματακι όσο κι αν δε θες να το παραδεχτεις.
Τι ανενεργους παιχτες ρε παιδια 15 ατομα ειχαμε στο squadron τι να γεμισει,με διωξατε δλδ...Επισης +1 dolofonos.

Επειδή αυτό είναι το δικό μου χωράφι Smile
Εγώ σε πέταξα γιατί είμαστε μόνιμα full.Σε κάποια απο τις εκαθαρίσεις λογικά εφυγες λόγο του ότι είσουν ανενεργός και in-game και TS. Επειδή είμαστε η πρώτη Ελληνική ομάδα στο WT αλλά και η μοναδική που κρατιέται σταθερά εντός των 100 πρώτον στα leaderboard έχουμε τόσες αιτήσεις που δεν ασχολούμαστε καν. Εξου και η έξοδος σου αφού για να μην είμαστε μόνιμα στο 128 διώχνουμε τους ποιό low level  και ανενεργούς Ts-Ingame παίκτες.
Αν θέλεις μπορείς να δηλώσεις τώρα το καλοκαίρι που είμαστε και  χαλαροί για να ξαναμπεις. Για ετήσεις μπες στο TS μας και ζήτα να μιλήσεις είτε με ένα απο τους υπαρχηγους μου: Drakoumil, Sotossupra είτε ε έναν officer: Doomiath , Dimstam ή με εμένα

Sincerely,
GBOA War Thunder General xXThanatosXx-HeeroYuy.  Very Happy
Εισαι μαγκας που απαντησες,οκεικ παιδια(δεν ξερω πολλα απο squadrons,νομιζα οτι 15 ατομα δεν ειναι full,my bad).Μπραβο σας που κρατιεστε ψηλα  Smile 

Thanks Smile
το προσπαθούμε.

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 10:52 pm

cgakis έγραψε:ξαναλεω για τελευταια φορα παει και γραφει ενα μελος της PNX-A στο επισημο forum του παιχνιδου "WG die all from cancer u and ur facking game and and and" λετε να με καλεσει η WG να παρω θεση για οτι γραφει ενα μελος της clan ουτε στα πιο τρελλα σας ονειρα ουτε καν θα του απαντησουν απλα θα διαγραψουν το post τιποτε αλλο
ξυπνατε ο καθε ενας γραφει οτι θελει και το μονο που προσβαλει απο τα λεγομενα του ειναι μονο την παρτι του και τιποτα αλλο

Όχι δεν θα σε καλέσει. Αλλά αν ένα παλικάρι της PNX-A πάει στο επίσημο φόρουμ της WG και γράψει "H PNX-A ευχετε σε όλους σας να πεθάνετε από καρκίνο...." ίσως και να σε καλέσει.

Ελπίζω να καταλαβαίνεις τη διαφορά τώρα που χρησιμοποιήθηκε και το παράδειγμα σου.

Θα στο κάνω πιο λιανά για να καταλάβεις ακριβως που δημιουργείτε θέμα. Πάει ένα άτομο που ανήκει σε μια ομαδα Α και μιλάει άσχημα σε μια ομάδα Β, όχι όμως σε προσωπικό επίπεδο πχ " Γεια σας είμαι ο sisifos και δε σας γουσταρω καθόλου γιατί είστε νουμπάδες και άχρηστοι" αλλά χρησιμοποιώντας το όνομα της ομάδας του. Πχ "Τι έγινε ρε νουμπαδες? Ποσο άσχετοι είστε τελικα. Εμεις στην ομάδα Α είμαστε γαμάτοι. Ελάτε σε μας αλλιως θα είστε νουμπια για μια αιωνιότητα".
Στο πρώτο παράδειγμα δεν τρέχει τίποτα καθώς το εν λογο άτομο μιλα για την πάρτη του και θα λάβει απαντήσεις που θα απευθύνονται σε αυτόν και μόνο.
Στο δευτερο παράδειγμα αρχίζει να δημιουργείτε θέμα γιατί το άτομο ανακάτεψε και την ομάδα του στην συζήτηση. Εννοείται πως η ομάδα Β θα προσπαθήσει να αμυνθεί και αυτόματα θα μιλήσει για την ομάδα Α αφού έχει μπει ως βασικός συντελεστής στο θέμα της συζήτησης. Αν τώρα η ομάδα Α βγει και πει πως όσα λενε τα μέλη της δεν την αφορούν, το πρόβλημα γίνεται πιο σοβαρό για την ομάδα Β καθώς τώρα έχει στα χέρια της μια παράξενη κατάσταση. Ένα μέλος μιας άλλης ομάδας που προσπαθεί να την δισφημήσει και μια ομάδα που στην ουσία δεν αναλαμβάνει ευθύνη για ότι λεει το μέλος της και άρα αυτομάτως δεν είναι διαθέσιμη για συζήτηση επί του προβλήματος με την Β καθώς στην ουσία δηλώνει πως δεν είναι δικό της πρόβλημα.
Με ποιον θα συζητήσει τώρα το πρόβλημα η ομαδα Β? Θα ανοίξει μια συζήτηση που θα αφορά την ομάδα Α, με ένα άτομο και μόνο και χωρις τη συμμετοχή της Α? Αν πέσει σε αυτήν την παγίδα το πιθανότερο είναι να εκτεθεί καθώς σε κάποιους θα δωθεί η εντύπωση πως μια ομάδα τα βάζει με μια άλλη χωρις η δευτερη να έχει ανακατευτει. Δεν θα δώσει σημασία και θα αφήσει το επίμονο άτομο να συνεχίσει το βιολί του και την δησφήμηση του? Ούτε και αυτό φαντάζει σωστή επιλογή.
Όπως καταλαβαίνετε το παραπάνω παράδειγμα είναι μια λεπτή κατάσταση που ναι μεν φέρνει την ομάδα Α σε μια αρκετά πλεονεκτική διπλωματική θέση χωρίς κάν να έχει βρέξει τα πόδια της και την ομάδα Β σε μια δύσκολη κατάσταση αφού δεν της δίνετε η ευκαιρία να αντιμετωπίσει σωστά το θέμα συζητώντας το με την ομάδα Α.

Μακριναρι το παράδειγμα αλλά ελπίζω επιτέλους να καταλάβεται για τι πράγμα λέμε τόσο καιρό. Θεωρητικά ναι. Εχετε δίκιο. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να μιλάει και να λέει αυτα που πιστευει. Όμως παράλληλα με την ελευθερία του λόγου υπάρχει και η δεοντολογία για όσους νοιάζονται για τις δημοκρατικές διαδικάσιες. Και το παραπάνω παράδειγμα μπορεί να είναι οκ από θέμα ελευθερίας λόγου αλλά έχει ένα θεματάκι όσο αφορά την σωστή δεοντολογία.

Τι θα έπρεπε να κάνει η ομάδα Α στο παράδειγμα μας αν νοιαζόταν για τους κανόνες δεοντολογίας? Έχει 2 επιλογές. Ή προτρέπει το μέλος της να σταματήσει να μιλα για θέματα της ομάδας με άλλες ομάδες αφού δεν είναι υπευθυνος γι αυτό ή αν αυτα που λέει το μέλος της τα θεωρεί και δικες τις θέσεις αναλαμβάνει επίσημα τις ευθύνες τις, δηλώνει πως αυτα που λέει το μέλος της είναι και θέσεις της ομάδας και δίνει αυτομάτως το δικαίωμα στην ομάδα Β να υπερασπιστεί σωστά τον εαυτό της ανοίγοντας συζητήσεις σε επίπεδο ομάδων.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Avacus Πεμ Ιουλ 24, 2014 11:56 pm

Σωνει και καλά να υπερασπιστούν τον Laskas για κάποια στοιχεια που οποιοσδήποτε μη αερολόγος μπορεί να δεί. Καλώς η κακώς βγήκε αυτό το site που του έδωσε στοιχεία για τα 2-3 άτομα που του την έλεγαν ( τον τρολλαριζαν) και αυτος τσιμπούσε. Το οτι θεώρησες οτι αυτο είναι θέμα "διπλωματίας" και έπρεπε να προστατευσεις τους αερολόγους ( ξέρεις ποιους) και να αρχίσουν τα μπαν γιατι "έγραφαν σε τόπικ της διπλωματίας" που αυθαίρετα εσυ μετακίνησες εκεί, είναι το όλο πρόβλημα που δεν βλέπεις.
Εκτιμώ την όλη προσφορά σου όλο αυτο τον καιρό δεν πιστεύω οτι είσαι παράλογος και πιστεύω οτι αν κοιτάξεις λιγο ποίο ψύχραιμα θα δείς τι ήταν αυτο που πραγματικά έφταιξε.
Avacus
Avacus

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2014
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 25, 2014 12:41 am

Avacus έγραψε:Σωνει και καλά να υπερασπιστούν τον Laskas για κάποια στοιχεια που οποιοσδήποτε μη αερολόγος μπορεί να δεί. Καλώς η κακώς βγήκε αυτό το site που του έδωσε στοιχεία για τα 2-3 άτομα που του την έλεγαν ( τον τρολλαριζαν) και αυτος τσιμπούσε. Το οτι θεώρησες οτι αυτο είναι θέμα "διπλωματίας" και έπρεπε να προστατευσεις τους αερολόγους ( ξέρεις ποιους) και να αρχίσουν τα μπαν γιατι "έγραφαν σε τόπικ της διπλωματίας" που αυθαίρετα εσυ μετακίνησες εκεί, είναι το όλο πρόβλημα που δεν βλέπεις.
Εκτιμώ την όλη προσφορά σου όλο αυτο τον καιρό δεν πιστεύω οτι είσαι παράλογος και πιστεύω οτι αν κοιτάξεις λιγο ποίο ψύχραιμα θα δείς τι ήταν αυτο που πραγματικά έφταιξε.

Η περίπτωση που αναφέρεις είναι η συνέχεια της ιστορίας η οποια ξεκίνησε πολύ καιρό πιο πριν όταν ο laskas έμπαινε σε topic παρουσιασης ομάδων και προσπαθούσε με πολύ ασχημο τρόπο να πείσει πόσο ηλίθιοι είναι που τολμούν να έχουν άλλες ομάδες και δεν μπαίνουν στην PNX που έχει τις δυνατότητες για κάτι παραπάνω. Εγώ εκεί αναφέρομαι και από κει ξεκίνησε το όλο θέμα.

http://wotgr.forumgreek.com/t590-topic

Επίσης δεν μετακίνησα τίποτα αυθαίρετα. Αν θες διάβασε τους κανόνες του φόρουμ και έλα να ξανασυζητήσουμε αν ήμουν εγώ ο αυθαίρετος ή αυτοί που τους έγραφαν στα @@ τους.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sisifos στις Παρ Ιουλ 25, 2014 12:57 am, 1 φορά

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Gregorakis Παρ Ιουλ 25, 2014 12:53 am

Dolofonos έγραψε:Τι διαβάζω θεέ μου. Άκου δεν ήξερε πως να διαχειριστή την κατάσταση λάσκα. Δεν το έκανα ποτέ ούτε θα το κάνω, ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ στα φόρουμ όποιος γουστάρει να το κάνει δικαίωμα του. Ναι δεν μου άρεσαν πολλά και του το είχα πει όπως και για το στιλ αλλά μέχρι εκεί. Ρε με το ζόρι από κλαν κομαντερ να παιδαγωγώ και κόσμο. Συνέλθετε λέμε στα φόρουμ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΛΕΣ χωρίς να σου επιβάλει κανείς κάτι.

... η διαχείριση ενός προβλήματος δεν είναι πάντα του τύπου "πονάει δόντι βγάζει δόντι " ... εννοείται πως δεν μπορείς ούτε να μαλώσεις, ούτε να διώξεις ούτε και να απαγορεύσεις σε ένα μέλος να γράψει σε ένα ελεύθερο φόρουμ αυτά που θέλει ... όμως δε γίνεται να μην αναγνωρίζεις πως στην περίπτωση που αναφερόμαστε κάτι έπρεπε να κάνεις, για το καλό της pnx αλλά και για τα νεύρα των υπολοίπων που μας τα είχε σπάσει ... αυτό το "χρυσό παίρνετε" ήταν ανέκδοτο πια ... και ήταν κάκο για όλη την ελληνική κοινότητα καθώς όπως προείπα έδωσε επιχειρήματα σε όσους ήταν αντίθετοι όχι μόνο με την ιδέα της pnx αλλά και με τη λογική αντιμετωπίζοντας το WoT σαν κάτι το ανεξέλεγκτο και απόμακρο (rng & paysafe) ...
... τώρα για ποιο λόγο όλα αυτά μεταφέρθηκαν στη "διπλωματία" και στην ουσία κλειδώθηκαν??? για την προστασία του φόρουμ ??? όχι βέβαια, για την προστασία του μαντριού!!! και ήταν πολλά τα μαντριά που έπρεπε να προστατευτούν και φυσικά συμμάχησαν μεταξύ τους ... για τον ίδιο λόγο δημιουργήθηκε το blue alliance ... αλλιώς πως μπορώ να πιστέψω ότι 5-10 άνθρωποι συμφώνησαν στο να ακολουθήσουν την πιο ανεγκέφαλη και ανεδαφική ιδέα που άκουσα ποτέ??? δεν ήταν πως δεν καταλάβαιναν το γελοίο του πράγματος (οι περισσότεροι τουλάχιστο) απλά ήταν η μόνη λύση να μπορέσουν να "περιφρουρήσουν το χώρο τους" ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 25, 2014 1:05 am

Εδώ κάνεις ένα λάθος gregorakis. Δεν μεταφέρθηκαν στην διπλωματία για να προστατευτούν μαντριά. Οι κανόνες που επέβαλαν συζητήσεις για ομάδες να γίνονται στη διπλωματία ήταν για να εμποδίσουν φαινόμενα laska και μόνο και να αναγκάσουν όσους υπεκφευγαν των συζητήσεων για να μένουν οι ομάδες τους προστατευμένες, να μπουν σε αυτές.
Θα δεχόμουν αυτό που λες για την προστασία των μαντριών αν η διπλωματία δεν ήταν προσβάσιμη για αναγνωση από όλους. Δεν ήταν όμως έτσι. Όλοι μπορουσαν να δουν τι συζητάνε οι ομάδες και αν τα επιχειρήματα των υπευθυνων της PNX ή όποιας άλλης ομάδας ήταν δυνατά και πειστικά δεν θα προστατευόταν κανένα μαντρί. Σωστά? Εκτός και αν πιστεύετε. που δεν το νομίζω, πως ο μονος άξιος για να μιλάει για την PNX ήταν ο laskas και όταν έχασε τη δυνατότητα αυτήι η PNX εμεινε αβοήθητη.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Gregorakis Παρ Ιουλ 25, 2014 1:21 am

sisifos έγραψε:Εδώ κάνεις ένα λάθος gregorakis. Δεν μεταφέρθηκαν στην διπλωματία για να προστατευτούν μαντριά. Οι κανόνες που επέβαλαν συζητήσεις για ομάδες να γίνονται στη διπλωματία ήταν για να εμποδίσουν φαινόμενα laska και μόνο και να αναγκάσουν όσους υπεκφευγαν των συζητήσεων για να μένουν οι ομάδες τους προστατευμένες, να μπουν σε αυτές.
Θα δεχόμουν αυτό που λες για την προστασία των μαντριών αν η διπλωματία δεν ήταν προσβάσιμη για αναγνωση από όλους. Δεν ήταν όμως έτσι. Όλοι μπορουσαν να δουν τι συζητάνε οι ομάδες και αν τα επιχειρήματα των υπευθυνων της PNX ή όποιας άλλης ομάδας ήταν δυνατά και πειστικά δεν θα προστατευόταν κανένα μαντρί. Σωστά? Εκτός και αν πιστεύετε. που δεν το νομίζω,  πως ο μονος άξιος για να μιλάει για την PNX ήταν ο laskas και όταν έχασε τη δυνατότητα αυτήι η PNX εμεινε αβοήθητη.

... το να μπορείς να διαβάζεις κάτι το οποίο δεν μπορείς να κριτικάρεις και να σχολιάσεις είναι γκεμπελική προπαγάνδα ... ήμουν ένα βήμα από το να φτιάξω μια clan με εμένα μόνο μέλος, μόνο και μόνο για να μπαίνω και να τρολλάρω τέτοιου είδους ποσταρίσματα ... σκέφτηκα όμως πως δεν αξίζει καθώς θα μπει ένας κανόνας που θα λέει πως οι clans για να έχουν δικαίωμα συμμετοχής θα πρέπει να έχουν 15+ μέλη ... τότε θα έβαζα 15 bots στην clan για να έχω δικαίωμα συμμετοχής ... ο founder θα τέντωνε τον κανόνα στα 30+ μέλη και θα εξακολουθούσαμε να ζούμε στον παραλογισμό ... θα ήταν όμως μια απόδειξη πως οι κανόνες δε βοήθησαν ποτέ κανένα μέχρι να πέσει το ban ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Παρ Ιουλ 25, 2014 1:21 am

@dolofonos θα περίμενα να περιφρουρουσατε καλύτερα τον κόπο σας και ο Λάσκας τον κατούρησε ...
@cgakis το δεν συζητάω.... χμμμμ ....
@Chin chan chon ... έλα πες την αλήθεια τρολάρεις ασταμάτητα ...
Ακου εκει ελεγες τα ίδια με τον Γρηγοράκη ...
Για την ακριβεια ελεγες λες ότι ο κακός λάσκας με προτροπή αλλα όχι αναληψη ευθυνης απο την κακή PNX προσπαθούσε να κάνει κακό στις φανταστικες ομάδες και αν τους πάρει τους φανταστικούς παίκτες ....

Υγ) Φανταστικό Σίσυφε το να μπορείς να κάνεις quote τα δικά σου επιχειρήματα όταν τα άλλα έχουν εξαφανιστεί ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 25, 2014 1:32 am

Gregorakis έγραψε:
sisifos έγραψε:Εδώ κάνεις ένα λάθος gregorakis. Δεν μεταφέρθηκαν στην διπλωματία για να προστατευτούν μαντριά. Οι κανόνες που επέβαλαν συζητήσεις για ομάδες να γίνονται στη διπλωματία ήταν για να εμποδίσουν φαινόμενα laska και μόνο και να αναγκάσουν όσους υπεκφευγαν των συζητήσεων για να μένουν οι ομάδες τους προστατευμένες, να μπουν σε αυτές.
Θα δεχόμουν αυτό που λες για την προστασία των μαντριών αν η διπλωματία δεν ήταν προσβάσιμη για αναγνωση από όλους. Δεν ήταν όμως έτσι. Όλοι μπορουσαν να δουν τι συζητάνε οι ομάδες και αν τα επιχειρήματα των υπευθυνων της PNX ή όποιας άλλης ομάδας ήταν δυνατά και πειστικά δεν θα προστατευόταν κανένα μαντρί. Σωστά? Εκτός και αν πιστεύετε. που δεν το νομίζω,  πως ο μονος άξιος για να μιλάει για την PNX ήταν ο laskas και όταν έχασε τη δυνατότητα αυτήι η PNX εμεινε αβοήθητη.

... το να μπορείς να διαβάζεις κάτι το οποίο δεν μπορείς να κριτικάρεις και να σχολιάσεις είναι γκεμπελική προπαγάνδα ... ήμουν ένα βήμα από το να φτιάξω μια clan με εμένα μόνο μέλος, μόνο και μόνο για να μπαίνω και να τρολλάρω τέτοιου είδους ποσταρίσματα ... σκέφτηκα όμως πως δεν αξίζει καθώς θα μπει ένας κανόνας που θα λέει πως οι clans για να έχουν δικαίωμα συμμετοχής θα πρέπει να έχουν 15+ μέλη ... τότε θα έβαζα 15 bots στην clan για να έχω δικαίωμα συμμετοχής ... ο founder θα τέντωνε τον κανόνα στα 30+ μέλη και θα εξακολουθούσαμε να ζούμε στον παραλογισμό ... θα ήταν όμως μια απόδειξη πως οι κανόνες δε βοήθησαν ποτέ κανένα μέχρι να πέσει το ban ...

Οκ να σε ρωτήσω κάτι. Γιατί να θέλει ένας παίκτης που δεν ανήκει σε ομάδα να συμμετάσχει σε συζητήσεις που αφορούν ομάδες? Γιατί τον ενδιαφέρει το μέλλον τους? Μα αν τον ενδιεφερε θα είχε μπει σε κάποιες από αυτες για να συμμετάσχει ενεργά. Για να μάθει κάτι που τον ενδιέφερε από απλή περιέργεια ή επειδή σκόπευε να μπει σε μια? Μπορούσε να το κάνει στα post παρουσίασης τον ομάδων και να πιασει ολόκληρη συζήτηση μαζί τους αν αυτες επειθυμούσαν να συζητήσουν μαζί του. Για να τρολάρει? Εννοείτε πως αυτό ήθελαν να πετύχουν οι κανονες, οπότε μόνο γι αυτόν τον λόγο δεν θα μπορούσε. Αν μπορείς βρες μου κάποιον άλλο και θα το συζητήσουμε.

EDIT. Γκεμπελικη προπαγανδα είναι όταν κάποιος λέει κάτι και δεν επιτρέπεται αντίλογος. Εδώ συζητάμε για κουβέντες που εξελίσσονται και συμμτέχουν όλα τα ενδιαφερόμενα μέλη. Το ότι δεν μπορείς να συμμτέχει εσύ σαν ουδέτερος δεν σημαίνει πως επικρατεί φασισμός. Με τη λογική σου, το δημοκρατικό πολίτευμα είναι στην ουσία φασισμός αφού δεν μπορεις να συμμετέχεις στις κουβέντες που κάνουν στη βουλή οι εκλεγμένοι βουλευτές.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sisifos στις Παρ Ιουλ 25, 2014 1:42 am, 1 φορά

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Παρ Ιουλ 25, 2014 1:38 am

Πάμε πάλι ...
Το να αποφασίζεις εσύ που έχει δικαίωμα να μιλήσει κάποιος και που όχι είναι Χ Ο Υ Ν Τ Ι Κ Ο !!!
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 25, 2014 1:43 am

xiale έγραψε:Πάμε πάλι ...
Το να αποφασίζεις εσύ που έχει δικαίωμα να μιλήσει κάποιος και που όχι είναι Χ Ο Υ Ν Τ Ι Κ Ο !!!

Επίσης το να μην θες να κουβεντιασεις ήρεμα 5 πράγματα που φάινονται αρκετά λογικά και απλά να αποκαλεις τους άλλους χουντικους είναι το ίδιο χουντικο.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από cgakis Παρ Ιουλ 25, 2014 1:49 am

@sisifos
ωραιο τοπαραδειγμα δεν λεω αλλα και παλι εχει κενα
κενα τα οποια μπορουν να δωσουν μια αλλη διασταση στο προβλημα
δεν βλεπω να γραφει κατι για PNX αλλα για μια συζητηση που ειχαν καποτε οταν ο laskas ηταν μελος των GREEK
http://wotgr.forumgreek.com/t590-topic#6592
από LASKAS στό Σαβ Μαϊος 03, 2014 7:41 pm

Και τελικά μια τρύπα στο νερό...Θυμάσαι που σου έλεγα Γιώργο να ενωθείτε με την GREEK???Κάτι σίγουρα καλύτερο θα είχατε πετύχει αντικειμενικά...

Καλώς ορίσατε στην Hellenic Tank Fighters. Πρόκειτε να εισέλθετε σε μια ομάδα με κανόνες και ιεραρχία,πράγμα απαραίτητο σε ένα στρατιωτικό παιχνίδι.Η ομάδα έχει φιλοδοξίες και στόχους και προσπαθεί να τους επιτύχει μέσα από την διασκέδαση και την γνωριμία των μελών της.Καλές μάχες σε όλους μας!!!
Για την ένταξη σας στην ομάδα επικοινωνήστε με τον giorgowrc

giorgowrc WN8 Rating : 1,065 (Above avg.) τι παράδειγμα δίνεις με τόσο χάλια νούμερα?...ΞΕΡΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΙΚΕΙΣ, αλλά δεν ξέρεις να παίζεις το ίδιο το παιχνίδι!Δυσκολεύομαι να το πιστέψω!Μάλλον γουστάρεις αρχηγιλίκια όπως οι περισσότεροι από τους αρχηγούς ελληνικών clan.

Πως γίνεται ο οποιοσδήποτε να νομίζει ότι ξέρει τόσο καλά το παιχνίδι σε βαθμό που να ανοίξει μια καινούρια clan???!!!
Ολοι θέλουν να κάνουν τους αρχηγούς ή νομίζουν ότι ξέρουν το παιχνίδι και μιλάνε για φιλοδοξίες κιόλας... Very Happy

Υ1.ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΖΩ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ...
( Εκτός από αυτές που δηλώνουν παρείστικες και χωρίς φιλοδοξίες )

Υ2.Το μόνο που καταφέρνετε είναι να σκορπίζονται οι έλληνες παίχτες σε πολλές μετριότατες ομάδες και να μην μαθαίνουν το παιχνίδι αλλά και να μην παίρνουν ποτέ χρυσό!


και εδω ειναι η πρωτη αναφορα στο community PNX
http://wotgr.forumgreek.com/t590-topic#6605
από LASKAS στό Κυρ Μαϊος 04, 2014 12:33 pm

1)Του τα είχα πει του giorgoswrc όταν τον παρακαλούσα να συμμετέχουν στην καινούρια GREEK!ΔΕν είναι δύσλκολο να κάνεις λογαριασμό και να απαντήσεις στο forum.
2)Η GREEK είχε και έχει όλα τα χρώματα αν αυτό είναι το προβλημά σας.Η απάντηση ήταν και τότε αρνητική.Και εγώ κόκκινος ξεκίνησα το παιχνίδι αλλά είχα κάποιους να μου δείξουν 5 πράγματα. Πολύ φοβαμαι οτι δεν σας ενδιαφέρει να καλυτερέψετε!
3)To description της H_T_F μιλάει για στόχους φιλοδοξίες κανόνες και ιεραρχία,πράγμα απαραίτητο σε ένα στρατιωτικό παιχνίδι.Δεν μου φαίνεται παρείστικη clan lol
4) H pnx έχει 4 ομάδες ...η πρώτη και δεύτερη έχουν πλήρη δραστηριότητα και είναι ανταγωνιστικές ...ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΡΗ ΟΜΑΔΑ?????ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΛΙΓΟ ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ????
5)Πολύ αμφιβάλω αν είχε παρουσία στον χάρτη αυτή η clan και αν μοίρασε χρυσό στους παίχτες...Τώρα αν στους 3 μήνες μπήκε 1-2 φορές για 1-2 μέρες αυτό δε λέει τίποτα.
6)Αν ο άλλος σε παρακαλάει να μπεις στη παρέα και είναι διαθέσιμος να σε βοηθήσει να γίνεις καλύτερος ...και εσύ δεν θες ούτε να δοκιμάσεις ...εμένα μου περνάνε από το μυαλό αρχηγιλίκια και αξιώματα!!!Ο μεγαλύτερος λόγος που δεν φτιάχτηκαν μέχρι τώρα δυνατές ελληνικές ομάδες και πολλές συγχωνεύσεις είναι αυτός!ΑΡΧΗΓΙΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΑΞΙΩΜΑΤΑ


ΥΓ. ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΥΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ SISIFOS???????????????????????????



και καπου εδω μπαινω και εγω στην συζητηση μετα την αναφορα του PNX community
http://wotgr.forumgreek.com/t590-topic#6611
από cgakis στό Κυρ Μαϊος 04, 2014 3:02 pm

για να μην συνεχιστει αλλο αυτο το θεμα θα πω μονο οτι ο LASKAS γραφει προσωπικες αποψεις (χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι λαθος)  και δεν μιλαει εξ ονοματος τoυ PNX gaming community
ο κωστας ειδε με τα ματια του οτι μονο μεσω ενος ανταγωνιστικου community - clan  μπορεις να κερδισεις μεγαλες clan στην καθημερηνοτητα και οχι σαν τον κομμιτη να κανεις μια νικη ή να κλεβεις μια νικη απεναντη σε μια μεγαλη clan

οι commanders του PNX gaming community καθως και ολα τα μελη μας δεν αντιμετωπιζουν τους ελληνες παιχτες και τα clan τους με υπεροψια ουτε εχουμε προβλημα αν καποιος  ειναι κοκκινος πορτοκαλι ή κιτρινος μπορειται να δειτε τα δικα μου χρωματα για να καταλαβετε
θεληση δικια μου αλλα και του PNX gaming community ειναι ολοι οι ελληνες παιχτες που θελουν να παιζουν clan war να ειναι ανταγωνιστικοι σε οποια clan και αν ανοικουν και οχι ντε και καλα να ερθουν στo PNX gaming community


δηλαδη προσπαθησα να μην παει η κουβεντα γυρω απο PNX και δεν συμαζευεται αλλα τσαμπα ο κοπος μιας και τονιζω οτι δεν μιλαει σαν PNX o laskas αλλα για παρτι του και αντι να σβησει η φωτια την φουνωνεις με τον τροπο σου υπογραμιζωντας αυτο (χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι λαθος)
ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβεις οτι η γνωμη η αποψη του καθε μελους ειναι σωστη για παρτι του και υποκοιμενικη αλλα σεβαστη για ολους τους αλλους ασχετως αν συμφωνουμε ή διαφωνουμε
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 4 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 25, 2014 2:04 am

Ρε συ cgaki τι θες να αποδείξεις τώρα? Πως η καμήλα περνά από την τρύπα της βελόνας? Όλο το wotgr παρακολούθησε για καιρό τα καμώματα του laska και ξέρουν πολύ καλά για ποιους μιλούσε.
Το θέμα μας δεν είναι αυτό. Ούτε αν αυτά που έλεγε είναι σωστά ή όχι. Προσωπικά δεν είχα προβλημα με αυτά που έλεγε. Αν και βλεπω το παιχνίδι διαφορετικά, δέχομαι πως αν θες να ασχοληθείς σοβαρά θα πρέπει να κάνεις και σοβαρές κινήσεις.
Με τον τρόπο που το έκανε διαφωνούσα πάντα, και με την γραμμή που ακολουθούσατε να επιμένετε πως δεν μιλά για σας. Στην τελική εσείς τον κρεμάσατε τον laska. Όχι το φόρουμ. Ας του δίνατε τις ευλογίες σας του παιδιού να μιλά ελευθερα αφού είστε τόσο του ελευθερου λόγου. Γιατί δεν το κάνατε? Φοβόσασταν τίποτα?
Και του xiale που έχει τόση όργή το παιδί. Ας λέγατε και γι αυτόν πως ναι μιλα για την PNX να μιλά ελευθερα. Γιατί τους κόβατε τη φωνή των ανθρώπων? Εντάξει εγώ είμαι "χουντικός" και προσπάθησα να φιμώσω τον κόσμο. Εσεις οσάν καλοί προασπιστες του ελευθερου λόγου γιατί δεν δώσατε στα παιδια το δικαίωμα να συμμετέχουν στις συζητήσεις για την ομάδα σας?

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης