Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

+11
heeroyuy
MementoM0ri
Admin
xiale
Gregorakis
Dolofonos
marita89
Sanguinius
cgakis
Perseas
Kostis_Larsson
15 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:41 am

Gregorakis έγραψε:
xiale έγραψε: ... Προσφέρθηκα να βοηθήσω με γραφικά και σετάρισμα ...

... ωραία, που είναι οι υπογραφές μας? που είναι το βασικό logo? που είναι η όμορφη κάθετη μπάρα στα δεξιά με τα διάφορα links που είχε το wotgr? που είναι τα likes και τα thank you? ... έλα δουλεύουμε τώρα ... move it, move it Cool ...

Ρε συ δεν έχω πρόσβαση στο πάνελ ... χωρίς αυτή δεν μπορώ να κάνω τπτ πέρα απο move, split , merge σε θέματα. Ουτε κατηγορίες ουτε τπτ ... Προσφέρθηκα να ρίξω ενα μπαν στον Σισυφο που μπορώ αλλα επαναστάτησες !!!  Laughing Laughing Laughing 
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:46 am

Θέλω μπανιο pls μπαναρε με κανα 300ημερο....βαρεθηκα να γράφω θέλω να παω να παιξω λιγο  Razz 

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιουλ 20, 2014 7:16 am

sisifos έγραψε:
xiale έγραψε:Το θέμα είναι να γίνω αντμιν γιατι σαν μοντ μόνο να μπανάρω τον Σισυφο μπορώ.   Very Happy  Very Happy  Very Happy 

Δεν θα γίνω μοντ γιατι δεν έχω χρόνο και δυστυχώς απαιτεί συνεχή ενασχόληση... Προσφέρθηκα να βοηθήσω με γραφικά και σετάρισμα ...

ΥΓ) Γρεγοράκη δεν μισεί κανείς κανέναν ... Απλά οι απο εδώ και οι απο εκεί έχουμε τελείος διαφορετικούς ορισμούς των λέξεων ισονομία δικαιοσύνη ελευθερία και φασισμού ...

Ειδικά για την έννοια του φασισμού θα πρέπει πολλοί να πάνε φροντιστήριο.

Σχεδόν ολόκληρες clan σου λέω... Smile
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιουλ 20, 2014 7:18 am

Admin έγραψε:
sisifos έγραψε:
xiale έγραψε:Το θέμα είναι να γίνω αντμιν γιατι σαν μοντ μόνο να μπανάρω τον Σισυφο μπορώ.   Very Happy  Very Happy  Very Happy 

Δεν θα γίνω μοντ γιατι δεν έχω χρόνο και δυστυχώς απαιτεί συνεχή ενασχόληση... Προσφέρθηκα να βοηθήσω με γραφικά και σετάρισμα ...

ΥΓ) Γρεγοράκη δεν μισεί κανείς κανέναν ... Απλά οι απο εδώ και οι απο εκεί έχουμε τελείος διαφορετικούς ορισμούς των λέξεων ισονομία δικαιοσύνη ελευθερία και φασισμού ...

Ειδικά για την έννοια του φασισμού θα πρέπει πολλοί να πάνε φροντιστήριο.

Σχεδόν ολόκληρες clan σου λέω... Smile
Άσε τα ιδιαίτερα και ποσταρε το λινκ από το στρεαμ που σου είχα δώσει :Ρ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Τετ Ιουλ 23, 2014 2:24 pm

sisifos έγραψε: ΤΙ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ GBOA ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ "ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΦΑΣΙΣΤΟΕΙΔΗ"?
Γιατί δεν έχω γνωρίσει φασίστες που να μην είναι μουνόπανα, εσείς ?

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Perseas Τετ Ιουλ 23, 2014 6:19 pm

Μου έχει τύχει στο παρελθόν, (όχι στο wot) commander ελληνικής clan να εκβιάζει και να θέτει κόκκινες γραμμές. Θυμάμαι που έλεγε ότι -όποιος φεύγει από το μαντρί τον τρώνε οι λύκοι- ότι -αν φύγεις δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να σε ξαναδεχτούμε- και ότι -εκεί που θα πας θα σε έχουν για πέταμα- και τέτοιες παλαβομάρες. Αυτά βέβαια ήταν αποτέλεσμα ενός τρόπου διοίκησης που περιλάμβανε την τακτική ''μαστίγιο - καρότο''. Όταν το καρότο δεν έφτανε για τη δόση της ημέρας έπαιρνες περισσότερο μαστίγιο.
Ο τρόπος αυτός είναι αυταρχικός και μου θυμίζει τον Β' Π.Π. άλλωστε ήταν μια εποχή όπου ο φασισμός και ο ναζισμός φορέθηκε πολύ στην Ευρώπη.

Τελικά εγώ έφυγα από εκείνη την ελληνική clan και πήγα σε μια international ήταν πολύ ωραία και πέρασα τέλεια μέχρι να εγκαταλείψω το game.
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουλ 23, 2014 10:43 pm

Kostis_Larsson έγραψε:
sisifos έγραψε: ΤΙ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ GBOA ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ "ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΦΑΣΙΣΤΟΕΙΔΗ"?
Γιατί δεν έχω γνωρίσει φασίστες που να μην είναι μουνόπανα, εσείς ?

Μπράβο Kosti αγόρι μου. Οι εξηγήσεις που δίνεις είναι κατατοπιστικότατες. Έλυσες όλες τις απορίες μου.

Perseas έγραψε:Μου έχει τύχει στο παρελθόν, (όχι στο wot) commander ελληνικής clan να εκβιάζει και να θέτει κόκκινες γραμμές. Θυμάμαι που έλεγε ότι -όποιος φεύγει από το μαντρί τον τρώνε οι λύκοι- ότι -αν φύγεις δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να σε ξαναδεχτούμε- και ότι -εκεί που θα πας θα σε έχουν για πέταμα- και τέτοιες παλαβομάρες. Αυτά βέβαια ήταν αποτέλεσμα ενός τρόπου διοίκησης που περιλάμβανε την τακτική ''μαστίγιο - καρότο''. Όταν το καρότο δεν έφτανε για τη δόση της ημέρας έπαιρνες περισσότερο μαστίγιο.
Ο τρόπος αυτός είναι αυταρχικός και μου θυμίζει τον Β' Π.Π. άλλωστε ήταν μια εποχή όπου ο φασισμός και ο ναζισμός φορέθηκε  πολύ στην Ευρώπη.

Τελικά εγώ έφυγα από εκείνη την ελληνική clan και πήγα σε μια international ήταν πολύ ωραία και πέρασα τέλεια μέχρι να εγκαταλείψω το game.

Persea το παράδειγμα σου στοχεύει σε κάτι συγκεκριμένο ή απλά κανουμε πρωινό κουτσομπολιο για να περάσει η ώρα? Ξέρω και γω τέτοιες ομάδες που λες. Ευτυχώς όμως στην ομάδα μου δεν έχουμε τέτοιες φιλοσοφίες. Αντίθετα παίκτες που δεν τους αρέσει ο τρόπος που αντιμετωπίζουμε το game ή για όποιο άλλο λόγο δεν νιώθουν άνετα μαζί μας τους συμβουλεύουμε να ψάξουν για κάτι άλλο που να τους ταιριάζει. Αλλωστε αυτός είναι ο λόγος που έχετε στις τάξεις σας κάποια παλιά μας μέλη τα οποία και ευχόμαστε να έχουν βρει αυτό που έψαχναν και να περνάνε καλά. Αλλιώς θα είχα ακολουθήσει και γω το δικό σου παράδειγμα.

Btw έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου να σταματήσω να ασχολούμαι με ασκοπες και ανούσιες αντιδικίες μαζί σας. Απλά δεν μπορώ να αντισταθώ όταν βλέπω να αποκαλείτε φασίστες ανθρώπους που δεν ξέρετε καν έτσι απλά για να προκαλέσετε. Πληροφοριακά σας λέω πως ένα από τα χαρακτηριστηκά του φασισμού είναι να κολλάνε ταμπέλες και να στιγματίζουν ανθρώπους απλά επειδή διαφωνούνε με αυτά που πιστευουν.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από cgakis Τετ Ιουλ 23, 2014 11:39 pm

sisifos έγραψε:
Persea το παράδειγμα σου στοχεύει σε κάτι συγκεκριμένο ή απλά κανουμε πρωινό κουτσομπολιο για να περάσει η ώρα? Ξέρω και γω τέτοιες ομάδες που λες. Ευτυχώς όμως στην ομάδα μου δεν έχουμε τέτοιες φιλοσοφίες. Αντίθετα παίκτες που δεν τους αρέσει ο τρόπος που αντιμετωπίζουμε το game ή για όποιο άλλο λόγο δεν νιώθουν άνετα μαζί μας τους συμβουλεύουμε να ψάξουν για κάτι άλλο που να τους ταιριάζει. Αλλωστε αυτός είναι ο λόγος που έχετε στις τάξεις σας κάποια παλιά μας μέλη τα οποία και ευχόμαστε να έχουν βρει αυτό που έψαχναν και να περνάνε καλά. Αλλιώς θα είχα ακολουθήσει και γω το δικό σου παράδειγμα.

Btw έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου να σταματήσω να ασχολούμαι με ασκοπες και ανούσιες αντιδικίες μαζί σας. Απλά δεν μπορώ να αντισταθώ όταν βλέπω να αποκαλείτε φασίστες ανθρώπους που δεν ξέρετε καν έτσι απλά για να προκαλέσετε. Πληροφοριακά σας λέω πως ένα από τα χαρακτηριστηκά του φασισμού είναι να κολλάνε ταμπέλες και να στιγματίζουν ανθρώπους απλά επειδή διαφωνούνε με αυτά που πιστευουν.


οποιος εχει την Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 1tonxl ξερει καλα τι κανει
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουλ 23, 2014 11:43 pm

Ναι cgakis οκ. Αν νομίζετε πως δεν τα καταφέρνετε 3 φωνάξτε και τους υπόλοιπους 20  Razz 

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από cgakis Τετ Ιουλ 23, 2014 11:49 pm

εχεις πολυ πλακα λεμε και δεν σε ειχα για τετοιο ατομο αλλα μαλλον τελικα το αξιζεις ολο αυτο το νταραβερι
θα σου πω κατι που λεγαμε πιτσιρικαδες μηπως και επιτελους αλλαξεις αν και δεν το βλεπω
αν η Μ@@@@Α ηταν εργοχειρο θα ειχες κανει την προικα σου
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 12:06 am

Ξέρεις τι γουστάρω περισσότερο με όλη αυτήν την κατάσταση που έχει δημιουργηθεί? Ο συνδιασμός του ότι δεν είμαι πλέον admin στο wotgr και το άνοιγμα αυτού εδώ του φιλελευθερου φόρουμ στο οποίο έχετε μαζευτεί κάποιοι και βγάζετε ελευθεροι την πίκρα σας (και με χωρίς αντίλογο κιόλλας) , μου έδωσαν την ευκαιρία να καταλάβω πόσο σκατοχαρακτήρες ήταν τελικά μερικοί και πόσο καλά το έκρυβαν. Μίλαμε έχω μείνει μ@λ@κας!!  Cool 

Anyway φίλε σε αγνοώ και εσένα και το παρεάκι σου. Απλά περιμένω μια απάντηση από τον kosti και σου υπόσχομαι πως δεν θα με ξαναδεις εδώ.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Perseas Πεμ Ιουλ 24, 2014 1:05 am

Από τα γραφόμενά μου πες μου τι ήταν αυτό που σε διήγηρε. Γράφω για ένα άλλο game που συμμετείχα, για μια περίπτωση commander που συνάντησα και το τι έκανα όταν είδα το μοντέλο λειτουργίας της διοίκησης. Δε νομίζω να είναι δυσνόητο!
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 24, 2014 1:09 am

sisifos έγραψε:Ξέρεις τι γουστάρω περισσότερο με όλη αυτήν την κατάσταση που έχει δημιουργηθεί? Ο συνδιασμός του ότι δεν είμαι πλέον admin στο wotgr και το άνοιγμα αυτού εδώ του φιλελευθερου φόρουμ στο οποίο έχετε μαζευτεί κάποιοι και βγάζετε ελευθεροι την πίκρα σας (και με χωρίς αντίλογο κιόλλας) , μου έδωσαν την ευκαιρία να καταλάβω πόσο σκατοχαρακτήρες ήταν τελικά μερικοί και πόσο καλά το έκρυβαν. Μίλαμε έχω μείνει μ@λ@κας!!  Cool 

Anyway φίλε σε αγνοώ και εσένα και το παρεάκι σου. Απλά περιμένω μια απάντηση από τον kosti και σου υπόσχομαι πως δεν θα με ξαναδεις εδώ.

admin παραμενεις να εισαι μην κρυβεσαι πισω απο το δαχτυλο σου φαινεσαι
αντιλογος υπαρχει αφου εδω εισαι και απαντας
μην με αγνοεις τοσο πολυ και παθεις τιποτα  


γενικη απαντηση

εκανε η Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 1tonxlΙντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 25g89ax και Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 2lx76zr τον κοσμο ολο
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 1:11 am

Perseas έγραψε:Από τα γραφόμενά μου πες μου τι ήταν αυτό που σε διήγηρε. Γράφω για ένα άλλο game που συμμετείχα, για μια περίπτωση commander που συνάντησα και το τι έκανα όταν είδα το μοντέλο λειτουργίας της διοίκησης. Δε νομίζω να είναι δυσνόητο!

Με διέγειρε ο τόπος και χρόνος. Γι αυτό και σε ρώτησα για το νόημα του ποστ σου ακριβώς κάτω από την απάντηση του Kosti. Αν απλά είχες όρεξη για πρωινό μπλα μπλα και δεν υπήρχε άλλος ιδιαίτερος λόγος για το ποστ που έκανες, τότε θεώρησε και το δικό μου ποστ μια συνέχεια του μπλα μπλα αυτού που δεν έχει ιδιαίτερη σημασία  Smile 

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 24, 2014 2:24 am

Ρε συ Σισυφε, γιατί δεν έχεις τα @@ να παραδεχτείς ότι το wotgr είναι ακόμα υπο τον έλενγχο σου και κρυβεσαι πίσω απο ανδρικέλεα ???

Αν θέλεις να είσαι φασίστας αγόρι μου να έχεις και τα παντελόνια να το υποστιρίξεις ...

ΥΓ) Χρήστο τι επίπεδο ...
ΥΓ2) Τωρα και wotblog wotgr απο τον Σισυφο που δεν εχει καμία σχέση ...
Υγ3) Μας την είπες τώρα ... Δεν το καναμε για να στην πουμε σε χρήστες το κάναμε για να μπορουμε να μιλάμε ΕΛΕΥΘΕΡΑ σαν άνθρωποι χωρίς την χουντική σου αντιμετώπιση ...
Υγ4) Κλαψε λίγο ακομα για το πως οι κακες ομάδες σου χάλασαν το φόρουμ. Ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος θα εισαι σε αυτη τη χώρα με αυτοκριτική μηδεν που για όλα φταινε οι κακοί οι άλλοι ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Admin Πεμ Ιουλ 24, 2014 3:10 am

Απλά δεν μπορώ να αντισταθώ όταν βλέπω να αποκαλείτε φασίστες ανθρώπους που δεν ξέρετε καν έτσι απλά για να προκαλέσετε. Πληροφοριακά σας λέω πως ένα από τα χαρακτηριστηκά του φασισμού είναι να κολλάνε ταμπέλες και να στιγματίζουν ανθρώπους απλά επειδή διαφωνούνε με αυτά που πιστευουν.

Για να είμαστε ακριβείς, και όσον αφορά εμένα, εγώ ξεκίνησα να λέω οτι έχετε μεγάλη ανοχή σε φασιστικές νοοτροπίες, που σημαίνει οτι κάποιοι ανάμεσά σας είναι φασίστες. Δεν το λέω σαν πρόκληση, είναι λογικό συμπέρασμα. Είναι μάλιστα κάτι που μπορείτε να αξιοποιήσετε απομονώνοντάς τους συγκεκριμένους.

1. Το μέλος σας και Founder, αντιλαμβάνεται την ελευθερία του λόγου σαν ελεημοσύνη του. Αυτό για σένα δεν είναι φασιστικό ?
2. Μοιράζει ban και απειλεί κάνοντας χαβαλέ
3. Κλειδώνει θέματα αυθαίρετα (του τύπου - δεν χρειάζεται άλλη κουβέντα γύρω απο το ζήτημα)
4. Θεωρεί οτι το forum του ανήκει και το κλείνει όποτε θέλει και μας κάνει ελεημοσύνη που μας ανέχεται.
5. Θεωρεί οτι θα μπορούσε να κάνει γαμώ της διαφημίσεις στην GBOA σβήνοντας και αλλάζοντας post -όμως δεν τον κάνει γιατί είναι σωστός... (όχι γιατί θα τον έκραζαν και οι πέτρες)

Απο αυτά φαίνεται ξεκάθαρα οτι έχουμε να κάνουμε με κάποιον ανώριμο, πιθανολογώ λιγότερο απο 20 ετών, που δεν εργάζεται (όχι οτι αυτό είναι θέμα), που δεν αντιλαμβάνεται οτι οι άνθρωποι γύρω του δεν είναι ηλίθια αμόρφωτα ανδρείκελα που θα τον ανέχονται, και που δεν έχει καμία ωριμότητα να διαχειρισθεί την εξουσία που του έδωσες - αντί να την δώσεις στον Larsson που και έχει προσφέρει και έχει τον σεβασμό των περισσοτέρων και δεν εμπλέκεται σε Ελληνική clan.

Νωρίτερα, εσύ (διόρθωσε με αν κάνω λάθος) :

1. Μετακίνησες το gold topic απο ελεύθερο "μέρος", στην διπλωματία
2. Μετά είπες οτι μόνο διπλωμάτες ποστάρουν εκεί
3. Μετά είπες οτι μόνο αν κάποιος είναι διπλωμάτης μιλάει γενικότερα για ομάδες

Αυτό σαν ενέργεια λέγεται φίμωση. Το έκανες για να προστατεύσεις τα μέλη - το καταλαβαίνω αλλα σου λέω οτι είναι λάθος και κανείς δεν χρειάζεται την προστασία σου.
Διεκδικώ το δικαίωμά μου να προστατεύω εγώ τον εαυτό μου και όχι αυτόκλητοι προστάτες.

Εγω που δεν είμαι δηλαδή σε ομάδα γιατί απαγορεύεται να συμμετέχω ?

Λες οτι ο Kostis σας προσέβαλλε. Και συμφωνώ οτι σας προσέβαλλε γιατί σας είπε φασίστες.
Πολύ φοβάμαι όμως οτι οι περισσότεροι απο εσάς παρεξηγηθήκατε επειδή σας είπε σερβιέτες.

Το φασίστες κάποιους απο εσάς ίσως δεν τους πολυ-πειράζει, αυτό δείχνει και η ανοχή στον Founder...
Οι σερβιέτες είναι που φέραν την αντίδραση, και νομίζω αυτό είναι το βασικό που ήθελε να δείξει και ο Kostis

Δεν σου τα λέω σαν κόντρα, σου λέω την άποψη μου ήρεμα και με σεβασμό για την προσφορά σου.

Επίσης ο μόνος λόγος που έγινε αυτό το forum είναι γιατί το άλλο δεν έχει αρκετή ελευθερία.

p.s. επειδή το ανοίγω και απο την δουλειά, ας μην πολυ ποστάρουμε κώλους Smile
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 3:51 am

Ρε καλώς τα παιδιά!!! Και έλεγα θα έρθουνε...δε θα έρθουνε.  Smile 

Xiale εσένα είπα δε σου μιλάω άλλο ότι και να λες γιατί θεωρώ πως μιλάω σε κασετόφωνο.

ee... μιλάς και εκ μέρους του kosti τώρα?
Εσύ αποκάλεσες τους admin του wotgr φασίστες και δικαιολόγησες την άποψη σου. Προσπάθησα να συζητήσω μαζί σου είδα πως δε γίνεται να σου την αλλάξω οπότε δεν υπάρχει και λόγος να αναλωνόμαστε συνεχώς σε ίδιες κουβέντες. Άποψη σου και άποψη μου, αν και καλό θα ήτανε να μην χρησιμοποιούμε τόσο ακραίους χαρακτηρισμούς απλά για κάποιες επιλογές. Προσωπικά δεν θεωρώ τον εαυτό μου φασίστα οπότε όποιος και να με αποκαλεί έτσι δεν με αγγίζει καν.

Αντίθετα τώρα, ο φίλος Kostis, αποκάλεσε όλη την διοίκηση μιας ομάδας (και βάζω στοίχημα αν ξέρει 2-3 από τους 10+ που είναι εκεί ουτε καν σαν ονόματα) φασιστοειδή, ναι αυτό με πείραξε και όχι το μουνόπανο, αν και είμαι σίγουρος πως κάποιοι από δω αν κάποιος τους αποκαλούσε έτσι στο wotgr θα απειλούσαν με μηνύσεις, χωρίς ούτε ΜΙΑ φορά από τα 3 ποστ που έχει κάνει να μας εξηγήσει πως συμπέρανε τέτοιο πράγμα. Αυτό βέβαια δεν σας απασχολεί καθόλου καθότι εσείς είστε φιλελεύθερα άτομα έτσι?

Όσον αφορά το blog Που έφτιαξα. Aν και δε νιώθω υποχρεωμένος να σας απολογούμαι, επειδή προσπαθείτε να διακωμωδείτε κάθε τι, θα σας πω απλά πως το άνοιξα για γράφουμε εκεί, εγώ και άλλα παιδιά άρθρα για το παιχνίδι τα οποία θα διαβάζουν όσοι ενδιαφέρονται χωρίς να είναι αναγκασμένοι να να τα ψάχνουν σε ένα σωρό σκουπιδιών από flamming κοντρες, τσακωμούς και λοιπά. Το ότι μπήκε λινκ στο φόρουμ δε σημαίνει πως είμαι και admin εκεί (όχι πως νοιώθω πλεον υποχρεωμένος να σας απολογούμαι και γι αυτό).

Και για να τελειώνουμε, επειδή νιώθω πόσο ανεπιθύμητος είμαι εδώ στο κατά τα άλλα φιλελεύθερο φόρουμ σας, θα παρακαλούσα τον kosti να δώσει μια ολοκληρωμένη απάντηση σε αυτό που τον ρωτάω τόσο καιρό, για να ξεκουμπιστώ από δω και να σας αδειάσω τη γωνιά.
Η ερώτηση μου είναι απλή: Τι του έκανε η διοίκηση της GBOA και μας θεωρεί "μουνόπανα φασιστοειδή"? Επιμένω να ζητάω ξεκάθαρη απάντηση σε αυτό γιατί κάποιοι εξυπνάκηδες εδώ μέσα χρησιμοποίησαν αυτήν του την αψυχολόγητη ενέργεια για να δημιουργήσουν αρνητικές εντυπώσεις για την ομάδα μου. Θυμίζω "ποιος ξέρει τι του κάνανε του παιδιού για να τους αποκαλεί ετσι".

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από MementoM0ri Πεμ Ιουλ 24, 2014 4:01 am

@Sisifos
Στην αρχη νομιζα πως εισαι πραγματικα λογικος ανθρωπος (γιαυτο και αν θυμασαι σε ειχα βαλει σε ενα ποστ μου σαν παραδειγμα, αλλα εσυ παρεξηγηθηκες), πιστευα πως εβλεπες ποιος ειναι ο λαθος της υποθεσης (οταν μιλαγανε για αθεμητα ρεκρουτινκ, για κατηγοριες αερολογιας, για γκολντ, για τον λογο που εφυγα εγω και καποιοι αλλοι απο την pnx) μιλαω προφανως για τον μεγιστο ανακατοστρα ταραμα , δεν γινεται ρε σισιφε να διαβαζεις αυτα που γραφει αυτος και καποιοι αλλοι και το προβλημα σου να ειναι το τρολλινκ , ειναι σα να τα βαζεις με τα αποτελεσματα της βλακειας καποιων.
Μπορει καποιοι να κορδονονται απο την pnx  (χωρις λογο)  αλλα ειναι δικαιωμα τους αυτο, αν καποιοι εχουν προβλημα  μπορουν πολυ απλα να τους αγνοησουν, οχι να κανουν delete τα ποστ τους και να μοιρασουν και μερικα μπαν.
Και στην τελικη αφου το φορουμ το παρατησες και το εδωσες σε καποιον που δεν κανει και τοσο καλα την δουλεια του (λογο ελλειψης βοηθειας θελω να πιστευω) γιατι δεν βοηθας την νεα προσπαθεια εδω; Ασε αυτους που εχουν πραγματικη ορεξη να ασχοληθουν, πες στον φαουντερ να το κλεισει να ερθουν ολοι απο εδω και να κανουμε μια νεα αρχη χωρις παρεξηγησεις. ( με πολλους μοντερειτορ και χωρις ανουσια μπαν)

Πλζ μην αρχησεις τα κλασσικα ναι αλλα εσυ τρολλαρες και δε βοηθησες την κατασταση η αφου ειστε καλυτερα εδω μεινετε εδω. Αμα πραγματικα σε νοιαζει το community θα καταλαβεις τι εννοω.
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 24, 2014 4:14 am

Τι κασετόφωνο ρε συ που δεν έχεις απαντήσει ουτε σε 1 απο οσα εχω πει
εχω κανει την GBOA ΡΟΜΠΑ ΞΕΚΟΥΜΠΩΤΗ και ουτε μια φορα δεν μου απαντησε κανενας (απο αυτους που απανταν σατα παντα) Οπως και εσυ άλλωστε ΡΟΜΠΙΤΣΑ που στα χωνω και στα χνων και δεν απαντας ... Συνεχισε να σφυρίζεις αδιαφορα φαστιστακο και μεινετε εκει περα να τα λετε μεταξύ σας για τους κακους άλλους ... που αν ελεγαν για μενα τετοια πραγματα θα ήθελα να με καταπιεί η γη ... Αλλα θα μου πεις που να βρεις ευθυξία και φιλότιμο ...

sisifos έγραψε:
Και για να τελειώνουμε, επειδή νιώθω πόσο ανεπιθύμητος είμαι εδώ στο κατά τα άλλα φιλελεύθερο φόρουμ σας, θα παρακαλούσα τον kosti να δώσει μια ολοκληρωμένη απάντηση σε αυτό που τον ρωτάω τόσο καιρό, για να ξεκουμπιστώ από δω και να σας αδειάσω τη γωνιά.
.

έλα ρε συ απαιτεις ξεκαθαρη απαντηση απο τον Κωστή ... Μα γιατι , της σχολής Σισυφου-Ταραμα είναι και αυτος ....
Θράσσος όμως ... Συνεχισε να σφυρίζεις αδιαφορα και να απαιτεις απο τους άλλους ΕΛΛΗΝΑΡΑ ...


MementoM0ri έγραψε:@Sisifos
Πλζ μην αρχησεις τα κλασσικα ναι αλλα εσυ τρολλαρες και δε βοηθησες την κατασταση η αφου ειστε καλυτερα εδω μεινετε εδω. Αμα πραγματικα σε νοιαζει το community θα καταλαβεις τι εννοω.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧXA
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 4:23 am

xiale έγραψε:Τι κασετόφωνο ρε συ που δεν έχεις απαντήσει ουτε σε 1 απο οσα εχω πει
εχω κανει την GBOA ΡΟΜΠΑ ΞΕΚΟΥΜΠΩΤΗ και ουτε μια φορα δεν μου απαντησε κανενας (απο αυτους που απανταν σατα παντα) Οπως και εσυ άλλωστε ΡΟΜΠΙΤΣΑ που στα χωνω και στα χνων και δεν απαντας ...

Συνεχισε να σφυρίζεις αδιαφορα φαστιστακο και μεινετε εκει περα να τα λετε μεταξύ σας για τους κακους άλλους ... που αν ελεγαν για μενα τετοια πραγματα θα ήθελα να με καταπιεί η γη ... Αλλα θα μου πεις που να βρεις ευθυξία και φιλότιμο ...

Για μένα φίλε είσαι απλά ένα μικρό έντομο με πολύ μεγάλη δηλητηριώδη γλώσσα. Και είσαι πολύ μικρός για να ακουμπήσεις την GBOA όχι και να την κάνεις ρόμπα  Laughing  Συμπεραίνω επίσης πως και το μυαλό σου μάλλον είναι το ίδιο μικρό με σένα, καθώς μετά από τόσα ποστ μακρινάρια θεωρείς ακόμα πως δε σου έχω απαντήσει σε τίποτα και τρέφεις την ψευδαίσθηση κιόλας πως με έχεις ταπώσει.  lol! 
Τώρα μπορείς να πατήσεις πάλι replay στην κασσέτα σου.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Admin Πεμ Ιουλ 24, 2014 4:25 am

sisifos έγραψε:Προσωπικά δεν θεωρώ τον εαυτό μου φασίστα οπότε όποιος και να με αποκαλεί έτσι δεν με αγγίζει καν.

Αυτό το σέβομαι. Αφού είσαι οκ με τον εαυτό σου, δεν υπάρχει λόγος ούτε να σε πείσω ούτε να με πείσεις, απόψεις ανταλλάζουμε.
Την επιχειρηματολογία μου την παρέθεσα προς κρίση από όλους.

ee... μιλάς και εκ μέρους του kosti τώρα?

Καθόλου, το πως το αντιλαμβάνομαι εγώ λέω.

Και γενικότερα δεν έχουμε καμιά δικαιοδοσία να λογοκρίνουμε τι θέλει να πει ο καθένας, συζητάμε και όλοι βγάζουν τα συμπεράσματά τους.

π.χ. Ενα κάρο άτομα σου λένε οτι έδειχνες συστηματική ανοχή στον Ταραμά, και τους λες οτι τους έριξες ban επειδή βάλαν avatar ταραμοσαλάτα...
Και τι έγινε, τον βρίσκεις αυτό λόγο για να στερήσεις σε κάποιον την ελευθερία του λόγου του ?

Επίσης κάθε άλλο παρα ανεπιθύμητος είσαι εδώ. Απλά γίνεσαι αποδέκτης της κριτικής που απαγορεύεται δίπλα.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 4:39 am

Admin έγραψε:
sisifos έγραψε:Προσωπικά δεν θεωρώ τον εαυτό μου φασίστα οπότε όποιος και να με αποκαλεί έτσι δεν με αγγίζει καν.

Αυτό το σέβομαι. Αφού είσαι οκ με τον εαυτό σου, δεν υπάρχει λόγος ούτε να σε πείσω ούτε να με πείσεις, απόψεις ανταλλάζουμε.
Την επιχειρηματολογία μου την παρέθεσα προς κρίση από όλους.

ee... μιλάς και εκ μέρους του kosti τώρα?

Καθόλου, το πως το αντιλαμβάνομαι εγώ λέω.

Και γενικότερα δεν έχουμε καμιά δικαιοδοσία να λογοκρίνουμε τι θέλει να πει ο καθένας, συζητάμε και όλοι βγάζουν τα συμπεράσματά τους.

π.χ. Ενα κάρο άτομα σου λένε οτι έδειχνες συστηματική ανοχή στον Ταραμά, και τους λες οτι τους έριξες ban επειδή βάλαν avatar ταραμοσαλάτα...

Είπα εγώ πουθενά τετοιο πραγμα??????? Ελεος δλδ. Εγώ είπα πως έδωσα απλά ένα warning για ειρωνία που προκαλούσε ένταση. Το ban το έφαγε ο marita γιατί δεν ανέχτηκε ούτε αυτό το warning.

Και τι έγινε, τον βρίσκεις αυτό λόγο για να στερήσεις σε κάποιον την ελευθερία του λόγου του ?

Μου αρέσει πως φάσκετε και αντιφάσκετε. Λέτε όλη την ώρα γιατί ανεχόμουν τον ταραμά, μάλιστα κάποιος μου είπε κιόλλας γιατί δεν τον μπαναρα που ενοχλούσε την PNX με αυτά που έλεγε και από την άλλη μιλάτε για την ελευθερία του λόγου.

Επίσης κάθε άλλο παρα ανεπιθύμητος είσαι εδώ. Απλά γίνεσαι αποδέκτης της κριτικής που απαγορεύεται δίπλα.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 24, 2014 4:46 am

Αερολογίες, Προσωπικές προσβολές, το μόνο που σου λείπει για να γίνεις 100% Ταραμας είναι να μας απειλήσεις με ξύλο ...

Άξιος ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 4:51 am

MementoM0ri έγραψε:@Sisifos

Και στην τελικη αφου το φορουμ το παρατησες και το εδωσες σε καποιον που δεν κανει και τοσο καλα την δουλεια του (λογο ελλειψης βοηθειας θελω να πιστευω) γιατι δεν βοηθας την νεα προσπαθεια εδω; Ασε αυτους που εχουν πραγματικη ορεξη να ασχοληθουν, πες στον φαουντερ να το κλεισει να ερθουν ολοι απο εδω και να κανουμε μια νεα αρχη χωρις παρεξηγησεις. ( με πολλους μοντερειτορ και χωρις ανουσια μπαν)

Γιατί και εδώ θα γίνει ότι ακριβώς έγινε και εκεί. Με μαθηματική ακρίβεια. Απλά θα γίνει σε ένα πνεύμα φιλελευθερισμού. Επειδή σε σέβομαι και ξέρω πως όταν μιλάς σοβαρα (και δεν τρολλάρεις  Smile ) έχουν νόημα αυτά που λες θα σου πω κάτι απλό και σκέψου το. Αν μπορούσα να γύριζα πίσω το χρόνο στην στιγμή που έστηνα το wotgr, δεν θα έβαζα το παραμικρό μέσα που θα παρακινούσε την συμμετοχή ομάδων. Όσοι θα έμπαιναν θα έμπαιναν και θα συμμετήχαν σαν απλοί παικτες του WoT και αν ήταν δυνατόν να μην γνωρίζαμε καν σε πια ομάδα θα άνηκε ο καθένας. Σκέψου το λίγο και θα καταλάβεις τι εννοώ.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 4:52 am

xiale έγραψε:Αερολογίες, Προσωπικές προσβολές, το μόνο που σου λείπει για να γίνεις 100% Ταραμας είναι να μας απειλήσεις με ξύλο ...

Άξιος ...

Ότι δίνεις, παίρνεις αγορίνα  Cool 

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης