Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

+11
heeroyuy
MementoM0ri
Admin
xiale
Gregorakis
Dolofonos
marita89
Sanguinius
cgakis
Perseas
Kostis_Larsson
15 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 24, 2014 4:54 am

Παλι ψέμματα Σίσυφε ???

Πες μας 1 φορά που έχω απειλείσει κάποιον 1 φορά που έχω προσβάλει κάποιον (πέρα του Ταραμα και αυτό κανα 2μην αφου είχε ξεκινησει να με θαβει να με βριζει και να με απειλει ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΣΟΥ) και 1 ψεμμα που έχω πει ...

ΥΓ) ΟΥ κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 4:57 am

xiale έγραψε:Παλι ψέμματα Σίσυφε ???

Πες μας 1 φορά που έχω απειλείσει κάποιον 1 φορά που έχω προσβάλει κάποιον (πέρα του Ταραμα και αυτό κανα 2μην αφου είχε ξεκινησει να με θαβει να με βριζει και να με απειλει ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΣΟΥ) και 1 ψεμμα που έχω πει ...

ΥΓ) ΟΥ κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια ...

Ούτε εγώ σε απείλησα φίλε. Το "'οτι δίνεις παίρνεις" πήγαινε στον τρόπο που μιλάς

xiale έγραψε:Ρε συ Σισυφε, γιατί δεν έχεις τα @@ να παραδεχτείς ότι το wotgr είναι ακόμα υπο τον έλενγχο σου και κρυβεσαι πίσω απο ανδρικέλεα ???

Αν θέλεις να είσαι φασίστας αγόρι μου να έχεις και τα παντελόνια να το υποστιρίξεις ...

ΥΓ) Χρήστο τι επίπεδο ...
ΥΓ2) Τωρα και wotblog wotgr απο τον Σισυφο που δεν εχει καμία σχέση ...
Υγ3) Μας την είπες τώρα ... Δεν το καναμε για να στην πουμε σε χρήστες το κάναμε για να μπορουμε να μιλάμε ΕΛΕΥΘΕΡΑ σαν άνθρωποι χωρίς την χουντική σου αντιμετώπιση ...
Υγ4) Κλαψε λίγο ακομα για το πως οι κακες ομάδες σου χάλασαν το φόρουμ. Ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος θα εισαι σε αυτη τη χώρα με αυτοκριτική μηδεν που για όλα φταινε οι κακοί οι άλλοι ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 24, 2014 5:03 am

xiale έγραψε:Παλι ψέμματα Σίσυφε ???
Πες μας 1 φορά που έχω απειλείσει κάποιον 1 φορά που έχω προσβάλει κάποιον (πέρα του Ταραμα και αυτό κανα 2μην αφου είχε ξεκινησει να με θαβει να με βριζει και να με απειλει ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΣΟΥ) και 1 ψεμμα που έχω πει ...
ΥΓ) ΟΥ κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια ...

Τωρα εσύ θεωρείς ότι απάντησες εεε ???

Παμε πάλι ... ΑΠΑΝΤΑ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΑ η συνέχισε να το παιζεις κινέζος δεν αλλάζει κάτι, εσύ χάνεις και τα ψήγματα αξιοπρεπειας και σεβασμού που μπορεί να είχες ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Admin Πεμ Ιουλ 24, 2014 5:56 am


Μου αρέσει πως φάσκετε και αντιφάσκετε. Λέτε όλη την ώρα γιατί ανεχόμουν τον ταραμά, μάλιστα κάποιος μου είπε κιόλλας γιατί δεν τον μπαναρα που ενοχλούσε την PNX με αυτά που έλεγε και από την άλλη μιλάτε για την ελευθερία του λόγου.

Λέμε γιατί ανεχόσουν επιλεκτικά τον ταραμά και δεν έκανες το ίδιο με όλους.

Γιατί warning εάν κάποιος βάλει avatar ταραμοσαλάτα δηλαδή ?

Εμείς εδώ θα μιλάμε για ελευθερία του λόγου γιατί την σεβόμαστε.
Ούτε κλειδώνουμε θέματα, ούτε λέμε στον καθένα τι μπορεί να πει και που.
Ούτε δίνουμε warnings και bans σε απόψεις.
Ούτε θεωρούμε οτι υπάρχει κάποιος υπεράνω κρίσεως.
Ούτε νομίζουμε οτι το forum μας ανήκει.
Ούτε απειλούμε με χρήση εξουσίας.
Ούτε έχουμε κανόνες που δεν μπορεί κάποιος να αμφισβητήσει.

Οταν κάνετε κάτι τέτοιο, θα μπορείτε και εσείς να μιλάτε για ελευθερία, για την ώρα συζητήστε το νέο σετ κανόνων περιορισμού ελευθερίας.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Πεμ Ιουλ 24, 2014 5:57 am

MementoM0ri έγραψε:@Sisifos
Στην αρχη νομιζα πως εισαι πραγματικα λογικος ανθρωπος (γιαυτο και αν θυμασαι σε ειχα βαλει σε ενα ποστ μου σαν παραδειγμα, αλλα εσυ παρεξηγηθηκες), πιστευα πως εβλεπες ποιος ειναι ο λαθος της υποθεσης (οταν μιλαγανε για αθεμητα ρεκρουτινκ, για κατηγοριες αερολογιας, για γκολντ, για τον λογο που εφυγα εγω και καποιοι αλλοι απο την pnx) μιλαω προφανως για τον μεγιστο ανακατοστρα ταραμα , δεν γινεται ρε σισιφε να διαβαζεις αυτα που γραφει αυτος και καποιοι αλλοι και το προβλημα σου να ειναι το τρολλινκ , ειναι σα να τα βαζεις με τα αποτελεσματα της βλακειας καποιων.
Μπορει καποιοι να κορδονονται απο την pnx  (χωρις λογο)  αλλα ειναι δικαιωμα τους αυτο, αν καποιοι εχουν προβλημα  μπορουν πολυ απλα να τους αγνοησουν, οχι να κανουν delete τα ποστ τους και να μοιρασουν και μερικα μπαν.
Και στην τελικη αφου το φορουμ το παρατησες και το εδωσες σε καποιον που δεν κανει και τοσο καλα την δουλεια του (λογο ελλειψης βοηθειας θελω να πιστευω) γιατι δεν βοηθας την νεα προσπαθεια εδω; Ασε αυτους που εχουν πραγματικη ορεξη να ασχοληθουν, πες στον φαουντερ να το κλεισει να ερθουν ολοι απο εδω και να κανουμε μια νεα αρχη χωρις παρεξηγησεις. ( με πολλους μοντερειτορ και χωρις ανουσια μπαν)

Πλζ μην αρχησεις τα κλασσικα ναι αλλα εσυ τρολλαρες και δε βοηθησες την κατασταση η αφου ειστε καλυτερα εδω μεινετε εδω. Αμα πραγματικα σε νοιαζει το community θα καταλαβεις τι εννοω.
Οτι ειπε αυτος εδω ο μορτης και +1 σε αυτα που ειπε ο admin.Λογικη παιδια,χαλαρα Smile 
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από MementoM0ri Πεμ Ιουλ 24, 2014 6:11 am

@marita
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Πεμ Ιουλ 24, 2014 6:23 am

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 1elxty για την παρτη σου και μονο ναουμ!
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 6:42 am

Παίδες να ξεκαθαρίσουμε λίγο τα πράγματα. Δεν προσπαθώ να σας την πω για το φόρουμ σας ούτε για την επιλογή σας να θέλετε ένα πιο φιλελευθερο φόρουμ, ούτε να υποστηρίξω το wotgr. Γι αυτα τα πράγματα έχουμε γεμίσει σελίδες ολόκληρες. Σεβομαι τις επιλογές σας και τις προτιμήσεις σας, δεν σεβεστε τις δικές μου, αλλά και αυτό σεβαστό και πάμε παρακάτω.
Εγω καθόμουν υπομονετικά και περίμενα μια εξήγηση από τον kosti για ποιο λόγο αποκαλεί την διοίκηση της gboa φασίστες. Μίλησα μόνο όταν μου απάντησε με ένα λακωνικό "τους φασίστες τους αποκαλώ μουνόπανα" που αν δεν το έχω χάσει εντελώς καταλαβαίνω πως επιμένει στην αρχική του άποψη. Τον παρακαλω λοιπόν και δεν τον προκαλώ οπως είπε ο αξιαγάπητος φίλτατος xiale, για πολλοστή φορά να αιτιολογήσει την άποψη του. Μόνο αυτό. Αν βρίσκετε κάτι κακό σε αυτό πείτε μου και δεν θα ξανασυζητήσω ουτε αυτό εδώ μέσα.
Αλλιώς μην προσπαθείτε να αποπροσανατολίσετε την κουβέντα ξαναγυρνόντας τη για εκατοστή φορά στο wotgr και για το ποσο κακός και υποχθόνιος ήμουνα.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 24, 2014 7:08 am

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 166zv5l
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από MementoM0ri Πεμ Ιουλ 24, 2014 8:06 am

@σισιφος

Οσο ησουν admin στο wotgr ησουν μια χαρα , λογικος χωρις να παιρνεις θεση κτλ.
Οταν εγινε η αναμπουμπουλα , αυτοι οι οποιοι ξεπερασαν τα οροια δεν ηταν απο την pnx ουτε απο τους "εσεις" που λενε μερικοι (δεν εχω καταλαβει ποιοι ημαστε οι "εμεις" αμα ξερεις απαντα μου γιατι ενας τυπος απο την GBOAA δεν μου απαντησε ποιους εννοει)
Αρα ρωτω γιατι τοσο εμπαθεια για την pnx και ακομα χειροτερα για οσους εχουν αντιθετη αποψη?(ισως γιαυτο μιλανε καποιοι για φασισμο).

Ειχες γραψει καπου οτι η pnx ειχε κανει το wotgr χωραφι της , προσωπικα ειδα καποιους απο την pnx να αμυνονται στις αερολογιες του αερολογου. Αυτος δεν εκανε κακο στο wotgr ? ΠΧ οτι ποστ εχει κανει ο δολοφονος ειναι του στυλ: τι εννοεις ταραμα μιλα συγκεκριμενα  (απλες ερωτησεις λογο περιεργειας ,μη με παρεξηγησεις )
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Ιουλ 24, 2014 8:09 am

Ισχύει ο ταραμάς δεν έχει δώσει στοιχεία στο λαό,γιατί στην τελική μπορεί και να λέει αλήθεια,αλλά χωρίς αποδείξεις..........
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Gregorakis Πεμ Ιουλ 24, 2014 8:34 am

... φταίει και η pnx όσον αφορά τον laskas, να τα λέμε όλα ... ούτε συμφώνησε με ό,τι ο laskas έγραψε αλλά ούτε και πήρε διαφορετική θέση ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 24, 2014 8:47 am

και γιατι θα πρεπει δηλαδη ενα community να απανταει αν συμφωνει ή διαφωνει για κατι που εγραψε ενα μελος της clan δηλαδη εσυ gregor αν γραψεις κατι στο forum(το επισημο) θα πρεπει να ερθει η LFS και να γραψει αν συμφωνει ή διαφωνει κοροιδευωμαστε τωρα ετσι?
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Admin Πεμ Ιουλ 24, 2014 8:49 am

... φταίει και η pnx όσον αφορά τον laskas, να τα λέμε όλα ... ούτε συμφώνησε με ό,τι ο laskas έγραψε αλλά ούτε και πήρε διαφορετική θέση ...

εχω την εντύπωση οτι είπαν σε κάποια φάση οτι ο Laskas εκφράζει τις δικές του απόψεις.

απο εκεί και πέρα δεν έχει λογική σε κάθε post να λένε σε αυτό συμφωνούμε ενω στο άλλο διαφωνούμε

οτι μπορούσαν να του πουν να "χαλαρώσει", αν ήθελαν είναι άλλο, μπορεί και να το έκαναν
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 24, 2014 8:55 am

και ρωταω εγω τωρα να λεγαμε στον laska και τον καθε laska μην γραφεις μην κανεις τιποτα μην μην μην μην θα ειμασταν φασιστες ή οχι
καποτε καποιος απο ΒΟΗΗ και μετεπειτα ΗELAS εγραψε να συνενωθουν οσες περισσοτερες clan γινεται για το καλο των ελληνικων clan στα clan war μπας και γινει κατι σε επιπεδο σαν της HARD τοτε αλλα μονο απο ελληνες
θα επρεπε λοιπον να μην το γραψει να μην εκφερει την γνωμη του?
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από MementoM0ri Πεμ Ιουλ 24, 2014 9:06 am

Gregorakis έγραψε:... φταίει και η pnx όσον αφορά τον laskas, να τα λέμε όλα ... ούτε συμφώνησε με ό,τι ο laskas έγραψε αλλά ούτε και πήρε διαφορετική θέση ...

Ναι οντως το ξεχασα αυτο .
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από MementoM0ri Πεμ Ιουλ 24, 2014 9:13 am

Sanguinius έγραψε:Ισχύει ο ταραμάς δεν έχει δώσει στοιχεία στο λαό,γιατί στην τελική μπορεί και να λέει αλήθεια,αλλά χωρίς αποδείξεις..........

Δεν ξερω για τα αλλα , οσον αφορα πχ το γεγονος οτι φυγαμε καποιοι απο την pnx οταν πρωτο ξεκινησε , ελεγε πραγματα του τυπου και γιατι φυγατε , τι σας πειραξε και αφηνε να εννοηθει οτι ειχαμε θεμα με τα παιδια απο την pnx ( pragma to opoio profanos den isxuei) και οτι ξερει τι αλλα δε το λεει για να μη μας ξεμπροστιασει.
Το ιδιο φανταζομαι κανει και με ολα τα αλλα. Εγω ξερω οτι οταν εχω προβλημα με πχ sanguinius λεω οτι ειναι κακος , γιατι ?
Γιατι μου πηρε το γλυφιτζουρι μου, αρα εχω στοιχεια .
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 9:15 am

'Εχω την εντύπωση πως αν ο laskas έγραφε απλά "κατι" δεν θα ζητούσε κανένας να πάρει θέση η PNX. Δυστυχώς, για όσους από μας θυμούνται, δεν εγραψε απλά κάτι αλλά επιτέθηκε με προσβλητικό τρόπο στον αρχηγό άλλης ομάδας και δεν έφτανε αυτό, αφού είδε πως αυτό το πργμα δημιουργούσε ένταση, το έκανε και σε δευτερη ομάδα. Γι αυτό είχα ζητήσει από την PNX να πάρει θέση αν συμφωνεί με αυτες τις πρακτικές. Μετα από 2-3 σελίδες ποστς η επίσημη θέση τους ήταν πως δεν δίνουν αναφορα σε κανενα sisifo και κανενα tarama για όσα λέει και κάνει ο laskas.
To "η PNX έχει κάνει χωράφι της το φόρουμ" memento, τό διαβασες στα pm που ποσταρε ο Kostis. Και αυτό ακριβώς εννοούσα. Ειχαμε δει τότε ότι τα καμώματα του laska υπό την ανοχή της ομάδας του δημιουργούσαν και θα συνέχιζαν να δημιουργούν θέμα στο φόρουμ, το είχαμε συζητήσει όλη η συντονιστική ομάδα και συμφονούσαμε ΟΛΟΙ σε αυτό. Και ο Kostis.
Τώρα για το θέμα του ταραμα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί με μπερδευετε μαζί του. Βασικα δεν έχω μιλήσει πότε μαζί του. Δεν ξέρω αν αυτα που λεει είναι αλήθειες ή ψέματα αλλά δεν μπορουσα να τον αναγκάσω να κάνει κάτι άλλο αφου απλα μίλαγε (και μάλιστα σαν αρχηγός clan, αρα αντιπροσωπευε την ομαδα του με όσα αυτό συνεπαγεται). Δεν έβριζε. ¨οσες φορες έβρισε έφαγε το warning του αλλα είχε την εξυπναδα να μην το κάνει θέμα αλλά να συνεχίζει. Αυτό δε με κάνει σύμμαχο του όπως προσπαθείτε να με παρουσιάσετε ούτε είχα καμια μυστική συμφωνία μαζί του.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sisifos στις Πεμ Ιουλ 24, 2014 9:23 am, 1 φορά

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 24, 2014 9:21 am

@Cgakis, έπρεπε να επέμβετε γιατι ο Λάσκας και έκανε κακό στην PNX με το να αυτογελιοποιειτε και κυρίως έδωσε αφορμή στα  δημοκρατικά παιδία μας να κανουν ότι έκαναν...

Θα ξαναρωτήσω λοιπόν γιατι με τον Λασκα αποφασίσατε να επεμβετε και να καταδικάσετε και 400 άτομα στο όνομα του ενώ τον ταραμά τον αφήνατε -αφήνετε να κάνει πολύ χειρότερα ...
然後,它會再次問為什麼拉斯科決定採取行動,並譴責和400人的淨資產收益率的名義和讓 - 讓他們做很多事情更糟...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 9:29 am

xiale έγραψε:@Cgakis, έπρεπε να επέμβετε γιατι ο Λάσκας και έκανε κακό στην PNX με το να αυτογελιοποιειτε και κυρίως έδωσε αφορμή στα  δημοκρατικά παιδία μας να κανουν ότι έκαναν...

Θα ξαναρωτήσω λοιπόν γιατι με τον Λασκα αποφασίσατε να επεμβετε και να καταδικάσετε και 400 άτομα στο όνομα του ενώ τον ταραμά τον αφήνατε -αφήνετε να κάνει πολύ χειρότερα ...
然後,它會再次問為什麼拉斯科決定採取行動,並譴責和400人的淨資產收益率的名義和讓 - 讓他們做很多事情更糟...

Γιατί ο ταραμας ήταν αρχηγός κλαν. Αυτα που έλεγε αντιπροσώπευαν και την ομάδα του, όποτε αν έλεγε μαλακιες καταδικαζόταν αυτόματα όλη η ομάδα του. Τι εννοεις πολύ χειρότερα? Αν πχ αυτό που έκανε ο laskas το είχε κάνει ένας από τους αρχηγούς σας ουτε που θα ανακατευόμουν. Θα έκανα move την συζήτηση στην διπλωματια και θα τους αφηνα να βγαζανε τα μάτια τους καθως δε θα μου έπεφτε λόγος. Καταλαβαίνεις τι διαφορά? Ο ένας μιλα σαν commander και όταν χώνεται σε άλλες ομάδες, περνει την αυθύνη όσων λέει όλη η ομαδα του, ενώ ο αλλος είναι ένας ελευθερος σκοπευτής που χώνετε σε άλλες ομάδες και η όμαδα του μένει στην απεξω και παρακολουθεί.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 24, 2014 9:40 am

Τι εννοώ πολύ χειρότερα ??? Γάμησε καθε προσπάθεια που έκανε η Ηelas - PNX μας εβριζε σε επίπεδα που ξεπερνουν λιμενεργάτη και έχει απειλείσει να δείρει εμένα και μετά τον Μαρίτα ...
Και τον αφήνατε-αφήνετε ....

ΥΓ) TRAGIC ...
Οντως έχετε σβήσει επιλεγμένα θέματα απο το αρχείο ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 24, 2014 9:46 am

xiale έγραψε:Τι εννοώ πολύ χειρότερα ??? Γάμησε καθε προσπάθεια που έκανε η Ηelas - PNX μας εβριζε σε επίπεδα που ξεπερνουν λιμενεργάτη και έχει απειλείσει να δείρει εμένα και μετά τον Μαρίτα ...
Και τον αφήνατε-αφήνετε ....

ΥΓ) TRAGIC ...
Οντως έχετε σβήσει επιλεγμένα θέματα απο το αρχείο ...  

Ξαναλέω όποτε έβριζε έτρωγε warning. Επίσης δε νομίζω να έβριζε μόνος του. Μαλλον τον προκαλούσατε. Για όσα έλεγε τώρα και αν είχε δημιουργήσει θεμα με αυτα στην Helas και στην PNX δεν νομίζω να είμαι υπευθυνος εγώ.

Προσωπικα δεν εσβησα ποτε τόπικ του φόρουμ. Όλα όσα απέσυρα τα κλειδωσα απλα και τα έβαλα άρχείο διαθέσιμα στον καθένα. Αν ο νέος admin έσβησε πραγματα μετα δεν μπορω να ξέρω.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 24, 2014 10:09 am

@ xiale
οχι δεν επρεπε να επεμβουμε και δεν το συζηταω περισσοτερο αυτο το πραγμα
αν ηθελε καποιος αλλος απο το community να επεμβει ας εκανε καλα εγω παντως αυτο που ειπα ειναι για να μην αφησω taramades κτλ να πουν για την PNX ειπα οτι ο laskas γραφει για παρτι του και μεχρι εκει οποιος ηθελε να καταλαβει καταλαβε οποιος ψαχνωνταν ακομα και τωρα μετα απο  τοσους μηνες ακομα την ιδια κασσετα παιζει

@ sisifos
να μην σου πω καλυτερα τι κανατε εκανες με τον tarama δεν θα σου αρεσει καθολου

ξαναλεω για τελευταια φορα παει και γραφει ενα μελος της PNX-A στο επισημο forum του παιχνιδου "WG die all from cancer u and ur facking game and and and" λετε να με καλεσει η WG να παρω θεση για οτι γραφει ενα μελος της clan ουτε στα πιο τρελλα σας ονειρα ουτε καν θα του απαντησουν απλα θα διαγραψουν το post τιποτε αλλο
ξυπνατε ο καθε ενας γραφει οτι θελει και το μονο που προσβαλει απο τα λεγομενα του ειναι μονο την παρτι του και τιποτα αλλο
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Πεμ Ιουλ 24, 2014 10:18 am

Λες οτι δεν εισαι συμμαχος του Ταραμα αλλα βλεπω παλι τον υπερασπιζεσαι προσπαθοντας να δικαιολογησεις την συμπεριφορα του "Επίσης δε νομίζω να έβριζε μόνος του. Μαλλον τον προκαλούσατε."Δηλαδη αν προκαλεσεις καποιον με τρολλαρισμα η με εμπαιγμο η μονη διεξοδος ειναι να σε βρισει χυδαια και να απειλησει τη σωματικη σου ακεραιοτητα(Και να ΜΗΝ τιμωρηθει απο τους mods!!)?Επισης μου κανει εντυπωση η συμπεριφορα του επειδη ειναι και μεγαλος ανθρωπος με παιδια,περιμενα περισσοτερη σοβαροτητα οχι απειλες(ας μας τρολλαρει η ας μην κανει τπτ,αλλα να απειλησει??).Εκανες ban εμενα και αλλους απο PNX και αφηνες τον ταραμα ανενοχλητο ρε σισιφε,και εγω τουλαχιστον δεν εβρισα στο φορουμ σου,γιαυτο μιλαμε για αδικια και πιστευω(προσωπικα) οτι ενα θεμα που εχει ο Κωστης μαζι σου και του heeroy ειναι αυτο,η ανιση δηλαδη μεταχειριση των μελων του φορουμ.Εσυ βεβαια τα αρνεισαι αυτα οποτε.... Επισης για οτι σου λενε ριχνεις την ευθυνη στον νεο διαχειριστη heeroy.Λες και δεν καταλαβαινεις γιατι τα πηρε ο Κωστης και πολλοι αλλοι μαζι σου.Τι συζηταμε τωρα,νεανιες(λολ) ειμαστε?

Υ.Γ ναι οντως εχουν σβηστει πραγματα απο το αρχειο.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 24, 2014 10:29 am

και εντέλει αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα, ότι στα μάτια σου ό μαινόμενος βοθρατζής Ταραμάς που απειλεί την σωματική ακεραιότητα του κόσμου φαίνεται καλύτερο από τον Λασκα που αυτό-γελοιοποιείται...

ΥΓ) Θυμάσαι καλά οτι στην αρχή δεν τον προκαλούσε κανείς ... Μπήκε και άρχισε γιατί αισθάνθηκε απειλή από την HELAS τότε ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης