Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

+20
Dolofonos
TheKnownUnknown
patatomhden
callme
LicenseToKill
JDeviant
Veyder
37 EMA
marita89
Arxiereas
antkon
Gregorakis
Sanguinius
Admin
cgakis
taramas
Gathunter
laskas
MementoM0ri
imperiumgraecum
24 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τρι Οκτ 07, 2014 4:44 am

Gregorakis έγραψε:... θα κλαίω και θα κλαίω ... και θα κλαίω μέχρι να μάθω "τι θα γίνει τελικά με τους καρεκλοκένταυρους"  Crying or Very sad ...

Είπαμε αγόρι μου είσαι θεά, τέλος, και μια που σου αρέσει να πετάγεσαι σαν ηλίθιος και να μην λες ποτέ τίποτα γιατί δεν πας στην PNX-R? τόσες ομάδες άλλαξες θα σε χαλάσει να πας και σε μια ανταγωνιστική ομάδα και μάλιστα ελληνική? τόσα έχεις να προσφέρεις οπως λες, γιατί να πηγαίνουν χαμένα? ποιο είναι το πρόβλημα? δεν κολλάς με τα αδέρφια? δεν είναι του επιπέδου σου? μην φοβάσαι θα προσπαθήσουν όσο μπορούν να γίνουν καλύτεροι.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Οκτ 07, 2014 5:18 am

Λαδοπόντικας έγραψε:Δεν ξέρω αν συμβαίνει σε άλλες χώρες, που ίσως και να συμβαίνει, αλλά 3 hooray στον Ελληνάρα ΕΛΛΗΝΑΡΑ(για έμφαση το γράφω με κεφαλαία) που επί αρχαιοτάτων χρόνων στην κυριολεξία πλακώνεται με τους ομοίους του, είτε για να την πει άσχημα, είτε γιατί έχει δίκιο και κάποιοι δεν το καταλαβαίνουν και το βασικό για την καρέκλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οταν άλλες χώρες μεγαλουργούσαν εμείς μαλακιζόμασταν για μια καρέκλα και για άλλα.Υπήρχε ποτέ περίπτωση να μην κάνουμε το ίδιο και στα παιχνίδια??????????
Ελληνάρα αθάνατε.
Και προς αποφυγή παρεξηγήσεων δεν ξέρω κανένα σας.Απλά απαντώ γενικά κατά καιρούς σε διαφορα posts.Και παιδιά κακά τα ψέματα ορισμένα θέματα και απαντήσεις έχουν χαβαλέ και παντελής έλλειψη σοβαρότητας. Λυπάμαι που το λέω.Το αν έχει δίκιο ο taramas ή ο gregorakis ή ο marita ή ο χψω ο χρόνος θα δείξει.(τα ονόματα τυχαία)

ΥΓ έχετε σκεφτεί ποτέ γιατί οι πραγματικά πολύ δυνατοί παίχτες που νιώθουν το εκάστοτε παιχνίδι δεν βρίσκονται σε Ελληνικές ομάδες?Εξαιρέσεις δεν νομίζω να υπάρχουν.
Συγγνώμη που θα σε απογοητεύσω,αλλά και οι άλλοι λαοί δεν διαφέρουν από εμάς.Όσα κάνουμε εμείς για μια καρέκλα κάνουν κι αυτοί.Τώρα για τα μεγαλεία των ξένων μπορούμε να το συζητήσουμε
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Τρι Οκτ 07, 2014 6:03 am

taramas έγραψε:
Tο quote είναι απαραίτητο γιατί αυτά που λες θέλουν σαφή απάντηση.

α) δεν έχω καμία απολύτως εμμονή, κι αν είχα θα ήταν με πρόσωπα και όχι με ομάδες.
β) δεν είπα ποτέ οτι δεν με ενδιαφέρει η ομάδα μου να είναι ανταγωνιστική, σε ποιο βαθμό και με ποιο τρόπο είναι άλλη συζήτηση.
γ) αφού δεν με αφορά και δεν σας αφορούν οι παίχτες των άλλων ομάδων τότε προς τί όλη η ιστορία με το recruiting παλαιότερα με τον dolofono και την παρέα του και τώρα με τον laska?
δ) ο laskas λέει ελάτε σε μια ανταγωνιστική ομάδα, σε ποιους το λέει και σε ποια  competitive ομάδα αναφέρεται? οι παίχτες που έχει πιάσει δεν μπαίνουν στην PNX-R, οπότε για εξήγησέ μας εσύ που φαίνεται να τα ξέρεις όλα, για ποιόν δουλεύει?

Οπως βλέπεις η μόνη ανάγκη που ενοιωσα ήταν να προστατέψω (τρόπος του λέγειν γιατί δεν το λες και προστασία) όλους αυτούς που δεν συμφώνησαν με τους ηγέτες σας και βρέθηκαν αντιμέτωποι σε μια πρωτοφανή συκοφαντία, απαντήσεις εδωσα φίλε μου και τίποτα παραπάνω, δυστυχώς κάποιοι αισθάνθηκαν δέος μπροστά στα μεγαθήρια (τρομάρα τους) των στατιστικών, τι να κάνουμε κάποιοι έχουν το στίγμα του ραγιαδισμού αλλά εμένα δεν με αγγίζουν αυτά, τον σεβασμό μου θα τον κερδίσεις με τα έργα και την συμπεριφορά σου, τα στατιστικά με αφήνουν παγερά αδιάφορο.

taramas έγραψε:

Φυσικά και είναι δικά μου τα συμπεράσματα αλλά δεν είναι δικά μου τα ερεθίσματα που προκαλούν τα συμπεράσματα, επίσης λογικό είναι να μη συμφωνούμε, αν απαντούσε κανείς όμως θα βλέπαμε και που διαφωνούμε και όλο αυτό λέγεται "συζήτηση".
Ευχαρίστως να σας αφήσω στον δρόμο σας, απορώ όμως πως είμαι εγώ ικανός να σας κρατάω, μήπως για τα λάθη σας φταίω εγώ μαζί με τα νεφελίμ? πάντως δεν μου είναι ευχάριστο να ασχολούμαι με ανθρώπους που μονίμως δεν έχουν τι να απαντήσουν και καταφεύγουν σε ανούσιο τρολάρισμα, εξαίρεση οταν βαριέμαι και θέλω να διασκεδάσω με κάποιους, ας κάνουμε λοιπόν μια ωραία συμφωνία, θα αφήσετε στην ησυχία τους τις υπόλοιπες ομάδες και δεν πρόκειται να ασχοληθεί κανείς μαζί σας ξανά, θα το κάνετε έστω και τώρα? δεν νομίζω οπότε τα παραμυθάκια να λες σε παιδάκια που σε ακούνε.

προστατη πες ποιες ειναι οι clan που μιλας εξ ονοματος αυτων περα απο το blue ally και πες μας εντελει ή μαλλον καλυτερα ας απαντησουν αυτοι που πρεπει πιοι ειναι τελικα στο blue ally και τι ακριβως εχετε καταφερει περα απο το να σας φταει η PNX γιατι κανει recrouit στις ομαδες σας γιατι κανει διαφημηση στην PNX γιατι σημερα βρεχει γιατι εχθες φυσουσε και διαφορα αλλα
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από antkon Τρι Οκτ 07, 2014 6:45 am

taramas έγραψε:
antkon έγραψε:Τελικα εχεις εμπαθεια   δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως βλεπεις κανενα απο την PNX  να ασχολειται μαζι σου ?????? λες διαφορα που αντικατροπτιζουν μονο δικες σου αποψεις  αντε και 10 γνωστων σου τα ατομα που απλα δεν ασχολουνται με το φορα τα ρωτησες  αν την ενοχλουν η οχι  τα μελη ολων των  PNX  τα ρωτησες η να στο πω καλυτερα θεωρεις οτι ολα τα μελη ειναι προβατα(που δεν ειναι κανενα)
Προσωπικα εγω θα ντρεπομουν να σχολιαζω συνεχεια μονο για να εχω κατι να πω το ιδιο εκανε και ο callme  που ειναι ασαφης και κακεντρεχης

Εγω θα στο πω πρωτη και τελευταια φορα

Ταραμα ασχολεισου με την Κλαν που εισαι και ασε μας εμας το δρομο το ξερουμε  δεν θελουμε ουτε μετα Χριστον προφητη ουτε καθοδηγητη

Φυσικά και είναι δικά μου τα συμπεράσματα αλλά δεν είναι δικά μου τα ερεθίσματα που προκαλούν τα συμπεράσματα, επίσης λογικό είναι να μη συμφωνούμε, αν απαντούσε κανείς όμως θα βλέπαμε και που διαφωνούμε και όλο αυτό λέγεται "συζήτηση".
Ευχαρίστως να σας αφήσω στον δρόμο σας, απορώ όμως πως είμαι εγώ ικανός να σας κρατάω, μήπως για τα λάθη σας φταίω εγώ μαζί με τα νεφελίμ? πάντως δεν μου είναι ευχάριστο να ασχολούμαι με ανθρώπους που μονίμως δεν έχουν τι να απαντήσουν και καταφεύγουν σε ανούσιο τρολάρισμα, εξαίρεση οταν βαριέμαι και θέλω να διασκεδάσω με κάποιους, ας κάνουμε λοιπόν μια ωραία συμφωνία, θα αφήσετε στην ησυχία τους τις υπόλοιπες ομάδες και δεν πρόκειται να ασχοληθεί κανείς μαζί σας ξανά, θα το κάνετε έστω και τώρα? δεν νομίζω οπότε τα παραμυθάκια να λες σε παιδάκια που σε ακούνε.

Τα mind game μπορεις να τα κανεις αλλου το παιχνιδι εντυπωσεων επισης αλλου οταν απαντησεις σε αυτο που σε ρωτησα το ξανασυζηταμε

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τρι Οκτ 07, 2014 2:49 pm

@ cgakis

Είπαμε οταν θα βαριέμαι θα ασχοληθώ μαζί σου και που είσαι καραγκιόζη ετοιμάζω τη λίστα που λέγαμε.

@ antkon

Να μην σχολιάσω τώρα και να μην μπούμε στη διαδικασία να δούμε ποιος κάνει παιχνίδι εντυπώσεων, ας πάμε παρακάτω, ποιά ακριβώς είναι η ερώτησή σου φίλε μου? αν βλέπω κανέναν απο την PNX να ασχολείται μαζί μου? μόνο αυτό το ερωτηματικό υπάρχει στο ποστ σου και μάλιστα είναι φιλοσοφικό το ερώτημα, απαντάω λοιπόν, βλέπω πολλούς.
Επίσης ενα άλλο φιλοσοφικό συμπέρασμα σου είναι το εξής "λες διαφορα που αντικατροπτιζουν μονο δικες σου αποψεις αντε και 10 γνωστων σου" για να καταλάβουμε οταν εσύ πείς τις απόψεις σου τι θα αντικατοπτρίζουν? τις απόψεις του γείτονα? και επίσης οι "γνωστοί μου" δεν είναι 10 είναι 300 σαν του Λεωνίδα ενα πράμα, οι 10 είναι απο την ομάδα σου και τους ρώτησα και μου είπανε, δεν σου κάνουν για δείγμα μήπως? οταν έχεις κάποια σοβαρή απάντηση σε αυτά που λέω το ξανασυζητάμε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από antkon Τρι Οκτ 07, 2014 9:52 pm

@Taramas


βλέπω πολλούς
Εγω τοσο πολυ επιθετικο μονο εσενα και πιστεψε με δεν φοραω γυαλια

Επίσης ενα άλλο φιλοσοφικό συμπέρασμα σου είναι το εξής "λες διαφορα που αντικατροπτιζουν μονο δικες σου αποψεις αντε και 10 γνωστων σου" για να καταλάβουμε οταν εσύ πείς τις απόψεις σου τι θα αντικατοπτρίζουν? τις απόψεις του γείτονα? και επίσης οι "γνωστοί μου" δεν είναι 10 είναι 300 σαν του Λεωνίδα ενα πράμα, οι 10 είναι απο την ομάδα σου και τους ρώτησα και μου είπανε, δεν σου κάνουν για δείγμα μήπως? οταν έχεις κάποια σοβαρή απάντηση σε αυτά που λέω το ξανασυζητάμε.

Ο Λεωνιδας προσπαθησε να σωσει την αθηνα απο τον Ξερξη  εσυ τι προσπαθεις να σωσεις  ,και αφου ειναι 300 γιατι μιλαει μονο ο ενας??? οι υπολοιποι ειναι προβατα οπως λες η απλα  εχουν εσενα για να "τσακωνεσαι" για αυτους

α και μου λειπει ακομα μια απαντηση  αλλα μαλλον δεν θες καν να απαντησεις η εστω να σχολιασεις

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gregorakis Τρι Οκτ 07, 2014 10:25 pm

antkon έγραψε:και αφου ειναι 300 γιατι μιλαει μονο ο ενας???

... αρχηγού παρόντος πάσα αρχή παυσάτω ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τρι Οκτ 07, 2014 10:38 pm

@ antkon

Να σου αντιστρέψω το ερώτημα, εσείς τον laska γιατί τον έχετε? για να κανει την βρώμικη δουλειά και να λέτε δεν ξέρω δεν είδα? πάντως φαίνεται δεν παρακολουθείς τα τεκταινόμενα, πολλοί έχουν γράψει αλλά συνήθως εκνευρίζονται, βαριούνται, απογοητεύονται και στο τέλος αποχωρούν, εμένα πάλι ώρες ώρες με διασκεδάζουν κάποιοι.

Υ.Σ. απάντηση σε τι φίλε μου? μπορείς να μου δώσεις το ερώτημά σου να καταλάβω ποιό είναι? δεν μου αρέσει να αφήνω αναπάντητες ερωτήσεις.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από antkon Τρι Οκτ 07, 2014 11:18 pm

taramas έγραψε:@ antkon

Να σου αντιστρέψω το ερώτημα, εσείς τον laska γιατί τον έχετε? για να κανει την βρώμικη δουλειά και να λέτε δεν ξέρω δεν είδα? πάντως φαίνεται δεν παρακολουθείς τα τεκταινόμενα, πολλοί έχουν γράψει αλλά συνήθως εκνευρίζονται, βαριούνται, απογοητεύονται και στο τέλος αποχωρούν, εμένα πάλι ώρες ώρες με διασκεδάζουν κάποιοι.

Υ.Σ. απάντηση σε τι φίλε μου? μπορείς να μου δώσεις το ερώτημά σου να καταλάβω ποιό είναι? δεν μου αρέσει να αφήνω αναπάντητες ερωτήσεις.

ανετρεξε σε παλιοτερη συζητηση μας


Εγω προσωπικα στην PNX-A δεν εχω το λασκα ουτε στην κλαν αλλα ουτε και σαν recruiter , νομιζω οτι απο εμενα εχεις παρει σαφης απαντησεις και ποτε δεν ειπα δεν ξερω δεν ειδα,ναι τα παρακολουθω περισσοτερα απο οτι νομιζεις, ο διαλογος δεν ειναι λογος για να εκνευριστεις και τελευταιο εμενα δεν με διασκεδαζει αυτο με διασκεδαζει να ειμαι σε καλη παρεα και να περναω ομορφα οποτε για να αντιστρεψω και εγω τα δικα σου ερωτηματα εσυ εισαι σε μια παρεα και περνας ομορφα σαν και εμενα αν ναι καλως και μαζι σου αν οχι ψαχτο .


Οπως βλεπεις εγω δεν αφηνω καποιον σε αναμονη ουτε αναπαντητο και πιστευω οτι εχω αρκετα δομημενη αντιληψη οποτε ταραμα οπως σου ειπα το παιχνιδι εντυπωσεων μπορω να το παιζω και εγω ανετοτατα το θεμα ειναι να βγει κατι ουσιαστικο απο ολες αυτες τις σελιδες και απο οτι βλεπω προς το παρον ειναι το ιδιο μοτιβο

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από marita89 Τετ Οκτ 08, 2014 12:48 am

Εγω δεν εχω προβλημα με τον Λασκα,μια χαρα κανει τη δουλεια του(εχω εξηγησει γιατι ΔΕΝ κανει αθεμιτο recruiting πολλες φορες) προς το παρον και εχουν ερθει αρκετοι καλοι παιχτες μεσα σε λιγες μερες.Δεν κανει βρωμικη δουλεια,αν ηταν βρωμικη δεν θα δημοσιευε την συζητηση με τον ΘΕΟ commander που θεωρει τους ανθρωπους ιδιοκτησια του.Ταραμα αυτο που πιθανως θελει να πει ο antkon ειναι πως νομιζει πως εισαι ο μονος υποστηρικτης αυτων που γραφεις και οτι η ελληνικη κοινοτητα δεν ασχολειται με την κοινοτητα PNX.Επισης ειλικρινα αμφιβαλλω αν εχεις επαφες με ατομα μεσα στην PNX και οτι γραφεις το γραφεις για να δημιουργησεις εντυπωσεις χωρις ουσιαστικα στοιχεια για τα γραφομενα αυτα.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από antkon Τετ Οκτ 08, 2014 1:16 am

marita89 έγραψε:Εγω δεν εχω προβλημα με τον Λασκα,μια χαρα κανει τη δουλεια του(εχω εξηγησει γιατι ΔΕΝ κανει αθεμιτο recruiting πολλες φορες) προς το παρον και εχουν ερθει αρκετοι καλοι παιχτες μεσα σε λιγες μερες.Δεν κανει βρωμικη δουλεια,αν ηταν βρωμικη δεν θα δημοσιευε την συζητηση με τον ΘΕΟ commander που θεωρει τους ανθρωπους ιδιοκτησια του.Ταραμα αυτο που πιθανως θελει να πει ο antkon ειναι πως νομιζει πως εισαι ο μονος υποστηρικτης αυτων που γραφεις και οτι η ελληνικη κοινοτητα δεν ασχολειται με την κοινοτητα PNX.Επισης ειλικρινα αμφιβαλλω αν εχεις επαφες με ατομα μεσα στην PNX και οτι γραφεις το γραφεις για να δημιουργησεις εντυπωσεις χωρις ουσιαστικα στοιχεια για τα γραφομενα αυτα.

+1

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gregorakis Τετ Οκτ 08, 2014 2:05 am

marita89 έγραψε:Επισης ειλικρινα αμφιβαλλω αν εχεις επαφες με ατομα μεσα στην PNX και οτι γραφεις το γραφεις για να δημιουργησεις εντυπωσεις χωρις ουσιαστικα στοιχεια

... απαπαπαπαπαπα !!! στοιχεία υπάρχουν και το ξέρουν όλοι ... θα στα έλεγε αλλά δε στα λέει ... ίσως μια μέρα στα πει αλλά δεν έχει και τόση σημασία γιατί σήμερα είναι έτσι αύριο θα είναι γιουβέτσι ... τα στοιχεία μετράνε για αυτούς που τα μετράνε, για τους άλλους πίσσα και πούπουλα ...





... μα πάνω απ' όλα
taramas έγραψε:δεν μου αρέσει να αφήνω αναπάντητες ερωτήσεις
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Οκτ 08, 2014 2:22 am

LOLOLOLOLOOLOOOLOL
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Οκτ 08, 2014 2:39 am

Gregorakis έγραψε:
... αρχηγού παρόντος πάσα αρχή παυσάτω ...

Eστιν ουν αρχηγία μίμησις πράξεως σπουδαίας και τελείας
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gooakis Τετ Οκτ 08, 2014 3:52 am

taramas έγραψε:δεν μου αρέσει να αφήνω αναπάντητες ερωτήσεις.
Gooakis έγραψε:@taramas:
Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως έχει διαλύσει το ελληνικό wot. Και για να λες ότι έχει διαλύσει κάτι, πρέπει να υπάρχει ένα background με κάτι ανώτερο στο παρελθόν, κάποιες επιτυχίες, κάτι.
Εγώ βλέπω και τους GREEK, νυν Falcons να ακολουθούν την συνταγή πλέον, 1 Clan με stat requirements, μια χωρίς. Και πολύ καλά κάνουν, και μακάρι να δημιουργηθούν κιάλλες FLC και να έχουμε 2 μεγάλα community. 2 TS αντί για 100. Γι'αυτό έφυγες από κει;
...
...
edit:
επίσης δεν είπες σε ΤΙ εξυπηρετούν και πως ωφελούν τα πολλά TS/μαντριά τους έλληνες παίχτες.


Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από mparek4 Τετ Οκτ 08, 2014 8:15 am

LOL
ποσο ακόμα θα τσακώνεστε scratch omg
mparek4
mparek4

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2014
Ηλικία : 41
Τόπος : alex/poli

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Οκτ 08, 2014 8:47 am

mparek4 έγραψε:LOL
ποσο ακόμα θα τσακώνεστε scratch  omg

Φιλοκαλούσιν γὰρ μετ' εὐτελείας καὶ φιλοσοφούσιν μετά μαλακίας
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Οκτ 08, 2014 8:49 am

imperiumgraecum έγραψε:
mparek4 έγραψε:LOL
ποσο ακόμα θα τσακώνεστε scratch  omg

Φιλοκαλούσιν γὰρ μετ' εὐτελείας καὶ φιλοσοφούσιν μετά μαλακίας
Σε έπιασε το αρχαίο σου ε; :Ρ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Οκτ 08, 2014 9:03 am

Σήμερα μάθαινα στην αδελφή μου τον αριστοτελικό ορισμό της Τραγωδίας
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Οκτ 08, 2014 1:14 pm

imperiumgraecum έγραψε:Σήμερα μάθαινα στην αδελφή μου τον αριστοτελικό ορισμό της Τραγωδίας
Πω πω μου χει λείψει η θεωρητική <3
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 08, 2014 1:16 pm

@ marita
Μην αμφιβάλλεις, εχω γνωριμίες και φίλους, δεν είναι το φόρτε μου το τρολάρισμα και αν ποτέ με γνωρίσεις θα το καταλάβεις, οταν μιλώ προσωπικά με κάποιον μιλώ πάντα σοβαρά και ακούω επίσης, εδώ μέσα δεν υπάρχει έδαφος για σοβαρή συζήτηση οπότε κράτα αυτό που σου λέω γιατί έτσι είναι.

@ antkon
Πραγματικά δεν είχα καταλάβει οτι το ερώτημα ήταν σε παλαιότερη συζήτηση, μισο να το δούμε λοιπόν, το ερώτημα είναι σε τι ωφελούν τα πολλά ts/μαντριά απο το ενα ts/μαντρί, η άποψή μου λοιπόν έχει ως εξής :
Γνωρίζουμε όλοι τα στραβά της φάρας μας, ξέρουμε οτι όσο περισσότεροι είμαστε τόσες περισσότερες απόψεις έχουμε και τόσο περισσότεροι προπονητές είμαστε και πάει λέγοντας, μην μπούμε τώρα και στα υπόλοιπα του τύπου εγω δεν γουστάρω το έτσι αυτός δεν γουστάρει τον άλλο και το κορδόνι πάει ασταμάτητο, πρόσθεσε σε όλα αυτά και το γεγονός οτι οταν λες σε κάποιον σβήσε την ομάδα σου και ξέχασε οτι κόπο έχεις κάνει είναι ενα σοκ, και αντε να είναι καμιά ανοργάνωτη ομάδα χωρίς προοπτικές κλπ κλπ να σου πώ εντάξει οκ το κάνει, αν όμως δεν είναι έτσι γιατί να χαλάσει οτι έχει? αν του πείς όμως να συμμετάσχει σε κάτι καλό χωρίς να διακινδυνεύσει την ομάδα του και χωρίς να είναι υποχρεωμένος να είναι σε ενα μαντρί με ανθρώπους που δεν τους βλέπει με καλό ματι θα έχει περισσότερες πιθανότητες να το δεχθεί? απάντησέ μου τώρα εσύ, θα έχει ή όχι?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 08, 2014 1:19 pm

Η αρχαία τραγωδία δεν είναι το καλό μου, δυστυχώς είχα άλλη κατεύθυνση, για να την αναφέρεις όμως εσύ κάτι θα ξέρεις παραπάνω, μηπως να κάνεις τον κόπο να έρθεις να βοηθήσεις τους φίλους πριν γίνουν ιφιγένειες?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Οκτ 08, 2014 2:44 pm

Sanguinius έγραψε:
Πω πω μου χει λείψει η θεωρητική <3

Μόνο που εγώ είμαι σαδιστής τεχνοκράτης(πληροφορικάριος από θετική κατεύθυνση)
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Οκτ 08, 2014 3:01 pm

imperiumgraecum έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Πω πω μου χει λείψει η θεωρητική <3

Μόνο που εγώ είμαι σαδιστής τεχνοκράτης(πληροφορικάριος από θετική κατεύθυνση)
Και μένα μου άρεσαν τα θετικά/τεχνολογικά μαθήματα,αλλά τελικά με τράβηξε η εφαρμογή των διακριτών μαθηματικών περισσότερο στα οικονομικά/πολιτικά παρά στους υπολογιστές :Ρ (αλλά ντάξει και οι πίνακες αλήθειας είναι καύλα :$ )
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 11 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Arxiereas Πεμ Οκτ 09, 2014 1:09 pm

Κάποτε στην 1η δέσμη δεν μπορούσαμε ούτε μια πρόταση να γράψουμε σωστά στην έκθεση ενώ τώρα οι θετικοί γνωρίζουν και γράφουν μέχρι αρχαία.

Χάλασε η πιάτσα...
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης