Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

+20
Dolofonos
TheKnownUnknown
patatomhden
callme
LicenseToKill
JDeviant
Veyder
37 EMA
marita89
Arxiereas
antkon
Gregorakis
Sanguinius
Admin
cgakis
taramas
Gathunter
laskas
MementoM0ri
imperiumgraecum
24 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Οκτ 05, 2014 4:21 pm

taramas έγραψε:Λοιπόν για να τελειώνουμε κύριοι,
σέβομαι κάποια παιδιά και ειδικά την προσπάθειά που κάνουν μέσα στην PNX
-R και δεν θέλω να συνεχίσω την ανούσια αυτή κουβέντα, τελειώστε τα παραμυθάκια και καταλήξτε επιτέλους τι θέλετε? εμείς και εμείς είμαστε δεν είμαστε χιλιάδες, βγείτε και πείτε ευθέως τι θέλετε, δεν έχετε παίχτες? δεν έχετε fc? ψάχνεστε για κάτι άλλο? δεν βρίσκετε άκρη μεταξύ σας? να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε να βοηθήσουμε, αν ολα είναι καλά και ωραία και είσαστε ενα ωραίο κλίμα τότε αντε στο καλό και αέρας στα πανιά σας, μαζέψτε και τα σκυλια που έχετε αμολήσει να ενοχλούν και να βρίζουν τον καθένα και δουλέψτε, τα κεφάλια μέσα λέμε, μόνο έτσι θα φέρετε αποτελέσματα, με τα στατιστικά σας δεν πάτε πουθενά, το εμπεδώσατε ή όχι ακόμα?

αν πραγματικα το πιστευεις αυτο ταραμα βγαλε επιτελους τον σκασμο για την PNX και τραβα τον δρομο σου και τον δρομο που θες για την clan σου αντε γιατι μας τα εχεις κανει τσουρεκια οταν κατι δεν σου αρεσει δεν ασχολεισε μαζι του εσυ ομως καιγεσαι για την PNX αρα δεν σεβεσαι τιποτα ή δεν εχεις τα αρχιδια να μας πεις οτι θελεις να ερθεις και εσυ κοντα μας αλλα θελεις καρεκλα για να ερθεις
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Κυρ Οκτ 05, 2014 5:57 pm

Χαχαχα, πραγματικά με διασκεδάζεις ρε καραγκιόζη, περνάω την ώρα μου στη δουλειά ευχάριστα, ειδικά το τελευταίο ήταν οτι καλύτερο έχεις δώσει μέχρι σήμερα βέβαια γιατί η μαλακία σου είναι απύθμενη, ποτέ δεν ξέρεις τι θα βγάλει.
Καλά μυαλό δεν έχεις το ξέρουμε, μνήμη όμως δεν έχεις ούτε λίγη? απο την πρώτη μέρα ρε βλαμμένε μου έχετε κάνει πρόταση και θυμάσαι τι απάντησα? να σου θυμίσω γιατί είσαι και λίγο εγκεφαλικά ανάπηρος,

"εγώ με τον cgaki στο ίδιο ts δεν μπαίνω"

αυτή ήταν και είναι μόνιμα η απάντησή μου, αντε τράβα τώρα γατάκι και ονειρέψου, τράβα κάνε καμιά διαφήμιση για τον εαυτό σου γιατί έπεσαν οι μετοχές τελευταία, αντε να γελάσουμε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Κυρ Οκτ 05, 2014 6:01 pm

cgakis έγραψε:ρε καθηστερημενε ρε μυγοφτυσμα το δαχτυλο βασικα το χερι ολοκληρο το εχω στο δικο σου πισω γιαυτο και ψαχνεσαι συνεχεια μαζι μου εισαι το πιθικακι μου ακομα να το παρεις χαμπαρι σου λεω χορεψε και χορευεις

αυτους που δεν παιζουν τους εχω χεσμενους δεν τους γνωρισα ποτε και δεν με γνωρισαν οποτε κανε τουμπεκα και στα 4 μαλακακο

Τραβα να τους το πείς λοιπόν για να δούνε ποιος είσαι, αν και ήδη το έχουν καταλάβει οι περισσότεροι γιαυτό ψάχνονται να βρούν βοήθεια απο αλλού, αντε να σε δούν τα παιδιά να θυμυθούν τις παλιές δόξες με τα παχιά λόγια που έλεγες καραγκιοζάκο.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Οκτ 05, 2014 6:16 pm

εισαι πολυ βλακας τελικα ενας αποτυχυμενος μαλακας που νομιζεις οτι με τις μαλακιες που γραφεις οτι υπαρχουν καποιοι που θα σε παρουν στα σοβαρα μαθε λοιπον ηλιθιε οτι οπου και να πεις το ονομα ταραμας η απαντηση ειναι μην μου λες γιαυτον τον μαλακα εισαι το ανεκδοτο του wot λοιπον τραβα τωρα στη δουλεια σου και αμα δεις και δεν παιρναει η ωρα τραβα μια πυχτη μπορει να μην σε βοηθησει να ξελαμπικαρει το μυαλο σου αλλα τουλαχιστον τα χοντρα ποια χοντρα τα μπετα να πω καλυτερα θα φυγουν ΒΛΑΚΑ ή μαλλον ΒΟΗΘΕ ΒΛΑΚΑ γιατι τελικα τι ειναι χειροτερο να εισαι βλακας ή ο βοηθος του
και μην ξεχνας εισαι το πιθικακι μου χορευεις οπως θελω οποτε το θελω μικρομυαλε


cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gooakis Κυρ Οκτ 05, 2014 7:28 pm

Άρα λοιπόν, επειδή ο taramas έχει προσωπικό πρόβλημα με το cgaki (και τούμπαλιν), διαβάζουμε όλοι εμείς οι υπόλοιποι όλες αυτές τις μπούρδες ότι βουλιάζουμε, ότι σκοτωνόμαστε, ότι καταστρέφονται ομάδες και μπλαμπλαμπλα. Και έχετε κάνει μπουρδέλο όλα τα φόρουμ και τις σχέσεις μεταξύ των clans επειδή ο ένας κάνει μουτράκια στον άλλο σαν μυξιάρικα του νηπιαγωγείου.

Τα πράγματα είναι απλά, η PNX βασικά, όπως το λένε αυτοί που συμφώνησαν να την δημιουργήσουν εξ'αρχής, προερχεται απ'την ιδέα να είναι όλοι οι παίχτες μέσα σε ένα TS, και σε clans που να έχουν συγγενές όνομα.
Ό,τι και να λες, όσο σοβαρό και καλό να είναι σαν ιδέα (καθόλου άσχημο το πλάνο που είπες), όταν αρχίζεις να λες "ο καθένας στο TS του" γίνονται όλα ψυχεδελικά. Πραγματικά ΤΙ εξυπηρετούν τους έλληνες παίχτες τα πολλά TS πέραν του να μην είσαι ΕΣΥ προσωπικά στο ίδιο TS με τον CGAKI;
Τίποτα.
Βάλτε τον παιδιάστικο εγωισμό σας παραπέρα (άλλο πήγαινα να πω αλλά οκ) και σταματήστε να δημιουργείτε το χάος μεταξύ των clans.


PS: Δε ξέρω αν φαίνεται, αλλά ήταν βραδιά με το rng κολλημένο στο -25%.

Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Κυρ Οκτ 05, 2014 8:36 pm

@ cgakis

Η βραδιά πέρασε και σχόλασα, τώρα δεν βαριέμαι οπότε δεν ασχολούμαι μαζί σου, την επόμενη φορά που θα βαριέμαι θα αρχίσω σου γράφω την λίστα αυτών που ακούνε cgakis και φτύνουν, να δούμε ποιός είναι το πιθηκάκι, εσύ αν νομίζεις οτι έχεις αρχίδια καραγκιόζη της πεντάρας κάνε το ίδιο.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Κυρ Οκτ 05, 2014 8:53 pm

@ gooakis

Αρχικά μην δίνεις σημασία σε αυτό που είπα, δεν κρέμεται το ελληνικό wot απο την άποψή μου για τον καραγκιόζη, να σκεφτείς πιο πέρα και να δείς αν υπάρχουν κι άλλοι που εχουν πρόβλημα μαζί του, κι αν είναι πολλοί τότε είναι πρόβλημα.
Ας πάμε όμως στην απάντησή σου, ξαναλέω οτι η ιδέα της ενωσης δυνάμεων για να προχωρήσει μπροστά η ελληνική κοινότητα δεν είναι απλά σωστή είναι και επιβεβλημένη και αυτό το νοιώθουν οι περισσότεροι, το ζητούμενο είναι πως θα υλοποιήσεις αυτή την ιδέα, απο τότε μέχρι σήμερα εγώ εχω καταθέσει 3 διαφορετικές προτάσεις για την υλοποίηση τέτοιου εγχειρήματος, δ3εν βλέπω κανείς άλλος να έχει καταθέσει καμία άλλη πρόταση.
Εσείς θεωρείτε οτι αυτή η υλοποίηση είναι η σωστή και εγώ θεωρώ οτι είναι λάθος, σας ανέφερα πολλούς λόγους που υποστηρίζουν την άποψή μου και εσείς κανέναν, ο χρόνος με δικαίωσε και αντι να κάτσει κάποιος απο εσάς μα σκεφτεί πώς μπορεί να διορθώσετε τα λάθη μένετε κολλημένοι στο ίδια και στα ίδια.
Να το πώ για τελευταία φορά κια οποιος καταλάβει κατάλαβε, κάντε επιτέλους κάτι σωστό και δεν με ενδιαφέρει να συμμετάσχω, δεν ενδιαφέρομαι και το ξεκαθαρίζω για άλλη μια φορά, ανοίξτε τα αυτιά σας και ακούστε, αφουγκραστείτε την κατάσταση και αλλάξτε τα πράγματα, σκεφτείτε εσείς μια πρόταση και κάντε την και μην ακολουθήσετε τις δικές μου, αλλά επιτέλους ξεκολλήστε απο τα λάθη, εχετε διαλύσει το ελληνικό wot, επιτέλους καταλάβετέ το.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Οκτ 05, 2014 10:00 pm

και εσενα τι σε νοιαζει τι σε κοφτει τι θα κανουμε
εμεις γουσταρουμε να ειμαστε παραλια εσενα τι σε νοιαζει δεν μας λες και απο τον φλεβαρη μεχρι σημερα συνεχεια μας το παιζεις ο κριτης του ελλνικου wot και του PNX λες και κρεμεται κανενας απο την γνωμη σου και απο τα μπαλακια που δεν εχεις. γιατι αν ειχες μπαλακια θα ελεγες και τι με νοιαζει τι κανουν οι μαλακες της PNX εγω κοιταω την παρτι μου και την συμμαχια μου και να πανε να γαμηθουν οι μαλακες, ενω εσυ ΟΧΙ, γαμιεσαι καθε μερα να μας πριζεις τα αρχιδια τι κανετε και πως το κανετε και γιατι το κανετε λες και σε εβαλε κανενας τσολια στα ανακτορα ασε μας ρε ταραμα και κοιτα μια φορα την clan σου και ασε τους αλους. απο το 2012 στο λεω κοιτα την παρτι σου και μην σε νοιαζει τι κανουν οι  αλλοι αλλιως κανε και εσυ το ιδιο και σταματα να γινεσαι επικριτικος δεν σου ζητησαμε την γνωμη σου
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gooakis Δευ Οκτ 06, 2014 2:24 am

@taramas:
Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως έχει διαλύσει το ελληνικό wot. Και για να λες ότι έχει διαλύσει κάτι, πρέπει να υπάρχει ένα background με κάτι ανώτερο στο παρελθόν, κάποιες επιτυχίες, κάτι.
Εγώ βλέπω και τους GREEK, νυν Falcons να ακολουθούν την συνταγή πλέον, 1 Clan με stat requirements, μια χωρίς. Και πολύ καλά κάνουν, και μακάρι να δημιουργηθούν κιάλλες FLC και να έχουμε 2 μεγάλα community. 2 TS αντί για 100. Γι'αυτό έφυγες από κει;

Επίσης δε με πιάνεις ακριβώς, προφανώς σ'αυτή τη συζήτηση εγώ σαν τρίτος βλέπω τα ναζάκια που κάνετε με τον cgaki κι αυτό αναφέρω, αλλά εννοώ όλη αυτη τη φαγωμάρα μεταξύ κάποιων πρώην, νυν και μόνιμων stronk commanderers.  Εγώ σαν απλός παίχτης, ευχαριστημένος με το τι γίνεται στη PNX, βλέπω αυτά που λες/λέτε και μου φαίνονται σενάριο για σήριαλ. Δεν είμαι ο μόνος και αυτό συμβαίνει και σε παίχτες άλλων ομάδων που βλέπουν τις φαγωμάρες σας. Με τις προσωπικές σας ίντριγκες, και μόνο, τα έχετε πηδήξει όλα.

Τέλος, αυτοί που θα κρίνουν αν πάνε καλά ή αν βουλιάζουν, στο'χουν πει δε ξερώ πόσοι διαφορετικοί και πόσες φορές, είναι τα ίδια τα μέλη της PNX, ή της κάθε clan τελοσπάντων. Καμία clan δε χρειάζεται καλοθελητές απ'έξω.

edit: επίσης δεν είπες σε ΤΙ εξυπηρετούν και πως ωφελούν τα πολλά TS/μαντριά τους έλληνες παίχτες.

Gooakis

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Δευ Οκτ 06, 2014 1:00 pm

@ gooakis

Ενα απο τα στοιχεία που εγω δίνω για την κριτική μου είναι τα ίδια τα λεγόμενα μελών της ομάδας σου, οπότε όπως καταλαβαίνεις μπορεί τα συμπεράσματα να είναι δικά μου αλλά στηρίζονται κυρίως σε μέλη δικά σας.
Ας θεωρήσουμε όμως οτι κάνω λάθος εγώ και λένε και μπούρδες ολοι οι υπόλοιποι, πάμε στα χειροπιαστά στοιχεία, σκέψου και πες μου 2 πράγματα μόνο : η PNX-R έχει πετύχει τους στόχους της και δικαίωσε τους λόγους δημιουργίας της? και δεύτερον οι PNX-E & PNX-P εχουν πετύχει τους στόχους τους και δικαίωσαν τους λόγους δημιουργίας τους?
Θυμίζω οτι κατα τα λεγόμενα τα δικά σας η pnx-r φτιάχτηκε με σκοπό να ανταγωνιστεί τις μεγάλες ομάδες του παιχνιδιού στην ευρώπη μαζεύοντας οτι καλύτερο στατιστικά έχει να δείξει η ελληνική κοινότητα και οι άλλες δύο φτιάχτηκαν για να αποτελέσουν τα φυτώρια για την εξέλιξη παιχτών με την βοήθεια όλων των πρωτοκλασάτων μελών της PNX-R.
Απάντησε μου τώρα τι απο αυτά έγινε και τί όχι.

Υ.Σ. οπως βλέπεις δεν αναφέρω τον καραγκιόζη στις ερωτήσεις μου γιατί είναι ειδική περίπτωση, απο μόνος του εχει τόσους που τον φτύνουν που αν τους μαζέψεις θα φτιάξεις 5 clan στο φτερό.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Δευ Οκτ 06, 2014 4:20 pm

@ marita

Οι στόχοι τους ήταν αυτοί σύμφωνα με τα λεγόμενα των ιδρυτών, τώρα αν λέγανε ψέμματα είναι μια άλλη υπόθεση, επίσης αν θέλατε να μην ενδιαφέρεται κανείς για το τί κάνετε τότε ας μην προκαλούσατε ούτε με διαφημίσεις και προπαγάνδα, ούτε με λάσπη στους υπόλοιπους και εν τέλει φίλε μου να αφήνατε τις άλλες ομάδες ήσυχες να τραβήξουν τον δρόμο τους, αλλά δυστυχώς δεν κάνατε αυτό αλλά ακριβώς τα αντίθετα, τώρα διαμαρτύρεστε κιόλας και ενίοτε κάποιοι το παίζετε και μωρές παρθένες, δεν ξέρω δεν είδα κλπ, τώρα θα δέχεστε και την καλοπροαίρετη και την κακοπροαίρετη κριτική και την έχθρα απο πολλούς (χωρίς να συμφωνώ με αυτό) γιατί δυστυχώς εσείς το προκαλέσατε, η δράση φέρνει αντίδραση και όταν η δράση είναι επιθετική η αντίδραση είναι χειρότερη, απλά πράγματα, βέβαια αυτά μπορεί να μην αφορούν εσένα προσωπικά αλλά αφορούν άλλους.
Να ξαναπώ άλλη μια φορά απλά και λαικά, στην αρχή θέσατε την πρότασή σας και ελεύθερα και δημοκρατικά (αυτό λίγο μούφα ήτανε αλλα τέλος πάντων) ακούσατε την απάντηση όλων, δεν σας βγήκαν τα κουκιά και αντί να προσπαθήσετε να μεταπείσετε αυτούς που δεν συμφώνησαν προτιμήσατε να τους κηρύξετε πόλεμο λάσπης για να πάρετε παίχτες, και εξακολουθείτε να μην κάνετε βήμα πίσω, ε τώρα θα εισπράξετε και το τίμημα τι να κάνουμε τώρα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από marita89 Δευ Οκτ 06, 2014 5:02 pm

Με συγχωρεις,εσβησα το ποστ μου πριν απαντησεις γιατι αποφασισα πως δεν ηθελα να σχολιασω αλλα αφου απαντησες θα πω τη γνωμη μου.Δυστυχως δεν κατανοοω τι εννοεις για διαφημισεις,πολεμο λασπης.Απο τοτε που εγινε το clan δεν ασχοληθηκαμε με καμια ομαδα ουτε υποτιμησαμε αλλη ομαδα συλλογικα.Δεν γινεται να ασχοληθουμε με αλλες ομαδες αν δεν τις συναντουμε σε clan war.Σωστες και ωραιες κοντρες γινονται οταν υπαρχει ανταγωνισμος στον χαρτη(βλεπε FAME vs S3AL.OMNI vs EFE),εμεις δεν εχουμε να χωρισουμε κατι στον χαρτη με καποια αλλη ελληνικη clan ισα ισα που εχουμε βοηθησει(και καλα καναμε). Smile
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Admin Δευ Οκτ 06, 2014 5:24 pm

πάντως tarama φαίνεται να έχεις μια εμμονή με την pnx ? διαφωνείς ?

Η pnx θέλει να είναι competitive greek clan, εσύ απ ότι καταλαβαίνω δεν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο

Αφού ζητάει και συγκεκριμένα stats τους περισσότερους παίκτες που έχεις (φαντάζομαι) δεν τους αφορά καν το θέμα

Οπότε τι λες στην ουσία ? Όσοι Ελληνες θέλετε competitive play, πηγαίνετε σε ξένες ομάδες... Γιατί σε πειράζει δηλαδή αν πάνε στην pnx και εκεί δούνε οτι δεν τους καλύπτει και φύγουν ?

Ο Laskas τι λέει ? ελάτε σε μια competitive Ελληνική clan, και άμα δεν σας κάνει δεν τρέχει και τίποτα - μπορεί να έχει όλα τα στραβά αλλά η ουσία του μηνύματος του είναι απλή και ξεκάθαρη

Το δικό σου μήνυμα και motivation ποιο είναι ? να μην έχει η pnx παίκτες ? να μην πετυχαίνει στόχους ? να χάνει απο τούρκους για να ειρωνεύεσαι ?

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω το motivation σου...

Ποιοι είναι οι στόχοι που θέτεις στις clan που ήσουν/είσαι commander που είναι conflicting με την pnx ?

Επίσης φαίνεται να νιώθεις μια ανάγκη να "προστατεύσεις" παίκτες που μπορεί να ενδιαφέρονται - λες και αν πάνε δεν είναι ελεύθεροι να φύγουν αν δεν τους αρέσει. Εν το μεταξύ η κατάσταση που περιγράφεις για την pnx πέραν 1-2 εξαιρέσεων δεν φαίνεται να έχει καμία σχέση με την γνώμη που έχουν αυτοί που είναι/ήταν στην pnx - προς τι η εμμονή ?
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gregorakis Δευ Οκτ 06, 2014 11:01 pm

... μα η απάντηση έχει δοθεί admin αν διαβάσεις λίγο "between the lines" : είμαστε λίγοι, οι ίδιοι και οι ίδιοι μετακινούμαστε από την μια στη άλλη ομάδα ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τρι Οκτ 07, 2014 1:38 am

@ marita

Σε πρόλαβα, ευτυχώς για σένα τα περισσότερα απο αυτά δεν αφορούν εσένα και πολλούς άλλους, αφορούν ομως ενα αριθμό απο εσάς που μερικοί "τυγχάνει" να είναι και διοικούντες κατα καιρούς, οπότε είναι λογικό να μην έχεις σαφή εικόνα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από JDeviant Τρι Οκτ 07, 2014 1:40 am

Το οτι μετακινουντε οι καλυτεροι στην PNX και οχι στις υπολοιπες μηπως εν τελη ειναι το προβλημα (του/ς) ?
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2014
Ηλικία : 44
Τόπος : AXD

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τρι Οκτ 07, 2014 2:02 am

Admin έγραψε:πάντως tarama φαίνεται να έχεις μια εμμονή με την pnx ? διαφωνείς ?

Η pnx θέλει να είναι competitive greek clan, εσύ απ ότι καταλαβαίνω δεν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο

Αφού ζητάει και συγκεκριμένα stats τους περισσότερους παίκτες που έχεις (φαντάζομαι) δεν τους αφορά καν το θέμα

Οπότε τι λες στην ουσία ? Όσοι Ελληνες θέλετε competitive play, πηγαίνετε σε ξένες ομάδες... Γιατί σε πειράζει δηλαδή αν πάνε στην pnx και εκεί δούνε οτι δεν τους καλύπτει και φύγουν ?

Ο Laskas τι λέει ? ελάτε σε μια competitive Ελληνική clan, και άμα δεν σας κάνει δεν τρέχει και τίποτα - μπορεί να έχει όλα τα στραβά αλλά η ουσία του μηνύματος του είναι απλή και ξεκάθαρη

Το δικό σου μήνυμα και motivation ποιο είναι ? να μην έχει η pnx παίκτες ? να μην πετυχαίνει στόχους ? να χάνει απο τούρκους για να ειρωνεύεσαι ?

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω το motivation σου...

Ποιοι είναι οι στόχοι που θέτεις στις clan που ήσουν/είσαι commander που είναι conflicting με την pnx ?

Επίσης φαίνεται να νιώθεις μια ανάγκη να "προστατεύσεις" παίκτες που μπορεί να ενδιαφέρονται - λες και αν πάνε δεν είναι ελεύθεροι να φύγουν αν δεν τους αρέσει. Εν το μεταξύ η κατάσταση που περιγράφεις για την pnx πέραν 1-2 εξαιρέσεων δεν φαίνεται να έχει καμία σχέση με την γνώμη που έχουν αυτοί που είναι/ήταν στην pnx - προς τι η εμμονή ?

Tο quote είναι απαραίτητο γιατί αυτά που λες θέλουν σαφή απάντηση.

α) δεν έχω καμία απολύτως εμμονή, κι αν είχα θα ήταν με πρόσωπα και όχι με ομάδες.
β) δεν είπα ποτέ οτι δεν με ενδιαφέρει η ομάδα μου να είναι ανταγωνιστική, σε ποιο βαθμό και με ποιο τρόπο είναι άλλη συζήτηση.
γ) αφού δεν με αφορά και δεν σας αφορούν οι παίχτες των άλλων ομάδων τότε προς τί όλη η ιστορία με το recruiting παλαιότερα με τον dolofono και την παρέα του και τώρα με τον laska?
δ) ο laskas λέει ελάτε σε μια ανταγωνιστική ομάδα, σε ποιους το λέει και σε ποια competitive ομάδα αναφέρεται? οι παίχτες που έχει πιάσει δεν μπαίνουν στην PNX-R, οπότε για εξήγησέ μας εσύ που φαίνεται να τα ξέρεις όλα, για ποιόν δουλεύει?
ε) ούτε με ευχαριστεί ούτε θέλω να βλέπω ελληνική ομάδα να χάνει και ειδικά απο τούρκους, ισχύει για όλους αυτό, απο την άλλη όμως δεν μπορώ να βλέπω αλαζονεία, εγωισμούς και οπως λέει και ο σοφός λαός μαγκιά κλανιά και φινιστρίνι, αντίθετα θα ήθελα να βλέπω ελληνικές ομάδες να εμπνέουν σεβασμό για την σοβαρότητα και την καλή δουλειά τους πέρα απο τα στατιστικά που όπως περίτρανα αποδείχτηκε απο μόνα τους δεν οδηγούν πουθενά, η πραγματικότητα όμως είναι οτι όσοι έχετε προσκυνήσει και θεοποιήσει τα στατιστικά σας δεν καταφέρατε τίποτα περισσότερο απο οποιονδήποτε άλλο και ακόμα χειρότερα δεν σας σέβεται κανείς, ούτε έλληνες ούτε ξένοι.

Οπως βλέπεις η μόνη ανάγκη που ενοιωσα ήταν να προστατέψω (τρόπος του λέγειν γιατί δεν το λες και προστασία) όλους αυτούς που δεν συμφώνησαν με τους ηγέτες σας και βρέθηκαν αντιμέτωποι σε μια πρωτοφανή συκοφαντία, απαντήσεις εδωσα φίλε μου και τίποτα παραπάνω, δυστυχώς κάποιοι αισθάνθηκαν δέος μπροστά στα μεγαθήρια (τρομάρα τους) των στατιστικών, τι να κάνουμε κάποιοι έχουν το στίγμα του ραγιαδισμού αλλά εμένα δεν με αγγίζουν αυτά, τον σεβασμό μου θα τον κερδίσεις με τα έργα και την συμπεριφορά σου, τα στατιστικά με αφήνουν παγερά αδιάφορο.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τρι Οκτ 07, 2014 2:14 am

JDeviant έγραψε:Το οτι μετακινουντε οι καλυτεροι στην PNX και οχι στις υπολοιπες μηπως εν τελη ειναι το προβλημα (του/ς) ?  


Ακριβώς, το έπιασες απο τα κέρατα τώρα, πως δεν το είχαμε σκεφτεί τόσο καιρό απορώ, διόρθωσε την ορθογραφία και δώστο στο λαό ξανά να το κάνουμε πανό.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τρι Οκτ 07, 2014 2:17 am

Gregorakis έγραψε:... μα η απάντηση έχει δοθεί admin αν διαβάσεις λίγο "between the lines" : είμαστε λίγοι, οι ίδιοι και οι ίδιοι μετακινούμαστε από την μια στη άλλη ομάδα ...

Καλά μην κλαις άλλο αν σου πήραμε την καραμέλα να στην δώσουμε πίσω, μην τρομάζεις για εμάς τους τομάτες μιλάμε οχι για σένα, εσύ είσαι θεά απο μόνος σου.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gregorakis Τρι Οκτ 07, 2014 2:29 am

... θα κλαίω και θα κλαίω ... και θα κλαίω μέχρι να μάθω "τι θα γίνει τελικά με τους καρεκλοκένταυρους"  Crying or Very sad ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Οκτ 07, 2014 2:34 am

Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από antkon Τρι Οκτ 07, 2014 2:38 am

Τελικα εχεις εμπαθεια   δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως βλεπεις κανενα απο την PNX  να ασχολειται μαζι σου ?????? λες διαφορα που αντικατροπτιζουν μονο δικες σου αποψεις  αντε και 10 γνωστων σου τα ατομα που απλα δεν ασχολουνται με το φορα τα ρωτησες  αν την ενοχλουν η οχι  τα μελη ολων των  PNX  τα ρωτησες η να στο πω καλυτερα θεωρεις οτι ολα τα μελη ειναι προβατα(που δεν ειναι κανενα)
Προσωπικα εγω θα ντρεπομουν να σχολιαζω συνεχεια μονο για να εχω κατι να πω το ιδιο εκανε και ο callme  που ειναι ασαφης και κακεντρεχης

Εγω θα στο πω πρωτη και τελευταια φορα

Ταραμα ασχολεισου με την Κλαν που εισαι και ασε μας εμας το δρομο το ξερουμε  δεν θελουμε ουτε μετα Χριστον προφητη ουτε καθοδηγητη

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Οκτ 07, 2014 3:58 am

Gregorakis έγραψε:"τι θα γίνει τελικά με τους καρεκλοκένταυρους"  Crying or Very sad ...

Εναν Ηρακλή θέλουμε, να τους πάρει όλους ο Διάολος

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Fritz-von-stuck-heracles_kills_nessus
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Λαδοπόντικας Τρι Οκτ 07, 2014 4:11 am

Δεν ξέρω αν συμβαίνει σε άλλες χώρες, που ίσως και να συμβαίνει, αλλά 3 hooray στον Ελληνάρα ΕΛΛΗΝΑΡΑ(για έμφαση το γράφω με κεφαλαία) που επί αρχαιοτάτων χρόνων στην κυριολεξία πλακώνεται με τους ομοίους του, είτε για να την πει άσχημα, είτε γιατί έχει δίκιο και κάποιοι δεν το καταλαβαίνουν και το βασικό για την καρέκλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οταν άλλες χώρες μεγαλουργούσαν εμείς μαλακιζόμασταν για μια καρέκλα και για άλλα.Υπήρχε ποτέ περίπτωση να μην κάνουμε το ίδιο και στα παιχνίδια??????????
Ελληνάρα αθάνατε.
Και προς αποφυγή παρεξηγήσεων δεν ξέρω κανένα σας.Απλά απαντώ γενικά κατά καιρούς σε διαφορα posts.Και παιδιά κακά τα ψέματα ορισμένα θέματα και απαντήσεις έχουν χαβαλέ και παντελής έλλειψη σοβαρότητας. Λυπάμαι που το λέω.Το αν έχει δίκιο ο taramas ή ο gregorakis ή ο marita ή ο χψω ο χρόνος θα δείξει.(τα ονόματα τυχαία)

ΥΓ έχετε σκεφτεί ποτέ γιατί οι πραγματικά πολύ δυνατοί παίχτες που νιώθουν το εκάστοτε παιχνίδι δεν βρίσκονται σε Ελληνικές ομάδες?Εξαιρέσεις δεν νομίζω να υπάρχουν.

Λαδοπόντικας

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING - Σελίδα 10 Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τρι Οκτ 07, 2014 4:38 am

antkon έγραψε:Τελικα εχεις εμπαθεια   δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως βλεπεις κανενα απο την PNX  να ασχολειται μαζι σου ?????? λες διαφορα που αντικατροπτιζουν μονο δικες σου αποψεις  αντε και 10 γνωστων σου τα ατομα που απλα δεν ασχολουνται με το φορα τα ρωτησες  αν την ενοχλουν η οχι  τα μελη ολων των  PNX  τα ρωτησες η να στο πω καλυτερα θεωρεις οτι ολα τα μελη ειναι προβατα(που δεν ειναι κανενα)
Προσωπικα εγω θα ντρεπομουν να σχολιαζω συνεχεια μονο για να εχω κατι να πω το ιδιο εκανε και ο callme  που ειναι ασαφης και κακεντρεχης

Εγω θα στο πω πρωτη και τελευταια φορα

Ταραμα ασχολεισου με την Κλαν που εισαι και ασε μας εμας το δρομο το ξερουμε  δεν θελουμε ουτε μετα Χριστον προφητη ουτε καθοδηγητη

Φυσικά και είναι δικά μου τα συμπεράσματα αλλά δεν είναι δικά μου τα ερεθίσματα που προκαλούν τα συμπεράσματα, επίσης λογικό είναι να μη συμφωνούμε, αν απαντούσε κανείς όμως θα βλέπαμε και που διαφωνούμε και όλο αυτό λέγεται "συζήτηση".
Ευχαρίστως να σας αφήσω στον δρόμο σας, απορώ όμως πως είμαι εγώ ικανός να σας κρατάω, μήπως για τα λάθη σας φταίω εγώ μαζί με τα νεφελίμ? πάντως δεν μου είναι ευχάριστο να ασχολούμαι με ανθρώπους που μονίμως δεν έχουν τι να απαντήσουν και καταφεύγουν σε ανούσιο τρολάρισμα, εξαίρεση οταν βαριέμαι και θέλω να διασκεδάσω με κάποιους, ας κάνουμε λοιπόν μια ωραία συμφωνία, θα αφήσετε στην ησυχία τους τις υπόλοιπες ομάδες και δεν πρόκειται να ασχοληθεί κανείς μαζί σας ξανά, θα το κάνετε έστω και τώρα? δεν νομίζω οπότε τα παραμυθάκια να λες σε παιδάκια που σε ακούνε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης