Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

+20
Dolofonos
TheKnownUnknown
patatomhden
callme
LicenseToKill
JDeviant
Veyder
37 EMA
marita89
Arxiereas
antkon
Gregorakis
Sanguinius
Admin
cgakis
taramas
Gathunter
laskas
MementoM0ri
imperiumgraecum
24 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από laskas Τετ Οκτ 01, 2014 1:32 pm

Θα ήθελα την γνώμη σας για αυτό το θέμα.Είναι η πρώτη φορά που πάω σε συγκεκριμένο παίκτη ελληνικής ομάδας και τον ρωτάω αν είναι ευχαριστημένος εκεί που είναι και αν θέλει να αλλάξει ομάδα.Μέχρι τώρα μιλούσα γενικά και αναφερόμουνα σε ολόκληρες ομάδες.Είδα ότι δεν βγαίνει άκρη έτσι, γιατί οι αρχηγοί συμπεριφέρονται σαν να είναι οι παίκτες ιδιοκτησία τους!Βλέποντας και την κατάντια των ελληνικών ομάδων το ξεκίνησα.Παραθέτω και τον διάλογο που είχα με αρχηγό που έμαθε ότι κάνω recruiting τους παίκτες του.

MarkDan kalispera laskas kalhspera MarkDan me 8ymase ? laskas o markos? MarkDan eixame milisei palia mazi MarkDan nai o markos laskas xerw ti tha mou peis MarkDan 8a se parakalesw na stamathseis na enoxleis tous paiktes mou laskas giati dikoi sou einai? MarkDan safws MarkDan an einai ***** clan laskas apla rwtaw opws rwtaw k se xenes omades MarkDan kane oti 8eleis MarkDan ayto legere recruit laskas fysika MarkDan kai einai a8emito MarkDan an epitrepotan laskas apo pote xreiazomai thn adeia tou arxhgou gia na rwthsw enan paikth? MarkDan 8a afhne kai i etaireia na to kanoume MarkDan oxi den xreiazese MarkDan alla na briskeis paiktes ***** clan laskas den fainetai ti grafeis laskas alla mallon les << xwris clan >> MarkDan egw ta blepw laskas swsta? MarkDan nai xwris c l a n egrapsa laskas ok MarkDan elpizw na mhn xalasoume tis sxeseis mas apo ayto MarkDan kalo brady laskas den nomizw na efarmozei kaneis auton ton kanona laskas oute k egw laskas den thelw MarkDan den me endiaferei gia tous allous MarkDan aplws psakse allou laskas den xerw...xaliemai laskas xenerwnw me auth th katastash MarkDan kane oti nomizeis .... mhn me enoxleis laskas esy anoixes chat MarkDan egw na deis pws ksenerwnw me ayta pou blepw kai antimetopizw MarkDan kai esy anoikses stous dikoys mou laskas dhladh? MarkDan den exei dil kai hmoun safhs laskas ma den einai dikoi sou MarkDan mhn enoxleis tous paiktes mou laskas MA DEN EINAI DIKOI SOU MarkDan eipa kai elalhsa laskas den me endiaferei laskas an mou pei enas paikths << mh me enoxleis >> stamataw MarkDan ok kai egw 8a steilw ticket sth etaireia kai 8a tous deiksw ti grafeis ... an epitrepotan to recuit se atoma antos omadas 8a to epetrepe kai i etaireia MarkDan apo ekei kai pera kane oti nomizeis laskas steile kai ston papa ths rwmhs MarkDanok telos laskas theleis na exeis to tsifliki sou me paiktes san idiokthsia MarkDan enw esy den 8eleis tsifliki ? laskas DEN YPARXEI laskas O SEVASMOS MAS TELEIWSE laskas OI PAIKTES THA APANTANE GIA TON EAUTO TOUS laskas KAI OXI OI ARXHGOI! MarkDan kai poios eisai esy pou to apofasizeis esu ayto re GATAKI ? laskas DEN EISAI O MANAGER KANENOS  MarkDan KOITA THN OMADA SOU KAI ASE THN DIKH MOU
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Οκτ 01, 2014 1:54 pm

Ισως θα έπρεπε να αλλάξεις το format, γιατί έβγαλα καρκίνο προσπαθώντας να καταλάβω ποιος λέει τι.

Ως προς το θέμα, ο φίλτατος MarkDan είναι παλικάρι από τα λίγα. Ειδικά αυτό το "θα σε κάνω report" είναι όλα τα λεφτά.

Τουλάχιστον υπάρχει κανείς αξιόλογος μεσ' την clan του, ή τσάμπα χαλάς φαιά ουσία για τύπους σαν και του λόγου του?
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από laskas Τετ Οκτ 01, 2014 1:57 pm

Εχεί 2-3 περιπτώσεις που έχουν ενδιαφέρον...
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από MementoM0ri Τετ Οκτ 01, 2014 2:08 pm

Λασκα γιατι ενοχλεις αλλα παιδακια , δεν εχουμε πει πως δεν πρεπει πειραζουμε ξενα "πραγματα"?
θα σε μαλωσω!!!
ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Parent-discipline
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 01, 2014 2:16 pm

Θα ήταν ενδιαφέρον να μας δώσεις και τις συνομιλίες με τους παίχτες, για να εχουμε μια ιδέα, αλλιώς θα τρολάρουμε σαν τα αδέρφια απο πάνω.

Πάντως κώστα θα έλεγα πρώτα να καθαρίσεις τα φαντάσματά σας και μετά βλέπουμε, να δείς επιτέλους πόσοι είστε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από laskas Τετ Οκτ 01, 2014 2:20 pm

Ευγενικά τους ρώτησα αν είναι ευχαριστημένοι εκεί που είναι κ αν θα άλλαζαν ομάδα...Ξέρεις πόσες φορές εμένα με έχουν ρωτήσει ξένες ομάδες?Μην τρελαθούμε τώρα...
Tις επόμενες μέρες θα υπάρχουν εξελίξεις στην κοινότητα pnx.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Τετ Οκτ 01, 2014 2:20 pm

παντως κωστα να ακους τι σου λεει ο taramas  γιατι τα φαντασματα μιλανε και μιλανε μονο στον tarama "ξερεις ειπαν εκεινοι"


και δεν χρειαζεται να λες για το τι κανουμε εμεις "τα εν οικω μη εν δημω"
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από laskas Τετ Οκτ 01, 2014 2:23 pm

Ας προτοτυπήσουμε για μια φορά!Μην αρχίζετε πάλι!
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 01, 2014 2:31 pm

cgakis έγραψε:παντως κωστα να ακους τι σου λεει ο taramas  γιατι τα φαντασματα μιλανε και μιλανε μονο στον tarama "ξερεις ειπαν εκεινοι"


και δεν χρειαζεται να λες για το τι κανουμε εμεις "τα εν οικω μη εν δημω"

Καλά εσύ καραγκιόζη καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς, κάνε κράτει γιατί δεν είναι δικά μου λόγια αυτά και θα την πατήσεις σαν ηλίθιος άλλη μια φορά.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Τετ Οκτ 01, 2014 2:36 pm

μιλα οπως σου μιλαω δεν σε προσβαλω και μεχρι τωρα εγω δεν την εχω πατησει σε κατι ή παλι σου ειπαν καπιοι καπου καπως καποτε
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 01, 2014 2:54 pm

Κοίτα, να με προσβάλλεις αν θέλεις αλλά να ξέρεις τι λές, γιατί αν δεν ξέρεις τότε κάνε την πάπια και μην μιλάς, τα λόργια αυτά είναι άλλων και είναι και γραμμένα και αν συνεχίσεις τις παπαριές θα τα περάσω εδώ μέσα οπότε κάντο γαργάρα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 01, 2014 2:59 pm

Επειδή σε κόβω να συνεχίσεις τα τροπάριά σου θα ξεκινήσω με ενα, εχω κι άλλα ωραιότερα αλλά τα έχω για μια ωραία παράσταση.
ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING 2j3myvp

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Οκτ 01, 2014 3:04 pm

Μαλάκα δεν πιστεύω αυτά που διαβάζω.ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ REPORT ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ WARGAMING ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ RECRUIT ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΛΑΝ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ.ΛΟΛ απλά ΛΟΛ,δεν σκέφτονται πριν γράψουν
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Οκτ 01, 2014 3:05 pm

Για ένα πράγμα πάντως γουστάρω τον λάσκα,γιατί είναι unicum και παίζει με heavies και συγκεκριμένα με το 50Β,τα σέβη μου για αυτό
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Τετ Οκτ 01, 2014 3:10 pm

και με αυτο τωρα τι θες να μου πεις ? δεν σε πιανω
αλλα σιγουρα βλεπω οτι εχεις φτιαξει κλιμα εναντιον του PNX και γιαυτο σου ερχωνται τα screen shoot μαγκια σου μεινε εσυ με τα screen ασε εμας για την διπλωματια
ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING 17e7p1ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING 1zo9iew
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 01, 2014 3:16 pm

Πραγματικά είσαι μεγάλος καραγκιόζης φίλε, την πάτησες σαν νιάνιαρο και αλλάζεις θέμα, θα σου απαντήσω όμως και σε αυτό γιατί το χρειάζεσαι,
οπως νομίζω οτι είναι σωστό έδωσα τα ειλικρινή μου συγχαρητήρια στα παιδιά που εκαναν το landing και σε αυτούς που εκαναν την διπλωματία, έτσι νομίζω οτι πρέπει να κάνουμε ολοι, εσύ τώρα πρέπει να μου χρωστάς γιατί σε πρόλαβα πριν αρχίσεις τις παπαριές οτι ξέσκισες τους HACHI, σε γλύτωσα απο την ξεφτίλα, επίσης εύχομαι να έχει και συνέχεια αυτό γιατί αλλιώς θα εξαφανιστείς πάλι και θα σε ψάχνουμε.
Αντε τώρα να παίξεις με τις κουκλίτσες σου και να ονειρεύεσαι το καλό κλίμα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Gathunter Τετ Οκτ 01, 2014 3:24 pm

Μιας και για το recruiting το αρχικο θεμα της κουβεντας...
Taramas οτι ωρα θελεις μπορεις να μπεις στο PNX comunity.
Υπαερχει χορος για ολους τους Ελληνες παικτες

Gathunter

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 01, 2014 3:33 pm

Gathunter έγραψε:Μιας και για το recruiting το αρχικο θεμα της κουβεντας...
Taramas οτι ωρα θελεις μπορεις να μπεις στο PNX comunity.
Υπαερχει χορος για ολους τους Ελληνες παικτες

Ευχαριστώ για την πρόσκληση και το λέω με κάθε ειλικρίνεια, το έχω πεί πολλές φορές εγώ και πολλοί άλλοι έχουμε κάποιους λόγους που δεν θα μπούμε ποτέ στο PNX community και ενας λόγος είναι ο γνωστός θεατρίνος που κάθε τόσο θέλει να με προκαλεί και πάντα τρώει την σούπα του, αυτός ο τύπος μαζί με 2-3 άλλους εχουν καταστρέψει το Ελληνικό wot, οταν τα καταλάβετε θα είναι αργά να μην πώ οτι ήδη είναι αργά, ομως όπως βλέπεις δεν σχολίασα το recruiting ακόμη και ο λόγος είναι γιατί ξέρω πως το κάνει ο κώστας, δεν συμφωνώ μαζί του ούτε με τον τρόπο του και του το έχω πεί αρα δεν χρειάζεται να απαντήσω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από cgakis Τετ Οκτ 01, 2014 3:48 pm

ταραμουλη μεγαλυτερο θεατρο απο εσενα δεν υπαρχει λεγε οτι θες σε εχω γηωμενο με καϊρο
α και για να ξερεις ημουν με καποιους απο την HACHI και βαζαμε στοιχηματα σε ποση ωρα θα απαντησεις στο forum αν γραψω οτι μπεικαμε στον χαρτη
εχασα εγω ελεγα θα απαντησεις μετα τις 04:00
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Admin Τετ Οκτ 01, 2014 3:51 pm

Η αλήθεια είναι οτι δεν ξέρω γιατί μιλάτε, αλλά εξερευνώντας stats ανακάλυψα το εξής :

Παίκτης με premium tier8 άρμα που σημαίνει οτι δεν βλέπει ποτέ tier10 και επηρεάζει σημαντικά την έκβαση της μάχης να έχει win rate 42.5% σε πάνω απο 2k+ μάχες (με το άρμα αυτό).

Νομίζω οτι αν κάνεις afk θα έχεις win rate περίπου 47% - πως καταφέρνει κανείς να πάει στο 42% ?

Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 01, 2014 4:30 pm

@ cgakis
Ξέρεις καλά που σε εχω γραμμένο οπότε είναι αμοιβαία τα αισθήματα, α και πες στα αδέρφια απο την HACHI οτι είσαι ανίκανος να κερδίσεις στοίχημα, ούτε καν στημένο, είσαι τόσο προβλέψιμος.

@ admin
Μάλλον σε μένα αναφέρεσαι και για να το κάνω συγκεκριμένο γιατι δεν μασάω ποτέ τα λόγια μου σε αντίθεση με σένα, εχω 42,5% με το lowe σε 2150 μάχες, ο τρόπος να το καταφέρεις είναι να παίζει ο 12άχρονος γιός σου απο την μία και να κάνεις χαβαλέ με τα παιδιά σου απο την άλλη, το έμαθες και αυτό άρχοντα των στατιστικών, οτι άλλο θέλεις μπορώ να σε ενημερώσω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Οκτ 01, 2014 4:38 pm

Πως από το recruiting,φτάσαμε στα στατιστικά,ουδείς γνωρίζει και μετά λένε πως εγώ trollάρω.Oh well whatever nevermind
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από Admin Τετ Οκτ 01, 2014 5:11 pm

@taramas
Makes sense Smile

Όσον αφορά το recruiting, μεγάλα παιδιά είμαστε, δεν χρειάζεται κανένας την προστασία του αρχηγού.

Μπορεί να κρίνει μόνος του εάν τον ενοχλεί κάποιος ή όχι.

Δεν είναι μαντρί με αρνιά.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τετ Οκτ 01, 2014 5:20 pm

Λίγο ακόμα και θα επικαλεστούμε και το νόμο του Godwin περί Ναζιστικών Αναλογιών....<-click it

Ουπς, πολύ αργά, επεκλήθη!! Razz Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την imperiumgraecum στις Πεμ Οκτ 02, 2014 12:41 am, 1 φορά
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING Empty Απ: ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ RECRUITING

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 01, 2014 8:29 pm

Ωπα, τι είπε τώρα το άτομο? "ναζιστικές αναλογίες" τι βαθύ και απροσδιόριστο το μέγεθος, κάτσε να ανοίξω τα βιβλία να δώ τι γίνεται εδώ γιατί χάσαμε τη μπάλα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης