Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Sanguinius Appreciation Society !!!

+8
Admin
taramas
MementoM0ri
xiale
cgakis
Sanguinius
imperiumgraecum
Arxiereas
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 10:04 am

xiale έγραψε:Λοιπον μικροί ...

ΤΟ όνομα είναι απο το Warhammer και είναι ο primarch των Blood angels.
http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Sanguinius#.U_zJM2M0ftw

Συνεχίστε το ξεκατίνιασμα ελευθερα
For The Emperor and Sanguinius !!!
Σωστός,αλλά είναι και ιστορικό πρόσωπο,κι εγώ εννοούσα για το ιστορικό πρόσωπο όχι για το w40k Razz
For the blood of Sanguinius
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Τρι Αυγ 26, 2014 10:11 am

για βοήθα λίγο γιατί εγώ ξέρω μόνο το Jus sanguinis (δικαίωμα αίματος)

xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 10:16 am

xiale έγραψε:για βοήθα λίγο γιατί εγώ ξέρω μόνο το Jus sanguinis (δικαίωμα αίματος)

Σύμφωνα με τον θρύλο ο Loginus,ήταν ο τύπος που τρύπησε τον Χριστό για να δει αν πέθανε.Ο Sanguinius ήταν αυτός που του έδωσε να πιει ξύδι.
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από cgakis Τρι Αυγ 26, 2014 10:19 am

Sanguinius έγραψε:
cgakis έγραψε:Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Jg76fm

ενω εσυ οταν εισουν 16 προσπαθουσες να κανεις πλουσια ολα τα μπουρδελα αλλα ουτε στα κοκκινα φαναρια δεν σε θελανε
TRAGIC
Μιλάς εκ πείρας πάλι;Τόσο σκληρή ήταν η ζωή σου;wtf.Για να πω την αλήθεια,στα 16 μου το τελευταίο που με ένοιαζε ήταν τα γκομενιλίκια.Δεν είχα σχέση με το άθλημα,ούτε για αστείο,τότε με ενδιέφερε η μπάλα η κιθάρες μου,τα pc ε και γενικά διάφορα επιστημονικά,μετά τα 18 άρχισα σιγά σιγά να ενδιαφέρομαι για τον ποδόγυρο.αλλά και πάλι όχι σπουδαία πράγματα.Αν με ρωτήσεις αν προτιμώ να γαμήσω ή να παίξω μισή ώρα κιθάρα θα σου πω το δεύτερο κι αυτό ισχύει για όλα τα υπόλοιπα ενδιαφέροντά μου,με διασκεδάζουν-ψυχαγωγούν περισσότερο από τα γκομενιλίκια και τα γαμήσια

καιρος να το δεις διαφορετικα μηπως και ξελαμπικαρεις

cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 10:29 am

cgakis έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
cgakis έγραψε:Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Jg76fm

ενω εσυ οταν εισουν 16 προσπαθουσες να κανεις πλουσια ολα τα μπουρδελα αλλα ουτε στα κοκκινα φαναρια δεν σε θελανε
TRAGIC
Μιλάς εκ πείρας πάλι;Τόσο σκληρή ήταν η ζωή σου;wtf.Για να πω την αλήθεια,στα 16 μου το τελευταίο που με ένοιαζε ήταν τα γκομενιλίκια.Δεν είχα σχέση με το άθλημα,ούτε για αστείο,τότε με ενδιέφερε η μπάλα η κιθάρες μου,τα pc ε και γενικά διάφορα επιστημονικά,μετά τα 18 άρχισα σιγά σιγά να ενδιαφέρομαι για τον ποδόγυρο.αλλά και πάλι όχι σπουδαία πράγματα.Αν με ρωτήσεις αν προτιμώ να γαμήσω ή να παίξω μισή ώρα κιθάρα θα σου πω το δεύτερο κι αυτό ισχύει για όλα τα υπόλοιπα ενδιαφέροντά μου,με διασκεδάζουν-ψυχαγωγούν περισσότερο από τα γκομενιλίκια και τα γαμήσια

καιρος να το δεις διαφορετικα μηπως και ξελαμπικαρεις

Not really
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 11:26 am

Sanguinius έγραψε:Ο Sanguinius ήταν αυτός που του έδωσε να πιει ξύδι.
Άντε γεια μας τότε και την ξινίλα του να 'χεις
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 11:40 am

Arxiereas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:Ο Sanguinius ήταν αυτός που του έδωσε να πιει ξύδι.
Άντε γεια μας τότε και την ξινίλα του να 'χεις
Μπα και σε αυτό με ξεπερνάς
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 12:19 pm

Sanguinius έγραψε:
σε όποιο forum και να γράψεις,γίνεσαι ρόμπα,σε τρολαρουν όλοι,όλοι όμως.BTW όταν ήσουν 16 ήσουν τίγκα στα καυλόσπυρα ε;Σε απέρριπταν τα κοριτσάκια της ηλικίας σου και μετά,έλιωνες στην μαλακία και τσουπ περισσότερα σπυριά και πάει λέγοντας.Τέλος όπως είπα,μιλάω σοβαρά με όσους έχουν την απαραίτητη νοημοσύνη ή όποιος χρειάζεται βοήθεια σε κάποιο θέμα

Στα 16 κουτούπωνα. Μέχρι τα 16 ναι είχα σπυριά γιατί γούσταρα γυναίκες και άμα έπιανα κάναν βύζο το γαμηστεράκι δεν κρατιότανε. Δεν υπάρχει φυσιολογικός άνθρωπος που να μην το πέρασε αυτό. Θα δούμε και την περίπτωσή σου παρακάτω, μη στεναχωριέσαι

Πιπιλάς μια μαλακία όλη την ώρα ρε χαζοχαρούμενε για ένα θεμα στο επίσημο του wot, λες και έπιασες τον παπά απ' τα @@.
Κάθονταν οι ξένοι κορόιδευαν έναν Έλληνα επειδή έγραψε Ελληνικά στο φορουμ παρομοιάζοντάς τα με klingon λες και αυτοί μιλάν ανθρώπινη γλώσσα, και επειδή εγώ είπα δείξτε λίγο σεβασμό τουλάχιστον στη γλώσσα και δεν τους άρεσε, εσύ χαίρεσαι! Πόσο πιο γελοίος μπορεί να είσαι, κάθε ώρα σπας και από ένα ρεκόρ! Εδώ είναι το θέμα όποιος θέλει ας το διαβάσει

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/413515-%CE%B5%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B5-%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B4%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%BF%CE%B9/#topmost


Sanguinius έγραψε:
Για να πω την αλήθεια,στα 16 μου το τελευταίο που με ένοιαζε ήταν τα γκομενιλίκια.
Καλά σε έκοψα για γκέουλα

Δεν είχα σχέση με το άθλημα,ούτε για αστείο,
ούτε τώρα έχεις γιατί η πτσας τρίχες έβγαλε κι ακόμα με μικι μάους ασχολείσαι

τότε με ενδιέφερε η μπάλα
στα αποδυτήρια για "αυτόγραφο"...

η κιθάρες μου
φαλοειδή αντικείμενα..,

τα pc
πού να ζητάς gay περιοδικό στο περίπτερο..

ε και γενικά διάφορα επιστημονικά
γεννιέσαι ή γίνεσαι? Αφού δεν αναπαράγονται οι gay, πώς πολλαπλασιάζονται?,

μετά τα 18 άρχισα σιγά σιγά να ενδιαφέρομαι για τον ποδόγυρο.
Έτσι όπως σε κόβω μάλλον πιτόγυρο ήθελες να γράψεις

αλλά και πάλι όχι σπουδαία πράγματα.
καμιά χοντρή, καμιά πεταμένη ίσα να μη μας βγει το όνομα γιατί με τέτοια πανηγυρτζήδικη φάτσα πού να βρεις γυναίκα της προκοπής

Αν με ρωτήσεις αν προτιμώ να γαμήσω ή να παίξω μισή ώρα κιθάρα θα σου πω το δεύτερο
Γιατί όχι αφού έτσι μπορείς να τα κάνεις και τα 2 ταυτόχρονα... Αλήθεια, οι άκρες των χορδών δε σε τσούζουν?

κι αυτό ισχύει για όλα τα υπόλοιπα ενδιαφέροντά μου,με διασκεδάζουν-ψυχαγωγούν περισσότερο από τα γκομενιλίκια και τα γαμήσια
Μ' αυτό είσαι και επίσημα δηλωμένη...
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από MementoM0ri Τρι Αυγ 26, 2014 1:05 pm

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 BB2KSKFCcAERoKQ.jpg_large_thumb_medium635_283

MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 1:14 pm

Arxiereas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
σε όποιο forum και να γράψεις,γίνεσαι ρόμπα,σε τρολαρουν όλοι,όλοι όμως.BTW όταν ήσουν 16 ήσουν τίγκα στα καυλόσπυρα ε;Σε απέρριπταν τα κοριτσάκια της ηλικίας σου και μετά,έλιωνες στην μαλακία και τσουπ περισσότερα σπυριά και πάει λέγοντας.Τέλος όπως είπα,μιλάω σοβαρά με όσους έχουν την απαραίτητη νοημοσύνη ή όποιος χρειάζεται βοήθεια σε κάποιο θέμα

Στα 16 κουτούπωνα. Μέχρι τα 16 ναι είχα σπυριά γιατί γούσταρα γυναίκες και άμα έπιανα κάναν βύζο το γαμηστεράκι δεν κρατιότανε. Δεν υπάρχει φυσιολογικός άνθρωπος που να μην το πέρασε αυτό. Θα δούμε και την περίπτωσή σου παρακάτω, μη στεναχωριέσαι

Πιπιλάς μια μαλακία όλη την ώρα ρε χαζοχαρούμενε για ένα θεμα στο επίσημο του wot, λες και έπιασες τον παπά απ' τα @@.
Κάθονταν οι ξένοι κορόιδευαν έναν Έλληνα επειδή έγραψε Ελληνικά στο φορουμ παρομοιάζοντάς τα με klingon λες και αυτοί μιλάν ανθρώπινη γλώσσα, και επειδή εγώ είπα δείξτε λίγο σεβασμό τουλάχιστον στη γλώσσα και δεν τους άρεσε, εσύ χαίρεσαι! Πόσο πιο γελοίος μπορεί να είσαι, κάθε ώρα σπας και από ένα ρεκόρ! Εδώ είναι το θέμα όποιος θέλει ας το διαβάσει

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/413515-%CE%B5%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B5-%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B4%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%BF%CE%B9/#topmost


Sanguinius έγραψε:
Για να πω την αλήθεια,στα 16 μου το τελευταίο που με ένοιαζε ήταν τα γκομενιλίκια.
Καλά σε έκοψα για γκέουλα

Δεν είχα σχέση με το άθλημα,ούτε για αστείο,
ούτε τώρα έχεις γιατί η πτσας τρίχες έβγαλε κι ακόμα με μικι μάους ασχολείσαι

τότε με ενδιέφερε η μπάλα
στα αποδυτήρια για "αυτόγραφο"...

η κιθάρες μου
φαλοειδή αντικείμενα..,

τα pc
πού να ζητάς gay περιοδικό στο περίπτερο..

ε και γενικά διάφορα επιστημονικά
γεννιέσαι ή γίνεσαι? Αφού δεν αναπαράγονται οι gay, πώς πολλαπλασιάζονται?,

μετά τα 18 άρχισα σιγά σιγά να ενδιαφέρομαι για τον ποδόγυρο.
Έτσι όπως σε κόβω μάλλον πιτόγυρο ήθελες να γράψεις

αλλά και πάλι όχι σπουδαία πράγματα.
καμιά χοντρή, καμιά πεταμένη ίσα να μη μας βγει το όνομα γιατί με τέτοια πανηγυρτζήδικη φάτσα πού να βρεις γυναίκα της προκοπής

Αν με ρωτήσεις αν προτιμώ να γαμήσω ή να παίξω μισή ώρα κιθάρα θα σου πω το δεύτερο
Γιατί όχι αφού έτσι μπορείς να τα κάνεις και τα 2 ταυτόχρονα... Αλήθεια, οι άκρες των χορδών δε σε τσούζουν?

κι αυτό ισχύει για όλα τα υπόλοιπα ενδιαφέροντά μου,με διασκεδάζουν-ψυχαγωγούν περισσότερο από τα γκομενιλίκια και τα γαμήσια
Μ' αυτό είσαι και επίσημα δηλωμένη...
Στα 16 γαμούσες στον ύπνο σου και είχες ονείρωξη,ενδιαφέρουσα περίπτωση.Πιτόγυρα +1,best fast food.Βλέπω ενδιαφέρεσαι πολύ για φαλοειδή αντικείμενα και προσπαθείς να αποδείξεις πως είμαι gay.Ξέρεις τι λέει η ψυχολογία πάνω σε αυτό το θέμα ε;Πως ο κατήγορος,προσπαθεί να προβάλει στον κατηγορούμενο τα δικά του ελαττώματα και καταπιεσμένα θέματα.Τι σημαίνει αυτό για σένα,προσπαθείς να αποδείξεις πως στα 16 γαμούσες (AXU0AXU0AXU0AXU0AXU0AXU0AXU0) και να με βγάλεις εμένα πουσταριό,αυτό μας οδηγεί στο συμπέρασμα πως καταπιέζεις σεξουαλικά τις ομοφυλοφιλικές σου ορέξεις.Τέλος με το να προσπαθείς να βγάλεις άσχημες τις ερωτικές μου συντρόφους,θέλεις να υποβαθμίσεις και ταυτόχρονα να αναδυθείς από το γεγονός πως οι δικές σου ερωτικές σύντροφοι,δεν είναι και ομορφούλες,χωρίς να θέλω να τις προσβάλω και συ καταπιέζεις την οργή της αποτυχίας σου.Είσαι ενδιαφέρουσα προσωπικότητα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 1:19 pm

MementoM0ri έγραψε:Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 BB2KSKFCcAERoKQ.jpg_large_thumb_medium635_283

wat;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 1:51 pm

Sanguinius έγραψε:
Στα 16 γαμούσες στον ύπνο σου και είχες ονείρωξη,ενδιαφέρουσα περίπτωση.Πιτόγυρα +1,best fast food.Βλέπω ενδιαφέρεσαι πολύ για φαλοειδή αντικείμενα και προσπαθείς να αποδείξεις πως είμαι gay.Ξέρεις τι λέει η ψυχολογία πάνω σε αυτό το θέμα ε;Πως ο κατήγορος,προσπαθεί να προβάλει στον κατηγορούμενο τα δικά του ελαττώματα και καταπιεσμένα θέματα.Τι σημαίνει αυτό για σένα,προσπαθείς να αποδείξεις πως στα 16 γαμούσες (AXU0AXU0AXU0AXU0AXU0AXU0AXU0) και να με βγάλεις εμένα πουσταριό,αυτό μας οδηγεί στο συμπέρασμα πως καταπιέζεις σεξουαλικά τις ομοφυλοφιλικές σου ορέξεις.Τέλος με το να προσπαθείς να βγάλεις άσχημες τις ερωτικές μου συντρόφους,θέλεις να υποβαθμίσεις και ταυτόχρονα να αναδυθείς από το γεγονός πως οι δικές σου ερωτικές σύντροφοι,δεν είναι και ομορφούλες,χωρίς να θέλω να τις προσβάλω και συ καταπιέζεις την οργή της αποτυχίας σου.Είσαι ενδιαφέρουσα προσωπικότητα

Για πες μου τώρα, το κάνεις από μικρός?
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από taramas Τρι Αυγ 26, 2014 2:18 pm

Νομίζω οτι έχετε ξεφύγει, καλά ο sanguinius είναι νεαρός και σε ενα βαθμό δικαιολογείται να μιλάει πριν να σκεφτεί αλλά εσυ arxierea αν θυμάμαι καλά εισαι κάποιας ηλικίας δεν δικαιολογούνται τέτοιοι χαρακτηρισμοί που αφορούν την προσωπική ζωή του καθενός, δεν θέλω να υποστηρίξω κανέναν, απλά λέω οτι εμείς που περάσαμε την νεότητα και ξέρουμε θα πρέπει να δείχνουμε και μια ωριμότητα πότε πότε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 2:31 pm

taramas έγραψε:Νομίζω οτι έχετε ξεφύγει, καλά ο sanguinius είναι νεαρός και σε ενα βαθμό δικαιολογείται να μιλάει πριν να σκεφτεί αλλά εσυ arxierea αν θυμάμαι καλά εισαι κάποιας ηλικίας δεν δικαιολογούνται τέτοιοι χαρακτηρισμοί που αφορούν την προσωπική ζωή του καθενός, δεν θέλω να υποστηρίξω κανέναν, απλά λέω οτι εμείς που περάσαμε την νεότητα και ξέρουμε θα πρέπει να δείχνουμε και μια ωριμότητα πότε πότε.
Έλα μωρέ στο ιντερνετ είμαστε,άσε τον να χαρεί λίγο,του δίνω αξία,έχει να ασχολείται με κάτι
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Τρι Αυγ 26, 2014 2:35 pm

Εγω περιμενω με αγωνια ποτε θα τις μετρησουνε Rolling Eyes Rolling Eyes
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 3:25 pm

Arxiereas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Στα 16 γαμούσες στον ύπνο σου και είχες ονείρωξη,ενδιαφέρουσα περίπτωση.Πιτόγυρα +1,best fast food.Βλέπω ενδιαφέρεσαι πολύ για φαλοειδή αντικείμενα και προσπαθείς να αποδείξεις πως είμαι gay.Ξέρεις τι λέει η ψυχολογία πάνω σε αυτό το θέμα ε;Πως ο κατήγορος,προσπαθεί να προβάλει στον κατηγορούμενο τα δικά του ελαττώματα και καταπιεσμένα θέματα.Τι σημαίνει αυτό για σένα,προσπαθείς να αποδείξεις πως στα 16 γαμούσες (AXU0AXU0AXU0AXU0AXU0AXU0AXU0) και να με βγάλεις εμένα πουσταριό,αυτό μας οδηγεί στο συμπέρασμα πως καταπιέζεις σεξουαλικά τις ομοφυλοφιλικές σου ορέξεις.Τέλος με το να προσπαθείς να βγάλεις άσχημες τις ερωτικές μου συντρόφους,θέλεις να υποβαθμίσεις και ταυτόχρονα να αναδυθείς από το γεγονός πως οι δικές σου ερωτικές σύντροφοι,δεν είναι και ομορφούλες,χωρίς να θέλω να τις προσβάλω και συ καταπιέζεις την οργή της αποτυχίας σου.Είσαι ενδιαφέρουσα προσωπικότητα

Για πες μου τώρα, το κάνεις από μικρός?
Να ασχολούμαι με την ψυχολογία;Από τα 17 άρχισα να διαβάζω.Θέλω να σε ρωτήσω κάτι και να μου απαντήσεις με ειλικρίνεια.Εμείς οι ετερόφυλοι αναπτύσσουμε από μικρή ηλικία τις σεξουαλικές ορμές μας.Εσείς οι ομοφυλόφιλοι από πότε κατανοείτε την σεξουαλικό σας προορισμό;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Admin Τρι Αυγ 26, 2014 3:28 pm

@Memento

Το έχει πει αυτό ο Γαϊτάνος ?

LoLoLoLoLoLoLoLoLoLoLoLoLoLoLoLoL
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 3:39 pm

taramas έγραψε:Νομίζω οτι έχετε ξεφύγει, καλά ο sanguinius είναι νεαρός και σε ενα βαθμό δικαιολογείται να μιλάει πριν να σκεφτεί αλλά εσυ arxierea αν θυμάμαι καλά εισαι κάποιας ηλικίας δεν δικαιολογούνται τέτοιοι χαρακτηρισμοί που αφορούν την προσωπική ζωή του καθενός, δεν θέλω να υποστηρίξω κανέναν, απλά λέω οτι εμείς που περάσαμε την νεότητα και ξέρουμε θα πρέπει να δείχνουμε και μια ωριμότητα πότε πότε.
Με πληγώνεις, κι εγώ καρδιά μικρού παιδιού έχω. Razz
Αν και δεν είμαστε στο κατάλληλο νήμα για να μιλήσουμε σοβαρά, ποσώς μ' ενδιαφέρει τι μπαινοβγαίνει στον πισινό του καθενός. Με γεια του με χαρά του τι κάνει στο κρεβάτι του. Κι εσύ όμως μιας ηλικίας είσαι και το να κανει ολόκληρο θέμα κάποιος για να μαζευτούν οι υπόλοιποι να σε κοροϊδέψουν, ό,τι μα ό,τι κι αν έχεις κάνει, το θεωρώ μεγάλη προσβολή γιατί είναι από ένα άτομο που ούτε αίσθηση του χιούμορ έχει (οπότε δεν το έκανε για χαβαλέ), ούτε θίγεις αυτόν ή τα συμφέροντά του με κάποιον τρόπο (για να το πω αντεκδίκηση).
Πόσο μάλλον όταν στο αρχικό του ποστ εξηγώντας τους λόγους που το κάνει αυτό βλέπω ΑΚΡΙΒΩΣ τη δική του συμπεριφορά. Υπ' όψιν, ΔΕΝ το έκανα εγώ καινούριο θέμα, ποστ στο αντίστοιχο που είχε ανοίξει αυτός για εσένα ήταν και κάποιος mod το πήρε και το έκανε ξεχωριστό thread. Και πολύ καλά έκανε για να 'χουμε να γελάμε τις δύσκολες ώρες.

Όπως έστρωσε θα κοιμηθεί λοιπόν γιατί δεν ξέρει ότι δεν τους έχει γνωρίσει όλους τους τρελούς του ιντερνετ ακόμα. Για μια κουβέντα που είχαμε δίπλα και έλεγε μπούρδες, κάποιος που δεν είχαμε ξαναμιλήσει ποτέ μου έστειλε μήνυμα στο παιχνίδι "Σκίστο το βλήμα". Άλλος κάνει σκέψεις ότι του αξίζει ένα χέρι ξύλο για να στρώσει. Ή θα συνετιστεί λοιπόν και αφού ζητήσει δημόσια συγνώμη για όποιον έχει προσβάλει, θα είναι ευγενικός χωρίς να χώνει τη μούρη του παντού πουλώντας εξυπνάδες και προκλήσεις, ή μέχρι να τα παρατήσει θα είναι πρωτοσέλιδο με αυτό το θέμα.

Επίσης στο σπίτι έχω μια έγκυο γυναίκα και ξέρεις πώς είναι να ζεις στον ίδιο χώρο με γυναικείες ορμόνες σε σημείο βρασμού οπότε κάπου πρέπει να το ρίξω στην παλαβή και τι καλύτερο από ένα άτομο πρόθυμο να γελοιοποιείται αρκεί να ασχολούνται μαζί του. ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΜΠΕΖΑΝΤΑΚΟΥ ΜΟΥ!

sorry για το off topic, συνεχίζω...

xiale έγραψε:Εγω περιμενω με αγωνια ποτε θα τις μετρησουνε Rolling Eyes Rolling Eyes
Εσύ δηλαδή κατάλαβες ότι το έχει για τίποτα άλλο εκτός από κατούρημα?
Τι να μετρήσουμε, και η απόδοση του άσου στο εντός της Μπαρτσελόνα πολύ του είναι γι' αυτή τη δουλειά.

Sanguinius έγραψε:
Έλα μωρέ στο ιντερνετ είμαστε,άσε τον να χαρεί λίγο,του δίνω αξία,έχει να ασχολείται με κάτι
Ντίβα μου εσύ! Wink Wink Wink

Πες μου ότι είσαι άτριχος
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 3:48 pm

Sanguinius έγραψε:
Να ασχολούμαι με την ψυχολογία;Από τα 17 άρχισα να διαβάζω.Θέλω να σε ρωτήσω κάτι και να μου απαντήσεις με ειλικρίνεια.Εμείς οι ετερόφυλοι αναπτύσσουμε από μικρή ηλικία τις σεξουαλικές ορμές μας.Εσείς οι ομοφυλόφιλοι από πότε κατανοείτε την σεξουαλικό σας προορισμό;
Κάτσε να ρωτήσουμε μια δηλωμένη.

@sanguinius
Πότε σου άνοιξε για πρώτη φορά η σούφρα?
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 4:05 pm

Πω πω είσαι τέρμα βλαμμένος λέμε!
Τη μια λες

Sanguinius έγραψε:
Εμείς οι ετερόφυλοι αναπτύσσουμε από μικρή ηλικία τις σεξουαλικές ορμές μας. Εσείς οι ομοφυλόφιλοι από πότε κατανοείτε την σεξουαλικό σας προορισμό;

και πιο πάνω έγραφες

Sanguinius έγραψε:Για να πω την αλήθεια,στα 16 μου το τελευταίο που με ένοιαζε ήταν τα γκομενιλίκια.... μετά τα 18 άρχισα σιγά σιγά να ενδιαφέρομαι για τον ποδόγυρο.αλλά και πάλι όχι σπουδαία πράγματα

Ρε τραγικέ τύπε που πας να το παίξεις και κουλτουριάρης, κατάλαβες τι έκανες δημόσια? Ρε συ υπάρχεις στ' αλήθεια, ζεις ανάμεσά μας?
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 4:18 pm

Arxiereas έγραψε:
taramas έγραψε:Νομίζω οτι έχετε ξεφύγει, καλά ο sanguinius είναι νεαρός και σε ενα βαθμό δικαιολογείται να μιλάει πριν να σκεφτεί αλλά εσυ arxierea αν θυμάμαι καλά εισαι κάποιας ηλικίας δεν δικαιολογούνται τέτοιοι χαρακτηρισμοί που αφορούν την προσωπική ζωή του καθενός, δεν θέλω να υποστηρίξω κανέναν, απλά λέω οτι εμείς που περάσαμε την νεότητα και ξέρουμε θα πρέπει να δείχνουμε και μια ωριμότητα πότε πότε.
Με πληγώνεις, κι εγώ καρδιά μικρού παιδιού έχω.  Razz
Αν και δεν είμαστε στο κατάλληλο νήμα για να μιλήσουμε σοβαρά, ποσώς μ' ενδιαφέρει τι μπαινοβγαίνει στον πισινό του καθενός. Με γεια του με χαρά του τι κάνει στο κρεβάτι του. Κι εσύ όμως μιας ηλικίας είσαι και το να κανει ολόκληρο θέμα κάποιος για να μαζευτούν οι υπόλοιποι να σε κοροϊδέψουν, ό,τι μα ό,τι κι αν έχεις κάνει, το θεωρώ μεγάλη προσβολή γιατί είναι από ένα άτομο που ούτε αίσθηση του χιούμορ έχει (οπότε δεν το έκανε για χαβαλέ), ούτε θίγεις αυτόν ή τα συμφέροντά του με κάποιον τρόπο (για να το πω αντεκδίκηση).
Πόσο μάλλον όταν στο αρχικό του ποστ εξηγώντας τους λόγους που το κάνει αυτό βλέπω ΑΚΡΙΒΩΣ τη δική του συμπεριφορά. Υπ' όψιν, ΔΕΝ το έκανα εγώ καινούριο θέμα, ποστ στο αντίστοιχο που είχε ανοίξει αυτός για εσένα ήταν και κάποιος mod το πήρε και το έκανε ξεχωριστό thread. Και πολύ καλά έκανε για να 'χουμε να γελάμε τις δύσκολες ώρες.

Όπως έστρωσε θα κοιμηθεί λοιπόν γιατί δεν ξέρει ότι δεν τους έχει γνωρίσει όλους τους τρελούς του ιντερνετ ακόμα. Για μια κουβέντα που είχαμε δίπλα και έλεγε μπούρδες, κάποιος που δεν είχαμε ξαναμιλήσει ποτέ μου έστειλε μήνυμα στο παιχνίδι  "Σκίστο το βλήμα". Άλλος κάνει σκέψεις ότι του αξίζει ένα χέρι ξύλο για να στρώσει. Ή θα συνετιστεί λοιπόν και αφού ζητήσει δημόσια συγνώμη για όποιον έχει προσβάλει, θα είναι ευγενικός χωρίς να χώνει τη μούρη του παντού πουλώντας εξυπνάδες και προκλήσεις, ή μέχρι να τα παρατήσει θα είναι πρωτοσέλιδο με αυτό το θέμα.

Επίσης στο σπίτι έχω μια έγκυο γυναίκα και ξέρεις πώς είναι να ζεις στον ίδιο χώρο με γυναικείες ορμόνες σε σημείο βρασμού οπότε κάπου πρέπει να το ρίξω στην παλαβή και τι καλύτερο από ένα άτομο πρόθυμο να γελοιοποιείται αρκεί να ασχολούνται μαζί του. ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΜΠΕΖΑΝΤΑΚΟΥ ΜΟΥ!

sorry για το off topic, συνεχίζω...

xiale έγραψε:Εγω περιμενω με αγωνια ποτε θα τις μετρησουνε Rolling Eyes Rolling Eyes
Εσύ δηλαδή κατάλαβες ότι το έχει για τίποτα άλλο εκτός από κατούρημα?
Τι να μετρήσουμε, και η απόδοση του άσου στο εντός της Μπαρτσελόνα πολύ του είναι γι' αυτή τη δουλειά.

Sanguinius έγραψε:
Έλα μωρέ στο ιντερνετ είμαστε,άσε τον να χαρεί λίγο,του δίνω αξία,έχει να ασχολείται με κάτι
Ντίβα μου εσύ!  Wink  Wink  Wink

Πες μου ότι είσαι άτριχος
Κατ αρχάς για να μαθαίνεις,το thread taramas apprciation society το έφτιαξε ο xiale ο οποίος μετέφερε το αρχικό μου post από άλλο thread.Δεύτερον θαυμάζω τον ταραμά και του έχω μιλήσει πριβε και έχουμε πει κάποια πράγματα.Τρίτον έχεις μιλήσει στην γυναίκα σου για τις ομοφυλοφιλικές σου τάσεις;Στο παιδί σου θα του μιλήσεις ή θα το αποπάρεις από ντροπή αν γίνει ομοφυλόφιλο,προσπαθώντας να κατευνάσεις τις δικές σου ορμές;Μήπως βάζει strap on η γυναίκα σου για να σε ικανοποιεί;Τώρα πες μου περισσότερα για τους δήθεν τύπους που σου μιλανε πριβε και συνέχισε να λες μπούρδες τόσο αγράμματος και άσχετος που είσαι.Απορώ πως μπορείς και χειρίζεσαι pc αφού δεν ξέρεις την τύφλα σου.Λοιπόν εσένα και τις άλλες τις κότες που δήθεν βάζουν εσένα μπροστά θα σας κάνω τα πουτανάκια μου όχι μόνο σε τούτο το forum αλλά και στο επίσημο του WoT.Μιλάμε μαζί σου θα ασχολούμαι για χρόνια μέχρι να βαρεθείς το ιντερνετ.Εν τω μεταξύ είσαι τόσο μα τόσο πανίβλακας η ηλιθιότητα σου αγγίζει τα όρια της τρέλας(ελπίζω το παιδί σου να μην σου μοιάσει).Βρε τούβλο ρε ξύλο απελέκητο ρε χάνε,το ότι τα γκομενιλίκια ήταν το τελευταίο πράγμα που με ενδιέφερε δεν πες μου πόση σχέση έχει με το αν εγώ,κατά την γνώμη σου,είμαι ομοφυλόφιλος.Δηλαδή οι ομοφυλόφιλοι μέχρι τα 16 απέχουν;Μόνος σου το είπες πως στα 16 γαμούσες,άρα σύμφωνα με τα δικά σου λεγόμενα οι ομοφυλόφιλοι έχουν κανονική σεξουαλική προόδο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 4:19 pm

Πω πω γέλια που έχω να ρίξω με την πάρτη σου έναν ολόκληρο χειμώνα AXU0AXU0AXU0AX0AXU0AXU0.Αμ για αυτό είσαι από τις ρόμπες του επίσημου forum,λέω κι εγώ φαινόσουν σοβαρός,γιατί τέτοια αντιμετώπιση;Αμ δε αμ δε,εσύ ξεπερνάς και τους πιο ηλίθιους userίσκους του νεολαία του 4fun μαζί
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 5:58 pm

Sanguinius έγραψε:
Κατ αρχάς για να μαθαίνεις,το thread taramas apprciation society το έφτιαξε ο xiale ο οποίος μετέφερε το αρχικό μου post από άλλο thread.Δεύτερον θαυμάζω τον ταραμά και του έχω μιλήσει πριβε και έχουμε πει κάποια πράγματα.Τρίτον έχεις μιλήσει στην γυναίκα σου για τις ομοφυλοφιλικές σου τάσεις;Στο παιδί σου θα του μιλήσεις ή θα το αποπάρεις από ντροπή αν γίνει ομοφυλόφιλο,προσπαθώντας να κατευνάσεις τις δικές σου ορμές;Μήπως βάζει strap on η γυναίκα σου για να σε ικανοποιεί;Τώρα πες μου περισσότερα για τους δήθεν τύπους που σου μιλανε πριβε και συνέχισε να λες μπούρδες τόσο αγράμματος και άσχετος που είσαι.Απορώ πως μπορείς και χειρίζεσαι pc αφού δεν ξέρεις την τύφλα σου.Λοιπόν εσένα και τις άλλες τις κότες που δήθεν βάζουν εσένα μπροστά θα σας κάνω τα πουτανάκια μου όχι μόνο σε τούτο το forum αλλά και στο επίσημο του WoT.Μιλάμε μαζί σου θα ασχολούμαι για χρόνια μέχρι να βαρεθείς το ιντερνετ.Εν τω μεταξύ είσαι τόσο μα τόσο πανίβλακας η ηλιθιότητα σου αγγίζει τα όρια της τρέλας(ελπίζω το παιδί σου να μην σου μοιάσει).Βρε τούβλο ρε ξύλο απελέκητο ρε χάνε,το ότι τα γκομενιλίκια ήταν το τελευταίο πράγμα που με ενδιέφερε δεν πες μου πόση σχέση έχει με το αν εγώ,κατά την γνώμη σου,είμαι ομοφυλόφιλος.Δηλαδή οι ομοφυλόφιλοι μέχρι τα 16 απέχουν;Μόνος σου το είπες πως στα 16 γαμούσες,άρα σύμφωνα με τα δικά σου λεγόμενα οι ομοφυλόφιλοι έχουν κανονική σεξουαλική προόδο

Έχεις παραδεχτεί δημόσια τις προτιμήσεις σου οπότε μην προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις για εμένα. Καταλάβαμε τι είσαι και βλέπουμε όλοι μέχρι πού είσαι ικανός να φτάσεις, κακιασμένη!

Επειδή όμως δεν πρόκειται να σου απαντήσω με λέξεις που μου έρχονται αυθόρμητα στο μυαλό, μην ξαναπιάσεις την οικογένειά μου στο στόμα σου γιατί δεν έχεις την παραμικρή ιδέα μέχρι πού μπορεί να φτάσω εγώ.

To thread μπορεί να μην το ξεκίνησα, αλλά όπως είπα και στον ταραμά θα το συνεχίσω μέχρι να ζητήσεις δημόσια συγνώμη. Ή θα γίνεις άνθρωπος ή θα πας να σε δει κανας γιατρός.
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 6:13 pm

Παιδιά να το δείτε που αυτός είναι γκόμενα και μας δουλεύει ψιλό γαζί. Στάνταρ του ήρθε και περίοδος απόψε
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Gregorakis Τρι Αυγ 26, 2014 11:09 pm

@memento ... ούτε που μπορώ να φανταστώ τι περνάει από το μυαλό μιας χελώνας που βλέπει από μακριά το γαϊτάνο να πλησιάζει ...

Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης