Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Sanguinius Appreciation Society !!!

+8
Admin
taramas
MementoM0ri
xiale
cgakis
Sanguinius
imperiumgraecum
Arxiereas
12 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 6:29 am

Το επόμενο παρόμοιο thread Σανγκουίνι θα είναι για την αφεντομουτσουνάρα σου αν κρίνω από το κοινό που αποκτάς σιγά σιγά δίπλα με τις μαλακίες που λες οπότε ειδικά εσύ κοίτα τα χάλια σου και άσε άλλους να ασχοληθούν με τον tarama

Sanguinius έγραψε:Δεν καταλαβαίνω γιατί έχετε τέτοιο μένος εναντίων του ταραμά.Εκούσια ή όχι είναι το μεγαλύτερο τρολλ που έχει περάσει από το φόρουμ.Γράφει διάφορα,χωρίς αποδείξεις,κατηγορεί τους πάντες, χωρίς αποδείξεις (όποιον διαφωνεί με τις παπαριές σου δλδ) και κάνει ολόκληρες κλαν να ασχολούνται μαζί του.Εδώ ο μεμεντο μορι έκανε λογαριασμό στο φόρουμ,μόνο και μόνο για να απαντήσει στον ταραμά.Ο άνθρωπος είναι απλά θεός (εσύ είσαι απλά φρούτο. Όνομα και πράμα)

Ποιον μου θυμίζει ποιον μου θυμίζει....

Σπόιλερ:
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 7:28 am

Χμμμμ, αν και το γραψα στο αντίστοιχο thread για τον tarama δεν είναι κ άσχημο standalone

Thanks mod Wink
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Αυγ 26, 2014 7:32 am

Αν κάνω appreciation thread για τον εαυτό μου, λες να είναι πολύ mainstream Neutral Neutral ?
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 7:38 am

Βλέπεις κανέναν να έχει μένος απέναντί μου;Πέρα από εσένα δηλαδή,που καθημερινά σε διαπομπεύω και σε κάνω ρόμπα.BTW μάθε την διαφορά του τρολλαρω και αυτό που κάνω σε σένα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από cgakis Τρι Αυγ 26, 2014 7:44 am

sanguinius ξερολιους προσβολιους πιτσιρικιους καμια μερα θα φαει τιποτα γερες απο κανεναν in real life και θα του κοπουν ολα
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 7:46 am

cgakis έγραψε:sanguinius ξερολιους προσβολιους πιτσιρικιους καμια μερα θα φαει τιποτα γερες απο κανεναν in real life και θα του κοπουν ολα
Αυτό έπαθες και συ ε;Μιλάει η προσωπική πείρα και τα σχετικά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Τρι Αυγ 26, 2014 8:07 am

play nice boys ...

Εχετε και ολοκληρο thread για να ξεκατινιαστείτε με την ησυχία σας ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 8:19 am

xiale έγραψε:play nice boys ...

Εχετε και ολοκληρο thread για να ξεκατινιαστείτε με την ησυχία σας ...
Ypu miss the point
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 8:26 am

@sanguinie
Είμαι σίγουρος ότι αυτός που είπε τη φράση "τον φτύνουν και νομίζει ότι βρέχει" εσένα είχε κατά νου.

Στο πιο πρόσφατο θέμα
wotgr.forumgreek.com/t700p45-topic#10210
έδειξες περίτρανα ότι όχι μόνο δεν μπορείς να διαπομπεύσεις κάποιον αλλά καταφέρνεις μια χαρά να ξεφτυλίζεσαι από μόνος σου διατυμπανίζοντας την αμάθεια και το θράσσος σου. Είσαι η Στέλλα Μπεζαντάκου των φόρουμ ρε μαν, έχω δει κι έχω δει νούμερα αλλά εσύ είσαι μια κατηγορία μόνος σου. Κάτι σαν διασταύρωση καμήλας με ακτινίδιο.
Το να σε λέω τρολ λοιπόν είναι 1000 φορές καλύτερο από αυτό που πραγματικά είσαι γι αυτό χαλάρωσε και απόλαυσε το μεγαλύτερο επίτευγμα της ύπαρξής σου:
να γίνεις πρωτοσέλιδο σε φορουμ!

ΠιΕς. Όχι δεν βλέπω δεν βλέπω κανέναν άλλον...

Ε ρε κατακαημένη Ρούμελη....

Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 8:33 am

Arxiereas έγραψε:@sanguinie
Είμαι σίγουρος ότι αυτός που είπε τη φράση "τον φτύνουν και νομίζει ότι βρέχει" εσένα είχε κατά νου.

Στο πιο πρόσφατο θέμα
wotgr.forumgreek.com/t700p45-topic#10210
έδειξες περίτρανα ότι όχι μόνο δεν μπορείς να διαπομπεύσεις κάποιον αλλά καταφέρνεις μια χαρά να ξεφτυλίζεσαι από μόνος σου διατυμπανίζοντας την αμάθεια και το θράσσος σου. Είσαι η Στέλλα Μπεζαντάκου των φόρουμ ρε μαν, έχω δει κι έχω δει νούμερα αλλά εσύ είσαι μια κατηγορία μόνος σου. Κάτι σαν διασταύρωση καμήλας με ακτινίδιο.
Το να σε λέω τρολ λοιπόν είναι 1000 φορές καλύτερο από αυτό που πραγματικά είσαι γι αυτό χαλάρωσε και απόλαυσε το μεγαλύτερο επίτευγμα της ύπαρξής σου:
να γίνεις πρωτοσέλιδο σε φορουμ!

ΠιΕς. Όχι δεν βλέπω δεν βλέπω κανέναν άλλον...

Ε ρε κατακαημένη Ρούμελη....

Σε αυτό το link,φαίνεται η αμάθεια σου,με το benchamrk το οποίο έχει τρέξει σε συγκεκριμένου είδους εφαρμογές και αποφεύγεις να απαντήσεις στην απλή ερώτησή μου.Όπως έγραψα και πριν εσένα συγκεκριμένα δεν σε τρολλαρω,είσαι εντελώς ηλίθιος με μηδενικές γνώσεις για να σε τρολαρω.Αν εγώ είμαι η Στέλλα Μπεζαντάκου,τότε εσύ είσαι η Άντζελα Δημητρίου.Δυστυχώς δεν με αφήνεις και να απολαύσω την επιτυχία μου,γιατί εγώ έγινα πρωτοσέλιδο σε ΄να μικρό forum,εσύ έχεις γίνει πολλάκις ρόμπα στο κανονικό forum του WoT,όπως καταλαβαίνεις,υπάρχει τεράστια διαφορά δυναμηκότητας.Στην πραγματικότητα εγώ είμαι μόνο ένας ταπεινός αρχιερέας,ενώ εσύ είσαι ο πατριάρχης της εικονικής μαλακίας.Τέλος πέρα από εσέναν τον μπούφο που σε κάνω καθημερινά ρόμπα και τον cgaki τον καμπινέ,ο οποίος είναι ανύπαρκτος,όχι κανένας άλλος
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Τρι Αυγ 26, 2014 8:45 am

Sanguinius έγραψε:
Ypu miss the point

not really ...

αλλο το τρολάρω και άλλο το βρίζομαι σαν λιμενεργάτης ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 8:48 am

xiale έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Ypu miss the point

not really ...

αλλο το τρολάρω και άλλο το βρίζομαι σαν λιμενεργάτης ...
Φυσικά και έχει διαφορά.Το θέμα όμως είναι το εξής,δεν ξεκατινιάζομαι,εκτός κι αν ο άλλος το αξίζει,όπως επίσης και το κράξιμο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 8:49 am

Τα σενάρια επιστημονικής φαντασίας δίνουν κ παίρνουν στο παιδικό μυαλό σου. Να κόψεις τα πολλά μικι μάους κ video games. Οπότε σημείωσε και την μυθοπλασία. Είσαι ακόμη σε φάση άρνησης της κατάστασής σου αλλά όταν έρθει η ώρα να σε δει γιατρός να του τα πεις αυτά.


Τουλάχιστον η Άντζελα έκανε και μια καριέρα, βρες κάτι έξυπνο να πεις
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 8:53 am

Arxiereas έγραψε:Τα σενάρια επιστημονικής φαντασίας δίνουν κ παίρνουν στο παιδικό μυαλό σου. Να κόψεις τα πολλά μικι μάους κ video games. Οπότε σημείωσε και την μυθοπλασία. Είσαι ακόμη σε φάση άρνησης της κατάστασής σου αλλά όταν έρθει η ώρα να σε δει γιατρός να του τα πεις αυτά.


Τουλάχιστον η Άντζελα έκανε και μια καριέρα, βρες κάτι έξυπνο να πεις
Ακόμα αποφεύγεις να απαντήσεις στην απλή ερώτηση,κάτι που μεγενθύνει την διαπόμπευσή σου.Ναι φυσικά και συ κάνεις καριέρα σαν πατριάρχης της εικονικής μαλακίας,αλλά όπως και η Άντζελα είσαι το ίδιο,ίσως και περισσότερο τούβλο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 9:02 am

Κατ αρχήν το thread αυτό είναι κάτι σαν μνημείο αφιερωμένο στο μεγαλείο σου οπότε είναι άκομψο να μονοπωλείς την κουβέντα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να ανταλλάξω σοβαρή κουβέντα μαζί σου ΠΛΕΟΝ μικρέ καρπαζοεισπράκτορα και κάθε προσπάθεια δημιουργίας εντυπώσεων λειτουργεί εναντίον σου.

Για όποιον δεν ξέρει, ο σαΐνιους ισχυρίστηκε ότι το WoT παίζει με 100 fps σε μηχάνημα P4 (pentium 4 10ετίας)
Πληρώστε εσείς καινούρια PC γατάκιαααααα Razz
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 9:05 am

Arxiereas έγραψε:Κατ αρχήν το thread αυτό είναι κάτι σαν μνημείο αφιερωμένο στο μεγαλείο σου οπότε είναι άκομψο να μονοπωλείς την κουβέντα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να ανταλλάξω σοβαρή κουβέντα μαζί σου ΠΛΕΟΝ μικρέ καρπαζοεισπράκτορα και κάθε προσπάθεια δημιουργίας εντυπώσεων λειτουργεί εναντίον σου.

Για όποιον δεν ξέρει, ο σαΐνιους ισχυρίστηκε ότι το WoT παίζει με 100 fps σε μηχάνημα P4 (pentium 4 10ετίας)
Πληρώστε εσείς καινούρια PC γατάκιαααααα Razz
Δεν χρειάζεται μνημείο για το μεγαλείο μου,βασικά αυτό λειτουργεί εναντίων σου και συνεχίζεις να αποφεύγεις την ερώτησή μου.Φυσικά και δεν μπορείς να ανταλλάξεις κουβέντα μαζί μου,γιατί είσαι πολύ ηλίθιος για αυτό>Τώρα το ποιος είναι καρπαζοεισπράκτορας φαίνεται από το thread στο άλλο forum που μόλις έγινες ρόμπα με το benchmark,την έκανες με ελαφρά πηδματάκια
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 9:14 am

imperiumgraecum έγραψε:Αν κάνω appreciation thread για τον εαυτό μου, λες να είναι πολύ mainstream Neutral Neutral  ?
Κοίτα, είναι ακόμη σε φάση beta οπότε προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις  Razz

cgakis έγραψε:sanguinius ξερολιους προσβολιους πιτσιρικιους καμια μερα θα φαει τιποτα γερες απο κανεναν in real life και θα του κοπουν ολα
Είχαμε τόσα κοινά και τόσο καιρό κρατούσαμε μια ανούσια βεντέτα??? Embarassed
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 9:20 am

Arxiereas έγραψε:
imperiumgraecum έγραψε:Αν κάνω appreciation thread για τον εαυτό μου, λες να είναι πολύ mainstream Neutral Neutral  ?
Κοίτα, είναι ακόμη σε φάση beta οπότε προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις  Razz

cgakis έγραψε:sanguinius ξερολιους προσβολιους πιτσιρικιους καμια μερα θα φαει τιποτα γερες απο κανεναν in real life και θα του κοπουν ολα
Είχαμε τόσα κοινά και τόσο καιρό κρατούσαμε μια ανούσια βεντέτα??? Embarassed
Οι 2 καθυστερημένοι του forum ενώθηκαν,ω ρε γλέντια που έχω να κάνω
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 9:23 am

Sanguinius έγραψε:
xiale έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Ypu miss the point

not really ...

αλλο το τρολάρω και άλλο το βρίζομαι σαν λιμενεργάτης ...
Φυσικά και έχει διαφορά.Το θέμα όμως είναι το εξής,δεν ξεκατινιάζομαι,εκτός κι αν ο άλλος το αξίζει,όπως επίσης και το κράξιμο

@xiale
τι θες και μπλέκεις? it's good to be me, sanguinious the genious!

Καμαρώστε εγωπάθεια το νιάνιαρο.
Καλά σε λέω Στέλλα Μπεζαντάκου. Ψωνάρα!

Και μη συγχύζεσαι γιατί ypu miss the koumpia sto plhktrologio

Sanguinius έγραψε:Οι 2 καθυστερημένοι του forum ενώθηκαν,ω ρε γλέντια που έχω να κάνω
Don't worry, no one can beat the king...

Sanguinius Appreciation Society !!! 2vj2agj
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 9:30 am

Arxiereas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
xiale έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Ypu miss the point

not really ...

αλλο το τρολάρω και άλλο το βρίζομαι σαν λιμενεργάτης ...
Φυσικά και έχει διαφορά.Το θέμα όμως είναι το εξής,δεν ξεκατινιάζομαι,εκτός κι αν ο άλλος το αξίζει,όπως επίσης και το κράξιμο

@xiale
τι θες και μπλέκεις? it's good to be me, sanguinious the genious!

Καμαρώστε εγωπάθεια το νιάνιαρο.
Καλά σε λέω Στέλλα Μπεζαντάκου. Ψωνάρα!

Και μη συγχύζεσαι γιατί ypu miss the koumpia sto plhktrologio

Sanguinius έγραψε:Οι 2 καθυστερημένοι του forum ενώθηκαν,ω ρε γλέντια που έχω να κάνω
Don't worry, no one can beat the king...

Sanguinius Appreciation Society !!! 2vj2agj
Εγωπάθεια;Όχι απλά ξεκατανιάζομαι με κάποιον που αξίζει,εσύ και είσαι εντελώς ηλίθιος,μόνο να σε δουλεύω σου αξίζει,γιατί να κάθομαι να σε βρίζω.Δεν έχει νόημα.Ναι σορρυ για το σαρδάμ,αλλά κοιτάω στο άλλο monitor το stream του gregoraki.Θα συμφωνήσω κανείς δεν μπορεί να κερδίσει τους 2 σας σε μαλακία και ηλιθιότητα,είστε αστείρευτες πηγές.BTW αγαπητή Άντζελα,μην μιλάς περί ψώνιου,είναι ειρωνεία το δίχως άλλο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Αυγ 26, 2014 9:35 am

Sanguinius έγραψε:
Δεν χρειάζεται μνημείο για το μεγαλείο μου,βασικά αυτό λειτουργεί εναντίων σου και συνεχίζεις να αποφεύγεις την ερώτησή μου.Φυσικά και δεν μπορείς να ανταλλάξεις κουβέντα μαζί μου,γιατί είσαι πολύ ηλίθιος για αυτό>Τώρα το ποιος είναι καρπαζοεισπράκτορας φαίνεται από το thread στο άλλο forum που μόλις έγινες ρόμπα με το benchmark,την έκανες με ελαφρά πηδματάκια
Sang Ui Nie μέγα πολεμιστή εκ Japan. Τι ΔΕΝ καταλαβαίνεις?
Δεν είμαστε εδώ για να μιλήσουμε σοβαρά. ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙΣ να μιλήσουμε σοβαρά.
ΔΕΝ θέλουμε να μιλήσουμε σοβαρά σ'αυτό το ιερό thread ΜΝΗΜΕΙΟ του Great Masturbator που μπορεί να ζωγράφισε ο Νταλί αλλά ζωντάνεψες εσύ, προσωποποίηση του κάθε 16χρονου (ΜΕ τα καυλόσπυρα)

Θα πεταχτείς σαν σφηνόπ.τσα να πεις την υπέρτατη βλακεία και θα χαλάσει όλο αυτό το γιορτινό κλίμα. Αμαρτία είναι!
Κράτα το έτσι, βρίσε, κατηγόρησε, πέτα λάσπη να γουστάρουμε! ΔΕΝ μιλάμε σοβαρά πλέον με ασόβαρα παιδάκια
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 9:44 am

Arxiereas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Δεν χρειάζεται μνημείο για το μεγαλείο μου,βασικά αυτό λειτουργεί εναντίων σου και συνεχίζεις να αποφεύγεις την ερώτησή μου.Φυσικά και δεν μπορείς να ανταλλάξεις κουβέντα μαζί μου,γιατί είσαι πολύ ηλίθιος για αυτό>Τώρα το ποιος είναι καρπαζοεισπράκτορας φαίνεται από το thread στο άλλο forum που μόλις έγινες ρόμπα με το benchmark,την έκανες με ελαφρά πηδματάκια
Sang Ui Nie μέγα πολεμιστή εκ Japan. Τι ΔΕΝ καταλαβαίνεις?
Δεν είμαστε εδώ για να μιλήσουμε σοβαρά. ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙΣ να μιλήσουμε σοβαρά.
ΔΕΝ θέλουμε να μιλήσουμε σοβαρά σ'αυτό το ιερό thread ΜΝΗΜΕΙΟ του Great Masturbator που μπορεί να ζωγράφισε ο Νταλί αλλά ζωντάνεψες εσύ, προσωποποίηση του κάθε 16χρονου (ΜΕ τα καυλόσπυρα)

Θα πεταχτείς σαν σφηνόπ.τσα να πεις την υπέρτατη βλακεία και θα χαλάσει όλο αυτό το γιορτινό κλίμα. Αμαρτία είναι!
Κράτα το έτσι, βρίσε, κατηγόρησε, πέτα λάσπη να γουστάρουμε! ΔΕΝ μιλάμε σοβαρά πλέον με ασόβαρα παιδάκια
16;not even close.Φυσικά δεν μπορείς να μιλήσεις σοβαρά,γιατί είσαι ηλίθιος,επιπλέον δεν πετάω λάσπη,εσύ την ρίχνεις στον εαυτό σου με τις πράξεις σου,ακόμα κάνεις την κότα και δεν απαντάς στην ερώτησή μου.Επίσης πανίβλακα ψάξε τις πηγές σου για τον sanguinius και όντως είναι μεγάλο μνημείο του Αυνάν,είσαι ο μέγιστος μαλάκαρος του forum,ξεπρνάς τους πάντες με διαφορά,σε όποιο forum και να γράψεις,γίνεσαι ρόμπα,σε τρολαρουν όλοι,όλοι όμως.BTW όταν ήσουν 16 ήσουν τίγκα στα καυλόσπυρα ε;Σε απέρριπταν τα κοριτσάκια της ηλικίας σου και μετά,έλιωνες στην μαλακία και τσουπ περισσότερα σπυριά και πάει λέγοντας.Τέλος όπως είπα,μιλάω σοβαρά με όσους έχουν την απαραίτητη νοημοσύνη ή όποιος χρειάζεται βοήθεια σε κάποιο θέμα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από cgakis Τρι Αυγ 26, 2014 9:54 am

Sanguinius Appreciation Society !!! Jg76fm

ενω εσυ οταν εισουν 16 προσπαθουσες να κανεις πλουσια ολα τα μπουρδελα αλλα ουτε στα κοκκινα φαναρια δεν σε θελανε
TRAGIC
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 9:59 am

cgakis έγραψε:Sanguinius Appreciation Society !!! Jg76fm

ενω εσυ οταν εισουν 16 προσπαθουσες να κανεις πλουσια ολα τα μπουρδελα αλλα ουτε στα κοκκινα φαναρια δεν σε θελανε
TRAGIC
Μιλάς εκ πείρας πάλι;Τόσο σκληρή ήταν η ζωή σου;wtf.Για να πω την αλήθεια,στα 16 μου το τελευταίο που με ένοιαζε ήταν τα γκομενιλίκια.Δεν είχα σχέση με το άθλημα,ούτε για αστείο,τότε με ενδιέφερε η μπάλα η κιθάρες μου,τα pc ε και γενικά διάφορα επιστημονικά,μετά τα 18 άρχισα σιγά σιγά να ενδιαφέρομαι για τον ποδόγυρο.αλλά και πάλι όχι σπουδαία πράγματα.Αν με ρωτήσεις αν προτιμώ να γαμήσω ή να παίξω μισή ώρα κιθάρα θα σου πω το δεύτερο κι αυτό ισχύει για όλα τα υπόλοιπα ενδιαφέροντά μου,με διασκεδάζουν-ψυχαγωγούν περισσότερο από τα γκομενιλίκια και τα γαμήσια
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Τρι Αυγ 26, 2014 10:01 am

Λοιπον μικροί ...

ΤΟ όνομα είναι απο το Warhammer και είναι ο primarch των Blood angels.
http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Sanguinius#.U_zJM2M0ftw

Συνεχίστε το ξεκατίνιασμα ελευθερα
For The Emperor and Sanguinius !!!
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης