Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Sanguinius Appreciation Society !!!

+8
Admin
taramas
MementoM0ri
xiale
cgakis
Sanguinius
imperiumgraecum
Arxiereas
12 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Πεμ Οκτ 02, 2014 5:17 am

Το ποιος είναι ηλίθιος ΚΑΙ άξεστος το βλέπει ο καθένας που θέλει να παρακολουθήσει ένα θέμα και υποχρεούται να διαβάζει τις υστερίες σου, τριτοκοσμική γαϊδαροκουράδα.

Το ότι βρίσκεσαι στο ιντερνετ δε σημαίνει ότι η στοιχειώδης ευγένεια αποκλείεται από τις συζητήσεις. Σε στάβλο μεγάλωσες, το καταλάβαμε, δεν είναι ανάγκη να γκαρίζεις όπου σταθείς κι όπου βρεθείς.

Τουλάχιστον έχω -ακόμα- μια θέση στο σύστημα, εσύ να δούμε μέχρι πότε θα είσαι το παράσιτο
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 5:20 am

Arxiereas έγραψε:Το ποιος είναι ηλίθιος ΚΑΙ άξεστος το βλέπει ο καθένας που θέλει να παρακολουθήσει ένα θέμα και υποχρεούται να διαβάζει τις υστερίες σου, τριτοκοσμική γαϊδαροκουράδα.

Το ότι βρίσκεσαι στο ιντερνετ δε σημαίνει ότι η στοιχειώδης ευγένεια αποκλείεται από τις συζητήσεις. Σε στάβλο μεγάλωσες, το καταλάβαμε, δεν είναι ανάγκη να γκαρίζεις όπου σταθείς κι όπου βρεθείς.

Τουλάχιστον έχω -ακόμα- μια θέση στο σύστημα, εσύ να δούμε μέχρι πότε θα είσαι το παράσιτο
Ε φυσικά το αφήνω,αφού δείχνεις σε όλους,πόσο ηλίθιος και άξεστος είσαι και ναι έχεις θέση στο σύστημα για αυτό είσαι και ηλίθιος άλλωστε,όλοι οι ηλίθιοι έχουν θέση σε ένα σύστημα.Όσον αφορά το θέμα του internet,μην το πιάνεις δεν είναι για το δικό σου διανοητικό επίπεδο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Πεμ Οκτ 02, 2014 5:25 am

Επειδή προφανώς έχεις μαύρα μεσάνυχτα από πάσης φύσεως συστήματα δε θα μπω στον κόπο να αποδείξω ότι ζεις σε μονοδιάστατο σύστημα δικής σου αποκλειστικότητας διαστημόβλαχε

no offense on vlachs
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 5:30 am

Arxiereas έγραψε:Επειδή προφανώς έχεις μαύρα μεσάνυχτα από πάσης φύσεως συστήματα δε θα μπω στον κόπο να αποδείξω ότι ζεις σε μονοδιάστατο σύστημα δικής σου αποκλειστικότητας διαστημόβλαχε

no offense on vlachs
Δηλώνεις δημόσια πως ανήκεις σε ένα σύστημα και μετά λες σε εμένα πως δεν έχω ιδέα από πάσης φύσεως συστήματα.Καταλαβαίνεις πως αναιρείς ολομόναχος τον εαυτό σου έτσι;Προφανώς και δεν το καταλαβαίνεις για αυτό και είσαι ηλίθιος
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Πεμ Οκτ 02, 2014 5:41 am

δεν παίζει να είσαι τόσο βλάκας
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 5:47 am

Arxiereas έγραψε:δεν παίζει να είσαι τόσο βλάκας
Αυτό λέω κι εγώ,δεν μπορεί να είσαι τόσο ηλίθιος ώστε να αναιρείς τον εαυτό σου,πριν γράψεις κάτι να το σκέφτεσαι ειλικρινά,δεν μπορεί να παραδέχεσαι περιχαρής πως ανήκεις σε σύστημα και μετά να γυρνάς και να μου λες πως έχω μαύρα μεσάνυχτα.Αν είχες την παραμικρή ιδέα πως λειτουργεί ένα σύστημα,στην συγκεκριμένη περίπτωση κοινωνικό,δεν θα ήθελες με καμία Παναγία να είσαι απλά ένα μέρος του,αν είχες ιδέα φυσικά,αλλά δεν έχεις,οπότε αρχίζεις τις ημιμαθείς μαλακίες σου και στο τέλος καταλήγεις αν αναιρείς τον εαυτό σου,όπως κάνεις πάντα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Πεμ Οκτ 02, 2014 6:32 am

Έχεις κάνει burnout τον εγκέφαλο σου με ντραγκστερολάστιχο λέμε. Απλά Ελληνικά for dummies:

Για υπολογιστικά συστήματα έδειξες δίπλα ότι έχεις μαύρα μεσάνυχτα.

Στα κοινωνικά συστήματα (η κοινωνία αυτή που λέγεται unregulated wot gr) έχεις δείξει ότι η θέση σου είναι στο υποσύστημα των σκουπιδιών με τις βρωμιές που αμολάς εδώ κι εκεί

Το ότι εγώ ανήκω κάπου δε σημαίνει ότι εσύ το (ανα)γνωρίζεις (προφανώς όχι αφού το αρνείσαι) ούτε αναιρεί το προαναφερθέν γεγονός πως δεν επίσης δεν γνωρίζεις για κάποια άλλα συστήματα.

Επίσης προφανές ότι έχεις συνδέσει την έννοια του συστήματος με κάτι φτου-κακα-μακρυα-απο-εμενα, πράγμα που δείχνει πόσο σφηνωμένο είναι το βλήμα που σε χτύπησε

Εξακολουθείς φυσικά να πιστεύεις ότι αναιρώ αυτά που λέω αλλά επιμένω. Είσαι στόκος
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 6:51 am

Arxiereas έγραψε:Έχεις κάνει burnout τον εγκέφαλο σου με ντραγκστερολάστιχο λέμε. Απλά Ελληνικά for dummies:

Για υπολογιστικά συστήματα έδειξες δίπλα ότι έχεις μαύρα μεσάνυχτα.

Στα κοινωνικά συστήματα (η κοινωνία αυτή που λέγεται unregulated wot gr) έχεις δείξει ότι η θέση σου είναι στο υποσύστημα των σκουπιδιών με τις βρωμιές που αμολάς εδώ κι εκεί

Το ότι εγώ ανήκω κάπου δε σημαίνει ότι εσύ το (ανα)γνωρίζεις (προφανώς όχι αφού το αρνείσαι) ούτε αναιρεί το προαναφερθέν γεγονός πως δεν επίσης δεν γνωρίζεις για κάποια άλλα συστήματα.

Επίσης προφανές ότι έχεις συνδέσει την έννοια του συστήματος με κάτι φτου-κακα-μακρυα-απο-εμενα, πράγμα που δείχνει πόσο σφηνωμένο είναι το βλήμα που σε χτύπησε

Εξακολουθείς φυσικά να πιστεύεις ότι αναιρώ αυτά που λέω αλλά επιμένω. Είσαι στόκος
Άσε τα υπολογιστικά συστήματα,τα χεις κάνει σκατά όπου και να γράψεις.Δεύτερον ηλίθιε,στο γράφω με κεφαλαία για να το καταλάβεις,ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ,άρα αφού δηλώνεις πως είσαι απλός μέλος,δηλώνεις την άγνοια σου για τα συστήματα,άρα αναιρείς τον εαυτό σου και μετά λες πως εγώ δεν έχω ιδέα ΛΟΛ.Δεύτερον βλήμα στο internet δεν υπάρχει κανένα κοινωνικό σύστημα η ύπαρξή του είναι αδύνατη,γεγονός που υποδηλώνει ΞΑΝΑ πως δεν κατέχεις τίποτα για τις θεωρίες των κοινωνικών συστημάτων,γιατί πολύ απλά αν ήξερες κάτι για τα κοινωνικά συστήματα,θα ήξερες και ποιοι είναι οι παράγοντες που δημιουργούν ένα και κανένας παράγοντας δεν ικανοποιείται μέσα στο internet.Τρίτον αν επίσης ήξερες κάτι για τα κοινωνικά συστήματα δεν θα ήθελες ούτε να είσαι απλός ένα μέλος,αλλά ούτε και να είσαι στην απ' έξω,το ίδιο ισχύει και στα οικονομικά και πολιτικά συστήματα,άρα με το να δηλώνεις πως εγώ θέτω τον εαυτό μου εκτός συστήματος δείχνεις για τρίτη φορά την άγνοια σου στα συστήματα.Με λίγα λίγια αναιρείς τον εαυτό σου,γράφεις ημιμαθείς μαλακίες και με διασκεδάζεις αφάνταστα γιατί η ηλιθιότητά σου ξεπερνάει κάθε προηγούμενο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Πεμ Οκτ 02, 2014 6:55 am

Sanguinius έγραψε:
Άσε τα υπολογιστικά συστήματα,τα χεις κάνει σκατά όπου και να γράψεις.Δεύτερον ηλίθιε,στο γράφω με κεφαλαία  για να το καταλάβεις,ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ,άρα αφού δηλώνεις πως είσαι απλός μέλος,δηλώνεις την άγνοια σου για τα συστήματα,άρα αναιρείς τον εαυτό σου και μετά λες πως εγώ δεν έχω ιδέα ΛΟΛ.Δεύτερον βλήμα στο internet δεν υπάρχει κανένα κοινωνικό σύστημα η ύπαρξή του είναι αδύνατη,γεγονός που υποδηλώνει ΞΑΝΑ πως δεν κατέχεις τίποτα για τις θεωρίες των κοινωνικών συστημάτων,γιατί πολύ απλά αν ήξερες κάτι για τα κοινωνικά συστήματα,θα ήξερες και ποιοι είναι οι παράγοντες που δημιουργούν ένα και κανένας παράγοντας δεν ικανοποιείται μέσα στο internet.Τρίτον αν επίσης ήξερες κάτι για τα κοινωνικά συστήματα δεν θα ήθελες ούτε να είσαι απλός ένα μέλος,αλλά ούτε και να είσαι στην απ' έξω,το ίδιο ισχύει και στα οικονομικά και πολιτικά συστήματα,άρα με το να δηλώνεις πως εγώ θέτω τον εαυτό μου εκτός συστήματος δείχνεις για τρίτη φορά την άγνοια σου στα συστήματα.Με λίγα λίγια αναιρείς τον εαυτό σου,γράφεις ημιμαθείς μαλακίες και με διασκεδάζεις αφάνταστα γιατί η ηλιθιότητά σου ξεπερνάει κάθε προηγούμενο

AYTA ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΚΟΒΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 6:58 am

Arxiereas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Άσε τα υπολογιστικά συστήματα,τα χεις κάνει σκατά όπου και να γράψεις.Δεύτερον ηλίθιε,στο γράφω με κεφαλαία  για να το καταλάβεις,ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ,άρα αφού δηλώνεις πως είσαι απλός μέλος,δηλώνεις την άγνοια σου για τα συστήματα,άρα αναιρείς τον εαυτό σου και μετά λες πως εγώ δεν έχω ιδέα ΛΟΛ.Δεύτερον βλήμα στο internet δεν υπάρχει κανένα κοινωνικό σύστημα η ύπαρξή του είναι αδύνατη,γεγονός που υποδηλώνει ΞΑΝΑ πως δεν κατέχεις τίποτα για τις θεωρίες των κοινωνικών συστημάτων,γιατί πολύ απλά αν ήξερες κάτι για τα κοινωνικά συστήματα,θα ήξερες και ποιοι είναι οι παράγοντες που δημιουργούν ένα και κανένας παράγοντας δεν ικανοποιείται μέσα στο internet.Τρίτον αν επίσης ήξερες κάτι για τα κοινωνικά συστήματα δεν θα ήθελες ούτε να είσαι απλός ένα μέλος,αλλά ούτε και να είσαι στην απ' έξω,το ίδιο ισχύει και στα οικονομικά και πολιτικά συστήματα,άρα με το να δηλώνεις πως εγώ θέτω τον εαυτό μου εκτός συστήματος δείχνεις για τρίτη φορά την άγνοια σου στα συστήματα.Με λίγα λίγια αναιρείς τον εαυτό σου,γράφεις ημιμαθείς μαλακίες και με διασκεδάζεις αφάνταστα γιατί η ηλιθιότητά σου ξεπερνάει κάθε προηγούμενο

AYTA ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΚΟΒΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ
Ναι ξέρω πονάει όταν σε κάνουν ρόμπα,πήγαινε τώρα να διαβάσεις κάτι για τα συστήματα,μπορώ να σου προτείνω και βιβλιογραφία αν ενδιαφέρεσαι πραγματικά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Πεμ Οκτ 02, 2014 7:06 am

Ούτε ξυστά δεν πέρασες πιτσιρίκο.

Το να θεωρείς τόσο κακό να συνυπάρξεις με τους υπόλοιπους πολιτισμένα σε ένα σύστημα (συγνώμη Dr Malakopitoura, κυβερνοχώρο) που αποτελείται από ένα σύνολο μελών και διέπεται από στοιχειώδεις κανόνες, δεν σε κάνει ούτε έξυπνο ούτε μάγκα. Κομπλεξικός είσαι.
Ήξερα ότι το bullying στα σχολεία βρίσκεται σε έξαρση αλλά ότι έπεφτε και τόση φάπα με αυτές τις συνέπειες τώρα το καταλαβαίνω.
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 7:13 am

Arxiereas έγραψε:Ούτε ξυστά δεν πέρασες πιτσιρίκο.

Το να θεωρείς τόσο κακό να συνυπάρξεις με τους υπόλοιπους πολιτισμένα σε ένα σύστημα (συγνώμη Dr Malakopitoura, κυβερνοχώρο) που αποτελείται από ένα σύνολο μελών και διέπεται από στοιχειώδεις κανόνες, δεν σε κάνει ούτε έξυπνο ούτε μάγκα. Κομπλεξικός είσαι.
Ήξερα ότι το bullying στα σχολεία βρίσκεται σε έξαρση αλλά ότι έπεφτε και τόση φάπα με αυτές τις συνέπειες τώρα το καταλαβαίνω.
Είπα εγώ πουθενά πως θεωρώ κακό να ανήκω σε ένα σύστημα;Άντε πάλι τα ίδια,στο internet,δεν υπάρχει κανένα σύστημα,πέρα από οικονομικό.Το internet δεν πληρεί καμία προϋπόθεση,πέρα από την συμμετοχή ατόμων,για να υπάρξει κάποιο κοινωνικό σύστημα,όσον αφορά τις αρχές και τους κανόνες,δεν υπάρχει η ανώτερη αρχή για να τους επιβάλει,πέρα από κάποια βασικά,ξες απειλές,προσωπικά δεδομένα και τα λοιπά,αλλά και πάλι η επιβολή της ανώτατης αρχής είναι αμφίβολη.Θα στο προτείνω άλλη μια φορά,πριν μιλήσεις,ΜΑΘΕ.Αν ενδιαφέρεσαι πραγματικά όμως για τα κοινωνικά συστήματα μπορώ να σου προτείνω βιβλιογραφία
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Πεμ Οκτ 02, 2014 9:59 am

Ο καραγιάννης το βιολί του..
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Οκτ 02, 2014 10:02 am

Arxiereas έγραψε:Ο καραγιάννης το βιολί του..

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 AnneSophie+Mutter++Herbert+Von+Karajan+AnneSophieMutterHerbertVonKara
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 10:06 am

Arxiereas έγραψε:Ο καραγιάννης το βιολί του..
Αναρωτιέμαι αν ξέρεις τι είναι το βιολί αλλά πεοσπάντνων
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Πεμ Οκτ 02, 2014 10:21 am

έτσι, το κορίτσι με το βιολί..

typical sanguinius, βιολί και πέος στην ίδια πρόταση..

Πάλι μπέρδεψε το δοξάρι με το παπάρι η λούγκρα
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 10:29 am

Arxiereas έγραψε:έτσι, το κορίτσι με το βιολί..

typical sanguinius, βιολί και πέος στην ίδια πρόταση..

Πάλι μπέρδεψε το δοξάρι με το παπάρι η λούγκρα
Ναι ξέχασα,είσαι ηλίθιος και δεν κατέχεις ούτε τα λογοπαίγνια
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Πεμ Οκτ 02, 2014 3:51 pm

Sanguinius έγραψε:
Αναρωτιέμαι αν ξέρεις τι είναι το βιολί αλλά πεοσπάντνων
Arxiereas έγραψε:έτσι, το κορίτσι με το βιολί..

typical sanguinius, βιολί και πέος στην ίδια πρόταση..

Πάλι μπέρδεψε το δοξάρι με το παπάρι η λούγκρα
Sanguinius έγραψε:Ναι ξέχασα,είσαι ηλίθιος και δεν κατέχεις ούτε τα λογοπαίγνια

oh my distorted smile... πάλι ξεφάντωσα...

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 29c2b9w


το πεοσπαντνων είναι λογοπαίγνιο μωρή υγρασία? Στα κλίνγκον μήπως? Πάλι αυτογκόλ νουμπά

μετά βάζε και καμιά λεζάντα "εδώ γελάμε" γιατί τόσο υποβαθμισμένη αίσθηση του χαζογκομενίστικου χιούμορ σου δεν έχω αλλά μην ανησυχείς, ούτως ή άλλως γελάω με την πάρτη σου για πολλά άλλα
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 4:10 pm

Arxiereas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Αναρωτιέμαι αν ξέρεις τι είναι το βιολί αλλά πεοσπάντνων
Arxiereas έγραψε:έτσι, το κορίτσι με το βιολί..

typical sanguinius, βιολί και πέος στην ίδια πρόταση..

Πάλι μπέρδεψε το δοξάρι με το παπάρι η λούγκρα
Sanguinius έγραψε:Ναι ξέχασα,είσαι ηλίθιος και δεν κατέχεις ούτε τα λογοπαίγνια

oh my distorted smile... πάλι ξεφάντωσα...

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 29c2b9w


το πεοσπαντνων είναι λογοπαίγνιο μωρή υγρασία? Στα κλίνγκον μήπως? Πάλι αυτογκόλ νουμπά

μετά βάζε και καμιά λεζάντα "εδώ γελάμε" γιατί τόσο υποβαθμισμένη αίσθηση του χαζογκομενίστικου χιούμορ σου δεν έχω αλλά μην ανησυχείς, ούτως ή άλλως γελάω με την πάρτη σου για πολλά άλλα
Ναι και δεν μου φαίνεται περίεργο που δεν το καταλάβεις,είπαμε είσαι ηλίθιος.Ναι το ξέρω,ρίχνω πολύ γέλιο με τα χάλια σου.Επιπλέον δεν νομίζω πως κάνω χιούμορ,εγώ σου δίνω τον ρυθμό και συ χορεύεις.Μπορώ να σου δώσω και hint αν θες για τις άλλες 2 λέξεις στο λογοπαίγνιο,αφορά την Αμφίπολη για την οποία μας έχουν πρήξει
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Παρ Οκτ 03, 2014 5:11 am

Sanguinius έγραψε: δεν νομίζω πως κάνω χιούμορ

Ούτε αυτή έκανε ποτέ χιούμορ, αλλά είναι για γέλια

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 34ik115



Πόσα κοινά έχεις με τα εθνικά μας σούργελα...
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Οκτ 03, 2014 5:47 am

Arxiereas έγραψε:
Sanguinius έγραψε: δεν νομίζω πως κάνω χιούμορ

Ούτε αυτή έκανε ποτέ χιούμορ, αλλά είναι για γέλια

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 34ik115



Πόσα κοινά έχεις με τα εθνικά μας σούργελα...
Who the fuck is she?Πάω στοίχημα πως ακόμα δεν βρήκες τις άλλες 2 λέξεις έτσι;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Παρ Οκτ 03, 2014 11:27 pm

αμαν ρε μλκ σε γυάλα ζεις?
Ελένη Λουκά, πρωταγωνίστρια πολλών video στο radio αρβύλα.



Αμφίκωλη κι έτσι? Για make my day..
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Οκτ 04, 2014 3:51 am

Arxiereas έγραψε:αμαν ρε μλκ σε γυάλα ζεις?
Ελένη Λουκά, πρωταγωνίστρια πολλών video στο radio αρβύλα.



Αμφίκωλη κι έτσι? Για make my day..
Δεν ασχολούμαι με τέτοιες μαλακίες.Α να μπράβο Αμφίκωλη
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης