Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

+11
heeroyuy
MementoM0ri
Admin
xiale
Gregorakis
Dolofonos
marita89
Sanguinius
cgakis
Perseas
Kostis_Larsson
15 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 7 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από MementoM0ri Σαβ Ιουλ 26, 2014 3:28 pm

marita89 έγραψε:@memento δεν νομιζω οτι εννοει τον δολοφονο ρε  Smile 

Οποιον και να εννοει ο dolofonos πρεπει να την πληρωσει.
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 7 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από heeroyuy Κυρ Ιουλ 27, 2014 9:10 am

MementoM0ri έγραψε:
marita89 έγραψε:@memento δεν νομιζω οτι εννοει τον δολοφονο ρε  Smile 

Οποιον και να εννοει ο dolofonos πρεπει να την πληρωσει.

Μπα δεν εννοεί τον δολοφόνο αλλά μάλλον έχει ξεχάσει ότι είναι και αυτός μέσα στους Κενταύρους.
Αν κάποιος κάτσει και δει απο που και που πήγανε οι περισσότεροι θα καταλάβει, γιατί οι πραγματικοί κένταυροι είμαστε λίγοι Smile
κατηγορία 1: 
Cgakis έχει αλλάξει 2-3 clan σε όλες αρχηγός (οι ψηφοφορίες περιττές και εγώ να δηλώσω υποψηφιότητα στην GBOA-WT θα βγάινω αρχηγός για τα επόμενα 20 χρόνια.)
taramas έχει αλλάξει 3-4 ομάδες πάντα αρχηγός.

Κατηγορία 2: οι μακροχρόνιοι κένταυροι Smile 2 χρόνια και κάτι ψιλά???
Dolofons  Hard-PNX
DocMustang  GBOA
Εγώ GBOA , GBOA-WT

ίσως ο starxidistis και ο giannis71 (αλλά έχουν παρατήσει)

Αυτό που θέλω να πω είναι απλό. επειδή αυτή η λέξη εμφανίζετε συχνά θα πρέπει να ξέρουμε και τι σημαίνει... Και όσο και να το αρνηθούν αυτοί που είναι στην λίστα η αλήθεια είναι αυτή. Οι υπόλοιποι Έλληνες αρχηγοί-υπαρχηγοί είναι καινούριοι ή δεν ακούγονται συχνά. 
Μπορεί ο καθένας να γράψει ότι θέλει απο το ότι εκλέχθηκε(γελοίο όταν έχεις 20-30 "πιστούς" μαζί σου) ως και ότι λέω ψέματα αλλά στα πολύ ωραία site που υπάρχουν για τις ομάδες η αλήθεια φαίνεται.

Υ.Σ: Αν ξέχασα κάποιον sry ας μου το πει να τον βάλω στην λίστα.
Υ.Σ2:Laska bravo ! ωραία ξήγα. Να σου πω την αλήθεια με κάποια δεν συμφωνώ αλλά αυτά είναι απόψεις του καθενός. BTW αυτοί που είναι σε ξένες ομάδες δεν πιστεύω ότι είναι για το gold αλλά γιατί τους αρέσει και γλυτόσαν και από την Ελληνική νεοτροπία. Σαν recruiter όταν είμουν είχα μιλήσει με αρκετούς παίκτες ελεύθερους(χωρίς clan) και όταν τους ρώτησα για να μπουν στη GBOA η απάντηση τους ήταν "με Ελληνες δεν ξαναμπαίνω" ή "με αυτα που είδα σε Ελληνικο CLAN ποτε ξανα" και δεν τους αδικώ γιατί τελικά απ ότι φαίνεται η χειρότερη φάρα είμαστε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την heeroyuy στις Κυρ Ιουλ 27, 2014 12:52 pm, 1 φορά

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 7 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από MementoM0ri Κυρ Ιουλ 27, 2014 12:19 pm

@Χιρο
+1
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 7 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Κυρ Ιουλ 27, 2014 4:02 pm

χμμμ δεν ξερω αν εχει δικιο ο χηρος παντως αν ημανε αρχηγος(lol ποτες) σε clan που δεν παει καλα(ειδικα αν εχει προτεραιοτητα τα clan wars)θα ειχα φυγει να μπει αλλος.Για να ειναι αρχηγοι αυτοι που γραφει λογικα το clan ειναι ευχαριστημενο.Και εγω δεν ηθελα ξανα ελληνικο clan μεχρι που ακουσα αυτο για την pnx(σαν concept μου αρεσει γιατι ετσι λειτουργουν και τα μεγαλα clan) και clan wars.Ο καθενας κανει οτι θελει μωρε,αυτο που με στεναχωρει ειναι η εχθρα που υπαρχει στα ελληνικα clan,λες και ειμαστε αντιπαλοι στα clan wars καθε μερα..κλαιν.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 7 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Λαδοπόντικας Δευ Ιουλ 28, 2014 12:00 am

marita89 έγραψε:χμμμ δεν ξερω αν εχει δικιο ο χηρος παντως αν ημανε αρχηγος(lol ποτες) σε clan που δεν παει καλα(ειδικα αν εχει προτεραιοτητα τα clan wars)θα ειχα φυγει να μπει αλλος.Για να ειναι αρχηγοι αυτοι που γραφει λογικα το clan ειναι ευχαριστημενο.Και εγω δεν ηθελα ξανα ελληνικο clan μεχρι που ακουσα αυτο για την pnx(σαν concept μου αρεσει γιατι ετσι λειτουργουν και τα μεγαλα clan) και clan wars.Ο καθενας κανει οτι θελει μωρε,αυτο που με στεναχωρει ειναι η εχθρα που υπαρχει στα ελληνικα clan,λες και ειμαστε αντιπαλοι στα clan wars καθε μερα..κλαιν.

Αλλάζει η νοοτροπία του Ελληνα?Απαπαπα ποτέ.Από αρχαιοτάτων χρόνων.Μονομαχίες και εμφύλιοι για μια καρέκλα.

Λαδοπόντικας

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 7 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Gregorakis Δευ Ιουλ 28, 2014 12:27 am

... έρχεται το 9.2 και μαζί του το clan stronghold ... εκεί να δούμε !!!
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 7 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Ιουλ 28, 2014 10:37 am

Στρόνκχολντ φορ δε γουΐν
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης