Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

+11
heeroyuy
MementoM0ri
Admin
xiale
Gregorakis
Dolofonos
marita89
Sanguinius
cgakis
Perseas
Kostis_Larsson
15 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Παρ Ιουλ 25, 2014 7:02 am

sisifos έγραψε:@marita

"Unregulated συζήτηση.

Ο καθένας φέρει την ευθύνη των λόγων του.

Οτιδήποτε παράνομο θα διαγράφετε χωρίς πολλά πολλά.

Σε περίπτωση παράνομης ενέργειας (π.χ. εξύβριση) και εφόσον ζητηθεί όλα τα διαθέσιμα στοιχεία (emails, ip, μηνύματα) θα παραδίδονται στις αρμόδιες αρχές.
"

Οι παραπάνω είναι οι κανόνες αυτου εδώ του φόρουμ. Θεωρείς ότι σε καλύπτουν σαν μέλος που του αρέσει η ελευθερία του λόγου?
Μα και βεβαια!Απολυτα λογικοι και δικαιοι κανονες,οπως ισχυουν και στην κοινωνια,οποιος και να εισαι,γραφεις και συμπεριφερεσαι οπως θελεις μεσα στο πλαισιο του νομου.Δεν στερειται κανεις το δικαιωμα εκφρασης(ουτε επιλεκτικα),μιλαει για οτι θελει αυτος,clans,διπλωματια,σποντες,κουτσομπολιο οτι θελει ανεξαρτητα απο την ιδιοτητα του ως μελος clan η οχι.Λιγα και απλα,ναι εμενα με καλυπτουν σισιφε οσο δεν με βριζει καποιος,ας με τρολλαρουν ας κανουν οτι θελουν,ας με παρεξηγησουν αλλα δεν γινεται να με βριζουν,να με απειλουν και να εχω κ εναν mod ο οποιος δεν με προστατευει(παλι το παραπονο μου  Razz ).Ειλικρινα εμενα με καλυπτουν ναι  Smile

Υ.Γ μολις ειδα οτι ο founder μας αποκαλει ψευτομαγκες και οτι γιναμε καπνος,γιαυτο δεν παμε μπροστα σαν Ελληνες γραφει..ο λογος που εγινε αυτο το φορουμ και ηρθα και εγω και αλλοι εδω ειναι αυτα που απαντησα στον σισιφο,οσο δεν υπαρχουν αυτα στο αλλο φορουμ δεν μπορω να ασχοληθω σοβαρα με το αλλο λογοκριμενο και αδικο προς εμενα(κατα τη γνωμη μου) φορουμ και οχι γιατι δεν εχω αρχιδια οπως γραφει,παντα ειχα τα αρχιδια να λεω τη γνωμη μου(μεχρι που αρχισα να τρωω ban για αυτο).Νομιζω αυτα που γραφω ειναι λογικα και δεν θελω να προκαλεσω κανεναν.Δεν παμε μπροστα σαν Ελληνες γιατι ο καθενας εκλαμβανεται εννοιες(οπως πχ ελευθερια λογου,εργασια,οδηγικη συμπεριφορα) οπως θελει και δεν αλλαζει γνωμη κανεις.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την marita89 στις Παρ Ιουλ 25, 2014 7:14 am, 1 φορά
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από heeroyuy Παρ Ιουλ 25, 2014 7:07 am

sisifos έγραψε:@marita

"Unregulated συζήτηση.

Ο καθένας φέρει την ευθύνη των λόγων του.

Οτιδήποτε παράνομο θα διαγράφετε χωρίς πολλά πολλά.

Σε περίπτωση παράνομης ενέργειας (π.χ. εξύβριση) και εφόσον ζητηθεί όλα τα διαθέσιμα στοιχεία (emails, ip, μηνύματα) θα παραδίδονται στις αρμόδιες αρχές.
"

Οι παραπάνω είναι οι κανόνες αυτου εδώ του φόρουμ. Θεωρείς ότι σε καλύπτουν σαν μέλος που του αρέσει η ελευθερία του λόγου?

Ναι είναι κομπλέ ρε....... καταρχάς τηρούνται άριστα και το φοβερό είναι ότι λες ότι θες. Όπως:
Ο xiale ειναι ενα φασιστοeiδή μουνόπανο με πούστικη συμπεριφορά και βρωμάει κιόλας. ή ακόμα καλύτερα ο sisifos τον παίρνει.

Γιατιί τα απο πάνω είναι κοινωνικά αποδεκτά παγκοσμίως.

Edit:
μόλις είδα το σχόλιο του marita και ήθελα να συμπληρώσω:
Μα και βεβαια!Απολυτα λογικοι και δικαιοι κανονες,οπως ισχυουν και στην κοινωνια γι αυτο και εγώ μπορώ να γράψω ότι ο marita είναι ενα mounopano fasistoides.


τραγική ειρωνεία εεεε ?? να λες άτομα που δεν ξέρεις ουτε real life αλλά ούτε και τους έχεις μιλήσιε ποτέ fasistoidi mounopana και poystides

Edit2: παρεπιπτόντος αυτά τα 30 άτομα κοντά είναι στρατιοτικοί, δάσκαλοι , καθηγητές πανεπιστημίου, άνεργοι , οικογενιάρχες αλλά όλοι ειναι fasistoidi moynopana.
εδώ φαίνεται το ήθος σας και η αγωγή σας κύριοι (ο θεός να σας κάνει κάποιους)

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Παρ Ιουλ 25, 2014 7:16 am

heeroyuy έγραψε:
sisifos έγραψε:@marita

"Unregulated συζήτηση.

Ο καθένας φέρει την ευθύνη των λόγων του.

Οτιδήποτε παράνομο θα διαγράφετε χωρίς πολλά πολλά.

Σε περίπτωση παράνομης ενέργειας (π.χ. εξύβριση) και εφόσον ζητηθεί όλα τα διαθέσιμα στοιχεία (emails, ip, μηνύματα) θα παραδίδονται στις αρμόδιες αρχές.
"

Οι παραπάνω είναι οι κανόνες αυτου εδώ του φόρουμ. Θεωρείς ότι σε καλύπτουν σαν μέλος που του αρέσει η ελευθερία του λόγου?

Ναι είναι κομπλέ ρε....... καταρχάς τηρούνται άριστα και το φοβερό είναι ότι λες ότι θες. Όπως:
Ο xiale ειναι ενα φασιστοeiδή μουνόπανο με πούστικη συμπεριφορά και βρωμάει κιόλας. ή ακόμα καλύτερα ο sisifos τον παίρνει.

Γιατιί τα απο πάνω είναι κοινωνικά αποδεκτά παγκοσμίως.

Edit:
μόλις είδα το σχόλιο του marita και ήθελα να συμπληρώσω:
Μα και βεβαια!Απολυτα λογικοι και δικαιοι κανονες,οπως ισχυουν και στην κοινωνια γι αυτο και εγώ μπορώ να γράψω ότι ο marita είναι ενα mounopano fasistoides.


τραγική ειρωνεία εεεε ?? να λες άτομα που δεν ξέρεις ουτε real life αλλά ούτε και τους έχεις μιλήσιε ποτέ fasistoidi mounopana και poystides
Δες τους κανονες και αν θεωρεις οτι σε προσβαλε καποιος κυνηγησε το,απολυτα λογικο οπως γινεται και στην κοινωνια  Smile 
εδω τα γραφει ωραια ο admin:

Ο καθένας φέρει την ευθύνη των λόγων του.

Οτιδήποτε παράνομο θα διαγράφετε χωρίς πολλά πολλά.

Σε περίπτωση παράνομης ενέργειας (π.χ. εξύβριση) και εφόσον ζητηθεί όλα τα διαθέσιμα στοιχεία (emails, ip, μηνύματα) θα παραδίδονται στις αρμόδιες αρχές.


Υ.Γ στο φορουμ που εισαι mod τωρα δεν με προστατευε κανεις απεναντι σε ταραμα και dim που με βριζανε,οταν ζητησα απο τον σισιφο βοηθεια μου εκανε ban γιατι εκανα προταση στον mod!(fuck logic).
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από heeroyuy Παρ Ιουλ 25, 2014 7:34 am

marita89 έγραψε:
heeroyuy έγραψε:
sisifos έγραψε:@marita

"Unregulated συζήτηση.

Ο καθένας φέρει την ευθύνη των λόγων του.

Οτιδήποτε παράνομο θα διαγράφετε χωρίς πολλά πολλά.

Σε περίπτωση παράνομης ενέργειας (π.χ. εξύβριση) και εφόσον ζητηθεί όλα τα διαθέσιμα στοιχεία (emails, ip, μηνύματα) θα παραδίδονται στις αρμόδιες αρχές.
"

Οι παραπάνω είναι οι κανόνες αυτου εδώ του φόρουμ. Θεωρείς ότι σε καλύπτουν σαν μέλος που του αρέσει η ελευθερία του λόγου?

Ναι είναι κομπλέ ρε....... καταρχάς τηρούνται άριστα και το φοβερό είναι ότι λες ότι θες. Όπως:
Ο xiale ειναι ενα φασιστοeiδή μουνόπανο με πούστικη συμπεριφορά και βρωμάει κιόλας. ή ακόμα καλύτερα ο sisifos τον παίρνει.

Γιατιί τα απο πάνω είναι κοινωνικά αποδεκτά παγκοσμίως.

Edit:
μόλις είδα το σχόλιο του marita και ήθελα να συμπληρώσω:
Μα και βεβαια!Απολυτα λογικοι και δικαιοι κανονες,οπως ισχυουν και στην κοινωνια γι αυτο και εγώ μπορώ να γράψω ότι ο marita είναι ενα mounopano fasistoides.


τραγική ειρωνεία εεεε ?? να λες άτομα που δεν ξέρεις ουτε real life αλλά ούτε και τους έχεις μιλήσιε ποτέ fasistoidi mounopana και poystides
Δες τους κανονες και αν θεωρεις οτι σε προσβαλε καποιος κυνηγησε το,απολυτα λογικο οπως γινεται και στην κοινωνια  Smile 
εδω τα γραφει ωραια ο admin:

Ο καθένας φέρει την ευθύνη των λόγων του.

Οτιδήποτε παράνομο θα διαγράφετε χωρίς πολλά πολλά.

Σε περίπτωση παράνομης ενέργειας (π.χ. εξύβριση) και εφόσον ζητηθεί όλα τα διαθέσιμα στοιχεία (emails, ip, μηνύματα) θα παραδίδονται στις αρμόδιες αρχές.


Υ.Γ στο φορουμ που εισαι mod τωρα δεν με προστατευε κανεις απεναντι σε ταραμα και dim που με βριζανε,οταν ζητησα απο τον σισιφο βοηθεια μου εκανε ban γιατι εκανα προταση στον mod!(fuck logic).



Λογικό, άρα να πατήσω μια μήνυση στον ee(διαχειριστείς forum που προμοτάρει ρατσισμό) και άλλη μία στον larson για ευνόητους λόγους ? αυτό είναι το λογικό ?

Άρα οι τρεις επιλογές μου είναι η εξής:
1. μηνύσεις 1.στον Admin και 2. στον larson. (Απ' ότι ξέρω είδη ένα μέλος μας το έχει πάρει στα σοβαρά το θέμα και πραγματικά το σκέφτομαι και εγώ)
2. Να τον αφήσω να με βρίζει?
3. Να πω και εγώ στα υπόλοιπα 29 μέλη της διοίκησις να γραφτούν εδω και να ξεκινήσουμε όλοι μαζί καντήλια ?

Είσαι στο gboa.gamers-planet.org ? ή στο blog μου ?γιατί εγώ εκεί είμαι mod Smile Smile Smile

Παρεπιπτόντος εσύ ξεκίνησες με μηνύσεις για εν καυλί ? εγώ που με αποκάλεσαν φαστίστα και μουνοπανο και πούστη τη πρέπει να κάνω ?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την heeroyuy στις Παρ Ιουλ 25, 2014 7:46 am, 1 φορά

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 25, 2014 7:39 am

marita89 έγραψε:
heeroyuy έγραψε:
sisifos έγραψε:@marita

"Unregulated συζήτηση.

Ο καθένας φέρει την ευθύνη των λόγων του.

Οτιδήποτε παράνομο θα διαγράφετε χωρίς πολλά πολλά.

Σε περίπτωση παράνομης ενέργειας (π.χ. εξύβριση) και εφόσον ζητηθεί όλα τα διαθέσιμα στοιχεία (emails, ip, μηνύματα) θα παραδίδονται στις αρμόδιες αρχές.
"

Οι παραπάνω είναι οι κανόνες αυτου εδώ του φόρουμ. Θεωρείς ότι σε καλύπτουν σαν μέλος που του αρέσει η ελευθερία του λόγου?

Ναι είναι κομπλέ ρε....... καταρχάς τηρούνται άριστα και το φοβερό είναι ότι λες ότι θες. Όπως:
Ο xiale ειναι ενα φασιστοeiδή μουνόπανο με πούστικη συμπεριφορά και βρωμάει κιόλας. ή ακόμα καλύτερα ο sisifos τον παίρνει.

Γιατιί τα απο πάνω είναι κοινωνικά αποδεκτά παγκοσμίως.

Edit:
μόλις είδα το σχόλιο του marita και ήθελα να συμπληρώσω:
Μα και βεβαια!Απολυτα λογικοι και δικαιοι κανονες,οπως ισχυουν και στην κοινωνια γι αυτο και εγώ μπορώ να γράψω ότι ο marita είναι ενα mounopano fasistoides.


τραγική ειρωνεία εεεε ?? να λες άτομα που δεν ξέρεις ουτε real life αλλά ούτε και τους έχεις μιλήσιε ποτέ fasistoidi mounopana και poystides
Δες τους κανονες και αν θεωρεις οτι σε προσβαλε καποιος κυνηγησε το,απολυτα λογικο οπως γινεται και στην κοινωνια  Smile 
εδω τα γραφει ωραια ο admin:

Ο καθένας φέρει την ευθύνη των λόγων του.

Οτιδήποτε παράνομο θα διαγράφετε χωρίς πολλά πολλά.

Σε περίπτωση παράνομης ενέργειας (π.χ. εξύβριση) και εφόσον ζητηθεί όλα τα διαθέσιμα στοιχεία (emails, ip, μηνύματα) θα παραδίδονται στις αρμόδιες αρχές.


Υ.Γ στο φορουμ που εισαι mod τωρα δεν με προστατευε κανεις απεναντι σε ταραμα και dim που με βριζανε,οταν ζητησα απο τον σισιφο βοηθεια μου εκανε ban γιατι εκανα προταση στον mod!(fuck logic).

Eεεεε???? Πότε μου ζήτησες βοήθεια και σε εκανα μπαν? Πάει το χάσαμε τελείως. Μπαν έφαγες γιατί αντεδρασες σε ένα απλό warning. Και σε προστάτεψα μια χαρά όταν σε βρίσανε διαγράφοντας μπολικα ποστς.
Anyway επειδή πάλι ξεγλυστρα η συζήτηση την επαναφέρω.
Λες πως είσαι οκ με τους κανόνες αυτού του φόρουμ, αρκει να μην βρίζουν. Μα οι κανόνες αυτού του φόρουμ επιτρέπουν το βρίσιμο. Για πρόσεξε τους καλύτερα. Η μόνη σου προστασία σε αυτήν την περίπτωση είναι να καταφύγεις σε δικηγόρους. Μάλλον για σένα δουλευουνε για να σου δώσουν δουλεια (joking).
Eπειδή ξέρω την μη ανοχή σου στο βρίσιμο, απορώ πως ανέχεσε ένα φόρουμ που στο βωμό του ελευθερου λόγου επιτρέπει το ελευθερο βρισίδι. Αλλά μάλλον ισχύει το "από τον κ@λ@ μου να λειπει και ας μπει στου διπλανου μου" ε? Θα δω όμως πως θα αντιδράσεις αν γίνεις εσύ το θύμα.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Παρ Ιουλ 25, 2014 8:03 am

Λοιπον παμε ενα ενα
@heeroy οχι δεν θα βρισεις(εκτος αν εισαι πολυ βλακας,χυδαιος και θελεις να υπονομευσεις ακομη περισσοτερο την ελληνικη κοινοτητα,το φορουμ και τελος τον εαυτο σου),μπορεις να κινηθεις νομικα εναντιον οποιασδηποτε παρανομης συμπεριφορας ΑΝ θελεις συμφωνα με τον κανονα "Σε περίπτωση παράνομης ενέργειας (π.χ. εξύβριση) και εφόσον ζητηθεί όλα τα διαθέσιμα στοιχεία (emails, ip, μηνύματα) θα παραδίδονται στις αρμόδιες αρχές." .Δεν καταλαβαινω γιατι ο admin προμοταρει ρατσισμο,ισα ισα μου φαινεται οτι ο τυπος ειναι πολυ δημοκρατικος και δικαιος.Δεν ξερω που υπαρχει το ποστ του Κωστη,αν ειναι σε αυτο το φορουμ θεωρω οτι ο admin το εχει σβησει συμφωνα με τον κανονα "Οτιδήποτε παράνομο θα διαγράφεται χωρίς πολλά πολλά.
"
Οποτε ο admin απο την πλευρα του σας προστατεψε απο περαιτερω δυσφημιση με το να σβησει τις προσβολες.
@σισιφος Το πρωτο ban που μου εδωσες ηταν επειδη καποιος(νομιζω ο ταραμας) με εβρισε και σου ειπα δεν θα του κανεις κατι να σταματησει να με βριζει?Τοτε μου εδωσες ban γιατι εκανα υποδειξη σε mod(ηταν και το πρωτο ban που επεσε θαρρω).Επισης σε ικετευα να σβησεις τα ποστ του dim αλλα δεν εκανες τπτ,ευτυχως ο Δημος ηταν μαγκας και βοηθησε να λυθει το θεμα και τον ευχαριστω ειναι ωραιος τυπος(μετα απο αυτο νομιζω τα εσβησες αφου το ειπε και ο dim).Αν δεις τους κανονες του φορουμ οχι μονο ΔΕΝ επιτρεπουν το βρισιμο αλλα το σβηνει ο mod κατευθειαν+μπορει να δωσει τα στοιχεια του παραβατη(καλα αυτο γινεται ετσι κ αλλιως αλλα καλα κανει και το γραφει),δεν καταλαβαινω που βασιζεις αυτο που γραφεις  Neutral 

Υ.Γ τελος εγω δεν απειλησα με μηνυσεις κανεναν στο λογοκριμενο φορουμ απλα υπενθυμισα οτι αυτος που κανει κατι παρανομο μπορει να διωχθει ποινικα και αστικα(ισως αν εχεις μαγκα δικηγορο,εκει ειναι τα λεφτα) για να σοβαρευτουν καποιοι με τις βρισιες.
Αντε τωρα φτανει με τον marita,ειμαι στο γραφειο και εχω δουλεια,αυριος παλις.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 25, 2014 8:32 am

marita89 έγραψε:Λοιπον παμε ενα ενα
@heeroy οχι δεν θα βρισεις(εκτος αν εισαι πολυ βλακας,χυδαιος και θελεις να υπονομευσεις ακομη περισσοτερο την ελληνικη κοινοτητα,το φορουμ και τελος τον εαυτο σου),μπορεις να κινηθεις νομικα εναντιον οποιασδηποτε παρανομης συμπεριφορας ΑΝ θελεις συμφωνα με τον κανονα "Σε περίπτωση παράνομης ενέργειας (π.χ. εξύβριση) και εφόσον ζητηθεί όλα τα διαθέσιμα στοιχεία (emails, ip, μηνύματα) θα παραδίδονται στις αρμόδιες αρχές." .Δεν καταλαβαινω γιατι ο admin προμοταρει ρατσισμο,ισα ισα μου φαινεται οτι ο τυπος ειναι πολυ δημοκρατικος και δικαιος.Δεν ξερω που υπαρχει το ποστ του Κωστη,αν ειναι σε αυτο το φορουμ θεωρω οτι ο admin το εχει σβησει συμφωνα με τον κανονα "Οτιδήποτε παράνομο θα διαγράφεται χωρίς πολλά πολλά.
"
Οποτε ο admin απο την πλευρα του σας προστατεψε απο περαιτερω δυσφημιση με το να σβησει τις προσβολες.
@σισιφος Το πρωτο ban που μου εδωσες ηταν επειδη καποιος(νομιζω ο ταραμας) με εβρισε και σου ειπα δεν θα του κανεις κατι να σταματησει να με βριζει?Τοτε μου εδωσες ban γιατι εκανα υποδειξη σε mod(ηταν και το πρωτο ban που επεσε θαρρω).Επισης σε ικετευα να σβησεις τα ποστ του dim αλλα δεν εκανες τπτ,ευτυχως ο Δημος ηταν μαγκας και βοηθησε να λυθει το θεμα και τον ευχαριστω ειναι ωραιος τυπος(μετα απο αυτο νομιζω τα εσβησες αφου το ειπε και ο dim).Αν δεις τους κανονες του φορουμ οχι μονο ΔΕΝ επιτρεπουν το βρισιμο αλλα το σβηνει ο mod κατευθειαν+μπορει να δωσει τα στοιχεια του παραβατη(καλα αυτο γινεται ετσι κ αλλιως αλλα καλα κανει και το γραφει),δεν καταλαβαινω που βασιζεις αυτο που γραφεις  Neutral 

Υ.Γ τελος εγω δεν απειλησα με μηνυσεις κανεναν στο λογοκριμενο φορουμ απλα υπενθυμισα οτι αυτος που κανει κατι παρανομο μπορει να διωχθει ποινικα και αστικα(ισως αν εχεις μαγκα δικηγορο,εκει ειναι τα λεφτα) για να σοβαρευτουν καποιοι με τις βρισιες.
Αντε τωρα φτανει με τον marita,ειμαι στο γραφειο και εχω δουλεια,αυριος παλις.

Όχι φίλε μου δεν το έχει σβήσει ο καλός admin σας....
Kostis_Larsson έγραψε:Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 F06048bad6ea46621c690e4db77a6a99
Τα μουνόπανα φασιστοειδή της διοίκησης της GBOA με την πουστικη συμπεριφορά τους.
Και μην ξεχνιόμαστε το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι.
https://unregulatedwotgr.forumgreek.com/t6p90-topic (σελίδα 7)

Πάμε και στα άλλα.
Το warning το έφαγες γιατί με το που άνοιξε ένα νέο topic ο ταραμας , πρωτος πρώτος έτρεξες να πεις " Μην του δίνετε σημασια ρε του τρελού". Αυτό θα μπορούσε να θεωρηθεί κάλλιστα και βρισια. Και εκει σήκωσες τα λάβαρα της επαναστασης και εφαγες ban.
Mε το θέμα του βρισίματος τώρα. Μάλλον δε θυμάσε καλά. Αλλα θα στα θυμίσω εγώ. Τις μέρες αυτες λοιπόν και αφού είχατε επαναστατήσει με το moderation που έκανα, είχα ανακοινώσει δημόσια πως σταματάω να ασχολούμαι και καντε ότι θέλετε. Αυτες τις 5-6 μέρες που δεν έκανα moderation πεσανε τα βρισίδια λοιπόν και για εσένα αλλά και από αλλους αν θυμάσε καλά. Υποτίθεται πως αφού απείχα εγώ θα έπρεπε να έχουν αναλάβει τα ινία οι άλλοι mod και να τακτοποιήσουν το θέμα. Είδες εσύ καμιά κίνηση? Ο kostis σας κούνησε δακτυλάκι? Πάμε και παρακάτω για να σου διαλυσω και τις τελευταίες σου αυταπάτες. Ναι όντως ήρθες στο TS μας και κλάφτηκες στον Δήμο. Σε μένα αλήθεια γιατί δε μίλησες? Δεν δαγκωνω. Ναι όντως ο Δήμος ήρθε και με παρακάλεσε να κάνω κάτι. Τραβα ρώτα τον όμως πόσο εκνευρίστικα που στην ουσία μου ζήταγε να ξανακάνω mod ενώ τα είχα παρατήσει. Και ρώτα και τι έγινε με τον Dimstam επίσης. Εγώ το έβαλα σαν όρο να μιλήσει πρώτα ο dim, να πει πως θέλει να λήξει το θέμα και ότι ήταν λάθος να βρίσει, έτσι για να μην ξανακάνει μαλακίες, για να μπω μετα και να διαγράψω τα ποστ.
Αν θεωρείς πως λεω μπαρούφες μπορουμε να βρεθούμε σε ενα TS εσυ, εγώ ο Δημος και ο dimstam να στα επιβεβαιώσουν.
Έτσι για να μην ζεις σε ψευδαισθήσεις.
Τώρα μπορεις να συνεχίσεις την δουλεια σου και μου απαντας όποτε έχεις χρόνο. Και η προσκληση για το TS ανοικτή επ αόριστον.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Παρ Ιουλ 25, 2014 8:53 am

Θεε μου!!!Ειναι δυνατον να πιστευεις οτι κλαφτηκα στον Δημο????????????????Θελεις να δημοσιοποιησω το μηνυμα του Δημου που με προσκαλει να ερθω στο ts σας???(θελεις να στο στειλω σε πμ ΤΩΡΑ?)Ισα ισα ο Δημος ειπε ευγενικα οτι δεν επρεπε να εκφραζεται ετσι καποιος,δεν πηρε θεση ομως ο ανθρωπος και καλα εκανε για μενα(Γιατι εγω σε αντιθεση με εσενα δεν θεωρω πως το clan ευθυνεται για την συμπεριφορα καποιου μελους του).Εγω κλαφτηκα στον Δημο,σου ειπε δηλαδη ο Δημος οτι κλαφτηκα???εγω ζω σε παραισθησεις?Ξυπνα ρε σισιφε!!Επισης εισαι τραγικος που δεν εσβησες τις βρισιες του Dim και περιμενες απο τον dim να σου δωσει το οκ!!Ειναι δυνατον,αν κατι ειναι λαθος το σβηνεις,περιμενεις τη συμπραξη του θυτη????Δεν εχω ορεξη να ερθω στο ts σου ΑΛΛΑ ΑΝ ερθω περιμενω απαντηση απο τον Δημο για το αν κλαφτηκα ΕΣΤΩ και εμμεσα.Οσο για το ban αν θεωρεις λογικο να με κανεις ban για βρισιμο επειδη ειπα τρελο τον ταραμα(αν και τελειως ηλιθιο σαν σκεψη) θα το δεχομουν!Δεν δεχομαι ομως αδικαιολογητο ban επειδη σου ζητησα να με προστατεψεις.Ποιοι νομιζεις οτι ειστε και εχω αναγκη να κλαφτω για να βρω το δικιο μου??Εχεις μεγαλη ιδεα για τον εαυτο σου σισιφε,τον σεβασμο μου τον εχεις χασει.

Υ.Γ Ο Κωστης τωρα που θυμαμαι ηταν ο μονος που δεχθηκε να συνεργαστει με τις αρχες σε περιπτωση παρεμβασης εισαγγελεα,οποτε ναι ο Κωστης σε εμενα τουλαχιστον φερθηκε αντρικια.

δευτερο Υ.Γ την βρισια την εσβησε ο admin οπως βλεπω,αφησε την γνωμη του Κωστη χωρις βρισιες.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 25, 2014 9:15 am

marita89 έγραψε:Θεε μου!!!Ειναι δυνατον να πιστευεις οτι κλαφτηκα στον Δημο????????????????Θελεις να δημοσιοποιησω το μηνυμα του Δημου που με προσκαλει να ερθω στο ts σας???(θελεις να στο στειλω σε πμ ΤΩΡΑ?)Ισα ισα ο Δημος ειπε ευγενικα οτι δεν επρεπε να εκφραζεται ετσι καποιος,δεν πηρε θεση ομως ο ανθρωπος και καλα εκανε για μενα(Γιατι εγω σε αντιθεση με εσενα δεν θεωρω πως το clan ευθυνεται για την συμπεριφορα καποιου μελους του).Εγω κλαφτηκα στον Δημο,σου ειπε δηλαδη ο Δημος οτι κλαφτηκα???εγω ζω σε παραισθησεις?Ξυπνα ρε σισιφε!!Επισης εισαι τραγικος που δεν εσβησες τις βρισιες του Dim και περιμενες απο τον dim να σου δωσει το οκ!!Ειναι δυνατον,αν κατι ειναι λαθος το σβηνεις,περιμενεις τη συμπραξη του θυτη????Δεν εχω ορεξη να ερθω στο ts σου ΑΛΛΑ ΑΝ ερθω περιμενω απαντηση απο τον Δημο για το αν κλαφτηκα ΕΣΤΩ και εμμεσα.Οσο για το ban αν θεωρεις λογικο να με κανεις ban για βρισιμο επειδη ειπα τρελο τον ταραμα(αν και τελειως ηλιθιο σαν σκεψη) θα το δεχομουν!Δεν δεχομαι ομως αδικαιολογητο ban επειδη σου ζητησα να με προστατεψεις.Ποιοι νομιζεις οτι ειστε και εχω αναγκη να κλαφτω για να βρω το δικιο μου??Εχεις μεγαλη ιδεα για τον εαυτο σου σισιφε,τον σεβασμο μου τον εχεις χασει.

Υ.Γ Ο Κωστης τωρα που θυμαμαι ηταν ο μονος που δεχθηκε να συνεργαστει με τις αρχες σε περιπτωση παρεμβασης εισαγγελεα,οποτε ναι ο Κωστης σε εμενα τουλαχιστον φερθηκε αντρικια.

δευτερο Υ.Γ την βρισια την εσβησε ο admin οπως βλεπω,αφησε την γνωμη του Κωστη χωρις βρισιες.

Μάλλον μιλαμε άλλη γλωσσα τελικα. Στο θέμα του Δλημου δεν μπορώ να ξερω αν σου έστειλε Pm να ερθεις και συγνωμη αν ισχύει κάτι τέτοιο. Εγώ σου είπα όσα ξέρω. Ηρθε ο Δημος, μου είπε πως ήρθες στο TS και μιλήσατε και αν είναι δυνατόν να σβησω τις βρισιες. Του είπα πως δεν ασχολούμε πλεον καθώς το δήλωσα και δημόσια στο φόρουμ. Επέμενε και εγώ έβαλα σαν όρο να ποσταρει πρώτα ο dimstam συγνώμη που εβρισε και πως θέλει και αυτός να λείξει το θέμα (αυτό το έκανα για να καταλαβει ο dimstam ότι δεν πρεπει να κανει μαλακιες και μετα να τρεχουν άλλοι να τις συμμαζευουν και όχι για να μου δώσει την άδεια) και κατόπιν θα έριχνα την μούρη μου όπως και το έκανα και εδωσα δικαιωμα σε κάποιους να με χλευάζουν ότι μια κανω έτσι μια αλλιώς , και θα ξαναγύριζα στο moderation σβήνοντας ταυτόχρονα τα βρισιδια.
Εκπισω τώρα να καταλαβες τι έλεγα. Αλλιως αλήθεια θα χρειαστούμε TS για να συνενοηθούμε.

Επίσης αλήθεια, αφου επκοινώνησες με τον kosti τότε, γιατί άραγε δεν έσβησε αυτός τα βρισίδια? Αφου ήταν active mod. Μπορούσε να σου δώσει ip αλλά όχι να κάνει moderation στον χαμό που γινότανε? Λίγο παλαβό αυτό.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Παρ Ιουλ 25, 2014 9:21 am

sisifos έγραψε:
marita89 έγραψε:Θεε μου!!!Ειναι δυνατον να πιστευεις οτι κλαφτηκα στον Δημο????????????????Θελεις να δημοσιοποιησω το μηνυμα του Δημου που με προσκαλει να ερθω στο ts σας???(θελεις να στο στειλω σε πμ ΤΩΡΑ?)Ισα ισα ο Δημος ειπε ευγενικα οτι δεν επρεπε να εκφραζεται ετσι καποιος,δεν πηρε θεση ομως ο ανθρωπος και καλα εκανε για μενα(Γιατι εγω σε αντιθεση με εσενα δεν θεωρω πως το clan ευθυνεται για την συμπεριφορα καποιου μελους του).Εγω κλαφτηκα στον Δημο,σου ειπε δηλαδη ο Δημος οτι κλαφτηκα???εγω ζω σε παραισθησεις?Ξυπνα ρε σισιφε!!Επισης εισαι τραγικος που δεν εσβησες τις βρισιες του Dim και περιμενες απο τον dim να σου δωσει το οκ!!Ειναι δυνατον,αν κατι ειναι λαθος το σβηνεις,περιμενεις τη συμπραξη του θυτη????Δεν εχω ορεξη να ερθω στο ts σου ΑΛΛΑ ΑΝ ερθω περιμενω απαντηση απο τον Δημο για το αν κλαφτηκα ΕΣΤΩ και εμμεσα.Οσο για το ban αν θεωρεις λογικο να με κανεις ban για βρισιμο επειδη ειπα τρελο τον ταραμα(αν και τελειως ηλιθιο σαν σκεψη) θα το δεχομουν!Δεν δεχομαι ομως αδικαιολογητο ban επειδη σου ζητησα να με προστατεψεις.Ποιοι νομιζεις οτι ειστε και εχω αναγκη να κλαφτω για να βρω το δικιο μου??Εχεις μεγαλη ιδεα για τον εαυτο σου σισιφε,τον σεβασμο μου τον εχεις χασει.

Υ.Γ Ο Κωστης τωρα που θυμαμαι ηταν ο μονος που δεχθηκε να συνεργαστει με τις αρχες σε περιπτωση παρεμβασης εισαγγελεα,οποτε ναι ο Κωστης σε εμενα τουλαχιστον φερθηκε αντρικια.

δευτερο Υ.Γ την βρισια την εσβησε ο admin οπως βλεπω,αφησε την γνωμη του Κωστη χωρις βρισιες.

Μάλλον μιλαμε άλλη γλωσσα τελικα. Στο θέμα του Δλημου δεν μπορώ να ξερω αν σου έστειλε Pm να ερθεις και συγνωμη αν ισχύει κάτι τέτοιο. Εγώ σου είπα όσα ξέρω. Ηρθε ο Δημος, μου είπε πως ήρθες στο TS και μιλήσατε και αν είναι δυνατόν να σβησω τις βρισιες. Του είπα πως δεν ασχολούμε πλεον καθώς το δήλωσα και δημόσια στο φόρουμ. Επέμενε και εγώ έβαλα σαν όρο να ποσταρει πρώτα ο dimstam συγνώμη που εβρισε και πως θέλει και αυτός να λείξει το θέμα (αυτό το έκανα για να καταλαβει ο dimstam ότι δεν πρεπει να κανει μαλακιες και μετα να τρεχουν άλλοι να τις συμμαζευουν και όχι για να μου δώσει την άδεια) και κατόπιν θα έριχνα την μούρη μου όπως και το έκανα και εδωσα δικαιωμα σε κάποιους να με χλευάζουν ότι μια κανω έτσι μια αλλιώς , και θα ξαναγύριζα στο moderation σβήνοντας ταυτόχρονα τα βρισιδια.
Εκπισω τώρα να καταλαβες τι έλεγα. Αλλιως αλήθεια θα χρειαστούμε TS για να συνενοηθούμε.

Επίσης αλήθεια, αφου επκοινώνησες με τον kosti τότε, γιατί άραγε δεν έσβησε αυτός τα βρισίδια? Αφου ήταν active mod. Μπορούσε να σου δώσει ip αλλά όχι να κάνει moderation στον χαμό που γινότανε? Λίγο παλαβό αυτό.
Δεν ξερω τι εγινε με τον dim και δεν με αφορα,γιατι να ρωτησω,εμενα απλα δεν μου αρεσε που με προσβαλε δημοσια δεν ξερω κατι αλλο,το θεμα εχει ληξει.Μην μου γραφεις ομως δημοσια οτι κλαφτηκα,με τρελαινεις!Με τον Κωστη δν ειπα τπτ παραπανω και δεν μου εδωσε κατι,σε περιπτωση που χρειαστω κατι τετοιο ομως ειπε οτι θα τα εδινε στις αρχες(οχι σε μενα),επισης τα ban επεφταν βροχη δεν θα τολμουσα να του κανω καμια προταση που αφορα το φορουμ μην φαω κανενα ban(ειδες γιατι ο κανονας αυτος ειναι παραλογος).Ο καθενας κρινεται για αυτα που εκανε,αφου δημοσια ειναι,τα βλεπουμε ολοι τι κανει ο καθενας και ο Κωστης και εγω και εσυ και ολοι μας.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από MementoM0ri Παρ Ιουλ 25, 2014 9:28 am

@heero
Με μηνυσεις δε θα βγαλεις ακρη, αμα θες μπορω να σου πω κανα δυο κολπακια για το πως κλεινεις ενα foroum , blog , site .
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 25, 2014 9:31 am

@marita
Anyway αυτό που θέλω να καταλαβεις είναι πως δεν με διέταξε κανένας Δήμος για το τι θα κάνω. Επεστρεψα στο moderation τότε γιατί είδα πως η κατάσταση στο φόρουμ είχε ξεφύγει από κάθε έλεγχο και κανεις από τους άλλους 2 mod δεν έπιανε δουλεια για να ελεγξουνε το χαμο. Η δική σου περίπτωση ήταν απλά αυτή που με έκανε να το πάρω απόφαση πως αν δε γυρίσω ο χαμος ια συνεχιζόταν μεχρι να γίνουν πιο σοβαρα πραγματα.

Αααα και το βρίσιμο του Kosti εγω ακόμα το βλεπω να μοστραρει εδω στο φόρουμ εσύ που το βλεπεις να έχει σβηστεί?

EDIT Ασσσ τι ωραία ο admin μετα απο κατι μερες δεήθηκε να σβήσει τη λέξη "μουνοπανα". Η λεξη φασίστες βέβαια δε θεωρείτε βρισια σε αυτό το φόρουμ οπότε παραμένει. Μάλιστα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sisifos στις Παρ Ιουλ 25, 2014 9:37 am, 2 φορές συνολικά

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από cgakis Παρ Ιουλ 25, 2014 9:31 am

τελικα sisife στο wotgr δεν ηθελες αυτο το πανηγυρι αλλα εδω ερχεσαι και γραφεις και γραφεις και γραφεις και δεν ξερω ποσες φορες μας εχεις χεραιτησει οτι φευγεις αλλα παλι εδω εισαι  
αστα να πανε εισαι δυσκολη περιπτωση και χριζεις τουλαχιστον ψυχολογικης υποστιριξης
ο μικρος sisifos καθεται και κλαιει γιατι δεν περναει το δικο του  "στους συμφορουμιτες του"
αντε και με την νικη sisife Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 20o26r
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 25, 2014 9:34 am

Θα σε βολευε καλύτερα να τα λες μόνος σου με την παρεούλα σου?

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από cgakis Παρ Ιουλ 25, 2014 9:36 am

και παλι Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 20o26rπουλια στον αερα πιανεις τσακαλι

edit παρεουλα μου εκτος απο εναν ειναι ολο το υπολοιπο φορουμ
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από heeroyuy Παρ Ιουλ 25, 2014 9:44 am

@memento Ξέρω πως no need Smile
@cgakis ... χαχα το forum γράφει πάνω PNX... νούμερο....... 24 άτομα / 15+++ PNX ?

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από laskas Παρ Ιουλ 25, 2014 10:04 pm

Για όσους έχουν αναφέρει το όνομα μου και λένε διάφορα, έχω να τους πω κάποια πράγματα.Ο καθένας κρίνεται από τις πράξεις του, τη συμπεριφορά του, τα επιτεύγματα του σε ατομικό και ομαδικό επίπεδο.Πράγματι σε συμπεριφορά πολλές φορές έχω ξεπεράσει τα όρια και έχω μετανοιώσει ακόμα και αν με πνίγει το δίκιο ή έχω καλό σκοπό.Το αναγνωρίζω όμως και έχω ζητήσει συγνώμη πάρα πολλές φορές...κάτι είναι και αυτό.
Αφού έκανα την αυτοκριτική μου, ( πράγμα που δεν το κάνουν οι περισσότεροι! ) πρέπει να αναφέρω και κάποια πράγματα που είμαι περήφανος:

1)Σαν παίκτης νομίζω είμαι αρκετά δυνατός ...όταν θέλω και έχω όρεξη μπορώ να προκαλέσω τεράστια ζημιά σε οποιονδήποτε αντίπαλο.
2)Με βεβαιότητα μπορώ να πω ότι ξέρω σωστά το παιχνίδι και στην θεωρία γιατί το έχω μελετήσει.Πολλοί νομίζουν πως το ξέρουν, αλλά είναι άσχετοι.
3)Έπαιξα στην καλύτερη ιταλική ομάδα την ICON ( ΙΤΑ )
4)Όσο έκανα test για να μπω στους πειρατές με παρακαλούσε ο hami με πληρωμένο premium και 100 χρυσό την νίκη ( έχω το screen για όλα αυτά ) και τελικά πήγα.

Πιο σημαντικά όμως από αυτά που ανέφερα είναι :
5)Κατάφερα να ενώσω ελληνικές παρέες, κάτι πολύ δύσκολο.Πιο δύσκολο και από το να σκοτώσεις 3 maus με έναν scout ,γιατί σαν λαός έχουμε τα πρωτερήματα μας αλλά έχουμε και τα ελαττωματάκια μας!Στις παρακάτω συγχωνεύσεις ομάδων ήμουν ο πρωταγωνιστής.
Α)HELAS - HELL
B)GREEK - GAMAW
Γ)GREEK - GREED
Δ)GREEK - ASPIS
6)Βοήθησα αρκετούς παίκτες να μάθουνε κάποια πράγματα που δεν ξέρανε, ειδικά στην GREEK.Στο ts της GREEK υπάρχουν φώτο αρμάτων με σωστά skills και equip. και ένα κάρο συμβουλές.Έχω επαφή ακόμα αρκετα παιδιά από εκεί και με συμπαθούν γιατί κάποιος πραγματικά τους βοήθησε και τους είπε 5 σωστά πράγματα για το παιχνίδι.
7)Είχα την ιδέα αποκλειστηκά εγώ για την συγκέντρωση όλων των αρχηγών των ελληνικών ομάδων στο ts της greek και την οργάνωσα καλά πιστεύω.Έστειλα email σε όλες τις διοικήσεις και άνοιξα άπειρα chat.ΚΟΜΒΙΚΟΤΑΤΟ ΣΗΜΕΙΟ  η συγκέντρωση γιατί α)κάποιοι αρχηγοί γνωρίστηκαν για πρώτη φορά β)κάποιοι που είχαν τσακωθεί τα βρήκανε γ) ανταλλαγή απόψεων δ) συμμαχίες σχέδιο ταραμά ε) κοινότητα σχέδιο cgakis.
Εδώ πρέπει να αναφέρω ότι μέσα από την ομάδα που ήμουν τότε ( GREEK ) με  έβριζαν για την ιδέα και κυρίως ο διπλωμάτης της.Μετά τσακωνόντουσαν τα ανθρωπάκια ποιός από όλους θα παραστεί!
Αλλά και έξω από την ομάδα μερικούς τους παρακαλούσα να έρθουν όπως ο Χιάλε και ο Cgakis που μου ζητούσαν επισημότητες και αναλυτικά την θεματολογία για να έρθουν ή της πρώην hard που δεν ήθελαν να έρθουν κλπ...κλπ...ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ.
CoolΤην επιλογή cgakis την στήριξα γιατί ήταν η σωστή και εκ του αποτελέσματος πλεόν μιλάμε.Ειδικά η pnx - r είναι μακράν καλύτερη αγωνιστηκά και σε χρυσό.Ηταν σωστή η επιλογή μου και είμαι περήφανος που έφυγα από την μισθοφορική κατάσταση ( ΗΑΜΙ )για να στηρίξω συμπατριώτες μου. Όχι όπως κάποιοι άλλοι...
9)Έφερα και κάποιους παίκτες στην ομάδα όπως  shonrock, ggdaywalker, PanKratis από πειρατές και εδώ ας μην αναφέρω κάποια πράγματα και Trail_Dust ( βοήθησα να έρθει ο Γιάννης) .

Μιλάει λοιπόν κάποιος που εκπροσωπεί ομάδα ( που μπαίνει στον χάρτη 1 φορά κάθε 3 χρόνια ) και το όνομα του δεν υπάρχει ούτε σαν στρατιώτης μέσα στην ομάδα του και λέει ο Λάσκας αυτό...ο Λάσκας το άλλο ...και πετάγεται ο μισθοφόρος από ξένη clan που τον έχουμε παρακαλέσει 10000 φορές να έρθει να βοηθήσει την κοινότητα και λέει έχει προκαλέσει μεγάλο κακό ο Λάσκας!Ενώ ο ίδιος δεν τολμάει να παίξει σε ελληνική ομάδα γιατί έχει άσχημη άποψη και προτιμάει τον χρυσό από να μας βοηθήσει!
Παιδιά και εγώ έχω άσχημη άποψη για εσάς.Ειδικά για κάποιους διαχειριστές του φόρουμ αν ξέρατε τι λένε για εσάς μέσα στα ts ...οπότε είσαστε ανύπαρκτοι για εμένα και κράξτε με όσο θέλετε.Ανύπαρκτοι παικτικά αλλά και σαν άτομα όταν απαγορεύεις στον άλλον να εκφράσει άποψη για ομάδες αν δεν έχει αξίωμα.ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΟ!

Τελοσπάντων έχω στην πλάτη μου και πολλές άσχημες στιγμές με τσακωμούς, όμως δεν με ενδιαφέρει γιατί δεν θέλησα ποτέ να είμαι αρεστός σε όλους ούτε είχα μέσα μου το αρχηγιλίκι.Πάντως να ξέρετε ότι πολλοί αρχηγοί ελληνικών ομάδων είναι ανίκανοι.Όπως ισχύει  και για παίκτες και fc, έτσι ισχύει και για τις διοικήσεις οι οποιοί έχουν και το μεγαλύτερο κομμάτι ευθύνης και όχι οι απλοί παίκτες.Όλοι πρέπει να κρίνονται από τα αποτελέσματα.Βάλτε στις διοικήσεις των ομάδων σας άτομα που έχουν όρεξη και γνώσεις και θα δείτε πρόοδο και όχι καρεκλοκένταυρους!
Δεν ζήτησα από την ομάδα μου άδεια για να γράφω τις απόψεις μου σε φόρουμ, ούτε ζήτησα να με στηρίξει κάποιος...αχαχχαχαα ούτε με ενδιαφέρει αν συμφωνούν μαζί μου!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Σαβ Ιουλ 26, 2014 12:48 am, 1 φορά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από laskas Σαβ Ιουλ 26, 2014 12:44 am

Όσο για τον φίλο τον Ταραμά, τον σέβομαι και δεν κρατάω κακία που λέει όσα λέει.
Γιώργο υποστηρίζεις ότι είμαι σε λάθος στρατόπεδο και υπερασπίζομαι τους << κακούς >>.Δεν έχω τέτοια εντύπωση για τα παιδιά της κοινότητας μετά από 4 μήνες και το ευχάριστο είναι ότι δεν τσακωνόμαστε.Αλλά ας το πάρουμε αλλιώς...ας πούμε ότι σε ακολουθούσα και στηριζα τις κινήσεις σου.ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΑΙΖΑ ΤΩΡΑ?Στην HEAT στην TSSR ή στην GBA??????????????????????????Και με τι επίπεδο παικτών?
Στο απόλυτο μηδέν δηλαδη...να μας εξηγήσεις κάποια στιγμή με επιχειρήματα τι κακό σου έχουν κάνει!Οταν τους είπα για εσένα κανείς δεν είπε να μην έρθεις.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Λαδοπόντικας Σαβ Ιουλ 26, 2014 12:58 am

@Laskas
Πριν γράψω οτιδήποτε να σου πω πως δεν είμαι fun του παιχνιδιου wot έχοντας παίξει καμιά 200αρια μάχες.Εδώ βρέθηκα μέσω google και μέσω wot.gr.Εχω διαβάσει και τα 2 φορουμ ολοκληρωτικά και έχω παρατηρήσει ένα χαμό που πολλές φορές αναφέρεται και το όνομα σου.Εδώ επίσης να πω πως μου αρέσει να ασχολούμαι και να γράφω σε forums Ελληνικά και Ξένα και όχι μόνο για games.Αν δεις τα post μου θα καταλάβεις αυτό που λέω.
Εγραψες το εξής και το κάνω copy/paste
Μιλάει λοιπόν κάποιος που εκπροσωπεί ομάδα ( που μπαίνει στον χάρτη 1 φορά κάθε 3 χρόνια ) και το όνομα του δεν υπάρχει ούτε σαν στρατιώτης μέσα στην ομάδα του και λέει ο Λάσκας αυτό...ο Λάσκας το άλλο ...και πετάγεται ο μισθοφόρος από ξένη clan που τον έχουμε παρακαλέσει 10000 φορές να έρθει να βοηθήσει την κοινότητα και λέει έχει προκαλέσει μεγάλο κακό ο Λάσκας!Ενώ ο ίδιος δεν τολμάει να παίξει σε ελληνική ομάδα γιατί έχει άσχημη άποψη και προτιμάει τον χρυσό από να μας βοηθήσει!
Παιδιά και εγώ έχω άσχημη άποψη για εσάς.Ειδικά για κάποιους διαχειριστές του φόρουμ αν ξέρατε τι λένε για εσάς μέσα στα ts ...οπότε είσαστε ανύπαρκτοι για εμένα και κράξτε με όσο θέλετε.Ανύπαρκτοι παικτικά αλλά και σαν άτομα όταν απαγορεύεις στον άλλον να εκφράσει άποψη για ομάδες αν δεν έχει αξίωμα.ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΟ!
Μπορεί να έχεις τα δίκια σου αλλά όταν πετάς κατηγορίες με το γάντι είναι πολύ εύκολο να παρεξηγηθει κάποιος.Να σου τα χώσει και να έχει δίκιο.Αποφεύγεις αυτό αν υπάρχουν ονόματα και αποδείξείς.
Για τα υπολοιπα που είπες δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη γιατί όπως είπα δεν ασχολούμαι με το wot, οπότε ναι σε πιστεύω και μιλάς σωστά.

ΥΓ Εντελώς φιλικά πάντα απαντάω.

Λαδοπόντικας

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Σαβ Ιουλ 26, 2014 3:24 am

Καλα τα γραφει ο Λασκας,μιλαει λογικα.ΑΚΥΡΟ:σκεφτομουν χθες οτι στο φορουμ της wg επιτρεπεται να γραφει καποιος ποσο χρυσο εχει η καθε ομαδα.Αν μπειτε στο clan section/general discussion στο φορουμ της wg η FAME,ΚΑΝΖΑ,EFE,IDEAL οι τυποι σφαζονται με στοιχεια του τυπου,εμεις εχουμε τοσες περιοχες,τοσο gold,κοιταξτε οτι ειμαστε πρωτοι στο noobmeter και κοιταξτε και αυτην την μαχη απο χθες που μαμησαμε αυτους πχ 15-0.Υπαρχουν FAME news με τα καθημερινα κατορθωματα της clan εναντια αλλων κορυφαιων clan.Εμεις γιατι το θεωρουμε επιθετικο recruiting(μπορει και να ειναι αλλα στο φορουμ της wg επιτρεπεται) και δεν το επιτρεπουμε?Tα γραφω αυτα γιατι κατηγορηθηκε(κακως) ο Λασκας για επιθετικο recruiting στο φορουμ.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από laskas Σαβ Ιουλ 26, 2014 3:44 am

γιατί είναι κομπλεξικοί και ντροπιάζονται οι καρεκλοκένταυροι νουμποαρχηγοί ...
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από MementoM0ri Σαβ Ιουλ 26, 2014 2:09 pm

@marita
Αμα καποια ελληνικη clan εχει κατι καλο να μοιραστει με το community οπως οι clan που ανεφερες τοτε να το διαβασουμε και να χειροκροτησουμε κιολας.
Αν παλι το καλυτερο που εχει να μοιραστει ειναι οι 4 μερες στην ευρωπη τοτε ο ταραμας θα την τιμωρησει με πικροχολα σχολια. Φεαρ ντιαλ μου φαινεται .

ps:Ο dolofonos ειναι ο κακος ρεκρουτερ(και καρεκλοκενταυρος) , το ειπε και ο μεγιστος (σχεδον ειχε και στοιχεια).
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 26, 2014 2:52 pm

Δεν μπαίνει όμως εδώ,να μας τα πει.Πραγματικά όμως έχω απορία μια φορά να δω τα στοιχεία του,γιατί μπορεί να χει και δίκιο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Σαβ Ιουλ 26, 2014 3:05 pm

@laskas

Φίλε laskas,

Χαίρομαι που μπορούμε να τα πούμε και σε ουδέτερο έδαφος. Κατ' αρχήν να σε διαβεβαιώσω πως ποτέ δεν είχα τίποτα προσωπικό μαζί σου ούτε με τις ιδέες σου. Μάλιστα δε σου κρύβω πως θαυμάζω το παθος σου. Έκανες όμως λάθος κινήσεις στο wotgr και δημιούργησες σοβαρά προβλήματα. Σε αυτές σου τις κινήσεις στάθηκα πολέμιος και όχι στις ιδέες σου, Βλέπω επίσης πως έστω και κατόπιν εορτής αναγνωρίζεις τα λάθη σου κάτι που σε τιμά.
Για όλα τα άλλα τώρα που λες. Καταρχήν δεν με νοιαζει που είμαι παικτικά ένα τίποτα στο wot γιατί για μένα είναι ένα ακόμα απο τα χιλιάδες παιχνίδια που έχω παίξει στη ζωή μου και όλα με ένα μόνο σκοπό. Την ψυχαγωγία. Δεν με ενδιοφέρει να γίνω καποιος σε κανένα παιχνίδι. Αυτα για μένα είναι στόχοι της πραγματικής ζωής.
Περιγράφεις επίσης πόσο αντιπαθης είμαι στους παικτικους κύκλους σου. Να σου πως περίμενα κάτι διαφορετικό από τα παιδια του TS που συχνάζεις θα σου πω ψέματα  Smile Να σου πω και πως στεναχωρήθηκα, πάλι ψέματα θα σου πω. Μου φτάνει που είμαι αρεστός σε αυτούς που συναναστρεφομαι καθημερινά. Δεν θα πάω για βουλευτής ούτε και έχω να κερδίσω κάτι όποτε μικρό το κακό.
Για το φόρουμ τώρα. Το wotgr το ξεκίνησα πριν χρόνια για να μαζέψω κάπου μαζί πολλούς έλληνες που παίζανε wot. Δεν είχα άλλα σχέδια, δεν ήξερα για τις ομαδες, τα gold, το χάρτη, τις ιντριγκες, τίποτα από όλα αυτά. Δεν το εκμεταλευτηκα ποτέ για να κερδίσω τίποτα και δεν κέρδισα ποτέ τίποτα πέρα από τις γνωριμίες που έκανα και τα βρισίδια που έχω εισπράξει  Smile . Μέχρι και τη μέρα που το παράτησα προσπαθούσα να το κάνω καλύτερο και απλά να βάλω ένα λιθαράκι και γω στην κοινότητα. Ίσως σε αυτή μου την προσπάθεια να έκανα και λάθη. Όλοι κάνουμε. Όπως και να χει για μένα ο κύκλος του φόρουμ έχει κλείσει. Επέλεξα να γράφω σε ένα blog, εγώ και όποια άλλα παιδια ενδιαφερθούν, αθώα αρθράκια που δεν ενοχλούν κανένα και ίσως φανούν χρήσιμα και ενδιαφέροντα σε κάποιους. Χαίρομαι πάντως που παρά το στραπάτσο και τον πόλεμο που έχει φάει το wotgr στέκεται ακόμα ζωντανό και συνεχίζει να μεγαλώνει. Ελπίζω να επικρατήσει ή λογική και να ξεπεράσει τα όποια προβλήματα έχει και να συνεχίζει έτσι πάντα στον ίδιο ρυθμό.

Φιλικά και χωρίς καμία κακία

sisifos

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... - Σελίδα 6 Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Σαβ Ιουλ 26, 2014 3:07 pm

@memento δεν νομιζω οτι εννοει τον δολοφονο ρε  Smile 
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης