Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

+11
heeroyuy
MementoM0ri
Admin
xiale
Gregorakis
Dolofonos
marita89
Sanguinius
cgakis
Perseas
Kostis_Larsson
15 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Kostis_Larsson Σαβ Ιουλ 19, 2014 3:21 pm

sisifos έγραψε:

PS Το παραπάνω ήταν ένα αποχαιρετηστήριο τρολινγ για όλη την παρέα (πάντα με δόσεις αλήθειας). Θα μου λείψετε βρε...μουτς ...μουτς  Twisted Evil 
Ναι αμε το ίδιο κάνεις εδώ και ένα μήνα... αποχωρείς...
Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... 70a8501663fe185aefc67d6081df86b3
Από τις 25 Ιουνίου μέχρι σήμερα δεν βρήκες κάτι σημαντικό για να ασχοληθείς ?... ή πως αλλιώς να το πω... "ερινύες" ?

Kostis_Larsson

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Perseas Σαβ Ιουλ 19, 2014 3:32 pm

Άφωνος!!!

Μια ερώτηση Κωστή, όταν άλλαξε ο admin στο wotgr σου είχαν πει με ποιόν θα συνεργαστείς;
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από cgakis Σαβ Ιουλ 19, 2014 3:49 pm

 lol!  lol!  lol! 
αυτα ειναι καποιος ζητησε αληθειες. του ειναι αρκετες αυτες ή θελει και αλλες γιατι εγω ειμαι πλεον comple μετα το
Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... 5kmzcm Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 19, 2014 3:53 pm

Της πουτάνας γίνεται
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από marita89 Σαβ Ιουλ 19, 2014 3:55 pm

MementoM0ri έγραψε:
marita89 έγραψε:Δεν χρειαζεται να παμε ξανα στο wot.gr,οι εκλογες δεν εχουν νοημα οταν υπαρχουν χαζοι και περιττοι κανονες.

Και οι κανονες να αλλαξουν θα παραμεινουν οι ιδιοι χαζοι ανθρωποι  που θα ασχολουνται με τις ιδιες αηδιες , λεγοντας τις ιδιες αερολογιες. (βλεπε Ταραμα).
Αυτους δεν μπορουμε να τους στερησουμε τον λογο,ας λενε βλακειες χωρις στοιχεια,τουλαχιστον να μην βριζουν.Δεν γινεται ρε σισιφε να κατηγορεις τον Κωστη γιαυτο που γραφεις,αν ειναι δυνατον.

Υ.Γ memento σημερα με το kv2 εκανα snipe ενα kv1s απο τα 412m το οποιο εφυγε 1hit,πιο camper πεθαινεις!  Very Happy 
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 19, 2014 4:01 pm

Ξεμπρόστιασμα κανονικό και με τον νόμο.Έχω χάσει πάσα ιδέα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Ιουλ 20, 2014 4:17 am

Κατ' αρχήν πάρτε και το κομμάτι της συζήτησης που προηγήθηκε αφού ο kostis επέλεξε να δημοσιευσει τις προσωπικες μας συζητήσεις. Ετσι για να μην έχετε χάσει κανένα επεισόδιο

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... UfDFaET

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... OGUCToA

Kosti, κατ' αρχήν θέλω να σε ευχαριστήσω που με αυτήν σου την κίνηση διέλυσες και την τελευταία μου υπόνοια-ελπίδα πως απλά κάποιος τρίτος χρησιμοποιεί το Nickname σου για να τρολάρει.

Και πείτε μου τώρα τι βλέπετε σε αυτή την συζήτηση που σας άφησε τόσο άφωνους. Όσα συζητώ με τον Kosti τα έχω πει ήδη δημόσια 10δες φορές.
Την γνώμη μου για την PNX και τις μεθόδους της δεν την έχετε ξαναακούσει? Ακόμα και για την προσωπική αντιπαράθεση που είχαμε με τον kosti έχω πει καθώς και την γνώμη μου για τον τρόπο που χειρίστηκε το θέμα.

Αφου το θέλετε και κάποιοι κάνετε πως δε θυμάστε ή δεν γνωρίζεται τι έγινε θα σας τα κάνω πάλι ένα review:

1)Αρκετά παλιά όταν υπήρχαν πάλι εντάσεις στο φόρουμ είχα αποφασίσει να το δώσω σε άλλους. Θεώρησα πως σωστό ήταν να το δώσω σε ουδέτερα άτομα και έτσι πήγα στο raidcall όπου μαζευόταν οι έλληνες πάικτες που έπαιζαν εκτός ομάδων. Εκεί βρήκα τον kostis και τον billy. Κανεις από τους δύο τους δεν ήθελε να πάρει το φόρουμ. Δεχτηκαν όμως να γίνουν mod για να βοηθήσουν. Γιατην ώρα κρατήστε αυτο για να σας λυθεί η απορία που έχετε κάποιοι γιατί δεν το έδωσα στον Kosti. Γιατί ήδη παλιότερα είχε πει πως δεν θέλει.

2) Όταν πρόσφατα απόφάσισα να μην συμμετέχω στο moderation καθώς κάποιοι θεωρούσαν πως ήμουν εμπαθής και έμεινα αμέτοχος για ένα διαστημα 5-6 ημερών, δυστυχώς διαπίστωσα και πιστευω και πολλοί απο εσάς, πως τα τα δυό αυτά παιδια για δικούς τους λόγους δεν είχαν πρόθεση να βρέξουν τα πόδια τους και να βοηθήσουν. Χαρακτηριστικά και αν θυμάστε το φόρουμ είχε γεμίσει βρισίδια και προσβολές και το μόνο που είδα τον kosti να κάνει ήταν ένα σχόλιο "Τι να πω...σβήστε τα μόνοι σας". Το φόρουμ εν το μεταξύ έρμαιο
όλων αυτών που είχαν βρει την ευκαιρία λόγω απουσίας moderation. Πολλοί ήταν αυτοί που μου έστειλαν pm τότε παρακαλώντας με να αναλάβω για να μην βρομίζει έτσι το φόρουμ.

3) Γι αυτόν το λόγο και καθώς διαπίστωσα πως πλέον η κατάσταση είχε φύγει από τον έλεγχο και οι άλλοι 2 δεν έδειχναν κανένα σημάδι η προθεση να πάρουν το θέμα πάνω τους, αποφάσισα να γυρίσω με το γνωστό νέο σετ κανόνων για τις ομάδες ελπίζοντας πως με αυτό τον τρόπο θα ηρεμούσαν τα πραγματα.

4)Τα πράγματα φυσικά δεν ηρεμησαν και ετσι χωρίς βοήθεια αποφάσισα να κλειδώσω το φόρουμ και να τελειώνει η υπόθεση. Πάλι παρακαλετα και pm από διαφορους να μην κλείσω το φόρουμ αλλά να το δώσω σε κάποιον άλλο. Ετσι μπήκα στο chat του  φορουμ όπου ήταν παρόντες, Heeroyuy, cgakis, trexas, mementomori και άλλοι που δεν θυμάμαι. Αφού μιλήσαμε για κάμποσο και διαπίστωσα πως μπορούσα να περάσω την ιδιοκτησία του φόρουμ σε κάποιον άλλο, ρώτησα επανηλειμένα αν κάποιος ενδιαφέρεται να αναλάβει και όλοι σφύριζαν αδιαφορα μιλώντας για κάτι όπλα ή κάτι τέτοιο (ασχετο πάντως με το θέμα του φόρουμ)

5) Καποια στιγμή ο τωρινός admin με ενημέρωσε πως ενδιαφερόταν αλλά με παρακάλεσε να μην φανερώσω την ταυτότητα του. Έτσι πήρε την κατοχή του φόρουμ και ο λογαριασμός μου στο wotgr μετατραπηκε σε απλό μέλος.

6)Με το που άνοιξε το φόρουμ ο νέος admin ποιο ήταν λέτε το πρώτο ποστ που έσκασε μύτη, μετά από τν τόση στεναχώρια και άγχος που είχε κλεισει το φόρουμ? "Ποιος είναι ο νέος admin?". Ναι κυριοι! Αυτό ήταν το άγχος κάποιων που κατα τα άλλα νοιαζόταν για το φόρουμ. Το παιδί δεν είχε προλάβει καλά καλά να ανοιξει το φόρουμ. Μετά από μερικά ειρωνικά  ποστ από αυτα που ποστάρουν συνήθως τα γνωστα τρολ του φόρουμ, ο νεος admin κλειδώνει το θέμα. Και εδώ έμφανίζεται μετά από καιρό σιωπής ο ηρωικός μας Kostis και ως άλλος zoro, ξεκλειδώνει το τόπiκ που είχε κλειδώσει ο admin, και αφου ασχολήθηκε για αρκετή ώρα υποθέτω και ανακάλυψε πως το ip του νέου admin και του Herroyuy είναι ίδια τα ποστάρει θεωρόντας πως έχει κάνει το μεγαλύτερο ανδραγάθημα του αιώνα!!! Καμια προσπάθεια επικοινωνίας με τον admin πιο πριν, έστω για να μάθει τις προθέσεις του για να εκφράσει τις διαφωνίες του ή ότιδήποτε. Υπόψιν εδώ, πως το φόρουμ διαθέτει μια κρυφή κατηγορία εμφανής και προσβάσιμη μόνο από τους mod και τον admin για να γίνεται ευκολα η απαραίτητη επικοινωνία μεταξύ της ομάδας διαχείρησης. Εννοείτε πως μετά από αυτην την αψυχολόγητη κίνησή του ο admin του πήρε το moderation και με το δικιο του. Ποιος από σας θα κρατούσε έναν moderator που η πρώτη του κίνηση με το καλημέρα ήταν να σε δώσει στεγνά χωρίς καμια προσπάθεια εποκοινωνίας? Μάλλον αυτό πρέπει να του έπεσε βαρύ του Kosti όποτε με την πρώτη ευκαιρία κατέβασε και ένα καντήλι στον  admin, πάντα στο πνευμα της ελευθερίας που τον διακατείχε και έτσι έφαγε και το ban.

7) ΑΦΟΥ έγιναν όλα αυτα, τονίζω την χρονική στιγμή γιατί έχει σημασία .... ΜΕΤΑ από όλα αυτά εποκοινώνησε μαζί μου ο kostis με τα pm που φαίνονται παραπάνω.

Αυτη είναι όλη η ιστορία αφού θελετε λεπτομέρειες. Και όλα όσα λέω είναι γεγονότα που κανεις δεν μπορει να αμφισβητήσει.

Και ρωτάω τωρα. Τι από όσα φαίνονται στον παραπάνω διαλογο δεν ξέρατε ήδη? Την γνώμη μου για την PNX? Τη γνωμη μου για τον τρόπο που φέρθηκε ο kostis? Τη γνώμη μου για το φόρουμ? Τι???

Από τους PNX δεν περίμενα άλλη αντίδραση και έτσι δεν με εκπλήσουν. Μονο μια απάντηση στον persea. Όχι φιλε δεν του είπε ποιος είναι ο νεος admin γιατι απλα δεν πρόλαβε. Ετρεξε γρήγορα γρήγορα να δημοσιευσει την ip του για να πάρει τα μπραβο σας.
Και cgaki μην χαίρεσαι τόσο πολύ ρε θα μας πάθεις τπτ. Όπως βλέπεις η αλήθεια έχει πολλες πτυχές είναι πιο ενδιφέρουσα όταν λέγεται ολόκληρη και δεν τρομάζει αυτούς που δεν την κρύβουν.

Κάποιοι όμως απο σας τους ουδέτερους πραγματικά με εκπλήσετε. Ειναι πραγματικα αξιοθαυμαστο πόσο ευκολα παρασείρεστε από άλλους και πόσο ρηχή είναι η κριση σας μερικές φορές. Εσυ ρε sanguinius μπορεις να μας πεις που το βλεπεις το ξεμπροστιασμα και γιατί έχεις χάσει πασα ιδέα? Όλα αυτα που λεω στον kosti δεν τα έχεις δει να τα υποστηρίζω και δημόσια δεκάδες φορές? Λεω τίποτα υποχθόνιο και δεν το έχω καταλάβει μήπως? Τι να πω ρε συ!

Όσο για εσένα kosti. H πρόκληση μου παραμένει και δεν νομίζω να την απαντησες δημοσιοποιόντας την ιδιωτική μας συζήτηση. ΤΙ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ GBOA ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ "ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΦΑΣΙΣΤΟΕΙΔΗ"?
Αν θες μπορεις να μας εξηγήσεις και με λόγια που έχουν πάνω από λίγες λέξεις για να καταλάβουμε καλύτερα.

Ευχαριστώ

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Dolofonos Κυρ Ιουλ 20, 2014 4:33 am

Τελικά ακόμη πιστεύεις ότι όλοι οι άλλοι είμαστε μλκες. Δεν υπάρχει σωτηρία λέμε. Α και που είσαι
Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... 2n997hv
άρα κανένα δικαίωμα να γράφεις στην διπλωματία.
Dolofonos
Dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Ιουλ 20, 2014 4:35 am

Ξεμπρόστιασμα γιατί βγαίνουν prive συζητήσεις στα φόρα,έβγαλες και συ τώρα,όπως έγραψα και σε προηγούμενο σχόλιο,της πουτάνας γίνεται,λογικό δεν είναι να χάσω πάσα ιδέα;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Ιουλ 20, 2014 4:44 am

Dolofonos έγραψε:Τελικά ακόμη πιστεύεις ότι όλοι οι άλλοι είμαστε μλκες. Δεν υπάρχει σωτηρία λέμε. Α και που είσαι
Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... 2n997hv
άρα κανένα δικαίωμα να γράφεις στην διπλωματία.

Dolofone αφου θες να κανουμε τα παιδακια οκ

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... WZdzvZR

Ούτε και αυτός έχει δικαίωμα τότε.

Όταν προκαλούμαι φίλε απαντάω. Ζήτησα από τον kosti μια εξήγηση γιατι μας θεωρεί "μουνόπανα φασιστοείδή" και αν και εσας σας φάνηκε υπεροχο και τρελαθήκατε από την χαρά σας που δημοσιοποίησε την ιδιωτική μας συζήτηση, εμένα δεν με κάλυψε καθόλου.
Εσεις έτσι κι αλλιως ήσασταν καλλυμένοι και μόνο που μας αποκάλεσε έτσι. Μάλιστα κάποιος έξυπνος βιατηκε να συμπεράνει πως για να πει τετοια βρισιά φανταστείτε τι του κάνανε του παιδιου αυτοί οι "φασίστες" της GBOA.
Εχω λοιπόν καθε δικαίωμα να απαιτώ εξηγήσεις. Και μια και οι αλήθειες φτιάχνουν και τον φίλο μας το cgaki είπα να πουμε μερικές.
Και όχι δε σας περναω για μαλάκες. Σιγουρα δεν είστε. Δεν είμαστε όμως και μεις ξέρεις.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Gregorakis Κυρ Ιουλ 20, 2014 4:46 am

@sisifos
... με αυτή την ανάρτηση ο kostis θέλει να δείξει πως ενώ είπες πως δεν ασχολείσαι άλλο ακόμα γύρω από το wotgr τριγυρνάς ... και καλά κάνεις, εγώ σε καταλαβαίνω, το wotgr είναι κάτι σαν "παιδί" σου ... δε νομίζω να διακρίνεται κάτι παραπέρα, εξάλλου όλα τα άλλα είναι λίγο έως πολύ γνωστά και όπως παραδέχεσαι χιλιοειπωμένα ... άρα γιατί επανερχόμαστε ??? πιστεύω πως είναι καιρός να πάμε παρακάτω ...

... πάντως όλος αυτός ο διάλογος και τα γεγονότα γενικότερα εκείνης της περιόδου είναι ένα ακόμα επιχείρημα για την άποψη που έχω, πως αν "εκλεγεί" μια διαχειριστική ομάδα έτσι όπως λέτε, θα πάψουν οι τσακωμοί των μελών καθώς θα είναι απασχολημένοι να παρακολουθούν το ξεκατίνιασμα των διαχειριστών ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Perseas Κυρ Ιουλ 20, 2014 4:49 am

Όχι πες μου πραγματικά υπάρχει θέση Community Commander στο WOT;
Είναι μια θέση που έχουμε ορίσει εμείς σαν Community και αυτή τη θέση την έχουν 4 άτομα ένα από κάθε Clan πλέον των καθηκόντων τους.
Είδες βρε sisife όταν δεν ρωτάς εκτίθεσε.
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Ιουλ 20, 2014 4:59 am

Gregorakis έγραψε:@sisifos
... με αυτή την ανάρτηση ο kostis θέλει να δείξει πως ενώ είπες πως δεν ασχολείσαι άλλο ακόμα γύρω από το wotgr τριγυρνάς ... και καλά κάνεις, εγώ σε καταλαβαίνω, το wotgr είναι κάτι σαν "παιδί" σου ... δε νομίζω να διακρίνεται κάτι παραπέρα, εξάλλου όλα τα άλλα είναι λίγο έως πολύ γνωστά και όπως παραδέχεσαι χιλιοειπωμένα ... άρα γιατί επανερχόμαστε ??? πιστεύω πως είναι καιρός να πάμε παρακάτω ...

... πάντως όλος αυτός ο διάλογος και τα γεγονότα γενικότερα εκείνης της περιόδου είναι ένα ακόμα επιχείρημα για την άποψη που έχω, πως αν "εκλεγεί" μια διαχειριστική ομάδα έτσι όπως λέτε, θα πάψουν οι τσακωμοί των μελών καθώς θα είναι απασχολημένοι να παρακολουθούν το ξεκατίνιασμα των διαχειριστών ...

gregorakis καλά μιλας αλλά χάνεις ένα σημαντικό σημείο. O kostis με το πρωτο ποςτ που κάνει σε αυτό το φόρουμ αποκαλεί όλη την δοιήκηση της GBOA 'μουνοπανα φοασιστοειδή". Ετσι απλά χωρις να μας εξηγεί τον λογο. Τον προκαλω να μας εξηγήσει πως εφτασε σε αυτό το συμπέρασμα ή τι ήταν αυτο που του κάναμε τελικά και μας θεωρεί τέτοιους και απαντάει δημοσιεύοντας την ιδιωτική συζήτηση που είχαμε η οποία πιστευω βλεπεις και συ δεν δείχνει πουθενα πως η διοικηση της GBOA είναι μουνόπανα φασιστοειδή.
Και πες το ξεπερναμε και αυτο. Αν δεις όμως κάποιοι πονηροί εκμεταλευτικαν αυτή την ανεξήγητη βρισια για να συμπεράνουν πως για δεστε ρε τι λεει το παιδι! Φανταστήτε τι του κάνανε για να λεει τέτοια βαρια λόγια.
Εσενα σου φαίνεται ότι όλο αυτό το σκηνικό δεν είναι άξιο προσοχής?

Τωρα για το wotgr τι να πω. Δεν σας αρεσει το ένα σας βρομάει το άλλο. Κάντε ότι νομίζετε στην τελική. Δεν θα κάνουμε και γάμο  Cool 

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:04 am

Perseas έγραψε:Όχι πες μου πραγματικά υπάρχει θέση Community Commander στο WOT;
Είναι μια θέση που έχουμε ορίσει εμείς σαν Community και αυτή τη θέση την έχουν 4 άτομα ένα από κάθε Clan πλέον των καθηκόντων τους.
Είδες βρε sisife όταν δεν ρωτάς εκτίθεσε.

Ρε αγορίνα εγω εκτίθεμαι ή εσυ και ο dolofonos? Το ξέρω πολύ καλα πως το παιδί είναι community commander, το σέβομαι και έχουμε μιλήσει αρκετά στην διπλωματία. Το έδειξα απλά στο dolofono που του ήρθε όρεξη για παιδιαρίσματα (μαλλον για να αλλάξει πορεία πάλι η συζήτηση) και θυμήθηκε ξαφνικά ενώ μιλάμε για σοβαρα θέματα να με ρωτήσει με ποιο δικαιωμα μιλαω στην διπλωματια.
Και αν δεν το κατάλαβε ξαναλέω πως στην GBOA είμαι στην διοίκηση λόγω άλλου παιχνιδιου. Τώρα αν δεν καλύπτεστε και από αυτό θα πω να με κάνουν community commander και μένα για να σας καλύψω ψυχολογικά. Οκ?

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:05 am

Εγω πάλι λέω, οτι σήμερα ειναι αναδρομος ερμής και απαγορευεται λόγω της θέσης της αφροδιτης στον Πλουτονα που επηρεάζει τα ζώδια της φωτιας στον Σισυφο να μιλάει σε αυτο το κομμάτι του φόρουμ ...

ΜΠΑΝ 2345677 μέρες !!! (ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΜΕ και όποιος θέλει μπορεί να ζητήσει και αυτογραφα)
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:09 am

xiale έγραψε:Εγω πάλι λέω, οτι σήμερα ειναι αναδρομος ερμής και απαγορευεται λόγω της θέσης της αφροδιτης στον Πλουτονα που επηρεάζει τα ζώδια της φωτιας στον Σισυφο να μιλάει σε αυτο το κομμάτι του φόρουμ ...

ΜΠΑΝ 2345677 μέρες !!! (ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΜΕ και όποιος θέλει μπορεί να ζητήσει και αυτογραφα)

Πάλι θα μας κάνεις να βάλουμε τα παλτό μας  Twisted Evil 

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Gregorakis Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:11 am

... sisifos, εγώ αναφέρθηκα μόνο στην ανάρτηση που αφορούσε τις προσωπικές σας συζητήσεις ... το άλλο post ούτε ξέρω γιατί το έκανε, ούτε από που ορμώμενος αλλά ούτε και με ενδιαφέρει στο κάτω κάτω ...

... όσον αφορά το wotgr εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα ... έχω πει πως ήταν πολύ καλοστημένο, οργανωμένο και οι εργατοώρες που είχες διαθέσει φαίνονταν ... αλλά τι να κάνουμε, όλα τα πράγματα κάποτε τελειώνουν ...

... πάντως πρέπει σιγά σιγά να "δώσουμε τόπο στην οργή" ... αυτός ο διαχωρισμός, από τη μια η pnx και από την άλλη οι υπόλοιποι, είναι γελοίος ... και το να υπάρχουν 2 wot fora είναι γελοίο ... αλλά το να υπάρχουν 2 wot fora που οι από εδώ να μισούν τους από εκεί, ξεπερνά τα πάντα ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Gregorakis στις Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:18 am, 1 φορά
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:13 am

αντι να με ευχαριστεις βρε παλιοπαιδο που σου γλυτώνω το αιρκον και σου μειώνω την Δεη γκρινιάζεις ...

ΥΓ) τωρα που αμφισβήτησες μοντ πόσες 10ετίες μπαν να σου ριξω ???
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Gregorakis Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:21 am

... εσύ κύριε moderator να αφήσεις τα banια και να αρχίσεις σιγά σιγά να οργανώνεις το forum ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:22 am

Όσες θέλεις δικαίωμα σου. Α και μεγια τη θέση...σιδεροκέφαλος  Smile 

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:31 am

Το θέμα είναι να γίνω αντμιν γιατι σαν μοντ μόνο να μπανάρω τον Σισυφο μπορώ.   Very Happy  Very Happy  Very Happy 

Δεν θα γίνω μοντ γιατι δεν έχω χρόνο και δυστυχώς απαιτεί συνεχή ενασχόληση... Προσφέρθηκα να βοηθήσω με γραφικά και σετάρισμα ...

ΥΓ) Γρεγοράκη δεν μισεί κανείς κανέναν ... Απλά οι απο εδώ και οι απο εκεί έχουμε τελείος διαφορετικούς ορισμούς των λέξεων ισονομία δικαιοσύνη ελευθερία και φασισμού ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:33 am

Sanguinius έγραψε:Ξεμπρόστιασμα γιατί βγαίνουν prive συζητήσεις στα φόρα,έβγαλες και συ τώρα,όπως έγραψα και σε προηγούμενο σχόλιο,της πουτάνας γίνεται,λογικό δεν είναι να χάσω πάσα ιδέα;

Οκ δεκτον. Να ξέρεις πως δεν είναι του τυπου μου να βγάζω προσωπικές συζητήσεις στον αέρα. Αλλά αφού επελεξε να το κανει ο φίλτατος kostis ήταν άδικο να μην την δειτε ολόκληρη για να αποκτήσετε πιο εμπεριστατομένη άποψη.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:35 am

xiale έγραψε:Το θέμα είναι να γίνω αντμιν γιατι σαν μοντ μόνο να μπανάρω τον Σισυφο μπορώ.   Very Happy  Very Happy  Very Happy 

Δεν θα γίνω μοντ γιατι δεν έχω χρόνο και δυστυχώς απαιτεί συνεχή ενασχόληση... Προσφέρθηκα να βοηθήσω με γραφικά και σετάρισμα ...

ΥΓ) Γρεγοράκη δεν μισεί κανείς κανέναν ... Απλά οι απο εδώ και οι απο εκεί έχουμε τελείος διαφορετικούς ορισμούς των λέξεων ισονομία δικαιοσύνη ελευθερία και φασισμού ...

Ειδικά για την έννοια του φασισμού θα πρέπει πολλοί να πάνε φροντιστήριο.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από Gregorakis Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:38 am

xiale έγραψε: ... Προσφέρθηκα να βοηθήσω με γραφικά και σετάρισμα ...

... ωραία, που είναι οι υπογραφές μας? που είναι το βασικό logo? που είναι η όμορφη κάθετη μπάρα στα δεξιά με τα διάφορα links που είχε το wotgr? που είναι τα likes και τα thank you? ... έλα δουλεύουμε τώρα ... move it, move it Cool ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ... Empty Απ: Ιντριγκες - Δολοπλοκίες και τα λοιπά ...

Δημοσίευση από xiale Κυρ Ιουλ 20, 2014 5:38 am

sisifos έγραψε:
xiale έγραψε:Το θέμα είναι να γίνω αντμιν γιατι σαν μοντ μόνο να μπανάρω τον Σισυφο μπορώ.   Very Happy  Very Happy  Very Happy 

Δεν θα γίνω μοντ γιατι δεν έχω χρόνο και δυστυχώς απαιτεί συνεχή ενασχόληση... Προσφέρθηκα να βοηθήσω με γραφικά και σετάρισμα ...

ΥΓ) Γρεγοράκη δεν μισεί κανείς κανέναν ... Απλά οι απο εδώ και οι απο εκεί έχουμε τελείος διαφορετικούς ορισμούς των λέξεων ισονομία δικαιοσύνη ελευθερία και φασισμού ...

Ειδικά για την έννοια του φασισμού θα πρέπει πολλοί να πάνε φροντιστήριο.

και για τις 4 !!!
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης