Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Sanguinius Appreciation Society !!!

+8
Admin
taramas
MementoM0ri
xiale
cgakis
Sanguinius
imperiumgraecum
Arxiereas
12 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Τετ Αυγ 27, 2014 12:11 am

εντάξει το τερματίσατε ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από gr68 Τετ Αυγ 27, 2014 12:40 am


παντωs να πω μια συμβουλη.Η νεοτητα περναει,και δεν ξαναρχεται.Τι θελω ναπω μαυτο?Συμβαδιστε με την ηλικια σαs,χωστε τον οπου αξιζει και πρεπει και αφηστε το μοτο,δεν τοχω προτεραιοτητα.Να το εχειs προταιρεοτητα,οπωs και αλλα πραγματα που σε ενδιαφερουν.
Κοιτωνταs πισω,ξερειs πωs μετανειωνω ,για καποιεs καληνυχτεs που ειπα σκετεs,α)φοβουμενοs μην με πει λιγουρι?β)φοβουμενοs το πιλαφι και την αποριψη γ).............στο α)και2 αυγα τουρκιαs-λεs και η γκομενα ηθελε επιστημονικη συζητηση Very Happy ,στο β)τοτε το εβλεπα σαν κατι τεραστιο(το πιλαφι),σημερα γελαω μαυτην την αντιληψη.Εξαλου δεν θαγραφα τωρα αυτα,γιατι θα ηξερα το αποτελεσμα τησ κινησησ μου Very Happy
Οπωs ειχε πει ο Νικολσον σε μια ταινια,μην αφηνειs καμια στυση ανεκμεταλευτη.
Χωριs ιχνοs προσβοληs,κιθαρα παιζω και στα 60 μου,το πουλι μου θα το βρισκω τοτε?
ΕΞΑΛΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΓΕΝΙΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΓΑΜ..ΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ
lol!
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Αυγ 27, 2014 1:42 am

Ακριβώς,παραδεχτηκες δημόσια πως ενδόμυχα είσαι gay και προσπαθείς να το προβάλεις πάνω μου.Πες μου όμως σου βάζει strap on η γυναίκα σου;Σου βάζει και δάχτυλο πριν ή στν πετάει έτσι στν ψύχρα;Πω πω το κακόμοιρο παιδάκι που θα μεγαλώσει σε τέτοια χυδαιότητα και ανωμαλία.wtf ρε βλήμα τι δεν κατάλαβες;ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΩΣ ΑΡΧΙΣΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΤΟ THREAD.ΡΕ ΤΟΥΒΛΟ ΡΕ ΞΕΚΩΛΙΑΡΗ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ THREAD.Ξυπνά λέμε ώρα για strap on και τυρόπιτα.Μια απλή πρόταση έγραψα και δεν μπορείς να την κατανοήσεις,η ηλιθιότητά σου ξεπερνάει κάθε όριο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από antkon Τετ Αυγ 27, 2014 1:46 am

Sanguinius έγραψε:Ακριβώς,παραδεχτηκες δημόσια πως ενδόμυχα είσαι gay και προσπαθείς να το προβάλεις πάνω μου.Πες μου όμως σου βάζει strap on η γυναίκα σου;Σου βάζει και δάχτυλο πριν ή στν πετάει έτσι στν ψύχρα;Πω πω το κακόμοιρο παιδάκι που θα μεγαλώσει σε τέτοια χυδαιότητα και ανωμαλία.wtf ρε βλήμα τι δεν κατάλαβες;ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΩΣ ΑΡΧΙΣΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΤΟ THREAD.ΡΕ ΤΟΥΒΛΟ ΡΕ ΞΕΚΩΛΙΑΡΗ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ THREAD.Ξυπνά λέμε ώρα για strap on και τυρόπιτα.Μια απλή πρόταση έγραψα και δεν μπορείς να την κατανοήσεις,η ηλιθιότητά σου ξεπερνάει κάθε όριο

Ειλικρινα τα σκεφτεσαι αυτα που γραφεις η απλα το κανεις για εντυπωσεις?

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Αυγ 27, 2014 2:34 am

@antkon θα σου έλεγα τι κάνω,αλλά δεν θα έχει αποτέλεσμα,όμως επειδή ο arxiereas είναι ηλίθιος δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα.Η τεχνική είναι απλή,βρίσκεις έναν ηλίθιο ο οποίος δεν έχει γνώσεις και παρόλαυτά εκφέρει άποψη για τα πάντα.Αρχίζεις να τον αντιμετωπίζεις με το μαλακό στην αρχή,όταν και αν τσιμπήσει,χοντραινεις το παιχνίδι και φτάνεις στο σημείο του ελέγχου.Ο πανιβλακας από εδώ με αυτά που του γράφω,έκατσε και έφτιαξε ολόκληρο thread,από την στιγμή που ανέβασε το thread είναι η μαριονέτα μου.Κατευθύνω το θέμα της συζήτησης,στις βάσεις που έθεσε ο ίδιος για να νοιώθει πως έχει την κυριαρχία και απλά τον αφήνω να κάνει τραγικά λάθη,όπως το να παραδεχτεί δημόσια την οικογενειακή του κατάσταση,δεν έπρεπε να το κάνει ποτέ.Οπότε για αρκετό καιρό,έχω μια μαριονέτα η οποία σε κάθε σχόλιό μου σε οποιοδήποτε thread θα απαντάει και θα μου χαρίζει απλόχερα διασκέδαση,μέχρι να βαρεθεί (το υπολογίζω σε έναν μήνα,χωρίς να υπολογίσω τις μέρες που θα λείπω από την Αθήνα και δει θα ασχολούμαι με το forum).Οποτε ναι,μπορεί να σου φαίνονται μαλακιες αυτά που γράφω και είναι,αλλά για τον arxierea είναι το δόλωμα,το μέλι και για να το καταφέρω αυτό,κάθε απάντηση που έδωσα είτε στον ίδιο είτε σε άλλους,την σκέφτηκα και την διατύπωσα με προσοχή για να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Αυγ 27, 2014 2:41 am

Εμένα πάλι δεν με εντυπωσιάζουν αυτά που διαβάζω και μάλιστα περιμένω και πολύ χειρότερα.
Αυτό που με εντυπωσιάζει είναι η ανοχή των υπεύθυνων αυτού του φόρουμ και η εμμονή τους στην άποψη πως ένα φόρουμ μπορεί να λειτουργήσει χωρίς κανόνες και έλεγχο χωρίς να πέσει στην απόλυτη παρακμή.
Τελικά νιώθω υπερήφανος για τον χαρακτηρισμό του "φασίστα" που μου προσάψανε κάποιοι, κάποτε, λόγω των κανόνων εύρυθμης λειτουργίας που έβαλα στο άλλο φόρουμ.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Αυγ 27, 2014 2:45 am

Γιατί τα γράφεις αυτά ρε σισιφε;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από gr68 Τετ Αυγ 27, 2014 2:55 am

Σισυφε, στο άλλο θα είχες φάει ban, γιατί έκρινες την λειτουργεία
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τετ Αυγ 27, 2014 3:07 am

antkon έγραψε:
Sanguinius έγραψε:Ακριβώς,παραδεχτηκες δημόσια πως ενδόμυχα είσαι gay και προσπαθείς να το προβάλεις πάνω μου.Πες μου όμως σου βάζει strap on η γυναίκα σου;Σου βάζει και δάχτυλο πριν ή στν πετάει έτσι στν ψύχρα;Πω πω το κακόμοιρο παιδάκι που θα μεγαλώσει σε τέτοια χυδαιότητα και ανωμαλία.wtf ρε βλήμα τι δεν κατάλαβες;ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΩΣ ΑΡΧΙΣΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΤΟ THREAD.ΡΕ ΤΟΥΒΛΟ ΡΕ ΞΕΚΩΛΙΑΡΗ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ THREAD.Ξυπνά λέμε ώρα για strap on και τυρόπιτα.Μια απλή πρόταση έγραψα και δεν μπορείς να την κατανοήσεις,η ηλιθιότητά σου ξεπερνάει κάθε όριο

Ειλικρινα τα σκεφτεσαι αυτα που γραφεις η απλα το κανεις για εντυπωσεις?
Έχει χάσει τη μπάλα και προσπαθεί με δημιουργία εντυπώσεων να αντιστρέψει το κλίμα. So manly!

@xiale
δεν βρίζω όπως βλέπεις και χωριό που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει, τα ζητάει ο κώλος του.
Ας βρίζει κι ας συκοφαντεί αλλά οικογένεια μην ξαναπιάσει στο στόμα του γιατί δεν έχει γνωρίσει τρελούς από κοντά, ακόμα.

@sanguinius
Goodmorning sunshine, another perfect day starts from now. Enjoy!
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Τετ Αυγ 27, 2014 3:09 am

Ενταξει σισυφε ... ας παρουμε το δικό σου παραδειγμα ..
Οποότε μπαναρουμε sqnguinius kai arhierea και καταδικάζουμε και διαπομπευουμε τις ομάδες τους ...

ΥΓ) και μια που δεν έχουν ομάδες μάλλον φταίει η PNX ...
YΓ2) α και μπανάρουμε και σενα που μας έκρινες ...
ΥΣ3) Και μετά κανουμε εκπτώσεις απο 20-30% στα μπαν για να φανουμε μεγαλοψυχοι ...

sisifos έγραψε:Τελικά νιώθω υπερήφανος για τον χαρακτηρισμό του "φασίστα" που μου προσάψανε κάποιοι, κάποτε, λόγω των κανόνων εύρυθμης λειτουργίας που έβαλα στο άλλο φόρουμ.

Οσο και να κάνεις τον κινέζο τον χαρακτηρισμό φασίστα στον βάλαμε όχι για τους κανόνες αλλα για την επιλεκτική εφαρμογή τους ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xiale στις Τετ Αυγ 27, 2014 3:15 am, 1 φορά
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Τετ Αυγ 27, 2014 3:13 am

Αρχιερέα και Σανγκ,

Η αλήθεια είναι οτι έχετε χάσει το μέτρο και οι δυο ..
Σεξουαλικές προτιμήσεις, οικογένειες και τα λοιπά είναι ολιγοντι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ...
Και δείχνουν την "αναγωγή" σας ... <---(αυτό είναι ενα παράδειγμα τρολαρίσματος με το γάντι ...) κραχτειτε ελευθερα αλλα χρησημοποιήστε λίγο το μυαλό σας για να το κάνετε με τρόπο και στυλ ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Αυγ 27, 2014 3:15 am

gr68 έγραψε:sisife,sto allo ua eixes faei ban,giati ekrines thn leitoyrgeia.

Και πολύ καλά θα πάθαινες. Δουλειά των μελών σε ένα φόρουμ είναι να ανταλλάσσουν απόψεις και να συζητάνε πολιτισμένα στα πλαίσια των κανονισμών του, τους οποίους και έχουν αποδεχτεί με την εγγραφή τους σε αυτό. Δουλειά των υπευθύνων του φόρουμ είναι να φροντίζουν να τηρούνται αυτοί οι κανονισμοί. Αν κοιτά ο καθένας τη δουλειά του τα προβλήματα μειώνονται στο ελάχιστο.
Αν έχεις άποψη και διαφορετική γνώμη για το πως μπορεί να διαχειριστεί ένα φόρουμ προσπαθείς αν γίνεται να συμμετάσχεις ενεργά σε αυτήν την άχαρη υποχρέωση. Αλλιώς κοιτάς την δουλειά σου και αφήνεις αυτούς που έχουν φορτωθεί αυτό το έργο να την κάνουν όπως νομίζουν καλύτερα και δεν δυσκολεύεις το έργο τους με αχρείαστες σοφίες και συμβουλές, που μόνο προβλήματα και εντάσεις θα φέρουν.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από cgakis Τετ Αυγ 27, 2014 3:21 am

sisife παλι συμπεριφερεσαι σαν να εισαι admin σε καποιο forum που παρακολουθουμε ολοι εμεις μηπως εισαι και μας το κρυβεις γιατι αν ειναι να μας γραφεις για το παρελθον γραψε στο wot gr εδω ειναι το μελλον

ΕΛΑ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΚΠΩΣΕΙΣ ΛΕΜΕ 20% ΕΩΣ 50% ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΛΕΜΕ


edit: sorry για το off topic


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cgakis στις Τετ Αυγ 27, 2014 6:12 am, 1 φορά
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από marita89 Τετ Αυγ 27, 2014 3:24 am

Παιδια ηρεμηστε ρε σεις,το πηγατε πολυ στο προσωπικο.Κλαιν.Μπειτε σε ενα ts και βρειτε τα,καντε κανενα platoon μαζι,ερχομαι κ εγω.Περιμενω invite Smile
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από gr68 Τετ Αυγ 27, 2014 3:29 am

Φίλε αρχίζεις και γίνεσαι γραφικός...
Έχω πεί 500 φορές οτι δεν ξέρω απο ιντερνετ και τα τιαυτα.
Ουτε χειρισμούς κουμπιών και τα ρέστα. Εσυ συνεχίζεις να λες γιατί δεν ανέλαβα κτλπ.
A)δεν ξέρω (στο ξαναλέω 5φορά),αρα δεν είμαι άξιος για την θέση
b)δεν γουστάρω.
Τα πιο πάνω όμως, δεν μου απαγορευουν να έχω κρίση. Αν σε ενοχλέι η κρίση μου, προβλημα σου, οχι δικό μου
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από MementoM0ri Τετ Αυγ 27, 2014 3:44 am

Gregorakis έγραψε:@memento ... ούτε που μπορώ να φανταστώ τι περνάει από το μυαλό μιας χελώνας που βλέπει από μακριά το γαϊτάνο να πλησιάζει ...


Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 2s65yjq
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Αυγ 27, 2014 3:45 am

Μπορείτε να τρολάρετε όσο θέλετε αν σας κάνει να νιώθετε καλύτερα. Τουλάχιστον αυτοί που έχουν την ευθύνη αυτού του φόρουμ αν έχουν καθόλου αντικειμενικότητα, ας προβληματιστούν λίγο.

Και ναι όντως χρειάζομαι και γω ban μαζί με τους άλλους δύο με αυτό που κάνω και θα το δεχτώ χωρίς γκρίνια.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από MementoM0ri Τετ Αυγ 27, 2014 3:50 am

xiale έγραψε:Αρχιερέα και Σανγκ,

Η αλήθεια είναι οτι έχετε χάσει το μέτρο και οι δυο ..
Σεξουαλικές προτιμήσεις, οικογένειες και τα λοιπά είναι ολιγοντι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ...
Και δείχνουν την "αναγωγή" σας ... <---(αυτό είναι ενα παράδειγμα τρολαρίσματος με το γάντι ...) κραχτειτε ελευθερα αλλα χρησημοποιήστε λίγο το μυαλό σας για να το κάνετε με τρόπο και στυλ ...

που ειναι το τρολλαρισμα με το γαντι ?
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Αυγ 27, 2014 3:51 am

gr68 έγραψε:Φίλε αρχίζεις και γίνεσαι γραφικός...
Έχω πεί 500 φορές οτι δεν ξέρω απο ιντερνετ και τα τιαυτα.
Ουτε χειρισμούς κουμπιών και τα ρέστα. Εσυ συνεχίζεις να λες γιατί δεν ανέλαβα κτλπ.
A)δεν ξέρω (στο ξαναλέω 5φορά),αρα δεν είμαι άξιος για την θέση
b)δεν γουστάρω.
Τα πιο πάνω όμως, δεν μου απαγορευουν να έχω κρίση. Αν σε ενοχλέι η κρίση μου, προβλημα σου, οχι δικό μου

Ξέρεις ποιο είναι το προβλημά σου? Πως μετά από τοσο καιρό και τόσες συζητήσεις δεν έχεις καταλάβει πως το θέμα μας δεν είναι να σου στερήσουμε την κρίση σου την οποία και φυσικά σέβομαι αλλά το ότι κρίνοντας δημόσια την έτσι κι αλλιως δύσκολη δουλειά των υπευθύνων ενός φόρουμ την κάνεις ακόμα δυσκολότερη!
Έχεις ένσταση με κάτι που δε σου άρεσει? Στείλε pm στους υπευθυνους με τα παράπονά σου. Βλέπεις πως δεν διορθώνεται η κατάσταση και γίνονται πράγματα που δεν συμφωνείς? Μην συμμτέχεις στο συγκεκριμένο φόρουμ. Τόσο απλά.

Θα σου δώσω ένα παραδειγμα για να καταλάβεις τι εννοώ. Είναι σα να σκάβεις ένα λάκκο με μια αξίνα μέσα στον ήλιο και έρχομαι εγώ από πάνω σου και σου κάνω κουμάντο πως να τον σκάψεις. Μου λες να έρθω να σε βοηθήσω να τον σκάψουμε καλύτερα και γω σου λεω δεν μπορώ, με πονάει η μέση μου και θέλω απλά να κάνω κουμάντο. Πως θα σου φαινόταν? Στην καλύτερη δεν θα ήθελες να σε αφήσω ύσηχο στον πόνο σου αφού δεν θέλω και δεν μπορώ να βοηθήσω?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sisifos στις Τετ Αυγ 27, 2014 4:00 am, 1 φορά

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Τετ Αυγ 27, 2014 3:55 am

MementoM0ri έγραψε:
που ειναι το τρολλαρισμα με το γαντι ?

Δες την υπογραφή του founder/heero
Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 292nst0
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Αυγ 27, 2014 4:05 am

Oταν το σβήσετε από εδώ:
https://unregulatedwotgr.forumgreek.com/t6p90-topic

...ο founder λογικά θα το βγάλει από την υπογραφή του

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Τετ Αυγ 27, 2014 4:11 am

Πέρασε και δεν ακούμπησε σισυφε ???

το τρολλάρισμα είναι οτι η λέξη αναγωγή δεν υπάρχει όπως την χρησιμοποιείτε ...
Αναγωγή
Από τη Βικιπαίδεια, την ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια

Η λέξη αναγωγή μπορεί να αναφέρεται στους εξής όρους:

χημική αναγωγή
μαθηματική αναγωγή
αναγωγή γράφου


είναι η αγωγή και κάποιος που δεν έχει αγωγή είναι ανάγωγος ... η αναγωγή είναι δημιούργημα του founder/heero/sisyfou ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xiale στις Τετ Αυγ 27, 2014 4:16 am, 1 φορά
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Αυγ 27, 2014 4:16 am

xiale έγραψε:Πέρασε και δεν ακούμπησε σισυφε ???

το τρολλάρισμα είναι οτι η λέξη αναγωγή δεν υπάρχει ...
είναι η αγωγή και κάποιος που δεν έχει αγωγή είναι ανάγωγος ... η αναγωγή είναι δημιούργημα του founder/heero/sisyfou ...

Τώρα ποιος τρολάρει περισσότερο ποιον, ο founder με την υπογραφή και τη λάθος λέξη ή εσύ που μόνο σε αυτήν σκάλωσες από το όλο θέμα δεν ξέρω Rolling Eyes

Anyway, ένα πράγμα παραδέχομαι σε σένα. Είσαι μανούλα στο να αποπροσανατολίζεις την κουβέντα. Το ανέκδοτο με το "...γιατί δε φοράς το κράνος σου?" θα το ξέρεις σίγουρα Twisted Evil

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Τετ Αυγ 27, 2014 4:18 am

Gregorakis έγραψε:@memento ... ούτε που μπορώ να φανταστώ τι περνάει από το μυαλό μιας χελώνας που βλέπει από μακριά το γαϊτάνο να πλησιάζει ...


να κάνει την πάπια?

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 2jdl3wx
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Τετ Αυγ 27, 2014 4:18 am

η κουβέντα ήταν πως μπορείς να τρολλάρεις κάποιον κόσμια ...
οποτε μια χαρά είμαι στο θέμα σε αντίθεση με σένα ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης