Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Sanguinius Appreciation Society !!!

+8
Admin
taramas
MementoM0ri
xiale
cgakis
Sanguinius
imperiumgraecum
Arxiereas
12 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Παρ Αυγ 29, 2014 9:25 am

εχουμε εμεις ρε συ
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Αυγ 30, 2014 3:13 am

Arxiereas έγραψε:@ADMIN

Άφησέ τον να βρίζει όσο θέλει, να βάζει μέσα στην κουβέντα οικογένειες γυναίκες παιδιά, δεν έχω πρόβλημα.
Έτσι, για να ξέρουμε με ποιους ανταλλάσουμε απόψεις στο φορουμ
BTW εσύ ανέφερες πως έχεις γυναίκα και παιδί,όχι εγώ,τα ήθελες καιτ α έπαθες,τώρα θα πληρώσεις τις μαλακίες που κάνεις
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από MementoM0ri Σαβ Αυγ 30, 2014 3:29 am

Γουσταρω να βλεπω ατομα να κυλιουνται στις λασπες.
κιπ δε γκουντ τζομπ.
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Αυγ 30, 2014 3:50 am

MementoM0ri έγραψε:Γουσταρω να βλεπω ατομα να κυλιουνται στις λασπες.
κιπ δε γκουντ τζομπ.
+1
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από imperiumgraecum Σαβ Αυγ 30, 2014 9:21 pm

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Mqdefault
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Σαβ Αυγ 30, 2014 11:49 pm

ήλπιζα ότι θα είχες στοιχειώδες χιούμορ και ότι η κουβέντα θα ήταν τουλάχιστον αντίστοιχη της αστειότητας των λεγόμενών σου αλλά ως αθεράπευτος στόκος το μόνο που καταφέρνεις είναι να προσβάλεις την αισθητική των υπόλοιπων αναγνωστών σε σημείο που αναρωτιέμαι τελικά....

HOW LOW IS LOW?

Πι.Ες. Υπάρχει ένα κενό στην ιστορία της ξενέρωτης ζωής σου μέχρι τα 16 χρόνια. Να υποθέσω σε είχανε σε γυάλα και σε μελετούσαν?

Πι.Ες.2 Ένας από τους σκοπούς του thread επετεύχθη. Ξεπέρασες σε λίγες μόνο μέρες το αντίστοιχο του tarama. Ζήτω ο νέος βασιλιάς!

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Rv8uns
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Αυγ 30, 2014 11:55 pm

Πω πω δες εδώ κλάψα.Είναι απλό,το προκάλεσε στον εαυτό του,ας μην ήταν ηλίθιος και να έκανε τις σωστές κινήσεις.Απο όλους τοτς ηλίθιους του forum με τους οποίους ασχολούμαι ήτοι 37εμα bambiskos bemyban,ο arxixaibanareas είναι ο μόνος ηλίθιος που έπεσε στην παγίδα μου,όσα παθαίνει του αξίζουν.Εν τω μεταξύ το γαματο με σένα είναι το εξής,ακόμα δεν έχεις καταλάβει,πως κανείς αυτό ακριβώς που θέλω.Επιπλέον οι σελίδες που αφορούν τον ταραμά είναι χιλιάδες,δεν ξεπερνιούνται με τίποτα.Πάντως μωρη σαλουφα,δεν απάντησες,κλαφτηκες στην μάνα σου να με δείρει ή έμεινες μόνο στις αναφορές;btw,δεν αστειεύομαι,αν θές αστειάκια,πήγαινε σε σελίδα ανεκδότων,εδώ τιμωρείται η ηλιθιότητά σου και ο μόνος που δικαιούται να γελάει είμαι εγώ και μόνο εγώ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Κυρ Αυγ 31, 2014 12:17 am

Ποια παγίδα μωρή Κοντσίτα που εδώ μέσα έχεις παραδεχτεί μέχρι και τις σεξουαλικές σου προτιμήσεις.
Εδώ είναι το γέλιο της αρκούδας, με την επικών διαστάσεων ηλιθιότητά σου.

Σ' αρέσει να προκαλείς? Βάλε μίνι και μπότες να γουστάρουμε, όχι που πηδάς τα thread σαν περιφερόμενος καραγκιόζης
Γι' αυτό σ έκανα report.
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Αυγ 31, 2014 2:52 am

Arxiereas έγραψε:Ποια παγίδα μωρή Κοντσίτα που εδώ μέσα έχεις παραδεχτεί μέχρι και τις σεξουαλικές σου προτιμήσεις.
Εδώ είναι το γέλιο της αρκούδας, με την επικών διαστάσεων ηλιθιότητά σου.

Σ' αρέσει να προκαλείς? Βάλε μίνι και μπότες να γουστάρουμε, όχι που πηδάς τα thread σαν περιφερόμενος καραγκιόζης
Γι' αυτό σ έκανα report.
Επειδή παρελαυνεις με φούστα και μπότα στο gay pride κάθε χρόνο,δεν σημαίνει πως πρέπει να το κάνουμε όλοι,μόνο και μόνο για να μην νοιώθεις κοινωνικά αποκλεισμένος.Φυσικά και έχεις πέσει στην παγίδα μου,σε κάνω να ασχολείσαι μαζί μου,οπότε το θέλω εγώ για να με διασκεδάζεις,είσαι ο αρλεκινος μου.2ον δεν πηδάω τα thread,πηδάω τα thread που συμμετέχεις εσύ και μόνο,ώστε σαν μπούφος να μου απαντάς και να με διασκεδάζεις και μετά να σου ανταπαντω και ου το καθ' εξής.Επειδή όμως δεν μπορείς δε να κανείς κάτι για αυτό κλαιγεσαι και κανείς report,παω στοίχημα πως παρακαλάς τους mods να σε βοηθήσουν.Τέλος το ότι θυμάσαι αυτόν/αυτή; τον/την τραγουδιαρη/τραγουδιαρα; από την πουστοβιζιον,δείχνει πολλά για το ποιόν σου,αλήθεια μήπως έχεις την φάτσα του ερμαφροδιτου σαν φόντο στην επιφάνεια εργασίας του PC σου;Διόλου απίθανο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Κυρ Αυγ 31, 2014 12:53 pm

Που σαι Γκούφη, για να στήσεις τέτοια "παγίδα" πρέπει πρώτα απ' όλα να ξέρεις να μιλάς. Εσύ μέχρι τώρα πιθηκίζεις, παπαγαλίζεις αλλά νοήμων άνθρωπο δεν θυμίζεις σε καμία περίπτωση.
2ον έχεις εκθέσει τον εαυτό σου με μια ακατάσχετη φλυαρία σε ένα ρεσιτάλ συκοφαντίας και αλαζονείας στολισμένα με υβρεολόγιο ποδοσφαιρικού επιπέδου που αν αυτό το θεωρείς στήσιμο παγίδας τότε συγχαρητήρια, κατάφερες να βάλεις τα χέρια και να βγάλεις τα μάτια σου.
Συνέχισε να παραμυθιάζεσαι. Εδώ θα είμαι, να σου θυμίζω τι είσαι μέχρι να παρακαλάς εσύ τους mods για ένα τέλος που δε θα έρχεται ποτέ.

Θες τώρα να φαντάζεσαι το wallpaper μου ή να μιλήσουμε για τα εξόφθαλμα θηλυπρεπή avatar σου?
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Σεπ 19, 2014 2:07 pm

Arxiereas έγραψε:Που σαι Γκούφη, για να στήσεις τέτοια "παγίδα" πρέπει πρώτα απ' όλα να ξέρεις να μιλάς. Εσύ μέχρι τώρα πιθηκίζεις, παπαγαλίζεις αλλά νοήμων άνθρωπο δεν θυμίζεις σε καμία περίπτωση.
2ον έχεις εκθέσει τον εαυτό σου με μια ακατάσχετη φλυαρία σε ένα ρεσιτάλ συκοφαντίας και αλαζονείας στολισμένα με υβρεολόγιο ποδοσφαιρικού επιπέδου που αν αυτό το θεωρείς στήσιμο παγίδας τότε συγχαρητήρια, κατάφερες να βάλεις τα χέρια και να βγάλεις τα μάτια σου.
Συνέχισε να παραμυθιάζεσαι. Εδώ θα είμαι, να σου θυμίζω τι είσαι μέχρι να παρακαλάς εσύ τους mods για ένα τέλος που δε θα έρχεται ποτέ.

Θες τώρα να φαντάζεσαι το wallpaper μου ή να μιλήσουμε για τα εξόφθαλμα θηλυπρεπή avatar σου?
Είναι απλό,σε έχω κάνει να κολλήσεις μαζί μου,δεν χρειάζεται κάτι άλλο,σε χορεύω στο ταψί,γράφοντας μαλακίες όπως εσύ λες,άρα απαντάς ασχολείσαι με έναν που γράφει μαλακίες,oh well that makes you..... 2ον ηλίθιε αυτό το avatar είναι η Ahri ο main χαρακτήρας μου μου στο LoL και μόνο θυληκότητα δεν βγάζει ένας champion που μπορεί να σβήσει έναν αντίπαλο με ένα combo + dfg.BTW επέστρεψα μετά την επιτυχημένη εξεταστική μου και ξέρεις τι σημαίνει αυτό για σένα,ήρθε η ώρα να με ξαναδιασκεδάσεις
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Παρ Σεπ 26, 2014 10:36 pm

Ήμουν σίγουρος ότι σε έχουν σε κάποιο ίδρυμα

Το ότι είναι εκπαιδευτικό και παρ' όλα αυτά είσαι η επιτομή του μαμούχαλου επιβεβαιώνει ότι οι σχολές δημιουργούν ειδικότητες και όχι προσωπικότητες

Είναι τόσο δελεαστικό να σχολιάσω και τα υπόλοιπα αλλά βαριέμαι
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Σεπ 27, 2014 4:06 am

Arxiereas έγραψε:Ήμουν σίγουρος ότι σε έχουν σε κάποιο ίδρυμα

Το ότι είναι εκπαιδευτικό και παρ' όλα αυτά είσαι η επιτομή του μαμούχαλου επιβεβαιώνει ότι οι σχολές δημιουργούν ειδικότητες και όχι προσωπικότητες

Είναι τόσο δελεαστικό να σχολιάσω και τα υπόλοιπα αλλά βαριέμαι
Μόνο ένας ηλίθιος σαν εσένα διαμορφώνει προσωπικότητα μέσα από ένα εκπαιδευτικό ίδρυμα.Οι σχολές δίνουν απλά γνώση δεν διαμοοφώνουν τίποτα,τα υπόλοιπα είναι στο χέρι σου,αλλά εσύ σαν καραγκιόζαρος που είσαι δεν περίμενα να το ξέρεις
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Δευ Σεπ 29, 2014 1:02 am

Ενώ εσύ βόδι μπήκες μοσχάρι θα βγεις.

Δεν μπορείς να γράψεις ούτε μια πρόταση χωρίς να βρίζεις, έτσι?
Αυτό είσαι, ένα ζωάδι που δεν ξέρει ούτε να μιλάει.
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Σεπ 29, 2014 2:24 am

Arxiereas έγραψε:Ενώ εσύ βόδι μπήκες μοσχάρι θα βγεις.

Δεν μπορείς να γράψεις ούτε μια πρόταση χωρίς να βρίζεις, έτσι?
Αυτό είσαι, ένα ζωάδι που δεν ξέρει ούτε να μιλάει.
Well you know ουσιαστικά γράφω δεν μιλάω,μάλλον πρέπει να ξανασκεφτείς που βρίσκεσαι.Δεύτερον προτιμώ να είμαι βόδι όπως λες παρά ηλίθιος και πανύβλακας σαν εσένα,που ούτε από την στάση του μετρό δεν έχεις περάσει.Δεύτερον σου συπεριφέρομαι όπως ακριβώς σου αξίζει,μην γκρινιάζεις σαν παιδάκι,αλλά ναι συνήθως οι πανύβλακες σαν παιδάκια συμπεριφέρονται
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Δευ Σεπ 29, 2014 2:42 am

Σιγά που περίμενες να φτάσει ως εδώ η κουβέντα για να μιλήσεις έτσι. Με το καλημέρα το υφάκι πιο μεγάλο από το μπόι σου ήταν κουραδόμαγκα του πληκτρολογίου. Άηντε get a life και στα τσακίδια Μπεζαντάκου
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Σεπ 29, 2014 3:50 am

Το αστείο είναι ότι εσείς ξεπεράσατε και το thread του Ταραμά σε posts, μάλλον πάτε ρεκόρ guiness. Surprised
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Σεπ 29, 2014 5:11 am

Arxiereas έγραψε:Σιγά που περίμενες να φτάσει ως εδώ η κουβέντα για να μιλήσεις έτσι. Με το καλημέρα το υφάκι πιο μεγάλο από το μπόι σου ήταν κουραδόμαγκα του πληκτρολογίου. Άηντε get a life και στα τσακίδια Μπεζαντάκου
Φυσικά και από την αρχή σου μιλούσα έτσι ρε καθυστερημένη,τι ακριβώς δεν κατάλαβες από την πρόταση <<σου συμπεριφέρομαι όπως σου αξίζει>>;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Σεπ 29, 2014 5:15 am

imperiumgraecum έγραψε:Το αστείο είναι ότι εσείς ξεπεράσατε και το thread του Ταραμά σε posts, μάλλον πάτε ρεκόρ guiness. Surprised
Βασικά το thread του ταραμά δεν έχει λόγω ύπαρξης και δεν ξέρω γιατί ο xiale το έφτιαξε
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Δευ Σεπ 29, 2014 6:02 am

Sanguinius έγραψε:
imperiumgraecum έγραψε:Το αστείο είναι ότι εσείς ξεπεράσατε και το thread του Ταραμά σε posts, μάλλον πάτε ρεκόρ guiness. Surprised
Βασικά το thread του ταραμά δεν έχει λόγω ύπαρξης και δεν ξέρω γιατί ο xiale το έφτιαξε

έχει, να αφήσετε τα υπόλοιπα θέματα ήσυχα ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Δευ Σεπ 29, 2014 6:41 am

xiale έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
imperiumgraecum έγραψε:Το αστείο είναι ότι εσείς ξεπεράσατε και το thread του Ταραμά σε posts, μάλλον πάτε ρεκόρ guiness. Surprised
Βασικά το thread του ταραμά δεν έχει λόγω ύπαρξης και δεν ξέρω γιατί ο xiale το έφτιαξε

έχει, να αφήσετε τα υπόλοιπα θέματα ήσυχα ...
Σε ένα thread που κράζετε τον ταραμά ερήμην του κιόλας το να ρωτήσει κάποιος γιατί τον κράζετε η μόνη λογική κίνηση είναι να φτιάξεις άλλο thread
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από xiale Δευ Σεπ 29, 2014 11:30 pm

σε ένα thread που λέγεται ποιος φταίει για την κατάντια του wotgr συζητάγαμε για το ποιος φταίει για την κατάντια του wotgr και όχι για το πόσο φανταστικό τρολ μπορεί να είναι ο Γιώργος και πόσο σε διασκεδάζει. οφ τοπικ = σπλιτ ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Σεπ 30, 2014 1:36 am

xiale έγραψε:σε ένα thread που λέγεται ποιος φταίει για την κατάντια του wotgr συζητάγαμε για το ποιος φταίει για την κατάντια του wotgr και όχι για το πόσο φανταστικό τρολ μπορεί να είναι ο Γιώργος και πόσο σε διασκεδάζει.  οφ τοπικ = σπλιτ ...
Τότε θα έπρεπε να κάνεις σπλιτ και τα προηγούμενα σχόλια που κράζατε τον ταραμά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Arxiereas Πεμ Οκτ 02, 2014 1:55 am

Sanguinius έγραψε:
Φυσικά και από την αρχή σου μιλούσα έτσι ρε καθυστερημένη,τι ακριβώς δεν κατάλαβες από την πρόταση <<σου συμπεριφέρομαι όπως σου αξίζει>>;

Κάθε φορά που λέω να σε αφήσω στη δυστυχία σου και άλλο κακό να μη σε βρει, τσαμπουνάς κάτι τέτοια και μου φτιάχνεις τη μέρα. cheers

Να δω πόσες ακόμα αποτυχημένες προσπάθειες θα κάνεις για να δικαιολογήσεις την προβληματική συμπεριφορά σου




Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sanguinius Appreciation Society !!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Sanguinius Appreciation Society !!!

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 02, 2014 2:39 am

Arxiereas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Φυσικά και από την αρχή σου μιλούσα έτσι ρε καθυστερημένη,τι ακριβώς δεν κατάλαβες από την πρόταση <<σου συμπεριφέρομαι όπως σου αξίζει>>;

Κάθε φορά που λέω να σε αφήσω στη δυστυχία σου και άλλο κακό να μη σε βρει, τσαμπουνάς κάτι τέτοια και μου φτιάχνεις τη μέρα.  cheers

Να δω πόσες ακόμα αποτυχημένες προσπάθειες θα κάνεις για να δικαιολογήσεις την προβληματική συμπεριφορά σου




Κι εγώ περιμένω να δω,πότε θα καταλάβεις πόσο ηλίθιος είσαι και ποια είναι η θέση σου στο σύστημα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης