Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κακό παράδειγμα

3 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Κακό παράδειγμα - Σελίδα 2 Empty Απ: Κακό παράδειγμα

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Ιουλ 18, 2014 7:29 am

cgakis έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
cgakis έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
Kostis_Larsson έγραψε:Κακό παράδειγμα - Σελίδα 2 F06048bad6ea46621c690e4db77a6a99
Τα μουνόπανα φασιστοειδή της διοίκησης της GBOA με την πουστικη συμπεριφορά τους.
Και μην ξεχνιόμαστε το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι.
Κάτσε ρε Κωστή πως φταίει η GBOA σε αυτό;

sanguinius αστο παλικαρι μου αν ακομα δεν εχεις καταλαβει τι γινεται στο αλλο forum δεν προκειτε να το καταλαβεις ποτε το μονο που σου θυμηζω ειναι οτι ο kostis larsson ηταν moderator στο αλλο forum
Θα στο πω ευγενικά,όταν κάνω quote σε σένα τότε θα μου απευθύνεις τον λόγο,μέχρι εκείνη την ώρα μην τολμήσεις και με κάνεις quote.

το να μην με γουσταρεις το καταλαβαινω το να μου γραφεις με υφακι χωρις να με ξερεις να μην ξανατολμησω να σε κανω quote δεν το καταλαβαινω οπως επισης δεν καταλαβαινω την ειρωνια μου προς εσενα με αυτο που σου εγραψα για τα υπολοιπα που εγραψες μετα πιστεψε με δεν με αγκιζουν οχι γιατι ειμαι λαδοποντικας οπως ειπες αλλα γιατι αν εδινα σημασια στον καθε ενα που βριζει μεσα σε ενα φορουμ θα επρεπε να κανω σκοπο της ζωης μου να τους βρω και να μου πουνε το ιδιο face to face αλλα μικροπρεπεις δεν υπηρξα ποτ στην ζωη μου και ειμαι και 40 χρονων λες να γινω τωρα
κατα τα αλλα
αν δεν με αντεχεις μην απαντας εσυ σε κατι που ρωταω εγω οχι το αντιθετο εσυ εχεις προβλημα μαζι μου οχι εγω με εσενα
Σου απάντησα με το ίδιο υφάκι που είχες και συ.Επίσης σου ανακοίνωσα για να ξέρεις και συ πως δεν θέλω να έχουμε καμία επικοινωνία,ώστε να κάνεις τα κουμάντα σου,γιατί δεν θέλω μόνο να μην σου απαντάω εγώ,αλλά και να μην μου <<μιλάς>> κι εσύ.Μπορείς να το κάνεις;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κακό παράδειγμα - Σελίδα 2 Empty Απ: Κακό παράδειγμα

Δημοσίευση από cgakis Παρ Ιουλ 18, 2014 7:31 am

συνεχιζεις να την κανεις με ελαφρια πηδηματακια οκ δεν περιμενα κατι αλλο
αν δεν με αντεχεις μην απαντας εσυ σε κατι που ρωταω εγω οχι το αντιθετο εσυ εχεις προβλημα μαζι μου οχι εγω με εσενα
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κακό παράδειγμα - Σελίδα 2 Empty Απ: Κακό παράδειγμα

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Ιουλ 18, 2014 7:32 am

cgakis έγραψε:συνεχιζεις να την κανεις με ελαφρια πηδηματακια οκ δεν περιμενα κατι αλλο
αν δεν με αντεχεις μην απαντας εσυ σε κατι που ρωταω εγω οχι το αντιθετο εσυ εχεις προβλημα μαζι μου οχι εγω με εσενα
Σου είπα φυσικά δεν θέλω να σου απαντώ,αλλά δεν θέλω ούτε εσύ να μου απαντάς και σε ξαναρωτάω μπορείς να το κάνεις;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κακό παράδειγμα - Σελίδα 2 Empty Απ: Κακό παράδειγμα

Δημοσίευση από cgakis Παρ Ιουλ 18, 2014 7:34 am

αν πρωτα ζητησεις συγνωμη για τις βρισιες  Very Happy 
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κακό παράδειγμα - Σελίδα 2 Empty Απ: Κακό παράδειγμα

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Ιουλ 18, 2014 7:38 am

cgakis έγραψε:αν πρωτα ζητησεις συγνωμη για τις βρισιες  Very Happy 
Νope,οι βρισίες είναι αποτέλεσμα της αδιαλλαξίας σου , δεν ευθύνομαι εγώ για αυτό,θα μπορούσες να κάνεις εξ αρχής αυτό που σου ζήτησα.Για το μόνο πράγμα που πρέπει να απολογηθώ είναι πως έχω βγει εκτός θέματος
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κακό παράδειγμα - Σελίδα 2 Empty Απ: Κακό παράδειγμα

Δημοσίευση από cgakis Παρ Ιουλ 18, 2014 7:39 am

τοτε και εγω nope θα συνεχισω να σου απαντω εσυ μην απαντας σε εμενα αφου δεν με γουσταρεις
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κακό παράδειγμα - Σελίδα 2 Empty Απ: Κακό παράδειγμα

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Ιουλ 18, 2014 7:42 am

cgakis έγραψε:τοτε και εγω nope θα συνεχισω να σου απαντω εσυ μην απαντας σε εμενα αφου δεν με γουσταρεις
Όπως επιθυμείς,αφού θα συνεχίσεις να με προκαλείς τότε κι εγώ θα συνεχίσω να σε προσβάλω σε κάθε ποστ σε κάθε θρεντ σε κάθε σχόλιο που θα κάνεις.Μην έρθει όμως κανείς και μου ρίξει τις ευθύνες
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κακό παράδειγμα - Σελίδα 2 Empty Απ: Κακό παράδειγμα

Δημοσίευση από cgakis Παρ Ιουλ 18, 2014 7:44 am

μα εσυ ειπες οτι δεν γουσταρεις να μου απαντας τωρα τι εγινε ξαφνικα γουσταρεις
αυτο ομως να το προσεξεις καλα: Σε περίπτωση παράνομης ενέργειας (π.χ. εξύβριση) και εφόσον ζητηθεί όλα τα διαθέσιμα στοιχεία (emails, ip, μηνύματα) θα παραδίδονται στις αρμόδιες αρχές.
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κακό παράδειγμα - Σελίδα 2 Empty Κακό παράδειγμα

Δημοσίευση από Sanguinius Παρ Ιουλ 18, 2014 8:00 am

cgakis έγραψε:μα εσυ ειπες οτι δεν γουσταρεις να μου απαντας τωρα τι εγινε ξαφνικα γουσταρεις
αυτο ομως να το προσεξεις καλα: Σε περίπτωση παράνομης ενέργειας (π.χ. εξύβριση) και εφόσον ζητηθεί όλα τα διαθέσιμα στοιχεία (emails, ip, μηνύματα) θα παραδίδονται στις αρμόδιες αρχές.
Όσο με προκαλείς θα σου απαντάω,αναγκαστικά.Τρέχα λοιπόν να κλαφτείς στον Σφακιανάκη,να με κάνει ντα επειδή θα σε βρίζω,κι όπως κάθε φορά θα τρέξω μερικά scripts για να αποφύγω τον περιοσμό συνδεσημότητας που θα μου επιβληθεί κι αν δεν αποθαρρυνθείς από αυτό και με ξανακαταγγείλεις,τότε πολύ απλά θα πηγαίνω σε νετ,μόνο και μόνο για να σε βρίζω.Βέβαια επειδή δεν θα είναι η πρώτη φορά ίσως φάω και καμιά φυλάκα,αλλά δεν γαμιέται κουκου
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης