Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι.

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι. Empty Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι.

Δημοσίευση από marita89 Δευ Αυγ 17, 2015 3:17 am

marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι. Empty Απ: Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι.

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Αυγ 17, 2015 6:34 am

Τον τυπά τον έχω πετύχει άπειρες φορές να κλαψουρίζει στο forum, και άλλες τόσες τον έχω κράξει και γω, αλλά παίζει να μην έχει καταλάβει τίποτα.

Για τέτοιες περιπτώσεις μόνο λοβοτομή
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι. Empty Απ: Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι.

Δημοσίευση από marita89 Δευ Αυγ 17, 2015 10:00 am

Negrep farming ftw ο τυπος,gg.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι. Empty Απ: Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι.

Δημοσίευση από taramas Πεμ Αυγ 20, 2015 7:19 am

Εχω κουραστεί να εξηγώ σε πολλούς φίλους που επιμένουν οτι το παιχνίδι κοντρολάρει την συμπεριφορά τους, δεν μπορούν να καταλάβουν την διαφορά μεταξύ του τεχνικά δυνατόν και πρακτικά αδύνατον, όπως και νάχει όμως σε κάθε παιχνίδι όπως και στο wot υπάρχουν βοηθήματα (mods), υπάρχουν cheats που μπορούν να σε σπρώξουν, ακόμη και με αυτά όμως αν δεν αφιερώσεις χρόνο και κόπο δεν θα καταφέρεις τίποτα, ενα απλό παράδειγμα θα δώσω για να γίνω κατανοητός : έδωσα ενα καλό autoaim στα περιθώρια του mod όχι κατι τρομακτικό σε 7 παίκτες να το δοκιμάσουν, οι 6 απο αυτούς απάντησαν οτι δεν κάνει τίποτα και δεν τους βολεύει, αυτό τι σημαίνει? σημαίνει οτι δεν κάθησε να ασχοληθεί κανείς να το μάθει, αυτό είναι το κύριο πρόβλημα με όσους θεωρούν οτι το παιχνίδι δεν τους αφήνει να γίνουν μωβ, είναι σαν να λες δεν κερδίζω τίποτα στο τζόκερ ενω δεν παίζεις ποτέ.
Οταν παίζεις ενα παιχνίδι μπορείς να διασκεδάζεις και να μην ζορίζεσαι οπότε θα έχεις τα δικά μου στατς, αν θέλεις να κοπιάσεις και να βασανιστείς μπορείς να γίνεις μωβ ή λιλά ή οτιδήποτε άλλο, δεν φταίει κανείς ούτε το παιχνίδι, πολύ απλά.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι. Empty Απ: Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι.

Δημοσίευση από Gregorakis Παρ Αυγ 21, 2015 1:29 am

... ο βελζεβούλ έχει μπει μέσα στον taramas ή κάποιος του έχει χακάρει το λογαριασμό ... δεν πιστεύω πως αυτά που διαβάζω τα έγραψε ο παλιός καλός taramas ... κάλιο αργά παρά ποτέ ... τελικά an old dog learned new tricks !!! respect !!!
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι. Empty Απ: Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι.

Δημοσίευση από taramas Παρ Αυγ 21, 2015 5:48 am

Χαχαχα, αθάνατος gregorakis, δεν εκανες ποτέ τον κόπο να διαβάσεις προσεκτικά αυτά που γράφω, αν το έκανες θα καταλάβαινες οτι τα ιδια ελεγα και πριν τα ίδια λέω και τώρα, μάλλον ενδιαφερόσουν περισσότερο να τρολάρεις, οταν κάποιοι σκοτωνόντουσαν για τα στατιστικά τους εγώ πάντα έλεγα οτι συγκρίνουμε διαφορετικά πράγματα, δεν το βλέπουν όλοι το παιχνίδι με τον ίδιο τρόπο, anyway που βρίσκεται ο Κώστας? μιλάγαμε σχεδόν κάθε μέρα και τελευταία τον έχω χάσει, εχω έρθει αρκετές φορές στο ts σας (περίεργες ώρες βέβαια λόγω δουλειάς), έχεις νέα του?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι. Empty Απ: Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι.

Δημοσίευση από Gregorakis Παρ Αυγ 21, 2015 7:01 am

... δεν έλεγες τα ίδια αλλά δεν τρέχει κάστανο, σε καλωσορίζω στην πραγματικότητα !!!

... ο λάσκας είναι διακοπές και επιστρέφει αύριο απ' όσο μπορώ να ξέρω ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι. Empty Απ: Αλουμινοχαρτο στ κεφαλι και για ολα φταινε οι αλλοι.

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Αυγ 26, 2015 4:10 am

Έλα αφήστε τις παπαριές,όλοι ξέρουμε πως το WoT είναι μέρος της συνωμοσίας που εξύφανε η Barriss Offee για να σκατηγορήσει άδικα την Ahsoka Tano
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης