Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

+2
antkon
37 EMA
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από 37 EMA Κυρ Φεβ 22, 2015 5:50 am

Κυριακή μεσημεράκι καφεδάκι τις καλημέρες μας στο TS τις ομάδας και πάμε για την πρώτη μάχη ΚV2 για ζέσταμα MM "8αρια" GRRRR, δε βαριέσαι το έχουμε συνηθίσει δυο πρώτες βολές μια χαρά σύνολο 1200+ damage Very Happy
η ομάδα "ρασαρη" όπως επίσης και η αντίπαλοι από την άλλη μεριά τις πίστας αποτέλεσμα μας περνούν τι βάση 2 οχτάρια και η δικιa μας ομάδα αποφασίζει με 5 άρματα nα ψαχνή να βρει το αντίπαλο arty Sad
ρίχνω μια "βολh" για rseset andi για το άρμα σκότωσα 12 περιστέρια και κάτι τρυγόνια που περνούσαn εκείνη τι στιγμή πάνω από τι βάση μας ΚV2 αθάνατο εσύ και η ευστοχία σου lol!
από το τίποτα βλέπω πως κάποιος ελληνάρας (πιτσιρικάς ελπίζω από τα λεγόμενα του ) αποφασίζει να αρχίσει τα βρισίδια μέχρι και μάνα μου έβρισε δεν πειράζει λόγο δουλειάς έχω μάθει να κρατάω την ψυχραιμία μου. πήγα στο TS τις ομάδας που είναι`. για κανένα τέταρτο στο λόμπι δεν βρέθηκε κάποιος να έρθει να μου μιλήσει ( μπορεί να μην ήταν και κανένας μέσα ) "γιαφτο" στο φόρουμ.
Παρακαλώ θερμά τις διοίκησις και τους μεγαλύτερους παίχτες τις clan να μιλάτε με τους πιτσιρικάδες και να μην συμβαίνουν αυτά εγώ το θεωρώ υποχρέωση μου τι στιγμή που αντιληφθώ πως έγινα κάτι τέτοιο να μιλήσω στον παίχτη που το έκανε
Καλές μάχες να είστε καλά.
[img]ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  33xats4[/img]
[img]ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  L8o44[/img]
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από antkon Κυρ Φεβ 22, 2015 12:12 pm

δεν βαζεις και το replay να το δουμε γιατι οκ ο τυπος ειναι απαραδεκτος αλλα μπορει να το προκαλεσε ο τροπος παιχνιδιου σου ξεκαθαριζω ομως ξανα οτι ειναι απαραδεκτος

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από 37 EMA Κυρ Φεβ 22, 2015 2:03 pm

`Δεν έχω το replay αλλα μπορώ να πω πως έπαιξα
ΚV2 σε μάχη με "8αρια"
"καβερομα" στο Α9 στην αρχή για suport στο λόφο
E9 με την προϋπόθεση αν περνάμε το λόφο suport από E9 στην αντίπαλοι βάση την οποια θα περνάμε υποτίθεται.
πριν ανεβώ στο E9 μπήκαν στην πόλη οι οχτροί και μας περνάνε τι βάση έμεινα στο Α9 για reset το οποιο δεν έκανα δυστυχώς
THE END
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από mparek4 Κυρ Φεβ 22, 2015 4:18 pm

1) Enhanced Gun Laying Drive
2) Improved Ventilation
3) Large-Caliber Tank Gun Rammer
mparek4
mparek4

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2014
Ηλικία : 41
Τόπος : alex/poli

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από 37 EMA Κυρ Φεβ 22, 2015 4:22 pm

mparek4 έγραψε:1) Enhanced Gun Laying Drive
2) Improved Ventilation
3) Large-Caliber Tank Gun Rammer

Efxaristo ASM ota kapote mazepso ta lefta Smile
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από 37 EMA Δευ Φεβ 23, 2015 2:11 am

Έχω πληροφορηθεί πως ο Παίχτης Mgicpain4u δεν είναι πλέον παίχτης τις HEFDI [img]ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  4grle0[/img][img]ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  30ljqef[/img]
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από fc_rex Τετ Φεβ 25, 2015 3:08 am

Υπάρχει κάτι που ονομάζεται "no name no shame" και είναι μια τακτική/πολιτική που ακολοθούν οι μεγαλύτερες gaming εταιρίες (wg,riot κλπ) για πανσιφανέστατους λόγους. Το ότι καταφέρθηκε εναντίον σου με τέτοιο τρόπο, σαφώς και είναι κατακριτέο. Το ίδιο όμως και η αντιδρασή σου να βγάλεις δημόσια, με όνομα τα βρισίδια του και 2-3 ώρες μάλιστα μετά το συμβάν, δηλαδή χωρίς να είσαι "εν εμβρασμό ψυχής" αλλά πλήρως συνειδητοποιημένος για την πράξη σου. Μπορούσες να στείλεις pm στα ανώτερα στελέχη της clan του, μιας και δείχνεις καταρτισμένος με το παιχνίδι, με τα ίδια screenshots που πόσταρες και εδώ και να πετύχαινες ακριβώς το ίδιο αποτέλεσμα. Μάλλον η πράξη σου δεν σε τιμά ιδιαίτερα..

fc_rex

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Gregorakis Τετ Φεβ 25, 2015 11:56 pm

... δεν το καταλαβαίνω αυτό που γράφεις fc_rex ... η συζήτηση στο battle chat είναι δημόσια κι όχι προσωπική ... 30 άτομα συμμετέχουν, άρα δεν καταλαβαίνω τον προβληματισμό σου ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από fc_rex Πεμ Φεβ 26, 2015 12:18 am

Gregorakis έγραψε:η συζήτηση στο battle chat είναι δημόσια κι όχι προσωπική

το οτι είναι δημόσια σε 30 άτομα, αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να γίνει γνωστή και σε άλλα 50 ή 100 ή ...εκτός και αν μας εξηγήσει τον λόγο που τον ώθησε να την κάνει δημόσια..για να τον συνετήσει;για να τον πετάξουν από την clan του;για  να προσέχουμε εμείς οι υπόλοιποι; προσωπικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο
30 άτομα συμμετέχουν, άρα δεν καταλαβαίνω τον προβληματισμό σου ...
Από αυτά που διάβασα δεν συμμετέχουν 30 άτομα..2 συμμετέχουν και 28 παρακολουθούν..στην καλύτερη, αν και εφόσον κατέχουν τα greeklish

fc_rex

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Gregorakis Παρ Φεβ 27, 2015 12:16 am

fc_rex έγραψε:Από αυτά που διάβασα δεν συμμετέχουν 30 άτομα..2 συμμετέχουν και 28 παρακολουθούν..στην καλύτερη, αν και εφόσον κατέχουν τα greeklish

... συμμετέχουν εννοώ πως είναι μέρος της συζήτησης, πως διαβάσουν τι γράφεται, πως η συζήτηση είναι δημόσια και όχι ιδιωτική ... αυτό που λες με τη γλώσσα πάλι δεν είναι μείζον διότι είναι σαν να μου λες πως αν ο βαρουφάκης βρίσει τη μέρκελ στα ελληνικά στο ευρογκρουπ δεν πιάνεται σαν προσβολή ... ο λόγος που ξεκίνησε αυτό το post δε με αφορά, αν θες την προσωπική μου άποψη το θεωρώ ανόητο και δε θα έμπαινα πότε σε διαδικασία να ασχοληθώ με κάποιο τρολλ που συνάντησα σε κάποια μάχη ... ΑΛΛΑ δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορεί να αναφερθεί δημόσια από τη στιγμή που αυτό ήθελε να πράξει ο 37ΕΜΑ ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από Perseas Παρ Φεβ 27, 2015 12:19 am

Ο άνθρωπος απλά ανέφερε ένα συμβάν που μπορεί κάποιοι, πιθανόν και όλοι, να αντιληφθήκαμε σε κάποια ή κάποιες μάχες μας το οποίο είναι σαφώς απαράδεκτο. Δε βλέπω κάτι άλλο.
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ  Empty Απ: ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ "ΠΟΡΟΒΑΤΟ" Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΝΑΚΙ ΚΡΙΝΟΝΤAΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ

Δημοσίευση από fc_rex Παρ Φεβ 27, 2015 3:48 am

Gregorakis έγραψε:αν θες την προσωπική μου άποψη το θεωρώ ανόητο και δε θα έμπαινα πότε σε διαδικασία να ασχοληθώ με κάποιο τρολλ που συνάντησα σε κάποια μάχη
+1
ΑΛΛΑ δεν καταλαβαίνω γιατί να μην μπορεί να αναφερθεί δημόσια από τη στιγμή που αυτό ήθελε να πράξει ο 37ΕΜΑ ...
Δεν έχω πρόβλημα στην αναφορά αλλά στην επώνυμη αναφορά. Δεν νομίζω να άλλαζε κάτι αν γνωρίζαμε ή όχι ποιός τον έβρισε και ειλικρινά δεν βρίσκω τον λόγο να μάθει η κοινότητα το nickname του..

fc_rex

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης