Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ban από το wot.gr

+8
MementoM0ri
Sanguinius
marita89
cgakis
gr68
Dolofonos
Admin
Perseas
12 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από Perseas Σαβ Ιουλ 12, 2014 5:54 am

To wot.gr ως φόρουμ για μένα προσωπικά έχει κλείσει γιατί έχει χαθεί κάθε αίσθηση λογικής και μέτρου.
Ειδικά ο νέος admin τα έχει χάσει και δεν μπορεί να το διαχειριστεί.

Από τις 9/7 μου έριξε μηνιαίο ban χωρίς προειδοποίηση δείχνοντας ότι ακόμη και ο ίδιος δεν γνωρίζει τους κανονισμούς.
Δηλαδή από το 0 και χωρίς προειδοποίηση ban για ένα μήνα.

Ο dolofonos που ρώτησε για το ban μου έφαγε και αυτός ban για 15 μέρες.
Μετά ποιός θα με πείσει εμένα ότι ο admin (που σαν admin έπρεπε να ακήκει αποκλειστικά στην ομάδα των mods) δεν είναι άσχετος και ότι δεν είναι προκατειλημένος προς τα μέλη της PNX.
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιουλ 12, 2014 1:38 pm

Δεν πιστεύω να έπεσες απο τα σύννεφα ? Smile
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από Dolofonos Σαβ Ιουλ 12, 2014 2:51 pm

Να μαι και εγώ εδώ. Συμμετέχω σε φόρουμ ΠΑΡΑ πολλά χρόνια και πρώτη φορά τρώω μπαν. Τελικά ο νέος αντμιν είναι ένα κομπλεξικό παιδάκι.
Dolofonos
Dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιουλ 12, 2014 2:54 pm

Απο την αρχή είχε φανεί αυτό
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από Perseas Κυρ Ιουλ 13, 2014 2:12 am

Βασικά αιφνιδιάστηκα γιατί δεν είχα γράψει κάτι που θα άξιζε το ban.
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από gr68 Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:34 am

να πω και εγω τηναποψη μου,πωσ το βλεπω.Εμπειρια ιντερνετ-φορουμ και τετοια δεν εχω.Δεν ξερω δλδ πωσ λειτοθργουν αλλου.Αυτο που καταλαβαινω ομωσ ειναι πωσ για να το τρεξουν σωστα.Α)το αφηνεισ τελειωσ ελευθερο (με καποιουσ νομουσ που υπαρχουν παντου-περι προσβολησ,απειλησ,βρισιασ....-)και οποιοσ τουσ παραβαινει στο καλο και να μασ γραφει(ΒΑΝ ΔΛΔ) και σβησιμο κειμενου.Β)Οκαθενασ να μπορει να γραψει οπουδηποτε και οτιδηποτε θελει.δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι ταμπου τα αληθη στοιχεια περι χρυσου.λεει (και σωστα)ο αντμιν τσακωνονται.ε οποιοσ προσβαλει,λεμε παραπανω τι να γινεται.Το περι χρυσου ειναι ενα απλο παραδειγμα που δειχνει οτι αφου δεν μασ βολευουν στην δεδομενη στιγμη τα συγκεκριμενα νουμερα,επαναστατω και αλλαζω τουσ νομουσ λειτουργειασ του φορουμ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ????????
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από cgakis Πεμ Ιουλ 17, 2014 3:55 am

γιατι οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 17, 2014 5:25 am

gr68 έγραψε:να πω και εγω τηναποψη μου,πωσ το βλεπω.Εμπειρια ιντερνετ-φορουμ και τετοια δεν εχω.Δεν ξερω δλδ πωσ λειτοθργουν αλλου.Αυτο που καταλαβαινω ομωσ ειναι πωσ για να το τρεξουν σωστα.Α)το αφηνεισ τελειωσ ελευθερο (με καποιουσ νομουσ που υπαρχουν παντου-περι προσβολησ,απειλησ,βρισιασ....-)και οποιοσ τουσ παραβαινει στο καλο και να μασ γραφει(ΒΑΝ ΔΛΔ) και σβησιμο κειμενου.Β)Οκαθενασ να μπορει να γραψει οπουδηποτε και οτιδηποτε θελει.δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι ταμπου τα αληθη στοιχεια περι χρυσου.λεει (και σωστα)ο αντμιν τσακωνονται.ε οποιοσ προσβαλει,λεμε παραπανω τι να γινεται.Το περι χρυσου ειναι ενα απλο παραδειγμα που δειχνει οτι αφου δεν μασ βολευουν στην δεδομενη στιγμη τα συγκεκριμενα νουμερα,επαναστατω και αλλαζω τουσ νομουσ λειτουργειασ του φορουμ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ????????

Οχι gr68 δεν έγινε αυτό. Οι κανονισμοί για τις ομάδες είχαν μπει για 2 λογους:
1) Καποιες ομάδες έκριναν σκοπιμο να βάζουν άτομα στο φόρουμ να μιλάνε για αυτες προκαλοντας άλλες ομάδες και άτομα, χωρίς όμως να αποδεχονται πως αυτα τα άτομα τις εκπροσωπουσαν και βγάζοντας έτσι την ουρά τους στην απέξω κάνοντας ταυτόχρονα την δουλειά τους.
2) Μερικοί πονήροι μισθοφόροι βολεμένοι σε ξένες ομάδες με τα goldάκια που έπερναν απο κει, θεωρούσαν πολύ διασκεδαστικό να ρίχνουν κατά καιρούς flame σε διάφορα thread στα οποία ήδη επικρατούσε ένταση μεταξύ των ομάδων έτσι απλά για να κάθονται μετά και να σπανε πλακα.

Η λογική λοιπον αυτών των κανόνων, να μιλάνε δλδ για τις ομάδες μόνο όσοι όντως τις αντιπροσώπευαν, είχε ως μοναδικό σκοπό να εξαφανίσει αυτά τα δύο φαινόμενα. Σε κάποιους όμως μάλλον δεν άρεσε αυτό και έτσι σιγά σιγά και με το πες πες γιναμε ξαφνικά φασίστες. Μακάρι εσεις οι ουδέτεροι του φόρουμ να είχατε μεγαλύτερη διορατικότητα και να καταλαβαίνατε πεντε πραγματα παραπάνω από αυτά που σας τάιζαν. Τα πραγματα μπορεί και να ήταν διαφορετικά για το wotg τώρα.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από gr68 Πεμ Ιουλ 17, 2014 11:12 am

re sisife sto xanaleo.an me kathgorei omlk i o egkathetos ,toy apanto kai mexri ekei.eseis kai oi omadoyles sas (gia oles milao,kai to oyles katalhjh mou dinete to dikaioma me thn fagomara sas na to balo)einai aytes poy xalasan to forum kai oxi ti katalaban oi oydeteroi pou les pio pano.mporeis na mou peis giati ego den mporo na doso sygxarhthria as poyme sthn dikia soy omada gia mia epityxia poy tha kanei?an to kano BAN etsi den einai?asxeto alla apo periergeia.diabazo tora poy exete pali kontra me thn pnx oti tha sas parei atoma.pou na ta balei re file?basi statistikon pou eida ante 1-2na einai gia thn 1h omada.ego exo katalabei oti oi perissoteroi exete prohgoumenes thteies stis idies clan,gnorizeste kai exete prohgoymena.an mou peis tora oti me exoun balei kai mena alloi na ta po ayta,entaxei kynhgate anemomylous.sto xanaleo oti grafo to grafo filika kai xoris empaueia(den exo kai logo dld)ta dika mou statistika einai katakokkina poy mporei na einai xeirotera apo ton xamhlotero ths clan sas opote katalabaineis oti den koroideyo(tha gyrnage pano mou epi 2).oso gia ta gold o laskas to anoixe to thema kai den itan ekprosopos omadas egrapsan kialloi meta .kaiego egrapsa oti yphrxan anakribeies kai eleipseis kai meta banaristike o laskas kai kleidothike to thema kai apagoreythke.AYTO TO THYMAMAI KALA KAI DEN NOMIZO OTI KANO LATHOS.ara ayto pou egrapsa sto prohgoumeno post moy pisteyo oti htan sosto........________ opos kai na exei epeidh kapoioi einai mlk(milao gia tous xabalades pou les),den xalao thn euxaristhsh apo toys ypoloipoys poy einai sostoi.
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 17, 2014 11:33 am

Δεν προσπάθησα να σε πέίσω για τπτ. Έτσι κι αλλιως έτσι που τα καταντήσαμε δύσκολα βγάζει κάποιος άνθρωπος άκρη. Απλά στεναχωριέμαι μερικές φορές όταν διαπιστώνω ότι χάνεται η αλήθεια μέσα στον φαύλο κύκλο όλων αυτών των τσακωμών και ακόμα και άτομα σαν και σένα που δεν ανήκουν σε καμια πλευρά χάνουν την άκρη του νήματος και οδηγούνται σε ευκολα συμπεράσματα.
Ο laskas έφαγε ban όταν έγραψε για τα gold ναι. Οι κανόνες όμως υπήρχαν από πριν και μάλιστα είχαν ενημερωθεί όλοι να προσέχουν που και τι ποστάρουν. Παρόλα αυτα o laskas επελεξε να ποστάρει. Πρόσεξε εδώ το κρίσημο σημειο. Θα μπορούσε να ποσταρει για τα gold καποιο διοιηκιτικό μέλος της ομάδας του (όπως και έκαναν αργότερα) και ούτε γάτα ούτε ζημιά. Αυτός όμως επέμενε να ποστάρει ο ίδιος. Γιατί άραγε?

Btw μπορείς να δώσεις συγχαρητήρια ή να κάνεις ερωτήσεις για τα gold που βγάζουν ή να ρωτήσεις για όποιες άλλες απορίες θες, εσύ ή όποιοσδήποτε άλλος στα ποστ παρουσίασης της κάθε ομάδας. Δεν μπηκε κανεις όμως στον κόπο να ενδιαφερθεί πραγματικά με καλή θεληση, να διαβάσει τους κανόνες και αν έχει απορίες να ρωτήσει. Απλά όλοι ακολουθήσατε το ρευμα που ξεκίνησαν κάποιοι όχι και τόσο καλοπροαίρετα χωρίς να αναρωτηθείτε καν για το τι πραγματικά συμβαίνει γύρω σας. Το να κατηγορούμε και να σταυρώνουμε ανθρώπους χωρίς να το πολυψάχνουμε είναι το πιο ευκολο πραγμα στον κόσμο.

PS Αν έχεις όρεξη ρίξε για πλάκα μια ματια στους κανονες που αφορουν τις ομάδες και είμαι εδώ ειλικρινά να τους συζητήσουμε. Θέλω όμως να τους κοιτάξεις ψύχραιμα και να προσπαθήσεις να βρεις που σε περιορίζουν σαν απλό μελος του φόρουμ.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από gr68 Πεμ Ιουλ 17, 2014 11:58 am

sugnomi re gmt,den legame oti olakas gamaei ola ta post parousiaseon kai me thn allagh ton nomon den mporei na xanagrapsei kaneis asxetos sthn parousiasi omadas?..........._______(den koitaxa ayto pou mou eipes,tora pao.xairomai omos pou katalabes oti eimai thetikos kai eilikrinhs)
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 17, 2014 12:08 pm

gr68 έγραψε:sugnomi re gmt,den legame oti olakas gamaei ola ta post parousiaseon kai me thn allagh ton nomon den mporei na xanagrapsei kaneis asxetos sthn parousiasi omadas?..........._______(den koitaxa ayto pou mou eipes,tora pao.xairomai omos pou katalabes oti eimai thetikos kai eilikrinhs)

Εγώ χαίρομαι που ένας τουλάχιστον μπαίνει στην διαδικασία να ρίξει μια σοβαρη ματια στους κανόνες. Μόνο που αν θες να το κουβεντοάσουμε ας το κάνουμε κάπου αλλού καθώς εδω μέσα θεωρούμε φασίστας εγώ και η ομάδα μου από τον admin και δεν μπορω να μείνω άλλο. Αν θες στείλε μου pm στο wotgr. Θα μπρουσαμε να ανοίξουμε και ένα θέμα εκεί αλλά φοβάμαι δεν θα υπάρξει καλή εξέλιξη καθώς υπαρχουν πολλοί commandos που κεροφυλακτουν.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από marita89 Σαβ Ιουλ 19, 2014 9:03 am

Και εγω εφαγα νεο ban στο wot.gr διοτι εκανα το μεγα λαθος να γραψω στη διπλωματια(δεν προσεξα που εγραφα).Τελειωνει και για μενα το wot.gr σιγα σιγα,δεν υπαρχει λογος,αδικια και λογοκρισια.Καλυτερα εδω,τουλαχιστον μπορω να γραφω οτι σκεφτομαι οπου θελω.Κανονας για μενα θα επρεπε να υπαρχει ενας μονο,λεμε οτι θελουμε,οπου θελουμε,κανουμε τα παντα αλλα δεν βριζουμε-απειλουμε.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 19, 2014 9:05 am

marita89 έγραψε:Και εγω εφαγα νεο ban στο wot.gr διοτι εκανα το μεγα λαθος να γραψω στη διπλωματια(δεν προσεξα που εγραφα).Τελειωνει και για μενα το wot.gr σιγα σιγα,δεν υπαρχει λογος,αδικια και λογοκρισια.Καλυτερα εδω,τουλαχιστον μπορω να γραφω οτι σκεφτομαι οπου θελω.Κανονας για μενα θα επρεπε να υπαρχει ενας μονο,λεμε οτι θελουμε,οπου θελουμε,κανουμε τα παντα αλλα δεν βριζουμε-απειλουμε.
Μα...αφού..αν δεν βρίσεις δεν έχει πλάκα Sad
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από marita89 Σαβ Ιουλ 19, 2014 9:10 am

Οντως αλλα υπαπχουν κ αλλοι τροποι να την πεις σε καποιον,τουλαχιστον ας ειμαστε εξυπνοι-πολιτισμενοι.  Smile 
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Ιουλ 19, 2014 9:12 am

marita89 έγραψε:Οντως αλλα υπαπχουν κ αλλοι τροποι να την πεις σε καποιον,τουλαχιστον ας ειμαστε εξυπνοι-πολιτισμενοι.  Smile 
Βασικά θα μπορούσε να υπάρχει ειδικό τμήμα στο φόρουμ,για να ξεκατινιαζόμαστε,χωρίς να καταστρέφουμε το υπόλοιπο φόρουμ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από MementoM0ri Σαβ Ιουλ 19, 2014 2:08 pm

καθε φορα που θα πεφτει Banana στο αλλο, να τραγουδαμε >> αυτο<<
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από cgakis Σαβ Ιουλ 19, 2014 2:23 pm

MementoM0ri έγραψε:καθε φορα που θα πεφτει Banana στο αλλο, να τραγουδαμε >> αυτο<<

 lol! lol! lol! 
+1
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από marita89 Τρι Αυγ 26, 2014 10:28 am

Παιδια ειμαι banned στο αλλο φορουμ.Δεν μου ηρθε καποια ειδοποιηση,εχω να γραψω πολυ καιρο.Τι εγινε?
Μου γραφει αυτο:Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή για περισσότερες πληροφορίες
Μέχρι 15/09/2014
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από xiale Τρι Αυγ 26, 2014 10:30 am

marita89 έγραψε:Παιδια ειμαι banned στο αλλο φορουμ.Δεν μου ηρθε καποια ειδοποιηση,εχω να γραψω πολυ καιρο.Τι εγινε?
Μου γραφει αυτο:Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή για περισσότερες πληροφορίες
Μέχρι 15/09/2014

μάλλον είσαι απο αυτούς που πήραν έκπτωση στο μπαν ...
γιατι ο καλός ο χεερο κάνει και εκπτώσεις ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από marita89 Τρι Αυγ 26, 2014 10:32 am

xiale έγραψε:
marita89 έγραψε:Παιδια ειμαι banned στο αλλο φορουμ.Δεν μου ηρθε καποια ειδοποιηση,εχω να γραψω πολυ καιρο.Τι εγινε?
Μου γραφει αυτο:Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή για περισσότερες πληροφορίες
Μέχρι 15/09/2014

μάλλον είσαι απο αυτούς που πήραν έκπτωση στο μπαν ...
γιατι ο καλός ο χεερο κάνει και εκπτώσεις ...
Μα δεν ειχα ban.Εχω να κανω login αρκετο καιρο στο αλλο φορουμ.Στ τελευταιο μου ποστ δεν μου εχει βαλει ban.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από xiale Τρι Αυγ 26, 2014 10:39 am

ελα τωρα και εσυ κολλάς σε κάτι λεπτομέρειες ...

Ο μεγας χεερο αποφάσισε οτι το χρειαζόσουν ...
Παρακάλα τον γονυπετής και μπορεί να σου κόψει καμια βδομάδα ακόμα ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από marita89 Τρι Αυγ 26, 2014 10:49 am

Δεν θα εγραφα κατι ετσι κ αλλιως εκει,εχω σταματησει να ασχολουμαι προς το παρον(εχω βαρεθει),απλα μου κανει εντυπωση γιατι δεν μου το γραφει καπου.Καταχρηση εξουσιας η εγινε λαθος,αυτο θελω να μαθω.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από gr68 Τρι Αυγ 26, 2014 10:50 am

marita eixes 2,to 3 einai doro re sy Very Happy
pantos kati lauos uakanan,den mporei mpan aera..........
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ban από το wot.gr Empty Απ: Ban από το wot.gr

Δημοσίευση από cgakis Τρι Αυγ 26, 2014 10:53 am

ειμαι σιγουρος οτι θα σου πει ο founder ειχες δυο τρεις λογαριασμους αρα ban Χ τοσους λογαριασμους για τοσες μερες ΦΠΑ ΑΜΕΑ κτλ αντε βρε καλο χειμωνα

HerooYuy τα σπας εισαι ο ............. (ο καθενας συμπληρωνει οτι θελει)
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης