Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Hellas-Greece

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Hellas-Greece Empty Hellas-Greece

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 09, 2014 8:08 am

Για όσους το ξέρουν ή όχι,o trexas,έχει φτιάξει το ομότιτλο κανάλι (για αυτούς δεν κατάλαβαν,το κανάλι έχει όνομα Hellas_Greece,όπως και ο τίτλος του topic)μέσα στο WoT.Ποτέ δεν είχε πολύ κόσμο (όλοι ξέρουμε γιατί),ΑΛΛΑ μπορεί να γίνει ένα καλό channel για platoon μεταξύ Ελλήνων,το σημαντικότερο όμως είναι η βοήθεια που παρείχε σε Έλληνες αρχάριους,αιτούντες παροχής βοήθειας όσον αφορά το game.Πλέον το channel το φτιάχνω μόνο εγώ,ίσως και να κάνω λάθος, και είναι κρίμα να τερματιστεί η λειτουργία του.Όποτε μπαίνω θα το φτιάχνω,αλλά μέχρι τον Νοέμβριο δεν το κόβω να μπαίνω συχνά.Οπότε όσοι θέλετε να κάνετε platoon,μαζί μου,με έναν αρχάριο όταν το ζητήσει ή έστω να τον βοηθήσετε,να μπαίνετε στο κανάλι και να το φτιάχνεται,όταν θα διαγράφεται και δεν θα το έχω φτιάξει ακόμα.Θα προσπαθώ να μπαίνω στο channel και στο WoT,όσο πιο συχνά μπορώ,να κάνω κάνα platoon,με όποιον θέλει,θα βοηθάω,όποιος χρειάζεται βοήθεια,μην το αφήσετε να χαθεί το κανάλι,παρακαλώ.oh και όταν μπαίνετε στο κανάλι και μιλάτε σε κάποιον και δεν απαντάει,δεν σας αγνοεί,είτε παίζει μάχη είτε είναι afk.Περιμένετε μέχρι να γυρίσει και μην βγαίνετε από το κανάλι!
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hellas-Greece Empty Απ: Hellas-Greece

Δημοσίευση από TasosHellbound Πεμ Οκτ 09, 2014 9:32 am

οοο ρε διαολε....εχω μπει στο channel αλλα εχω φαει ban ζητω συγνωμη απ τα παιδια που ειναι μεσα κ δεν μπορω να τους μιλησω

TasosHellbound

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 02/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hellas-Greece Empty Απ: Hellas-Greece

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 09, 2014 9:42 am

TasosHellbound έγραψε:οοο ρε διαολε....εχω μπει στο channel αλλα εχω φαει ban ζητω συγνωμη απ τα παιδια που ειναι μεσα κ δεν μπορω να τους μιλησω
No need to apologize Razz
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hellas-Greece Empty Απ: Hellas-Greece

Δημοσίευση από taramas Πεμ Οκτ 09, 2014 12:58 pm

Δεν το είχα προσέξει, ειναι θετικό και καταγράφεται στον trexa και σε οποιον προσπαθεί.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hellas-Greece Empty Απ: Hellas-Greece

Δημοσίευση από Arxiereas Πεμ Οκτ 09, 2014 1:17 pm

sang you're full of surprises lately. gj & +1
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hellas-Greece Empty Απ: Hellas-Greece

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Νοε 12, 2014 7:07 am

Κατ αρχάς ευχαριστώ όλα τα παιδιά που φρόντισαν το κανάλι,όσο έλειπα.Αφού τελείωσε η σεζον στο LoL,θα λιώνω στο WoT,οπότε θα αναλάβω και πάλι τα καθήκοντα της συντήρησης του channel.ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ,ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΑΓΕΝΕΙΑ,ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ AFK Η ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΑΧΗ,ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΑΜΕΣΩΣ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης