Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΘΕΜΑ ELLADARIS

+4
marita89
Sanguinius
taramas
laskas
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΘΕΜΑ ELLADARIS Empty ΘΕΜΑ ELLADARIS

Δημοσίευση από laskas Κυρ Αυγ 17, 2014 7:18 am

Βαριέμαι πάρα πολύ να ασχοληθώ αλλά θα απαντήσω σε όσα γράφουν εδώ μέσα http://wotgr.forumgreek.com/t690-topic

1)Ακόμα δεν ξέρω σε ποιά ομάδα παίζει ο συγκεκριμένος παίκτης και στο chat φαίνεται καθαρά ότι δεν ανέφερα ομάδες ενώ ο ίδιος ανέφερε την pnx προσβλητικά!Λυπάμαι φίλε που έγραψες αυτά για την ομάδα μου, αλλά έκανες μεγάλο λάθος.Η ιστορία ήταν μεταξύ εμένα και εσένα.

2)Κανένα forum δεν παίζει τον ρόλο του δικαστή, αν 2 παίκτες μαλώσουν μέσα στο παιχνίδι.Πόσο μάλλον ένα forum προβληματικό αφού δεκάδες παίκτες διαμαρτύρονται για την ελευθερία του λόγου και τις κλίκες που υπάρχουν εκεί μέσα.Για αυτό και αποχώρησα από το συγκεκριμένο forum!

3)Το καταστατικό της ομάδας που ανήκω δεν λέει πουθενά ότι παρεμβαίνει η ομάδα για να κάνει τον δικαστή και να τιμωρήσει αν μαλώσουν 2 παίκτες μεταξύ τους μέσα στη μάχη.Πόσο μάλλον αν ο ένας παίκτης ανήκει σε άλλη ομάδα.Από την εμπειρία μου δεν γνωρίζω καμία ομάδα που να έχει τέτοιους κανόνες.Εξαίρεση αν απειλείται η ηρεμία της ομάδας, αυτό είναι άλλο πράγμα όμως.

4)Σας έχω καταλάβει για αυτό κρατάω τα πάντα αποθηκευμένα.Έχω όλο το chat, το replay της μάχης και  screen.Ο κύριος έκανε 184 damage με is7 υποτίθεται δίπλα μου.Θα παραθέσω όλο το chat πιο κάτω.Το replay όποιος θέλει να το δει ας μου το ζητήσει στο  k.laskas@hotmail.com Εκνευριστηκότατος παίκτης αφού ήταν πίσω μου χωρίς να κάνει τίποτα, και όταν αποφάσισε να με βοηθήσει σε κάποια φάση κόλλησε από πίσω μου.ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ!

5)Αν δείτε το replay θα δείτε ότι του μίλησα στα αγγλικά γιατί δεν είχα καταλάβει ότι ήταν έλληνας.Οι χαζομάρες που γράφετε για ελληνική αλληλεγγύη και ότι δεν πρέπει να ονομάζομαι έλληνας ...χααχχαχαχα ή ότι είμαι κοντός χοντρός με γυαλάκια με κάνουν να γελάω.Άρα δηλαδή οι έλληνες μεταξύ τους δεν βρίζονται?!χαχαχαχααχαχ Πάντως την πατρίδα μου την αγαπώ και ορκίστηκα ανθυπίλαρχος στα τεθωρακισμένα Αβλώνα - Μυτιλήνη - ΕΛ.ΔΥ.Κ. Στην εκαιδευσή μου στο κέντρο βγήκα στην ιεραρχία δοκίμων 11ος από όλη τη σειρά μου.Αν κάποιος έχει ρίξει έστω μια φορά πραγματικό βλήμα σε πραγματικό άρμα ή έχει πατήσει την πράσινη γραμμή στη Κύπρο ή υπηρέτησε Έβρο / νησιά του δίνω το δικαίωμα να ξαναμιλήσει για τέτοια θέματα...αλλιώς να πάει να γαμ....θεί!Υποψιάζομαι μάλιστα ότι μερικοί από εσάς ή δεν υπηρετήσατε την πατρίδα ή Ι5 ή σε καμιά μονάδα κοντά στην Αθήνα γιατί οι τρόποι σας αυτό δείχνουν.Βουλώστε το λοιπόν παλικάρια του φραπέ!

6)Στις σχεδόν 50.000 μάχες που έχω παίξει ξέρετε πόσες φορές έχω δει βρισίδια και team kill??????????Για κοιτάξτε στο λεγόμενο forum σας εκεί που λέει μαύρα πρόβατα... Για κοιτάξτε στο στο ίδιο το forum πόσα βρισίδια έχουν πέσει.Αν δεν ήμουν ο Laskas της pnx είμαι σίγουρος ότι δεν θα είχε γίνει θέμα!Είμαι στόχος και εγώ και η ομάδα μου.

7)Μετά τη μάχη είχα εκνευρισμό και τον έβρισα. Ο τύπος έπαιξε άθλια...τώρα που είμαι ήρεμος καταλαβαίνω ότι δεν έπρεπε να τον βρίσω.Οπότε έχει δίκιο και ζητάω συγνώμη.Εσάς τι λόγος σας πέφτει όμως???Δεν έχετε τσακωθεί με κανέναν???Να κάνετε την αυτοκριτική σας γιατί εγώ έχω βαρεθεί να ζητάω δημόσια συγνώμη! Στην πρώτη μαλακία που κάνω στοχοποιούμαι, ευτυχώς από από χαμηλής εκτίμησης υποκείμενα.

Ορίστε όλο το chat και όποιος θέλει replay ας μου το ζητήσει sto k.laskas@hotmail.com

laskas DE KANEIS laskas MH PAIZEIS ALLO... elladaris oriste..??? se ti den kanw? laskas 100 DAMAGE ME TO IS7 EINAI GIA GELIA laskas KOPSTO MH PAIZEIS elladaris kai esy to krineis ayto apo 1 game? laskas VLEPW KAI TA STATISTIKA SOU SE EIDA K STH MAXH POU HMOUN DIPLA SOU elladaris e wraia kai? laskas DE MPOROUSES NA PERASEIS VOLH K ME MPLOKARISES KIOLAS elladaris kai esy ti eisai? pou tha mou peis na to kospo laskas me ekneurizei na paizw me asxetous laskas kai esy eisai kathystrhmenos laskas KATALAVES POIOS EIMAI TWRA? laskas O GAMIAS THS MAMAS SOU EIMAI;) elladaris file epidi pote den tha ertho stous pnxr mono epidi eiste kompleksiki kai exete thn myth poly pano apo to myalo elladaris nai bravo file elladaris gamas thn mana mou laskas RE MALAKA ME MPLOKARISES!!!!!!!!!!EXW KAI TO REPLAY elladaris wraia milas se kapoiion allon apo elliniki klan laskas PHGES APO PISW MOU KAI ME ESPRWXNES elladaris poso eisai 15 xronon laskas TO KATALAVAINEIS???????????? elladaris oxi re denm katalaveno elladaris ti thes twra diladi elladaris free game einai kai kanw oti goustarw laskas ok eisai noumpas....sta arxidia mou laskas alla oxi na phgaineis apo pisw mou k na me sprwxneis elladaris exete mazeytei ola ta noobia eekei laskas katalavaineis?????????????????? elladaris oxi eimai xazos elladaris xarikes twra elladaris vlaka laskas egw tha ntrepomouna 100 damage elladaris ante na klapseis stous arxigous sou elladaris egw den ntrepome omws laskas den tha hsouna pote sthn pnx giati eisai polu noumpas elladaris kai filakia ston punisher laskas kai esy sth manoula sou elladaris ok tha tis dwsw elladaris kai otan tha matheis pote ton sevasmo 15 xrono xontro paidi ela na mou miliseis laskas exw to replay oti me sprwxneis laskas exw to chat gia oti eipes gia thn pnx elladaris alla to mono pou ksereis einai na vrizeis manes pisw apo ena pc...xesti elladaris sta @@ mou sas grafw elladaris kai ti tha kanoun nta nta elladaris egw den evrisa manes laskas egw to vrisidi mou sto erixa laskas giati sou xreiazotane me ton tropo pou epaixes elladaris e wraia kai tha pas na peis ti kai se poion mwre klapsa laskas ( sprwxnontas me ) elladaris vre ante pies to gala sou malakismeno] elladaris trava klapse me thn barbie sou laskas egw ta krataw oxi gia na ta pw se kapoion... laskas ALLA AMA GINE KAMIA MALAKIA ....ORISTE TI EGINE laskas GIA AMYNA elladaris re ti fovase? elladaris mhn se dioksoune???? ?????? laskas GIA NA MHN LENE META O LASKAS ETSI O LASKAS ALLIWS... elladaris kai vrizeis kai manes? laskas KAI NA MHN VGAZEI ONOMA K H CLAN EXAITIAS MOU elladaris afou eisai malakas ti na poune elladaris pws na mhn vgalei h clan elladaris esy me enoxlises elladaris esy mou evrises thn mana elladaris esy me evrises elladaris kai twra fovase? elladaris toso klapsa? laskas RE MALAKA ME MPLOKARISES STH MAXH NAI H OXI? laskas DES TO REPALY laskas OXI MONO EISAI AXRHSTOS elladaris kai ayto shmenei oti esy prepei na mou vriseis thn mana laskas PAIZEIS KAI SAN POUSTRAKI elladaris kala xazo eisai paidaki mou? laskas KAI AN KRINW ME TON TROPO POU PAIZEIS..LOGIKA EISAI PISWGLENTHS elladaris ok elladaris egkine elladaris pou elege kai o ********* elladaris ok elladaris loipon xazo paidi elladaris tha anevasw sto foroum thn kouventa mas kai as krinei o kosmos poios einai pisoglentis elladaris kai esy anevase replay elladaris ok vlaka laskas PHGAINE ANEVASE THN KAI STHN SKALA TOU MILANO elladaris pali kala pou exete ton vezouvio kai ton punisher elladaris ok egkine... elladaris xaxaxaxaxaxaxaxaxaxxxa


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Κυρ Αυγ 17, 2014 8:40 am, 5 φορές συνολικά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΜΑ ELLADARIS Empty Απ: ΘΕΜΑ ELLADARIS

Δημοσίευση από laskas Κυρ Αυγ 17, 2014 7:26 am

[url=ΘΕΜΑ ELLADARIS 1127fjq]
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΜΑ ELLADARIS Empty Απ: ΘΕΜΑ ELLADARIS

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 17, 2014 7:48 am

Κώστα
το κακό είναι οτι οταν εκνευρίζεσαι χάνεις την μπάλα και μαζί και το όποιο δίκιο σου, τι μένει μετά? μένει η υποχρέωσή σου να πείς συγγνώμη γιατί παραφέρθηκες για ακόμα μια φορά.
Δυστυχώς δεν μένεις μόνο στις βρισιές μέσα στην μάχη αλλά παρασύρεσαι και λές διάφορα για ανθρώπους και ομάδες με αποτέλεσμα να είναι ολοι απέναντί σου, σαν φιλική συμβουλή θα στο ξαναπώ, αυτοί που τώρα δείχνουν να σε υποστηρίζουν θα σε αδειάσουν στην πρώτη ευκαιρία, οταν γίνει αυτό και κρίνω οτι δεν θα αργήσει πολύ μην πείς οτι δεν σε ειδοποίησα,

Υ.Σ. περιμένω να μου απαντήσεις στην αναφορά που έκανες για μένα και την greek, δημοσίως οπως εκανες και την αναφορά.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΜΑ ELLADARIS Empty Απ: ΘΕΜΑ ELLADARIS

Δημοσίευση από laskas Κυρ Αυγ 17, 2014 8:06 am

Έλα Γιώργο..
Δεν ανέφερα ομάδες, ούτε άλλα άτομα στην συγκεκριμένη περίπτωση!Υπάρχουν τα στοιχεία όποτε μπορείς να το δεις αυτο που λέω.
Το θέμα με την GREEK δεν θυμάμαι που το έγραψα, αλλά θυμάμαι πολύ καλά τι έγραψα!
Είχα γράψει ότι όσο ήμουνα στην GREEK και έσπρωχνα την συμμαχία greek - heat  είχαν γίνει συμβούλια ολόκληρα για να σε εμπιστευτούν.Και κάποιοι λέγανε ο ταραμάς κοιτάει μόνο την πάρτη του...
Αυτά όμως δεν έχουν αξία αφού εκεί αποφάσισες να πας, γιατί έγιναν πριν πολύ καιρό και ίσως τότε να μην σε ξέρανε πολύ καλά.Εύχομαι καλή επιτυχία γιατί θέλουμε πραγματικά να πηγαίνουν καλά οι ελληνικες ομάδες.
Για την ομάδα μου δεν ζητάω ούτε στήριξη, ούτε δικαίωση σε οτιδήποτε.Δεν την αντιπροσωπεύω, αλλά ούτε και εξουσιάζεται κανείς από κανέναν.ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ και μια κοινότητα παικτών που να μαθαίνουν σωστά το παιχνίδι τίποτα άλλο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Κυρ Αυγ 17, 2014 8:31 am, 1 φορά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΜΑ ELLADARIS Empty Απ: ΘΕΜΑ ELLADARIS

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Αυγ 17, 2014 8:19 am

Ένα έχω να πω eGKine
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΜΑ ELLADARIS Empty Απ: ΘΕΜΑ ELLADARIS

Δημοσίευση από marita89 Κυρ Αυγ 17, 2014 10:06 am

Σωστα τα λεει ο Λασκας,δεν γραφει καπου οτι θεωρει πως καλα εκανε που τον εβρισε και λογικο ειναι.Δικαιολογει τη θεση που εφτασε να βρισει αλλα δεν ειμαστε δικαστες.Το θεμα ειναι μεταξυ τους.Επισης κατι ασχετο,τωρα που διαβαζω τη συνομιλια και εμενα μου την σπαει που θεωρει ο κοσμος οτι στην PNX ειμαστε noobs και ειμαστε κομπλεξικοι και ειμαι σιγουρος πως για αυτο ευθυνονται οι αρχηγοι αλλων ελληνικων clan που ειτε δεν ενημερωσαν για ενωση με την PNX ειτε βαζουν λογια στα μελη τους για τ PNX(μου το εχουν πει αρκετοι(πανω απο 5) απο αλλες ομαδες π ηρθαν στ clan).Το ελληνικο community του wot εχει μεσα πολλα ακυρα ατομα που σκεφτονται την καρεκλα του αποτυχημενου(clan wars) clan τους.Γιαυτο ειναι PNX vs the world.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΜΑ ELLADARIS Empty Απ: ΘΕΜΑ ELLADARIS

Δημοσίευση από cgakis Κυρ Αυγ 17, 2014 10:25 am

μη τα λες αυτα marita παλι θα πουνε οτι η PNX βαζει ανθρωπους να τα πουνε οπως γουσταρουν αυτοι (PNX)
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΜΑ ELLADARIS Empty Απ: ΘΕΜΑ ELLADARIS

Δημοσίευση από Λαδοπόντικας Κυρ Αυγ 17, 2014 12:58 pm

O GAMIAS THS MAMAS SOU EIMAI;)
Με αυτό που είπες δεν χρειάζονται χιλιάδες Post, replays, stats.Η οικογένεια είναι ιερή.
Εχασες το δίκιο σου.Υπάρχουν χιλιάδες τρόποι να την πεις σε κάποιον χωρίς να τον βρίσεις.
Το νου σας/σου (κάπου δίαβασα πιο πάνω πως χάνεις την μπάλα όταν τσαντίζεσαι) γιατί δεν ξέρετε τι τρέλα μπορεί να κουβαλάει ο άλλος και που μπορεί να φτάσει.Και δεν μιλάω νομικά.Οποίος κατάλαβε, κατάλαβε!

Λαδοπόντικας

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΜΑ ELLADARIS Empty Απ: ΘΕΜΑ ELLADARIS

Δημοσίευση από gr68 Κυρ Αυγ 17, 2014 1:43 pm

+ 1 apo mena λαδοποντικα για την τρελα-προορισμο.πιο κατανοητοσ δεν γινεται να γινεισ
gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΜΑ ELLADARIS Empty Απ: ΘΕΜΑ ELLADARIS

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Αυγ 25, 2014 7:44 pm

marita89 έγραψε:θεωρει ο κοσμος οτι στην PNX ειμαστε noobs και κομπλεξικοι

Shocked Shocked Shocked  Πείτε την αλήθεια...άτιμα εξωγήινα ανθρωποειδή, τι κάνατε στους συνέλληνες της PNX!!!
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΕΜΑ ELLADARIS Empty Απ: ΘΕΜΑ ELLADARIS

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 1:57 am

imperiumgraecum έγραψε:
marita89 έγραψε:θεωρει ο κοσμος οτι στην PNX ειμαστε noobs και κομπλεξικοι

Shocked Shocked Shocked  Πείτε την αλήθεια...άτιμα εξωγήινα ανθρωποειδή, τι κάνατε στους συνέλληνες της PNX!!!
UAX0UAX0AXU0XAU0AXU0AXU0AXU0AXU0AXU0AXU0XAU0AXU0XAU0AXU0AXU0XAU0AXU0AXU0XU0XAU0
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης