Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

απορια και ερωτηση περι pc

+5
Sanguinius
Arxiereas
Perseas
xiale
gr68
9 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

απορια και ερωτηση περι pc - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια και ερωτηση περι pc

Δημοσίευση από Arxiereas Παρ Αυγ 29, 2014 8:42 am

gr68 έγραψε:αντε να την πω την μλκ μου,γιατι μπορει να διαβασει κανεναs πιο ασχετοs απο μενα και να προφυλαχτει.
Στα πρωτα κρυα που επιασαν,αρχισα και επαιρνα το λαπτοπ στο κρεβατι.Αυτο λεμε ,απο την στιγμη που ακουμπαγε στην κουβερτα,εβγαζε γαμω τιs ζεστεs.Ελεγα,τι μλκ ειμαι που δεν το εκανα νωριτερα.Οταν ημουν μονοs μου στο δωματιο,δεν αναβα ουτε ερκοντισιον.Tote η χρηση που του εκανα ηταν ιντερνετ,και κανα ποκερ στο zygna sto facebook.
Μετα απο λιγο καιρο,καπου διαβασα στον ιστο,ελεγε πωs μακρυα τα λαπτοπ απο τα γεννητικα οργανα,λογω κυματων ,προβληματα στην αναπαραγωγη και στην τσουτσου.
Ετσι ,εχασα την ζεστη και γλιτωσε το λαπτοπ και το πουλι μου.

Καλά διάβασες και σωστά τα λέει, ειδικά η θερμοκρασία είναι ό,τι χειρότερο για τα γεννητικά, τόσο για την ποιότητα του σπέρματος όσο και για τη δημιουργία κιρσοκοίλης η οποία χρήζει χειρουργικής επέμβασης για να αποκατασταθεί η βλάβη που προκαλεί (ασπερμία, μειωμένη κινητικότητα).

Επίσης πρόσεξε την εξής λεπτομέρεια. Πλέον μιλάμε για notebooks, όχι laptops. Tα laptop (lap=πόδι, γόνατο) ναι μπορούν να τοποθετηθούν πάνω στα πόδια γιατί δεν ζεσταίνονται ή δεν αποβάλλουν θερμοκρασίες οι οποίες μπορεί να βλάψουν την υγεία. Τα notebook λοιπόν απαγορεύεται αυστηρά να τα έχεις στα πόδια σου.
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απορια και ερωτηση περι pc - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια και ερωτηση περι pc

Δημοσίευση από taramas Παρ Αυγ 29, 2014 2:42 pm

Πραγματικά εχει πλάκα το θέμα, πάντως για να συνεισφέρω θα πώ οτι οποιαδήποτε μεγάλη αλλαγή στην θερμοκρασία των γεννητικών οργάνων κάνει ζημιά, ειδικά αν διαρκεί και πολύ ώρα.
Στα νιάτα μου που λένε είχα πάθει άσχημη ψύξη στα μπαλάκια και είχαν γίνει σαν μπαλάκια του τένις, για όσους γελάσουν θα πώ μόνο οτι ο πόνος είναι αφόρητος και δεν υπάρχει φάρμακο να σε σώσει, εύχομαι κανείς να μην το πάθει, η αίτία είναι το θέμα, ο γιατρός με ρώταγε τι μπορεί να έκανα και δημιουργήθηκε αυτό το πρόβλημα, έλεγα διάφορα αλλά δεν βρίσκαμε την απάντηση μέχρι που του είπα οτι κάθε μέρα φτιάχνω την φραπεδιά μου με τα 20 παγάκια, μπαίνω στο αυτοκίνητό μου και βάζω το σέικερ με την φραπεδούμπα ανάμεσα στα σκέλια μου για να μην χύνεται οσο οδηγώ, την απάντηση του γιατρού δεν την λέω, απλά με έστειλε. Τυχερός ήμουνα που δεν έπαθα χειρότερη ζημιά και ευτύχησα να κάνω 3 παιδιά.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απορια και ερωτηση περι pc - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια και ερωτηση περι pc

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Αυγ 30, 2014 3:15 am

taramas έγραψε:Πραγματικά εχει πλάκα το θέμα, πάντως για να συνεισφέρω θα πώ οτι οποιαδήποτε μεγάλη αλλαγή στην θερμοκρασία των γεννητικών οργάνων κάνει ζημιά, ειδικά αν διαρκεί και πολύ ώρα.
Στα νιάτα μου που λένε είχα πάθει άσχημη ψύξη στα μπαλάκια και είχαν γίνει σαν μπαλάκια του τένις, για όσους γελάσουν θα πώ μόνο οτι ο πόνος είναι αφόρητος και δεν υπάρχει φάρμακο να σε σώσει, εύχομαι κανείς να μην το πάθει, η αίτία είναι το θέμα, ο γιατρός με ρώταγε τι μπορεί να έκανα και δημιουργήθηκε αυτό το πρόβλημα, έλεγα διάφορα αλλά δεν βρίσκαμε την απάντηση μέχρι που του είπα οτι κάθε μέρα φτιάχνω την φραπεδιά μου με τα 20 παγάκια, μπαίνω στο αυτοκίνητό μου και βάζω το σέικερ με την φραπεδούμπα ανάμεσα στα σκέλια μου για να μην χύνεται οσο οδηγώ, την απάντηση του γιατρού δεν την λέω, απλά με έστειλε. Τυχερός ήμουνα που δεν έπαθα χειρότερη ζημιά και ευτύχησα να κάνω 3 παιδιά.
Πως έπαθες ψύξη εκεί κάτω;
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απορια και ερωτηση περι pc - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια και ερωτηση περι pc

Δημοσίευση από MementoM0ri Σαβ Αυγ 30, 2014 3:38 am

Καλά διάβασες και σωστά τα λέει, ειδικά η θερμοκρασία είναι ό,τι χειρότερο για τα γεννητικά, τόσο για την ποιότητα του σπέρματος όσο και για τη δημιουργία κιρσοκοίλης η οποία χρήζει χειρουργικής επέμβασης για να αποκατασταθεί η βλάβη που προκαλεί (ασπερμία, μειωμένη κινητικότητα).

Θεε μου μεγαλοδυναμε τι αλλο θα διαβασουμε εδω μεσα ?
Κοιταξα 4 φορες να δω αν μπηκα στο unregulatedwotgr και οχι σε φορουμ του Ασκιτη...

MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απορια και ερωτηση περι pc - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια και ερωτηση περι pc

Δημοσίευση από Sanguinius Σαβ Αυγ 30, 2014 3:49 am

MementoM0ri έγραψε:Καλά διάβασες και σωστά τα λέει, ειδικά η θερμοκρασία είναι ό,τι χειρότερο για τα γεννητικά, τόσο για την ποιότητα του σπέρματος όσο και για τη δημιουργία κιρσοκοίλης η οποία χρήζει χειρουργικής επέμβασης για να αποκατασταθεί η βλάβη που προκαλεί (ασπερμία, μειωμένη κινητικότητα).

Θεε μου μεγαλοδυναμε τι αλλο θα διαβασουμε εδω μεσα ?
Κοιταξα 4 φορες να δω αν μπηκα  στο unregulatedwotgr και οχι σε φορουμ του Ασκιτη...

LOL +1
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απορια και ερωτηση περι pc - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια και ερωτηση περι pc

Δημοσίευση από imperiumgraecum Σαβ Αυγ 30, 2014 5:00 am

MementoM0ri έγραψε:
Κοιταξα 4 φορες να δω αν μπηκα  στο unregulatedwotgr και οχι σε φορουμ του Ασκιτη...


χαχαχαχαχαχα, πόσο πια να γελάσει κανείς

απορια και ερωτηση περι pc - Σελίδα 2 April-2-gabo-laughing-hard2-thumb
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απορια και ερωτηση περι pc - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια και ερωτηση περι pc

Δημοσίευση από MementoM0ri Σαβ Αυγ 30, 2014 5:26 am

@ιμπεριουμ
ποσο ποσο ?
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απορια και ερωτηση περι pc - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια και ερωτηση περι pc

Δημοσίευση από imperiumgraecum Σαβ Αυγ 30, 2014 6:21 am

MementoM0ri έγραψε:ποσο ?

τόσο

απορια και ερωτηση περι pc - Σελίδα 2 Merkel-660_3_7
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

απορια και ερωτηση περι pc - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια και ερωτηση περι pc

Δημοσίευση από MementoM0ri Σαβ Αυγ 30, 2014 7:55 am

πιο πολυ για τοσο μου φαινεται
απορια και ερωτηση περι pc - Σελίδα 2 David-gregory-wink-is-this-big-surreal1
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης