Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

+3
marita89
heeroyuy
xiale
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από xiale Τρι Ιουλ 29, 2014 11:29 am

Κατι που να μοιάζει με επιχείρημα πάνω σε οτιδήποτε έχεις η θα συνεχίσεις με τις αποτυχημένες προσπάθειες εξυπνάδας επιπέδου δημοτικού ?
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από heeroyuy Τρι Ιουλ 29, 2014 11:41 am

μπα θα συνεχήσω όπως το παω . λες και ειναι σοβαρή η συζητηση για να δώσω και επιχειρίματα... +++ ότι έχω δει και απο που μπαίνουν και βγαίνουν τα επιχειρήματα σε κάποιους Twisted Evil  οπότε.......

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από xiale Τρι Ιουλ 29, 2014 12:44 pm

Ναι δίκιο έχεις μπερδεύτηκα ... Τι να τα κανεις τα επιχειρήματα όταν μπορεις να ριξεις μπαν ..
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από heeroyuy Τρι Ιουλ 29, 2014 1:14 pm

@Xiale γι αυτό δεν δίνεις ποτε? Αν θυμάσε για αυτό όλλοι είχαν γράψει την ιδέα σου για συνένωση στα αρχ τους ενώ του laska όχι.... Αν και νομίζω ότι έφταιγε ότι εσύ δεν μπορούσες ούτε να μιλήσεις στους ενδιαφερόμενους πόσο μάλλον να επιχειματολογίσεις.  Twisted Evil 

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από xiale Τρι Ιουλ 29, 2014 1:25 pm

εντάξει το ζήσαμε και αυτο ο Heero την λέει σε κάποιον για τον χειρισμό του της γλώσσας ... αχαχαχαχαχα
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από heeroyuy Τρι Ιουλ 29, 2014 2:08 pm

@xiale τι έγινε δεν έχεις τίποτα να πεις ? ή το είχες ξεχάσει πως όλοι σε γραψαμε επιδηκτηκότατα στα ΑΡΧ...ΙΑ μας... Και όχι μόνο η GBOA αλλά ΟΛΟΙ.... Αυτο και μόνο λέει όλα για το πόσο σοβαρά σε πέρνει ο Ελληνικος πληθυσμός του WOT Smile
Τώρα εσύ κάνε σχόλια για την ορθογραφία μου....... χοαχαοχαοχαο..... Τουλάχιστον εγώ μπορώ και πείθω 100-200 άτομα και με ακολουθούν και ας μην γράφω καλά  Twisted Evil 


Υ.Σ: Μην μου πεις ότι ο Ελληνικος πληθυσμος δεν ήταν έτοιμος ή δεν ήθελε γιατί η PNX είναι ζωντανή απόδηξη ότι 200-250 άτομα ήθελαν. Άντε QQ σου. Πάρε την ορθογραφία σου και τον tarama σου και σε μια γωνία.
Edit:
(Και τώρα θα πεταχτεί κάποιος και θα πει κάτι άσχετο για να ξαλαφρώσει τον αγαπητό xiale)

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από marita89 Τρι Ιουλ 29, 2014 3:26 pm

heeroyuy έγραψε:Τουλάχιστον εγώ μπορώ και πείθω 100-200 άτομα και με ακολουθούν
Ποιοι ειναι αυτοι???
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από heeroyuy Τρι Ιουλ 29, 2014 3:44 pm

marita89 έγραψε:
heeroyuy έγραψε:Τουλάχιστον εγώ μπορώ και πείθω 100-200 άτομα και με ακολουθούν
Ποιοι ειναι αυτοι???

128 "έχω" μόνο στο War Thunder και μην ξεχνάς ότι ο Δήμος , ο Τέριος και εγώ μαζέψαμε την GBOA(With respects to Darkkv και gstathis) Smile (Χωρίς να πούμε για ποιο παλιές Clan Twisted Evil )

Το θέμα είναι ότι ένα άτομο που δεν το πέρνει κανείς στα σοβαρά γιατί να το πάρω εγώ... Ακόμα και αν δεν μου αρέσει ο Λασκας αυτός ένωσε πόσες ομάδες κάτι στο οποίο απέτυχε ο Xiale παταγοδός μερικούς μήνες ποιο πριν. Άρα όπως έγραψα QQ του και αν θέλει ας γράφει για την ορθογραφιά μου και τα επιχειρήματα μου.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από MementoM0ri Τετ Ιουλ 30, 2014 1:07 am

marita89 έγραψε:
heeroyuy έγραψε:Τουλάχιστον εγώ μπορώ και πείθω 100-200 άτομα και με ακολουθούν
Ποιοι ειναι αυτοι???

Να τοι

MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από johnmactavish22 Τετ Ιουλ 30, 2014 1:44 am

στο δικό μου κάνει cros στο δικό σου motocross
johnmactavish22
johnmactavish22

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 28
Τόπος : καβάλα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από cgakis Τετ Ιουλ 30, 2014 2:15 am

στο δικο μου κανει μπουμ στο δικο σου τσικαμπουμ
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty &&&&

Δημοσίευση από heeroyuy Τετ Ιουλ 30, 2014 2:49 am

@Xiale τι έγινε ανύπαρκτε δεν σου αρέσει να λένε οι άλλοι την αλήθεια και κάνεις κατάχρηση mod για να μετακινείς και να διαγράφεις ???? εεεε ???? Τι δεν σου αρέσει να λέμε πως ΟΛΟΣ ο Ελληνικος πληθυσμος σε έγραψε στα ΑΡΧ..... του ??? ή ότι δεν πρόκειται να πάρω στα σοβαρά έναν ανυπαρκτο όπως λέει και ο λάσκας?.....

@Μαριτα οκ κατάλαβες ποιο με "ακολουθουν" ή θες να στο ξαναπω?

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από xiale Τετ Ιουλ 30, 2014 4:51 am

1) εσβησα παλιο ψευτη ??? αλλά είσαι τόσο ηλίθιος που παρότι  έχεις δικό σου φόρουμ δεν ξέρεις οτι υπάρχει ημερολόγιο διαχείρησης ... πάρε και το πριντ σκριν και φατο
1.1) Να κατηγορεί ο φασίστας που έχει σβήσει το μισό φορουμ (με τις δικές τους και των άλλων φίλων του βρισιές) και έχει μπανάρει όλους τους αντίπαλους του κάποιον για κατάχρηση μοντ για σπλιτ τοπικ είναι τουλάχιστον τραγελαφικό ...
Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... 2hsc220

2) Τι αλλάζει με το να γελοιοποίησε εδώ η εκεί ? Το ίδιο γελοίος παραμένεις ...
3) Δεν με γνωρίζεις γι αυτό μίλα καλύτερα ...
4) Νομίζεις οτι οι προσωπικές σου επιθέσεις θα με κάνουν να φοβηθώ να τι ??? Ενα παιδάκι  ήσουν είσαι και θα είσαι που προσπαθεί να κάνει επίδειξη του e-penis του και τελικά αποδεικνύεται ΚΑΙ αυτό e-μπάμια ...
5) μοναδικό αυτό που λες ψέματα για πράγματα που όλοι έχουμε διαβάσει και μετά έσβησες ...
6) Τουλάχιστον εγώ έχω τα @@ να λέω αυτός είμαι και αυτά κάνω ... ΕΣυ φασίστα κρύβεσαι πίσω απο το νικ του founder για να κάνεις τις πουστιές σου
7) Είναι αστείο τελικά πόσο σας είχε τσούξει η επιτυχία της HELAS ... Λογικό άλλωστε αφου σε 6 μήνες κάναμε περισσότερα απ ότι η GBOA σε όλη της την ύπαρξη ...
8 ) τι ορθογραφία ρε κριόμυξε  που δεν μπορείς να συντάξεις μια πρόταση με 4 λέξεις χωρίς 5 λάθοι ... Που ακόμα δεν έχεις μάθει κοντζάμ μαντράχαλος οτι το υστερογραφο ειναι ΥΓ) και όχι Υπηρεσία Συγκοινωνιών και βέβαια που να καταλάβεις οτι αυτο που προσπαθείς να με κατηγορήσεις είναι καταχρηση ΕΞΟΥΣΙΑΣ σαν μοντ...
9) επειδή ακόμα και αυτες τις προσβολές που γράφεις δεν εισαι ικανός να τις συλλάβεις μόνος σου να πεις στο αφεντικόυλη σου ότι έχει να πει να έρθει να το πει …


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xiale στις Τετ Ιουλ 30, 2014 5:18 am, 3 φορές συνολικά
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από cgakis Τετ Ιουλ 30, 2014 5:07 am

alex μην του δειχνεις το πως δουλευει το forum δεν ηξεραν πως να μεταβηβασουν τον admin λογαριασμο και τους ειπα εγω το πως τωρα που ειδε το ιστορικο του forum θα παει να το διαγραψει οπως και τα post που υπηρχαν στο wotgr

edit και για να φτασουν την gboa εκει που πηγαμε την helas πρεπει να φανε πολυ κουραμανα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cgakis στις Τετ Ιουλ 30, 2014 5:26 am, 1 φορά
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από johnmactavish22 Τετ Ιουλ 30, 2014 5:10 am

στο δικό μου δεν χωράει στο δικό σου κολυμπάει
johnmactavish22
johnmactavish22

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 28
Τόπος : καβάλα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από cgakis Τετ Ιουλ 30, 2014 5:35 am

στο δικο μου κανει pop στο δικο σου lolipop
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από marita89 Τετ Ιουλ 30, 2014 6:21 am

MementoM0ri έγραψε:
marita89 έγραψε:
heeroyuy έγραψε:Τουλάχιστον εγώ μπορώ και πείθω 100-200 άτομα και με ακολουθούν
Ποιοι ειναι αυτοι???

Να τοι

χαχαχαχαχα βλαξ!!Αυτο ακριβως ηρθε στο μυαλο μου οταν διαβασα αυτο που γραφει ο χηρος αλλα ειπα να μην βαλω το βιντιου.
@χηρος Σορρυ χηρο δεν θελω να σε προσβαλω ειλικρινα  Smile  Θελω να κατανοησω κατι,οταν λες οτι σε ακολουθουν στο War Thunder εκανες συζητηση με τον καθενα ξεχωριστα και σε εμπιστευτηκαν η ειδαν τα στατς σου και σε θεωρησαν αρχηγικη μορφη,θελω να κατανοησω τι εννοεις οτι σε ακολουθουν.Ειλικρινα δεν ειρωνευομαι.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από Λαδοπόντικας Τετ Ιουλ 30, 2014 8:05 am

ΕΛΑΑΑΑΑΑ τώρα το Post είναι στον δικό μου και δικό σου.Για πρόβατα φτιάχτε άλλο

Στον δικό μου κάνει βούτα στον δικό σου μακροβούτα και φοράει και βατραχοπέδιλα για ταχύτητα
Στον δικό μου κάνει σκι, στον δικό σου ξεσκι
Στο δικό μου κάνει μπλουμ, στο δικό σου τσοκομπλουμ
Στο δικό μου κάνει τράκα, στο δικό σου τρικιτράκα
Στο δικό μου κάνει Λουκ, στο δικό σου ΠαΛούκυ Λουκ
Στο δικό μου κάνει φλέσσα, στο δικό σου Παπαφλέσσα
Στο δικό μου παίζει μπόυ, στο δικό σου γκεημμπόυ...
Στον δικό μου αντελίνα στον δικό σου φρατζολινα

Λαδοπόντικας

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από xiale Πεμ Ιουλ 31, 2014 4:33 am

3 post σου στο φορουμ χωρις να απαντησεις ΡΟΜΠΑ ...

EDIT: και για να μείνω πιστός στο πνευμα του ποστ: Στον δικό μου μπαινει ναυτης στο δικό σου αστροναυτης ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ... Empty Απ: Στον δικό μου κανει τουμπες στον δικό σου κωλοτουμπες και αλλα τετοια όμορφα ...

Δημοσίευση από heeroyuy Τρι Αυγ 12, 2014 5:13 pm

marita89 έγραψε:
MementoM0ri έγραψε:
marita89 έγραψε:
heeroyuy έγραψε:Τουλάχιστον εγώ μπορώ και πείθω 100-200 άτομα και με ακολουθούν
Ποιοι ειναι αυτοι???

Να τοι

χαχαχαχαχα βλαξ!!Αυτο ακριβως ηρθε στο μυαλο μου οταν διαβασα αυτο που γραφει ο χηρος αλλα ειπα να μην βαλω το βιντιου.
@χηρος Σορρυ χηρο δεν θελω να σε προσβαλω ειλικρινα  Smile  Θελω να κατανοησω κατι,οταν λες οτι σε ακολουθουν στο War Thunder εκανες συζητηση με τον καθενα ξεχωριστα και σε εμπιστευτηκαν η ειδαν τα στατς σου και σε θεωρησαν αρχηγικη μορφη,θελω να κατανοησω τι εννοεις οτι σε ακολουθουν.Ειλικρινα δεν ειρωνευομαι.


Προφανώς του άρεσε αυτό που προσφέραμε και η ομορφία μου σαφώς.... Και το πόσο χαρησματικός είμαι ... και γ@μ@τος..... Αλλα σοβαρά τώρα μάλλον για να είναι στην ομάδα που άνοιξα και έχουμε φτάσει να είναι 70-80 σταθερά στην κατάταξη του WT μέσα στον αυγουστο μάλλον δεν με ακολουθούν πρόβατα.  Twisted Evil  Σε αντίθεση με άλλους που ούτε προβατα δεν τους ακολουθούν affraid . Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης