Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προταση κοινου TS για platoon

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Προταση κοινου TS για platoon Empty Προταση κοινου TS για platoon

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Ιουλ 22, 2014 7:08 am

Ωραίο το μπανερ,πολύ όμορφο.Να φτιάξετε και καμιά κατηγορία για τα ριπλέι ss και τα σχετικά.Επίσης προτείνω με την σύμφωνη γνώμη του gregorakh το ts που έχει,να γίνει κάτι σαν κοινό ts,για όλους τους Έλληνες παίχτες που κάνουν πλατούν και είναι σε διαφορετικές κλαν και τα λοιπά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προταση κοινου TS για platoon Empty Προταση κοινου TS για platoon

Δημοσίευση από Gregorakis Τρι Ιουλ 22, 2014 7:47 am

... δυστυχώς το ts μου έχει μόνο 32 slots χωρητικότητα προς το παρόν ... επίσης ο server βρίσκεται στο pc μου κι έτσι είναι up όσο είμαι online (από 12.00 έως 20.00 πάνω κάτω) ... το έχω κυρίως για να εξυπηρετούμαι εγώ και το platoon μου, αλλά εννοείται πως όποιος θέλει είναι ευπρόσδεκτος ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προταση κοινου TS για platoon Empty Απ: Προταση κοινου TS για platoon

Δημοσίευση από Perseas Τρι Ιουλ 22, 2014 2:03 pm

Αν επιθυμείς μπορείς να εκμεταλλευτείς και το δικό μας ts. Το μόνο που θα χρειαστεί είναι ένα νέο room και κάποια δικαιώματα.
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προταση κοινου TS για platoon Empty Απ: Προταση κοινου TS για platoon

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Ιουλ 22, 2014 2:05 pm

Σίγουρα,αλλά μήπως υπάρξουν παρενέργειες,με άτομα πχ της GBOA που κάνουν πλατούν με κάποιον της ΡΝΧ,περί αθέμιτου ρικρουτινγκ,άλλωστε δεν νομίζω να χρειάζεται πάνω από 32 άτομα χώρο,δεν θα είναι και πολλοί αυτοί που κάνουν διακλανικά πλατουνς :Ρ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προταση κοινου TS για platoon Empty Απ: Προταση κοινου TS για platoon

Δημοσίευση από Perseas Τρι Ιουλ 22, 2014 5:09 pm

Δεν υπάρχει άλλος τρόπος βοήθειας τουλάχιστον από εμάς. Το ts που χρησιμοποιούμε είναι ενός παιδιού που παλιά ήταν στην HARD. Και ο Νίκος στην HARD ήταν και τον ξέρει. Έχει 400 θέσεις, είναι πολύ σταθερό και γενικά δεν έχουμε κανένα θέμα να δούμε παιδιά οποιασδήποτε Ελληνικής Clan να μπαίνουν και να παίζουν platoon με τον Νίκο. Άλλωστε κι εμείς Έλληνες είμαστε γήινοι και θνητοί.
Όσο για το Recruiting δεν θέλω να μπω στο θέμα αυτό, μεγάλα παιδιά είμαστε και δεν ανήκουμε εκεί που δεν επιθυμούμε.
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προταση κοινου TS για platoon Empty Απ: Προταση κοινου TS για platoon

Δημοσίευση από Gregorakis Τρι Ιουλ 22, 2014 10:23 pm

... ο λόγος που διέθεσα πάνω από 20 ώρες για να μάθω πως θα στήσω τον server, ήταν να αποφύγω τις όποιες παρεξηγήσεις μπορούν να προκύψουν από τις δραστηριότητες που έχω σκοπό να πραγματοποιήσω άμεσα ή στο μέλλον ... έχω πολλούς φίλους και πολλά ts, ξέρω και πως στο δικό σας είμαι ευπρόσδεκτος αλλά αρκεί μια στιγμή και από το τίποτα δημιουργείται πρόβλημα ... δε θέλω να είμαι μέρος του προβλήματος λοιπόν και προσπαθώ να κάνω τον "ελβετό" ...

... μέλη της gboa στο ts της pnx ??? σαν περίπατος του νετανιάχου στη λωρίδα της γάζας μου ακούγεται ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προταση κοινου TS για platoon Empty Απ: Προταση κοινου TS για platoon

Δημοσίευση από Avacus Τρι Ιουλ 22, 2014 11:47 pm

gregorakis έγραψε:... μέλη της gboa στο ts της pnx ??? σαν περίπατος του νετανιάχου στη λωρίδα της γάζας μου ακούγεται ...

και εδω ο LASKAS με την παρεα του
Προταση κοινου TS για platoon 33m94yh
Avacus
Avacus

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2014
Ηλικία : 44

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προταση κοινου TS για platoon Empty Απ: Προταση κοινου TS για platoon

Δημοσίευση από Perseas Τετ Ιουλ 23, 2014 12:59 am

Gregorakis έγραψε: περίπατος του νετανιάχου στη λωρίδα της γάζας

Δεν αποκλείετε να το δούμε και αυτό  tongue 
Perseas
Perseas

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προταση κοινου TS για platoon Empty Απ: Προταση κοινου TS για platoon

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Ιουλ 23, 2014 1:20 am

Αυτό είναι το θέμα,η αποφυγή παρεξηγήσεων,ενώ σε ένα ουδέτερο ts του gregorakh,το μόνο που θα πουν,είναι πως προσπαθεί να τους υποδουλώσει στα στατιστικά και στο rng και να τους αφαιρέσει την χαρά του να παίζουν το παιχνίδι απλά και λιτά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προταση κοινου TS για platoon Empty Απ: Προταση κοινου TS για platoon

Δημοσίευση από taramas Παρ Αυγ 22, 2014 9:22 pm

Οι παρεξηγήσεις εχουν πάντα μια αιτία και μια αφορμή, οσο για το παράδειγμα θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε ποιος παίζει τον ρόλο του νετανιάχου.

Πάντως εγώ δεν είχα ούτε έχω κανένα απολύτως πρόβλημα να κάνω platoon με οποιονδήποτε ακόμη και με τον gregoraki, ακούγεται εύκολο σαν να μιλάω εκ του ασφαλούς που λένε γιατί δεν πρόκειται αυτός να κάνει με μένα αλλά αυτή είναι η αλήθεια, όπως αλήθεια είναι οτι υπάρχουν και άλλοι που σκέφτονται διαφορετικά.
Πάντως όπως και νάχει θέλω να είμαι δίκαιος τουλάχιστον οσο μπορώ, παρά την αντιπάθεια θεωρώ θετικές τις κινήσεις αυτές.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης