Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

+8
TakisGoutsis
Gregorakis
fc_rex
Dolofonos
taramas
xiale
antkon
laskas
12 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από taramas Σαβ Απρ 25, 2015 12:56 pm

TheKnownUnknown έγραψε:γιατι δεν μαζεύεστε σε ενα teamspeak να τα πείτε ολα να τα βρείτε?

Τι να βρούμε? προσωπικά δεν εχω χάσει τίποτα και το ψάχνω, εμείς λέμε οτι μας κατέβει, εσύ βάζεις την μουσική υπόκρουση, κάποιος άλλος θα βάλει τα cartoon και ολα αυτά μαζί μας κάνουν μια ωραία ατμόσφαιρα.
Άλλωστε στη δουλειά είμαστε πως θα περάσει η ώρα.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από TakisGoutsis Κυρ Απρ 26, 2015 9:12 pm

καφεδάκι να κεράσουμε??? πως τον πίνετε ?? lol! lol!
TakisGoutsis
TakisGoutsis

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Απρ 27, 2015 2:45 am

TakisGoutsis έγραψε:πως τον πίνετε  ?? lol! lol!

Μεταφορικά ή κυριολεκτικά Rolling Eyes ?
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από TakisGoutsis Τρι Απρ 28, 2015 7:58 am

imperiumgraecum έγραψε:
TakisGoutsis έγραψε:πως τον πίνετε  ?? lol! lol!

Μεταφορικά ή κυριολεκτικά Rolling Eyes ?
xaxaxaxaxa πάντα μεταφορικά Twisted Evil Twisted Evil Razz Razz
TakisGoutsis
TakisGoutsis

Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από antkon Πεμ Απρ 30, 2015 12:41 am

taramas έγραψε:
antkon έγραψε:Ειλικρινα δεν εχετε βαρεθει αναλωνεστε ολοι στα λαθος πραματα το παιχνιδι εχει σημασια  και τιποτα αλλο απο εκει και περα αν εισαι καλος η οχι εχει μικρη σημασια εκτος και αν ολοι μας πληρωνονται απο το game  και δεν το εχω καταλαβει

Ποια είναι τα λάθος πράγματα? τι εννοείς οταν λές "το παιχνίδι έχει σημασία"? πιθανόν οτι είναι παιχνίδι και ενα παιχνίδι περιλαμβάνει διασκέδαση πρώτα απο όλα? αν εννοείς αυτό συμφωνώ και προσθέτω οτι αν είναι και ομαδικό τότε περιλαμβάνει και καλή παρέα, αν όντως έτσι το βλέπεις τότε γιατί βρίσκεσαι στην ΤΟΜΙ? έχεις βρει την διασκέδαση και την καλή παρέα εκεί? αν ναι τότε μπράβο σου, αν όχι τότε απλά δεν συμβαδίζουν οι σκέψεις με τις πράξεις σου.

Πάντως εγώ λέω οτι η επιτυχία είναι να βρει ο καθένας αυτό που θέλει και του ταιριάζει και να περνάει καλά, πέραν τούτου μηδέν.

Δεν ηξερα οτι πρεπει να εξηγησω τον λογο που πηγα στους TOMI και ειδικα σε εσενα .... το βλεπω χλωμο εως πολυ χλωμο δευτερο σχολιο επειδη ειμαι σε μια ξενη κλαν δεν σημαινει οτι δεν εχω και τις παρεες μου και μαλιστα κανενας απο την παρεα μου δεν φενεται ναι διαφωνει που πηγα εκει μονο εσυ απο οτι βλεπω... και για να ξεπερδευουμε με αυτο το ποστ γιατι μολις το διαβασα κανε εσυ κατι καλυτερο και πολυ ευχαριστως εγω να μπω στην δικια σου κλαν και ας εχω τις παρεες μου αλλου ιδου η ροδος ιδου και το πηδημα

Δεν θα ειχα μπει καν στο κοπο να απαντησω αλλα και η ειρωνια εχει και καποιο οριο δεν νομιζεις

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Απρ 30, 2015 1:45 am

Προετοιμάσου για καζούρα, γιατί όποτε βλέπω τους τοματοσπανούς στα randoms και στα skirmish, τους κοροϊδεύω
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από antkon Πεμ Απρ 30, 2015 8:57 am

imperiumgraecum έγραψε:Προετοιμάσου για καζούρα, γιατί όποτε βλέπω τους τοματοσπανούς στα randoms και στα skirmish, τους κοροϊδεύω

Η καζουρα ειναι μεσα στο προγραμμα αλλωστε που ξερεις μπορει να σπασει ο διαολος το ποδαρι του Lol

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από taramas Πεμ Απρ 30, 2015 1:29 pm

antkon έγραψε:
taramas έγραψε:
antkon έγραψε:Ειλικρινα δεν εχετε βαρεθει αναλωνεστε ολοι στα λαθος πραματα το παιχνιδι εχει σημασια  και τιποτα αλλο απο εκει και περα αν εισαι καλος η οχι εχει μικρη σημασια εκτος και αν ολοι μας πληρωνονται απο το game  και δεν το εχω καταλαβει

Ποια είναι τα λάθος πράγματα? τι εννοείς οταν λές "το παιχνίδι έχει σημασία"? πιθανόν οτι είναι παιχνίδι και ενα παιχνίδι περιλαμβάνει διασκέδαση πρώτα απο όλα? αν εννοείς αυτό συμφωνώ και προσθέτω οτι αν είναι και ομαδικό τότε περιλαμβάνει και καλή παρέα, αν όντως έτσι το βλέπεις τότε γιατί βρίσκεσαι στην ΤΟΜΙ? έχεις βρει την διασκέδαση και την καλή παρέα εκεί? αν ναι τότε μπράβο σου, αν όχι τότε απλά δεν συμβαδίζουν οι σκέψεις με τις πράξεις σου.

Πάντως εγώ λέω οτι η επιτυχία είναι να βρει ο καθένας αυτό που θέλει και του ταιριάζει και να περνάει καλά, πέραν τούτου μηδέν.

Δεν ηξερα οτι πρεπει να εξηγησω τον λογο  που πηγα στους TOMI και ειδικα σε εσενα .... το βλεπω χλωμο εως πολυ χλωμο δευτερο σχολιο επειδη ειμαι σε μια ξενη  κλαν δεν σημαινει  οτι δεν εχω και τις παρεες μου και μαλιστα κανενας απο την παρεα μου δεν φενεται ναι διαφωνει που πηγα εκει μονο εσυ  απο οτι βλεπω... και για να ξεπερδευουμε με αυτο το ποστ γιατι μολις το διαβασα κανε εσυ κατι καλυτερο και πολυ ευχαριστως εγω να μπω στην δικια σου κλαν και ας εχω τις παρεες  μου αλλου  ιδου η ροδος ιδου και το πηδημα

Δεν θα ειχα μπει καν στο κοπο να απαντησω  αλλα και η ειρωνια εχει και καποιο οριο δεν νομιζεις

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω που την βρίσκεις την ειρωνεία? για αρχή δεν σου ζήτησα να μου εξηγήσεις τον λόγο που πήγες στην ομάδα που πήγες, λες να με ενδιαφέρει που πας? βλέπεις πουθενά να ενδιαφέρομαι για τις παρέες σου? σε ρώτησα κάτι πολύ απλό και γενικό : εσύ έβαλες το στοιχείο της διασκέδασης και της καλής παρέας και εγώ συμφώνησα μαζί σου, το ερώτημα ήταν αν τα βρήκες αυτά εκεί που πήγες και μάλιστα σημείωσα οτι αν τα βρήκες ολα είναι μια χαρά, αν όχι τότε δεν συμβαδίζεις με το σκεπτικό σου, τι δεν καταλαβαίνεις?

Αν έχω κάνει εγώ κατι καλύτερο ή όχι το ξέρουν αυτοί που είναι μαζί μου, όποτε θέλεις έρχεσαι το βλέπεις και μετά λες και την άποψή σου και προσθέτεις και εσύ κάτι δικό σου αν έχεις.

Υ.Σ. παρεπιμπτώντως εγώ είμαι απο την Ρόδο και βρίσκομαι στη Ρόδο οπότε και το πήδημα κατέχω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από antkon Παρ Μάης 01, 2015 9:59 am

taramas έγραψε:
antkon έγραψε:
taramas έγραψε:
antkon έγραψε:Ειλικρινα δεν εχετε βαρεθει αναλωνεστε ολοι στα λαθος πραματα το παιχνιδι εχει σημασια  και τιποτα αλλο απο εκει και περα αν εισαι καλος η οχι εχει μικρη σημασια εκτος και αν ολοι μας πληρωνονται απο το game  και δεν το εχω καταλαβει

Ποια είναι τα λάθος πράγματα? τι εννοείς οταν λές "το παιχνίδι έχει σημασία"? πιθανόν οτι είναι παιχνίδι και ενα παιχνίδι περιλαμβάνει διασκέδαση πρώτα απο όλα? αν εννοείς αυτό συμφωνώ και προσθέτω οτι αν είναι και ομαδικό τότε περιλαμβάνει και καλή παρέα, αν όντως έτσι το βλέπεις τότε γιατί βρίσκεσαι στην ΤΟΜΙ? έχεις βρει την διασκέδαση και την καλή παρέα εκεί? αν ναι τότε μπράβο σου, αν όχι τότε απλά δεν συμβαδίζουν οι σκέψεις με τις πράξεις σου.

Πάντως εγώ λέω οτι η επιτυχία είναι να βρει ο καθένας αυτό που θέλει και του ταιριάζει και να περνάει καλά, πέραν τούτου μηδέν.

Δεν ηξερα οτι πρεπει να εξηγησω τον λογο  που πηγα στους TOMI και ειδικα σε εσενα .... το βλεπω χλωμο εως πολυ χλωμο δευτερο σχολιο επειδη ειμαι σε μια ξενη  κλαν δεν σημαινει  οτι δεν εχω και τις παρεες μου και μαλιστα κανενας απο την παρεα μου δεν φενεται ναι διαφωνει που πηγα εκει μονο εσυ  απο οτι βλεπω... και για να ξεπερδευουμε με αυτο το ποστ γιατι μολις το διαβασα κανε εσυ κατι καλυτερο και πολυ ευχαριστως εγω να μπω στην δικια σου κλαν και ας εχω τις παρεες  μου αλλου  ιδου η ροδος ιδου και το πηδημα

Δεν θα ειχα μπει καν στο κοπο να απαντησω  αλλα και η ειρωνια εχει και καποιο οριο δεν νομιζεις

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω που την βρίσκεις την ειρωνεία? για αρχή δεν σου ζήτησα να μου εξηγήσεις τον λόγο που πήγες στην ομάδα που πήγες, λες να με ενδιαφέρει που πας? βλέπεις πουθενά να ενδιαφέρομαι για τις παρέες σου? σε ρώτησα κάτι πολύ απλό και γενικό : εσύ έβαλες το στοιχείο της διασκέδασης και της καλής παρέας και εγώ συμφώνησα μαζί σου, το ερώτημα ήταν αν τα βρήκες αυτά εκεί που πήγες και μάλιστα σημείωσα οτι αν τα βρήκες ολα είναι μια χαρά, αν όχι τότε δεν συμβαδίζεις με το σκεπτικό σου, τι δεν καταλαβαίνεις?

Αν έχω κάνει εγώ κατι καλύτερο ή όχι το ξέρουν αυτοί που είναι μαζί μου, όποτε θέλεις έρχεσαι το βλέπεις και μετά λες και την άποψή σου και προσθέτεις και εσύ κάτι δικό σου αν έχεις.

Υ.Σ. παρεπιμπτώντως εγώ είμαι απο την Ρόδο και βρίσκομαι στη Ρόδο οπότε και το πήδημα κατέχω.

Απο ολα αυτα το μονο που θα σου απαντησω οτι μπορει να μην ειμαι απο την Ροδο αλλα το κατεω και εγω

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από taramas Παρ Μάης 01, 2015 10:31 am

@ antkon

Ετσι, δεν χρειάζεται να απαντήσεις σε τίποτα, και φυσικά δεν θα πάρεις πίσω τις παπαριές που έγραψες για μένα γιατί είσαι γνήσιος ελληναρας.

Καλή συνέχεια

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από antkon Παρ Μάης 01, 2015 10:46 am

taramas έγραψε:@ antkon

Ετσι, δεν χρειάζεται να απαντήσεις σε τίποτα, και φυσικά δεν θα πάρεις πίσω τις παπαριές που έγραψες για μένα γιατί είσαι γνήσιος ελληναρας.

Καλή συνέχεια

Ενω εσαυ δεν εισαι θες να μου πεις?

Καθομαι 12 μηνες και ανεχομαι να διαβαζω τις δικιες σου παπαριες ε διαβασε και μια φορα τις δικες μου κριμα δεν ειναι να διαβαζω μονο τις δικες σου....?

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από taramas Παρ Μάης 01, 2015 3:06 pm

antkon έγραψε:
taramas έγραψε:@ antkon

Ετσι, δεν χρειάζεται να απαντήσεις σε τίποτα, και φυσικά δεν θα πάρεις πίσω τις παπαριές που έγραψες για μένα γιατί είσαι γνήσιος ελληναρας.

Καλή συνέχεια

Ενω εσαυ δεν εισαι θες να μου πεις?

Καθομαι 12 μηνες και ανεχομαι να διαβαζω τις δικιες σου παπαριες  ε διαβασε και μια φορα τις δικες μου κριμα δεν ειναι να διαβαζω μονο τις δικες σου....?

Θα συμφωνούσα μαζί σου με μια επισήμανση, οπως και τώρα έτσι και κάθε φορά δεν ξεκινάω εγώ τις παπαριές και επίσης εδώ και πολύ καιρό δεν απαντάω κιόλας στις παπαριές και ούτε τώρα θα το κάνω.

Επίσης δεν θα σε ρωτήσω ποιές είναι οι δικές μου παπαριές που διάβασες γιατί δεν εχει κανένα νόημα φίλε μου, ο χρόνος έδειξε ποιος έλεγε παπαριές και ποιος έκανε παπαριές, φαίνεται οτι δεν έχεις την πρόθεση να κάνεις παραγωγική κουβέντα οπότε καλή συνέχεια και καλή διασκέδαση.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από antkon Παρ Μάης 01, 2015 11:19 pm

taramas έγραψε:
antkon έγραψε:
taramas έγραψε:@ antkon

Ετσι, δεν χρειάζεται να απαντήσεις σε τίποτα, και φυσικά δεν θα πάρεις πίσω τις παπαριές που έγραψες για μένα γιατί είσαι γνήσιος ελληναρας.

Καλή συνέχεια

Ενω εσαυ δεν εισαι θες να μου πεις?

Καθομαι 12 μηνες και ανεχομαι να διαβαζω τις δικιες σου παπαριες  ε διαβασε και μια φορα τις δικες μου κριμα δεν ειναι να διαβαζω μονο τις δικες σου....?

Θα συμφωνούσα μαζί σου με μια επισήμανση, οπως και τώρα έτσι και κάθε φορά δεν ξεκινάω εγώ τις παπαριές και επίσης εδώ και πολύ καιρό δεν απαντάω κιόλας στις παπαριές και ούτε τώρα θα το κάνω.

Επίσης δεν θα σε ρωτήσω ποιές είναι οι δικές μου παπαριές που διάβασες γιατί δεν εχει κανένα νόημα φίλε μου, ο χρόνος έδειξε ποιος έλεγε παπαριές και ποιος έκανε παπαριές, φαίνεται οτι δεν έχεις την πρόθεση να κάνεις παραγωγική κουβέντα οπότε καλή συνέχεια και καλή διασκέδαση.

Και ομως εσυ νομιζεις οτι δεν απαντας μπαινεις στο τρυπακι και απαντας παντα..... οταν εκανα παραγωγικη κουβεντα απλα ειχες μια υπεκφυγη και τιποτα αλλο enough is enough που λενε και οι Αγγλοι α και κατι αλλο δεν ειμαι φιλος σου και δεν νομιζω να θελω να γινω

ΤΕΣΠΑ

Καλη συνεχεια

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από taramas Σαβ Μάης 02, 2015 4:15 am

antkon έγραψε:
taramas έγραψε:
antkon έγραψε:
taramas έγραψε:@ antkon

Ετσι, δεν χρειάζεται να απαντήσεις σε τίποτα, και φυσικά δεν θα πάρεις πίσω τις παπαριές που έγραψες για μένα γιατί είσαι γνήσιος ελληναρας.

Καλή συνέχεια

Ενω εσαυ δεν εισαι θες να μου πεις?

Καθομαι 12 μηνες και ανεχομαι να διαβαζω τις δικιες σου παπαριες  ε διαβασε και μια φορα τις δικες μου κριμα δεν ειναι να διαβαζω μονο τις δικες σου....?

Θα συμφωνούσα μαζί σου με μια επισήμανση, οπως και τώρα έτσι και κάθε φορά δεν ξεκινάω εγώ τις παπαριές και επίσης εδώ και πολύ καιρό δεν απαντάω κιόλας στις παπαριές και ούτε τώρα θα το κάνω.

Επίσης δεν θα σε ρωτήσω ποιές είναι οι δικές μου παπαριές που διάβασες γιατί δεν εχει κανένα νόημα φίλε μου, ο χρόνος έδειξε ποιος έλεγε παπαριές και ποιος έκανε παπαριές, φαίνεται οτι δεν έχεις την πρόθεση να κάνεις παραγωγική κουβέντα οπότε καλή συνέχεια και καλή διασκέδαση.

Και ομως εσυ νομιζεις οτι δεν απαντας μπαινεις στο τρυπακι και απαντας παντα..... οταν εκανα παραγωγικη κουβεντα απλα ειχες μια υπεκφυγη  και τιποτα αλλο enough is enough που λενε και οι Αγγλοι α και κατι αλλο δεν ειμαι φιλος σου και δεν νομιζω να θελω να γινω  

ΤΕΣΠΑ

Καλη συνεχεια

Κοίτα μάλλον δεν καταλαβαινόμαστε γιαυτό να το κάνω απλό, .....δεν απαντάω στις παπαριές με τις ανάλογες παπαριές σαν να λέμε "η βία φέρνει βία", δεύτερον δεν έχω υπεκφύγει ποτέ σε μια παραγωγική κουβέντα και είσαι ο πρώτος που το λέει, ολοι οι άλλοι λένε το ακριβώς αντίθετο, οσο για το "φίλε μου" είναι σχήμα λόγου, σε αντίθεση με σένα δεν έχω άποψη αν θέλω να γίνω φίλος σου γιατί πολύ απλά δεν σε ξέρω, εσύ είσαι ελεύθερος να κρατήσεις τη δική σου άποψη.

Το enough is enough είναι ενα ωραίο τραγούδι των 80's όπως και το "ποτέ μην λες ποτέ", εγω εχω μάθει να λέω το δεύτερο και πραγματικά κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο θα ψάξω να βρώ ποιά ήταν η παραγωγική κουβέντα που έκανες περισσότερο για να είμαι απόλυτα σίγουρος τι λέω.

Καλή συνέχεια

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από antkon Σαβ Μάης 02, 2015 6:30 pm

taramas έγραψε:
antkon έγραψε:
taramas έγραψε:
antkon έγραψε:
taramas έγραψε:@ antkon

Ετσι, δεν χρειάζεται να απαντήσεις σε τίποτα, και φυσικά δεν θα πάρεις πίσω τις παπαριές που έγραψες για μένα γιατί είσαι γνήσιος ελληναρας.

Καλή συνέχεια

Ενω εσαυ δεν εισαι θες να μου πεις?

Καθομαι 12 μηνες και ανεχομαι να διαβαζω τις δικιες σου παπαριες  ε διαβασε και μια φορα τις δικες μου κριμα δεν ειναι να διαβαζω μονο τις δικες σου....?

Θα συμφωνούσα μαζί σου με μια επισήμανση, οπως και τώρα έτσι και κάθε φορά δεν ξεκινάω εγώ τις παπαριές και επίσης εδώ και πολύ καιρό δεν απαντάω κιόλας στις παπαριές και ούτε τώρα θα το κάνω.

Επίσης δεν θα σε ρωτήσω ποιές είναι οι δικές μου παπαριές που διάβασες γιατί δεν εχει κανένα νόημα φίλε μου, ο χρόνος έδειξε ποιος έλεγε παπαριές και ποιος έκανε παπαριές, φαίνεται οτι δεν έχεις την πρόθεση να κάνεις παραγωγική κουβέντα οπότε καλή συνέχεια και καλή διασκέδαση.

Και ομως εσυ νομιζεις οτι δεν απαντας μπαινεις στο τρυπακι και απαντας παντα..... οταν εκανα παραγωγικη κουβεντα απλα ειχες μια υπεκφυγη  και τιποτα αλλο enough is enough που λενε και οι Αγγλοι α και κατι αλλο δεν ειμαι φιλος σου και δεν νομιζω να θελω να γινω  

ΤΕΣΠΑ

Καλη συνεχεια

Κοίτα μάλλον δεν καταλαβαινόμαστε γιαυτό να το κάνω απλό, .....δεν απαντάω στις παπαριές με τις ανάλογες παπαριές σαν να λέμε "η βία φέρνει βία", δεύτερον δεν έχω υπεκφύγει ποτέ σε μια παραγωγική κουβέντα και είσαι ο πρώτος που το λέει, ολοι οι άλλοι λένε το ακριβώς αντίθετο, οσο για το "φίλε μου" είναι σχήμα λόγου, σε αντίθεση με σένα δεν έχω άποψη αν θέλω να γίνω φίλος σου γιατί πολύ απλά δεν σε ξέρω, εσύ είσαι ελεύθερος να κρατήσεις τη δική σου άποψη.

Το enough is enough είναι ενα ωραίο τραγούδι των 80's όπως και το "ποτέ μην λες ποτέ", εγω εχω μάθει να λέω το δεύτερο και πραγματικά κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο θα ψάξω να βρώ ποιά ήταν η παραγωγική κουβέντα που έκανες περισσότερο για να είμαι απόλυτα σίγουρος τι λέω.

Καλή συνέχεια

Κατι αλλο εκτος απο ειρωνεια δεν εχεις να μας πεις ασε μας κουκλιτσα μου δεν μπορεις να καταλαβεις οτι ανηκεις στους δεινοσαυρους α και κατι αλλο αφου εχεις δευτερο account μπλεδακι η μωβακι γιατι δεν ανεβαζεις και το κανονικο σου και το εχεις κιτρινακι α ειναι μαλλον για αντιπερισπασμο........................................ τωρα που το θυμηθηκα πριν κανα εξαμηνο που ειχαμε μια παραγωγικη συζητηση σε ειδα σε ενα random ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ νομιζω οτι μπορεις να απαντησεις και οχι να τον γειωσεις αυτα περι ταραμα σου ειπα δεν ειμαι κανα παιδακι και οπως σου ξαναλεω αυτα να τα πεις εκει που περνανε σε εμενα προσωπικα βρηκες λαθος ανθρωπο γιατι αν εσυ εισαι καθηγητης οπως καπου το ειδα και αυτο γραμμενο εγω ειμαι αεροναυπηγος με τρια master και οπως λενε και στον Πειραια Γκεκε.

ΤΕΣΠΑ για δευτερη φορα αν το συνεχισεις εχω απειρα να σου γραψω και να σου απαντησω και σου υπευθυμινζω δεν ειμαι κανα παιδακι....

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Μάης 03, 2015 1:52 am

Just passing by
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Gregorakis Κυρ Μάης 03, 2015 2:52 am

... hey Sang ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Μάης 03, 2015 6:27 am

Gregorakis έγραψε:... hey Sang ...
hey
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από taramas Κυρ Μάης 03, 2015 1:01 pm

@ antkon

Ετσι, σε καλό δρόμο είσαι, δείξε μας τι παραγωγική κουβέντα κάνεις, όμως εκείνο που δεν καταλαβαίνω είναι τι μανία σε έχει πιάσει να μας αποδείξεις οτι είσαι μεγάλος σε ηλικία, τι περίεργος διαγωνισμός είναι αυτός? εκτός απο το ποιος την έχει μεγαλύτερη θα συγκρίνουμε και την ηλικία μας? εσύ θα μας λές οτι είσαι μεγάλος και εγώ που είμαι 52 (θάθελα να είμαι νεότερος αλλα τι να κάνουμε) θα είμαι ο δεινόσαυρος?
Επίσης αφού μας κάνεις και μια επίδειξη των πτυχίων σου (που μόνο εσύ ξέρεις), μας αναγάγεις και σε καθηγητές, που το βρήκες αυτό ρε μεγάλε σε ηλικία? σίγουρα δεν το έχω πεί ποτέ γιατί δεν είμαι, τώρα αν παίρνεις σαν δεδομένο τη κάθε παπαριά που γράφει ο καθένας δεν εχω να πώ κάτι, ο καθένας οπως νομίζει.
Επίσης δεν καταλαβαίνω την τελευταία φράση σου, με τρόμαξες και θα φοβηθώ τώρα, θα σου πρότεινα να γράψεις οτι άπειρο έχεις και ακόμη καλύτερα σε προσκαλώ να έρθεις στο ts μας να μου τα πείς και ζωντανά, δεν έχω κανένα πρόβλημα να ακούσω όποιον θέλει και για ότι θέλει, πόσο μάλλον οταν είναι και μεγάλος σε ηλικία.

Υ.Σ. οσο για το "γεια" που δεν απάντησα επειδή δεν συνηθίζω να είμαι αγενής σε χαιρετισμούς η μόνη περίπτωση που υπάρχει είναι να μην το πρόσεξα ή να έπαιζε ο γιος μου και να μην απάντησε, άλλη εξήγηση απλά δεν υπάρχει.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από antkon Κυρ Μάης 03, 2015 2:52 pm

taramas έγραψε:@ antkon

Ετσι, σε καλό δρόμο είσαι, δείξε μας τι παραγωγική κουβέντα κάνεις, όμως εκείνο που δεν καταλαβαίνω είναι τι μανία σε έχει πιάσει να μας αποδείξεις οτι είσαι μεγάλος σε ηλικία, τι περίεργος διαγωνισμός είναι αυτός? εκτός απο το ποιος την έχει μεγαλύτερη θα συγκρίνουμε και την ηλικία μας? εσύ θα μας λές οτι είσαι μεγάλος και εγώ που είμαι 52 (θάθελα να είμαι νεότερος αλλα τι να κάνουμε) θα είμαι ο δεινόσαυρος?
Επίσης αφού μας κάνεις και μια επίδειξη των πτυχίων σου (που μόνο εσύ ξέρεις), μας αναγάγεις και σε καθηγητές, που το βρήκες αυτό ρε μεγάλε σε ηλικία? σίγουρα δεν το έχω πεί ποτέ γιατί δεν είμαι, τώρα αν παίρνεις σαν δεδομένο τη κάθε παπαριά που γράφει ο καθένας δεν εχω να πώ κάτι, ο καθένας οπως νομίζει.
Επίσης δεν καταλαβαίνω την τελευταία φράση σου, με τρόμαξες και θα φοβηθώ τώρα, θα σου πρότεινα να γράψεις οτι άπειρο έχεις και ακόμη καλύτερα σε προσκαλώ να έρθεις στο ts μας να μου τα πείς και ζωντανά, δεν έχω κανένα πρόβλημα να ακούσω όποιον θέλει και για ότι θέλει, πόσο μάλλον οταν είναι και μεγάλος σε ηλικία.

Υ.Σ. οσο για το "γεια" που δεν απάντησα επειδή δεν συνηθίζω να είμαι αγενής σε χαιρετισμούς η μόνη περίπτωση που υπάρχει είναι να μην το πρόσεξα ή να έπαιζε ο γιος μου και να μην απάντησε, άλλη εξήγηση απλά δεν υπάρχει.

Εχουμε και λεμε ποιος σου ειπε οτι ειμια μεγαλος σε ηλικια??? κανεις το συμπερανες μονος σου.... ποιος την εχει μεγαλυτερη δεν αφορα κανενα απο αυτους που διαβαζουν αν και νομιζω ειμαστε μονο εσυ και εγω το δεινοσαυρος πηγαινε στο παιχνιδι και τις αντιληψεις σου δεν μπορω να σοτ κανω πιο λιανα
Ασφαλως και μονο εγω ξερω τα πτυχια μου ,εχεις ενα περιεργο κολλημα με την ηλικια σου ανεξηγητο θα ελεγα και ξερεις και κατι 35 ειμαι μαλλον θα σε χαλασε αυτο.......

Υ.Σ. Χμμ για να δουμε ομαδα εγω και ocgakis μαζι με ενα αλλο παιδι ο μονος που δεν σου μιλησε ηταν ο Χρηστος και αυτο εν μερει μπορει να το θεωρω δικαιολογημενο γνωριζοντας τις διαφορετικες σας αποψεις αλλα δεν νομιζω ο γιος σου και το αλλο παλικαρι να κυνηγαγε με το αρτυ του ενα platoon ξεκομμενο και οχι τιποτα αλλο δεν το σπασατε κιολας. η μαλλον καλυτερα δεν το εσπασε ο γιος σου.( Θα σε παρακαλεσω αυτο αφορα μονο εμενα και εσενα οχι τριτα ατομα και πολυ περισσοτερο παιδια)

Α και κατι αλλο δεν απαντησες σε κατι μηπως να στο ξαναθυμισω
φου εχεις δευτερο account μπλεδακι η μωβακι γιατι δεν ανεβαζεις και το κανονικο σου και το εχεις κιτρινακι α ειναι μαλλον για αντιπερισπασμο........................................


στα προηγουμενα δεν απαντησες ποτε αντε να δω αν σε αυτο θα απαντησεις

Ευχαριστω και καλο σου ξημερωμα

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από taramas Κυρ Μάης 03, 2015 4:40 pm

antkon έγραψε:
taramas έγραψε:@ antkon

Ετσι, σε καλό δρόμο είσαι, δείξε μας τι παραγωγική κουβέντα κάνεις, όμως εκείνο που δεν καταλαβαίνω είναι τι μανία σε έχει πιάσει να μας αποδείξεις οτι είσαι μεγάλος σε ηλικία, τι περίεργος διαγωνισμός είναι αυτός? εκτός απο το ποιος την έχει μεγαλύτερη θα συγκρίνουμε και την ηλικία μας? εσύ θα μας λές οτι είσαι μεγάλος και εγώ που είμαι 52 (θάθελα να είμαι νεότερος αλλα τι να κάνουμε) θα είμαι ο δεινόσαυρος?
Επίσης αφού μας κάνεις και μια επίδειξη των πτυχίων σου (που μόνο εσύ ξέρεις), μας αναγάγεις και σε καθηγητές, που το βρήκες αυτό ρε μεγάλε σε ηλικία? σίγουρα δεν το έχω πεί ποτέ γιατί δεν είμαι, τώρα αν παίρνεις σαν δεδομένο τη κάθε παπαριά που γράφει ο καθένας δεν εχω να πώ κάτι, ο καθένας οπως νομίζει.
Επίσης δεν καταλαβαίνω την τελευταία φράση σου, με τρόμαξες και θα φοβηθώ τώρα, θα σου πρότεινα να γράψεις οτι άπειρο έχεις και ακόμη καλύτερα σε προσκαλώ να έρθεις στο ts μας να μου τα πείς και ζωντανά, δεν έχω κανένα πρόβλημα να ακούσω όποιον θέλει και για ότι θέλει, πόσο μάλλον οταν είναι και μεγάλος σε ηλικία.

Υ.Σ. οσο για το "γεια" που δεν απάντησα επειδή δεν συνηθίζω να είμαι αγενής σε χαιρετισμούς η μόνη περίπτωση που υπάρχει είναι να μην το πρόσεξα ή να έπαιζε ο γιος μου και να μην απάντησε, άλλη εξήγηση απλά δεν υπάρχει.

Εχουμε και λεμε  ποιος σου ειπε οτι ειμια μεγαλος σε ηλικια??? κανεις το συμπερανες μονος σου.... ποιος την εχει μεγαλυτερη δεν αφορα κανενα  απο αυτους που διαβαζουν αν και νομιζω ειμαστε μονο εσυ και εγω  το δεινοσαυρος πηγαινε στο παιχνιδι και τις αντιληψεις σου δεν μπορω να σοτ κανω πιο λιανα
Ασφαλως και μονο εγω ξερω τα πτυχια μου ,εχεις ενα περιεργο κολλημα με την ηλικια σου ανεξηγητο θα ελεγα και ξερεις και κατι 35 ειμαι μαλλον θα σε χαλασε αυτο.......

Υ.Σ.   Χμμ για να δουμε ομαδα εγω και  ocgakis μαζι με ενα αλλο παιδι ο μονος που δεν σου μιλησε  ηταν ο Χρηστος και αυτο εν μερει μπορει να το θεωρω δικαιολογημενο γνωριζοντας τις διαφορετικες  σας αποψεις   αλλα δεν νομιζω  ο γιος σου και το αλλο παλικαρι να κυνηγαγε με το αρτυ του ενα platoon   ξεκομμενο και οχι τιποτα αλλο δεν το σπασατε κιολας. η μαλλον καλυτερα δεν το εσπασε ο γιος σου.( Θα σε παρακαλεσω αυτο αφορα μονο εμενα και εσενα οχι τριτα ατομα και πολυ περισσοτερο παιδια)

Α και κατι αλλο δεν απαντησες σε κατι μηπως να στο ξαναθυμισω
φου εχεις δευτερο account μπλεδακι η μωβακι γιατι δεν ανεβαζεις και το κανονικο σου και το εχεις κιτρινακι α ειναι μαλλον για αντιπερισπασμο........................................
στα προηγουμενα δεν απαντησες ποτε αντε να δω αν σε αυτο θα απαντησεις

Ευχαριστω και καλο σου ξημερωμα

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορούμε να συννενοηθούμε έστω και στην διαφωνία μας, εσύ τόνισες 3 φορές οτι δεν είσαι κανένα παιδάκι, δεν ρώτησα εγώ ποτέ την ηλικία σου και ούτε με ενδιαφέρει, πόσο μάλλον να με χαλάσει κιόλας, οσο για το δεινόσαυρος οκ είχα την εντύπωση οτι πήγαινε στην ηλικία μου οπότε συζώ συγγνώμη και επανέρχομαι οτι οι αντιλήψεις μου στο παιχνίδι είναι οπισθοδρομικές κατα μια έννοια, οκ ο καθένας έχει τις απόψεις του αν και για να κρίνεις θάπρεπε να τις ξέρεις και εδώ που τα λέμε ελάχιστα ξέρεις (εκτός κι αν θεωρείς τα τρολαρίσματα αντιλήψεις).
Πάμε τώρα στο περιστατικό που αναφέρεις, ειλικρινά δεν το θυμάμαι καθόλου και αυτό που μπορώ να πώ είναι κάποια δεδομένα δικά μου, α) δεν επρόκειτο να μιλήσω ούτε και να δώ μήνυμα του cgaki γιατί τον έχω στην black list, δεν συνηθίζω να κυνηγάω έλληνες παίχτες στο παιχνίδι, οχι γιατί έχει ιδιαίτερη σημασία αλλά επειδή μου το έχουν κάνει πολλοί εγώ το αποφεύγω, εκτός μόνο απο την περίπτωση ο τρίτος του platoon να με έχει κυνηγήσει και να με έχει ειρωνευτεί και τον έχω στην black list, αν στην περίπτωση αυτή δεν ισχύουν αυτά τότε ζητώ συγγνώμη αν ήμουν εγώ και με παραξενεύει γιατί δεν συμπεριφέρομαι έτσι και επειδή ξέρω πολύ καλά τι κάνω αν μου δώσεις την ημερομηνία της μάχης μπορώ να την βρώ.
Πάμε τώρα και στο ερώτημά σου, δεν ανεβάζω το κανονικό μου account γιατί πολύ απλά δεν ανεβαίνει μετά απο 38κ μάχες και ούτε μου χρειάζεται να ανέβει, δεν έχω ούτε την επιθυμία ούτε και το όνειρο να αναδειχθώ σαν παίχτης σε ενα παιχνίδι και τελευταίο δεν έχω και τον απαραίτητο χρόνο, κράτα την ειρωνεία σου για κανέναν άλλο εμένα σαν δεινόσαυρός που είμαι με αφήνει παγερά αδιάφορο.

Καλό ξημέρωμα

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Μάης 03, 2015 5:49 pm

taramas έγραψε:
antkon έγραψε:
taramas έγραψε:@ antkon

Ετσι, σε καλό δρόμο είσαι, δείξε μας τι παραγωγική κουβέντα κάνεις, όμως εκείνο που δεν καταλαβαίνω είναι τι μανία σε έχει πιάσει να μας αποδείξεις οτι είσαι μεγάλος σε ηλικία, τι περίεργος διαγωνισμός είναι αυτός? εκτός απο το ποιος την έχει μεγαλύτερη θα συγκρίνουμε και την ηλικία μας? εσύ θα μας λές οτι είσαι μεγάλος και εγώ που είμαι 52 (θάθελα να είμαι νεότερος αλλα τι να κάνουμε) θα είμαι ο δεινόσαυρος?
Επίσης αφού μας κάνεις και μια επίδειξη των πτυχίων σου (που μόνο εσύ ξέρεις), μας αναγάγεις και σε καθηγητές, που το βρήκες αυτό ρε μεγάλε σε ηλικία? σίγουρα δεν το έχω πεί ποτέ γιατί δεν είμαι, τώρα αν παίρνεις σαν δεδομένο τη κάθε παπαριά που γράφει ο καθένας δεν εχω να πώ κάτι, ο καθένας οπως νομίζει.
Επίσης δεν καταλαβαίνω την τελευταία φράση σου, με τρόμαξες και θα φοβηθώ τώρα, θα σου πρότεινα να γράψεις οτι άπειρο έχεις και ακόμη καλύτερα σε προσκαλώ να έρθεις στο ts μας να μου τα πείς και ζωντανά, δεν έχω κανένα πρόβλημα να ακούσω όποιον θέλει και για ότι θέλει, πόσο μάλλον οταν είναι και μεγάλος σε ηλικία.

Υ.Σ. οσο για το "γεια" που δεν απάντησα επειδή δεν συνηθίζω να είμαι αγενής σε χαιρετισμούς η μόνη περίπτωση που υπάρχει είναι να μην το πρόσεξα ή να έπαιζε ο γιος μου και να μην απάντησε, άλλη εξήγηση απλά δεν υπάρχει.

Εχουμε και λεμε  ποιος σου ειπε οτι ειμια μεγαλος σε ηλικια??? κανεις το συμπερανες μονος σου.... ποιος την εχει μεγαλυτερη δεν αφορα κανενα  απο αυτους που διαβαζουν αν και νομιζω ειμαστε μονο εσυ και εγω  το δεινοσαυρος πηγαινε στο παιχνιδι και τις αντιληψεις σου δεν μπορω να σοτ κανω πιο λιανα
Ασφαλως και μονο εγω ξερω τα πτυχια μου ,εχεις ενα περιεργο κολλημα με την ηλικια σου ανεξηγητο θα ελεγα και ξερεις και κατι 35 ειμαι μαλλον θα σε χαλασε αυτο.......

Υ.Σ.   Χμμ για να δουμε ομαδα εγω και  ocgakis μαζι με ενα αλλο παιδι ο μονος που δεν σου μιλησε  ηταν ο Χρηστος και αυτο εν μερει μπορει να το θεωρω δικαιολογημενο γνωριζοντας τις διαφορετικες  σας αποψεις   αλλα δεν νομιζω  ο γιος σου και το αλλο παλικαρι να κυνηγαγε με το αρτυ του ενα platoon   ξεκομμενο και οχι τιποτα αλλο δεν το σπασατε κιολας. η μαλλον καλυτερα δεν το εσπασε ο γιος σου.( Θα σε παρακαλεσω αυτο αφορα μονο εμενα και εσενα οχι τριτα ατομα και πολυ περισσοτερο παιδια)

Α και κατι αλλο δεν απαντησες σε κατι μηπως να στο ξαναθυμισω
φου εχεις δευτερο account μπλεδακι η μωβακι γιατι δεν ανεβαζεις και το κανονικο σου και το εχεις κιτρινακι α ειναι μαλλον για αντιπερισπασμο........................................
στα προηγουμενα δεν απαντησες ποτε αντε να δω αν σε αυτο θα απαντησεις

Ευχαριστω και καλο σου ξημερωμα

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορούμε να συννενοηθούμε έστω και στην διαφωνία μας, εσύ τόνισες 3 φορές οτι δεν είσαι κανένα παιδάκι, δεν ρώτησα εγώ ποτέ την ηλικία σου και ούτε με ενδιαφέρει, πόσο μάλλον να με χαλάσει κιόλας, οσο για το δεινόσαυρος οκ είχα την εντύπωση οτι πήγαινε στην ηλικία μου οπότε συζώ συγγνώμη και επανέρχομαι οτι οι αντιλήψεις μου στο παιχνίδι είναι οπισθοδρομικές κατα μια έννοια, οκ ο καθένας έχει τις απόψεις του αν και για να κρίνεις θάπρεπε να τις ξέρεις και εδώ που τα λέμε ελάχιστα ξέρεις (εκτός κι αν θεωρείς τα τρολαρίσματα αντιλήψεις).
Πάμε τώρα στο περιστατικό που αναφέρεις, ειλικρινά δεν το θυμάμαι καθόλου και αυτό που μπορώ να πώ είναι κάποια δεδομένα δικά μου, α) δεν επρόκειτο να μιλήσω ούτε και να δώ μήνυμα του cgaki γιατί τον έχω στην black list, δεν συνηθίζω να κυνηγάω έλληνες παίχτες στο παιχνίδι, οχι γιατί έχει ιδιαίτερη σημασία αλλά επειδή μου το έχουν κάνει πολλοί εγώ το αποφεύγω, εκτός μόνο απο την περίπτωση ο τρίτος του platoon να με έχει κυνηγήσει και να με έχει ειρωνευτεί και τον έχω στην black list, αν στην περίπτωση αυτή δεν ισχύουν αυτά τότε ζητώ συγγνώμη αν ήμουν εγώ και με παραξενεύει γιατί δεν συμπεριφέρομαι έτσι και επειδή ξέρω πολύ καλά τι κάνω αν μου δώσεις την ημερομηνία της μάχης μπορώ να την βρώ.
Πάμε τώρα και στο ερώτημά σου, δεν ανεβάζω το κανονικό μου account γιατί πολύ απλά δεν ανεβαίνει μετά απο 38κ μάχες και ούτε μου χρειάζεται να ανέβει, δεν έχω ούτε την επιθυμία ούτε και το όνειρο να αναδειχθώ σαν παίχτης σε ενα παιχνίδι και τελευταίο δεν έχω και τον απαραίτητο χρόνο, κράτα την ειρωνεία σου για κανέναν άλλο εμένα σαν δεινόσαυρός που είμαι με αφήνει παγερά αδιάφορο.

Καλό ξημέρωμα
Αν παίζεις όντως για unicum,τότε τα πρόσφατα στατιστικά σου,στο κανονικό ακαουντ,θα είναι μωβ,εαν παίζει ο γιος σου,θα είναι κάπου στ σκούρο πράσινο-μπλε.Εκτός κι αν επίτηδες δεν παίζεις καλά από το κανονικό σου ακαουντ...
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από taramas Κυρ Μάης 03, 2015 8:40 pm

Να την κάνω απλή την απάντηση για να τελειώνουμε με αυτό το θέμα που δεν το θεωρώ και τίποτα σημαντικό, δεν με ενδιαφέρει, θέλω να παίζω με 10αρια που μου αρέσουν και όχι με μικρά ή overpowererd και κάνω την πλάκα μου, παίζω με τον καθένα και επίσης κάνω πλάκα παρέα με πολλούς, παίζω σοβαρά στα cw γιατί εκεί πρέπει, κατά τα άλλα αν έχω διάθεση να παίξω σοβαρά παίζω αν όχι τρολάρω, απλό και νομίζω κατανοητό.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από antkon Δευ Μάης 04, 2015 12:11 am

Συμφωνουμε οτι διαφωνουμαι ολα τα αλλα οπως ειπες και εσυ παγερα αδιαφορο επισης

Καλη συνεχεια στο παιχνιδι

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν ήξερα που να το ποστάρω... - Σελίδα 4 Empty Απ: Δεν ήξερα που να το ποστάρω...

Δημοσίευση από Dolofonos Δευ Μάης 04, 2015 3:59 pm

good old times....
Dolofonos
Dolofonos

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης