Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΙΝΑΙ Η GBOA MIA CLAN ΨΕΥΤΩΝ ???

+4
taramas
xiale
marita89
heeroyuy
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

ΕΙΝΑΙ Η GBOA MIA CLAN ΨΕΥΤΩΝ ??? - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΙΝΑΙ Η GBOA MIA CLAN ΨΕΥΤΩΝ ???

Δημοσίευση από xiale Τρι Σεπ 02, 2014 5:48 am

Είναι απλά μια πάρα πολύ καλή ευκαιρία να καταλάβουν πόσο άδικο και λάθος είναι μια εκστρατεία λάσπης σε μια ολόκληρη ομάδα για να επιτύχεις τους σκοπούς σου ... κάτι που υπομένουμε κοντά στα 2 χρόνια τώρα ...
Αν έρθει κάποιος από την GBOA να μου πει γιατί με λες ψεύτη θα του απαντήσω ότι απαντούσαν σε 300 άτομα της Helas τότε και σε 400 άτομα της PNX τώρα, μεταξύ όλων των άλλων ότι το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι ότι σύμφωνα με τα λεγόμενα της ηγεσίας τους όποιος μιλάει αντιπροσωπεύει την ομάδα του, ότι η ηγεσία δείχνει και φτιάχνει το ήθος μιας ομάδας  και τα λοιπά άλλα όμορφα που μας σερβίρουν τόσο καιρό ... Cool
Η μόνη διαφορά είναι φίλε μου ότι σε αυτή την περίπτωση το γεγονός που χρησιμοποιώ είναι ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΈΝΗ ΑΛΗΘΕΙΑ .... Smile
Και ξαναλέω αυτό το στουρνάρι μας πλασάρετε σαν ο αδέκαστος  κριτής των πάντων με τα μπαν χαμμερ του λογοκρίνοντας τους αντιφρονούντες και φιμώνοντας όλο το κόσμο ...

ΥΓ1) Ποια προσωπικά , δεν του έχω μιλήσει ποτέ (ευτυχώς γιατι θα μου κατέστρεφε και τα αυτιά πέρα απο τα ματάκια που μου βγάζει κάθε φορα)
ΥΓ2) Το γεγονός οτι τόσο καιρό δεν έπεφτα στο επίπεδο τους οφείλετε σε επιλογή μου και όχι σε αδυναμία όπως πιστεύουν ...
ΥΓ3) Όταν ρίχνεις χτυπήματα κάτω από τη ζώνη καλό είναι να είσαι έτοιμος να τα δεχτείς κιόλας Twisted Evil
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης