Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

+5
marita89
Admin
cgakis
MementoM0ri
xiale
9 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πρέπει να ληφθούν μέτρα για τον Sang ???

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 I_vote_lcap22%Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 I_vote_rcap 22% 
[ 2 ]
Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 I_vote_lcap22%Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 I_vote_rcap 22% 
[ 2 ]
Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 I_vote_lcap33%Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 I_vote_rcap 33% 
[ 3 ]
Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 I_vote_lcap22%Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 I_vote_rcap 22% 
[ 2 ]
Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 9
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από xiale Δευ Σεπ 01, 2014 2:39 am

MementoM0ri έγραψε:Δυστυχως ενα φορουμ θελει εναν να κανει τον κακο "αντικειμενικο μαλακα"  και να παιρνει αποφασεις για να προστατευσει την μαζα. Ο σισιφος failare να μεινει αντικειμενικος το ιδιο και ο μινιsisifos(aka founder), εδω απο την αλλη φτασατε στο αλλο ακρο της απολυτης και αχρηστης e-ελευθεριας, και οταν ειδατε οτι χανεται η μπαλα τσουπ λαικο δικαστηριο... συμπερασμα, η πολλη e-ελευθερια βλαπτει .
Μπαν με την σεσουλα και λαικα δικαστηρια ειναι τουλαχιστον αστεια...

ps:  Ειναι που ειμαστε χορτασμενοι σαν λαος απο δημοκρατια και ελευθερια λογου στην καθημερινοτητα μας...

Λιγο λυπηρό το γεγονός ότι θεωρείς πως δεν μπορούμε να φερθούμε σωστά χωρίς την δαμόκλειο σπάθη να κρέμεται πάνω από το κεφάλι μας ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xiale στις Δευ Σεπ 01, 2014 3:22 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Χρήση 1ου πλυθυντικού)
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Σεπ 01, 2014 2:58 am

xiale έγραψε:
Admin έγραψε:
Δεν ξέρω για τι πράγμα μιλάς, δεν διαβάζω αυτά τα post, και για αυτό τα θέλω σε ένα thread για να μπορώ να τα αγνοώ, προσωπικά το off topic με πειράζει γιατί δεν μπορώ να μην το διαβάσω.
Ο xiale αν θέλει μπορεί να κάνει mod αυτά που νομίζει.

Το μόνο που κάνω είναι να προσπαθώ να βάζω τα πράγματα στα σωστά threads ... για να κρατάω ψιλοκαθαρά τα άλλα ... είναι η μόνη παρέμβαση που δικαιολογώ ...

Ορίστε οι απαντήσεις των μόνων δύο που έχουν την δυνατότητα να προστατέψουν τα μέλη του φόρουμ.

Τον ένα δεν τον ενδιαφέρει τι γίνεται και τι γράφεται στο φόρουμ αρκεί να μην είναι στα ποστ που διαβάζει και ο άλλος θεωρεί πως η μόνη θεμιτή παρέμβαση είναι να μεταφέρει τα σκουπίδια αλλού για να μην βρομίζονται τα τόπικ που διαβαζει ο πρώτος. Περί προστασίας των μελών από επιθέσεις, ύβρις, προσβολές κλπ τπτ. Απλά τις βάζουμε κάπου όλες μαζί για να τις έχουμε και μαζεμένες. Σαν συλλογή ένα πράγμα.

Ειλικρινά δεν ήθελα να σας θυμώσω με αυτά που είπα. Απλά να σας κάνω να καταλάβετε πως ένα φόρουμ απλά λόγω της φύσης του δεν λειτουργεί χωρίς κανόνες και κάποιους "μαλάκες" όπως είπε και ο memento να φροντίζουν για την τήρηση τους. Δεν προσπαθώ να σας πείσω πως στο wotgr όλα γίνανε άψογα. Απλά υποτίθεται πως όσοι κρίνατε πως δεν αντέχατε τον τρόπο που δουλευει το wotgr ήρθατε εδώ για να στήσετε κάτι πιο σωστό. Αυτό εδώ είναι το πιο σωστό?

Λοιπόν. Επειδή εγώ σαν απλό μελος αυτού του φόρουμ θεωρώ πως δεν με καλύπτετε, ούτε με την έλλειψη τον κανόνων σας, ούτε με τον τρόπο σκέψης σας, ζητώ δημόσια την διαγραφή του λογαριασμού μου από εδώ. Ελπίζω η επιθυμία μου να γίνει σεβαστή.

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια σε όλους.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από MementoM0ri Δευ Σεπ 01, 2014 3:06 am

@xiale
Σοβαρα τωρα αυτο καταλαβες ?
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από xiale Δευ Σεπ 01, 2014 4:02 am

@σισυφος ...

όπως πάντα Διαστρεβλώνεις την αλήθεια όπως σε βολεύει …

@μεμεντο ...
διόρθωσα σε πρώτο πληθυντικό ... αν και πάλι δεν κατάλαβα τι ήθελες να πεις σε παρακαλώ πολύ εξήγησε το
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από marita89 Δευ Σεπ 01, 2014 4:14 am

Ακομα ενα αρνητικο εκτος απο τα απειρα offtopic στη διαμαχη sang-arxie ειναι οτι μπαινει στο φορουμ ο σισιφος που η συμπεριφορα του στο δικο του φορουμ ηταν πλεον αντιδημοκρατικη(εχω αναλυσει πολλες φορες γιατι το πιστευω αυτο) και γραφει πως το φορουμ αυτο δεν λειτουργει επειδη δεν ειναι χουντα.Δινουν δηλαδη 2 ατομα δικαιωμα στον καθε σισιφο να θεωρει πως ενα ελευθερο φορουμ με απλους-βασικους και δημοκρατικους κανονες(Εχει κανονες) δεν γινεται να λειτουργησει.Το φορουμ ειναι τα μελη του και ο διαχειριστης ειναι ενα απλο μελος με διαδικαστικες αρμοδιοτητες(μετακινηση τοπικ κτλ),δεν ειναι θεος να μοιραζει ban αβερτα,αυτα τα καθοριζει η κοινοτητα του φορουμ και η κοινη λογικη.
marita89
marita89

Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από MementoM0ri Δευ Σεπ 01, 2014 4:17 am

Δηλαδη εσυ πιστευεις οτι ολοι μπορουν να φερθουν πολιτισμενα και δεν πρεπει να υπαρχουν κανονες σε μια κοινοτητα?
Οι απλοι κανονες ειναι "δαμόκλειος σπάθη που κρέμεται πάνω από το κεφάλι μας" ?
Το γεγονος οτι πηδιουντε ολα τα thread επειδη δεν υπαρχουν κανονες ειναι δημοκρατικο και υπαγεται στην ελευθερια του λογου?
Φταιει ο sanguinius λοιπον η το συστημα που εχετε ? Σημερα ο sanguinius αυριο εγω οσο υπαρχει το ελευθερο παντα θα γινονται τετοια...

Αν τα πιστευεις αυτα τοτε εγω παω πασο δε θα χαλασω την ζαχαρενια κανενος. Πες οτι δε τα εγραψα ποτε και συνεχιστε το συστημα Πιοτρ Κροποτκιν.
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από xiale Δευ Σεπ 01, 2014 4:24 am

Μαλλον εσύ δεν καταλαβαίνεις τι λέμε εμείς ...

Δεν λεμε οτι αυτος είναι ο σωστός τρόπος αντιμετώπισης. Λέμε ότι δεν μπορούμε να αποφασίσουμε μόνοι μας ποιός είναι ο σωστός και ζητάμε την γνώμη του συνολου του κόσμου που τον αφορά ... Δεν λέμε οτι αυτη είναι η σωστή ποσότητα κανόνων αλλα να αποφασίσει η κοινότητα ποια είναι ...

Αν ρωτάς την δική μου αποψη ο καθένας αυτοχαρακτηρίζεται απο τη συμπεριφορά του ...
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από MementoM0ri Δευ Σεπ 01, 2014 4:39 am

Δεν ειδα πουθενα να ρωτησατε αμα θελουμε καποιους κανονες ,
ισα ισα κανατε το λαικο δικαστηριο και μαλιστα μονο για τον σανγκ.

Επισης , μου λες οτι δεν εχετε την νοητικη ικανοτητα να ξεχωρισετε το σωστο απο το λαθος?
Δηλαδη αμα διαγραφατε τα ποστ και των 2 η και να τους κανατε ban για καναδυο μερες θα σας λεγαμε φασιστες επειδη κανατε το σωστο ? Μην φοβαστε στο επιπεδο του σισιφου και του φαουντερ δε θα πεσετε ποτε!
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από xiale Δευ Σεπ 01, 2014 4:57 am

Πολύ πιθανό να έχεις δίκιο , αλλα ο καμένος φυσάει και τον χυλό ...

Αν και υπάρχει μια παρανόηση. Ο Σανγκ έχει παραβιάσει τους κανόνες του φορουμ και ρωτάμε πια θα έπρεπε να είναι η αντιμετώπιση του ...

ΥΓ) αν δεν το έχεις καταλάβει ήμαστε ανοικτοί σε προτάσεις ... Smile
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από Admin Δευ Σεπ 01, 2014 5:02 am

@Memento

Δυστυχως ενα φορουμ θελει εναν να κανει τον κακο "αντικειμενικο μαλακα" και να παιρνει αποφασεις για να προστατευσει την μαζα.

Εξήγησε μου γιατί.

Δεν ειδα πουθενα να ρωτησατε αμα θελουμε καποιους κανονες
Νομίζω οτι μάλλον δεν έχεις δει το πολύ απλό πλαίσιο λειτουργίας :
https://unregulatedwotgr.forumgreek.com/t15-topic

στο οποίο λέει κιόλας : "Οποιοσδήποτε κανόνας μπορεί να προσβληθεί"

Επισης , μου λες οτι δεν εχετε την νοητικη ικανοτητα να ξεχωρισετε το σωστο απο το λαθος?

Το να ξεχωρίσεις το σωστό απο το λάθος είναι απο τα πιο δύσκολα ζητήματα που υπάρχουν.
Ευτυχώς εδώ δεν χρειάζεται να βρούμε την απάντηση σε αυτό, και ασχολούμαστε με το τι είναι αποδεκτό και τι δεν είναι.
Και επειδή δεν μπορώ να αποφασίζω εγώ το τι είναι αποδεκτό για σένα, μπορείς να μας πεις εσύ, το poll είναι ένας τρόπος αλλά πες το όπως σε βολεύει Smile
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2014

https://unregulatedwotgr.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από MementoM0ri Δευ Σεπ 01, 2014 6:01 am

α) στην περιπτωση αρχιερεα vs σανκγ τι ακριβως κανατε ? Περιμενατε να φτασει στο απροχωρητο και μετα να κανετε το poll  . Για εμενα επρεπε να το σταματησετε πριν γινει τοσο μεγαλο θεμα , δηλαδη προστατευεις την κοινοτητα παιρνοντας αποφασεις και βαζοντας καποιους κανονες εστω και χαλαρους. Αυτο μπορουν να το κανουν οι μοντς και οχι να γινοντε πολλς ακα λαικα δικαστηρια.
β)Ακομα δε βλεπω αυτο που ρωτησα . Οι κανονες του φορουμ ειναι αυτο ?
Ο Admin δεν θα έχει κανένα δικαίωμα moderation (πέραν απο ακραίες περιπτώσεις) απέναντι σε χρήστες.
Οι moderators δεν θα μπορούν να κάνουν moderate σε θέματα που τους αφορούν
Οποιοσδήποτε κανόνας μπορεί να προσβληθεί
Οποιοσδήποτε mod μπορεί να αποπεμφθεί εάν υπάρχουν παράπονα απο χρήστες
Η οργάνωση είναι οριζόντια, είμαστε όλοι το ίδιο, κανένας δεν έχει εξουσία ανευ ελέγχου
Το forum ανήκει στους χρήστες του, είναι μια μικρή εθελοντική αυτοδιαχειριζόμενη κοινότητα.

Υποχρεώσεις
Αυτές που απορρέουν απο την νομοθεσία.

Σεβασμός στο θέμα του topic. Να πείτε ότι θέλετε αρκεί να είναι σχετικό με το topic,
αν θέλετε κάτι άλλο ανοίξτε άλλο thread.  

Προσωπική γνώμη
Keep it simple, πείτε αυτό που θέλετε χωρίς να βρίζετε.

γ)Αμα εγω αρχισω να βριζω μανες η αμα αρχισω να πηδαω τα θρεντ με σπαμ θα κανετε poll  για το αν ειναι σωστο η λαθος ? Εδω δεn μιλαμε για περιπλοκα ζητηματα αλλα για απλα πραματακια που δε θελουν και πολυ νιονιο .

ps : επειδη δεν οδηγει πουθενα , και επειδη σας εχω μια εκτιμηση για αυτο που κανετε καλυτερα να το αφησουμε. για εμενα εχει η δεν εχει κανονες δεν με απασχολει.
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από MementoM0ri Δευ Σεπ 01, 2014 6:03 am

xiale έγραψε:Πολύ πιθανό να έχεις δίκιο , αλλα ο καμένος φυσάει και τον χυλό ...

Αν και υπάρχει μια παρανόηση. Ο Σανγκ έχει παραβιάσει τους κανόνες του φορουμ και ρωτάμε πια θα έπρεπε να είναι η αντιμετώπιση του ...

ΥΓ) αν δεν το έχεις καταλάβει ήμαστε ανοικτοί σε προτάσεις ... Smile

Μα δεν σου ειπα οτι ειναι αγιος, αλλα δεν εβριζε μονος του ειχε και παρεα . Και αφου υπαρχουν κανονες και τους παραβιασε δεν υπαρχει καποια στανταρ τιμωρια ?
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από cgakis Δευ Σεπ 01, 2014 6:27 am

στο wotgr φτασανε να κανουν και εκπτωσεις στα ban  και εσεις ασχολειστε τωρα τι ειπε ο sisifos
ας λεει οτι θελει o sisifos και ο herroyuy founder
forum ειμαστε εμεις που γραφουμε και οχι ο καθε κολλημενος admin ή founder που προσπαθει να χορτασει την ματαιοδοξια του και να ζησει τα οποια λεπτα δημοσιοτητας του αναλογουν μεσα απο το internet και ενα forum
cgakis
cgakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 28/06/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από xiale Δευ Σεπ 01, 2014 7:24 am

MementoM0ri έγραψε:
ps : επειδη δεν οδηγει πουθενα , και επειδή σας εχω μια εκτιμηση για αυτο που κανετε καλυτερα να το αφησουμε. για εμενα εχει η δεν εχει κανονες δεν με απασχολει.

Εγω τουλάχιστον αντιλαμβάνομαι την συζήτηση μαζί σου σαν μια δημιουργική καλοπροαίρετη συζήτηση με σκοπό να καταλήξουμε στο ποιο είναι το σωστό.


MementoM0ri έγραψε:
Μα δεν σου ειπα οτι ειναι αγιος, αλλα δεν εβριζε μονος του ειχε και παρεα . Και αφου υπαρχουν κανονες και τους παραβιασε δεν υπαρχει καποια στανταρ τιμωρια ?

Η μόνη διαφορά τους είναι οτι μετά τις παρατηρήσεις που κάναμε ο αρχιερέας συμμαζεύτηκε λίγο ...
Όχι δεν υπάρχει κάποια στανταρντ τιμωρία και αυτή ψάχνουμε να βρουμε εδώ ...

xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Σεπ 02, 2014 2:21 am

@mementomori

Παρέα είχε τον θυμό του, όχι εμένα φίλε μου. Ακόμα και όταν είναι σε κατάσταση αμόκ τον σατιρίζω, τον ειρωνεύομαι αλλά δεν κάθομαι να γράφω ό,τι μου κατέβει στο κεφάλι διοχετεύοντας την αρνητικότητά μου στους υπόλοιπους που θα έχουν την ατυχία να με διαβάσουν.
Αν δεν μπορείς να καταλάβεις τη διαφορά, διάβασε τις απαντήσεις μου σε κάθε κρίση που τον έπιανε, και στα off topic του (όποτε και αν του απαντούσα).

Τρεις οι περιπτώσεις όταν έχεις αγενή συνομιλητή. Ή του φέρεσαι με ευγένεια ή τον αγνοείς, ή τον ξεφτιλίζεις.
Το πρώτο δεν έπιασε στην περίπτωση του σαγκουίνι, ούτε δίπλα, ούτε εδώ.
Το δεύτερο δεν του αρκούσε (δίπλα) και συνέχισε τα δικά του εδώ.
Αν πιστεύεις ότι ξύπνησα μια μέρα και είπα με ποιον θα ασχοληθώ, κάνε μια αναζήτηση στα μηνύματά μου και δες με ποια διάθεση ήρθα στο φορουμ και ποιος είχε τη φαγούρα.

Εσύ λοιπόν μέχρι εδώ δεν ενοχλήθηκες καθόλου, αλλά τώρα ζητάς από τους mods να κάνουν αυτό που θεωρείς αυτονόητο. Προσπάθησε να δεχτείς ότι όπως εσύ έχεις ευαισθησία στο θέμα απονομής δικαιοσύνης εκ των υστέρων, έτσι έχω εγώ σε θέματα συμπεριφοράς εκ των προτέρων, έτσι έχουν οι υπεύθυνοι για την τήρηση των κανόνων.

Αυτά για την ιστορία


Στο δια ταύτα

α. Είναι άδικο να πρέπει να απολογούνται ο admin και o mod γιατί εφαρμόζουν με τον τρόπο που θεωρούν καλύτερο το μοναδικό που ζητάνε για αυτό που προσφέρουν. Ούτε είναι καθαρίστριες να τρέχουν όλη την ώρα πίσω μας για να κάνουν τη βρωμοδουλειά.
β. θα ήταν πολύ πιο εύκολο για τον admin και τον mod να παίξουν ρόλο Πόντιου Πιλάτου και να πουν "ποιον από τους 2 να διώξουμε γιατί δεν παλεύεται με δαύτους". Δεν θα είχα πρόβλημα να είμαι στο poll και να έφευγα αν έτσι πιστεύεις ότι θα είχες ένα καλύτερο forum.
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από gr68 Τρι Σεπ 02, 2014 6:43 am

Στο θεμα με σανγ-αρχιερεα,πιστευω καλωs εγινε,για να ξερουμε πωs να σuμπεριφερθουμε στο μελον,σε παρομοια θεματα.
Πιστευω πωs ο καθε μοντ,οταν βλεπει συνεχη ανταλαγη μνμ,που χαλανε ολα τα θεματα,πρεπει να χτυπα καμπανακι πρωτα,και αν συνεχιζει η κατασταση τοτε να υπαρχει καποια τιμωρια.
Παιδια ,υπαρχει και το πμ,δεν ειναι αναγκη να ειναι ολα στο τζαμι.ΜΠΟΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝ ΚΡΥΠΤΟ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ,θελωνταs η μη.
Η συνεχη ανταλαγη κοντραs,και με λογο μονο την κοντρα, δεν δινει τιποτα στουs υπολοιπουs,ουτε διασκεδαση οπωs δινει ενα πετυχημενο τρολαρισμα-αστειο,που κανει χαβαλε.
Δεν προτεινω τιμωρια ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΦΟΡΑ(παρολο που υπηρχε καποιοs κανοναs περι βρισιαs)αλλα να υπαρξει βαση,για μελοντικη χρηση σε κατι αναλογο(αs πουμε οτι δεχομαι πωσ παρεξηγησαν την ελευθερια του φορουμ και την χρησιμοποιησαν λανθασμενα).ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ ομωs,δεν θα εχουν δικαιολογια.ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΣΗ.


ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΑI ΕΥΝΟΗΤΕΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙΣ-ΝΟΜΟΥΣ,
(λογω τηs κοντραs με το αλλο φορουμ).
Παντα χρειαζονται,γιατι ολο και καποιοs θα κανει την παγαποντια του.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ, ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΗΘΩΡΙΣΜΑΤΑ.
________________________________________________________________

(θΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΣΑΝΓ,ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.
Οχι το θεμα τηs κοντραs του,αλλα για το θεμα λειτουργειαs του φορουμ.
Απο οτι ειδα,ο αρχιερεαs(βοηθεια μασ lol! )κατι ειπε περι του θεματοs.)



gr68
gr68

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από MementoM0ri Τρι Σεπ 02, 2014 12:18 pm

Δεν με νοιαζει ποιος το αρχισε και ποιος εχει δικιο , ευκολο?
Βρομιζετε το φορουμ με τις αηδιες που γραφετε και οι 2, ευκολο ?
Με τους μοτνς εκανα μια νορμαλ συζητηση , δεν ειχα κακες προθεσεις και δεν πιστευω να παρεξηγησανε κατι.
Τα τι , πως και γιατι δεν με απασχολουν. Ευκολακι ?
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από Arxiereas Τρι Σεπ 02, 2014 4:22 pm

Άλλα αντ' άλλα της Παρασκευής το γάλα
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από MementoM0ri Τετ Σεπ 03, 2014 3:23 am

Σπουδαια απαντηση , δεν με εξεπληξες βεβαια, δεν περιμενα κατι περισσοτερο.

Δε θα μπω στο τρυπακι να κανω διαλογο μαζι σου αλλωστε μονο με κονσιτες ασχολεισαι.
Μονο μια παρακληση , συνεχισε να νιαουριζεις αλλα μην σπας μπαλες. ευκολακι ειναι.
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από Arxiereas Τετ Σεπ 03, 2014 8:39 am

Τότε δεν σχολιάζεις αυτά που γράφω ούτε αναφέρεις το όνομά μου.
Αυτό κι αν είναι ευκολάκι
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από MementoM0ri Τετ Σεπ 03, 2014 10:14 am

Απ την στιγμη που βριζεσαι σαν λιμενεργατης και μου χαλας την αισθητικη προφανως θα σχολιασω, διαλογο δεν θα κανω ομως. Be a man and accept it
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από Arxiereas Τετ Σεπ 03, 2014 11:10 am

επειδή μάλλον παραήταν δυσκολάκι για σενα

Αυτό:
MementoM0ri έγραψε:
Θεε μου μεγαλοδυναμε τι αλλο θα διαβασουμε εδω μεσα ?
Κοιταξα 4 φορες να δω αν μπηκα  στο unregulatedwotgr και οχι σε φορουμ του Ασκιτη...
Είναι περίπτωση σχόλιου ΣΟΥ σε δικό μου ποστ

και αυτό:
MementoM0ri έγραψε:@ admin  
Γιατι δεν υπαρχει και αντιστοιχο thread και για τον αρχιερεα?
Είναι αναφορά στο όνομά μου.

Και για να τελειώνουμε, επειδή δεν έχεις το ακαταλόγιστο των 13 σου χρονών, όταν κάτι σε ενοχλεί ή το λες ή το αγνοείς. Δεν ποστάρεις Γαϊτάνους και "γουστάρω να βλέπω άτομα να κυλιούνται" σαν μπανιστηριτζής. Ευκολάκι(?)

Άντε γεια

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 2q39fk8
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από xiale Τετ Σεπ 03, 2014 11:31 am

Ρε σεις σοβαρά τώρα ???
xiale
xiale

Αριθμός μηνυμάτων : 193
Ημερομηνία εγγραφής : 16/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από Arxiereas Τετ Σεπ 03, 2014 11:42 am

οκ τελείωσε
Arxiereas
Arxiereas

Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???  - Σελίδα 2 Empty Απ: Είναι αποδεκτή η συμπεριφορά του Sanguinius ???

Δημοσίευση από MementoM0ri Τετ Σεπ 03, 2014 11:51 am

Απ την στιγμη που βριζεσαι σαν λιμενεργατης και μου χαλας την αισθητικη προφανως θα σχολιασω, διαλογο δεν θα κανω ομως. Be a man and accept it

Με ενοχλεις , βρες αλλου να κουνηθεις.
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης