Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

+13
37 EMA
marita89
antkon
imperiumgraecum
JDeviant
gr68
Veyder
xiale
MementoM0ri
taramas
heeroyuy
Gregorakis
laskas
17 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από MementoM0ri Τετ Αυγ 20, 2014 1:53 pm

@ταραμας

Σε εμενα θα απαντησεις γιατι θες να μαθεις τι θα κανει η pnx ?
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από taramas Τετ Αυγ 20, 2014 5:03 pm

MementoM0ri έγραψε:@ταραμας

Σε εμενα θα απαντησεις  γιατι θες να μαθεις τι θα κανει η pnx ?

Για αρχή και να μην ξεχνιόμαστε η απορία μου ποια είναι? να την πώ άλλη μια φορά να το εμπεδώσουμε, εχει 96 μέλη με συγκεκριμένα στατιστικά, άλλοι υποψήφιοι με τα ίδια και καλύτερα δεν υπάρχουν στις άλλες ομάδες. άρα το αγωνιώδες recruiting με τις κατηγορίες σε βάρος άλλων τι σκοπό έχει? να γεμίσουν οι 4 θέσεις? ή μήπως απο τους 96 οι μισοί είναι μούφα να το πώ λαικά και ψάχνουμε για αντικατάσταση?
Μια απλή απορία είναι, έχεις πρόβλημα? θα μας απαγορεύσεις να έχουμε απορίες μήπως? σε βλέπω λίγο επιθετικό και μάλιστα χωρις να σου πέφτει και λόγος ή μήπως σου πέφτει? και τελικά αυτό που έχει σημασία είναι θα απαντήσει κανείς ή όχι? δεν υπάρχει καμία υποχρέωση απλά βλέπω οτι τσούζει λίγο ή μου φαίνεται?

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από JDeviant Τετ Αυγ 20, 2014 5:35 pm

ρε σεις, απλα ειναι τα πραγματα. εαν θελεις να εχεις μια ανταγωνιστικη ομαδα για να κανεις CW θελεις και ατομα που ξερουν να παιζουν AKA καλα στατιστικα !!! Δηλαδη ημαρτον ολο αυτο...
Λες και ειμαστε 5 χρονων και μαλωνουμε για το ποιος ειναι καλυτερος στην μπαλα. απλα ειναι τα πραγματα. Αυτοι που θελουν να παιξουν ανταγωνιστικα (δηλαδη σε cw's) θελουν να υπαρχει μια ελληνικη ομαδα με τους καλυτερους μεσα ωστε να παρουν (σε χρυσο και σε εμπειρια) οσο το δυνατον περισσοτερα. τωρα οι παρεες στα αλλα clan και τα πλατουν και οτιδηποτε αλλο ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ αλλα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με αυτους που θελουν αυτα που ειπα. Κι εγω ειμουν σε μια 'παρειστικη' clan αλλα καποια στιγμη ειπα ΟΚ ΦΤΑΝΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ !
δηλαδη τι πιο απλο.. ουτε η ευχαριστηση χανετε , ουτε των αλλωνων τα ποδια βρωμανε , ουτε μισω κανεναν, ουτε υποστηριζω αλλον. Θελω να ειμαι σε μια clan για τους λογους που ειπα. Και πηγα στην clan που μου προσφερει ακριβως αυτο. πως να το πω πιο απλα.

Κανεις δε σου παταει ουτε το LEAVE CLAN ουτε το JOIN CLAN.
ΕΣΥ επιλεγεις τι θελεις.
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2014
Ηλικία : 44
Τόπος : AXD

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από Gregorakis Πεμ Αυγ 21, 2014 12:14 am

MementoM0ri έγραψε: Αυτόν που κόπτεται πολλοί αγνόησαν το κόψιμο ουδείς.

... δεν έχω λόγια ... το έκανα quote μόνο και μόνο για να είναι αυτούσιο, στο δικό του πλαίσιο, απαλλαγμένο από άλλες λέξεις, ώστε να μπορούμε να το θαυμάζουμε ... επιπλέον πρόσθεσα τόνους, διόρθωσα κι ένα ορθογραφικό ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Δευ Αυγ 25, 2014 10:34 pm

UPDATE 24 / 2 - 26 / 8

CLANS                         INCOME

[PNX-R] PhoeNiX-Rebels 43,080 Gold
[300GR]                         10,560 Gold
[ELLAS] HELLAS                  5,640 Gold
[GREEK] THE GREEKS          4,440 Gold
[1821] 1821                  2,760 Gold
[FOVOS] FOVOS GR          2,520 Gold
[GREAT] Greek Armored Team   2040 Gold
[PNX-A] PhoeNiX-Avengers  1,800 Gold
[TSSR] Triple Star Sirius          1,800 Gold
[PNX-P] PhoeNiX-Pioneers       1,200 Gold
[HELAS] Hellenic Armored    360 Gold
[GBOA] Greek Brothers of Arms   240 Gold
[COGR] Company Of Greek Rebels   0 Gold
[PRVTS] PERVERTS               0 Gold
[HEFDI] HELLENIC FRAPE DIVISION 0 Gold
[GRAB] Greek Armored Brigade       0 Gold
[GRADA] GREEK armada         0 Gold
[FANTO] GREEK FANTOM       0 Gold
[-GAF-] MAVROSKOUFIDES       0 Gold
[HESC] Hellenic Sacred Company   0 Gold
[HSD] Hellenic Soldiers Division      0 Gold
[SOGA] Soldiers Of GREEK Anarchy 0 Gold
[WHOGS] WarHogs               0 Gold
[GRTG] Greek Tank Gang       0 Gold
[HPS] Hellenic Pirates               0 Gold

Το πράσινο χρώμα είναι η αύξηση των εσόδων.Τα στοιχεία δεν είναι σε πραγματικό χρόνο παιχνιδιού αλλά σύμφωνα με τη σελίδα http://www.wot-conquest.com/.Για παράδειγμα η pnx-r κέρδισε σε 4 μέρες 10.000 gold που δεν τα έχει εμφανίσει ακόμα.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Τετ Αυγ 27, 2014 1:21 am

UPDATE 24 / 2 - 27 / 8

CLANS INCOME
[PNX-R] PhoeNiX-Rebels 43,080 Gold
[300GR] 10,560 Gold
[GREEK] THE GREEKS 6,960 Gold
[ELLAS] HELLAS 5,640 Gold
[1821] 1821 2,760 Gold
[FOVOS] FOVOS GR 2,520 Gold
[GREAT] Greek Armored Team 2040 Gold
[PNX-A] PhoeNiX-Avengers 1,800 Gold
[TSSR] Triple Star Sirius Original 1,800 Gold
[PNX-P] PhoeNiX-Pioneers Clan info 1,200 Gold
[HELAS] Hellenic Armored Squad 360 Gold
[GBOA] Greek Brothers of Arms 240 Gold
[COGR] Company Of Greek Rebels 0 Gold
[PRVTS] PERVERTS 0 Gold
[HEFDI] HELLENIC FRAPE DIVISION 0 Gold
[GRAB] Greek Armored Brigade 0 Gold
[GRADA] GREEK armada 0 Gold
[FANTO] GREEK FANTOM 0 Gold
[-GAF-] MAVROSKOUFIDES 0 Gold
[HESC] Hellenic Sacred Company Clan 0 Gold
[HSD] Hellenic Soldiers Division 0 Gold
[SOGA] Soldiers Of GREEK Anarchy 0 Gold
[WHOGS] WarHogs 0 Gold
[GRTG] Greek Tank Gang 0 Gold
[HPS] Hellenic Pirates 0 Gold

Το πράσινο χρώμα είναι η αύξηση των εσόδων.Τα στοιχεία είναι από τη σελίδα http://www.wot-conquest.com/ και είναι μόνο από το global map.Δυστυχώς η σελίδα δεν μας δείχνει τα έσοδα από τον χάρτη του event για να έχουμε μια συνολική εικόνα για το ταμείο της κάθε ομάδας.Άρα τα νούμερα είναι ενδεικτικά.
Μπράβο στην greek για το καλό ξεκίνημα της ... συνεχίστε έτσι!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Τετ Αυγ 27, 2014 7:36 pm, 1 φορά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Τετ Αυγ 27, 2014 3:55 am

Το πράσινο χρώμα είναι η αύξηση των εσόδων.Τα στοιχεία είναι από τη σελίδα http://www.wot-conquest.com/ και είναι μόνο από το global map.Δυστυχώς η σελίδα δεν μας δείχνει τα έσοδα από τον χάρτη του event για να έχουμε μια συνολική εικόνα για το ταμείο της κάθε ομάδας.Άρα τα νούμερα είναι ενδεικτικά.
Μπράβο στην greek για το καλό ξέκινημα της ... συνεχίστε έτσι!
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Τετ Αυγ 27, 2014 10:50 pm

UPDATE 24 / 2 - 28 / 8

GLOBAL MAP

CLANS INCOME
[PNX-R] PhoeNiX-Rebels 44,040 Gold  
[300GR] 10,560 Gold
[GREEK] THE GREEKS 7,320 Gold
[ELLAS] HELLAS 5,640 Gold
[1821] 1821 2,760 Gold
[FOVOS] FOVOS GR 2,520 Gold
[GREAT] Greek Armored Team 2040 Gold
[PNX-A] PhoeNiX-Avengers 1,800 Gold
[TSSR] Triple Star Sirius Original 1,800 Gold
[PNX-P] PhoeNiX-Pioneers Clan info 1,200 Gold
[HELAS] Hellenic Armored Squad 360 Gold
[GBOA] Greek Brothers of Arms 240 Gold
[COGR] Company Of Greek Rebels 0 Gold
[PRVTS] PERVERTS 0 Gold
[HEFDI] HELLENIC FRAPE DIVISION 0 Gold
[GRAB] Greek Armored Brigade 0 Gold
[GRADA] GREEK armada 0 Gold
[FANTO] GREEK FANTOM 0 Gold
[-GAF-] MAVROSKOUFIDES 0 Gold
[HESC] Hellenic Sacred Company Clan 0 Gold
[HSD] Hellenic Soldiers Division 0 Gold
[SOGA] Soldiers Of GREEK Anarchy 0 Gold
[WHOGS] WarHogs 0 Gold
[GRTG] Greek Tank Gang 0 Gold
[HPS] Hellenic Pirates 0 Gold
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Παρ Αυγ 29, 2014 2:59 am

UPDATE 24 / 2 - 29 / 8

GLOBAL MAP

CLANS INCOME
[PNX-R] PhoeNiX-Rebels 44,040 Gold  
[300GR] 10,560 Gold
[GREEK] THE GREEKS 9,360 Gold
[ELLAS] HELLAS 5,640 Gold
[1821] 1821 2,760 Gold
[FOVOS] FOVOS GR 2,520 Gold
[GREAT] Greek Armored Team 2040 Gold
[PNX-A] PhoeNiX-Avengers 1,800 Gold
[TSSR] Triple Star Sirius Original 1,800 Gold
[PNX-P] PhoeNiX-Pioneers Clan info 1,200 Gold
[HELAS] Hellenic Armored Squad 360 Gold
[GBOA] Greek Brothers of Arms 240 Gold
[COGR] Company Of Greek Rebels 0 Gold
[PRVTS] PERVERTS 0 Gold
[HEFDI] HELLENIC FRAPE DIVISION 0 Gold
[GRAB] Greek Armored Brigade 0 Gold
[GRADA] GREEK armada 0 Gold
[FANTO] GREEK FANTOM 0 Gold
[-GAF-] MAVROSKOUFIDES 0 Gold
[HESC] Hellenic Sacred Company Clan 0 Gold
[HSD] Hellenic Soldiers Division 0 Gold
[SOGA] Soldiers Of GREEK Anarchy 0 Gold
[WHOGS] WarHogs 0 Gold
[GRTG] Greek Tank Gang 0 Gold
[HPS] Hellenic Pirates 0 Gold

Το πράσινο χρώμα είναι η αύξηση των εσόδων.Τα στοιχεία είναι από τη σελίδα http://www.wot-conquest.com/ και είναι μόνο από το global map.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Παρ Αυγ 29, 2014 8:57 pm

Γιώργο η λίστα με τον χρυσό δείχνει μια πραγματικότητα και ο καθένας μπορεί να βγάλει τα δικά του συμπεράσματα.
Επαναλαμβάνω τους λόγους που δημοσιεύω την λίστα.

1)Ένας παίκτης που ψάχνεται για ομάδα να είναι καλά ενημερωμένος και σε αυτό το θέμα.Να ξέρει που πηγαίνει και να έχει ανάλογες απαιτήσεις και όχι παράλογες.

2)Ενας παίκτης μπορεί να βλέπει σε βάθος χρόνου τι έχει κερδίσει η ομάδα του και να συγκρίνει με αυτά που έχει κερδίσει ο ίδιος.Πολλές φορές γίνονται αδικίες ή μπορεί ο ίδιος να μην βοηθάει την ομάδα όσο πρέπει και για αυτό να μην ανταμείβευται.Κάποιο συμπέρασμα βγαίνει πάντως.

3)Σε αυτό το παιχνίδι κυκλοφορεί πολύ ψέμα ή είναι εντελώς άσχετοι , παράδειγμα...

Απ: Νέα Ελληνικών Clan στα CW
 από bambiskos στό Κυρ Jun 01, 2014 8:55 pm
laska i megalos p@p@ras eise i kanens 14xronos ....
oso to pernw xriso nai akoma kai esena pernw noumero pou tha me pis bot ...
re exei mpi ston xarti 3 fore an den kanw lathos???

exoume lipon ths perisoteres perioxes pou pirate itan 4 ...
ara lipon 3 x4 epi maximoum 3 meres etsi den eine... an sta mathimatika eimoun kalos ara exis 3x4x3 = 36 x meso opo 250 x = 9000 "dia 95 atoma = 94 xrisa hahahaha re XRISO PERNEIS MALEA E MALEA DEN EXIS DIKEOMA NA MILAS...
apedikse mou to antitheto .....

Δεν μπορεί να βγαίνεις και να λες μ...κίες, ειδικά αν η ομάδα σου εδώ και 6,5 μήνες έχει πάρει ΜΗΔΕΝ.

4)Η ίδια η ομάδα να βάλει στόχους και να βγάλει συμπεράσματα αν τα πάει καλά ή όχι.Αν όχι να προσπαθήσει περισσότερο.

5)Η ομάδα που τα πάει καλά μπορεί να το διαφημίσει.ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ???!!!!Είναι καλύτερα να έχουμε μισθοφόρους σε ξένες ομάδες????Και αυτούς στην τελική πώς θα τους πείσεις να γυρίσουν σε ελληνικές ομάδες?

Αυτή η λίστα βάζει τα πράγματα στη θέση τους και καλό είναι όταν μιλάμε να μιλάμε με στοιχεία.Αυτοί που λένε ότι μπορούμε να κατακτήσουμε την ευρώπη με τα στατιστικά μας, φαίνεται δεν έχουν δει τις ομάδες που παίζουν στην ευρώπη.Να σταματήσουμε να υπερτιμάμε ή να υποτιμάμε παράλογα τους άλλους ή τους εαυτούς μας!Η λίστα με τον χρυσό είναι η μοναδική πραγματικότητα για το τι καταφέρνει η κάθε ομάδα!
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 31, 2014 12:34 pm

Βασικά εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με την λίστα, το έχω ξαναπεί, ζημιά κανεις στην ομάδα σου και όχι καλό, οσο για την ενημέρωση το θεωρώ το λιγότερο αστείο γιατί :
α) οι μισθοφόροι να είσαι σίγουρος ειναι πιο ενημερωμένοι και απο σένα και απο μένα οπότε δεν χρειάζονται την δική σου ενημέρωση, άλλωστε τα στοιχεία που δείχνεις μάλλον τους απομακρύνουν απο την PNX παρά τους φέρνουν κοντά.
β) για τους υπόλοιπους θα μπορούσες να βάλεις το link και να ενημερώνεται οποιος ενδιαφέρεται, recruiting δεν πρόκειται να κάνεις με τον τρόπο αυτό όσο κι αν το προσπαθείς, αυτοί στους οποίους απευθύνεσαι δεν κολλάνε στην PNX-R και οι υπόλοιπες ομάδες της PNX δυστυχώς χάνουν στην λίστα οπότε μάλλον ζημιά γίνεται.
γ) στο εσωτερικό της ομάδας τώρα στο είπα, ζημιά είναι και όχι όφελος, ειναι σαν να τους λές "μπράβο παιδιά καταφέραμε να πάρουμε τον περισσότερο χρυσό απο τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες" δηλαδή όσα δενφτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

Υ.Σ. αν δεν μπορείτε να πατήσετε με αξιώσεις στην ευρώπη τότε λυπάμαι αλλά δεν διαφέρετε καθόλου απο τις άλλες ομάδες, δεχθήτε το και βάλτε στόχους που να είναι στα μέτρα σας, κόψτε τις αρλούμπες και τα παχιά λόγια και προχωρήστε έστω σε αυτά που μπορείτε να κάνετε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από imperiumgraecum Κυρ Αυγ 31, 2014 9:22 pm

taramas έγραψε:Βασικά εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με την λίστα, το έχω ξαναπεί, ζημιά κανεις στην ομάδα σου και όχι καλό, οσο για την ενημέρωση το θεωρώ το λιγότερο αστείο γιατί :
α) οι μισθοφόροι να είσαι σίγουρος ειναι πιο ενημερωμένοι και απο σένα και απο μένα οπότε δεν χρειάζονται την δική σου ενημέρωση, άλλωστε τα στοιχεία που δείχνεις μάλλον τους απομακρύνουν απο την PNX παρά τους φέρνουν κοντά.
β) για τους υπόλοιπους θα μπορούσες να βάλεις το link και να ενημερώνεται οποιος ενδιαφέρεται, recruiting δεν πρόκειται να κάνεις με τον τρόπο αυτό όσο κι αν το προσπαθείς, αυτοί στους οποίους απευθύνεσαι δεν κολλάνε στην PNX-R και οι υπόλοιπες ομάδες της PNX δυστυχώς χάνουν στην λίστα οπότε μάλλον ζημιά γίνεται.
γ) στο εσωτερικό της ομάδας τώρα στο είπα, ζημιά είναι και όχι όφελος, ειναι σαν να τους λές "μπράβο παιδιά καταφέραμε να πάρουμε τον περισσότερο χρυσό απο τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες" δηλαδή όσα δενφτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

Υ.Σ. αν δεν μπορείτε να πατήσετε με αξιώσεις στην ευρώπη τότε λυπάμαι αλλά δεν διαφέρετε καθόλου απο τις άλλες ομάδες, δεχθήτε το και βάλτε στόχους που να είναι στα μέτρα σας, κόψτε τις αρλούμπες και τα παχιά λόγια και προχωρήστε έστω σε αυτά που μπορείτε να κάνετε.

Θα συμφωνήσω στα ανωτέρω.
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από antkon Κυρ Αυγ 31, 2014 11:41 pm

taramas έγραψε:Βασικά εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με την λίστα, το έχω ξαναπεί, ζημιά κανεις στην ομάδα σου και όχι καλό, οσο για την ενημέρωση το θεωρώ το λιγότερο αστείο γιατί :
α) οι μισθοφόροι να είσαι σίγουρος ειναι πιο ενημερωμένοι και απο σένα και απο μένα οπότε δεν χρειάζονται την δική σου ενημέρωση, άλλωστε τα στοιχεία που δείχνεις μάλλον τους απομακρύνουν απο την PNX παρά τους φέρνουν κοντά.
β) για τους υπόλοιπους θα μπορούσες να βάλεις το link και να ενημερώνεται οποιος ενδιαφέρεται, recruiting δεν πρόκειται να κάνεις με τον τρόπο αυτό όσο κι αν το προσπαθείς, αυτοί στους οποίους απευθύνεσαι δεν κολλάνε στην PNX-R και οι υπόλοιπες ομάδες της PNX δυστυχώς χάνουν στην λίστα οπότε μάλλον ζημιά γίνεται.
γ) στο εσωτερικό της ομάδας τώρα στο είπα, ζημιά είναι και όχι όφελος, ειναι σαν να τους λές "μπράβο παιδιά καταφέραμε να πάρουμε τον περισσότερο χρυσό απο τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες" δηλαδή όσα δενφτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

Υ.Σ. αν δεν μπορείτε να πατήσετε με αξιώσεις στην ευρώπη τότε λυπάμαι αλλά δεν διαφέρετε καθόλου απο τις άλλες ομάδες, δεχθήτε το και βάλτε στόχους που να είναι στα μέτρα σας, κόψτε τις αρλούμπες και τα παχιά λόγια και προχωρήστε έστω σε αυτά που μπορείτε να κάνετε.

To recruiting που το ειδατε κυριε Ταραμα??? αρχιζω να πιστευω οτι εχετε προκαταληψη
ΜΦΧ Αντωνης

antkon

Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από taramas Δευ Σεπ 01, 2014 5:22 am

Το αντίθετο Αντώνη, λέω ακριβώς το ίδιο με σένα, δεν υπάρχει recruiting με αυτό τον τρόπο οσο κι αν επιθυμεί ο Κώστας και το ξέρω οτι το επιθυμεί.

Υ.Σ. νομίζω οτι βιάζεσαι λίγο να χαρακτηρίσεις.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Δευ Σεπ 01, 2014 5:44 am

Σεβαστές οι απόψεις όλων...Μια απλωτή κάναμε στον χάρτη του event και βγάλαμε 10 χιλιαρικάκια σε 4 μέρες.Όποιος ήταν και τις 4 μέρες τσίμπησε σχεδόν ένα 500άρικο σε 4 μέρες.Η λίστα δείχνει μόνο τον χρυσό από το global map και όχι από τον χάρτη του event.
Πιστεύω στην ομάδα και θα δούμε ωραία πράγματα φέτος!Δεν νομίζω ότι υπάρχει κανείς που να πιστεύει ( φιλοδοξεί )ότι θα του πληρώνουμε το premium.Είναι ωραία να κερδίζεις με συμπατριώτες σου...Tο μόνο εύκολο είναι να πάμε όλοι σε ξένες ομάδες για να παίρνουμε λίγο περισσότερο χρυσό.Ξέρεις πόσα invites παίρνω από recruiters για platoon και από ποιές ομάδες?
Δεν ιδρώνει το αυτί μου από αυτά που γράφετε... η λίστα θα δημοσιεύται προς ενημέρωση των παικτών, για να επιβραβεύεται η πρόδος ή να προβληματίζει η στασιμότητα και για οποιαδήποτε ομάδα. ( όχι μόνο για την pnx )
Αν κάποια ομάδα έχει πρόβλημα με τη δημοσίευση του χρυσού να πάει να κάνει παράπονα στο site.Από την στιγμή που υπάρχει αυτή η σελίδα, δεν υπάρχει κάνενας λόγος να κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλό μας.
Kαλή επιτυχία σε όλους για το event

ΥΓ. Γίωργο έχω ban - chat για αυτό δεν απάντησα στη μάχη.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Δευ Σεπ 01, 2014 6:02 am, 1 φορά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Δευ Σεπ 01, 2014 5:56 am

ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΠΙΣΩ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΚΡΙΤΙΚΗ.ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΠΙΣΩ ...ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΘΑ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΞΕΝΕΣ ΜΙΣΘΟΦΟΡΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΜΕΤΡΙΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΠΙΣΩ!

ΥΓ.Δεν έχω καμία σχέση με το ποτάμι του Θοδωράκη, ούτε είμαι ψηφοφόρος του.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Σεπ 01, 2014 8:04 am

laskas έγραψε:ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΘΑ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΞΕΝΕΣ ΜΙΣΘΟΦΟΡΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

Πιάστηκα επ' αυτοφόρω!!!Exclamation

Λοιπόν ομολογώ, είμαι και εγώ μέλος της Blackwater, που σκοτώνει ρωσσόφωνους στην Ουκρανία! Shocked Shocked
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από taramas Δευ Σεπ 01, 2014 11:08 am

Κώστα, δεν είναι θέμα κριτικής, είναι θέμα πολιτικής, αν βαλτώσετε θα γυρίσουμε πάλι στα προηγούμενα και οι ξενιτεμένοι θα γίνουν περισσότεροι, και απο την άλλη αν μείνετε μόνο στον χρυσό θα αποξενώσετε ακόμη περισσότερο κόσμο.
Απο την πρώτη στιγμή που σκεφτήκατε τη δημιουργία της PNX-R έπρεπε να το είχατε σκεφτεί, δεν έχετε πολλές επιλογές, ή θα γίνετε μεγάλη ομάδα με ολη τη σημασία της λέξης ή θα γίνετε ενα τίποτα.

Υ.Σ. ο κάθε ενας απο εσας που είστε κάτοχοι τέτοιων στατιστικών είστε παραδείγματα οπως και νάχει, εσείς δημιουργείτε την φήμη σας, είτε καλή είτε κακή.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Δευ Σεπ 01, 2014 7:56 pm


Γιώργο έχουμε av. wn8 1800, http://wotinfo.net/en/clanoverview?id=500027799&server=EU
άνοιξε και δες τον χάρτη και σύγκρινε.Την άλλη φορά που το έψαξα, βρήκα μόνο 2 ομάδες στην ευρώπη με χειρότερα στατιστικά!Για αυτό μη το λες και πολύ αυτό γιατί δεν ισχύει!Δεν είναι κάτι τρομερό τα στατιστικά μας σε σχέση με τις ξένες ομάδες που παίζουν στην ευρώπη.Δες το και εσύ από αυτό το site με βάση το wn8... και θα καταλάβεις αυτό που λέω.

http://wotinfo.net/en/clan-stats
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από taramas Δευ Σεπ 01, 2014 8:47 pm

Υπάρχουν και άλλες που έχουν ελαφρώς χειρότερα στατιστικά απο εσάς, αλλά το σημαντικότερο είναι οτι υπάρχουν πάρα πολλές ομάδες (γενικά στον χάρτη) που έχουν τα ίδια στατιστικά και την ίδια δυναμικότητα πάνω κάτω με εσάς, πολύ γρήγορα και στο πόδι που λένε πήρα 18 ομάδες απο αυτές και έκανα σύγκριση του χρυσού στο ίδιο διάστημα, το απότέλεσμα σας βρίσκει στην 12τη θέση και απο τις 5 ομάδες κάτω απο εσάς οι 3 είναι δεύτερες ομάδες άλλων.

Γενικά να το πώ απλά επείδή παρακολουθώ τα στατιστικά των ομάδων πολύ καιρό, αν βγάλεις έξω 4-5 ομάδες που έχουν στατιστικά στο ταβάνι και δυναμικότητα άπιαστη ολες οι υπόλοιπες είναι με βάσει τους αριθμούς πάντα του χεριού σας που λένε, αν τώρα σε αυτό προσθέσω μια καλή πολιτική και διπλωματία εχω την εντύπωση οτι θα έπρεπε ήδη να είστε πρωταγωνιστές, που σημαίνει πολύ απλά οτι θα έπρεπε ήδη να έχετε βρεί την θέση σας γεωγραφικά στον χάρτη και να μαζεύετε χρυσό.
Αλλά και πειρατικά να το πάρεις, ας πούμε δηλαδή οτι δεν είστε σταθεροί και αξιόπιστοι σαν ομάδα και χτυπάτε επιλεκτικά παίρνετε και φεύγετε, εγώ είμαι αντίθετος σε αυτό αλλά τέλος πάντων ούτε αυτό εχει φέρει ικανοποιητικά αποτελέσματα.
Καταλήγω λέγοντας οτι με το υλικό που έχετε θα έπρεπε να είχατε κάνει και την ανάλογη στρατηγική στον χάρτη και ομάδες ανάλογες με εσάς (να μην πώ καλύτερες) να σας είχαν ήδη δεχθεί δίπλα τους στο μοίρασμα της πίτας που λένε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Δευ Σεπ 01, 2014 9:12 pm

Πρέπει να υπολογίσεις και 3 πράγματα επιπλέον.Έχουμε πάρει χρυσό από τον χάρτη του event, ήταν καλοκαιρινή περίοδος και είμαστε σχετικά καινούρια ομάδα.Άμα βγάλεις τους καλοκαιρινούς μήνες τότε θα δεις ότι έχει λειτουργήσει η ομάδα 3-4 μήνες.Από αυτούς τους 3-4 μήνες χτυπάγαμε για μεγάλο διάστημα κάθε μέρα σε διαφορετικούς χάρτες για training και δεν παίζαμε για χρυσό.Σε σχέση με την στρατηγική της ομάδας δεν μου πέφτει λόγος γιατί δεν είμαι στην διοίκηση για να σου απαντήσω.
Πέρα από όλα αυτά, η γνώμη μου είναι ότι 3 είναι οι επιλογές για τις ελληνικές ομάδες γενικότερα.
1)Παραμένει η κατάσταση όπως έχει και συνεχίζεται η γκρίνια και η ηλίθια ανταγωνιστικότητα ανάμεσα μας.
2)Κάποιοι παίρνουν απόφαση να βοηθήσουν την pnx έτσι ώστε να δυναμώσουν όλες οι ομάδες της pnx και να γιγαντώσουμε σαν κοινότητα.
3)Να υπάρχει μια συνεργασία έστω ανάμεσα στην pnx και σε άλλες ελληνικές ομάδες που διαθέτουν ένα αξιοπρεπές επίπεδο μαχημότητας.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από taramas Δευ Σεπ 01, 2014 10:18 pm

Χρυσό εχουν πάρει και άλλοι απο το event, καλοκαίρι θα το δεχτώ ως ενα βαθμό, ολοι το έχουμε αυτό το πρόβλημα, το καινούργια ομάδα δεν λέει με τίποτα, άστο δεν είναι επιχείρημα αυτό.

1) η ανταγωνιστικότητα υπάρχει γιατί την ξεκινήσατε και την συντηρείτε, φυσικά θα ακολουθούσαν οι άλλοι, περίμενες να προσκυνήσουν? μην τρελαθούμε τώρα.
2) αν υπάρχει κανείς να προστεθεί στην PNX-R θετικό το βλέπω, οσο για τις άλλες ομάδες σας δεν βλέπω τον λόγο γιατί, κάλλιστα μπορούμε να δυναμώσουμε άλλες ομάδες.
3) συνεργασία θα μπορούσε να γίνει (και το είχαμε αμοιβαία υποσχεθεί με εκείνα τα παχιά λόγια στην συνάντηση), τώρα αποτελεί όνειρο θερινής νυχτός, λυπάμαι που το θυμίζω αλλά σας το είχα πεί πριν πολύ καιρό, σπέρνετε ανέμους και τώρα θα θερίσετε τις θύελλες, οταν κάνεις πουστιές να το πώ λαικά και ο άλλος στην γωνία θα σε περιμένει και μην μου πεί κανείς για την ελευθερία του κάθε παίχτη να διαλέξει και όλα αυτά τα ανόητα που έχω ακούσει, ο μόνος σωστός τρόπος να παίρνατε παίχτες ήταν ο αρχικός, σας λέμε την ιδέα μας και οποιος θέλει ακολουθεί, δεν σας βγήκε τότε και αλλάξατε τροπάριο, μην τα ξαναλέμε, προσωπικά θα ήθελα οχι μόνο ναμην υπάρχει έχθρα αλλά να υπήρχε και συνεργασία, προτιμήσατε τις πονηριές και τώρα θα αρχίσετε να εισπράττετε δικαίως, εύχομαι να μείνει εδώ αλλά αν θέλεις την άποψή μου τα καλύτερα δεν τα είδατε ακόμη.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Παρ Σεπ 05, 2014 8:26 pm

UPDATE 24 / 2 - 6 / 9

CLANS INCOME
[PNX-R] PhoeNiX-Rebels 44,040 Gold  
[300GR] 10,560 Gold
[GREEK] THE GREEKS 9,360 Gold
[ELLAS] HELLAS 5,640 Gold
[TSSR] Triple Star Sirius Original 3,720 Gold
[1821] 1821 2,760 Gold
[FOVOS] FOVOS GR 2,520 Gold
[GREAT] Greek Armored Team 2040 Gold
[PNX-A] PhoeNiX-Avengers 1,800 Gold
[PNX-P] PhoeNiX-Pioneers Clan info 1,200 Gold
[HELAS] Hellenic Armored Squad 360 Gold
[GBOA] Greek Brothers of Arms 240 Gold
[COGR] Company Of Greek Rebels 0 Gold
[PRVTS] PERVERTS 0 Gold
[HEFDI] HELLENIC FRAPE DIVISION 0 Gold
[GRAB] Greek Armored Brigade 0 Gold
[GRADA] GREEK armada 0 Gold
[FANTO] GREEK FANTOM 0 Gold
[-GAF-] MAVROSKOUFIDES 0 Gold
[HESC] Hellenic Sacred Company Clan 0 Gold
[HSD] Hellenic Soldiers Division 0 Gold
[SOGA] Soldiers Of GREEK Anarchy 0 Gold
[WHOGS] WarHogs 0 Gold
[GRTG] Greek Tank Gang 0 Gold
[HPS] Hellenic Pirates 0 Gold

Το πράσινο χρώμα είναι η αύξηση των εσόδων.Τα στοιχεία είναι από τη σελίδα http://www.wot-conquest.com/ και είναι μόνο από το global map.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Τετ Σεπ 24, 2014 2:07 am

UPDATE 24 / 2 - 24 / 9

CLANS INCOME
[PNX-R] PhoeNiX-Rebels 44,280 Gold
[300GR] 10,560 Gold
[FLC-G] FALCONS-G 9,360 Gold
[ELLAS] HELLAS 5,640 Gold
[TSSR] Triple Star Sirius Original 3,720 Gold
[1821] 1821 2,760 Gold
[FOVOS] FOVOS GR 2,520 Gold
[GREAT] Greek Armored Team 2040 Gold
[PNX-A] PhoeNiX-Avengers 1,800 Gold
[PNX-P] PhoeNiX-Pioneers Clan info 1,200 Gold
[HELAS] Hellenic Armored Squad 360 Gold
[GBOA] Greek Brothers of Arms 240 Gold
[COGR] Company Of Greek Rebels 0 Gold
[PRVTS] PERVERTS 0 Gold
[HEFDI] HELLENIC FRAPE DIVISION 0 Gold
[GRAB] Greek Armored Brigade 0 Gold
[GRADA] GREEK armada 0 Gold
[FANTO] GREEK FANTOM 0 Gold
[-GAF-] MAVROSKOUFIDES 0 Gold
[HESC] Hellenic Sacred Company Clan 0 Gold
[HSD] Hellenic Soldiers Division 0 Gold
[SOGA] Soldiers Of GREEK Anarchy 0 Gold
[WHOGS] WarHogs 0 Gold
[GRTG] Greek Tank Gang 0 Gold
[HPS] Hellenic Pirates 0 Gold

Το πράσινο χρώμα είναι η αύξηση των εσόδων.Τα στοιχεία είναι από τη σελίδα http://www.wot-conquest.com/ και είναι μόνο από το global map.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Πεμ Οκτ 09, 2014 2:57 pm

UPDATE 24 / 2 - 10 / 10

CLANS INCOME
[PNX-R] PhoeNiX-Rebels 44,280 Gold
[300GR] 10,560 Gold
[FLC-G] FALCONS-G 9,360 Gold
[ELLAS] HELLAS 5,640 Gold
[PNX-A] PhoeNiX-Avengers 4,080 Gold
[TSSR] Triple Star Sirius Original 3,720 Gold
[1821] 1821 2,760 Gold
[FOVOS] FOVOS GR 2,640 Gold
[GREAT] Greek Armored Team 2040 Gold
[PNX-P] PhoeNiX-Pioneers Clan info 1,200 Gold
[HELAS] Hellenic Armored Squad 360 Gold
[GBOA] Greek Brothers of Arms 240 Gold
[COGR] Company Of Greek Rebels 0 Gold
[PRVTS] PERVERTS 0 Gold
[HEFDI] HELLENIC FRAPE DIVISION 0 Gold
[GRAB] Greek Armored Brigade 0 Gold
[GRADA] GREEK armada 0 Gold
[FANTO] GREEK FANTOM 0 Gold
[-GAF-] MAVROSKOUFIDES 0 Gold
[HESC] Hellenic Sacred Company Clan 0 Gold
[HSD] Hellenic Soldiers Division 0 Gold
[SOGA] Soldiers Of GREEK Anarchy 0 Gold
[WHOGS] WarHogs 0 Gold
[GRTG] Greek Tank Gang 0 Gold
[HPS] Hellenic Pirates 0 Gold

Το πράσινο χρώμα είναι η αύξηση των εσόδων.Τα στοιχεία είναι από τη σελίδα http://www.wot-conquest.com/ και είναι μόνο από το global map.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης