Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

+13
37 EMA
marita89
antkon
imperiumgraecum
JDeviant
gr68
Veyder
xiale
MementoM0ri
taramas
heeroyuy
Gregorakis
laskas
17 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Οκτ 29, 2014 4:44 pm

37 EMA έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
37 EMA έγραψε:μάλλον όχι για εξήγησε μου "βαλεμε" στο νόημα
Δεν έχω και πολλά πράγματα να σου πω,αν δεν το έχεις βιώσει ο ίδιος,απλά είναι πολύ επίπονο και χρονοβόρο να δημιουργήσεις μια ομάδα,των 5 ατόμων,ικανή να πρωταγωνιστήσει σε ανταγωνιστικό επίπεδο,άσχετα με το επίπεδο ικανοτήτων των παιχτών(αν και τα cw για μένα δεν είναι καθόλου ανταγωνιστικά).Σκέψου τώρα μια clan η οποία δημιουργήθηκε τεχνητά μπήκαν 100 παίχτες,από διαφορετικές clan με διαφορετικές συνήθειες,διαφορετικά πλάνα στο cw κι άλλα πολλά.Μέχρι όλο αυτό το συνονθύλευμα να γίνει ομάδα θέλει πολύύύύύύύ καιρό ακόμα

ωραία και ξεκάθαρη απάντηση ευχάριστο αλλα θα προτιμούσα να την ακούσω από κάποιον τις PNX
έχω την εντύπωση πως επειδή βλέπουν τα νούμερα τους νομίζουν ότι είναι οι mamao του WoT και εμείς όλοι το απόλυτο μηδέν αν η clan μου είχε τους παίχτες τους θα "μαμουσε" και θα έδερνε κατεβάζουμε 3ς 15ades κάθε μέρα σχεδόν και κερδίζουμε ομάδες με πολύ μεγαλύτερο power και skill
παίξαμε με PNX-R και σε 3/4 λεπτά τους πήραμε 10 άρματα και αυτά που έμειναν ήταν μια δυο βολές το κάθε ένα.
χάσαμε ne δεν περίμενα pote να νικήσουμε.
Προς θεού δεν το λέω από κακια και ας με έχουν παρεξήγηση κάποι
όταν άκουσα πως έγινε clan με τους καλύτερους τις ελλάδας μου άρεσε η ιδέα αλλα καιρός δεν είναι να δούμε αποτελέσματα.
βγαίνουν και γραφουν στο φόρουμ το ποσο χρυσό έχουν και παινεύονται γιαφτο
χαρακτηρίζουν τις άλλες ελληνικές ομάδες ως το απόλυτο μηδέν ενώ άλλες ομάδες μέτο ίδιο power με αυτούς έχουν το τριπλάσιο και τετραπλάσιο χρυσό
Το έχουν πει δημόσια ο LTK και ο memento και ο laskas τους έκραξε κιόλας ΛΟΛ,παραδέχτηκαν πως η pnx θέλει δουλειά ακόμα και ήταν άρχοντες που το είπαν δημόσια.
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 29, 2014 5:29 pm

Οτι θέλει δουλειά και προσπάθεια μια ομάδα για να στηθεί είναι γεγονός, απο την άλλη οι περισσότερες ομάδες φτιάχτηκαν σε διάστημα 2-3 μηνών το πολύ, θα περίμενε κανείς η ομάδα των επιλέκτων να είναι στημένη σε λιγότερο χρόνο, υποτίθεται οτι αποτελείται απο την αφρόκρεμα των παικτών, η PNX-A με υποδεέστερους υποτίθεται παίκτες έφερε κάποια αποτελέσματα και μπράβο στα παιδιά, φαίνεται οτι "έστησαν" την ομάδα τους, οι κορυφαίοι τι κάνουν? μηπως κάτι δεν πάει καλά? ο γιαλός είναι στραβός ή στραβά αρμενίζουν? ο καθένας μπορεί να υποθέσει αλλά σημασία έχει οι ίδιοι να αλλάξουν τα στραβά.
Προσωπικές μου απόψεις είναι και δεν εκφράζω κανέναν παρά τον εαυτό μου προς αποφυγή παρεξηγήσεως.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Τετ Οκτ 29, 2014 10:00 pm

Γιώργο πάλι ασχολείσαι με εμάς?Και εγώ ήθελα να σε ρωτήσω πως έγινε με το που πήγες στην GREAT έφυγαν 20 καλοί παίκτες...Θέλω να πιστεύω ότι δεν ευθύνεσαι.Από σεβασμό όμως δεν το ρώτησα και μπορώ να σου πω ότι όταν είδα ότι πήγες εκεί μαζί με κάποιους άλλους είπα << μακάρι να δυναμώσει κ άλλο αυτή η ομάδα! >> .Η ομάδα που θεωρητικά έχει τους καλύτερους παίκτες ( ή είχε ), μετά από εμάς ήταν η Great...2000 gold σε 8 μήνες είναι μια τραγωδία τρομακτικών διαστάσεων!Και για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους και εμείς έχουμε Monthly Income:1,440 Gold και για αυτό υπάρχουν ευθύνες που δεν θα τις συζητήσω μέσα εδώ.Πάντως ξέρω τι φταίει και είμαι σίγουρος 100% πλέον.Εγώ κρίνω από τα νούμερα πάντα τον άλλον ανεξάρτητα αν αυτός είναι φίλος μου ή είναι γαμώ τα άτομα ή όλη η ομάδα τον συμπάθει...όλοι κρίνονται εκ του αποτελέσματος.Απλά το αναφέρω για να μην λέτε ότι ωραιοποιώ καταστάσεις και λέω μόνο τα καλά...

Συγκρίνοντας λοιπόν το δυναμικό το παιχτών της κάθε ομάδας με τα έσοδα της κάθε ομάδας βγαίνει συμπέρασμα...

Το άλλο..Πάντα έλεγες να σεβόμαστε τις ομάδες!Όταν εσύ αλλάζεις 7 ομάδες σε 6 μήνες είναι σεβασμός?Ποιές ομάδες???Αυτές που μπαίνουν στον χάρτη κάθε πάσχα και χριστούγεννα ή αυτές που διαλύονται για πλάκα και φτιάχνονται άλλες 2-3 καινούριες από εντελώς άσχετους αρχηγούς????Εχεις δικαίωμα να παίζεις για πλάκα και για τη διασκέδαση σου όπως οι cogr ...δεν έχεις δικαίωμα όμως να μιλάς και να κρίνεις αυτούς που προσπαθούν να κάνουν το κάτι παραπάνω και να κερδίσουν με μόνο έλληνες παίκτες, ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!Και ειδικότερα μαζί μου!!!( Αυτό πάει για άλλους που περνάνε στην ώρα τους στη δουλεία γράφοντας μαλ. από κόμπλεξ...)

Ρωτάω όλους τους παίκτες της λίστας μου ( 460 παίκτες ) αν θέλουν να παίξουν σε εμάς.Όχι μόνο της Great...αυτή είναι η δουλειά μου!Γιατί μπορεί να πεις ...<< από τη μια λες ότι θέλεις να δυναμώσουμε και από την άλλη κοιτάζεις να πάρεις παίκτες μας...>>.
Αυτό είναι το σκεπτικό μου και η διοίκηση το γνωρίζει:

1)Η στάση κάποιων αρχηγών( τσιφλικάδων )με καλούς παίκτες .Αυτοί που είπαν << ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ PNX >> και δεν έχουν να παρουσιάσουν κανένα αποτέλεσμα σε νίκες ή χρυσό επί μήνες.Μόνο και μόνο για να κρατάνε τα αξιώματα!
2)Η κατάντια των αποτελεσμάτων στον χάρτη ( και η great είναι η πρώτη και η μεγαλύτερη αποτυχημένη ομάδα συγκρίνοντας πάντα παίκτες - έσοδα ... αυτό λένε τα νούμερα τουλάχιστον ).
3)Οι ξένοι recruiters μιλάνε σε παίκτες άλλων ομάδων, μόνο εμείς το είχαμε αυτό για να υπάρχει καλό κλίμα ανάμεσα στις ελληνικές ομάδες.ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΥΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΑΞΙΩΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ!Αυτούς εγώ δεν τους σέβομαι...
4)Καμία διπλωματία ή συμφωνία ανάμεσα στις ελληνικές ομάδες...το αντίθετο, κριτική και ζήλεια!ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟ EVENT ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΒΟΥΛΩΣΕΙ????Και τώρα που κάνουμε κοιλιά άρχισαν πάλι τα κλασικά???!!!!

ΥΓ.Από τότε που ανέλαβα recruiter 01 / 10 / 2014 δουλεύω και για την Α σαν να είναι η ομάδα μου και πιστεύω έχω φέρει αποτελέσματα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Πεμ Οκτ 30, 2014 4:15 am, 2 φορές συνολικά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από JDeviant Πεμ Οκτ 30, 2014 1:09 am

Αφου εχεις ακομα υπομονη να διαβαζεις και να απαντας σε ανθρωπους που δεν τους ενδιαφερει το ανταγωνιστικο κομματι του παιχνιδιου ,ουτε τα στατιστικα (που ειναι σχεδον σαν Bot), και ενδιαφερονται μονο για την διασκεδαση , αλλα ΠΡΕΠΕΙ να εχουν αποψη για το community μας γιατι.... ΕΤΣΙ ... μπραβο κωστα.

JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2014
Ηλικία : 44
Τόπος : AXD

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 30, 2014 1:58 am

Έτος 3123,
Οι Έλληνες ακόμα θεωρούν τα cw ως ανταγωνιστικό κομμάτι του παιχνιδιού
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από Gregorakis Πεμ Οκτ 30, 2014 2:05 am

... τα CW's ήταν, είναι και θα είναι ανταγωνιστικό κομμάτι του WoT στον αιώνα τον άπαντα ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 30, 2014 2:30 am

Τα cw,έχουν τόση σχέση με τον ανταγωνισμό όσο και τα random battles,δηλαδή 0.Είναι απλά το ομαδικό κομμάτι του παιχνιδιού όπως τα tc,strongholds και τα λοιπά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από Gregorakis Πεμ Οκτ 30, 2014 2:39 am

... φυσικά και δεν είναι έτσι ... τα CW's δίνουν prestige και gold, τα TC's, TB's κτλ μόνο "ευχαρίστηση" ... τα CW's θα είναι ανταγωνιστικά όσο οι κορυφαίες clans και οι κορυφαίοι παίκτες θα μάχονται για το χάρτη ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 30, 2014 3:16 am

Τα randoms δίνουν λεφτά Και exp,ενίοτε χρυσό και premium άρματα.Τα cw σαν διαφορετικό game mode πρέπει να δίνουν κάτι άλλο για να κινούν το ενδιαφέρον των παιχτών,έτσι για reward σου δίνουν χρυσό.Αυτό δεν σημαίνει πως υπάρχει ανταγωνισμός.Όσο για το prestige,είναι υπαρκτό,αλλά αν δείς,σε ένα thread,έναν τύπο της fame και έναν άλλον που κάτω από το άβαταρ του γράφει με αυτά τα υπέροχα μωβ γράμματα wg pro player,το prestige του παίχτη της fame πήγε περίπατο.Ο πραγματικός ανταγωνισμός,από το 2002 πάνω κάτω υπάρχει στα ημι-επαγγελματικά /επαγγελματικά τουρνουά
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από JDeviant Πεμ Οκτ 30, 2014 4:06 am

sanguinius, εισαι λαθος. Υπαρχει ανταγωνισμος και ειναι στα CW.
JDeviant
JDeviant

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2014
Ηλικία : 44
Τόπος : AXD

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από 37 EMA Πεμ Οκτ 30, 2014 4:34 am

laskas έγραψε:Γιώργο πάλι ασχολείσαι με εμάς?Και εγώ ήθελα να σε ρωτήσω πως έγινε με το που πήγες στην GREAT έφυγαν 20 καλοί παίκτες...Θέλω να πιστεύω ότι δεν ευθύνεσαι.Από σεβασμό όμως δεν το ρώτησα και μπορώ να σου πω ότι όταν είδα ότι πήγες εκεί μαζί με κάποιους άλλους είπα << μακάρι να δυναμώσει κ άλλο αυτή η ομάδα! >> .Η ομάδα που θεωρητικά έχει τους καλύτερους παίκτες ( ή είχε ), μετά από εμάς ήταν η Great...2000 gold σε 8 μήνες είναι μια τραγωδία τρομακτικών διαστάσεων!Και για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους και εμείς έχουμε Monthly Income:1,440 Gold και για αυτό υπάρχουν ευθύνες που δεν θα τις συζητήσω μέσα εδώ.Πάντως ξέρω τι φταίει και είμαι σίγουρος 100% πλέον.Εγώ κρίνω από τα νούμερα πάντα τον άλλον ανεξάρτητα αν αυτός είναι φίλος μου ή είναι γαμώ τα άτομα ή όλη η ομάδα τον συμπάθει...όλοι κρίνονται εκ του αποτελέσματος.Απλά το αναφέρω για να μην λέτε ότι ωραιοποιώ καταστάσεις και λέω μόνο τα καλά...

Συγκρίνοντας λοιπόν το δυναμικό το παιχτών της κάθε ομάδας με τα έσοδα της κάθε ομάδας βγαίνει συμπέρασμα...

Το άλλο..Πάντα έλεγες να σεβόμαστε τις ομάδες!Όταν εσύ αλλάζεις 7 ομάδες σε 6 μήνες είναι σεβασμός?Ποιές ομάδες???Αυτές που μπαίνουν στον χάρτη κάθε πάσχα και χριστούγεννα ή αυτές που διαλύονται για πλάκα και φτιάχνονται άλλες 2-3 καινούριες από εντελώς άσχετους αρχηγούς????Εχεις δικαίωμα να παίζεις για πλάκα και για τη διασκέδαση σου όπως οι cogr ...δεν έχεις δικαίωμα όμως να μιλάς και να κρίνεις αυτούς που προσπαθούν να κάνουν το κάτι παραπάνω και να κερδίσουν με μόνο έλληνες παίκτες, ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!Και ειδικότερα μαζί μου!!!( Αυτό πάει για άλλους που περνάνε στην ώρα τους στη δουλεία γράφοντας μαλ. από κόμπλεξ...)

Ρωτάω όλους τους παίκτες της λίστας μου ( 460 παίκτες ) αν θέλουν να παίξουν σε εμάς.Όχι μόνο της Great...αυτή είναι η δουλειά μου!Γιατί μπορεί να πεις ...<< από τη μια λες ότι θέλεις να δυναμώσουμε και από την άλλη κοιτάζεις να πάρεις παίκτες μας...>>.
Αυτό είναι το σκεπτικό μου και η διοίκηση το γνωρίζει:

1)Η στάση κάποιων αρχηγών( τσιφλικάδων )με καλούς παίκτες .Αυτοί που είπαν << ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ PNX >> και δεν έχουν να παρουσιάσουν κανένα αποτέλεσμα σε νίκες ή χρυσό επί μήνες.Μόνο και μόνο για να κρατάνε τα αξιώματα!
2)Η κατάντια των αποτελεσμάτων στον χάρτη ( και η great είναι η πρώτη και η μεγαλύτερη αποτυχημένη ομάδα συγκρίνοντας πάντα παίκτες - έσοδα ... αυτό λένε τα νούμερα τουλάχιστον ).
3)Οι ξένοι recruiters μιλάνε σε παίκτες άλλων ομάδων, μόνο εμείς το είχαμε αυτό για να υπάρχει καλό κλίμα ανάμεσα στις ελληνικές ομάδες.ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΥΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΑΞΙΩΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ!Αυτούς εγώ δεν τους σέβομαι...
4)Καμία διπλωματία ή συμφωνία ανάμεσα στις ελληνικές ομάδες...το αντίθετο, κριτική και ζήλεια!ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟ EVENT ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΒΟΥΛΩΣΕΙ????Και τώρα που κάνουμε κοιλιά άρχισαν πάλι τα κλασικά???!!!!

ΥΓ.Από τότε που ανέλαβα recruiter 01 / 10 / 2014 δουλεύω και για την Α σαν να είναι η ομάδα μου και πιστεύω έχω φέρει αποτελέσματα.

σου κολλάνε και ένσημα?
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Οκτ 30, 2014 5:11 am

Gregorakis έγραψε:τα CW's δίνουν gold

Μόνο αυτό, δεν χρειάζεται να αναφέρεις τίποτα άλλο, τα υπόλοιπα δεν τρώγωνται

37 EMA έγραψε:σου κολλάνε και ένσημα?

Aυτά κόπηκαν ελέω Τρόϊκας, πλέον μόνο μαύρα κι' άραχνα
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Οκτ 30, 2014 5:14 am

JDeviant έγραψε:sanguinius, εισαι λαθος. Υπαρχει ανταγωνισμος και ειναι στα CW.
Είναι ο ίδιος ανταγωνισμός που υπάρχει και στα randoms.Τα cw δεν είναι τίποτα άλλο από ένα διαφορετικό game mode του παιχνιδιού που σου δίνει in game rewards,δεν υπάρχει κάτι ανταγωνιστικό σε αυτό
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από 37 EMA Πεμ Οκτ 30, 2014 6:11 am

καλά ρε λάσκα και recruiting στο απόλυτο μηδέν εκεί καταντήσατε ?
εμείς παίχτες δεν κρατάμε κανένας δεν μπορεί να κράτηση παίχτη ας έρθει το παιδί να di πως είναι και σε εσάς
ναστέ καλά να τον χαίρεστε
ξέρει πως η πόρτα τις cogr δεν κλίνη όλοι οι καλοί χωράνε και όταν λέω καλοί δεν ενός παίχτες αλλα προσωπικότητες
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Πεμ Οκτ 30, 2014 6:18 am

έτσουξε που σας παράτησε?
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από 37 EMA Πεμ Οκτ 30, 2014 6:23 am

laskas έγραψε:έτσουξε που σας παράτησε?
Κατόπιν συζητήσεως έφυγε το παιδί "λασκακο" ήρθε να δοκιμάσει, μακάρι να αναδειχτεί, εγώ χαίρομαι όταν παίχτες μας πάνε σε μεγαλύτερες ομάδες PNX και TES-X
οι δυο που φύγαν από εσάς και γύρισαν ξανά στη COGR σας έτσουξε?
37 EMA
37 EMA

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από taramas Πεμ Οκτ 30, 2014 9:35 am

laskas έγραψε:Γιώργο πάλι ασχολείσαι με εμάς?Και εγώ ήθελα να σε ρωτήσω πως έγινε με το που πήγες στην GREAT έφυγαν 20 καλοί παίκτες...Θέλω να πιστεύω ότι δεν ευθύνεσαι.Από σεβασμό όμως δεν το ρώτησα και μπορώ να σου πω ότι όταν είδα ότι πήγες εκεί μαζί με κάποιους άλλους είπα << μακάρι να δυναμώσει κ άλλο αυτή η ομάδα! >> .Η ομάδα που θεωρητικά έχει τους καλύτερους παίκτες ( ή είχε ), μετά από εμάς ήταν η Great...2000 gold σε 8 μήνες είναι μια τραγωδία τρομακτικών διαστάσεων!Και για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους και εμείς έχουμε Monthly Income:1,440 Gold και για αυτό υπάρχουν ευθύνες που δεν θα τις συζητήσω μέσα εδώ.Πάντως ξέρω τι φταίει και είμαι σίγουρος 100% πλέον.Εγώ κρίνω από τα νούμερα πάντα τον άλλον ανεξάρτητα αν αυτός είναι φίλος μου ή είναι γαμώ τα άτομα ή όλη η ομάδα τον συμπάθει...όλοι κρίνονται εκ του αποτελέσματος.Απλά το αναφέρω για να μην λέτε ότι ωραιοποιώ καταστάσεις και λέω μόνο τα καλά...

Συγκρίνοντας λοιπόν το δυναμικό το παιχτών της κάθε ομάδας με τα έσοδα της κάθε ομάδας βγαίνει συμπέρασμα...

Το άλλο..Πάντα έλεγες να σεβόμαστε τις ομάδες!Όταν εσύ αλλάζεις 7 ομάδες σε 6 μήνες είναι σεβασμός?Ποιές ομάδες???Αυτές που μπαίνουν στον χάρτη κάθε πάσχα και χριστούγεννα ή αυτές που διαλύονται για πλάκα και φτιάχνονται άλλες 2-3 καινούριες από εντελώς άσχετους αρχηγούς????Εχεις δικαίωμα να παίζεις για πλάκα και για τη διασκέδαση σου όπως οι cogr ...δεν έχεις δικαίωμα όμως να μιλάς και να κρίνεις αυτούς που προσπαθούν να κάνουν το κάτι παραπάνω και να κερδίσουν με μόνο έλληνες παίκτες, ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!Και ειδικότερα μαζί μου!!!( Αυτό πάει για άλλους που περνάνε στην ώρα τους στη δουλεία γράφοντας μαλ. από κόμπλεξ...)

Ρωτάω όλους τους παίκτες της λίστας μου ( 460 παίκτες ) αν θέλουν να παίξουν σε εμάς.Όχι μόνο της Great...αυτή είναι η δουλειά μου!Γιατί μπορεί να πεις ...<< από τη μια λες ότι θέλεις να δυναμώσουμε και από την άλλη κοιτάζεις να πάρεις παίκτες μας...>>.
Αυτό είναι το σκεπτικό μου και η διοίκηση το γνωρίζει:

1)Η στάση κάποιων αρχηγών( τσιφλικάδων )με καλούς παίκτες .Αυτοί που είπαν << ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ PNX >> και δεν έχουν να παρουσιάσουν κανένα αποτέλεσμα σε νίκες ή χρυσό επί μήνες.Μόνο και μόνο για να κρατάνε τα αξιώματα!
2)Η κατάντια των αποτελεσμάτων στον χάρτη ( και η great είναι η πρώτη και η μεγαλύτερη αποτυχημένη ομάδα συγκρίνοντας πάντα παίκτες - έσοδα ... αυτό λένε τα νούμερα τουλάχιστον ).
3)Οι ξένοι recruiters μιλάνε σε παίκτες άλλων ομάδων, μόνο εμείς το είχαμε αυτό για να υπάρχει καλό κλίμα ανάμεσα στις ελληνικές ομάδες.ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΥΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΑΞΙΩΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ!Αυτούς εγώ δεν τους σέβομαι...
4)Καμία διπλωματία ή συμφωνία ανάμεσα στις ελληνικές ομάδες...το αντίθετο, κριτική και ζήλεια!ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟ EVENT ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ ΒΟΥΛΩΣΕΙ????Και τώρα που κάνουμε κοιλιά άρχισαν πάλι τα κλασικά???!!!!

ΥΓ.Από τότε που ανέλαβα recruiter 01 / 10 / 2014 δουλεύω και για την Α σαν να είναι η ομάδα μου και πιστεύω έχω φέρει αποτελέσματα.

Ρε Κώστα πραγματικά πολλά περίμενα απο σένα αλλά αυτά που λές όχι, ειμαι περίεργος να δώ αν τα πιστεύεις κιόλας, μιλώ μόνο για αυτά που γράφεις για μένα, τα υπόλοιπα δεν με ενδιαφέρουν, εχω πεί την άποψή μου και ο καθένας τραβάει τον δρόμο του.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Πεμ Νοε 20, 2014 1:14 pm

UPDATE 24 / 2 - 20 / 11

CLANS INCOME
[PNX-R] PhoeNiX-Rebels 45,720 Gold
[300GR] 12,000 Gold
[PNX-A] PhoeNiX-Avengers 9,600 Gold
[FLC-G] FALCONS-G 9,360 Gold
[HELAS] Hellenic Armored Squad 6,600 Gold
[FOVOS] FOVOS GR 5,760 Gold
[TSSR] Triple Star Sirius Original 5,880 Gold
[GBOA] Greek Brothers of Arms 5,640 Gold

[ELLAS] HELLAS 5,640 Gold
[GRX] Greek Expendables 5,160 Gold
[1821] 1821 2,760 Gold
[GREAT] Greek Armored Team 2,280 Gold
[PNX-P] PhoeNiX-Pioneers Clan info 1,200 Gold
[COGR] Company Of Greek Rebels 0 Gold
[PRVTS] PERVERTS 0 Gold
[HEFDI] HELLENIC FRAPE DIVISION 0 Gold
[GRADA] GREEK armada 0 Gold
[FANTO] GREEK FANTOM 0 Gold
[-GAF-] MAVROSKOUFIDES 0 Gold
[HESC] Hellenic Sacred Company Clan 0 Gold
[HSD] Hellenic Soldiers Division 0 Gold
[SOGA] Soldiers Of GREEK Anarchy 0 Gold
[WHOGS] WarHogs 0 Gold
[GRTG] Greek Tank Gang 0 Gold
[HPS] Hellenic Pirates 0 Gold
[IANOS] IANOS 0 Gold

Το πράσινο χρώμα είναι η αύξηση των εσόδων.Τα στοιχεία είναι από τη σελίδα http://www.wot-conquest.com/ και είναι μόνο από το global map.ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΤΟΥ EVENT
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από TheKnownUnknown Κυρ Νοε 23, 2014 10:23 am

gboa,great,grx,helas,hela1 και μερικές αλλες ελληνικές ομάδες ειναι λογικό να έχουν αυξημένα έσοδα γιατί δεν παίζουν στο event και παίρνουν περιοχές σε ενα άδειο global map.Οπότε πιστεύω οτι ειναι λίιιιγο fail να τα postάρεις σε αυτη την χρονική στιγμή
TheKnownUnknown
TheKnownUnknown

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014
Ηλικία : 102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από TheKnownUnknown Τετ Νοε 26, 2014 7:09 am

Ωπ λάθος μου.Η great ειναι στον χάρτη.Γράψε λάθος
TheKnownUnknown
TheKnownUnknown

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2014
Ηλικία : 102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Τετ Δεκ 03, 2014 2:19 pm

ΣΤΗΝ ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΟ PREMIUM ΑΡΜΑ....update 04.12.2014

[GREAT] GREEK ARMORED TEAM
No Nickname FamePoints Place
1 Makelaris21 58127 4005
2 orestisgr 52733 5650
3 stugar 52713 5656
4 ek222 50625 6484
5 loulakas 50535 6526
6 MarkDan 50058 6745
7 Frapa 49286 7072
8 taramas 46692 8322
9 elladaris 44919 9213
10 Bloodroth 44700 9337
11 tsot 41448 10902

Fame Points Rating
Rank 415
Fame Points 954,156
As of 05/12/2014 10:10


[PNX-R] PHOENIX-REBELS
No Nickname FamePoints Place
1 LicenseToKill 59093 3770
2 PuN1Sh3R21 57545 4151
3 MementoM0ri 55273 4777
4 Zerocool_CY 55112 4830
5 stavrospix 50396 6592
6 Veyder 49645 6903
7 Dunendain 48808 7287
8 Triantos 48459 7464
9 stas307 48402 7490
10 maik907GRE 47485 7930
11 ADONARA 47179 8082
12 Explorer_GR 46386 8471
13 Coroner1972 46214 8547
14 dolofonos 45832 8766
15 JDeviant 44923 9210
16 Pafsanias 42573 10375
17 Perseas 42047 10620

Fame Points Rating
Rank 139
Fame Points 2,075,294
As of 05/12/2014 10:10



[FOVOS] FOVOS GR
No Nickname FamePoints Place
1 filos85 48809 7286
2 TUSSOS 47455 7945
3 minitiger31 46691 8323
4 morganakis_gr 46454 8443
5 OYZOPOWER 41891 10694

Fame Points Rating
Rank 523
Fame Points 760,299
As of 05/12/2014 10:10



[GROF] GREEK OPERATION FORCES

No Nickname FamePoints Place
1 stamsar69 66328 2381
2 Psychogr 66196 2402
3 SilentMonkX 65988 2423
4 MasterSpotter 65386 2509
5 toplvl 64598 2627
6 FONIAS_GR 64435 2663
7 stred 64016 2720
8 pansot 63492 2808
9 lleviathan 62479 3013
10 Pareas 59247 3728
11 mimis7 59000 3795
12 GTDblackpearlGTD 52309 5800
13 ionizedgr 48082 7649

Fame Points Rating
Rank 398
Fame Points 991,842
As of 05/12/2014 10:10



1)Ας ευχηθούμε καλή συνέχεια σε όλους τους παίκτες και όλες τις ελληνικές ομάδες που προσπαθούν σε αυτό το event.Έχει δρόμο ακόμα και μακάρι όλες οι ομάδες να πάνε ακόμα καλύτερα!
2)Τα νούμερα είναι από το site http://bonne.id.lv/fame/
3)Αν υπάρχει άλλη ελληνική ομάδα που έχει παίκτες μέσα στους 11.000 ας μας ενημερώσει κάποιος.
4)Είναι νωρίς για συμπεράσματα και ο καθένας ας βγάλει τα δικά του στο τέλος του event.
5)Κάνει σίγουρα εντύπωση πάντως το rank και τα fame points της κάθε ομάδας με τον αριθμό παικτών που είναι μέσα στους 11.000.ΠΡΟΣΟΧΗ η μεγάλη διασπορά πόντων σε πολλούς παίκτες μπορεί να οδηγήσει σε δυσάρεστα αποτελέσματα!
[/b]
6)Η ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΣΤΟ EVENT ΘΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την laskas στις Παρ Δεκ 05, 2014 12:58 am, 7 φορές συνολικά
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Δεκ 03, 2014 3:54 pm

Βλέπω αλλάξαμε clan χμμ
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Πεμ Δεκ 04, 2014 3:48 am

Sanguinius έγραψε:Βλέπω αλλάξαμε clan χμμ

Δεν θέλω να σχολιάσω...αλλά κάποια πράγματα θέλω να τα πω!Σίγουρα εγώ φταίω περισσότερο από οποιονδήποτε γιατί έδειξα μικρές αντοχές και λίγη υπομονή.Η pnx-r είναι πολλή καλή ομάδα και αυτό φαίνεται από το rank κ ta famepoints που έχει μαζέψει μέχρι τώρα.Απλά όταν παίζουν 3 15άδες οι πόντοι μοιράζονται σε πολλά άτομα.Είμαι σίγουρος ότι το τελικό αποτέλεσμα θα είναι καλό!

ΥΓ. Όποιος πει ότι έφυγα για προσωπικό συμφέρον ( να κερδίσω το άρμα ) έχω να πω τα εξής
1)Δεν με ξέρει σαν χαρακτήρα!
2)Όταν έφυγα ήμουνα μέσα στους 11.000 με τα τσαρούχια..δεν είχα ανάγκη να αλλάξω ομάδα για να κερδίσω το άρμα.
3)Έχω τόσα πολλά 10άρια που δεν καίγομαι να κερδίσω μια από τις τρεις πατάτες που προσφέρει η wargaming...αλλά αν κάποιος επιμένει, μπορώ αν το κερδίσω να το πουλήσω και να του δώσω το screen για να το βουλώσει.
4)Το μυαλό μου είναι στην pnx-r και πάντα θα είναι...και ευχαριστώ όλους αυτούς τους παίκτες που ενδιαφέρθηκαν και μου άνοιξαν chat να μάθουν τι έγινε.
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από Sanguinius Πεμ Δεκ 04, 2014 2:28 pm

Ποιός το χέζει το άρμα,σημασία έχει πως έφυγες,όχι γιατί έφυγες
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN  - Σελίδα 5 Empty Απ: ΕΣΟΔΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ CLAN

Δημοσίευση από laskas Παρ Δεκ 05, 2014 12:54 am

Για καλύτερη και πλήρης ενημέρωση...Η ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΣΤΟ EVENT ΘΑ ΑΝΑΝΕΩΝΕΤΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
laskas
laskas

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης