Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

+9
Λαδοπόντικας
heeroyuy
cgakis
laskas
xiale
MementoM0ri
marita89
Gregorakis
Sanguinius
13 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Ιουλ 29, 2014 7:31 am

marita89 έγραψε:Οντως ο ταραμας τα βλεπει ΟΛΑ,ειμαι σιγουρος εχει βαθια τα πλοκαμια του(hentai) Razz 
Λιγο τρολλινγ δεν εκανε ποτε κακο,στο κατω κατω τοσα μας εχει κανει(να μην τα ξαναγραφω) αξιζει λιγο τρολλινγ ο τυπος.

Υ.Γ Μ'αρεσει αυτο το ρομαντσο founder και σισιφου(πρωην founder),ο herroy τον υποστηριζει παντα και ο σισιφος μενει αδιαφορος,ποτε δεν του λεει ενα ευχαριστω.

Αν σου πω τώρα αν ζηλευεις και γουσταρεις τρίο είσαι καλοδεχουμενος, θα παρεξηγήσεις ή θα συνεχίσεις να το βλέπεις χιουμοριστικά. Σε φοβάμαι γιατι παρεξηγιέσαι και ευκολα γμτ  Twisted Evil

PS. Τρυφωνα σόρυ ρε που δε σε ευχαριστησα. Σε ευχαριστώ που με "προστατευεις" ρε φίλε  Twisted Evil 

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από MementoM0ri Τρι Ιουλ 29, 2014 10:13 am

ο χιρο και ο σισιφος ειναι οι προστατες του ταραμοσαραβαλου ή οι νεοι του εραστες οεο ?
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Ιουλ 29, 2014 10:20 am

Ταραμάς για πλανητάρχης
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από heeroyuy Τρι Ιουλ 29, 2014 11:07 am

@xiale βρήκα add on ορθγράφο... θες να τον βγάλω ?
@memento δεν πέρνω δευτεράτζες εγώ... δικος σου ο ταραμας Smile
@sisife ευχαριστώ ρε ... ξέρεις εεε το συνηθυσμενο... 10 στον συνηθυσμενο λογαριασμοCool 

Υ.Σ @xiale οκ τώρα θα μπορέσεις να ζήσεις και πάλι που έβγαλα τον ορθογράφο ή υπάρχει και κάτι άλλο που θα ήθελε η αθλιοτ... μεγαλιοτης σας.  ? ? ? Twisted Evil


Edit: Marita ξέρεις απο πλοκάμια εεε ? σου αρέσουν ?

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Ιουλ 29, 2014 12:50 pm

Αυτό το thread υπάρχει προς τιμήν του ταραμά,όχι για να συζητηθεί ξανά αυτή η χιλιοειπωμένη κουβέντα για bans φασισμό μπλα μπλα μπλα.Σεβαστείτε το περιεχόμενο
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από heeroyuy Τετ Ιουλ 30, 2014 5:45 am

@sanguinius έχεις δίκιο sry αλλά όταν πετάγονται κάτι ανιπαρκτοι και μιλάνε για επιχειρήματα και περιμένουν να τους πάρω και στα σοβαρά... παθαίνω κάτι.... απο την μια κλαίω στα γέλια απο την άλλη τους λυπάμε.

Λοπόν που είχαμε μείνει .?.?. Ότι το ταραμάς μας πέρνει τα γλειφιτζούρια χωρίς να επιχειρηματα...


heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από MementoM0ri Τετ Ιουλ 30, 2014 5:59 am

heeroyuy έγραψε:@sanguinius έχεις δίκιο sry αλλά όταν πετάγονται κάτι ανιπαρκτοι και μιλάνε για επιχειρήματα και περιμένουν να τους πάρω και στα σοβαρά... παθαίνω κάτι.... απο την μια κλαίω στα γέλια απο την άλλη τους λυπάμε.

Λοπόν που είχαμε μείνει .?.?. Ότι το ταραμάς μας πέρνει τα γλειφιτζούρια χωρίς να επιχειρηματα...


δε ξερω για γλειφιτζουρια , αλλα σιγουρα εχει κερδισει τις καρδιες μας!!! Φορουμ χωρις ταραμα ειναι σαν καφες χωρις τσιγαρο...
MementoM0ri
MementoM0ri

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Ηλικία : 22
Τόπος : zimbabwe

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από heeroyuy Τετ Ιουλ 30, 2014 7:45 am

MementoM0ri έγραψε:
heeroyuy έγραψε:@sanguinius έχεις δίκιο sry αλλά όταν πετάγονται κάτι ανιπαρκτοι και μιλάνε για επιχειρήματα και περιμένουν να τους πάρω και στα σοβαρά... παθαίνω κάτι.... απο την μια κλαίω στα γέλια απο την άλλη τους λυπάμε.

Λοπόν που είχαμε μείνει .?.?. Ότι το ταραμάς μας πέρνει τα γλειφιτζούρια χωρίς να επιχειρηματα...


δε ξερω για γλειφιτζουρια , αλλα σιγουρα εχει κερδισει τις καρδιες μας!!! Φορουμ χωρις ταραμα ειναι σαν καφες χωρις τσιγαρο...


LOLZ True Story !!!!

heeroyuy

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από Sanguinius Τετ Ιουλ 30, 2014 10:29 am

Για να πω την αλήθεια ούτε καπνίζω ούτε μου αρέσει ο καφές,αλλά ναι φορουμ χωρίς ταραμά είναι σαν πιτόγυρο χωρίς τζατζίκι και κρεμμύδι
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από Λαδοπόντικας Τετ Ιουλ 30, 2014 11:41 am

Sanguinius έγραψε:Για να πω την αλήθεια ούτε καπνίζω ούτε μου αρέσει ο καφές,αλλά ναι φορουμ χωρίς ταραμά είναι σαν πιτόγυρο χωρίς τζατζίκι και κρεμμύδι
Αμ είχα δίκιο όταν σου είπα να κάνεις rename σε sanquinius_tzatzikious_mirodatous

Λαδοπόντικας

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 16, 2014 6:13 pm

Δεν είστε σωστοί, κάνατε ολόκληρο πάρτυ για μένα και δεν με προσκαλέσατε, δεν πειράζει θα εκμεταλλευτώ την ελευθερία που προσφέρει ο ee3509.

@ sanguinius
Ευχαριστώ για τιμή που μου κάνετε να ασχολήστε μαζί μου ακόμα και όταν δεν είμαι παρών, σαν συμβουλή καλοπροαίρετη θα στο πώ, την υποκρισία πολλοί την ακούνε αλλά τον υποκριτή κανείς.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από taramas Σαβ Αυγ 16, 2014 6:25 pm

laskas έγραψε:Ο Ταραμάς πήγε στην Greek, εύχομαι καλή επιτυχία γιατί όλοι θέλουμε να πηγαίνουν καλά οι ελληνικές ομάδες.
Απλά να αναφέρω ότι όταν προσπαθούσα για συμμαχία greek - heat υπήρχαν πολλές αντιδράσεις για το προσωπό του και εμπιστοσύνη μηδέν.Όλοι μου λέγανε ο Ταραμάς κοιτάει την πάρτη του...

Κώστα,
εχω μια απορία, μια που αναφέρεις αυτό για μένα μηπως θα ήταν χρήσιμο να μας πείς και ποιοι ήταν αυτοί? ξέρεις οτι τους γνωρίζω γιατί το έχουμε συζητήσει, αυτό που μένει είναι να τους αναφέρεις για να με πείσεις οτι δεν υπάρχει άλλη σκοπιμότητα πίσω απο την αναφορά σου.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Αυγ 17, 2014 2:39 am

taramas έγραψε:Δεν είστε σωστοί, κάνατε ολόκληρο πάρτυ για μένα και δεν με προσκαλέσατε, δεν πειράζει θα εκμεταλλευτώ την ελευθερία που προσφέρει ο ee3509.

@ sanguinius
Ευχαριστώ για τιμή που μου κάνετε να ασχολήστε μαζί μου ακόμα και όταν δεν είμαι παρών, σαν συμβουλή καλοπροαίρετη θα στο πώ, την υποκρισία πολλοί την ακούνε αλλά τον υποκριτή κανείς.
Δεν καταλαβαίνω τις παπαριές περί υποκρισίας.Έφτιαξα ένα τιμητικό thread για σένα,ακόμα και όταν παρεκτράπειν η κατάσταση,προσπάθησα να επαναφέρω το θέμα σε λογικά πλαίσια
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από taramas Κυρ Αυγ 17, 2014 7:38 am

Sanguinius έγραψε:
taramas έγραψε:Δεν είστε σωστοί, κάνατε ολόκληρο πάρτυ για μένα και δεν με προσκαλέσατε, δεν πειράζει θα εκμεταλλευτώ την ελευθερία που προσφέρει ο ee3509.

@ sanguinius
Ευχαριστώ για τιμή που μου κάνετε να ασχολήστε μαζί μου ακόμα και όταν δεν είμαι παρών, σαν συμβουλή καλοπροαίρετη θα στο πώ, την υποκρισία πολλοί την ακούνε αλλά τον υποκριτή κανείς.
Δεν καταλαβαίνω τις παπαριές περί υποκρισίας.Έφτιαξα ένα τιμητικό thread για σένα,ακόμα και όταν παρεκτράπειν η κατάσταση,προσπάθησα να επαναφέρω το θέμα σε λογικά πλαίσια

Δεν μου αρέσει να δικάζω προθέσεις οπότε αρκούμαι στα λεγόμενά σου, αν είναι έτσι οπως λές τότε το παίρνω πίσω, ο χρόνος θα δείξει.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από Sanguinius Κυρ Αυγ 17, 2014 8:12 am

taramas έγραψε:
Sanguinius έγραψε:
taramas έγραψε:Δεν είστε σωστοί, κάνατε ολόκληρο πάρτυ για μένα και δεν με προσκαλέσατε, δεν πειράζει θα εκμεταλλευτώ την ελευθερία που προσφέρει ο ee3509.

@ sanguinius
Ευχαριστώ για τιμή που μου κάνετε να ασχολήστε μαζί μου ακόμα και όταν δεν είμαι παρών, σαν συμβουλή καλοπροαίρετη θα στο πώ, την υποκρισία πολλοί την ακούνε αλλά τον υποκριτή κανείς.
Δεν καταλαβαίνω τις παπαριές περί υποκρισίας.Έφτιαξα ένα τιμητικό thread για σένα,ακόμα και όταν παρεκτράπειν η κατάσταση,προσπάθησα να επαναφέρω το θέμα σε λογικά πλαίσια

Δεν μου αρέσει να δικάζω προθέσεις οπότε αρκούμαι στα λεγόμενά σου, αν είναι έτσι οπως λές τότε το παίρνω πίσω, ο χρόνος θα δείξει.
Διάβασε το αρχικό μου post,διάβασε και τα υπόλοιπα που έκανα
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από imperiumgraecum Δευ Αυγ 25, 2014 4:34 pm

Μασάει η ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Hqdefault ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Post-3-1109092353??
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από taramas Δευ Αυγ 25, 2014 8:46 pm

@ imperiumgraecum

Ειλικρινά φίλε μου δεν γνωρίζω αν μασάει η κατσίκα ταραμα, δηλώνω άσχετος με το θέμα, απο οτι φαίνεται εσύ έχεις την γνώση, εγω το μόνο που ξέρω είναι οτι δεν μασάω τις παπαριές σου αλλά τοδυστύχημα είναι οτι δεν το έχεις καταλάβει.

Λυπάμαι δεν μπορώ να κάνω κάτι για σένα, ο κάθε άνθρωπος έχει τα όριά του, τα δικά σου βρίσκονται εκεί.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Αυγ 26, 2014 6:17 am

taramas έγραψε:ο κάθε άνθρωπος έχει τα όριά του, τα δικά σου βρίσκονται εκεί.

Δεν έχω όρια εγώ, είμαι υπερβατική οντότητα
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από Sanguinius Τρι Αυγ 26, 2014 7:48 am

Είναι unicum
Sanguinius
Sanguinius

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από imperiumgraecum Τρι Αυγ 26, 2014 12:44 pm

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Unicum
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από skinshellas Τρι Οκτ 28, 2014 5:53 pm

μετα απο 2 χρονια στο wot καταλαβα οτι σε οποια clan παει ο taramas απλα διαλυεται

skinshellas

Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από taramas Τρι Οκτ 28, 2014 9:49 pm

Εγω πάλι διαπιστώνω για μια ακόμη φορά οτι "ουδείς επικινδυνότερος του ευεργετηθέντος", στην περίπτωσή σου όμως λόγω του μικρού της ηλικίας θα δείξω κατανόηση.

Φιλικά σου λέω κοίτα να καταλάβεις κάτι απο την ζωή σου, το wot είναι απλά ενα παιχνίδι και τίποτα παραπάνω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από Gregorakis Τρι Οκτ 28, 2014 11:41 pm

... πήγα στην HARD, διαλύθηκε ... πήγα στην EFE-V, διαλύθηκε ... πήγα στη HAMI, ο hami  παράτησε το παιχνίδι και η clan, αφού άλλαξε 2-3 φορές, διαλύθηκε ... τι είμαι, ο taramas σε διεθνή καριέρα Suspect ???

ps1 ... το ότι "έδιωξα" το hami το πιστώνομαι σαν τη μεγαλύτερη συνεισφορά μου στη διεθνή κοινότητα, αλλά δυστυχώς επανήλθε Wink ...
ps2 ... ψάχνω τον επόμενο "σταθμό" μου, όποιος βαρέθηκε την clan του ας μου στείλει invitation Twisted Evil ...
Gregorakis
Gregorakis

Αριθμός μηνυμάτων : 163
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2014
Τόπος : Αθήνα

http://www.hitbox.tv/Gregorakis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από taramas Τετ Οκτ 29, 2014 3:20 am

Χαχαχα, μια χαρά μας απήγγειλες το βιογραφικό σου, περιμένουμε την διάλυση της RAN και που είσαι, ώρα να πας στην FAME, θέλει ζέσταμα και εκεί ο πάγκος.

Υ.Σ. τα φιλαράκια πότε θα τα βοηθήσεις? αυτό είναι το μόνο που απορούμε.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :) - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑΡΑΜΑΣ APPRECIATION SOCIETY :)

Δημοσίευση από skinshellas Τετ Οκτ 29, 2014 8:27 am

"ουδείς επικινδυνότερος του ευεργετηθέντος" μπαρμπα tarama ,αν σε ακολουθουσα θα ειμουνα ακομα σε καμια αποτυχημενη ελληνικη ομαδα

skinshellas

Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης