Unregulated World of Tanks.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προσβλητική συμπεριφορά απο Γερμανική CLAN

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Προσβλητική συμπεριφορά απο Γερμανική CLAN Empty Προσβλητική συμπεριφορά απο Γερμανική CLAN

Δημοσίευση από taramas Πεμ Νοε 05, 2015 2:58 pm

Θέλω να ενημερώσω όλους τους Ελληνες παίχτες του WOT οτι η γερμανική clan WORKS το τελευταίο χρονικό διάστημα επιδίδεται (με όλα σχεδον τα μέλη της) σε μια προσβλητική συμπεριφορά απέναντι στα μέλη της ομάδας μας χωρίς κανένα λόγο και αφορμή χρησιμοποιώντας τις γνωστές φράσεις "πληρώστε το χρέος σας", "ψοφήστε άχρηστοι Ελληνες" και διάφορα άλλα συναφή.
Τέτοια περιστατικά εχουν ήδη γίνει όχι μόνο σε random battles αλλα πρόσφατα και σε stronhold battles.

Ticket έχει ήδη σταλεί με συνοδευτικά replays στην wg και αναμένουμε την αντίδραση αν κια αμφιβάλλουμε αν θα υπάρξει κάποια, επειδή το θέμα αφορά όλους τους Ελληνες και όχι μόνο την ομάδα μας καλούμε όποιον θέλει να προβεί σε οποιαδήποτε ενέργεια εκείνος επιλέξει.

Ευχαριστώ

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προσβλητική συμπεριφορά απο Γερμανική CLAN Empty Απ: Προσβλητική συμπεριφορά απο Γερμανική CLAN

Δημοσίευση από imperiumgraecum Πεμ Νοε 05, 2015 8:14 pm

Μου κρατάνε μούτρα μάλλον, γιατί κατά την διάρκεια του mini-campaign θέλανε να μας χαλάσουν τα daily missions και τους βίασα λιγάκι με το t32 μου Cool
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προσβλητική συμπεριφορά απο Γερμανική CLAN Empty Απ: Προσβλητική συμπεριφορά απο Γερμανική CLAN

Δημοσίευση από taramas Παρ Νοε 06, 2015 2:16 am

Χαχαχα, υπονοείς οτι βρίζουν εμας για αντίποινα?

Σοβαρά τώρα είναι η πρώτη φορά στα όσα χρόνια είμαι μέσα στο παιχνίδι που κάνω αναφορά σε μια clan, το κακό έχει παραγίνει με αυτούς τους γερμανοαυστριακούς, αναγκαστήκαμε να βάλουμε στην black list 27 άτομα απο αυτούς για να μην μας στέλνουν προσωπικά μηνύματα.
Απο μεμονωμένους παίχτες έχουμε δεί πολλά αλλά ποτέ άλλοτε απο μια ολόκληρη clan και αυτό θα έχει συνέχεια, εγώ τουλάχιστον δεν πρόκειται να κάνω πίσω.

taramas

Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προσβλητική συμπεριφορά απο Γερμανική CLAN Empty Απ: Προσβλητική συμπεριφορά απο Γερμανική CLAN

Δημοσίευση από imperiumgraecum Παρ Νοε 06, 2015 4:20 pm

taramas έγραψε:Χαχαχα, υπονοείς οτι βρίζουν εμας για αντίποινα?

Aνετα, δεν φαντάζεσαι τι κομπλεξάρες είναι του λόγου τους.

Eίχανε μαζέψει όλους τους "καλούς" Γερμανοαυστριακοελβετούς παίκτες του server ειδικά για το mini-campaign και καλά γαμάω-τάο, και έχαναν στα t8 από κάτι τυχάρπαστες clan. O μόνος λόγος δε, που βγήκε 6η θέση η WORKS για ελάχιστη διαφορά 1000 πόντων >>alley of fame<<(εμείς στη SANTI 7οι), ήταν το γεγονός ότι αυτοί απλά είχαν 80+ άτομα καθημερινό activity και σπάμαραν μάχες, ενώ εμείς είχαμε μετά βίας 25-30 άτομα. lol! lol!
imperiumgraecum
imperiumgraecum

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2014
Τόπος : Ευρω-ισλαμαμπάντ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης